Új privát üzeneted érkezett!

mozza így a végén szerintem már mindenki az :)

nekem is a terhesgatyók annyira nem jók már, a hasam közepéig ér fel a rugalmas része a gumik teljesen ki vannak engedve, útálom már, itthon meg a csípős tréningnadrágomban vagyok, nekem egy szoknyám van, de a fehér lábamat nem akarom mutogatni a dokinak, vizsgálathoz meg nem igazán venném fel alá a combfixemet, mit gondolna :)

múltkor megkérdezte, hogy tart valamit a hastartó pánt, mondtam, hogy persze valamit igen :), amúgy itthon is hordom abban mosogatok meg főzök, nekem bejött, nem húz annyira a hasam

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja azt akartam még írni, hogy azt hiszem elkezdett távozni a nyákdugóm.Legalábbis,ahogy a neten megtaláltam a leírást ez az.Ma kétszer is jött egy-egy körömnyi darab.Tudom, hogy innen még akár két hét is lehet vissza, de azért gondoltam leírom,nemcsak panaszkodom,meg parázok. Egyébként tényleg összeszedtem magam. Félek a műtéttől, de a baba mindennél többet ér.És ha így kell lennie,akkor annak oka van.És túlélem azt a fél órát, csak a poszt op-tól tartok még nagyon. De azon még próbálok dolgozni. :wink:
Ja és ma Dani kíváncsi volt milyen az előtej.Megint kipróbáltam a leírt technikát,és megint jött. Szóval akkor a módszer nem véletlen siker volt,hanem tényleg műxik.Na mostmár tényleg dugulok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Heni jó hallani rólatok!
Mozza,én már raktam fel fotót,hogy szülés előtt 2 nappal felpuffadt az egész arcom.Mivel sovány vok én láttam nagyon magamon.Már kezd most is.Hát igen a pocak csupa baba,kíváncsi vok mekkora a baba benne.A melleim tényleg nagyok lettek,így volt Grétivel is.Sőt szülés után még nagyobb lesz.Én imádtam hogy nagyok,de miután a szopi abbamaradt....hát lógós üres aszalt szilvák lettek.
Látom már mindenkinél probléma mit is vegyen fel,még jó hogy fekszem így itthon elvagyok apa pólójába. :lol:
Jelentem férjem megvett mindent,még pár apróság kell,mert azt nem kapott.De kész a kórházi pakk!!!Meg a Hanna piperés polca és örömmel állapítottam meg hogy most nem vettem annyi felesleges kencét mint anno 3 éve.Bár még a patikai cuccok kellenek.
Holnap szerintem berendezem a kiságyat és fotózok!
Most megyek,mert mindjárt jön haza Grétó.
Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Kutyafüle hihetetlen hogy 7 napotok van!!! :D Gyorsan eltelt ez a 9 hónap!
Holnap még a blogról mentek számokat,meg megérkeztem sms-t is írok a telómba.
Apának már mondtam hogy tudósítson,meg rakjon majd képeket!
De úgy is írok majd valakinek sms-t,sőt ha megírjátok kinek fogad mms-t a telója és fel tudja tenni a képet nektek,akkor küldök azt is majd.
Fú megint előre szaladtam.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
nagyon jó a babakocsi, nagyon tetszik !

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


anita szerintem is csini vagy és szuper a babakocsi :)

kutyafüle, ha sokat nyomkodod a cicit még a végén beindulnak a fájások :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua nem nyomkodom sokat.Tudom, hogy nem szabad,csak tegnap nyomtam meg egyszer meg ma. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza: nekem is már vagy egy hete Angelina Jolie-s a szám. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szia Picihencsó, jó hallani hogy minden rendben.Azért még maradjon egy kicsit a kisasszony :wink:

Kutyafüle,
húúúhaaa,fájások?Te leszel a következő??? :P

Nekem se jók már a ruháim.Pedig nincs olyan nagy pocakom,de itt ott kilóg a poci a ruha alól.

