Új privát üzeneted érkezett!

Twist
Nekünk is le kellene már cserélnünk a téli gumika nyárira. :? Nem hinném, hogy visszatérünk mostanában a mínuszokhoz.
Az utróról én is azt hallottam, hogy álmosító hatású, de lehet, hogy most azért vagy olyan álmos, mert talán most jön ki rajtad az elmúlt napok történése. Nagy dolog történt ezen a héten és lehet, hogy ezt a szervezeted most jelzi feléd. Pihenjél, aludjál amennyi csak jólesik, mert nemsokára költöznek be hozzád a picik! :D

Kedi
Mit fogsz dolgozni jövő héten?
Igen, hajtom most magamat, de ez oldal olyan mint a kínai nagyfal. :shock:

Az esküvőnk 2004. júliusában volt! :D
Vendég
 


Csao! Röpcsike, sikerült a laptető! Gratula!
Sikerült felkelnem, de tiszta álmos vagyok utró után.
Csajok, egy örökkévalóság, mire hétfő lesz! Egyébként én mindig utáltam a hétfőt, most először várom életemben:)))
Vendég
 


Kedi, vasárnap tesztelsz? Piri még sehol, ugye? Nagyon szurkolok neked!!
Vendég
 

 
 

Ezt a laptetőt. Minden kedves gólyaváróval Twisttel, Kedivel, Renával, Adrival sok-sok szeretettel megosztom. Hozzanak mindenkinek szerencsét, erőt, kitartást a további babásodáshoz ezek a babák! :D :D :D

Kép
Vendég
 


Köszi!
Twist, nemsokára itt lesz a hétfő!!! :D :D :D
Most is nőnek a picik! :D
Vendég
 


Üdv Csajok!

GRATULÁLOK a LAPTETŐhöz Röpcsi!!!!!!!! Hozzon szerencsét nekünk, adom hozzá a gólyát!

(Azért mit szólsz, hogy megjósoltam te leszel a kövi laptetős, s én maradok az előző alján! Ez így volt most megírva. Amúgy Twist már tudja, Boszi vagyok! :-)

Kép
Vendég
 


Na, még reagálok, hát ugye eddig betegállományban és szabin voltam, így vegyesen, de hétfőtől visszatérek a munkámhoz. Így én nem várom a hétfőt! Ma sikerült feltölteni az óráimat, szóval nem leszek mínuszban, ami jó hír, mikor el kell számolni az óráimmal!

Nyáron lesz akkor az 5. házassági évfordulótok Röpcsi!!!!!! Milyen jó lenne majd babikával a hasadban ünnepelni! :D Az lenne a nagyon klassz ajándék, igaz?

Nem tudom merjek-e tesztelni, egy pszichológus kollégám mondta, inkább várjam ki mi lesz, nem jó illúzióban, hamis dologba ringatni magam, s ugye a gyógyszerek befolyásolnak. Piri még nincs, csak néha fájogatok, mint eddig, már vasárnap lesz egy hete, hogy így megy ez! Köszi, hogy szurkoltok, mindig van történés, holnap Twist telcsizik hogy növögetnek a bébik, aztán a kövi héten mennek Adriék konzira, talán nálunk is lesz fejlemény, vagy a baba, vagy kezdjük a kövi inszemit, aztán itt a május, beindul Röpcsi, s ugye Rena is elcsípte már Szendeit. Szépen haladunk, ahogy kell!

Hajrá babák!!!! Gondolsz rájuk sokat, Twist?
Mindjárt küldök erősítést!
Mit szólsz a homeopátiás gyógyikhoz? Még a babás hányingerre, hányásra is van megoldás! Jó azért tudni, nem?
Vendég
 


Olyan helyes képet találtam, hát nem cukik!!!!!??????

Kép
Vendég
 


Kedi igazad van, tényleg egy kis boszi vagy! :) Köszönjük a gólyát!:D

Tényleg boszi létedre holnapra tudnál nekem valami biztatót mondani? Ugyanis holnap jönnek megint "vevők" megnézni az irodát, de nem új emberek ők, hanem most másodjára nézik meg. Nagyon reménykedünk benne, hogy Ők lesznek a befutók és megveszik! :D
Interneten, újságban, közvetítők által is hirdetve van, de eddig még nem kelt el! :(

Igen, igen pontosan, gyorsan pörögnek a napok, események!!! :D
Vendég
 


Rena írt, mindjárt írom is, hogy mit!
Vendég
 


Röpcsinek!
Megnéztem az angyalos számos könyvemben a holnapot, ami 17-e lesz!
Ezt írja:

Gondolataid a megfelelő úton haladnak. Terveidet illetően jó okod van bizakodni!

Na, koncentrál erősen a vevőkre, szugerálj!

Te pedig Twist a babákra gondolj sokat holnap! :!:

Várom az infókat Renáról! Ha írsz neki üdvözlöm, s gyógyulgasson!
Vendég
 


Hűűűűű, így akár holnap is lehetne tesztelni, jót ír, de a 18 még jobb! :P

Dédelgesd a jólét és a bőség gondolatát és a megvalósulásuk nem fog késlekedni. Már itt is van!

Persze lehet, hogy nyúl leszek!

Kép
Vendég
 


Rena írta, hogy Mindenki hiányzik neki! Köszöni a jókívánságokat! Még mindig nagyon beteg!:( A gyógyszerekre amiket felírtak neki nem jók, újakat írtak fel, mert a régiek nem hatottak, használtak. Magas láza van és ha le is megy akkor is csak pár órára, majd utána ismét felmegy. Jövő héten szerdán megy a dokihoz vissza. Esténként sokat köhög, amitől alig tud aludni, bízik benne, hogy a mostani gyógyszerek hatni fognak és jobban tud aludni, jobban lesz!

Írtam neki arról, hogy ki, hol tart......

Nem semmi,hogy Twistnek 9 -et le tudtak szívni ez nagyon jó!Valamelyik tuti jól belekapaszkodik majd Twistbe!Nagyon drukkolok neki!Hétfőn majd gondolok rá.Remélem addigra már jobban leszek és visszatérhetek hozzátok!
Kedinek is nagyon szurkolok,jó lenne egy szép pozitív tesztes képet látni a fórumban.
Remélem Adrival minden rendben lesz és hamarosan inszem!
Te drága Röpcsi nemsokára elkezded a lombikot neked is ezerrel szurolok biztos vagyok benne,hogy sikerülni is fog!!!!!!
Puszillak titeket!

Rena ha nem is vagy itt akkoris itt is

Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Röpcsi nagyon szépek voltatok az esküvőtökön.... :lol: :lol:
keddi milyen az az angyalos könyv :?: :roll:
tesztelj holnap én is kiváncsi vagyok :lol: :lol: és meglátod 2 csíkocska lesz.... :!: :!: :!: :lol:
mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Köszönet Renának a jó kívánságokért! Vele vagyunk gondolatban. Mielőbbi gyógyulást kívánok! Küldök sok gyógyító energiát! Rem. hamarosan visszatér közénk!

Üdv Adri!
Köszi Adri, tudod, nehezen szánom rá magam, hogy teszteljek, tudom, hogy tilos, de már annyi nap eltelt! S olyan kíváncsi vagyok! Azért elég jól bírom, azt, hogy nem tesztelek, pláne, hogy van itthon hcg-line teszt! Már korábban beszereztem, mikor késett, azt hittem spontánul befigyelt a baba, de mire hazaértem a patikából a teszttel, megjött a piri!
Már, lehet, hogy addig, addig variálok, míg piroska leszek! :oops:

Az angyalos könyvben le vannak írva a számok jelentése, mert ezeken keresztül is érkezhetnek üzenetek, meg álmokon keresztül stb.
A címe:
Doreen Virtue: Angyali számok


Kép

Engem érdekelnek az ezoterikus,spirituális dolgok, de azért annyira nem vagyok elszállós,csak Boszi, ugye Twist, Röpcsi?! 8)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.17 17:02-kor.
Vendég
 


Köszi Adri! :D
Megnéztem az eredményeimet és szerintem jó az eredményed! :D
A ref. tart.-mányon kívül egy se esik. Habár az ösztradiol és prolaktin eredményéről nem nagyon találtam semmit nálam.
Vajon mi a rövidítése ezeknek?
Vendég
 


hát röpcsi nem tudom mi lehet a rövidítése.... :roll: :roll:
kedi akkor ne tesztelj csak ha már nagyon nem birod. :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


kedi megnéztem a neten a könyvet és a 23.-át:

23: A felemelkedett mesterek segítenek hited megtartásában. Most is veled vannak, készen állnak a segítségre, ha hozzájuk folyamodsz.

Kép
Adri
badró1
 
 


Kedi
Én bennem is ilyen vegyes érzések voltak mint amilyenek most benned vannak. Lehet, hogy tesztelnem kéne, de az is lehet, hogy nem, na még egy kicsit gondolkodok rajta, talán holnap, de az is lehet, hogy megvárom az idejét. :roll:
Valahol az ember úgy érzi mintha pörögnének a napok valahol meg mintha megállt volna az idő.
Talán 18-kán megpróbálhatnád.......mhmmm???

Igen Adri, Kedi csak egy boszi :lol:

És az én fekete macskám szokott Kedi seprűjén ülni :lol:
Vendég
 


Hmmm,mikor is lesz telihold, Röpcsi, majd elviszem a macskuszodat egy körre! :lol:

Pontosan jól leírtad az állapotomat, ilyen vegyes érzések vannak bennem,s mindig amikor görcs jön, nagyon letörök, s reménykedem, ugye nem a piri szórakozik, jelentkezik így be! Gondolom ezen minden inszemis, lombikos kismamival így volt/van, mindaddig, míg igazi két csík nem lesz végül!

Tetszik a könyv Adri? Jó lesz az a 23-a, nem? Eddig Twistnek mindig megírtam a napokat, s tök jókat jeleznek a számok!
Mikor a műtőben feküdtem, a kezemben szorongattam a hegyikristály kis angyalkámat! Csak az volt velem a műtőben!
Vendég
 


Kész vagyok pár órába telt, míg rájöttem, ma van 17-e! :oops: :shock:
Nagyon gáz, mire levezettem a napokat.......hiába na, így, ha itthon van az ember, vhogy mintha időérzéke eltűnne, sose tudom hányadika van, meg milyen nap.
Szóval,ma van 17-e, de már nem sokáig, a holnapi nap jó, de vasárnap lesz az én napom! Bízom abba, hogy megálmodom! :wink:
Ja, jobb is, ha hamar elteszem magam holnapra, s akkor tán nem írok össze-visszaságokat!

Üdv Mindenkinek!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Nem teszteltem, de már nagyon közel voltam, egy órán át nézegettem, olvasgattam a tesztet, meg a Papp-féle könyvet, s a naptárat, már gondosan beszámoztam a napokat, hátha nem kevered össze. :? Hihetetlen, hogy ki bírom teszt nélkül, valahol jó, mert így jobban reménykedem, de ha egy csíkot látnék utána azért már nem lenne ugyanaz! Valahol jó ez a bizonytalanság, bár engem ez ált. frusztrál, most vhogy így a jobb!

Twist, jókat pihentél, aludtál? Ma van a nagy telcsis nap! Majd gyere a hírekkel hogy vannak a kis bébi-bogyók! :wink:

Többiek mit terveznek a hétvégére?
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm Rena a jókívánságokat, nagyon aranyos vagy, hogy betegen is gondolsz ránk!:) Jobbulást neked!!

Kedi, te jó boszika vagy, az csak jó nekünk!:)) Tesztelj Kedi, nagyon szorítunk!!!+++++++++++

Adrika, örülök, hogy jók az eredményeid, így aztán simán neki lehet indulni a kezeléseknek!:)

Szóval, csajok ma reggel telefonáltam a laborba, hogy mi újság a picikkel. És mind a 8-an, nagyon jól vannak, szerencsére!!!!:)))
Úgy mondták, hogy 7 nagyon szépen fejlődött, a 8. picit le volt maradva, de ő is beindult szépen és utolérte a többieket. Szóval, tök jól állunk! Úgy imádkoztam!
És hétfőn 12-re kell mennem. Nem tudom, hogy még mennyit kell majd várni ott, de azt mondanám, hogy kb. 1 órára végezni fogok. Küldök Röpcsinek sms-t, hogy mi volt. Rendben? Ő meg megírja nektek.
Vendég
 


Nagyon szorítok neked, hétfőig már csak 2-t kell aludni! Izgalmas ez a folyamat, most már minden a legnagyobb rendben lesz, célegyenesben vagy már! Nyugi, jó az a déli időpont, majd jól felkészítik a kis babukat addigra, hogy igazán erősek legyenek és kapaszkodjanak!
Pihenj, lazíts sokat! Most már relax, nyugi, szépen áll a helyzetetek! :P
Vendég
 


HALIHÓ SZIASZTOK!!! :D Nemsokára jönnek a vevők!!! :)

Kedi
Egyeztessünk majd egy napot amikor elviszed majd a cicust! :D
Jajjj, már szombat van és látom már nagyon közel jártál ahhoz, hogy teszteljél! Micsoda kitartásod van azt a mindenit!!! :shock: Nagyon szorítok, hogy 2 csíkos legyen az a teszt!!! :wink: 8)
Egyébként a vegyes érzésekkel kapcsolatban, nálam most ugye nincsen kezelés, de mégis emiatt az inzulinos dolog miatt időnként vegyes érzéseim vannak. Pl-ul, hogy eleget tornászok-e, nem nagyon jönnek vissza a kilók, elérem-e a jó értéket stb... Aztán másik felől meg úgy gondolom helyesen csinálom azt amit csinálok. Nem mindennap tornászok, hogy a ciklusom nehogy emiatt felboruljon, vigyázok a kajákkal és úgy érzem elérem majd a kívánt értéket és súlyt. :roll: Szerintem ez egy tök természetes dolog, mert ez azt jelzi, mármint a vegyes érzés, hogy nem esünk át a ló túlsó oldalára. Optimistának kell lenni, de ha az ember soha nem nézi a dolgok másik felét, akkor sokkal jobban fog csalódni a dolgokban mint, mintha mindent figyelembe venne.
Vendég
 


Köszi Kedi!:)
Azt nem tudom, hogy beülti után már azonnal beágyazódás lesz? Szóval, ha a ciklus 17. napján ültetik be őket, akkor ez már jelentheti azt?
Vendég
 


Röpcsi, szorítok, hogy megvegyék a lakást! Most ti is új lakást szeretnétek venni?
Kedi kap tőled egy cicust? Ezt sem tudtam. Neked több cicád is van? Tessék beavatni, nem tudok semmit!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi twist a bíztatást..már nagyon várom én is a jövőhetet már mennék nagyon....
és ma éjszaka kisbabával állmodtam...pedig nem szoktam.. :!: :?: :roll: remélem ez jó jel :!: :lol:
röpcsi én is szorítok,hogy megvagyék :!: +++++++
kedi nagyon jól birod én biztos nem fogom bírni a tesztelést :lol: :lol:
mi megyünk Andrea napot tartani sütögetünk,holnap meg babanézőbe a barátnőmékhez Márciusba szült..
ugyhogy dajkálni fogom a kiscsajt.... :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek jó hétvégét :!: :!: :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Twist nagyon örülök, hogy ilyen sokan vannak a picik!!! :D
A 8-dik is látszik mennyire igyekszik, de hát ez érhető, hiszen Ő sem akar lekésni a pocakba való költözésről. :D
Jajjj, még a bőröm is libabőrős lett, mikor elolvastam, hogy mennyien vannak! Biztos nagyon várod már őket, Ők is téged és már nem is kell sokat várni és megtörténik a nagy találkozás! 8)
A telcsimet mindenhova vinni fogom, hogyhogy ha értesítesz, akkor egyből tudjam majd a többieknek mondani, hogy mi újság veled és a picikkel! :D

Kép
Vendég
 


Röpcsi, ez a kép óriási!!!!!!!! Annyira jó!! Le is mentem magamnak, annyira tetszik, megmutatom a páromnak.)))))))))))

Én meg találtam egy kalkulátort - csak még nem bírtam letölteni - hogy kikalkulálja, hogy milyen lesz a baba arca a szülők fotójából.
Ha van gyorsan net-etek, akkor töltsétek le, próbáljátok ki, biztos tök jó:)

http://www.luxand.com/download/BabyMakerSetup.exe
Vendég
 


[quote="twist"]R írta:twistöpcsi, szorítok, hogy megvegyék a lakást! Most ti is új lakást szeretnétek venni?
Kedi kap tőled egy cicust? Ezt sem tudtam. Neked több cicád is van? Tessék beavatni, nem tudok semmit!:)


Köszi!!!:D
A VIII. kerületben van egy lakásunk, ami most ügyvédi irodaként működik, itt dolgozok Anyával és ezt jöttek most megnézni:

http://www.tippingatlan.hu/budapesti_in ... D00014%3D8^&DISTANCE=290&ELADOAZON=37283&ORDERBY=FLD00015&DIRECTION=ASC&

A másik lakásunk IX. kerületben van, azon sajnos van hitel és legszívesebben el se adnánk, de nagyon magas a közös költsége, meg a bátyámmal együtt lakunk.........külön akarunk költözni.

http://www.tippingatlan.hu/searching.ph ... 014%3D9%3B^&DISTANCE=80&ELADOAZON=35641&ORDERBY=FLD00015&DIRECTION=ASC&
Vendég
 


Helló Lányok!

DE jó, hogy írtatok, mindenkinek írok!

Twist, nem, nem kapok cicust, ill. nem igaziból, csak játékiból, mivel banya vagyok, elviszem a fekete macskuszát a seprűmön egy körre, teliholdkor korábban tettem fel ilyen képet, ezen mókázunk! :lol:


Kép

Szerintem akkor már indul a beágyazódás, mert ugye a babikák addig osztódnak, ez a folyamat inszeminél spontán babásodásnál a petevezetékben megy végbe, s mikor eléri a méhet, addigra olyan buborékos lehet, s akkor beágyazódik. A te kis babikádat meg oda teszik be, ahol a legjobb a beágyazódás. Tuti jó helyük lesz. Ezt persze én gondolom így, hogy így indulhat lombiknál a beágyazódás, ilyenről ennyire részletesen még a Papp könyv sem ír. A doki nénid nagyon szimpi, biztos válaszol a kérdésedre, meg talán, akiknek sikerült már a baba jobban tudnak segíteni neked.

Röpcsi, rem. sikeresek lesztek a vevőkkel! Mindig mondom milyen kitartó vagy. Nem tudom iwiw-es képed mikor készült, de ott iszonyat vékony vagy! Biztos minden rendben lesz, sokat tettél érte, de itt egy kis segítség!

Kép
Vendég
 


Twist, ennyi baba egy pocakba nem semmi, mi? :lol:
A fekete cicusomat Kedinek, mint Kedi boszinak adnám holdtöltekor kölcsön :lol:
Olyan cukik a kutyusaitok, megnéztem a képeket, le is mentettem, hogy megmutassam a páromnak az ebeket. Ilyen napsütésbe kint vannak vagy bent hűsölnek a házban?

Adri, már itt a hétvége és nemsokára itt a jövő hét is és mentek a dokihoz!!! De jóóó, hogy mentek és többször is feljössz ide a fórumra! :D Nagyon drukkolok a dokilátogatáshoz! :wink:
A barátnődéknél pedig jó babyke ringatást!
Köszi!:) Remélem sikerül most eladnunk!
Vendég
 


Adri, az álmod nagyon nagyon jó, iszonyat erős jel. Megmutatja a vágyott jövőt, közelít a megvalósulás! Emlékszel, fiú, vagy lány baba volt?

Álomfejtő könyvemben bogarásztam, ilyet is találtam:

Sejtés szintjén jelentkező új az életben. Nőnél lehet várandósságra figyelmeztető álom. Valaminek a kezdetével a kiindulóponttal kell foglalkozni az álmodónak. Valami formátlan energia belépett a forma világába. Valami-finom tapasztalással, intuícióval már érzékelhetően-megjelent az álmodó életében.

Hűű, ez igen, jövő héten mentek dokihoz, na,kell ennél több!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.18 11:43-kor.
Vendég
 


Röpcsi, mi is itt vesszük a lakást a IX. kerületben! Kicsi a világ, pláne Bp.!!!!!!!! 8)
Vendég
 


Hát nekünk ilyen bébikét adott ki elsőre:))))))))))) Ez a kislány rám nagyon hasonlít.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.18 15:13-kor.
Vendég
 


Mindjárt megnézem Twist azt az oldalt, amit feltettél.

Kedi, a seprűd készenlétbe áll?
Szerintem jól írtad le a beágyazódást.
Az iwiw-es kép sajnos nem mostani, 4 éves a kép kb. Ott 58 kg voltam.
Nemrég pedig 90 kg voltam és 20 kg adtam le.........tehát közelítek a jó súlyhoz. Persze nem akarok 58 kg-ra lefogyni, még 6,7 kg-ot kb.
Vendég
 


Keddi, Ti a IX. kerületbe is laktok? Nahát, tényleg milyen kicsi a világ. :shock:

Twist, hogy működik ez a gyerekképes dolog?
Vendég
 


Igen, itt lakunk a József Attila lkt-en!
Valahogy én is így voltam, mint te Röpcsi, mikor a férjemet 2,5 éve megismertem akkor olyan 55 kg voltam, tavaly az első műtétemkor 60, most 70 vagyok, de nem vagyok magas, csak 160 cm. Akkor vettem észre hogy ragadnak rám a kilók nagyon,mikor beindult a GnRH, minden hónapban egy kg-ot híztam, meg azóta is. Ezért akartam én is változtatni kajailag. Ehhez persze a mozgás elhagyása is hozzájárult, de hastáncolni most nem lehetne, az ott nagyon megdolgoztat! Meg ugye a korral is járhat, 30 leszek a nyáron! :o
Twist most töltöttem le a kép alkotót, érdekel engem is hogy kreál baba képet?
Vendég
 


Nézzétek csak mindjárt felteszek egy nagyon édes videót!
Egyik barinőm készítette.
A kislányukra is sokat vártak, persze nem annyit mint mi, a kisfiúra viszont Ők is több évet, azthiszem 3 évet vártak. Nem volt kezelés, inszem, lombik, pco-s volt a csaj.
Vendég
 


Kedi 161 cm magas vagyok! :lol:
Vendég
 


Komoly, nekem az esküvői fotón magasnak tűnsz olyan 170 cm-re saccoltalak! Na, ennyire értek ehhez!
Baromi jó a fórumunk,mennyi hasonlóság, egybeesés! :roll:
Imádok veletek levelezni! Mindenkivel! :wink: 8)
Vendég
 


Na itt is van a videó! :D
Engem nagyon meghatott, mind a videó, mind a zene.
Még a könnyeim is kijöttek. :cry:

http://www.freevlog.hu/video/6989.html
Vendég
 


Csajok, tök egyszerű:-)
Aszem 9 bébit csinál ingyen, aztán meg kéne venni a programot, de elég nekünk annyi kísérlet, nem?
Szóval, először Continue gombot nyomsz, aztán te fotód, aztán next, aztán párod fotója, next, kiválasztod, hogy fiú vagy lánykép legyen és máris készíti.
Ez még aranyos lett:

Kép
Vendég
 


Jaj, ez nagyon ari lett szintén:))

Kép
Vendég
 


Megnéztem a videót, annyira édes a kisfiú, gyönyörű szép!
Ez nem ér Röpcsi, picsogok! :cry:
Vendég
 


Na, mindjárt megvan az enyém is
Vendég
 


Mindegyik képen szép a szeme a kis gyerkőcnek, de az utolsó már nagyon tutkó!

Közelít a laptető!!!!!!! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.18 12:22-kor.
Vendég
 


Kedi, Mi is mindannyian egy ilyen kiséletért küzdünk!!! :D
Vendég
 


[quote="kedi"]K írta:kediomoly, nekem az esküvői fotón magasnak tűnsz olyan 170 cm-re saccoltalak! Na, ennyire értek ehhez!
Baromi jó a fórumunk,mennyi hasonlóság, egybeesés! :roll:
Imádok veletek levelezni! Mindenkivel! :wink: 8)


Kedi, az esküvői fotón lehet, hogy azért tűnök olyan magasnak, mert mind a ketten a lépcső tetején állunk. :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?