Új privát üzeneted érkezett!

Viki,
köszi, jól vagyunk. Álomkóron kívül semmi jele annak, hogy lakik odabent valaki.

Bumi,
hűű, akkor jó sok tüződ van. És még mennyien lesznek a végére :lol:

Dita,
nem semmi az apósod!
Nekünk jófejek a gyerek kérdésben, maximálisan támogatnak mindent (na nem anyagilag) és mindegy hogy az termézetes, vagy lombik...
Anyumék...na ők meg egyenesen angyalok.

Timejka,
ha beillestetted, utána megint jelöld ki és kattints a LINK feliratra ott, ahol a betűk színét, méretét...lehet állítani. :wink:

i.kata
 
 


Twist!

Micsoda szuper hírek! nagyon ügyik a kicsik, csak így tovább!!! Ezer drukk hétfőre! Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Twist!
Szurikat már fel sem veszem.

Ditus!
Köszi a laptetűt. Bár nem ezen múlik. De most sikerülni fog, tuti.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Twist,
mi a Brendonban vettük a kütyüt, 10.000 Ft, meg gyógyszertárban 200Ft hozzá az ultrahangzselé.
Akkor vettük, amikor vagy 2 napig nem éreztem mozogni Pöttyöt, apa már rohant is, hogy vegyünk. Most már kevésbé használom, mert ugye érzem minden nap többször is. 12. héttől lehet használni, 16-on már éreztem Levit, de nem minden nap. Olyan 1.5 hónapig nagy szolgálatot tesz szerintem, ha az ember szeretné magát megnyugtatni. Elég könnyű megtalálni vele a szívhangot, és gépre rádugva fel is lehet venni.
Lili nagyon természetesen viszonyul a kistesóhoz, tudja, hogy majd érkezik, de még nőnie kell. Egyenlőre úgy veszem észre, hogy elfogadja azt is, hogy még kicsi lesz, és sokmindent nem fog tudni kezdeni vele. Mondta, hogy nem baj, majd ha bekakil tisztába teszi, meg megeteti, és megtanítja beszélni. Voltunk hétvégén picibabánál, azt is csak ringatni akarta.
Simizni nem nagyon simizi a hasam, de pl. ha eszik valami finomságot, akkor nekem is ennem kell, hogy a Pötty is kapjon.
Meg vettünk Lilinek egy pólót Bécsben, mert levizezte ami rajta volt, és venni kellett Levinek is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, jó most már az eper? Mert imádom és sok helyen láttam kiírva, hogy eper akció van. De máskor május végén - június elején emlékszem, hogy szokott lenni. Akkor szoktunk a Szedd magad! akciókra menni Pomázra (zabálni).
Ditus, tényleg nagyon ari a babád, már igazi baba formája van!

Linácska, nagyon szépen felkészítettétek Lilit a kis Levi fogadására! Nagyon aranyos lehet!:) Nem is drága az a kütyü és jó szolgálatot tesz.
Jó nektek, hogy második baba érkezik, mert legalább van gyerekszoba, és kiságy, pelenkázó stb. Nálunk semmi sincs, így ha majd sikerül a kisbaba, akkor egészen felborítja majd az életünket, de nagyon boldogok leszünk:)

Évi, köszi a drukkokat!:)) Hajrá picúrok! Nekem is ilyen cukorfalat copfos Dórika kellene, mint amilyen neked van!:)
Vendég
 


Kezdtem magam szánalmasnak érezni, úgyhogy vettem hazafelé egy tesztet, ami csont negatív.
Azóta főzök, hogy eltereljem a gondolataimat. :wink:
Párom olyan ari volt, átölelt és azt mondta, hogy annál jobban fogunk örülni, ha pozitív lesz egyszer.

Általában 30-32 naposak a ciklusaim, de megesik néha , hogy 33-34. De stimulált ciklusban inkább rövidebb, mint hosszabb.
Úgyis tavasszal szeretnék szülni. :wink:

KépKép
yadine81
 
 


Twist, nagyon drukkolok, biztos hogy sikerülni fog, én nagyon bizom benne.

Dituli, apósodtól gáz ez a duma sztem :twisted: :shock:

Bumikám, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Yadine,
reggeli pisiből nem próbálod meg?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

nincs több tesztem, így majd szombat reggel, ha addig semmi.
A spárgakrémlevesem főzelék lett. :oops:

KépKép
yadine81
 
 


Köszönöm a segítséget. Azt hiszem már értem, de most nem próbálom ki.

Dita
Igazából most kíváncsiságból mérem a hőmet, bár esélyem ebben a hónapban nem sok van, mert jobb oldalamon van tüsző. Ha 7-kor keltem volna, akkor kb. annyi lett volna, mint tegnap, nem? Vagy ki tudja. Bocs ha fárasztalak. Mindegy, nem is agyalok rajta, jövő héten minden kiderül.
Ma megláttam a boltba a túrót meg a körözöttet és eszembe jutottál, hogy lombik alatt túrót ettél és Twistnek is javasoltad. Erre én mit csinálok? Veszek körözöttet mondván, hogy most túrósat kell ennem. Normális vagyok? Mintha én lennék Twist, akinél jövő héten lesz beülti. Brrrrrrrrrrrr

Monic
Egyszer vettem propolisz+C vitamin tablettát, párom meglátta mi van ráírva, és közölte, hogy nem kell ezt szednem. Mondtam, hogy ez nem csak arra jó, ami rá van írva. Igazából a Propur a tájékoztatón leírtakon kívül mire jó? Termékenységre?

timejka
 
 


Jaj Istenem Monic. Azt hiszem Cavinton kell szednem. Az Aspirin Protectet tette el a párom azzal, hogy nem vagyok szívbeteg, ne szedjem.

Dita
És amikor legközelebb mész uh-ra, akkor megint más lesz, nagyobb lesz Bogyókád, és ezt annyira jó látni, ahogy nő a pocidba.

timejka
 
 


Timejka,

pedig az Aspirin Protectet szedetik a Kaáliban, azt hiszem az inszemnél is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Még nem kelt fel senki???????

Az aspirin protektet megvettem de végül én sem vettem be, mert féltem hogy a BMC-ben kapott gyogyik és ez esetleg ütné egymást.
Nem akartam belekavarni a BMC protokolljába, pedig nem voltam nagyon elégedett a méhnyálkahártya méretével de úgy néz ki Bogyónak tetszett! :wink: :lol:

TWIST
Hát ettem már jobb epret is de azért szódával elmegy! :wink:
Apa kérdezte hogy mi van nyertem a lottón, mert eddig max. alma vagy narancs volt itthon én meg úgy döntöttem hogy veszek kivit meg epret is hogy sokféle finomságot kapjon Bogyika.
El volt téve a számlámon a hitelre lé, én meg levettem belőle, már elegem van hogy nélkülözök mert a köcsög szervek nem küldik a pénzemet, majd ha felhívnak a banktól elmagyarázom nekik, hogy eddig oké volt hogy esetleg magamon spóroltam hogy ki tudjam fizetni a hitelt, de most már itt van Bogyó és szeretném ha nem csak a femibiontól kapna vitamint!
Ha nem érti meg akkor meg bekaphatja, majd ha megjön a pénzem akkor levehetik a számláról..... most már ami sok az sok!

Évi Dórijába én is régóta szerelmes vagyok, aztán hozta az ikreket is, hát el tudom képzelni hogy olvadozhat otthon egész nem ennyi gyönyörű gyerkőccel. :) :)

YADINE
Szorítok hogy szombat reggelre csíkos legyen, még nincs pirinek jele ugye?

dita75
 
 


Jó reggelt!

Dita,

Én ébren vagyok már, várom Danikám ébredését. Most hajnal 6 helyett 5-kor kelt enni (a kutyáim ugattak a laksában amire a baba felébredt, aztánúgyvolt vele ha már ébren van akkor szopizni akar :lol: ), így szerintem most előbb ébred majd.
Én is rengeteg kivit ettem Danikával a pocakban. Most is úgy ennék banánt, narancsot, kivit, de a szoptatás miatt egyiket sem szabad :cry: Nem baj,még 4 hónap és azt ehetek amit akarok :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én meg fexem az utroval szakad az eső, az előbb becsöngetett valami faszi, nem tom ki az nem is mentem ki még hálóingben vagyok, meg ha felállok mindig kifolyik valamennyi utro. Tegnap előtt is mikor jelenik meg anyósom pont az utrozás kellős közepén, már megfigyeltem hogy mindenki arra az időpontra időzit pedig sosem egy időben utrozom, hanem éppen ahogy esik úgy puffan alapon.

Mi bajuk volt a kutyáknak? Nem találták a hot-dogos gúnyájukat? :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita,

nekem most jött az sms, hogy megkaptam az Apehtól a pénzemet. Hátha a tiéd is megjön mihamarabb.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

a telepen levő kutyák elkezdtek ugatni, az enyémek meg úgy érezték, hogy segíteniük kell a hangoskodásban :?
Én mindig fix időben szoptatok, de nálam is úgy van, hogy mindig akkor jön valaki. Nem győzöm lekapkodni a mellemről Danikát és öltözni mert pl az apósom nem is kopog csak jön mintha otthon lenne...
Én sem szoktam ajtót nyitni senki idegennek, ezért sincs csöngőnk, de van aki becsönget a telepre és akkor jönnek nekem szólni, hogy valaki a kapuban engem keres :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


AZon is gondolkodtam, hogy kiírom az ajtóra a szoptatás rendjét:
06
10
14
18
22 óra,mint egy nyitvatartást, hogy akkor ne zavarjanak.
Pedig mindenkinek elmondtam, de elfelejtik.
Modjuk ha az én családom jön az nem zavar egyáltalán, de mások már igen.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Egyenlőre búcsúzom is mert a Picike már nyöszörög. Csak délután tudok jönni újra mert ilyenkor már nem alszik vissza.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Már jó lenne! Engem nagyon nem bírnak a szervek, a pénzemet bezzeg szeretik!
Tök gáz állandóan magyarázkodni emiatt.
Aztán még apósomtól is megkaptuk a magunkét ezzel kapcs.
Nem kell hogy segítsenek mert éhen még nem halunk, és a kiadásokat is lesz miből utólag fedezni csak jönne már a zsé! Nem kapkodja el egyik sem!
:twisted: Úgy betelefonálnék és elküldeném mindegyiket, de úgyis tudom hogy semmi értelme, csak az egységem fogy a telefonról feleslegesen!

dita75
 
 


Monic,
de jó neked, pénz áll a házhoz. Én még a bevallást sem csináltam meg. Most, hogy úgysem kapok vissza semmit, se én se a férjem, nem sürgős.
Viszont tegnap rájöttem, hogy év elején elcsesztem a háztól 70.000Ft-ot. Csináltam EVA bevallást, és a dec. 31-i 278 Ft kamatkönyvelést bevallottam 278000-nek, és becsületesen be is fizettük az adóját. Nem baj, végül is majd átvezettetem erre az évre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Még el nem felejtem:
Nem leszek a hétvégén, egykor indulunk Zalalövőre. Ott van apunak egy kis vadászház szerűsége, és a férjem még nem is látta (annyira azért szerintem nincs is oda érte, elég kényelmes típus), és apu mondta, hogy menjünk már el egyszer. Úgyhogy most megyünk mi 3-an, meg apu.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Érezzétek jól magatokat!

