Új privát üzeneted érkezett!

Bordarugi nálunk is sok van.Meg szerintem Hanna nagyobb mint Gréti volt,mert ilyeneket vele nem éreztem.De hát ő már a végén csak küzdött az életéért a lepény miatt.
Adraci végül hol szülsz?

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


lányok nekem a fekvés már tök jól megy és egész nap a bal oldalamon, bár a vállam már ki van akadva tőle :)

nekem a felkeléssel vannak gondjaim akkor úgy húzódik az oldalam :(

anita Éduával én is csak 1x voltam nst-n 37. héten aztán köv. héten már szülni mentem :)

most ez a doki teljesen más, nagyon odafigyel mindenre, így én a 34. héttől 2x járok nst-re, igat ebben Lara is hibás :))

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jaaaj,most hogy mondjátok aludni én is már csak a bal oldalon tudok. Szerintem az lehet hogy jobb oldalra került valamilyen szervem, amire ha ráengedem órikát akkor egy perc múlva halálosan fáj.
De a lújabb kínom, hogy egy vagy max 1,5 óránként kell pisilni menni, és ha nagyon későn ébredek rá fel akkor olyan fájdalmam van odalent, hogy néha azt hiszem szétrepedt a hólyagom...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

Megkérdezhetem,hogy ki fog még szűlni az AEK-ba?
kozmak
 
 


Hát ez azért durva!Ezt nem hittem volna, hogy Bajnai végig tudja vinni pl ezt a Gyes Gyed dolgot. Akkor nagyon úgy fest jó darabig nem lesz tesó Rikinek.És szerintem mások is fognak így dönteni.Gratulálok, hagy fogyjon a népesség!!!!! :evil:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja, és bocs a politizálásért, de csődhelyzetben egy olyan emberre bízni az államot,aki már két céget vitt csődbe, és emberek lettek öngyilkosok miatta.Szép,ez Magyarország.Phf

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle ránk még a közalkalmazotti bérbefagyasztás és csp befagyasztás is vonatkozik tök jó :(, ja meg az áfaemelés, szóval szinte minden, csak a nyugdíjjal kapcsolatos dolgok nem

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


kozmak: én is az ÁEK-ben szülök :)
Vendég
 


sziasztok én mára befejeztem, holnap megyek újra nst-re.

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hát Edua,a többiről már nem írtam,csak ezt az egyet így hirtelen kiragadtam a sok disznóságból.És hol a luxusadó?Na azt kéne bevezetni!!!!!Egy 4 fős családnak nem kell 150m2-es ház.Ha olyanban akar élni,adózzon utána.Vagy az értéke után.Meg nem kell 4milás autó.Adóztassák ezeket a dolgokat.Meg kössék a családi pótlékot és a gyest is munkaviszonyhoz. A sok tegnap barnult ne kapja a segélyt a gyerekcsináláshoz.Aki meg dolgozik tisztességesen, és próbál megélni,az meg bajban van.Áááá,nem is idegesítem magam. :evil:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle nem is érdemes, még a végén emiatt indul be a szülés :)

tényleg L.

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi!Akor lehet hogy összefutunk! :) Én 27-én fekszem be a korhazba.
kozmak
 
 


Hát ki tudja :)

Még az is lehet, bár egyelőre Fruzsi láthatóan jól érzi magát a helyén :)
Vendég
 


Holnap nekem is Nst.Kíváncsi vok vizsgál e.Bár inkább kihagynám.
Remélem holnap mindent megtudunk beszélni,azért 6000ért már válaszolhat a kérdéseimre,meg figyelembe veheti a szemem is.Nem????
Én már annyira szeretném ha kibújna!
-Felkelhetnék,felvehetném Grétit.
-Sétálhatnék egy nagyot a kicsikkel és apával
-Na igen apa.........hát már jól esne összebújni is vele!
-Fürödhetnék a fürdőkádban zuhi helyett
-Biciklizhetnék
-Sőt már mosogatni is szeretnék
-Normális ruhát felvenni
Meg még egy csomó mindent!!
Na jó befejezem a sok baromságot...
Szép álmokat!!!!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frankoneanita 2009.04.19 18:23-kor.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


kozmak: én is ÁEK-ban szülök, és ahogy jelenleg a dolgok állnak gyakorlatilag bármikor....
De azért én jól megbeszéltem Nórikámmal hogy a jövő hét csütörtökig, a 37. hétfordulóig bent marad :D Meglátjuk mennyire szófogadó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Anita: osztom az álmaidat, márha lehet ilyet mondani.. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Ááá, megint kezdődik a görcsölgetés :? Olyan fura, Zsófival semmi fájásom nem volt szülés előtt, most meg össze-vissza fáj mindenem.

Apával összebújás már nálunk is hiányzott :wink: De hát ugye már szabad, legalábbis addig, amíg Fruzsi meg nem születik :)

Holnap reggel meg viszem Zsozsit oltásra :?
Vendég
 


Fajasok szurkalodaso nalam is elöfordulnak.Annacska meg még ratesz. Kinyomja a popsiát,lábát... Na meg tiszta örökmozgó :)
kozmak
 
 


Pingi! Én 38ig szeretném kihuzni. Sajna a vérnyomásom beleszolhat.
kozmak
 
 


Mozza: Köszi hogy így érdeklődsz felőlünk! Hát szegénykémnek már nem sok helye van főleg ha jól belakok minden porcikáját érzem a kis Manókámnak! De hát azért még jól érzi magát odabent! Nem baj jövő ilyenkor már csak jót fogok rajta mosolyogni és minden kellemetlenséget el fogunk felejteni!

Annus: A kisfiammal sem volt semmi fájásom és a 31. héten befektetett én csak ezt furcsálom! De ő még ráadásul 2-3 héttel kisebb volt végig!tegnap este és ma reggel is voltak görcseim egy 2 óra hosszáig kb. de már nem ugrok egyből meg nyúlok a telefoné hanem elkezdem először figyelni utána mérni milyen időközönkét jönnek! Úgy vagyok vele hogy majd ha rendesen beindul ráérek akkor menni a korházba vagy mentőt vagy kocsit hívni!

De azért jól jönnek a tapasztalatok meg a tanácsok köszönöm!

Képet sajnos nem tudok most még felrakni a pocakomról de majd ügyeskedek valamit!!! ;-) :-)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Anita!Én a vágyakhoz annyiban csatlakozom, hogy be tudnám végre csatolni a szandálom hosszas nyögések nélkül. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsüci: sok-sok gratula Kamilllához!! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok Nektek!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Panndi gondolok holnap Zsófira!Milyen szuri?
Na tényleg lépek máról!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zsüci!
millió gratula Kamillához! :P
Vendég
 


Anita!
Jelenleg Dunaújváros az esélyes -úgy gondolom az a biztos, ha ott vagyok. Szóval a 38. héttől kellene odaköltözni. Mivel már szinte minden mosással-pakolással megvagyok (ki hitte volna...) ennek semmi akadálya. Hacsak Marci azt nem mondja, hogy hamarabb jön! :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Na látom sok mindenkit elért az utolsó hetek "gondjai"!
Én nem tudom mi van odabenn,lehet h rosszul helyezkedik Iza...de még mindig az egész hasam fáj....

Ja és közben szerkeztjük a babaértesítőt!Papír már megvan,szöveg megvan,kép megvan!A végleges értesítő már csak Izára vár,nehéz adatok nélkül bármit is beírni :wink: :lol:

annus11
 
 


Hatalmas gratula Zsücinek és Kamillának!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Zsüci és Kamilla!Hatalmas gratula nektek a megismerkedéshez,
sok tejecskét és jó egészséget kívánok!
:D

Nálunk tegnap megvolt az esküvő(azaz a barátainknál).
Hanna akkor is táncizott,amikor én éppen ültem,mert a ritmust simán nyomta a kis lábaival. :lol:
Jól éreztük magunkat,csak én nagyon elfáradtam,ma is ágyban voltunk. :wink:
Holnap nekem is kezdődik az nst,és UH is lesz.Már nagyon kíváncsi vagyok a méretekre és hogy akkor későbbre teszi-e a szülés dátumát. :? :roll:
Holnap úgy látszik sokan megyünk vizsgálatra... :)

Szép álmokat!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Zsüci és Kamilla!Hatalmas gratula nektek a megismerkedéshez,
sok tejecskét és jó egészséget kívánok!
:D

Nálunk tegnap megvolt az esküvő(azaz a barátainknál).
Hanna akkor is táncizott,amikor én éppen ültem,mert a ritmust simán nyomta a kis lábaival. :lol:
Jól éreztük magunkat,csak én nagyon elfáradtam,ma is ágyban voltunk. :wink:
Holnap nekem is kezdődik az nst,és UH is lesz.Már nagyon kíváncsi vagyok a méretekre és hogy akkor későbbre teszi-e a szülés dátumát. :? :roll:
Holnap úgy látszik sokan megyünk vizsgálatra... :)

Szép álmokat!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Bocs,hogy kétszer... :oops:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kullancs elleni, második felvonás.
Vendég
 


egy délutáni pocak kép:

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus! Mi az az F1? Én már annyira „mérgezett” vagyok, hogy erről csak a vasúti jelzések ugranak be… :wink:

ZSÜCI! ÉN IS………!!! :D

Kozmak! Én is az ÁEK-ban (= volt MÁV) fogok szülni. Legalábbis remélem, hogy beérek… :)

Heni! Szerintem az alapvető, hogy bízzál az orvosodban! Ha kételyeid támadnak, próbáld meg sos. tisztázni vele. Ha nem sikerül 1-2 napon belül, váltsál! Szerintem, még mindig nem késő. (Mint írtam korábban, van, volt aki a 39.hét után váltott orvost...)

Kép
szkitty
 
 


Kitty: szerintem az F1=Forma-1. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Hú, lányok, mire végére értem az olvasásnak...!!!

Először: Isten hozta idekint Kamillát!!! Gratulálok, Zsüci! Majd mesélsz? Meg kérünk képet is, ha majd lehet!

Nagyon jók a kiságyak! :)

Heni! Szerintem félni ne félj! Remélem, hamarosan tisztázni tudjátok orvosoddal a helyzetet, legyél ezen!

Kozmak! Jó, hogy újra itt vagy! Jól vagytok?

Ma megmentett a kórházbakerüléstől a sok csevegésetek - annyira ideges voltam, hogy komolyan úgy nézett ki, Samu lefekszik, és irány a kórház - megmondták, milyen vérnyomás érték huzamos meghaladásával kell mindenképp bemenni. Hát egész délután meghaladtam, nem kicsit, de annyira be volt görcsölve mindenem az idegességtől, hogy gyanús volt, hogy ettől van... Leültem olvasni, kikapcsoltak a gondolataim, és teljesen normális értékre ment vissza az egész. :) Még bogyó nélkül is. De most (2 órával később...) azért beveszem, ne szidjanak meg... Azt meg majd leírom, mitől voltam ilyen feszült. De nem most, majd ha már engem nem izgat fel... :roll:

És most bocsánat, hogy senkire nem reagálok úgy mint máskor, de elmegyek aludni, mert éjjel csak 2 óra sikeredett...

Jó éjszakát!
Vendég
 


Ja, Zsófinak erőt a szurihoz! Elvileg Samut is holnap bökik 18 hós oltással.
Vendég
 


Dóri

Próbálj meg most nem idegeskedni, tudom könnyű mondani.

Kutyafüle- akit nem érdekel ugorjon.
Ne is mondd. Borzalmas ami itt van. Jó lett volna egy előre hozott választás, de ez a Bajnai... teljesen alkalmatlan. Ezek szerint már biztosak a megvonások. Pont a kismamáktól, mikor csökken a népesség, gratulálok. Persze helyet kell csinálni másoknak. :( Most nem mondanám kiknek.
Az embert arra kényszerítik, hogy bölcsödébe irassa a gyerekét abban a korban amikor még köztudottan otthon a legjobb neki az Anyukájával. A bölcsödék színvonaláról, ha egyáltalán van hely meg ne is beszéljünk.

Adraci
A 38. héten már valóban nem árt itt lenni. :)

Anita
Nekem az NST ingyenes, a szülésznőm csinálja soron kívül. Az orvosi látogatásokért fizetek, plusz legutoljára az ultrahang is pénzbe került. Eddig a kórházban volt ingyen, rengeteget kellett várni, a monitort nem láttam stb. Most az orvosom kibérelt egy jó helyet, viszont fizetős lett. Szerencsére ő csak akkor csinál ultrahangot ha indokolt. Nekem eddig 4 volt.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Böbi

Én lemosnám előtte a krémet. Állítólag az anyatej is segít. Azzal is bekenheted. Jó mellre helyezéskor ritkán sebesedik ki, esetleg fertőzés ilyesmi. Te már tapasztalt vagy, nem hiszem, hogy lesz ilyen gondod. Nekem nem volt még.

Zsüci
Gratulálok és sok boldogságot nektek!

A kedvenc számom a 4. :) Viszont én nem akarok a 4. lenni, még minimum 2 hetet bent kell maradniuk.

Vizsgálatok, uh-k
Nem értem orvosok miért ultrahangoznak állandóan a kötelezőkön túl. Asszem az 4 alkalom. Nem értem, a babáknak nem jó, ha normális a terhesség nincs miért szerintem, ha van ok rá az más.
A méhszájat nekem mindig ellenőrzi, de én úgy gondolom fontos is. Pl. ha korán kinyílik össze kell varrni, vagy feküdni kell állandóan. Honnan derülne ki a baj, ha nem nézi?

Túlhordás
Nekem a kiírás napján be kellett feküdnöm. Onnantól kezdve minden nap kettő NST, volt kétnaponta uh, hogy lássa a babát és a méhlepényt, hogy meszesedik e és kétnaponta megnézte tiszta e a magzatvíz. Ez bizony fájt.
A túlhordás sokkal veszélyesebb, mint a koraszülés, az én orvosom szerintem gondosan járt el. Sajnos így is indított szülés volt, de muszáj volt, nem lehetett tovább várni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :D

Én már 2 órája ébren, nem tudok vissza aludni, gondoltam most már írok! :D Bár a visszaolvasással még nem végeztem.

Zsücinek nagy-nagy gratula Kamillához! Jó egészséget, boldogságot és mindenféle jót! :D

Hihetetlen jó hír pedig csak a Tescoba mentünk vásárolni! :D Eztán sűrűbben megyünk csak bírjuk anyagilag. :D

A szobák szépek nagyon valóban már csak a kismanók hiányoznak belőle! De ahogy nézem ez is szépen "lassan" változik! :D

Mi szombaton voltunk Uh-n Nikivel minden rendben, még nem mutatja, h nagyon jönne kifele (ha már most szófogadó kislány :D akkor csak csüt. érkezik :) addig mindent elintézek, de az engedélyt megkapta, mondtam Neki, ha már nem jó odabent bármikor jöhet!). Kedden megyünk NST-re és egy utolsó vérvételre.

Nem is tudom vmit szerettem volna még, de biztos nem fontros ha kiment a fejemből :roll:

Kép
sün balázs
 
 


Látom még mindenki alszik :D mondjuk reggel 5:30-kor nem tudom miért csodálkozom ezen? :D

Megyek megpróbálok aludni, hátha sikerül.! :D

Kép
sün balázs
 
 


Én is voltam ébren, csak picit korábban. :) Aztán még visszabújtam picit. Ez az idegeskedés... Ez annyira nem én vagyok... Azért talán vmivel jobb már a helyzet, meglátjuk.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Lányok én sem aludtam valami jól kb 2 órától szinte egyfolytában fájt a derekam és a hasam alja váltakozva, és mintha valami bal oldalt lent beállt volna :(, kicsim is beijedt meg sem moccant :(

Mai naptól tőlem is jöhet.

Anita osztom a vágyaidat, de én kirándulni mennék már ezerrel, bár ez a sok kullancs riasztó :(, de ha csak fagyizni sétálhatunk el akkor is boldog lennék, és a torna is hiányzik, meg szeretnék már nagybátyámékhoz is elmenni Érdre, de nyáron mindenre sort kerítünk :)

panndi ilyen fájásaim nekem sem voltak Éduánál, ott csak simán keményedtem.
Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na szép jó reggelt!!!

Én picit jobban vagyok..de szerintem nem tart majd sokáig!Ha tényleg jön holnap a front...kíváncsi leszek h potyognak e majd a babák! :wink:

Kitty!
F1 az a Forma 1!!!Nem összekeverni semmi vasutas szarral(kát h azt is így hívják...) :lol:

Aki ma dokihoz megy jelentkezzen!!!Zsüciről meg várjuk a híreket!!!!

Szofi gépe meg gyógyuljon meg 8) :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a sz..ul alvókhoz. Biztos a náthám miatt is, de min. 5x ébredtem fel, mindenhol fáj mindenem. A hátam majd leszakad, pedig eddig csak estére voltam ilyan állapotban.. Na, elég a panaszkodásból!
Babómat győzködöm, hogy még min.1-2 hetet maradjon, mert ez még korai kibújás lenne...

Dóri! Mi a gond???

Annus! :D
Bocs, csak nálunk a 3gyerekből 2 már kisvasutas...

A kisszobában kész a világítás. A padló még nincs fenlrakva, de virág már van az ablakban... :)

Ma komatálat kéne vinnem a barátnémnak. Hát, szerintem az ajtóból bedobom. Nem akarok semmi nyavaját odavinni nekik...

Panndi! Te mivel kúráltad ki magadat? A gyógyteák+term.cuccok már nem hatnak, viszont kezdem nagyon unni, hogy egy "méhkas van a fejemben"...

Ma du. megyek fodrászhoz. Be kéne nyomni a hétre egy kozmetikust is, mert ősrégen voltam, és a terhességgel II-an egyre vacakabb a bőröm. Na, majd meglátjuk...

Kép
szkitty
 
 


Most látom, hogy ez a babanetes óra még mindig téli időszámításnál tart.. :)

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Én is fent vagyok 5-től, de csak feküdtem, próbáltam visszaaludni.

Anita, köszi a dícséretet, nekem is tetszik, arról nem is beszélve, hogy 20 perc alatt megszárad.

Anika, sajnos nekem sincs tapasztalatom, mert bimbóvédővel szoptattam, de most határozottabb leszek, remélem menni fog az nélkül is.

Dóri, de jó, hogy a fórum megnyugtatott!!!!! Örülök, hogy végül nem kellett bemenned!

Annus, hol az optimizmusod? :-) MI az, hogy nem tart majd sokáig????

Esztó, csini vagy!!!!! És mosolygós, tetszik! :-)

Panndi, 18 hós szuri?

Megyek NST-re, du jövök.
Vendég
 


Kitty, nekem 3 hétig tartott a betegség, már ráment az arcüregemre, akkor kaptam antibiotikumot, mert a doki szerint ezzel a legyengül szervezettel már ártok a babának, 2 nap alatt jobban lettem Jobbulást Neked is!
Vendég
 


Jó reggelt!
Én jól aludtam, csak rettentő nehezen aludtam el. Hihetetlen, hogy elvileg 5 napom van már csak, egy kezemen meg tudom számolni. Bár ha napra tartaná a 40 hetet,akkor jövő szombaton jönne.De attól félek az én orvosom ezt már nem várná ki.
Most meg azon hezitálok mit is csináljak.Rendeltem gyümölcslevest egy kajakiszállítótól,mert az az egyetlen leves fajta,ami nem finom ha házilag készítik el. De nem tudom mikor hozzák. Pedig szeretnék hajat mosni(de ha csenget lent nem egykönnyen ugrok ki a kádból, azt inkább mászásnak nevezném), meg el kell mennünk Stellával nagy reggeli sétára is.Ő sem várhat a végtelenségig szegény. Tényleg vele álmodtam. Meglógott és én futottam utána.Álmomban nem volt pocakom. :) Tudtam futni. Persze Stella sosem lógna meg. :lol:
Anika!-Megint politika
Teljesen igazad van, ez nem demokrácia.Én nem szeretem a FIDESZT sem, de abban az egyben igazuk van, hogy nem megoldás odaültetni valakit,hanem akkor legyenek előrehozott választások.Ne más döntsön helyettünk. Engem -bár tényleg több minden érint-ez a Gyedes story kavar fel leginkább.Bár még Rkire nem fog vonatkozni, de lehet, hogy így egyke lesz a drága.Ez nem jogos, hogy ha dolgoztál már x évet tisztességesen,akkor is csak 1 évig kapd a gyedet és egy évig a gyest.Azt mondjuk elfogadom,hogy csökkentsék összesen két évre a háromról.És ne kapjon gyest,aki dolgozik. De önmagában a gyesből,csak akkor jön ki egy család,ha apuka jól keres.Vagy tavaly barnult az illető,és életében nem dolgozott. Az ilyenek ne is kapják plusz egy évig. Ez jogos.De egy gyereknek min. két év kell az anyja mellett. Kegyetlenség egy majdnem csecsemőt bölcsibe adni. És igenis megdolgoztam és elvették tőlem a járulékokat, megérdemlem tehát, a két nyugodt évet a gyerekemmel. Bár az eddigi politikai dolgokat látva az a véleményem, hogy amit az egyik kormány elvett,a következő épp azt akarja megadni a választásokkor.Szóval jövőre ez megint változni fog tutira,ha nyerni akar a FIDESZ.
Na bocsi, regény lett.Abbahagyom a politizálást.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi: a Bepanthent nem tudom, le kell-e mosni, utána kéne nézni a neten, vagy kérdezd meg a védőnőd. Az tuti, hogy az Aventes bimbóvédőt nem kell lemosni szoptatásnál, mert azt eleve úgy reklámozzák. Szerintem a Bepanthent sem, de ez csak egy tipp.

Anika: ezekről már beszéltünk egy párszor. Mármint, hogy a méhszáj látszik az UH-n is. Mondjuk nekem személy szerint nem hiányzott az állandó kézi vizsgálat. Amúgy nem hinném, hogy az UH ártana a babáknak. Lehet, hogy ha mindennap ötször UH-oznának, akkor lenne valami hatása magzatra, de az, hogy 6 hetente pár percre megnézik, azt nem hinném, hogy káros lenne. Ha így lenne, akkor nem lehetne csak úgy bárkinek bármikor és akárhányszor Uh-ra bejelentkezni magánba mozizni.

Ez a rossz alvás már normális nálunk. :wink: Én is nagyon sokszor felébredek éjjel, kb. minden egyik oldalról a másikra fordulásomnál. Ráadásul szegény TÜci már másfél hete náthás, de éjjel horkol és fuldoklik rendesen, mert nem kap levegőt. Múlhatna már neki. Így legalább állandóan tudom takargatni s, mert nyugtalanul alszik és folyton kiforog a takaró alól.

Kép
Kép
tinu
 
 


Javaslatom: a politikát is írjátok már kisbetűvel, lécci! AMúgy is a halálba frusztrál mindenkit ez a válság, és az, hogy mindenki tudja, csak nehézségre számíthat - már megint - évekig. Erről nyilván mindenkinek megvan a véleménye, semmi szükség rá, hogy még ezen is csak vitatkozzunk és stresszeljük magunkat. Pls!

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: