Új privát üzeneted érkezett!

Voltunk ma Gabiciéknál. Edi korához képest nagyon ügyes, úgy tartja már magát, meg úgy fog már a kezével, hogy csak néztem.

Leteszteltük azt is, hogy mennyit szopik Léna. Olyan 160-180 közöttit nyomott be. Teljesen megnyugodtam, mert mostanában úgy lerövidítette a szopási időt, hogy nem hittem, hogy ennyit lehet enni ilyen rövid idő alatt.

Tünde!
Akkor legközelebb meg is szólítalak, és végre közelről is megnézem magamnak Tomikát. Kép Jó?

Nóri
norcee
 
 


Sziasztok

Ismét itt vagyok.Végeztek a festők.Ne tudjátok meg mi volt itt.
Lassan a végére érek a takarításnak is.

Ádám ismét beteg.Volt 2 tünetmentes napunk és ismét folyik az orra.(de már nem annyira)
De most egy kicsit besokaltam és elvittem egy maszek orvoshoz. a körzeti ugy érzem egy kicsit elhanyagolta a dolgot.
Vettek tőle garat mintát az negatív lett .Kedden viszont megyünk vérvételre előre félek.
Ilyen idős korban még ujjból vesznek vért nem tudjátok véletlenül?
Továbbra is rosszul eszik igy megnézik a vasat meg valamilyen allergia tesztet is(vérből).
Ha már egyszer megszúrják.

Emese
Gratulálunk! És sok boldogságot kívánunk az egész családnak!

Melinda
Gratulálok a vizsgádhoz és persze legfőképpen ahoz hogy ilyen sokáig bírtad Lotti nélkül.
Nem lehetett könnyű.

Gabi
Megkésve kívánok sok boldog szülinapot Flórának.

Dancsi
A súly miat szerintem se idegeskedj majd lemegy.
Én is 14 kg híztam és most annyi vagyok mint szülés előtt.Szülés után egy tizessel könnyebb lettem aztán egy pár hónap alatt lement a maradék.

Most azt hiszem megyek pihizek egy kicsit.
Jó éjszakát mindenkinek

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok gratulát!

A hétvégén volt a szülinapi parti. Újabb játék halom...Flórának nagyon tetszett a tortája, leette róla az összes marcipánvirágot és csoki szívet. Majd teszek fel képet.

Melinda: Gratula a vizsgádhoz, és ügyi voltál, hogy így kibírtad Lotti nélkül.

Szemese: Sok-sok gratula Zolikához! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok az új kis családnak!

Sapi: Én sem mindig tudom eldönteni, kell-e sapi.

Gabi3
inecsg
 
 

 
 

Sziasztok!
Szilvi, az ujjacskából vesznek vért. Igazán nem a szúrás fáj, hanem ahogy nyomkodják ki a vércseppeket. Én azt javaslom, hogy ne tedd le a vizsgálóasztalra Ádit, hanem maradjon a kezedben. Így meg lehet előzni azt, hogy ha meglátja az asztalt, ne kezdjen rögtön sírni, mert emlékszik, hogy valami rossz történt vele legutóbb.

Jó neked, hogy lement, rajtam 5 kg maradt, de ahogy abbahagyta a szopit Luca, most kezdek végre rendesen fogyni. Még 2,5 kg és elérem a versenysúlyom:-)))

A sapiról annyit, hogy otthon is 20-22 fok van, ha kint is annyi és nem fúj nagyon a szél meg van hajacska is, akkor szerintem nem feltétlenül kell a sapka.
B
babamama
 
 


Lányok! 7végére milyen időt mondanak? VOlna kedvetek egy Retek utcai talihoz? Ágival beszéltük, hogy jó lenne összejönni. Csütörtök, péntek?

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Azt mondják, javul az idő! Nekünk a csüti jó csak!

Lányok ha van valakinek tapasztalata a spirállal kapcsolatban, kérem írja meg nekem, akár priviben is! Nem sokára itt a 6 hetes kontrol és azt szretnék felteteni. Hány forint, hogy csinálják, stb. Előnye, hátránya. Köszi előre is az infót!

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3! Ok, akkor legyen jó idő, és csütörtökKép. Időpont? Mondjuk délután 2óra?
Többiek, nyilatkozzatok!

Van egy szerkentyű, a neve: MIRENA. Nagyon dícsérik, kérdezz erről a dokidtól. Asszem a kütyü 10ezer ft.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Ma nagyon pang a topik.
Mindenki setalt ma? Nekunk jo a csutortok, tenyleg szep idot mondanak. Van meg valalkinek kedve talalkozni?

Tunde, lattalak Titeket az erdonel, es a jatszoternel. Legkozelebb odamegyek.

Ma eljott hozzank Virag, es egyutt csibeszkedtek a fiammal az asztal alatt. Kép


Kép

Jo ejt mindenkinek!

Agi
agi77
 
 


Jaj de aranyosak!!!Kép

Nem tudom még, hogy tudok-e menni, mert az oviban anyák napi ünnepség lesz, ha egyáltalán megy addig a kisfiam oviba, most ugyanis kicsit beteg, és itthon van.

Szerintetek ma szép idő lesz?

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Angi: Nekünk csak a délelőtt jó, mert Fló kettőtől durmizik! A Mirena nem az a spirál, amelyik tartalmaz hormont is, mert akkor az nem jó nekem, mert még szoptatok. Kép

Nagyon édik! Mekkorá már Virág!!!

Tegnap direkt néztem az időjárást, nem mondanak jó időt. Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!
Gabi, te nem szedhetsz fogamzásgátlót? Én a szopi alatt szedtem a Continuint. Nem volt vele semmi baj. A dokim azt mondta, akkor hagyjam abba, amikor a szopit.

Nagyot nőttek a kismanók:-)))
B
babamama
 
 


Babamama: De szedhetek, Flóra után is azt szedtem amit te, de most attól tartok, hogy elfelejtem bevenni. Két gyerek mellett, költözés alatt nem hiszem, hogy erre lesz eszem. Meg a harmadikkal kicsit többet akarunk várni. Legalább 3-4 évet. Nem akarok még egyszer egy hónapot feküdni, két gyerek mellett ez nehezebben megoldható, mint eggyel.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3: én nagyon nagyra becsülöm azokat a nőket, akik "fekve" hordát ki a terhességüket! Sztem óriási áldozat ez! Hihetetlen nagy erőd van és tök, jó, hogy nem bolondultál meg KépKépKép Az idei évetek elég sűrű Kép De legaláb nem unatkozol Kép Puszka a babóknak!
Egyébként a spirállal kapcsolatban nekem csak rossz tapasztalatom van (nem személyes), de eddig még olyan nővel nem találkoztam akinek ne lett volna valami problémája. Elég sok ismerősöm maradt spirállal terhes pl, és főleg ha sok hormonos spirál, akkor az lehet, hogy a babának nem a legjobbKép Bár a tabletta sem jobb, na mindegy ez van, az igazán kényelmes biztonságos védekezés az Aszpirin (térded közéKép) Egyik sem 100%-os sajna!

Ági, Angi nagyon édesek a gyerekek Kép Tényleg sokat nőtt Virág, de Kristóf sem panaszkodhat Kép

Gigi: ürítsd ki légyszi a postádat, nem tudom elküldeni a mélt!Köszike!

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


HAlli!
Ok, akkor legyen délelőtt. 10óra?
TESSÉK nyilatkozniKép!

Gabi3! NEm, az nem is spirál,és nem is hormonos, de most ez a legjobb állítólag. A nővéremnek ez volt feltéve, gond nlkül le lehet szedni, és újra gyereket vállani, lásd TesómKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nekem ez is tetszikKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


csak épp a kép maradt leKép
Túl nagy volt, amit fel akartam tenni, bocs

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Tomi is gyorsabban szopik, mint régebben.
Jó, remélem, nemsokára ismét találkozunk. Mi mindennap sétálunk arra.Én is kiváncsi vagyok Lénára.

Szilvi!
Nem irigyellek a festés utáni romeltakarításért.
Ádámnak jobbulást!

Angi!
Mi is elmegyünk, ha Tomika nem lesz nagyon nyűgös. Jó a délelőtt 10 óra is. A Retek utca melyik részén van a játszótér (sok éve laktam ott, de akkor még nem volt semmi). Reméljük jó idő lesz.

Ági!
Jó! Virágék nagyon édesek!

Tomika ma két hónapos öreglegény!!! Most épp a kocsiban alszik. Holnap megyünk oltásra. Szegény!
Amúgy jól van, bár a hasával most megint jobban kinlódik. Majdcsak eltelik ez az egy hónap még, és remélem, utána ilyen gond nem lesz. Végre sikerült egy mosolygós képet csinálni.
felteszem, bár nem a legjobb minőségű:

További szép napot!
PTünde
Kép
ptünde
 
 


Koszonjuk a dicsereteket! Kép

Angi, melyik kepet akartad feltenni? A hintasat?

Tunde, nagyon aranyos Tomika! Kép

Nekunk jo a 10, bar Kristof ma is negyed 11-kor kelt....

Angi, Tunde, akar mehetnenk egyutt is. Mit szoltok hozza?

Eniko, tetszik az aszpirinos vedekezes! Kép

Agi
agi77
 
 


Nekünk is jó a de. csütörtökön, igyekszünk ott lenni.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!

Angi: Ja ez ilyen bőr alá ültethető akármi? Ugye jóra gondolok? Azt lehet szoptatás alatt is alkalmazni?

Akkor csüti de. 10 óra Retek utca!! Ma meg azt hallottam a rádióban, hogy jó idő lesz egész héten, csak a hétvégére romlik el az idő.

Enikő: Én bizakodó vagyok a spirállal, ha nem lenne jő nem használnák. A gyogyó sem a legjobb megoldás, ahogy írtad. Ha a spirál jól fel van helyezve és rendszeresen ellenőrzik szerintem nem okozhat olyan nagy problémát. köszi a dícséretet, így utólag nem semmi volt tényleg. Ha nem kellett volna olyan sűrűn dokihoz járni, akkor tuti megbolondulok otthon. Meg egész nap aludtam, talán ez segített átvészelni. Az volt a legrosszabb, hogy nem tudtam a Flórával foglalkozni. Mikor hazajöttünk és egyedül maradtam a két kölökkel, két hónap után altattam el én a Flót. Örültem, hogy én pelenkázhatom és öltöztethetem, etethetem, még Bátor mellett is.

Tünde: A Retek utca Csillag tér felőli részén van. Egy nagy elkerített jáccó. Biztos odataláltok!

Nem akarom elkiabálni, de mintha Bátor kezdene beállni a napi 8x-i étkezésre. Olyan 2-3 óránként szopizik, sajna a napközbeni alvás még kicsit gázos, de a vállamon elalszik, utána le tudom tenni.

Melinda: Dejó, hogy ti is jöttök, már rég találkoztunk!

Gabi3
inecsg
 
 


És jó idő lesz?
Többiek?

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi:Sztem jó idő lesz!

Gabi3
inecsg
 
 


Nekünk a 10 óra túl korán van, mert Zoli 10.15-re jár dolgozni, így a 10 óra még erősen a reggeli szopi meg lustálkodás ideje, nem hogy 10-re odaérjünk a Retek utcába.

Nóri
norcee
 
 


Sziasztok

Emesééknek gratulálok Zolikához, jó egészséget és sok tejet kívánunk. Kép

Gabici, a kakigondok megoldódtak? A Laevolac kanalas gyógyszer recept nélkül kapható, nekünk az elején az segített, ha más nem válna be. Kitartást a szopihoz, nekem se zökkenőmentes a szopi Virággal.

Lányok mi a véleményetek a kengururól, ti használtok? Milyet érdemes venni, és mire fontos odafigyelni vásárlásnál?

Virág már elmúlt 3 hónapos, most kaptuk a szurit, szegénykét megviseli, nyűgös.

Jó időt és talizást holnapra, nekünk sajna messze van.

Gigi
gigi1
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jó nekünk a 10 óra. Elfelejtettem, hogy 11 körül hozzák a kaját(úriasszony vagyok, hozatjuk az ebédet - persze csak addig, amíg Tomika nagyon lefoglalja az időmet), szóval mi akkor tudunk majd elmenni, ha délután lesz tali. Nagyon sajnálom!!!
Ma megvolt az oltás. Tomika nagyon jókedvű volt előtte, most nem is sírt (addig). Aztán szegény nagyon sírt, amikor kapta a szurit. Úgy sajnáltam. Szerencsére hamar megnyugodott, utána ma is egész jól aludt (tegnap is csoda történt: szinte egész délután aludt), bár délután nagyon sírt, szinte sikított, még szopizni sem akart (szerintem fájhatott az oltás helye). Hál'Istennek hamar elaludt.
Még egyszer nagyon sajnálom, hogy nem tudok menni! Talán legközelebb. Szerintem jó idő lesz!

Jó szórakozást!
PTünde
ptünde
 
 


Sziasztok!
Mi lenne, ha jövő hétre megszerveznénk újra, rendesen, hátha többen el tudtok jönni. MErt Nekünk sincs közel, és beszéltük Ágival, hogy akkor inkább jövő héten legyen, még jobb időben, és akor készüljetek rá, keressünk olyan napszakot, ami többeteknek is jó. Nekünk majdnem mind1, mi tudunk alkalmazkodni.
AKKOR HOLNAPI TALI LEFÚjVA!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Na még jó, hogy feljöttem a netre, nagyon készültünk Lottival a talira.

Gabi3! Lotti bezsongott, hogy "Flója" is ott lesz, na meg már nagyon szeretném látni Villám Bátort.

Na majd legközelebb, már ráérünk, de nekünk mindig a délelőtt a jó, mert 1 körül alvás van.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Angi, jó! Épp most akartam írni, hogy nekem se jó a tíz óra, én ált. főzök délelőtt, meg várom vagy hozom haza a kölköket...Jövö hét csütörtök jó lenne... Benedek alvása kiszámíthatatlan, de legfeljebb alszik a kocsiban.

Én használtam időnként kengurut, csak sokáig ne kelljen vinni benne a gyereket, mert leszakad az ember dereka...(leg nekem)

Jó éjt!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok

Angi,Ági
Kristóf és Virág nagyon édik és milyen huncutok.

Tündi
Tomika kész nagylegény lett és már 2 hónapos? Olyan mintha most született volna.

Nállunk megvolt a vérvétel.Bőgtünk mind a ketten.
Meg még pluszba ki is akadtam rendesen.
Reggel fél 9-re voltunk a gyerekosztály ambulanciájára (Makó) rendelve.Persze éhgyomorral.
És már mindjárt 10 órakkor le is birták venni a vért tehát Ádi addig nem ehetett, gondolhatjátok.Úgy ,de úgy kiakadtam.Arról nem is beszélve hogy a férjem mennyire. Csak azt tudnám miért kell egy éhes gyereket ennyi ideig váratni?
Ma meglett az eredmény egy része,az allergia még nem csak az általános és ahogy kisilabizáltam meg a dr.nővel telefonono beszéltem, úgy néz ki hogy Ádi igencsak vérszegény.
A vas értéke 3,6 (normális 9-30 közt van)
A bőgésre visszatérve.Felfektették Ádit a vizsgálóasztalra (ölbe fogni nem lehet mert nem biztonságos) és elkezdték venni a vért.Engem leültettek egy székre nehogy rosszul legyek.És szegénykém úgy sirt, a nővér hóna alatt átkukucskált nyújtotta a kis kezét és olyan segélykérően nézett rám.Hát persze hogy nem birtam ki sírás nélkül.Még visszagondolni is rossz rá,szerintem sose felejtem el azt az arcot ahogy nézett rám.

Na jó nem "panaszkodom" tovább átestünk a dolgon az a lényeg.

Azt hiszem mára el is teszem magam.

Jó éjszakát mindenkinek.

Szilvi
szedem
 
 


Szilvi! Tudom, hogy Ádi nagyobb, de legközelebb próbálj meg Te is közreműködni. Én segítek lefogni mindig, és közben beszélek hozzá, stb...

Melinda! Ne haragudj! Délutáni alvás után mikor keltek? Utána biztos mindenkinek jó, nem?

Akkor Ti mondjatok időpontot, mert mi alkalmazkodunk!!!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Szilvi!
Kicsordult a könnyem, ahogy olvastam.

Mostanában annyira megtudok hatódni mindenen, de főleg az ilyen kis csöppségek szenvedésén.

Gigi!
Ha tudsz jelentkezz gyakrabban. Mekkora Virág?
Kenguru; nekünk csak nagyon olcsó fajta van, ami 7kg jó, és ugye 3 hónapos kor után ajánlott. Hát nem sokat használtuk, mert mire Léna 3 hónapos lett, ruhástúl igencsak konvergál a 7 kg-hoz. Én eleve a melleim miatt egyáltalán nem is tudtam benne vinni. A hordozó sokkal jobban bejön, abban jókat nézelődik meg játszik, amíg én főzök. Menni meg mindenhová babakocsival megyünk és szívunk. Kép

Enikő!
Nem tudod véletlenül, ha csak egy sima születési anyakönyvi kivonatot akar az ember, azért is ilyen sokat kell várni, és nem kell mind a két szülő, ugye?

Ági!
Kristóf nagyon jó alvó. Tényleg kel még hajnalban szopizni? Vagy csak te fejni?

Talli; nekünk a délután sokkal jobb, 4-5 felé általában mindig kint vagyunk.

Nóri
norcee
 
 


Na tesom adott egy tippet, jo ha ti is tudjátok. Csüt. csak útlevél és jogsit intéznek az okmányirodában igy ma mentünk és csak 2en voltak elöttünk. Szoval érdemes ezen a napon menni.

Orsi 4700g 58cm. Kis höemelkedés volt nekem meg elegem van már a kupból mert mindig utána kakál. Tudja valaki menn idö alatt szivodik amugy fel? Azt hiszem inkább panadolt veszek majd.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Az oltás miatt van hőemelkedése? Naponta többször is szokott kakilni? Ha a kúp előtt lázat mérsz neki nem jön ki mind?

Nóri
norcee
 
 


Lara,

Merre vagy?
Vendég
 


Dancsi! Itt, meg 2in1. jó lenne, ha 7végén hidegfront lenne...mostmár 5 perceseim sincsenek, végleg elmúltak, pedig már össze is van pakolva minden! Amúgy én jövö hét keddre lennék kiirva hivatalosan dátum szerint.
Nálatok vannak hirek?
Lara
lara
 
 


Lara,

Akkor nektek már mindjárt vége, én baromira szenvedek. Nem tudok cipőt húzni, úgy bedagdt a bokám.
Semmi jele szülésnek. A dokim szerint még 2 hétig nem is lesz. Mellesleg valszeg csaszi lesz, de majd a célegyenesben dől el végleg. Túl nagy a baba feje, a medencém pedig keskeny.

Amúgy még csütörtökig muszáj kihúznom, mert sajna hirtelen meghalt a nagypapám és akkor lesz a temetése. :-(((((

Dancsi
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, jövő héten el tudunk mennni a talira, ha lesz. Bár nekem mostanában megint fogorvos lesz a programom: este észrevettem, hogy néhány (kb 3-4) fogam mozog. Ma mentem volna a fogdokihoz, de beteg, úgyhogy majd holnap. Igen elkeseredtem, mert az apukámnak fogágysorvadása van,és neki nagyon gyorsan kihullott az összes foga (3-4 maradt összesen). De nála 60 éves korában kezdődött. A doki szerint 50 %-os esélyem van az öröklésre, azt hiszem bejött. És a terhesség nagyon fölgyorsította a folyamatokat. Még persze nem temetem el az összes fogamat, de ezért kár volt őket rendbetetetni. Mondtam is a férjemnek, hogy a fogaim miatt nyugodtan vállahatok második gyereket, mert fogproblémáim nem lesznek. Mivel fogaim sem lesznek.
Na, mindegy, majd csinálnak röntgent, és kiderül, mi a helyzet.
Amúgy direkt nem mérgelem magam, mert a lényeg, hogy legyen tejcsi Tomikának. Inkább humorosan próbálom fölfogni. Mert úgyis mindegy.

Nekem jövő héten hoz kengurut a kolléganőm. Azt mondta 2 hónapos kortól lehet használni. Nekem arra kell, ha pl. le kell szaladnom a boltba, vagy muszáj buszra szállnom valamiért. Azt mondta, neki bevált.

Megyek, mert fölébredt!

Üdvözlet!
pTünde
ptünde
 
 


Tünde! én tegnap voltam megint fogorvosnál. Amit összel tömött letört az regyik fogam oldala, nem a tömés de sajna akkor is ott kötöttem ki.

Nóri! digitálissal mértem nem kakált utána. A kupot késöbb csak kapott megint (3 óra mulva) akkor feljebb is nyomtam de megint kakált csak kevesebbet. Igen 3 honapos szuri volt. Ált. naponta 2x kakil Orsi.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Angi
Az az igazság hogy én is ugy terveztem hogy ott leszek közvetlenül mellette, de az az igazság hogy nem nagyon birom a "véres" dolgokat .Ha tőlem vesznek is el szoktam ájulni .Meg egyébként is már nagyon behergeltem magam addigra hogy annyit kellett várni.És azt hiszem nem lett volna jó ha közben engem kapirgáltak volna össze a padlóról.De legközelebb azért megpróbálok mellette maradni hátha beválik.

Lara,Dancsi
Megy a drukk.Kitartás. Kép

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!
Isemertek valakit, aki szoptatasi tanacsado Szegeden? Valaki itt a forumon foglalkozik ezzel ugye?

Kar, hogy elmaradt a talalkozo, de nekunk is kozbejott valami.

Dancsi, fogadd oszinte reszvetemet!

Tunde, szornyu ez a fogproblema! Igazan nem irigyellek.

En meg ma elhagytam a mobilomat, a masik meg meg a mult heten bedoglott. Ugyhogy most kolcsonkaptam 1-et Tonitol.

Nori, ne hidd, h. jo alvo Kristof. Csak egesz nap annyira kiuti magat, hogy este bezuhan. Azert alszik reggel sokaig, mert mostanaban keson tesszuk le. Hajnalban azert szoptatok meg, de a fejomet pont ma tettem el. Jartok erre valalmikor?

Karmen, koszi a tippet az utlevelkesziteshez!

Jo ejt: Agi
agi77
 
 


Sziasztok,
Ági,
miért kell a szoptatási tanácsadó?

Gigi,
nekem van babazsákom, az nagyon jó volt, én imádtam. nem szakad le a hátad, mert nagyon jó eloszlatja súlyt, és és széles a vállpántja. Annak idején innen a netről rendeltem, nagyon sokáig használtuk. Ha kell szívesen kölcsönadom, csak hívj fel telefonon, vagy küldj egy mélt. Ide nagyon ritkán nézek be, idő hiányában.
Egyébként ez szerintem nagyon megérte a pénzét, kenguruból általában csak a drágák a jók. Vagy a kendő. Várom a választ.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ági! Veled szemben lakik;)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Agci, a baratnom van bajban, mar a multkor irtam, mi a problemaja. Tudnal segiteni neki? Itt lakik a masik kek hazban. Elore is koszi.

Szilvi, szegeny Adi! Kép Minden 1 evesnek kell vervetelre mennie, vagy csak a verszegenyseg miatt mentetek?

Agi
agi77
 
 


Szjasztok!

Dancsi! Gondolod, hogy nálam mindjárt vége? Dehogyis, nincs ilyen szerencsém, Hanga is ráhúzott 8 napot, és most is hiába vagyok hivatalosan május 4-re kiirva, a doki már az elején módositotta május 10-re.
A baba feje már nem fog nöni, a 97mm-es BPD meg nem olyan nagy, bár a doki nyilván jobban tudja.
A lábdagadás elég rossz, Hangával nekem is volt, most nincs hálistennek.
Te melyik napra is vagy kiirva? Május 13?
Nagypapa miatt részvétemKép Végig tudod majd állni a temetést?
Neked nem viszket a pocakod? Én megörülök!

Szilvi! Köszi a drukkot! Én a hidegfrontban biztam, de nem mondanak hidegfrontot, csak esötKép

Lara
lara
 
 


Sziasztok!

Edinek csak kétnaponta van széklete, az is csak akkor, ha lázmérővel és kamillateával előcsalogatjuk. Ő most 5 hetes. Javasoltátok az édeskömény teát. Azt adhatom neki? Mennyit, milyen gyakran? Hol vegyem, milyet?

Én a mellgyuszim óta csak jobb ciciből szoptathatok. A bal lassan el is apad a jegeléstől, meg persze attól, hogy Edi nem szopja. Így a gyerkőc kap tápszert is az anyatej mellet (nincs annyi tejem, hogy elég lenne neki). Emiatt, ha csak én innám a teát, nem sok hatása lenne.

Menjetek sétálni, finom a levegő. Mi a Csongrádi végén lakunk, a Vértónál, így én erre szoktam sétálgatni Edivel. Pontosabban a házak mögött az Ipoly soron. Ha valaki errefelé lakik még, és van kedve hozzánk csatlakozni, megbeszélhetünk közös talit.

SZép napot Mindenkinek!

Puszi, Gabici
gabici
 
 


Sziasztok

Dancsi
Részvétem Kép

Ági
Szerintem ha minden rendben van nem kell vérvétel csak nállunk gyanakodtak a vashiányra (nem evés,elhúzódó betegség stb) és ezért kellett a vérvétel.

De ma képzeljétek viszonylag jól evett a kislegény Kép Én olyan de olyan boldog voltam.

Tegnap voltunk a barátnőmmel a bölcsibe volt egy előadás táplálkozással kapcsolatosan.
Nagyon szupi volt.Volt ételbemutató is és meg lehetett kóstolni hogy miket kapnak a kis bölcsisek ebédre.Hát nagyon fincsi dolgok voltak.
Én nem is gondoltam volna.
Volt egy pár szendvicskrém recept is kirakva majd itthon megpróbálom bevetni.Hátha beválik.

Most megyek mert ha Ádi felébredt megyünk felétek (Szegedre) ülőgarniturákat nézni , venni.

Puszi Szilvi
szedem
 
 


Lara,

Nekem is van pocakviszketés, de nem vészes. Próbáld ki a babaolajat. Nekem bejött.
Amúgy 13-ra vagyok kiírva. Azt mondod, hogy már nem fog nőni a buksija? A 97 mm-t amúgy 2 hete mérték.
De miért módosítottak május 10-re?
A temetésen majd ülök, hoznak nekem széket. Ha meg rosszul leszek, akkor hazamegyünk.

Neked van aranyered? Nekem kijött, pedig nincs gond az emésztésemmel. És semmire sem akar elmúlni.

Dancsi
Vendég
 


Lara, Dancsi!
Nekem az olivaolaj nagyon bejött a pocakomra, igaz én csak 37+2 napig voltam terhes.

Nóri
norcee
 
 


Karmen:A kúp jobb hatású, mint a Panadol.

Gabici:Éppen akartam érdeklődni irántatok, hogy hogy vagytok! Azért óvatosan a sok hőmérőzéssel. Egyszer meg kell tanulnia maga kakilni. Edinek 3 hónapos koráig kaphatsz anyatejet ingyen a tejgyüjtőtől, vagy anyától. Szólj a védőnődnek! Esetleg én is tudok adni néhány decit, nálunk úgy sem fog elfogyni. A "rossz" ciciből már nem is kínálod?

Dancsi: Részvétem!Kép

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi! és mennyi idö alatt szivodik fel a kup, csak tudjam ha legközelebb is kakil utána.

Ma alig evett Orsi azt is 2x is kihányta.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?