BONIMAMIÉK még nem jöttek haza a Zalából????????

dita75
 
 


Hahó!

Köszi a drukkokat Dita, a vonalzóm tükrözi az állapotomat és a hangulatomat..

Ma nem tudok elmenni a dokimhoz,receptet meg nem ad előre, úgyhogy elég gáz, de hétfőn tudom csak elkezdeni a szurikat...

Az inszem meg kb. május elsejére fog esni. :lol:

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

Reggel voltam vv-n, fél 4-re megyek uh-ra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic, nagyon jó ötlet kiírni a szoptatás rendjét:)))) Itt nálunk is folyamatosan becsöngetnek, zavarnak. Nem tudom mi lesz ha babával leszek itthon. Ma eboltási akció van, emiatt csöngettek be, a postás is jött. Szóval minden más, de valami mindig van.

Bumi, drukk az UH-hoz, nőjjenek azok a tüszőcskék!!:)

Ma megyek nyári gumit cseréltetni, én is akkor megyek, amikor jól esik (azaz zuhog az eső).
Vendég
 


Sziasztok!

Megint csak kutyafuttában jöttem. Apa kilopott a kórházból. :D Mostmár nem engednek haza egyben, mindenki azt várja, hogy Niki kibújjon. Niki hízott a cukros infúziótól 210g-ot, szerdán 2670 g-ra saccolták. A doki szerint napokon belül szülünk.
Napi 2 CTG és 2 naponta amnioscopia (magzatvíz színét nézi a doki, hogy bekakilt-e Niki) a programom amíg meg nem születik Niki. Bíztam a ma éjszakában, meg is telt a szülőszoba a klinikán, persze Niki nem akar kibújni. :) Remélem, mostmár hamarosan hozhatom Nektek a képeket Nikiről. :)

Távolból drukkolok mindenkinek, remélem, lesz majd időm bepótolni Niki mellett az elmaradásomat.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Juhéjjjjjjjjj!!!
Nemsokára megszületik a második kiscsaj!

DENIKA
Drukkolok hogy könnyű, problémamentes szülésed legyen!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


BUMI
Tüszőnövelőket küldök az uhura! ++++++++++++++++++++


TWIST
Itt már süt a nap de egész délután 3-ig kaki idő volt, és most is látom hogy még nincs vége olyan viharfelhők gyülekeznek, hogy szinte fekete!


JADINE
Kép

dita75
 
 


Itt nálunk most nagyon kaka idő van. Nagyon nagy szél volt meg eső.

Emberek nagyon tapintatlanok tudnak lenni. Amikor Ben pici volt anyósomat behozta vlaki hozzánk és a hapsi is feljött. Pont szoptattam. Idióta anyósom jön be vigyorogva és mondja a faszinak, hogy nézd meg. Ráförmedtem, hogy szoptatok, húzzanak ki. Marha ideges voltam. Ha szoptatok hagyjon békén mindenki. Anyósommal egyébként is tele a tököm mostanában.

Akkor most propurt nyugodtan szedhetem, nem?

timejka
 
 


Denika,

én is nagoyn könnyű szülést kívánok neked, és kívánom, hogy életed legszebb élménye legyen! És az is lesz,majd meglátod!

TImejka,

igen, szedheted :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika
Könnyű szülést kívánok!

Monic
Akkor szedem.

Hugom 5 éves kislánya itt van, hát már teljesen kikészültem. Ezek ördögök. Még mindig röhögcsélnek, de most már nagyon mérges leszek.

timejka
 
 



yadine: Milyen szurit kapnál? Mert merionalt tudok adni egy párat, ha tudod, hogy azt írná fel (mármint ha már beszéltétek mit fog adni). Az inszem napja meg nincs kőbe vésve, ne aggódj.

denika: Mennek a drukkok és várunk haza...egyben egyenlőre, vagy kettőben később :D



vicky79
 
 


Sziasztok!

Denika,
könnyű szülést kívánok!

Dita,
Niki már a 3. lesz :lol: Évi Esztere, és Némóka Rékája után.

i.kata
 
 


Timejka,

szerintem ez az a csepp,sajnos a dobozára nem emlékszem, de ezz volt a neve.
Kitartást a két ördögfiókához! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Vicky nagyon köszi, de gonal-f-t fog adni, és mivel az előző hónapban nem nagyon nőttek a tüszőim, lehet, hogy növel az adagon.

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

13 mm körüli mtüszőcskéim vannak. 6 a jobb, 4-5 a bal oldalon. Mnyh még mindig 9 mm, de rákérdeztem, és ez tökéletes, mert se a túl vékony se a túl vastag nem jó.
Hétfőn megint vv, meg uh. Szerintem szerdán lesz a punkció, de persze biztosat hétfőn fogunk tudni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic
Akkor veszek és megvastagítom a mnyh-mat.

Jaj Istenem két kismama jelöltünk van?

Túléltem a tegnapi napot.

timejka
 
 


Bumi, de jó, nemsokára punkció! Nagyon szép sok tüsződ van, ahogy Kata mondta, lesz bőven választék!:) Nálad is nagyon pörögnek most az események, szuper!

Csajok, életem második legnehezebb telefonját bonyolítottam le reggel, meg kellett tudnom, hogy a picik fejlődésnek indultak-e, jól vannak-e. Képzeljétek, hogy szerencsére mind a 8 nagyon szépen fejlődésnek indult:)))) Ügyesek nagyon! Szóval, azt mondták, hogy a 8. lassabban indult be, de most már nagyon szépen beindult ő is és utolérte a többieket:) És hétfőn 12-re menjek, kb. akkor lesz a beülti, bár lehet, hogy várni is kell majd.

Egyébként ez hogy van: ahogy beültetik, azonnal kezdődhet a beágyazódás, vagy még arra várni kell?
Vendég
 


Yadine, majd a következő ciklus sikert hoz, fel a fejjel! Aranyos a vonalzód, tükrözi a mensi hangulatát, találó!

Zsuzska, köszi a drukkokat!:) Hogy telnek a mindennapjaitok Olivérrel? Tudtad, hogy mit hogy kell csinálni a babával kapcsolatban? Én elsőre eléggé nem tudnám, állandó telefonos segítség kéne legalább.

Timejka, de ari vagy, hogy fehérjéket veszel!:))) Esély mindig van. Nekem is megcsinálták az inszemit akkor is, amikor baloldalon nőtt csak tüszőm, pedig ott el vagyok záródva. De azt mondták, hogy van esély. Az Aspirin Protecktet én sem mertem szedni. Írták is a Kaális fórumon, hogy van akinek szedni kell. Nekem speckó nem mondták. De azért megvettem és itt nézegetem, odébbrakom minden nap.

Ditus, na, egyből lebuktál az eper vásárlással, hogy megnyerted a főnyereményt a lottón!:))))))) Látod, mindig álcázni kell a nagy nyereményt, mert a környezeted nagyon figyel!:))))))))))

Monic, miért nem lehet szoptatás alatt banánt, narancsot ilyesmit enni? Epret szabad?

Denika, nagy drukk a szüléshez, végre eljött a ti időtök, nemsokára a karjaidban tarthatod Nikikét!:))))

Vicky, te most kapsz valamilyen kezelést? Mi újság veled?
Vendég
 


Bumi,
gratula a sok tüszőhöz! Hipp-hopp el fog telni az idő a beültiig!

Twist,
nagyon ügyik a babakezdemények, hogy vigyáznak magukra és szépen növögetnek! Nagyon-nagyon bíztató a helyzet!
Szerintem egy-két napig még keresgélik a legjobb helyet az ágyazódáshoz,bizti van itt aki jobban tudja. :wink:

Vonalzó majd változik, ha a hangulatom is.. :wink:
Csajok , mikor én a dokinál vagyok, olyan ingerem van, hogy elkezdjek okoskodni, hogy szerintem mit hogyan kéne csinálni, de szerencsére elfolytom, mert még is csak sokkal-sokkal jobban ért hozzá. Veletek még nem volt ilyen?

KépKép
yadine81
 
 


Yadine, nekem is van ilyen ám:)
De ez azért van, mert már ki lettünk okosítva és nem lehet átverni minket szerintem.)
Nagyjából sejtjük, hogy mi a legjobb a kezelések során.
A SOTE-n is szerencsére nagyon kedves volt Murber doki, mert kértem tőle és kaptam Utrogestánt, mert ki szerettem volna próbálni. És most a Kaáliban is úgy érzem, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat, vagy legalábbis elővezethetem a gondolataimat, aztán legfeljebb megindokolja a doktornő, hogy ez miért nem lenne jó...:))

Te most mit szeretnél mondani a dokidnak?
Vendég
 


Yadine, tesódéknak milyen vizsgálatok vannak még? Inszemi lesz, vagy lombik? Átjárhatóak voltak a petevezetékei? Szurkolok nekik is!

Denikáról tudtok valamit csajok? Kit fog értesíteni, ha Nikike a világra jött?
Vendég
 


A gyógyszertárban találtam egy kiadványt Várandósság, szülés, szoptatás homeopátiás segítséggel. Tök jó! Csak a fejfájásról nem írnak semmit, pedig nekem az a nagy bajom még várandósság előtt is.
Vendég
 


Jaj, még van egy kérdésem (olyan izgatott vagyok):

Szóval, ha ugye, jut 6 baba fagyasztásra, akkor őket majd egyszerre fogják kiolvasztani, vagy kétszerre is lehet? Hogy szokták csinálni? Erről semmit nem tudok. Gondolom, hétfőn akkor le is fogják fagyasztani azokat a "baba jelölteket", akik nem kerülnek a pocakomba.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Huh, találtam egy nagyon szórakoztató programot. Kell egy fotó a párunkról és magunkról és ez a grafikai program kikalkulálja, hogy kb. milyen lesz a bébi!:)))) Próbáljátok ki, nagyon jóóóó!!!

http://www.luxand.com/download/BabyMakerSetup.exe
Vendég
 


Twist,
köszi a drukkot, tesóm nevében is! Ha nem haragszol elküldtem neki a blogcímedet, mert szerintem tök sokat megtudhat belőle, hogy is mennek a dolgok. Végül is ha jól értettem a petevezetőket nem nézték, csak hogy tágul -e a méhe. Levegővel elzárták a petevezetékek száját, aztán nyomattak bele vizet, plusz még valahogy odafért az ultrahang fej is. :shock: Remélem nem beszélek hülyeségeket. Lombik lesz egyből. Long protokoll. Szegénykém nagyon fél, hogy be tudja-e adni a szurit. Jövő kedden kezdi. Hepa,HIV teszt vérvételre mennek ma, és a férjének lesz katonavizsgálat még.

KépKép
yadine81
 
 


Tök jó ez a bébi arc készítő program!!!
Nekem ezt adta ki, hogy ilyen lehet a babánk:))) Próbáljátok ki, tök jó!!

Kép

Yadine, ne aggódjanak tesódék, minden rendben lesz, nagyon jó kezekben vannak!:) Nekem olyan bonyolult szurik voltak (két összetevő és higítás, stb.), hogy nem is várták el, hogy magamnak adjam be, szerencsére. De ami tollba van töltve, az elvileg nagyon kis egyszerű, rövid pici tűvel van felszerelve és tesód nagyon könnyen bele fog jönni:) Bátorság!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.18 15:02-kor.
Vendég
 


Juhéj, laptetű!!!! Pont a legjobbkor!:)))))
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: