Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Harcika
köszönjük szépen az infókat
nagyobb gyerekeket is belehet vinni megmutatni?
mert ha igen akkor mi valszeg nyáron meglátogatnánk Téged és a Mágust. Mert mi a kicsit eddig még nem vittük be hozzá és képet sem küldtünk rólla.
És bizti furán hangzik, de nekem nagyon hiányzik a Kaáli intézet, szerettem oda járni!
és sajnos apjukot nem tudom megdumálni mégegyszeri nekifutásnak

Hajrá Kókuszka!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Harcika!
Köszi a híreket!!! Kókuszka erős kiscsaj, hajrá tejcsi!
Mi a jövő héten készülünk a Kaáliba (a debrecenibe) elvisszük BB dokinak a két kis tüneményt megmutatni.
vovanda
 
 


Harcika :P

Köszönjük a híreket! :D Angyalom :P , nagyon várunk a további infokkal!!!

Nekem ég már a bőr a képemről :oops: Azért az 1 éves szülinapjuk előtt még csak bejutunk... de mindig van valami... Nagyon keveset járunk Bp-en, akkor is célirányosan :oops: :oops: Most május végéig tuti nem megyünk -hasplasztikám lesz-, de utána igen. Lelkifurdim a köbön :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Nyulasz!
Nem is panasz volt, csak tapasztalat..... hogy evvan :wink: Nekem azért még furi, meg új, hogy "jééé, itt van rajtam ez a nagy pocak :shock: "

Till!

Hát tényleg nem aprózod el. 15 cm, azigen!! :shock:

Viktu!
Máris hiányzik?? :D Azért van a mi kárpótoljon :D Hogy telnek az első napok?
Ááá, nem hagyok semmit a végére, pláne hogy most kaptam ízelítőt, hogy milyen lesz az állapotom, ha tényleg meleg lesz, na meg az egyetemen megjárattak, 3* mentem fel és le dögmelegben a harmadikra. Szóval én júniustól itthon hűsölök, és max. kis ruhákat rakok jobbról balra, meg balról jobbra :roll:

Angelék!
Örülök a jó híreknek :D Mégmégmég!!! :D

Szandra!
Hasplasztika??? Hűűű, máris?? Ennyire nem javul a helyzet a pocidon?? Lóg? Vagy mi a gond? Már ha kérdezhetem... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok Csajok!

hát újra itt...
nem is tudom, hol kezdjem, úgyhogy lehet, hogy sefülesefarka nem lesz annak, amit írok, de próbálok értelmesen.

kezdem ott, hogy NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖK/KÖSZÖNÜNK MINDEN DRUKKOT, RÁNKGONDOLÁST, MINDEN BÁTORÍTÓ/ÉRDEKLŐDŐ SMS-t, E-MAIL-t. és kérlek, ne haragudjatok, hogy nem válaszoltam. sokszor nem is tudtam volna mit is, vagy egy sms-be úgyse fért volna.
Külön köszönet drága HARCIKÁNKNAK MINDENÉRT!!

folytatom ott, hogy GRATULÁLOK LEÓ-nak Lea babához és VIKTUNAK Marci babához! sok boldogságot!!

rólunk, először Kókuszkánkról, akinek persze van már hivatalosan is neve: Diána, gyönyörű pici lány.
ma 23 napos, tegnapi mérés szerint 860gr! a 850-es születésből lefogyott 700-ra, de a kezdeti nehézségek után már nagyon megszerette a tejet, a mai adagja 8x6ml! persze nem ciciből, hanem orrszondán keresztül kapja.
Tüdőgyulladás és csúnya fertőzés után most (koppkopp) jól vagyunk. Már nincs gépi lélegeztetés, de most is rajta van egy légzést segító szerkentyűn, és ha ügyes, akkor nemsoká csak garatoxigént fog kapni - kétszer már eljutottunk odáig, de sajnos jött a kisebb(nagyobb) visszaesés.
Hosszú útunk lesz még, és vannak még nyitott kérdések, hogy az első napok komoly problémáinak mi lesz majd a maradványa a jövőre nézve... de most e tekintetben homokba dugom a fejemet, és inkább örülök minden napnak, minden pici előrelépésnek.
Bízunk a legjobbakban, drága pici Diánánk eddig is nagyonnagyon erős és ügyes volt, nagy dolgokon van már túl. (ha még egyben lennénk, akkor lennék most 29+3... még ez is kora lenne...) Nagyon szeretjük, apukáját (is) már a kis ujjacskája köré csavarta.

rólam? mit is... számomra 23 nappal ezelőtt megállt az idő, mikor elfolyt a vizem, azóta mintha másik világban élnék... épphogy felfogtam, hogy pocakos vagyok, tényleg pocakos!, addigra előállt ez az új helyzet... igen, számítottam rá, hogy korán fog érkezni, de hogy ennyire, reméltem, hogy nem. na de a kis drágaság most már kint van.
a császár sem volt egyszerű, miután bébikét kivették, volt még mit rendbehozni bennem, rettenetes összenövéseim voltak, az orvosomnak immáron másodszor köszönhetem a méhemet.
de mindez másodlagos, a műtét után kinyitottam a szemem, egyet akartam tudni, mi van a kicsi lánnyal, él-e... és élt! a PIC team-je már ott állt készenlétben a szülőszobán. Kicsikénk először nem akart lélegezni, de lenyomták neki a tubust, és utána színe is lett - na kb erre emlékszem, hogy ezt mondta vki. Akkor és ott ez elég volt. Apukája még éjjel megnézhette, én másnap. Édes kicsi virágszál... kellett pár nap, hogy ne csak sírva tudjak ránézni, hogy megszokjam a kis méreteit.
De ugye azóta eltelt több, mint 3 hét, a legkrikusabb időszakon, azt hiszem mondhatom, hogy túlvagyunk. Biztos lesznek még kis visszaesések, de most a legfőbb feladat, hogy nőjőn a kis drága, nagyon kis bőregér volt.

Most hirtelen ennyi. Ígérem fogok most már jönni, ha nem is annyit mint régen, hisz Diánám sok időmet elviszi, de ez jó!

puszi mindenkinek!

Pocakosok, hajrá a kiírt időpontig! Az itteni dolgokból eléggé kiestem, remélem mindenkivel minden OK!
angel37
 
 


Angel de jóóóóó "hallani" Téged :) örülök hogy jelentkeztél. Sok sok erőt Nektek.
Diánának ( gyönyörű név :D ) pedig csak így tovább, ügyesen , nagyon drukkolok, puszi.

Lois meglestem múltkor pocid :wink: nagyon szépséges, sok pocaksimi. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:23-kor.
seszi
 
 


Angyal :P
Borzasztóan örülök a jó híreknek és továbbra is ezermillió +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.
Puszillak szeretettel Téged és Diánát is!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel!

Örülök. hogy jó híreket hoztál. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek. Diánának nagyon sok erőt kívánok és továbbra is mennek a drukkok. Örülök a hízásnak nagyon.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel, szuper hírekkel jöttél. Meg is pityeregtem a hozzászólásodat. Továbbra is nagyon sok erőt, kitartást és javulást kívánok nektek!

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Angel, gyönyörű neve van a pici lányodnak!! Gyors gyarapodást kívánok neki!!

Kép
kata05
 
 


Angel: de jo, hogy jelentkeztel! Orulok, hogy rendezodnek szepen a dolgok! Diana igazan szep nev! Meg egyszer gratulalok es ferjecskem kulon drukkjait kuldi :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Angel
Továbbra is nagyon drukkolunk értetek,nagyon ügyesek vagytok :!: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Angel!
Mi is veled vagyunk!
Tudom, hogy borzasztó nehéz, nekem is az volt, pedig az enyémek nem ennyire voltak korák! Sok-sok erőt és kitartást kívánunk nektek!
Kicsi lányotoknak gyönyörű neve van, meglátod, minden rendben lesz!!!
vovanda
 
 


Angel
csodálatos kislány Diána, drukkolunk továbbra is nagyon!!! A 8x6 már ugye milyen komoly mennyiség!! :wink: Emlékszem én is egyre büszkébben vittem a ml-ről ml-re növögető tejcsikéket.Éjjel felkelni fejni ... de nehéz volt, de megéri, az ilyen pici babák közül is sok tud majd szopizni. :)

Kép
katica_75
 
 


Angel: gyönyörű nevet választottatok! Drukkjaim mennek folyamatosan, minden rendben lesz! Puszillak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Angel!

:D :lol: :D :lol: :D :lol:

Továbbra is drukkolunk! :wink:



Tiltakozás a GYED, GYES változtatása ellen:
http://www.petitiononline.com/gyed01/petition.html

Kép
Kép
mereszt
 
 


Édes Angel!
Annyira örülök, hogy olvashatok Rólatok....sirulok is kicsit bevallom, de ezek örömkönnyek :roll:
Gratulálok gyönyörű szép nevű lánykádhoz, igazi harcoshoz méltó név!! Most aztán már tessék szépen nagyra nőni!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Árnika!
Köszönöm, drága vagy :D

Skrisz!
Húúú, az a tábla igen sokkoló számomra, tudtam, hogy én leszek legfelül....... de így látni is :D

Jééé, már csak mi vagyunk kékek...na jó tudom hogy Nyulasznál is van egy fiúcska...hehe, jól mondtad Skrisz, itt aztán jó dolga van a kispasiknak ennyi csajszi között :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Drága Angel! Igazán megható a történet ,nagyon büszke vagyok rátok,mindig mondtam ez egy csoda .Gyönyörű a kislányod neve .Egyszerűen fantasztikus vagy ,csak meghajolni tudok előtted.

Lois !Jó téged a sor legtetején látni.puszillak

Viktu!Marci baba csodálatos ,gratulálok.

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!
Angel,sok erőt a továbbiakhoz,Diánának meg üzenem,nagyon ügyes,csak így tovább!!!
...nagyon szép nevet adtatok neki :wink:

Lois,tényleg furi a pocak...mármint,hogy van :D nem is olyan rég,még szerettél volna a babás tábla aljára kerülni,és lám,már ott vagy a toppon :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk uh.-on, minden rendben volt. Az afp: 1,25-lett a lepény már nem lóg rá a méhszájra. Remélem most már rendben lesz minden, 24.én megyünk orvoshoz. Mikor kell szülésznőt fogadni? Nem tudom illetlenségnek tartaná az orvos ha megkérdezem mennyi a szülés?

Angelének továbbra is mennek a drukkok! :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel,
én is tiszta szívemből örülök a jó híreknek!Nagyon ügyes vagy,hogy van tejcid,meglátod,hamar megerősödik a kislányotok!További sok erőt kívánok!

Andi
Kép
aanda
 
 


Drága Angel!!!!!! :D
Fantasztikus Csajok vagytok!!! :D :D :D
Gyönyörű nevet választottatok!!!
Szívből továbbra is a legeslegjobbakat!!! (Apának is kitartás!)

Nikó,
akkor most ugye megnyugodtál egy kicsit? :D

Lois,
iiigen, megnőttünk :oops: :lol:
Anyukám kérdezi is folyton: biztos, hogy nem ikrek? :roll:

Lona, Rana,
vagytok???

Nekem sajna most nincs gépem, szétment, újra kell rakni
:? Viszont egyúttal megvariáljuk, és Manó megkapja az enyémet, nagyon boldog :lol: (Nem tudom, lehet, korai neki, de okosan irányítva szerintem hasznára válik...viszont apját meg kellett győznöm, hogy na neee, azért netet ne kössön be neki :shock: Pasik! :twisted: :D

tillidian
 
 


Drága Angel,
Nagyon szép nevet választottatok a Kislányotoknak! :)
Továbbra is sok-sok erőt, kitartást kívánok Nektek!!!
puszi

KépKép
tobi
 
 


Angel további kitartást kívánok neked!
Már 23 napja rendszeresen olvasom a topicot.
Sok jót!Gyönyörű a név:)))
szintus
 
 


Drága Angel,
örülök, hogy jöttél és hogy jó hírekkel. Nagyon szép nevet adtatok a kislányotoknak, s lám, tényleg milyen harcos már az élete elején Diána. Érezni minden szavadból, hogy nagyon nehéz volt ez a 3 hét nektek is, de bízzunk benne, hogy most már napról napra jobb lesz. Az aktuális problémákkal majd akkor néztek szembe, amikor (ha) lesznek. Addig örüljetek a kicsi fejlődésének. Ölellek és drukkolok nektek továbbra is.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Drága Angel!

Büszke vagyok rá, hogy ismerhetlek, arra az erőre, amit mutatsz, kevesen lennének képesek! Nagyon drukkoltunk nektek és örülünk a jó híreknek és puszilunk Titeket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel,
Gyönyörű nevet választottatok, mi továbbra is drukkolunk nektek, gondolunk rátok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Angel! Nagyon örülök, hogy írtál,és ilyen jó hírekkel jössz, :) nagyon sokat gondolok(unk) Rátok,Csodaszép nevet választottatok...
Ölelés Nektek, és csak így tovább Kicsilány!++++++++++++++++++


Én egy kicsit elvesztem, összefolynak a napok, Marci 2,5 óránként eszik, már 3500gr,:shock: :) olvasni este olvasok, de már nincs erőm írni...

Lois, igen Te jössz! :) Báár, még bőven van idő szokni a gondolatot.

Cupp Mindenkinek!Szép hétvégét!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok

Angel
Diána ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Viktukám, Ti hogy vagytok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága Angel :)
Nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben és VÉGRE megtudtuk a titkos nevet. Gyönyörű név! :) Csak így tovább!!!! Sok puszi Nektek!!!

Viktu :)
Én megértelek. :) Nagyon szépen fejlődik Marcikád! Remélem a hasfájás elkerül titeket!!!

Pandácska :)
Spontán csodára vártok??? Bizony az most már nem lehetetlen!!! :) Én már csak tudom!!! :wink: Hajrá, hajrá!!! Drukkolok nagyon!!! :)

Ja, Olivérnek Boldog 3.hófordulót :) Hol jársz Hanna?? Ritkán látlak erre.

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Képek két nagyon elégedett törpémről:

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda :P
Itt is szépek vagytok! Te oly kisimult és kiegyensúlyozott vagy, hogy szégyelld magad, ikres anyuka létedre :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Két oka van: az egyik, hogy a gyerekeim elkényeztetnek és mostanában nem keltenek éjszaka.
A másik: ilyen vagyok. Ha kiül az arcomra a fáradtság, akkor már nagyon nagy gáz van... 8)
vovanda
 
 


Lois, ne tojj be! :lol: :lol: :lol: Gondoltam rád, miközben feltöltöttem a táblát.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Mai erősítő drukok mennek Angelnek és Diánának! :D
Nikó,végre valami jó hír,akkor talán már nem lesz barnázgatás sem.Gratu a jó eredményhez!
Vanda,cukik vagytok :D el sem hinné az ember,hogy picinek születtek :D
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:23-kor.
seszi
 
 


Seszi!
A nagy nekem sem aludt. Sőt, a mai napig elég rossz alvókája van, megesik, hogy átköltözik mellénk. Éppen néztem a babanaplóját, 5 hónapos volt, amikor először átaludta azéjszakát, de utána is ritkaság volt, amikor normálisan aludtunk.
És mivel a párom itt nem zugolvas, elárulom: kisimult ábrázatom neki is köszönhető. Rendben van a lelkem, így a gyűrődést is jobban bírom. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda!

Nagyon szépek vagytok és milyen nagyok, rohan az idő. :)

Angelék mára is mennek a drikkok.

Nyulasz!

Piciurkáid rugdalóznak már?

A mai vv.-telen sikeresen szétbökték a vénámat. Nem vagyok hisztis de eléggé fáj alig tudom mozgatni, kezd kékülni. Raktam rá vizes ruhát de nem tudom lehet-e rá használni valami krémet.
Így még sose jártam leragasztotta a nővér hazafelé éreztem mintha vérezne hát csupa vér lett a pulcsim úgy vérzett. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, én is így jártam az első vérvételnél a Péterfy-ben... :? Iszonyú lila lett, és fájt az egész karom napokig. Én nem csináltam vele semmit. Vártam, hogy elmúljon.

skrisz72
 
 


Nikó,igen,már megy a mozgolódás,főként estefelé :D imádom :D
...vénádat sajnálom.
Skrisz,látom ma uhu :D jujj,de irigy vagyok :lol: nekem még egy hét.
Ja,sikerült megoldanom a múltkori kérdésem,a hepa eredményt a Pálmáéknál adták ki...végül megkérdeztem a dokim aszisztensnőjét,hogy hova menjek érte.Mázlim volt,3 perc alatt végeztem.
Vanda,biztos nem olvassa?De ha mégis,akkor sincs semmi,mert ő is olyan szépen ír rólad,hogy öröm olvasni.
Vendég
 


Csajok :)
szorítottátok a szúrás helyét???
mert különösen szétdurrantott vénánál nagyon fontos, hogy nyomás alatt legyen, ha nincs sokkal lassabban gyógyul és szépen bekékül.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Halihó!
Én is itten vagyok, csak szégyenszemre eléggé inaktívban nyomom általános punnyadtság okán :oops:
Ált. mire minden fórumot végigolvasok amit szoktam elfogy a lendület az íráshoz (pedig írni csak ide írok..... :roll: )
Túl sok minden nem történik velünk mostanság, tanulgatok,meg pocakot simizek, kb. ennyit teszek hasznosat egy nap, élvezem a jó időt, napozgatok a kertben ja és mindenkit ugráltatok magam körül, aki csak hagyja :wink: Babaszoba már nagyon szép, megrendeltem a függönyt, már csak ez hiányzott a vizuális összképhez, meg szerintem mindjárt az ágyneműket is. Szerintetek hány szett kell?? Ugyanonnan rendelem a kapucnis fürdőlepedőket, ebben is tanácstalan vagyok, mennyi kellene?? 2-3 elég?
Úgy néz ki beharácsoltam a légzésfigyelőnket is, már kezd kicsit égni a fejemről a bőr, hogy szegény kölkömnek tényleg nem veszek semmit sem sk. :oops:
Csütörtökön megyek cukorterhelésre, már 3 hete tolom magam előtt, csak nem igazán akart összejönni a dolog. Ja és jövő szerdán 4D-re, már nagyon rég láttam KisZét, alig várom. Végül mégiscsak az Istenhegyire foglaltam megint időpontot :D

Vanda!
Nagyon szépek vagytok, cseppet sem tűnsz lestrapáltnak :wink: Baluval anno tényleg nehezebb volt? :shock:

Viktu!
Hűű, szépen gyarapodtok, csak így tovább!! :D

Nyuszi, Skrisz!
Áááá,nem tojok, be, főleg hogy szorosan itt vagytok a nyomomban :wink:

Seszi!
Az igen, akkor van mit behoznod éjszakai alvásban! :D

Nikó!
Vénádat sajnálom, kellemetlen :?

Kis*!
Kincső spontán baba??? Most ennyire szőke lennék?? Én meg voltam róla győződve, hogy kaális a kiscsaj :shock:
Én csak most látom, hogy az egyik fiúneveteket lőttük ki....nem is tudtam... :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Tényleg. Balu iszonyatosan sírós baba volt napközben éjjel pedig sokszor ébredt. A volt férjem meg gyakorlatilag teljesen rám hagyta az egészet, teljesen kimerültem.
Most az ikrek stabilan alszanak éjjel (kopp-kopp), és a párom is sokat segít. Meg valahogy azikrek tényleg kevesebbet sírnak. Meg talán az is sokat segít, hogy már volt egy babám, van némi rutinom.
vovanda
 
 


Halihó!

Én is jelen.

Angel! Örülök a jó hírnek! Továbbra is mennek a drukkok!!!!

Kiscsillag! Köszi!

Vanda! Csodaszépek vagytok!

Remélem, minden Kismami jól van! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel, örülök, hogy ilyen jó híreket írtál! Továbbra is minden jót kívánok!

Till, nem voltam jó pár napig internet közelben. SOS kellett leutaznom a munkahelyemre, mert meg kellett mutatnom a gépek mûködését. Persze nem ragaszkodtak hozzá, telefonon is elmondhattam volna szerintük... szerintem meg nem lehet telefonon elmondani valamit amit több évig tanultam.

Kicsit nyafogok: folyton fáj a fejem, ezért se írok túl gyakran, ne haragudjatok!

Holnap megyünk 12.heti Uh-ra. Utána jelentkezem.

Kép
lona1
 
 


Lona, Drága!
Gratula a 12 héthez! :D
Munkahely :evil: Fejfájás meg monnyon le!!!!!
Drukk holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(én sem tudtam most jönni, Apa szétkapta a gépem, mára sikerült újjáépíteni...)

Vovanda,
teljesen megértelek: ugyanezt éltük át Manóval (ha rágondolok, még most is feláll a toll a hátamon :oops: )

Viktu Mami!!! :D
Olyan jó volt titeket látni szombaton!!! :D
Gyönyörű Család vagytok, trónörökös pedig egy Álom!!! :D :D :D

Nálunk semmi extra...csak nagytakaríííítunk :oops: :evil: brrrrrr :oops:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: