Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyorsn beköszönök. 2 napja nem is voltam gép előtt, állandóan megyünk.

Gabi,Annus!
Biztosan könnyű szülés lesz. Én nagyon sorítok.

Gabi
Neked tényleg kipottyan gyorsan a bébi.

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok

timejka
 
 


remélem nekem is gyorsan kipottyan majd szeptemberbe a babó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kellemes ünnepeket lányok!:)

salygabó
 
 

 
 

Sziasztok,
Nem olvasok vissza, mert nincs időm bocsi, majd pár nap mulva. Nem voltam egy ideig, mert mult hét csütörtök reggel elkezdtem barnázni és bementünk a kórházba, ahol megnéztek és szerencsére minden rendben a babával. Valószínű hogy most veszi át a méhlepény a hormontermelést és ezért volt a barnázás. Nagyon megijedtem, így azóta itthon fekszem. Azóta szerencsére semmi nem volt, de nem virgonckodom. Most megyünk a 4d uh-ra így rohanok is készülni. Egy pár nap mulva majd jövök és visszaolvasok és beszámolok nektek mindenről.

KépKép
csige-bige
 
 


csige pihizz sokat!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Hogy teltek az ünnepek?

Annus mizus? Hogy vagy?

Nitácska te jól vagy?

Többiek? Remélem mindenki jól van.

Nálunk jól a telt a húsvét, csak nagyon gyorsan. Gyerekek ma még itthon vannak, holnap már iskola, ovi. Pedig jaj de jó volt hogy nem kellett korán kelni. Élveztem nagyon.
Na meg a gyerekek is. Pénteken nekem vérvétel, csütörtökön megyek védőnőhöz. És a nagy húsvéti sonka evések alatt sem híztam, maradtam 6 kg-nál. Tegnap viszont úgy megkívántam a dinnyét, hogy apát el is küldtem hogy vegyen nekem, olyan jó ízűen ettem.
Teszek egy pár képet, a gyerekek csinálták, nagy fényképezésben voltak.

Csige nagyon vigyázz magadra, pihizz amennyit csak bírsz. azért ha tudsz az uh után gyere majd beszámolni.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi csak ámulok hogy mekkora a pocid.....pedig még van hátra jó pár hét.....nagyon jók a képek......
köszi kérdésed jól vagyok.......csütörtökön megyek afp-re......és 2 hét mulva a 18.heti uh-ra...már annyira várom......
valamikor ha rá érsz nem lenne kedved talizni?még csak 1x taliztunk akkor is futólag,gyorsan.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska talizhatunk, csak nekem inkább a délelőtt jó jobban, délután szoktam menni a gyerekekért.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi persze amikor neked jó..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na én is itt!!!

Csige!
Akkor pihi ezerrel!Tényleg jó lenne ha jelentkeznél még ma!Várunk a hírekkel!!!

Gabi!
Jók a képek :wink: És tényleg szupi a pocid!

Nita!
Hogy szalad az idő!!!Mindjárt félidő neked is! :wink:

Én húsvétkor egyedül voltam,apcim készenlétben volt.De ma már jött haza,annyira jó!!!Holnap jön ki a védőnő,aztán csütörtökön a szokásos CTG és doki.
Van már jóslóm,keményedés,szurkálás stb.Örülnék ha már a hétvégén meglenne Iza!Már kissé elegem van...semmit nem tudok úgy csinálni ahogy akarom...Vagy azért mert már nem lehet,vagy azért mert fizikai képtelenség....szóval kezdek nyűgös lenni,mert nem tudok egy helyben ücsörögni...az nem én lennék :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


annus nyugíííííííííííííííí........már nincs sok hátra!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szerintetek korai ha én most veszek babakocsit?holnap megyek érte.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem korai éppen..ha eldöntötted h milyet szeretnél és épp jó árban is van akkor hajrá :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Gabi
Leesett az állam ismét a pocidtól.

Nitácska
Inkább korábban vedd meg, nehogy valami hasonló történjen veled, mint velem aztán semmi se lesz. Remélem érted, kicsit belegabalyodtam azthiszem.

Reggel szívinfarktust kaptam a melóba, előttem futott a konyhába egy egér, és én nagyon irtózom tőlük, egyből felugrattam a konyhaszekrényre.

Annus
Te még itt? :lol:

timejka
 
 


Sziasztok,
Gyors bekukk. Fantasztikus volt az uh, nem tudunk napirendre térni felette, a szívdobogást pedig megkönnyeztem. Tündéri kis baba és minden rendben van vele, jól érzi magát odabent. A méhlepényem rálóg a méhszájra, ez okozta a vérzést, így most angyon sokat kell pihiznem, hogy szépen lehúzódjon a méhlepény a méhszájról. Teszek fel képet nektek.
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Nagyon örülök h jelentkeztél!!Annak meg még jobban hogy minden oké!!!Pihizz akkor sokat,ahogy nő a méhed feljebb megy a lepény is,nyugi!!Csuda jó kis kép Csigusról!

Timejka!
Hát hol lennék???Nem hiszem hogy sokkal hamarabb jönne Iza...annak ellenére hogy nagyon nagyon szeretném :lol: De ugye nem rajtam múlik! :wink:

annus11
 
 


Annus
Félre ne értsd. Igaz van még 3 heted, de már kíváncsi vagyok. Persze, hogy nem rajtad múlik. Tesóm sógornőjének van még kb. 2 hete, tegnap volt nst-n, hát semmi fájása nincs, pedig már mindent csinált. Ezt valóban a babák döntik el.

Csige
Pihenj sokat. Nagyon jó a kép.

timejka
 
 


Na nekem fájásom van!De baba még sincs belőle :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus
Lehet, hogy szép május 3-án fog megszületni. És akkor majd együtt ünneplek Izával. :lol:

timejka
 
 


Csige jaj de nagyon jó kép, tök ari rajta. Pihenj sokat, nekem Norbinál volt rálógva a méhszájra de kb a 24. hétre arrébb ment ahogy a méh nőlt.

Annus annó én május 4-re voltam kiírva Norbival, én is ilyen izgalom ban vártam őt. már lépcsőztem mindent csináltam, de ő csak nem akart kibújni. Végül április 29.-én anyu mondta hogy a kertészeti egyetemen van virágkiállítás menjünk el. Baromi meleg volt, rengeteget sétáltunk, nagyon jó volt. Aztán éjjel hajnal fél 4-kor éreztem hogy jönnek a fájások. És Norbi 30-án reggel fél 7-kor megszületett. Azóta is minden évben akkor van a virágkiállítás, mindig eszembe jut. Jó kis emlék.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


megvan pocaklakó babakocsija....most hoztuk haza......nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!
bordó és krémszinű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: Mekkora a pocid :)Jól vagytok ugye? Húsvétoltatok?

Csige: Nagyon szép a sztár fotód:)

Annus: nagyon a célegyenesben vagy:)

Nita: gratula a babakocsihoz:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu köszi....hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszönjük jól.

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: jó volt ma összefutni veled!!!!!!!!
ma lecsapoltak nagyon rosszul voltam utána....két hét mulva van eredmény.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Kiheverted a csapolás utáni rosszullétet? Gratula a babakocsihoz.

Annus??????????????????????????????????????????

GAbi
Hamar meglett Norbi. Norbi hányadik gyermeked?

timejka
 
 


igen kihevertem már....nem értem mért lettem rosszul...nem szoktam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
A kismamiság alatt sok minden történhet, ami eddig nem :lol: Én nagyon érzékelny voltam és sajnos meg is maradt. Egyszer zacsis levesre voltam ráállva, alig vártam, hogy hazajöjjek és megcsináljam, megegyem. Erre mi történik? A sógorom felzabálta a levesemet és én olyan mérges voltam, hogy üvöltöttem vele, meg sírtam. (Pedig ilyeneken nem szoktam egyébként) Este meg eszembe jutott és jót nevettem magamon.

Annus
Ne borzold az idegeimet.

timejka
 
 


annus merre vagy???
épp kiengeded izát? :) :) :) :)
timejka hát labilisak tudunk lenni ilyenkkor.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: Lehet megszültél? Jajj de izgi:)

Kép
csucsu05
 
 


Jaj dehogy szültem!!!
Itt vagyok még egyben!Nyugi!!
Majd jövök és mesélek,amúgy minden oké!Csak próbálom nem halálra unni magamat.... :lol: Jóslók,keményedések szurkálások vannak,de amúgy zárt vagyok még.Szóval Iza majd jön ha akar! :lol:
Na jövök még ma!

annus11
 
 


Sziasztok, csak egy gyors kukk, mert mindjárt indulok a gyerekekért.

Nálunk minden ok. Tegnap nem volt jó a netünk nem tudtam jönni.

Tegnap védőnőnél voltam, minden ok, megdicsért hogy 6 kg-t híztam, vérnyomásom is rendben, szívhangot is hallgattunk.
Jövőhéten megyek az 5 éves státuszra Rékával, és akkor majd a doki már odaadja a recepteket is, amit kikell váltsak, hogy meglegyen időben.

Ma meg kontroll vérvételen voltam, a vas miatt, drukkoljatok hogy emelkedjen a szint, külön ha nem akkor szuri. Délután lesz meg az eredmény, ma vagy holnap megyek érte.
Mondtam a szülésznőmnek hogy szerintem megfordult Nóri. Nézett szívhangot és igen a köldök felett van a szívhang, utána kitapogatta és mondta hogy igen csücsül a pocakban, a gyomromnál van a fejecskéje. Most izgulhatok hogy megfordul e. Réka is faros volt a 30. hétig, és nagyon fájt amikor megfordult, mert eleve nagyobb volt 2 héttel. Most is nagyobb Nóri ugyhogy azért kicsit félek. De próbálok beszélni a fejével hogy forduljon vissza. Remélem hallgatni fog rám.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi bizti megfordul a lányzó!!!!!!!!!!drukkolok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor gyorsan!
Szóval megvagyok!Hasam akkora mint a ház!Eddig kb 4 kilót híztam!
Járok hetente a CTGre,mindenoké.Azért összehúzódásokat már mutat a gép,majd dobok az ehetiről képet,annyira nem értek hozzá!
Jövőhéte Uh is lesz,majd pénteken megyek!
Jelenlegi frontot nehezen viselem,Iza elég nyugtalan volt egész nap,most meg tök kemény a pocim...na de ez van.Illetve továbbra is nyilal ,szúr odalenn egészen a méhszájamnál.Egyre sűrűbben csinálja és egyre erősebb.Van h menni alig bírok.Ennek ellenére totál zárt vagyok...
Aludni általában tudok,csak néha vannak rosszabb éjszakák mikor a kisasszonnyal nem sikerül megegyeznem h a bulinak vége :lol:
Már kenetet is vettek le,az negatív.Szedem a vasat aztán ennyi!


Gabi!
Még van ideje befordulni!Nekem olyat csinált 1-2 hete hogy keresztbeállt...na az is elég brutál volt :roll: De másnap rájött hogy amúgy jobb volt és visszamászott a helyére :lol:


Na és akkor a CTGm
Kép

annus11
 
 


Annus a nyilallgatások azt jelentik hogy a fejecskéjét próbálja beilleszteni.

Azt tudom hogy van ideje megfordulni, de nálam mivel kicsi vagyok és nagyobb is 1 héttel az is számít hogy helye is legyen. Dokim is annó Rékánál azt mondta hogy mivel nagyobb is sok ideje nincs megfordulni. Alap esetben szoktak mondani kb 1 hónapot ilyen idős terhességnél, de ha nagyobb a gyerek akkor kevesebb. Na de szó ne lehet róla hogy ne forduljon meg. Kíváncsi vagyok azért hogy a doki mit fog majd mondani hétfőn, uh is lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Miért nem hívjátok a bébiket Ficánkának? :lol:

Annus
Már teljesen azt hittem, hogy szülsz. Őrület

GAbi
Nórika után még terveztek bébit? Nem nehéz ennyi gyerekkel? ELjátszanak, és akkor Te is tudod csinálni a dolgod?

Nem kismamák hogy álltok? Nekem jövő héten jön meg, már érzem, aztán hsg és kismamiság :lol:

timejka
 
 


annus szépen dolgozik a méhed.....komolyan már várom hogy itt tartsak.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


timejka nem nem tervezünk több babát. Nem nehéz velük, mert már nagyok. Réka ő a legkisebb is már 5 éves elmúlt. Eljátszanak együtt. Betti már önálló sokat segít. Norbi is már nagy. Napközben egyedül vagyok mert mindenki suliban oviban. Főzök, mosok, takarítok. De van segítség, anyu itt lakik velünk egy telken, tesóm velünk szemben fog. Jövőhéten költöznek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


azért még lehet baba...csak nem tervezitek?! :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi
Ez tök jó. Nagyon ügyesek vagytok. A kicsi se olyan kicsi, hisz már 5 éves :lol: Ma nekem is van egy 5 éves lányom, hugom kislánya, de teljesen meg voltak ma kergülve, már ágyban vannak, mindjárt alszanak. Egész eddig vihogtak, pozoltak hogy fényképezzem őket. Kis ördögök.

Nitácska
Te is nemsokára itt tartasz. Közelebb vagy hozzá mint én. :wink:

timejka
 
 


:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Sajnos semmit nem javult a vérképem, ugyan olyan rossz. Úgy hogy ha a doki betartja az ígéretét akkor szuri lesz belőle.
Majd hétfőn este kiderül.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi reméljük mégse lesz szükség arra a szurira..........drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Éva vagyok!Sajnos kétszer vetéltem el eddig! Többször nem szeretném ezt átélni. Mindkétszer a Clostilbegyt-nek köszönhetően sikerült, és kb.a 8 hétnél elvesztettük Őket.
Ti kaptatok valamit még a Closti mellé,mondjuk Utrogestan-t,és milyen kivizsgáláson vettetek részt.
Mi most megint nekiálltunk egy Clostis hónapban,kikönyörögtem az utrogestan-t,de nem tudom,hogy mikor van a pé-m,és addig nem akarom használni, mondjuk a sárgatest hormon eredményem szar volt.Ez már a harmadik dokim,de nem érzem magam jól, egy csomó mindennek én néztem utána..., és rákérdeztem nála.
Ha tudtok segíteni,hogy Veletek mi volt,az nagyon jó lenne.Amúgy mindenkinek aki már bebabásodott,gratulálok!
puszi
sziporka9
 
 


Sziasztok

Sziporka, neked nincs closty mellett uh-os követés?

Nálam mondjuk hormon vizsgálat nem volt, de nem azért mert a doki nem küldött, hanem mert nekem nem volt időm elmenni, és utána már terhes lettem.
Amit szoktak csinálni az az hogy elküldenek hormon vizsgálatra, és a closty mellett uh-al követik hogy mikor van peteérés. Van akinek szoktak adni tüszőrepesztőt is, és van akinek adnak a ciklus második felében utrogestánt is. Nekem nem volt egyik sem. Csak amikor terhes lettem akkor kaptam utrogestánt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Remélem a kis pocaklakó megfordul. Na de fő a pozítív hozzá állás.
Tesódék már költöznek is:) De jó.


Annus: csak nem szültél meg?

Kép
csucsu05
 
 


sziporka nálam a clostynál volt uh-val követés és utrogetsan is......a 3. clostys hónapba sikerűlt a baba........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Bocsi nem olvasok vissza, mert még mindig fekszem, csak bekukkantottam és lenne egy kérdésem is.
Júniusban lesz egy éve hogy megcsinálták a rákszűrést és akkor p2 lett, de a doki azt mondta hogy jó. Most lenne ugye aktuális a rákszűrés, de szerintetek terhesen el lehet végeztetni, nem lesz baja a babának? A doki azt mondta, hogy megcsinálja, de eddig nem voltam elég bátor hozzá hogy megcsináltassam, csak vacciláltam rajta. Szerintetek megvárjam a szülést és majd utána, vagy nyugodtan megcsináltathatom terhesen is.
Előre is köszönöm.Na megyek feküdni

KépKép
csige-bige
 
 


csige nyugodtan csináltasd meg....nem lesz baja a babának...a p3ó2 jó....nekem is ennyi lett....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige szerintem is nyugodtan megcsináltatod. Nálunk a doki eleve meg is csinálja ha látja hogy menet közben jár le az 1 év. A 36. hét körül amúgy is van megint egy kenet vétel. Jó ha ezek a dolgok megvannak, az a biztos.

Teszek nektek a kertről é s gyerekekről képet ha nem baj. Hétvégén kapták a korit, most tanulnak korizni.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?