Szalonnázás elnapolva így nudlit csináltam.Kicsit macerás de imádjuk.Egy jó nagy adagot főztem 1,5 órát álltam a konyhában, de egy evésre megettük mindet.Kicsit éhes voltam :oops:

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nálunk párocskám előtt már átöltözni se merek mert annyira kivan éhezve szegénykém.Bocs hogy így előhozakodtam ezzel, de próbálom megnyugtatni hogy nem csak nálunk nincs sex,de nehezen viseli.

KépKép
harhaj
 
 


harhaj nálunk is tutira ki van éhezve szegény, néha rám is rámtör a vágy, dehát nyitott méhszájjal nem akarok már belevátni, meg ha hónapok óta a keményedések miatt nem tettük, akkor már ezt a kis időt kibírjuk :(

kutyafüle oké :)

nekem még normális a szám szerintem :), bár az arcpuffadást minden nap nézem :)

nem is írtam 10,5 kg plussznál tartottam kedden, annyira minden nap édességehetnékem van :(, viszont a rendes kaját meg nem kívánom, végső esetekben eszek már csak, szóval étvágyam csökken rendesen :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu harhaj kiváncsi vagyok, hogy hármónk közül ki fog szülni hamarabb :) szerintem én :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


SZerintem én még nem szülök egy darabig. Előre engedek szívesen bárkit. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Harhaj,nekem nincs fájásom. Csak Edua szólt rám, hogy ne nyomkodjam sokat a mellem,mert az beindítja a fájást. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


tinu Tünci mikorra született?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Harhaj,nálunk már kb november óta nincs sex.Szóval apuka itt is ki van éhezve eléggé. :oops: :D De majd pótoljuk,most a baba az első!
Na én megettem egy pizzát,hozott Apa!
Köszi a kocsi,poci dícséreteket!A kocsi nekem is nagyon bejön,örülök hogy ráakadtam.
Ma már nem jövök!
Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sziasztok én is mentem:)

Jó éjszakát mindenkinek!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua: Tücit túlhordtam két nappal. :) Ezért is mondta a dokim, hogy nem sietünk még sehova. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na bejelentkezem!
Megjöttem én is!
Gulyás volt a menü,nagyon belaktam belőle!Egész nap kinn ültünk a jó levegőn,kicsit le is pirultam...de itthon vettem észre h nem ártott volna bekenni az arcom :roll:

Piciheni!
Jó hogy jöttél!!!Dobj egy emailt és küldöm a meghívót a blogba!!!

Én már nem is foglalkozom azzal h keményedek meg szurkál...meg nem is méregetem...szerintem rá fogok jönni ha 5 perces fájások vannak :wink:
Ja ás kb 2 hete előjött egy halom pattanás...pedig egész terhesség alatt nem volt egy darab sem....

annus11
 
 


Anita! Fent van a blogon a tel.számom, tudok mms-t fogadni, szóval nekem küldheted ha gondolod. Szívesen felteszem ide a képet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én egész nap jósolgattam, de szerintem Fruzsi cseles és őt is túl fogom hordani :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Azt hiszem nem lehet tudni, hogy ki mikor fog szülni. Még a méhszáj állapota sem jelent sokat. A magzatvíz egyszer csak elfolyhat és akkor menni kell. A testvéremnek például a 38. hét elején elfolyt a magzatvíz, sajnos éretlen volt a méhszája, nem is tudta megszülni a babát csak császárral.
Nekem is azt mondta az orvosom az első babánál, hogy a méhszáj nem utal még szülésre, de a magzatvíz bármikor elfolyhat.

Szex
Mi Aporral végig aktívak voltunk a 9 hónap alatt. Úsztam, tornáztam a 38. hétig, sokat mozogtam. Most viszont az orvosom azt mondta jobb nem, majd bepótoljuk, mert ikrek vannak. Most egész nap feküdnöm kellene. Ehelyett én fekszem napi 1-2 órát. De teljesen jól vagyok.

Kutyafüle
Lehet hogy a jövő héten meglesz a baba. :) Nagyon szorítok!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


haho

surusodnek a lathatasok, legalabb vegre ertelmes dolgot csinalhatok :) alakul a szopizas, Bencenek picit segiteni kell, de ugyesen tatog, Luca egybol tudta a modjat ;)

rakok fel meg kepet a blogra mereteket osszehasonlitani

odema
10 kg-t hiztam osszesen a terhesseg alatt, utobbi 1 hetben dagadt a bokam de nem volt veszes... 53-rol indultam, 63 kg voltam mutet elott. most tiszta viz vagyok, a labaim iszonyatosan vizesek, 58 kg vagyok, amibol szte, 3-4 kg viz!!! brutal..
ja es az arcom is dagad, amelyik felen alszom...

viszont Mizo gyar is alakul, juhuu, az dagadhat :lol:

mindenkinek kitartast kivanok,mar tenyleg nincs sok hatra

puszi
Vendég
 


Na, hazajöttem...

Csani ma egész nap nagyon kis nyugis volt... Remélem jól van???
Lehet, hogy meg fogom szívhanghallgatózni!

Böbi, hát nem szeretnék előbb szülni, de legalább vigasztal a tudat, ha mégis úgy lesz, hogy legalább veled együtt lehetek!

Dóri, köszi, én maradok mostmár a Szt Imrénél! :lol: Figyi, szerintem a vérnyomás ügyön mostmár ne stresszelj, jó nem jó a 176, da egy hétről beszélünk, időben elkapták a grabancát, úgyhogy minden rendben lesz, remélhetőleg:
1. te is visszanyered a lelki békédet, amiért egyébként nagyon tisztellek, és
2. egy kicsit visszaveszel a sok tennivalóból - hiszen még így is többet tehetsz a családodért, mintha a sok munka meg stressz miatt kórházba kell menned
Szóval tényleg próbálj kicsit lassítani, jó?
Én nem szedek semmilyen bogyót, nem kellett, mert sosem ment tartósan 140 fölé, de ott billegtem a határon, szóval volt róla szó az orvosnál elég sokat.

Kutyafüle, nagyon örülök, hogy sikerült elfogadnod a helyzetet! Én biztos vagyok benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, és megértőek lesznek veled mind az esetleges műtét alatt, mind utána. Nem tudsz elmenni megnézni ezt a hírhedt posztop szobát? Lehet, hogy nem is olyan gázos...?

Panndi, Fruzsi jól az oránál fogva vezet mindenkit.

Csajok, hát az, hogy nincs sex, az világos, de mire jó az Angelina Jolie száj???

:lol:
Jó, csak vicceltem, de olyan jól összejött most ez a két téma... :oops:

Piciheni, klassz, hogy előkerültél!

Hogy tudok fotót lekicsínyíteni a gyerekszobáról???

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na ismét itt!!!!

Tök jó hogy már mindenki a vége felé jár! Nagyon gyorsan elrepült az idő még csak most közölték velem hogy anyuka leszek hamarosan és most meg már a célnál vagyok lassan!!!! :-) :-) :-)

Annus: picihencso@freemail.hu az e-mail címem előre is köszönöm!!!!

Én is örülök neki hogy tudtam nektek írni tényleg nem telt el úgy nap hogy nem jutottatok volna eszembe de az albérletbe még csak most lesz netünk! De tök jó mert ha már babásak is leszünk sok jó tanácsot észrevételt tudunk majd megosztani egymással! :-) ;-)

Lányok megkérdezhetem hogy a babók hanyadik hétre születtek???? Köszönöm!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Panndi, Boldog Névnapot!!!!

Du kirándultunk, voltunk a tesómnál, most is mosolygott és már a bal lába is mozog! :-)
Utána voltunk a Millenáris parkban sétálni, majd bementünk a Mammutba, a lánykám igazi plázanő, végig mozgólépcsőzni kellett vele! :-)

Picihencsó, jó hallanó rólad! Gyöngy pont a 40. hétre született.

Mozza, a múltkor, amikor beteg voltam a számon vettem napokig a levegőt és teljesen bedagadt. Egyből mondták a BÓT-ban az ASSZONKÁK, hogy közeleg a vége, mert dagadt a szám! :lol:

Szofi, utóbbi időben már nálunk is max Jolie játszik... :oops: :lol:

Petrus, ügyesek a babócák, hogy tudnak szopikázni! A nagy bedurranás megvolt már?
Vendég
 


Panndi! Énis boldog névnapot kívánok! :)
Mikor is lesz a diplomaosztód?... Pénteken? akkr drukk, hogy utána szülessen Fruzsi!..

Picihencső! De jó, hogy előkerültél!!

Ma megvettük Bazsival a padlót, de még nem tudtuk felrakni, mert Apa kissé lemaradt a villanyszereléssel..
Viszont elültettünk 15 muskátlit. :)

Na, tegnap óta nekem is fáj a torkom+fújom az orromat. Éjjel meg a WC-n ragadtam... Így a terhesség végére totál lerobbantam! Most kúrálom magamat ezerrel.

na megyek aludni -remélem, azért sikerül valamennyit, mert lassan olyan vagyok, mint egy kicsavart mosogatórongy... Jó éjt mindenkinek!

Kép
szkitty
 
 


Közben visszaolvastam pár oldalt és meg tudtam hogy Vanni kisfia Marci a 34. hétre és 2550 G és 46 cm-re ha jól emlékszem mondhatom szép súlya van Gratula! És Petrus sms-e is nagyon tetszett frappáns volt nagyon! És ő hanyadik hétre szült?

Képzeljétek engem a kis manónk csak ilyeszget már 3 szor játszotta el velem hogy rám hozta a frászt legutóbb most amikor elkezdtem huzamosabb ideig görcsölni és úgy gondoltam hogy irány a kórház akkor is csak hülyített :D Ugyan is a ctg nem észlelt nagyobb fájást én viszont kőkeményen szorítottam össze a fogam és az ágyat magam mellett! Jó akkor benyomattak a szülőszobán fél liter alkoholt 4x 2 mg magnéziumot akkor csillapodtak a fájások ez szombat hajnal volt! Kedden délután közölték hogy sikerült visszatartani a Babát és másnap haza mehetek erre este tízkor 5 perces fájásaim voltak amik 1-2 percig tartottak és rá két óra múlva mint ha elfújta volna a szél!!! És azóta sincs ilyen panaszom egyetlen görcsöm se keményedésem nem volt mióta kijöttem a korházból! Szerintetek mi lehetett ez?

A hátam nekem is nagyon fáj már a szemérem csontom jobb oldal és a lágyékom szintén két napja vérzik az orrom a lábamban pedig megpattannak az erek és bevérzések vannak rajta foltokban! Hétfőn kell felhívnom a Docens urat szerintetek szóljak ezekről a dolgokról vagy ezek természetesek! (bár igaz én is másodjára fogok szülni de a kisfiamnál nem voltak ilyen panaszaim és ekkorra már rég kibújt!)

Most megyek alcsizni! További szép estét és Szép Álmokat mindenkinek!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Pannid én is Nagyon Boldog Névnapot Kívánok Neked és a Diplomádhoz pedig Gratula!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Bocs Picihencsó, azt hittem az előző babákat kérdezed! :oops:

Lábgörcsösök, figyelem! OLvastam, hogy ha közvetlenül lefekvés előtt átmozgatjuk a bokánkat, spiccelünk, feszítünk, körbe körbe megmozgatjuk, az megelőzheti a görcsöket. Én már 3 napja csinálom és lekopogom, de nem volt görcsöm, pedig már abbahagytam a MagneB6-ot!

Anita, szép a kocsi!!!!!! Grétike pedig még mindig gyönyörű!!!!!
Vendég
 


Panndi, még épp ma van, boldog névnapot!!!

Picihencsó! Jó, hogy jöttél! :) Azért a panaszaidról számolj be az orvosodnak mindenképp! Örülök, hogy eddig még maradt a kisasszony! Csak így tovább!

Petrus! Ügyesek a kis tejfogysztók! Hajrá!

Szofi! Aranyos vagy, köszi. :) Azért nem gondoltam, hogy csak miattunk, hogy együtt szülhessünk, átnyergelnél a Jahnba! :lol: Igyekszem lenyugodni, igaziból a stressz is azért van rajtam, mert itthon nem tudnának mihez kezdeni nélkülem hetekig... És ez így van. De tudom, értük is meg kell nyugodnom. És azt is tudom, én nem tudom az eljövendőt irányítani, de ismerem, Aki ismeri az eljövendőt. Szóval, jelentem, átadom Neki az irányítást! :wink:

Böbi! Annyira örülök a bátyád javulásának!

Na, lányok, vannak, akik versenyben vannak a következőnek levésért... :) Akinek ideje kibújni, az jelentkezzen mostmár! :) De a többiek maradjanak!

Anika! Nagyon jó, hogy jól vagy, de azért lassan te is pihenhetnél egy picit többet, nem? A két csajsziért... :)

Nálunk azért még elő-elő fordul, hogy szeretjük egymást. :oops: De férjecském tudom, többre vágyna... :oops: Viszont vhogy ő akkor dől ki, mikor nekem lenne kedvem, mikor neki nagyon van kedve, akkor meg én vagyok hulla... Hát, ez van...

Na, elküldöm, mert lemaradok a névnapról! :)

Jó éjt, lányok! Aludjatok jól babákkal, gyerekekkel, társakkal együtt mind!
Vendég
 


Petrus! Megnéztem gyermekeidet, még mindig gyönyörűek! :) Luca hason, Bence háton szeret lenni? Vagy csak véletlen?

Na, tényleg megyek, holnap 6kor kelek. Vááá.
Vendég
 


Sziasztok! Csak benéztem, történt-e vmi éjjel... :) Hangulatos így magammal levelezgetni. :) "Ó, te szegény Dóri! Miért kell ilyen korán kelned?" :lol:

Jaj, de humoros vagyok... :) Ily korán reggel... Bocsi... :)

Szép vasárnapot!
Vendég
 


Dóri

Én is mindig korán kelek. :) Apor fél 7 és 7 között ébred.
Persze a pihenéssel kapcsolatban igazad van, de gyerkőc mellett nem könnyű megvalósítani. :) Te tudsz pihenni Samu mellett?
Mostantól már nagyon keveset leszek kettesben Aporral, így többet fogok tudni napközben ledőlni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Köszi a köszöntéseket :)

Na majd igyekszem jönni, szerintem csak délután tudok visszaolvasni...
Vendég
 


Picihencso

Nekem Apor a 40. héten született plusz 5 nap.

Dóri
Nem találtam meg a hozzászólásodat a vérnyomással kapcsolatban. Remélem minden rendben.

Petra
Örülök, hogy van tejed és jól szopnak a picik. Amikor Apor született nekem azt mondták ott a nővérek, hogy a lányok mindig ügyesebbek. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Na jó reggelt!Én ma lusti módban leszek! :wink: Még nem tudom hogy mit csinálok...főznöm kell kajcsit de aztán majd kiderül mihez lesz kedvem!
Ja és azt hiszem nálam is eljött a vizesedés...Igazság szerint 2 hete kezdődött h jöttek a patik meg a víz,de mostanra már sokkal több...a lábfejem tegnap akkora volt :roll: Persze lehet azért is mert egész nap cipőben mászkáltam :wink:


Petra!
És gyarapodnak már a babák?Vagy még csak most kezdenek belejönni az evésbe igazán?Remélem h minnél elöbb elérik a kívánt súlyt és mehettek haza!!!

Piciheni!
Ment a meghívó!Mindjárt dobok fel táblit is hogy lássuk ki hogy áll! :wink:

annus11
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Jó reggelt!
Panndi utólag is boldog névnapot!!! Hogy én milyen bamba voltam tegnap,akartam írni,csak lemaradt. :oops:
Petrus gyönyörűek a babák!!
Reny,akkor én majd neked jelzek.,ha lesz valami!
Annus neked engedélyezett a szülés mától!!!! :D
Megyek fekszem!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Oké!Én már mondtam Izának h kiszállási engedély megadva :wink:
Ja amúgy én is tudok mmst fogadni és fel is tom tenni a képet!Ja és én is lemaradtam a köszöntésről :oops: Boldog névnapot Panndi!

annus11
 
 


Jó reggelt!
Böbi, nagyon örülök tesódnak!!!!Csak így tovább!!!Ha ilyen szépen halad néhány hónap múlva már Gyöngyvirággal fog szaladgálni!!!! :lol:
Panndi! Boldog Névnapot Kívánok!!!Sajnos én mindig lemaradok az ilyesmivel. :oops:
Én annyira álomszuszék lettem az utóbbi két hétben. :( Én mindig hétvégente is max 7-ig aludtam,és az pont jó volt, mostanában meg...Ma is negyed 10-kor keltünk. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt, csak beköszönök!

Basszus, nekem kijött az allergiám, mindjárt megpusztulok, meg a torkom is fáj picit...
Dóri, nagyon jól csinálod! Már csak kicsit többet kéne aludni. Délután nem tudsz lepihenni?
Heni, az ikerek is 34. hétre születtek, ha jól emlékszem. Szerintem mindent említs a docens úrnak, sosem lehet tudni, mi az, ami fontos! Mennyit sikerült neked hízni?
Anita Te csak feküdj szépen.
Annus, neked hogy lesz időd Iza mellett táblizni? Ne vegye át valaki, miután megszületett?
Na sok pusz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Halihó!

Még mindig semmi.... :? eg. éjjel keményedtem, párszor el is kezdtem lesni az órát (megint)....de hajnalban vége lett.
Reggelre persze beton pockóval ébredtem megint.
Csajok ez nem gáz, hogy ennyit és ennyire keményedek???? Nem lesz baja tőle a tökmagnak?

Annus!
Üdv a 'vizesek' táborában....nekem már a karom is vizesedik....

Petrus!
Hogy értetted az ödémát?????? Mitől jött most ki neked?????????? Eddig semmi ilyet nem tapasztaltál? Te még nem is vizesedtél, ha jól emlékszem......

Angelina Jolie :wink:
Az persze végig játszott nálunk is. :oops: :roll: , de így a vége felé, főleg, hogy totál zárt vk.... :oops: :oops: szóval dolgozunk a kinyitásán is.....de semmi! Manónak kimondottan tetszik a buli..... :shock: :lol:

Kép
mozza
 
 


Én ez az Angelina Jolie dolgot nem értem......
Mozza a végén ne aggódj a víz miatt!Én minden reggel olyan virsli ujjakkal ébredek!!!!Más ilyenkor annyira nem vizes,de az ujjaim nagyon.Márcsak mustár meg kifli hiányzik hozzá... :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

Petrus, Vanni nagyon de nagyon édesek a manók!!! :D

Panndi, Boldog Névnapot igy útólag is.

Én is nagyon el kezdtem vizesedni már megint Jázminnál is ez volt.A lábam már nem fér bele a cipőbe na ez nem semmi :shock: .

Jaj Annus akartam irni azt is hogy, a szülés időpontját méretek miatt meg amiatt hogy a mensim változó volt átrakta május 26-ra, aztán meg majd meglátjuk mikor akar a manó kibújni majd.

Piciheni, örülök hogy, minden ok veletek.

Anita nagyon tuti a babakocsi, és a pocid is szép nagy már.

Böbi, örülök hogy, tesód jobban van ez nagyon jó hir.

A betegeknek kúdőm én is a sok+++++++energiát.

Nekem is rengeteget mozog Ármin baba még hogz nap 95 százalékát átalussza hát nem is tudom.

Tegnap mi is kint voltunk a mamáknál, rablóhúsit csináltunk hát jó volt, megyünk ma is mindjárt, ilyenkor jó időben csak kint úlnék a szabadban egyfolytában.

Mostmár én is várom a végét azért mert kezd már terhes lenni nekem is, annyira fájnak a csontjaim hogy, sokszor alig birok járni.

Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!

lányok én még mindig étvágytalan vagyok, még most sem reggeliztem és a vizet sem kívánom :(

éjszaka kb 3x keltem és alig bírok visszaaludni, érdekes Éduánál sokkal többször keltem és egyből vissza tudtam mindig aludni

én éjszaka kb 2x ha keményedtem, derékfájás nem volt :)

Édua 15 nappal korábban született, szóval addig még van 2 napunk :), annyira izgi, tényleg most csináltam a tesztet és már alig fér a pocakban a kiscsaj :)

panndi Boldog Névnapot kívánok én is :)

mozza izgalmas éjszakáid lehetnek, de fogadom, hogy nem fájás miatt kell bemenned majd a szülészetre, hanem mert elfolyik a magzatvized :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle!
Szofi és Farkas kommentjei alapján érteni fogod Angiet! :wink: Piszkos fantáziájú kismamik rögtön továbbgondolták.... :lol:

Virsli ujjakhoz csatlakozom...bár én Spongyabobnak hívom már magam..... napról-napra 'szexibbnek' érzem magam. :cry: :?
Juhúúúúú

Kép
mozza
 
 


Böbi örülök tesód javulásának!
Mozza téged is jól megviccel lánykád!!
Lányok én mindennel készen vagyok.Grétivel berendeztük a kiságyat,mindjárt dobok képeket.Kórházi pakk kész,kisruhák is.Még az én hazajövős rucim kell kiraknom,meg a táskába a mindennap használt dolgokat.Meg még venni kell pelenkázó lapot dm-be,mert azt nem kapott tegnap Sanyi.
Ma többször leszek,mert apa behozta a gépet,ők meg kint udvart rendeznek.
kicsinyítem a képeket..

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi örülök tesód javulásának!
Mozza téged is jól megviccel lánykád!!
Lányok én mindennel készen vagyok.Grétivel berendeztük a kiságyat,mindjárt dobok képeket.Kórházi pakk kész,kisruhák is.Még az én hazajövős rucim kell kiraknom,meg a táskába a mindennap használt dolgokat.Meg még venni kell pelenkázó lapot dm-be,mert azt nem kapott tegnap Sanyi.
Ma többször leszek,mert apa behozta a gépet,ők meg kint udvart rendeznek.
kicsinyítem a képeket..

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi

Én is örülök, hogy a testvéred jobban van.

Annus
Apor fórumán volt a táblázatban egy rész, amiben mindenki leírta 3 szóban hogyan születtek a babák. pl. császár, vagy 12 óra, természetes, fájdalomcsillapítás nélkül stb. Ha gondolod beírhatnánk.

Te is szépen haladsz. Neked is bármikor megszülethet a baba.

Lányok, akik ennyire közel vagytok, hogy alakul a méhszájatok? Én Aport 40+5 napon szültem, de valamikor a 37. hét után szépen elkezdett felkészülni. lettem előbb c-2100 stb.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nem tudom miért küldte 2x,bocsi.
Szóval nálunk nincs külön szoba,így csak egy kis pipere polca van Hannának,kiságy,meg ugye a ruhái.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Bocs ha sok voltam!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: