Új privát üzeneted érkezett!

Pingi! Akkor jó vásárolgatást! Azért ez jó program! Még akkor is, ha csak lassan fog menni. :) Remélem, semmi baj nem lesz, és fogtok tudni együtt örülni a szerzeményeknek!

Petrus! És ha téged már hazaengednének, akkor majd be fogsz járni a két törpéhez? Vagy megengedik, hogy addig te is bent feküdj, míg ők ott vannak?
Vendég
 


Na jó reggelt!!!

Én még egyben!Minden nyavajámmal együtt sikerült bealudnom a helyszinelőkön :lol: Most épp minden oké!Ezek szerint Iza még jól érzi magát odabenn,és a front nem csalogatta ki :wink: Azt hiszem kedden lesz megint hidegfront,most próbálok arra készülni...utálom h ennyire megvisel...

Vanni!
Csodaszép Marci baba!!!!Nem is tudom hirtelen kire hasonlít :lol: Talán inkább az apja,legalábbis belőled nem sok mindent látok :wink: :lol:

Panndi???Te még egyben?Írj ha van vmi!!!

Én ma bográcsolni megyek,9re jönnek értem! 8) De netközelben leszek,szóval ha kapok smst rögtön ugrok :lol: :lol:
Amúgy mostanság minden smsnél akkorát ugrok...egyszer emiatt folyik majd el a magzatvizem 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


Én is itt, jó reggelt :)

Este inhaláltam, és lányok, kezdek meggyógyulni szerintem, egész éjjel kaptam levegőt!!!! :lol:

A derekam továbbra is fájdogál, hát nem tudom. De éjjel azt álmodtam, hogy kell menni szülni, és olyan rossz volt Zsófit itthon hagyni :oops:

Petrus: ha maradsz még egy-két hétig, talán találkozunk :)

pingi, Veled meg szinte tuti :)

vanni: Marci baba nagyon szép :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok, Annus, Panndi!

Kiváncsi voltam, történt-e éjjel vmi... :)

De akkor a mai napra, Annus, jó bográcsozást, neked meg, Panndi, további gyógyulgatást! Örülök, hogy alakul! :) Zsófi?
Vendég
 


Jó reggelt!
Nálam is elmúlt minden nyavaja,csak a front volt.Viszont Annus lesz kedden is??Na ne,én már akkor elvileg nem szedek majd semmit.De hátha kibírjuk.
Panndi örülök hogy jobban vagy.
Vanni jó hogy írtál!Marci csodaszép kisfiú!!!
Petrus olyan jó olvasni téged,sok hasznos dolgot írsz!
Mesi,ez a doki szörnyű.Jó utat nektek!
Kutyafüle ne aggódj,Riki még be is fordulhat!
Annus jó bográcsolást!
Pingi jó vásárlást.
Én fekszem ma is.Majd ma még dobok képeket,meg hétvégén berendezem a kiságyat mejd rakok arról is.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus jó bográcsolást (nyammmmmmmmm :oops: ), drukkolok, hogy semmiféle csapadék ne szakítsa félbe vagy rontsa el a napot.
De azért hűvös van, úgyhogy vigyázz nekem nehogy meg/fel-fázz!!
Amúgy meg tartogasd csak még azt a magzatvizet, különben saját magadtól fogsz kikapni :lol: :lol:

Hát Panndi, nekünk tényleg elég sanszos, hogy egyidőben megyünk... :lol:

Köszi Dóri, remélem télleg minden rendben lesz. Vigyázok nagyon, de 4cm nyitott méhszájjal nem tudom tudok-e bármit befolyásolni....azt hiszem pont a gravitáció az ami nem tesz jót... :oops: de egyszerűen nem birom ki, hogy ne együtt válasszunk ágyneműt meg baldachint a picúrnak, meg még kell olyan feltét a pelenkázóra,, végtére én fogom nap mint nap bámulni, tudoooooom, olyan apróság az egész de nekem számít milyen lesz :oops: :oops:
Na most befejezem, megeszem a reggelimet (ami húsleves :lol: :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Anita: akartam már kérdezni, hogy a csontjaid hogy bírják a fekvést? Én teljesen kikészülök tőle.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Vanni,
Marci is gyönyörűséges baba! Főleg az első kép tetszik, ahogy a kis lábacskáit felhúzza :D

Petrus,
drukk Nektek a tejcsihez, biztos hamarosan beindul! :D

Dóri,
én is ha megyek háziorvos, védőnő stb., már a gondolattól felmegy a vérnyomásom, h mérni fogják, volt h 163 volt a felső érték, pulzusom meg 140 :shock: tudat alatt az ember ijenkor stresszel, aztán már ettől megy fel, de bizti minden ok lesz Veletek! Veled is meg Novygirlel is simán szülhetünk egyzserre, mostmár tuti a Jahn nekem is :)

Pingi,
jó vásárolgatárst! Biztos ki fog kapcsolni, hogy tudsz nézelődni!

Annus,
jó borgácsozást, itt kezd kisütni a nap, reméljük szép időnk lesz!

Panndi,
örülök, hogy jobban vagy, 1-2 nap, aztán teljesen rendbe jössz :lol:

emese1979
 
 


Köszi csajok!
Hát már itt is süt a nap!!!
Amúgy holnap töltöm a 38.hetet,szóval már magamtól se kapok ki 8) :lol:

Pingi!
Te meg vigyázz magadra!Pihizz néha a sorok között!!!Aztán meg muti meg h mit vettél :wink:

Emese!
Akkor átírjalak a Jhanba?Vagy majd ha beszéltél a dokival?

annus11
 
 


Ez tök jó, Emese! Szivesen lennék veletek 1ütt majd a gyermekágyon! :wink:

Azért, Pingi, már nem lehet semmi baj akkor sem, ha Nóri hamarosan megszületik. :) Legfeljebb kikapsz. :) De látod, Annus is csak ijesztget, Petrust meg Vannit sem szidta meg! :)

Na, szép napot mindenkinek, most megyek, mert csemetémmel teendők vannak. :)
Vendég
 


Pingi,hát már mindenem fáj....Az összes csontom,meg szokott a két csuklóm a sok fejtámasztástól.
De kitartás már nincs sok hátra.Neked meddig kell feküdni még????
Most is azért ültem már ki a géphez mert mindenem fáj.Csak nem merek sokáig itt ülni.Sétálj helyettem is!!!!
Megyek is.Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,
igen, köszi, kérlek írd át a Jahnt. Ha nem jön össze a doki, megyek az ügyeletre, már így a vége felé nem akarok nagyon orvos után kutakodni :(

emese1979
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt!

De jó, hogy újra süt a nap! Az viszont nem jó, hogy hajnal fél ötkor mikor kimentem pisilni, elkezdett vérezni az orrom, és háromnegyed óráig állítgattam el... Tudom, hogy ez normális, meg én allergiás is vagyok, ami miatt többet fújom az orrom az utolsó napokban, de azért elég ijesztő... Remélem mostmár nem lesz több ilyen.

Vanni, Marci nagyon édes, kedvem lenne jól összecsókolgatni a pofiját!!!Hát egyáltalán nem látszik rajta, hogy picit korábban érkezett, nagyon kis szívdöglesztő!!!
Te hogy vagy?

Olyan jó a Jahnosokat olvasni, hogy tök jó esélyeitek vannak az összekerülésre. Én egyre jobban el vagyok kenődve, hogy senki nincs május végén a Szent Imrében. Ha valaki még rejtőzködik, és ilye személy, azonnal fedje fel magát!!! :lol:

Dóri, az én orvosom azt mondta, hogy a vérnyomit gyógyszerrel teljesen jól karban lehet tartani, és semmilyen következménye nincs. Már csak arra kell figyelni, hogy szülés közben ne szökjön az égbe. Szóval szerintem sínen lesz a téma mostmár, én megnyugodtam. Amúgy meg eljött a igazság pillanata: mennyiket szoktál volt mérni bogyó nélkül?

Panndi, én most elmegyek, demire visszajövök, adigra már lehet, hogy lesz valami! Tök izgi!!!

Emese, szerintem ne aggaszd magad akkor se, ha nem jön össze a doki! Tök jó szakembergárdája van a kórháznak, arról nem is beszélve, hogy ha nincs gond menet közben, akkor az orvos nem is nagyon csinál semmit - és a te terhességednél hála isten semmi nem utal várható komplikációra.

Pingi, Anita, kitartás a fekvéshez, Annus neked jó bográcsozást!
Este talizunk!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Vanni,
csodálatos a legényke!Aranyos a fejénél a popsitörlő.Amolyan méretaránynak raktátok oda vagy csak odakerült?

Én egész éjjel görcsöltem.De a tegnapi eredmények megnyugtattak úgyhogy nem is gondoltam rá hogy szaladás lesz a kórházba és így is lett.Jövő héten megyek megint akkor már 38 hetesen.Én se fogok mérgelődni ha esetleg bennt fognának szülni.

Mi is megyünk szalonnázni, bár nem lehet tüzetrakni szóval majd odaképzeljük :)

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Szofi, ne aggódj, én 10 nappal előtted vagyok kiírva, túlhordani nem szeretném, de annyival előbb Te is simán sülhetsz és akkor bulizunk bent! :lol:

Szerintem aki megszül és küld sms-t, az már a szobaszámát is írja bele, ha van bent más is, akkor ne kelljen egymást keresgélni.

Bográcsozó Annusnak és szalonnázó Harhajnak jó étvágyat! :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Én Pumukliban reménykedem, hátha együtt lehetünk az Istvánban. :lol:

Aki megy valahova, annak jó programozást!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hali!

Szofi! Egész eddig 120/80 volt nagyrészt, de az elmúlt héten nagyon gyanúsan kezdett felszökni, volt, hogy 176/105-öt is mértem, jó, hogy rossz volt az elem a vérnyomásmérőben, meg már úgy álltam neki a mérésnek, hogy éreztem az egész testemben, ahogy felszökik a vérnyomásom... De azért ennek fele sem volt már tréfa... Szóval így álltunk. De azért ált. még tegnap is határértékeket mértem, csak voltak ezek az ijesztően magas dolgok is... Így most bogyó... És bogyóval határérték... Az a baj, hogy még most is érzem, ahogy előtör rajtam a stressz, és kúszik felfelé a vérnyomás, nem nagyon tudok ellene mit tenni, igyekszem lenyugodni... Lehet, nem vérnyomáscsökkentőre volna szükségem, hanem vmi dilibogyóra... :lol: Belebolondultam ebbe az utóbbi hétbe. :) Viccen kívül, lehet, hogy vmi nyugtató dolgot ki kéne találni, mondjuk vmi tea, vagy mittomén.

Na, egész szép regény lett. :)

De akkor megbeszéltük, hogy a Jahnban együtt szülünk? Ha igen, akkor szerzünk közösen egy szobát. :)
Vendég
 


Ja, még szerettem volna írni, hogy ez az orrvérzés-ügy hamarosan elmúlik, Szofi! :) Azért nem lehetett kellemes élmény... Sajnálom... De te is szedsz bogyót?
Vendég
 


Kitty, köszi a kullancs infot. Remélem, kidobja majd a bentmaradt darabot. Közben a másik macs is beszerzett egy szép méretes példányt. Muszáj leszek Frontline-t venni akkor.

Gyönyörű Marci baba meg az ikrek! Hihetetlen, h pár hét múlva nekünk is lesz egy ilyen kis csomagunk! Bár ijesztő is egyben, megváltozik az élet. Na, meg ugye az exit-akció. :shock:

Kutyafüle, a Titok c. könyvről hallottál? Lehet, h érdemes lenne elolvasnod. Még csak belekezdtem én is, de szimpi. A lényege tulképpen, h az történik velünk, amit bevonzunk... szóval koncentrálj a jóra, képzeld el, mi hogy fog történni, persze Neked tetszően, pl.: Riki befordul. Végülis veszíteni nem lehet vele... én is kezdem a gyors szülést szuggerálni magamnak. Hátha. :D

Jó bográcsozást, szalonnázást! Ha anyósom nem küldött volna ebédet, neki is állnék egy jó kis kinti sütésnek, olyan szép az idő. Bár estére pácolhatok be husit... Meglátjuk.

Készül a gyerekszobánk, most festi a férjem meg egy haverja. Hétfőn szállítják a járókát, komódért is mehetek jövő héten Vácra - alakul a dolog. Még a végén elkészül, mire megszületik Blanka. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hello csajok!

Vanni! Marci nagyon aranyos!!!

Annus, küldj abból a bográcsos kajából kérlek! :lol:

Én továbbra is mosok + pakolászás van.

Szép napot!

Kép

Kép
adraci
 
 


Panndi,
nagyon boldog névnapot!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Vki.Már olvastam a Titkot.Igen nagyon megkapó, de lassan kezdek belenyugodni a dolgokba. Egyet nem engedek:ha nincs orvosi,egészségügyi oka, akkor pusztán kényelemből nem lesz programozott császár. Meg megkérdezem kaphatok-e esetleg előtte kedélyállapotjavítót. Azt már olvastam,hogy a terhesség alatt akinek szüksége van rá,szedhet bizonyos antidepresszánsokat is.Akkor hátha van valami,ami adható ez előtt is. Me ezen a post op szobán meg elmondom részletesen mi várható tőlem a betegtársak és a nővérek felé, és eldönti hogy nem-e mégis el tudna szeparálni.Nem kényeskedés, és nem csak magam miatt.Ennyi. Elfáradtam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle!
Nekem 12 óra vajúdás után volt a császárom! Érzéstelenítettek, és mielőtt vágtak volna, leellenőrizték, hogy érzek e valamit. Addig hozzám sem nyúlt senki! Azt nem is hallottam, hogy az orvosok bármit beszéltek volna. Általában nagyon jól össze tudnak dolgozni, így a szavakra nincs szükség. Az őrző a SOTE-n az intenzív osztályon van, egy külön szobában a császárosoknak! Itt senki sem hány! Általában csend és béke honol, bár az tény, hogy sok kismama elhagyja magát. Én a műtét után ahogy kiment az érzéstelenítő, már mentem is le a babámhoz, és lekerültem a gyerekágyra. Nem kell tehát 48 órát ott lenni, ha jól vagy! Sőt! Örülnek neki, ha valaki stramm, és felkel, mert a bébijével szeretne lenni!!!
Én is láttam olyat,hogy a műtét utáni másnapon még Apuka tolta Anyukát tolókocsiban, hogy megnézze a babát, de ez nem életszerű. Nem jó, ha elhagyja magát az ember. Általában pont az altatás az,ami után hányni szoktak!
Ha érzéstelenítenek,amint kiment a hatás, gyakorlatilag rögtön a babáddal együtt lehetsz! Engem is ez hajtott, és tudom, hogy ha most is császároznak, akkor ugyanígy lesz. A rémtörténeteket meg nem szabad elolvasni ilyenkor. Akad bőven a rendes szüléssel kapcsolatban is, hidd el! Mindenki másképpen éli meg ezeket a dolgokat!
Kívánom, hogy a Babád beforduljon, de ha nem,akkor se rágódj ezen, éppen elég lesz abban a helyzetben "pánikolni". (Bár ha jó az orvosod, hidd el, megnyugtat majd)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok.
Megjöttünk vásárlásból, vettünk kiságyat, ágyneműt két garnitúrát, lepedőket. Az ágynemű mosásban van, apa összerakja az ágyat és ha beletettük az ágyneműt akkor fotózok.

Most pedig épp a szüléstörténeteket olvasgatom a blogon.
ÓÓóóóóóóóriási dilemmám van. Tudom, hogy tudnom kéne annak ellenére hogy még nem szültem, de nem értem ezeket a fájásokat.

Ha pl azt mondja valaki hogy 5 perces fájásai vannak, akkor az azt jelenti hogy 5 percig tart? És ezen 5 percesek közt mindegy hogy mennyi szünet telik el? És ha azt mondja valaki hogy kb 30 percenként jöttek a fájások, akkor mindegy hogy mennyi ideig tartottak? :oops: Teljesen nem értem a fájásokat, pedig ideje lenne "betanulni". Valaki elmagyarázza dióhéjban? :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kutyafüle, reggel írtam privit, megkaptad? (csak azért kérdezem mert ez a privát üzenet küldése szerintem a babaneten elég sz*rul működik...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,nem kaptam meg. :cry: Én ugyan még nem szültem,de az 5 perces fájások úgy tudom azt jelentik, hogy két fájás közt telik el 5 perc. Azt hogy meddig is tart pontosan nem tudom.A 10 percesek úgy tudm olyan 40 másodpercig, de ahogy tudom egyre sűrűbben jelentkeznek és egyre tovább tartanak majd. De ha tévedek javítson ki egy tapasztalt anyuka.
Azt szeretném kérdezni, hogy a nyákdugó az mindig rózsaszines-barnás zselés dolog, vagy lehet színtelen zselés is? :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sziasztok!

petrus gratulálok a gyönyörű babáidhoz :)

vanni Marci nagyon édes :)

mi is egyben vagyunk, eddig minden oké volt, bár éjszaka nekem is egyfolytában fájt a derekam, de mihelyst ma megcsináltam a netkapcsolatot ezerszer jobban vagyok:)

üdv az újaknak

mozza, annus ti nagyon érdekesek vagytok, hogy ennyi keményedés, szúrkálás és görcs után még mindig zárva vagytok, hát én már régen megszültem volna :)

Most ahogy annusnak is mondtam, hétfőig fekszek , akkor megyek a dokimhoz nst-re, meg hétvégén kirándul, úgyhogy én tényleg nem akarok ügyeletesnél szülni, elég volt egyszer, meg nem hiába jártam és bíztam benne évek óta, hogy pont most ne legyen ott, én már többször nem akarok szülni, és szeretném, ha most minden aránylag a megbeszéltek szerint legyen.

fogadtam szülésznőt, egy utcában lakunk, dokim ajánlotta :)

jobbulást a betegeknek és a rokonoknak is

pandi nekem csütörtökön volt, hogy szinte egész nap ment a hasam, pedig a szokásos dolgokat ettem

nekem lassan kezd elmenni az étvágyam, állítólag ez is egy előjel :)

nekem is vegyes érzéseim vannak: egyszer már szeretnék túllenni rajta, máskor meg még marasztalnám, hiszen ez egy egyszeri és megismételhetetlen dolog :)

nekem 33. héten, 36. héten és a 38. héten lesz UH ebből a 36. az potya volt :)

szép napot mindenkinek

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pingi fájások ahogyan kutyafüle írja :)

nyákdugó én ha jól tippelem a kórházi felvételkor szinte a doki kotorta ki belőlem a vizsgálatával és az rózsaszínes véres volt

kutyafüle egyébként te azt irígyled, hogy másoknak befordult a babája, én pl meg azt, hogy mint pl te is, nem kellett feküdnöd, óvakodnod mindentől szinte az egész várandósságod alatt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle: pedig ott van a levél a kimenő mappámban...hogyan tudnám eljuttatni neked?

Kéééépzeljétek. Mivel szalmonellás voltam a kórház köteles volt jelenteni az ÁNTSZ-nek, akik ki fognak jönni hozzánk. Más sem hiányzott, de azért remélem hogy ez csak valami rutin eljárás, nem akarnak nagyon kötekedni...
Ezt a doki mondta, mert ma beszéltem vele, csütörtökön kell találkoznunk. Már a 3 gyógyszerből csak egyet kell szednem ami a bélflórát állítja még vissza és kész. MagneB6 sem kell már. :)
Amúgy mióta megjavultam, állandóan éhes vagyok, de ez szó szerint értendő.Mi lesz itt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kutyafüle pont jól írta le a fájásokat,én már nem írom. :D
Édua örülök hogy jól vagy!
Pingi tessék akkor enni!!Kérünk majd képeket.Kocsit milyet vettetek?Vagy írtad már csak az én agyam szita.
Hoztam képeket,nem valami jók,telefonos.Majd ha férjem felteszi a jobb pocifotót a gépre akkor hozom.
A kocsi se túl jól látszik.Gréti egésznap nézi,már toltuk is közösen a lakásba.Sőt apát is rajta kaptam már hogy tolja.Kezd neki leesni hogy akármikor jöhet Hanna.Ma elment megvenni a maradék cuccokat.Olyan édes!!!!!
Szép napot!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja!A háttérbe látszik a kiságy,de még kopasz!!A sport részre nem szereltem át,de az is tök jó.Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Pingi!
Lehet, hogy felétek komolyabban veszik, de nálunk nem járt senki szalmonella-ügyben az ÁNTSZ-től.
Írtam neked a múltkor, hogy én császár után szedtem össze. A dokik nem rudták, hogy a kórházban, vagy már előtte is bennem lappangott és csaka műtét hozta ki. Ott is jelentették az ÁNTSZ felé, ahogy hazaértünk hívott is a doki, hogy szalmonella volt a bajaim oka, és hogy számítsak egy ántsz látogatásra, de senki sem jött. Igaz, a doki csodálkozott a legjobban, hogy ez hogy lehe, de ez volt. Nem, mintha bántam volna, nem hiányoztak.
Azért kíváncsi leszek, felétek kimennek-e és hogy mit is figyelnek ilyenkor. Nekem annó a doki még azt is mondta, hogy lehet, hogy a fertőzésveszély miatt a férjem sem mehet majd dolgozni egy darabig.
A lényeg: nálunk nem volt ilyen típusú látogatás.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok! Rég jártam már erre.
Gratula Vanninak és Petrusnak a kisbabocaknak! :D
kozmak
 
 


Hú Moncsi ez nagyon megnyugtató. Nem kell ide ÁNTSZ, semmit nem baciztam össze. Annyira figyeltem.

Anita: mi Titi márkájú all in 1 baabkocsit vettünk, mózessel, sport résszel, hordozóval együtt. Semmi extra, a naaagy drága kocsik utánzata olcsó verzióban. Majd ha minden meglesz akkor arról is dobok képet. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Anita! Király a kocsi!!! Pocakod is cuki. Gréti meg még mindig gyönyörű! :)

A fájásokról annyit, hogy 2 fájás kezdete közt eltelt idő, amit megnevezünk, ahogy múlik az idő, egyre sűrűsödnek, és az, amíg tart a konkrét összehúzódás, az meg egyre hosszabb. Biztos ezt írta meg vki, csak most csak átrohantam az oldalon,mert rohannom kell.

Puszi.
Vendég
 


Esztó: köszönöm szépen :)

Ez a derékfájás kezd nagyon gáz lenni, már a hátam is fáj :?

Bejelentkeztem hétfő estére fodrászhoz :)
Vendég
 


Kutyafüle: kedélyjavító alatt mit értesz? Mert ha antidepresszánst, akkor annak kell 2 hét, mire kialakul a hatása, szóval az nem gyors segítség. Esetleg valami szorongásoldó jöhet szóba szerintem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!

Még mindig 2in1......
Reggelre beton volt a pockóm, rögtön el is kezdtem lesni az órát...de még semmi.
Én nem fogadnék magamra a kié lesz a kövi szülés kérdésben :lol:
A gáz az, hogy 90-es fájásaim vannak, és eléggé megvisel már...a fene gondolta, hogy ez akár hetekig eltarthat...pedig elég magas a fájdalom küszöböm (mondom ezt még szülés előtt 8) :? )

A családom már fogadásokat köt a napra....eddig szinte mindenki kiesett a versenyből (ha rajtuk múlna, már 1 hete megszültem volna :lol: ).

Anita!
Nagyon szuper a kocsi! Totál újnak néz ki, tényleg jó vétel volt!
A pocid annyira nem nőtt meg, de a melleid! :oops: :shock: :shock: :lol:

Vanni!
Gyönyörű a babád! Annyira édes a kis felhúzott tappancskáival! :D
Hihetetlen, hogy ezek a manók bennünk nőnek! Én már annyira kiváncsi vagyok az én bogyókámra.

Csajok!
Hülye kérdés, de nem észleltetek az arcotokon valami változást? Nekem olyan vastag szám lett pár napja, mintha feltöltettem volna....ez normális???? Vagy allergiás lettem valamire? Tej? Eddig nem voltam érzékeny rá, de most visszafogtam, pont most a végén lettem ilyen érzékeny????

Édua!
Hogy bírod? Fájdogálsz?

Annus!
Mesélj! Hogy vagy?

Sissy!
Mikor mész legközelebb a kórházunkba?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok Kismamik!! Hát rég jártam erre és mennyi esemény történt!

Először is szeretném üdvözölni az új tagokat akikkel még nem volt szerencsém! Üdv itt köztünk! Másodszor szeretnék Gratulálni Vanninak és Sz. Petrusnak a babákhoz! Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok nekik na meg tejcsit!!! ;-) Azt szeretném kérdezni hogy a blogra hogy tudnék bekukkantani szeretném én is a csöpségeket megkukkantani ha nem haragszotok!

Sajnos eddig nem voltam gép közelben most Anyukáméknál vagyok "megörzésen" és azért tudok írni nektek!!! De minden nap gondoltam rátok tényleg!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Mozza! Vannak akiknek jellegzetesen elváltozik az arcuk szülés előtt. Megvastagszik a száj, kiszélesedik az orr, pufibb lesz az arc...
Lehet, hogy én mégis fogadnék rád! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza nekem már legalább 2 hete olyan dagatt az alsó ajkam azt mondják az a szülést jelzi hogy hamarosan beindul!!!

Hát 2 hete majdnem sikerült nekünk is kibújni de "sajnos" visszatartották mert nem tágultam! És most meg hetente kell ctg-re járnom!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


mozza fekszek egész nap, és egy hete semmi fájásom, sőt keményedésem is alig volt, tegnap éjszaka viszont a derekam nagyon fájt vagy 4 órán keresztül, viszont ha a hétfőt megérjük, utána a franc sem fog már feküdni :) élvezni akarom az utolsó napokat és süttetni a pockot :)

viszont szerdán lenne az utolsó Uh. arra még kiváncsi vagyok, bár ha életben láthatom az még szuperebb lesz :)

piciheni én szinte hetente 2 nst-re járok, kicsikém akkor pihizik és utána még mindig csinálnak uh-n áramlásmérést is :)

mozza ja még tényleg annyit, ha püffed az arcod és megváltozik az védőnőm szerint is a szülés eljövetelét jelzi :)

annyira édesek a blogbabák, nem is látszik rajtuk, hogy korábban jöttek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza elfelejtettem: lányommal sokáig keményedtem és vele soha nem fájt a derekam, mégis egyik napról a másikra éjjel beindultak a fájások és tágultam is és szülés lett a vége, úgyhogy lehet most tovább tart majd a dolog, de nálam a stressz is sokat számít, hogy parázok mi hogy fog majd történni, hiszen férjem 15 km-re dolgozik, akkoriban meg még ott laktunk szóval 5 percre volt, most már itt van Édua is és őt is le kell passzolni, ha éppen nem oviban lesz (bár a szülések nagy része éjjel indul és délutánra van meg a baba, meg a szülésznőt is fel kell vennünk, igaz egy utcában lakunk, ha nem dolgozik, na meg utána a doki is odaérjen, szóval sokkal több mindennek kell most összejönnie :)

bocsi kicsit hosszú lett :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nézem a vonalzókat és mindig elképekedek. :) Tinu, Mozza, nem sok idő van hátra.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Edua igen tudom jövőhét után ha egyben maradunk még már nekem is úgy kell járnom! de én is mivel épp hogy 150 cm vagyok már egyre nehezebben viselem minden csontocskáját érzem a kis Balerinámnak de tudom minden nehézséget, fájdalmat, és kellemetlenséget megér mert mindent kárpótolni fog ha már a karjaimban tarthatom a picikémet!!! És már nagyon várom a nagy találkozást!! Még később jövök de most megyünk vásárolni Anyukámmal!

És mindenkinek megy a drukk!!!!!!!!

Puszi

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Mozza,
nekem is tegnap mondta apum felesége, hogy olyan jellegzetes lett aszám...:)

Heni,
jó hogy jöttél.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza: Már sokan írták, de a szád megváltozása tényleg a szülés közeledtét jelezheti. Szerdán megyek a Péterfy-be a legutóbbi zárójelentésemért. Ha addig nem szülök :D
Írok privit.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Nem is tudtam :shock: .....a szám az ok, kimondottam vicces....legalább rájöttem, hogy soha nem fogom feltöltetni :lol: ....de ne puffadjon fel a fejem :shock: :cry:
Így is antinőnek érzem magam....összesen 1 szoknyám maradt, ami nem szorítja a pockóm....és vagy 4 felsőm, amiből nem lóg ki alul....na, ezeket 'variálom'.....ááááááá......na, most tényleg valós a tipikus női 'nincs mit felvennem!' :cry:

Kép
mozza
 
 


Picit hisztis vagyok.... :? :lol:

Kép
mozza
 
 


Pingi! Ha benne van a kimenődben,akkor próbáld újra elküldeni.Nekem is szokott vacakolni.
Tinu.Az antidepresszánst csak azért írtam,mert az is ilyen idegekre ható szer és adható. És tudod,mikor valakit amúgy műtenek,szoktak adni ilyen "koktél" elnevezésű cuccot,ami kicsit kábítja az embert.Vagy tompítja.Pl.anyukám is kapott,mikor zsírdaganatot szedtek ki belőle, Dani is az érzéstelenítéses bokaműtéténél,stb.
Mozza,én is ezt hallottam,hogy az a szülés közeledtét jelzi.Én elsőként is Rád fogadtam,ne hozz szégyenbe!!!!! :wink: :lol:
Anita,tök jó a kocsi, látom megérkezett. Nekem is mondták, hogy megvastagodott.Én mondjuk nem veszem észre, mert ez az egyik testrészem,amit szeretek, szép vastag,csókos. :oops: :wink: :lol:
Edua,tudom.Hidd el!!!Ahogy írtam már lenyugodtam.Beletörődtem a dologba, kivéve azt a pár próbálkozást,amit korábban leírtam. Tényleg sajnálom, hogy ennyit írtam róla.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: