Új privát üzeneted érkezett!

Juhéééé Aranynap!!! 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

floranan
 
 


Ajjaj, akkor lehet, hogy nászút után esküszünk. :D
Mi mindent másképp csinálunk. :D
Mindegy. Csak az volt a lényeg, hogy akkor utazhassunk, amikor nekem sem ultrahang, sem vérvétel nincs. :D :D
Az meg nekem pont a 23. hét lesz, szóval akkor nincs éppen semmi. Kövi héten van a terheléses vércukor.

KépKép
aranynap
 
 


Gratulálok a házasulandóknak.


Szerintem a tali lehet délután 5 kor is,hogy aki dolgozik is odaérjen.


Hajnalocska,az én esküvőmön is a szűk család volt ott,19 ember.Szülők,tesók,nagyszülők.Csak polgári volt,egy sima szertartás,műsort nem kértünk,de zene volt,gyertyát gyújtottunk.Szülők kaptak szülőköszöntő virágot,és kértük a pezsgőt.Nekünk az autónk volt "különleges",de az kettőnknek a férjemmel volt egy megállapodásunk,ha lesz esküvő,akkor ez.Amúgy semmi extrát nem kértünk.Még klasszikus esküvői ruhám sem volt,csal amolyan alkalmi ruha,ami simán elmegy esk.ruhának.

Anna,de jó,hogy Heténnyel minden rendben.

Aranynap,30 nap az esküvő a bejelentkezéstől,vagy kérelmet kel írni,amit a jegyzőnek el kell fogadnia ahhoz,hogy ne kelljen kivárni a 30 napot.

Kép
v.andi
 
 

 
 

Köszönöm a gratulációt és a felvilágosítást. :) Hétfőn felhívom a hivatalt, hogy akkor mikor van félfogadás, meg akkor mi a teendő pontosan. Remélem, rugalmasak Újpesten. :)

Elköszönök hétvégére!
Aki utazik, jó utazást, egyébként pedig mindenkinek nagyon szép hétvégét! :)

KépKép
aranynap
 
 


Mostanra sikerült visszaolvasnom... :oops: :oops: :oops: rengeteget írtatok... (nem baj! :) )

Próbálok reagálni... :)

Manó: hatalmas gratula Öcsihez!!!! :) :) :) én már 7 kg-nál tartok... :oops: :oops: :oops: :oops: (a tesóm összesen ennyit hízott... :) ) igaz én a magasságomhoz sovány is voltam... így most jól érzem magam....


Babcika: hatalmas gratula a lányhoz!!! :) :) :)

és mindenki másnak is akinek már kiderült, és nem reagáltam.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: nagyon feledékeny lettem... :(

Zsófi: köszi... megnézem... :)

Kata, Móka: nevek: fiúnál olyan egyszerű lett volna...mert 1 nevünk volt... :) de mivel lányunk lesz... :) először választottuk a Nóri nevet... ez (volt) a favorit, DE a tesómék is ezt választották és Ő májusban ( hetek-napok kérdése és itt a babó...) szül... :)
Ezért akkor jöttek B tervek... Dóra és a Fanni .... a férjemnek a Dóra a favorit... nekem a Fanni... (de nekem a Dóra is tetszik....)
Viszont a tesómnál nem tudták még mindig 100 %-ra megmondani, hogy biztos lány... ezért még van remény a Nórára... :D :D :D :D :D :D
A család név a Forray... Forray Nóra, Forray Dóra, vagy Forray Fanni (szerintem az utolsó olyan kis bájos... :) :oops: :oops: )

Tali miatt irigy vagyok én is kicsit... mert messze lakom tőletek... :(
vikiviktor
 
 


Házasulandóknak, előre is gratula!!

Képzeljétek ma először szemmel látható volt a babamozgása, és először érezni is lehetett! :D

Uh-n minden rendben volt, kisfiú még mindig :D .
Méretek szerint 19+0. (egyet amit nem értek múlt héten az istenhegyin a BPD:42,5 mm volt ma csak 42mm, szerintem elmérték.) Medence-haránt fekvésű a drágám.

kispiskóta
 
 


[quote="v.andi"]G írta:v.andiratulálok a házasulandóknak.


Szerintem a tali lehet délután 5 kor is,hogy aki dolgozik is odaérjen.




Igen! :)
De legalább addig tartson :)

floranan
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a gratulációkat a lánykánknak és én is gratulálok mindenkinek minden jó eredményhez és lánykákhoz, fiúcskákhoz!! :D

Sajnos mostanában csak olvasni tudtam, de majd jövő héten bepótolom!!

Most is indulnom kell Janókámért! Jó hétvégét nektek!!

Ja és mit szólt a fiacskám a lányhoz? :

" Az jó, ha lány akkor majd megtanítom szépen beszélni, meg csúnyán is, de azt majd csak 4 éves korában!, és akkor anya ha születik,akkor már biztos virágot viszek neki, nem kisautót!"

Majd megettem olyan cuki volt. A múltkor nyert sorsjegyen és a pénzből csörgőt akart venni :D

Kép
babcika
 
 


Ja és tegnap megvettem Gréta első nadrágocskáját, nagyon édes. A fiam meglátja, nagy szemekkel nézi!! Az enyém anya, mondom nem, hát látod rózsaszín, azt mondja " ja tényleg, de milyen cuki kis rövidnadrág" Mondom neki,hogy ez a babának hosszú nadrág. El sem bírja képzelni mennyire picike lesz a tesó :)

Kép
babcika
 
 


Sziasztok, nem egyszerű végigolvasni titeket...
De amikor szép idő van, egyszerűen nem bírok itthon ülni e gép elött, szinte egész nap kint vagyok.

Tegnap voltam uh, azt monda a dokim, hogy 80%, hogy 2 puncis van a pocimban. Szépen nőnek, bár az egyik egy picit nagyobb, de a doki szerint ez teljesen normális.
Olyan édesek voltak: egyik próbált volna aludni, a másik meg végig löködte a burkon keresztül. Egy percre sem állt meg, mozgott keze lába.

Ikres mamik, tudjátok már, hogy milyen babakocsitok lesz?

t-pk
 
 


Babcika, nagyon édes a kisfiad, teljesen meghatódtam :)

floranan
 
 


Babcika,nagyon édes lehet a kisfiad.Biztos lesz még pár aranyos megjegyzése :D :D :D

Boboka,ma végre bejelentkeztem,de én korábban megyek,mint te.29-én,de reggel 9.40-re.

Kép
v.andi
 
 


Egy nap megyünk a 18. hetire jó sokan!!
Én is ápr. 29.!! Én 8:40!!
:)

Puszi lányok, megyek Hódmezővásárhelyre barátnőzni!!
Jó hétvégét nektek!

floranan
 
 


Hű most látom Kispiskóta= velem :oops: :D

T-pk, gratu a 2 puncishoz!!

Kép
kata05
 
 


Floranan, tök jó, te 8:40-re, Andi 9:40-re én meg 10:40-re megyek 29-én dokihoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó barátnőzést neked :wink:

Aranynap, azt hiszem két vagy háromezer forintért nem kell kivárni a kb. egy hónap várakozási időt a polgári esküvőhöz.
Mi is írtunk tavaly egy kérvényt, hogy márpedig ezért meg ezért mi most akarunk esküdni, természetesen elfogadták, leperkáltuk a kétezret és el is volt intézve :)

A babát el szokták fogadni egyébként is "sürgős indoknak" :) :)

T-pk, gratula a csajokhoz :lol:

Babcika, fiad nagyon tündéri :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata
: ha el tudok menni, én is itthonról megyek, a liget tök közel van bkv-val is, ha gondolod mehetünk együtt.
Igaz láttam, hogy már Andi felajánlotta a kocsit, de ha nem jön össze akkor írj, vagy hívj.

Esküvőkhöz gratula!

Kép

T-pk gratula a lányokhoz!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Taranee,ha Katát felveszem,akkor már téged is :wink:

Kép
v.andi
 
 


Most jutottam ide...

Babcika, Vikiviktor
Gratulálok a kicsi lányhoz!

Erika :cry:

Zsófi
Vegyesen vásárolj :wink:
És lehet, hogy kukackákat majd úgy kell előcsalogatni :wink:

Anna
Ezek nagyon jó hírek :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ANDINAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Jó reggelt!

Mano,köszönöm a székesegyház nevében !!! :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andinak

Kép
Vendég
 


Mabe,köszönöm szépen :oops: :) !

Én ma nehéz nap előtt állok.Dani szülinapi meglepi bulija ma lesz,nálunk.18 kamaszom lesz,és este 10 ig lesznek itt.Dani nem sejt semmit,a barátok,osztálytársak egy hónapja titkolóznak,és még nem derült ki semmi.Remélem jól sül el a meglepi,és a kicsi fiam is velünk fog örülni.Elviszi az apja itthonról,és mire hazajön,már itt lesznek a barátai.Sajnos férjecském dolgozik,de a hugom átjön segíteni.Húúú,nagyon izgulok :oops: :oops: :oops:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok! :)

Meg sem próbálkozom a visszaolvasással :oops: bocsánat. remélem mindenkivel minden a legnagyobb rendben van!
Andi, boldog névnapot :) :) :)

Velem nálunk asszem minden okés. Elvileg kedden megyek uh-ra, de a dokit tegnap nem sikerült elérnem /ami bosszant, elvégre saját orvosom vagy mi a szösz/ így hétfőn csörgetjük újra. Végül is a beutaló az uh-ra nálam van, csak oda kell mennem, s kedden 18+5 leszek, tehát pont időben szerintem. Vagy nem? Nem tudom.
Nyűgös vagyok.

vicger
 
 


Mabe!
Úgy legyen!!! :lol: Tegnap megint vettem bodykat, rugikat. :lol: Meg még egy-két 50-est akarok venni.

Andi!
Boldog névnapot!!!! :lol:

T-pk!
Mi teutonia alu s4-et veszünk. Régebben feltettem a linket.

Manósziget!
Lassan szeretnénk megrendelni a babakocsit, mert ha megint befektetnek, akkor nem akarom a férjemre hagyni. Számolnál nekem, úgy, hogy fékes legyen, legyen hozzá szúnyogháló, esetleg pelenkázótáska. A mózesen még gondolkodunk, attól függ, hogy mennyi lesz a vége. Majd még kinézzük a színt, de ezen vita van.

Ma végre nekiáll a férjem kipakolni a babaszobát, most rumlis. Elhoztuk az egyik kiságyat, amit ajándákba kaptunk. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Andi, nagyon boldog névnapot kívánok
Kép

Sok sikert nagyfiad meglepi bulijához :)
Vendég
 


Aranynap!
Ha terhes vagy, akkor nem kell kivárni a 30 napot! legalábbis én így tudom. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Andi!

Névnapod alkalmából sok boldogságot kívánok!!

Kép

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Mi ez a pangás? :roll:
Vendég
 


Csak bekukk, főzőcskézek.

Gondolom mindenki a szabadban van ebben a jóidőben :lol:
Vendég
 


Köszönöm a köszöntést!

Én igazoltan nem vagyok,nemsokára jönnek a gyerekek,aztán Dani,és utána ereszd el a hajamat :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


[quote="zsófikukac"]A írta:zsófikukacranynap!
Ha terhes vagy, akkor nem kell kivárni a 30 napot! legalábbis én így tudom. :wink:


Erre találtam...

A házasságkötés időpontja

Amennyiben az előző pontokban foglaltaknak eleget tettünk, az anyakönyvvezető kitűzi a házasságkötés időpontját, a házasságkötési szándék bejelentését követő 30 napon túli időpontra. Ennél hamarabb csak a jegyző felmentése esetén lehet házasságot kötni.

Ha valószínűsíthető, hogy a házasulók bármelyike előreláthatólag rövid időn belül meghal, a házasulók nyilatkozata a házasságkötés összes törvényes feltételeinek igazolását pótolja, és a házasság a bejelentés után nyomban megköthető, tehát nincs 30 napos korlátozás.

http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... leirasjogi
Vendég
 


[quote="mabe86"]H írta:mabe86a valószínűsíthető, hogy a házasulók bármelyike előreláthatólag rövid időn belül meghal, a házasulók nyilatkozata a házasságkötés összes törvényes feltételeinek igazolását pótolja, és a házasság a bejelentés után nyomban megköthető, tehát nincs 30 napos korlátozás. [/i]
http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... leirasjogi


Ez nagyon morbid :shock: :shock: :shock: :előreláthatólag rövid időn belül meghal :shock:


Én főztem, takarítottam, pakoltam, nem sokára mosni fogok. Van mit csinálni mindig.

vicger
 
 


Mi tavaly márciusban esküdtünk, kb. két héttel a házasságkötés előtt hívtam fel a házasságkötő termet, hogy szeretnénk a polgári esküvőhöz időpontot kérni.
Az anyakönyvvezető két héttel későbbi időpontra adott egy időpontot.
Előtte be kellett menni a hivatalba, nyilatkozatban / kérvényben leírtam, hogy babát várunk, szeretnénk minél hamarabb az esküvőt és két hét múlva már mentünk is esküdni :)
2000 forint volt a plusz eljárási költség.
Vendég
 


Vikiviktor,gratulálok a kislányhoz.

Andi,Kata talizhatnánk a pólusnál is szerintem Brumi is jönne.Meg akinek még jó arra felé,én is kocsival leszek,tehát hozzám is fértek páran.

Hajnalocska ennyi tökéletesen elég.Ami neked tetszik.Mi sem voltunk többen,de attől függetlenül szép mennyasszonyi ruhám volt,képek a picasan.feltűzött hajjal.Nálunk még az is fontos volt,hogy anyukáméák már rég nem élnek,és kértem az anyakönyvezetőt hogy valahogy említse meg őket is,és még gyertyát is gyújtottunk az ő esküvői nagyfényképük előtt.Majd később teszek fel képeket,hogy lásd mire gondolok.

Gratulálok ANNA,örülök hogy mindenki egészséges!!!!!!!!!!!!!!!

Babcika,kisfiad nagyon édi!!!

T-pk gratula a punásokhoz!

Taranee gyere ,hozzám is beférsz!!!

Gratula az idén házasodóknak!!!!!!!!!!!!!!!

Andi boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi tegnap voltunk uh-n,minden oké.A doki el volt ájulva a down-kór eredménytől--kevesebb mint 1:50000,azt mondta ez nagyon ritka.Jövőhéten bejelentkezek a mávba 18.hetire.

Most pusssz,mert kerti sütés van,de pár napig nem tudok jönni,mert nincs netünk és nem lóghatok folyton a nővéreméknél,de majd jövök.

Andi ha van valami fejlemény a taliról üzizz rám légyszi,tel.számom a picasa táblázatba találog.Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Aranynap, szívhangfigyelőről diskuráltunk, de asszem írta is Bobóka:) Gratula az esküvőhöz!! Szerintem is csörögj rá a hivatalra, h mizu, az a legtisztább!!Badacsonyba hova mentek? Imádom BadacsonyT!!!:D
(nekünk B.Tomajon volt a polgárink, ott van házunk)

Hajnalocska, az esküvőhöz gratula Neked is... nálunk , ami volt szülő köszöntés, s hallgattuk a néni mondandóját:) , de mondjuk nálunk pár nappal később volt templomi és erszd el a hajamat lagzi:D:D

(Pont ma voltunk egy polgárin....olyan jóóóóó volt!!!Úgy szeretem az esküvőket.. kicsi volt ez is... itt a zenén volt a hangsúly, de szép volt:D)

Anna szupi, h minden rendben van!!
a füldugulás miatt azért mentem el a dokihoz, mert ráértem, s gondoltam, h a végére járok...
s végeredmény az lett, h még 3 helyre el kell mennem, h mindent megnézzenek.. de mindegy... biztos ami biztos...

Viki kicsit bonyolultak vagytok a nevekkel, de biztos , h azért sikerül majd:) de milyen jó, h már tutti lesz egy barátnője:D:D

Tp-k cuki , két kis lányka:)

Andim, BÓDÓG névnapot!!Hogy sikerült a buliiiii?

Vicger, üdv újra itt:)


Nálunk minden OK!!
Kis Gubacs Mórunk cuki volt a tegnapi vizsgálaton.. kicsit fáradt volt, s nem akart velünk foglalkozni...
hétfőn majd teszek fel képet, meg majd az adatokat is... kicsit elkevertem a papírt, de addig előtúróm az óriás rumiból:D
A lényeg, h egy ráma kocka vajnyi a Pici:) 244 gramm:D:D:D:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


ANDI BOLDOG NÉVNAPOT! :) :) :)

Nekem ma is kellett menni dolgozni... :(
Olyan vagyok , mint egy hulla...

Jaaa és ödémás (tudom nem így kell írni... :oops: ) lett a bokám, de nagyon durván.... minden nap vérnyomást kell mérni.... és vizeletet fehérjét nézni hetente... DE nem víz! a doki mondta... hanem a szívemtől van... és pluszban attól, hogy a babó valami eret nyom nekem ott bent... :( ezt a kardiológus mondta.... pihentetni kell, felpocolni... ilyenek... Azt is mondta, hogy addig jó, ha reggelre leapad... eddig még leapadt... de ha már nem apad le akkor nagyobb baj van... :(
Azt is mondta a doki, hogy nyugodtan igyak... mert nincs összefüggés... és ha nem iszok akkor a vesémmel lesz baj... :( és nyugodtan lehet sóst enni is... de én nem eszem sósan...


Jaaa és izgulok a tesómért... mert már bármikor jöhet nála a babó... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: és úgy féltem... :oops:

Jaa és ma kiderült, hgoy a csajt akit felvettek helyettem, hogy tanítsam be... ma benyögte, hogy neki nem tetszik ez a munka....stb... és felmondott... :( :( :( :? :? :? :? :evil: :evil: :evil: :evil: most megint itt állunk ember nélkül... DE történt pozítiv is.... a sógornőmnek említettem az állást és ő jönne dolgozni... akar is dolgozni... és ennek örülök!!!! :)

Úgyhogy végeredményben jó is történt ezen a napon.... :) :) :) :)

Bocs, hogy hosszú voltam és megint nyavalyogtam... :? :? :? :?
vikiviktor
 
 


Jó reggelt! :)

Móka, gratulálok Gubacs hízlalásához! :) :) Azért a 244grammnak már érezni a súlyát! :) :) Azért ha a képeket már ma is megtalálod, felrakhatod hétfő előtt is :wink:

Viki
pihentesd amennyit tudod a lábadat. S bár, hogy most nincs ember a cégnél helyetted, azért mégiscsak el kellene filózni azon, hogy sürgősen táppénzre menj. Az ödémás láb várandósan nagyon nem vicc, tessék halálosan komolyan venni :!: :!: :!:

Andi, remélem szuperszonikus bulit sikerült összehozni nagyfiadnak! :) :)

Én tegnap teljesen kipurcantam. Napközben meló ezerrel, késő délután pedig csaptunk egy naaaagy sétát a városban, este fél 8ra értünk haza. Azt hittem, hogy letörnek a lábaim, de azért sikerült felmászni a 3.-ra is. Igaz, hogy az ágyamba már vonszoltam magamat 8)

Ja, és tegnap sikerélményem volt :D Atesz fősulira jár,s én írtam meg egy előadását , egy elemzést Gárdonyi egyik regényéről, s 5ös lett :lol: :lol: /5 éve nem írtam elemzést :D/

vicger
 
 


Jó reggelt!

Móka, Süti, Viki, köszönöm.

Vicger,a buli szuper volt.Nemsokára beteszem a blogba,és akkor felkészülhetsz te is 15 15 éves bulijára :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Szép napot Kismamák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt süt a nap. Remélem, meleg is lesz :wink:
Vendég
 


Szép hétvégét mindenkinek! Csak jöttem szólni, hogy mi ma ebéd után megyünk Kehidára és csak szerdán jövünk haza. Bár viszünk laptopot, de nem ígérem, hogy be fogok tudni nézni.

Addig is vigyázzon mindenki magára. Majd lazítok helyettetek is. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, jó pihenést nektek :)

Andi, örülök, hogy jól sikerült a buli :)

Viki, tényleg, melót most nagyívben letojni, a pihenés az első.

Kriszti, gratula az 5-öshöz, ügyi vagy :lol:

Móka, néztem a picasan a képeket, nagyon jó a kérdőjeles póló :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi, Sütimanó köszi szépen. A pólus tökéletes.

Itt a vecsési bolt linkje akit érdekel a bergon babakocsi:
www.katibababolt.hu

Andi: Boldog névnapot

Kép

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Manó jó pihenést! :)

Boboka köszönöm az elismerő szavakat :D

Atinak vettünk egy ágyat, így elkerült mellőlünk éjszakára, egyelőre nem külön szobába, csak saját ágyba. Az éjszaka 4szer ébredt fel szegénykém, úgyhogy elég kómás vagyok. Azt gyanítom a foga jön, tegnapelőtt is és ma is lázas volt délután, tegnap nem... ha holnap is belázasodik, akkor viszem dokihoz..
Na, szóval a külön ágy tetszik neki, simán elalszik benne, persze ott kell lennem mellette, de nincs kifogása a külön alvás mellett. Arra kíváncsi leszek, hogy mikor jön el az idő, hogy fel se riadjon egyszer sem az éjszaka. Bár így sem lehet okom panaszra, általában egyszer ébred meg /igaz akkor még mellettem volt/.
Na jó zagyva kisregény lett, de úgy is pangás van, legalább töltöm az oldalt :lol: :lol:

vicger
 
 


Taranee, köszi a linket a vecsési boltról. Pedig régebben néztem, de úgy látszik felületesen. Most átböngésztem, és megvan a kiságy pelenkázóval Kép

1240159932.5148.doc

És, ha jól látom az árlistában, csak 26 000 forint cakumpakk cseresznye színben :lol: :lol: :lol:

Persze még apával egyeztetnem kell, de szerintem ez lesz a nyerő
Vendég
 


Találtam még egyet, ez 181 x 78 x 95 cm. Ez 40 000 ha jól láttam.

Kép


Az előző csak 158 x 68 x 86 cm volt.

Tapasztaltabb anyukák, melyiket ajánljátok? Túl kicsi az első? Melyiket érdemesebb megvenni?

Mindkettő alakítható majd külön szekrénnyé és heverővé is.

Kriszti, Atinak nagy puszi, hogy ilyen ügyesen alszik egyedül, és gyógypuszik mennek, mielőbb gyógyuljon meg.
Vendég
 


Betty
Érezzétek jól magatokat!

Vicger
Atinak jobbulást!
Vendég
 


Köszönjük a puszikat :)
A nagyobb praktikusabb szerintem, de az elsőt nem tudtam megnézni, nem bírja megnyitni ez a matuzsálem.

Óóóóóóóóó jut eszembe, van egy zsír új soha nem használt, fóliázott 140X70 cm-es kókuszmatracom eladó. Ócó, de nem kínai :D 6ezer+postaköltség.
Nekünk nem kell, mert ugye Atinak új ágya van :D :D :D

vicger
 
 


Kriszti, az első is szinte ugyanaz, csak nem ajtós a pelenkázó.

A kókuszmatracot még nem tudom, ágy függő lesz :)

De mi is mindenképp kókuszt akarunk majd.
Vendég
 


Boboka
Nekem az jobban tetszik, aminek van ajtaja :wink:
Vendég
 


Kép
Imolák 2in1
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?