Új privát üzeneted érkezett!

Erika,sajnálom.Ismerős a helyzet.Én is ugyanezt éltem át tavaly nyáron a házzal kapcsolatban,de egyszer nálunk kiborult a bili.Elegem lett,és a házat átadtam.Amúgy enyim férj is focizik,és kapus :lol: :lol: :lol:

Süti,pénteken mindenhol fizetni kell, a ligetben is :wink:

Kép
v.andi
 
 


Nekem jó a Szabadság tér!

Kép
kata05
 
 


Nekem is ok a szabadság tér. Ha esetleg nem lesz jó idő a kv házban elférünk? Az nem derült ki számomra a honlapról, hogy mekkora férőhelyes.
Vendég
 

 
 

A kávéház elég picinyke (legalábbis amit egy-két írásból kisilabizáltam), eső / rossz idő esetén nem férnénk el szerintem.
De készüljünk szép napos időre :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi,ligetbe nem kell fizetni sehol,8 évig ott parkoltam.De mivel sokan írtak már a szabadság térről,így akkor már csak az első kezdő időpont a kérdés.

Andi,ha gondolod előtte elmehetünk babakocsit nézni.

sutimano76
 
 


Süti,én nem tudtam,hogy a ligetben nem kell fizetni,én úgy tudtam kell :oops: :oops: :oops: Nekem jó a liget is
de csinálhatok neki szavazósat,ha kell

Kép
v.andi
 
 


www.konyhapult.blogspot.com/2008/11/htte-caf.html

szerintem kéne helyet foglalni!!!

sutimano76
 
 


Ó nem kell,jó az csak tényleg kicsi lehet belül,ezért tutira kéne menni és foglalni asztalt.Brumi ,te meg én talizhatnánk,mert ha Brumi is kocsival jön tuti oda nem akar bejönni végig,mert a topic elején egyszer kocsiba kellett ülnie és mondta,h drukkoljunk,aztán mikor szóba került a tali akkor meg mondta h a pólus és környéke még jó neki,de utána már necces.Szerintem a pólus parkolóba talizhatnánk és mehetnénk onnan egy kocsival tovább????????????

sutimano76
 
 


Csajok, nekem is jó a városliget is. Kb. olyan messze van tőlünk mint a szabadság tér.
Ha tudtok ott jó beülős / kiülős (fagyizós) helyet, oda is mehetünk.
Vendég
 


Ha mégis érdekelne bárkit a széchényi kert,ime néhány kép.Van fagyi kehely(690.-)de nem írja hogy milyen,van-e hozzá gyümi,de majd legfeljebb oda telcsizek.
www.szechenyietterem.hu/content/content_121.html
Kép
Kép
Kép

sutimano76
 
 


Boboka keresgéltem én de nincs fagyizós hely.Egyedül a sz.kertet találtam,de az se fagyizó.

sutimano76
 
 


Csajok,legyen a liget,nekem mindegy.

A legfincsibb fagyi az Örsön van,az árkádban,de az nem kert :(

Kép
v.andi
 
 


margitsziget-Árpád hídnál-copacaban beach?sajna nem találtam róla étlapot ,meg képet.de fagyi tuti van

sutimano76
 
 


Vicger mikor jön haza vidékről,remélem ha ennyire hanyagol minket legalább sikerül kipihennie magát.

Így utólag is Csunyeszka örülök hogy bejelentkeztél és minden oké.Legközelebb ne tűnj el ilyen hosszú időre.
Luxor is rég volt.(egy a dokink)

sutimano76
 
 


Süti!
Aranyos vagy,, de ha mennék, csak egyedül.
Asszem egy jó darabig most nem jövök, majd jelentkezem még a szülésig!

Kép
arvaerika
 
 


Erika,mi történt hogy nem jössz,ha nem túl indiszkrét a a kérdés?????

Jajjj még az ovis témához,sajnos így járnak azok akik még otthon vannak a másik babával,itt pesten is csak ilyet lehet hallani!!!!

sutimano76
 
 


Kép

sutimano76
 
 


Nekem mindegy hol talizunk, bár a ligetet kevésbé ismerem, de csak odaverekszem magam valahogy.
Jó időt mondanak jövő péntekre:(akkor marad ez az időpont?)

http://www.koponyeg.hu/

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Reggel 6 óta mosogatok, mert a párom elutazott, én is elutazom ma munka után, tegnap a páromhoz betoppant egy haverja, nem volt erőm megcsinálni nekem sem, de nem maradhat itt 3 napig :oops: most még csomagolni kellene...

Azt hittem, Brumi egy gépen ment a párommal Londonba, mindketten Gatwickra érkeztek, de láttam, hogy Brumi hamarabb ment, viszont mindketten hétfő este jönnek, kíváncsi vagyok, vajon találkoznak-e... persze ez akkor derül ki, ha esetleg Bruminak feltűnik egy nagy hajú brazil a gépen :)

Nagy gratula Babcika! :D

Nekem jó a jövő péntek, rátok bízom a helyet, elmegyek bárhova!

Azóta ismét hallottam rossz véleményt a Kárpát utcai rendelőről, más forrásból, szóval tényleg kerüljétek !!!

Valaki kérdezte, igen, azt hiszem, Dr. Sára Leventénél maradok, az UH-t nem ő fogja csinálni, hanem Dr. Győrfy Mátyás a Praxis rendelőben. Őt viszont maximálisan csak ajánlani tudom!!!

Megyek készülődni!

floranan
 
 


Sziasztok!

most nagyon irígy vagyok a tali miatt, mivel a pihenésre ítélés miatt nem mehetek pestre.... sulit se csinálhatom, ami meg azért dühít, mert nem adják vissza a befizetett tandíjat... igaz az vígasztal, hogy szeptembertől nem kell fizetni. :D

szóval tali: csináljatok majd sok képet

Erika!
Reméle minden rendben van!

Kelengyekérdés: nálunk Babákok jó esetben augusztus elején megérkeznek, tehát még meleg lesz. Nyáron mennyire kell őket beöltöztetn? Rövid vagy hosszú újjú bodyt, rugit vegyek?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Még nem sikerült visszaolvasnom... :( de igyekszem... :)

Tegnap este voltam uh-n... jelentem "nunusunk" van KISLÁNY :D :D :D úgy örülünk... (tény, hogy a legfontosabb, hogy egészséges legyen... de olyan jó tudni már, hogy ki is lakik bent... :wink: :wink: :wink:

Mindene megvan... integetett... a lábacskáit keresztbe tette és azzal is integetett... (közben pakolom fel a képeket a picassra... :) )

Kaptunk CD-t és plusz fotot is... :) és a doki azt mondta, hogy jővő héten csütörtökön menjek be az sztk-s uh-ra, mert ő lesz és akkor is megnézegeti.... :) hogy többször láthassuk... :)

Akkor jöjjenek a számok: (amikből nemigazán értek semmit.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: )

BDP: 45
AC: 142
HC: 165
FL: 29
20 cm és 300 gr

A föld felett járunk apával mindketten... :D :D :D olyan jó volt látni.... :)
vikiviktor
 
 


Viki!
BPD: fejtérfogat
FL: combcsont
HC: aszem a pocak
a mamanet.hu-n meg tudod nézni a magzati méreteket és hogy melyik mit jelent.

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,inkább kapsz sok sok képet,de te és a babák most fontosabb vagy.Egy ismerősöm ikerlányai júliusban születtek tavaly,és rövid ujjú bodykban láttam sokat a csajokat.Azt szokták mondani,hogy mindig egy réteggel több legyen rajta,mint rajtad.Na de a 40 fok,az nekik is annyi.

Viki,gratulálok a kislányhoz!Azért csak lesz a fiainknak kikből válogatni majd :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata,neked a liget nincs messze,ha palotáról jössz,hazafelé meg elviszlek.na????

Kép
v.andi
 
 


Vikiviktor, gratulálok!!!!! MI lesz a neve?

Kép
kata05
 
 


Andi!
Persze tudom, de nehezen maradok meg a fenekemen. :lol: :lol: :lol: Na de Babákokért mindent!
Szerintem is meleg lesz még augusztusban, így veszek rövid ujjút is. Ha meg hűvösebb van, akkor adok rájuk még mást is. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Andi, aranyos vagy, én attól félek hogy ott nem találom meg az adott helyet. :oops:DE mindenféleképpen megyek, már nagyon várom! Nagyjából a ligetig eltalálok. :D DE köszönöm a felajánlást!

Tesóm babája júli 17.-ei volt és meztelenül egy szál pelenkában volt mert akkor volt 40 fok! Még a kórházban is levetkőztették őket! Na nekünk ettől nem kell szeptemberben félni, de Zsófi nektek sok esélyetek van a jó időre!

Kép
kata05
 
 


Kata,biztos megtalálod,de ha gondolod,sztem én itthonról megyek,mármint csömörről,felveszlek palotán.

Kép
v.andi
 
 


Viki, gratula a nunushoz!!!!
Kép
Az adatok meg tökéletesek! Gmailen van fent egy "magzati méretek" c. tablicsku, az alapján pont korának megfelelők a méretei, lesd meg.

Kép Kép
manósziget
 
 


Andi, ha neked nem okoz gondot, akkor megköszönöm előre is, én palotáról megyek, megbeszélünk egy helyet majd ahova kimegyek, ahol neked könnyebb engem felvenni.

Vikiviktor, megnéztem a képeket a babáról, nagyon jó!!!

Egy javaslattal élnék, de ha nem tetszik nektek szóljatok! MI lenne ha az uh-s képeket az uh-k közé tennétek a pocist meg a pocis közé? Így könnyebb lenne nem?

Kép
kata05
 
 


A tali miatt nagyon irigy vagyok!!!! :( De ugye megígéritek, hogy csináltok majd sok-sok képet!!!!

Én ma megyek belgyógyászhoz, ekg-ra... Remélem kitalál vmit a magas pulzusomra, mert ez így sokáig már nem mehet....
Raktam fel új pociképet. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Kata,ha a picasára gondolsz,ott így van!

Kép
v.andi
 
 


Kata, vagy legalábbis ott is legyen... Én meg ezeket a közös mappákat előre rakom, jó?

Kép Kép
manósziget
 
 


Hmmmm, nem lehet az albumok sorrendjét megváltoztatni... Akkor marad minden így.

Andi láttam a te pocikaképedet is. Szinte semmi nem látszik még! :O Épphogy kezdesz gömbölyödni... Valszeg a kilók miatt. Hát én nem épp +1-2 kg-nál tartok. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Nem mindenkinél azért kérdem...

Kép
kata05
 
 


Mano,most kezdtem kerekedni igazán,na de a 10 kg plusz miatt nem híztam még semmit.Kérdeztem a dokimat,hogy baj e,de megdicsért :)

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Viki! Gratulálok a kislányhoz!!! :D

Én nem írtam a táblázatba, mert nem jöttem rá, hogy kell. :D , de nekem jó a 24-ike. És teljesen mindegy, hova kell menni. Mondjuk a Városliget szimpibb. :D
De tényleg teljesen mindegy. :)

Nadrághordással kapcsolatban: szerintem kábé 10-ből 8 nő viszi inkább a dolgokat. A férfiak meg sajnáltatják magukat, hogy mennyi dolguk van. :D Az én Párom zenész például, és mindig van elintézni "ezt azt". :D
De nem panaszkodom, segít azért otthon is, csak ne kelljen ügyintézni, az nem az erőssége. :D

KépKép
aranynap
 
 


Bobóka, nem vettem végül... hirtelen elöntött a pánik, s inkább leállítottam magam... majd ma meglátjuk, h jól tettem-e..
Ha lenne, biztos, h minden nap behallgatóznék, s minden nap még jobban a Baba, meg az aggódalom körül forognék, ebbe meg nem mertem belemeni..:(

De irigykedem ám Rád,h Te hallozol:)

A dokimhoz megyek ma az istenhegyire( Lintner)... már alig várom a délutánt:)

A hétre írattattam csak ki magam.. nem volt kedvem a dokitól dokiig mászkálásra "pazarolni" a szabijaimat... különben meg egyre sanszosabb , h júniusig maradok... vagy az elejéig vagy a végéig, ezt még nem tudom..

Te már nem dolgozol, ugye?!

Andi, köszönöm a smilekat.. majd szépen lassan el kezdem beböködni:)

A tali helye nekem nagyjából mindegy, mert kocsival jövök:)

Erika, hát ez annyira, de annyira bosszantó, h nem veszik fel a gyerkőcöt, mert úgyis otthon van anyuka.. hisz ilyenkor lenne a még nagyob segítség!!!Ááááá


Viki, gratula a kis nunishoz!! Név van már?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Hahó!
Integrált teszt eredménye:

Életkor kockázat: 1:1200
Down: 1:11000
Velőcső: 1:4900

Ez jó?

Mi az, hogy korrigáló faktor? Hogy az befolyásolhatja?
A testsúlyom az.

Megyek, nézem a Picasát.

floranan
 
 


Szia Floranan!

A Down az tuti jó. :) A többi nem tudom, mi, de azok is biztos jók. :)

Ja, még a találkozással kapcsolatban. Hány órakor van a találka? Mert én 3-ig dolgozom. :D

Móka!
Mit nem vettél, ami Bobókának van? :)

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok Kismamik! :lol:

Tudna nekem valaki segíteni?

Ha jól emlékszem itt már volt másnak is toxoplasma szűrése?

Megkaptam ma az eredményt, de nem mondta el a dokinő, hogy mit jelent az eredmény csak kiadta a papírt.

Eredmények:
Toxoplasma IgG ELISA (Sanofi Pasteur) Érték: pozitív,>240 IU/ml
Toxoplasma IgM Elisa (Sanofi Pasteur) Érték: negatív

A titerek a Toxoplasma átvészeltségre utalnak.

Utána olvatam a googl-ben és akkor valószínű már átestem és hála Istennek védett vagyok.

Csak, hogy az orvosok mit mondanak, hogy magyarázzák?


Köszi előre is!

Itt olyan szar idő van, pedig már örültem, hogy lassan jöhetnek a lenge rucik. :x


Szép napot nektek.

Ááááá, még valami.

Tudtok nekem tanácsot adni? Májusban lesz az esküvőnk. :lol: és nem tudom, hogy mi az ami illik a polgárin, vagyis mi a minimum? Szűk családi körben lesz, 15+1-en leszünk.( :D a plusz egy a legfontosabb a babó!) és nem tudom, mi az ami szebbé tesz egy ilyen pici esküvőt. (pezsgő, virág, zene, gyertya, stb. stb.) Várnám a véleményeket, ill. segítségeket. Nincs kit megkérdezzek, így Rátok vagyok bízva!!!
hajnalocska
 
 


Sziasztok!
Ezt az oldalt még nem olvastam el, mert a férjemnek temetésre kell készülnie és kell neki a gép.

Móka, a füldugulás normális terhességi tünet.

Szóval tegnap elvittük Hetényt, kardiológushoz, teljesen egészséges :D (a télen a megfázása miatt lett egy kis zöreje) és megnézte a kicsit és teljesen egészséges a szive!!! :D :D :D :D :D :D :D
(Se Down-kór, se szívbaj, egyre jobb :D :D :D :D :D :D )

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jók az új Picasás képek! :)
Tettem fel én is 2 pociképet.

floranan
 
 


Anna, örülök, hogy minden rendben! :)

floranan
 
 


Hajnalocska!
Gratulálok! :) Én a helyedben egy kis lenge fehér ruhácskát vennék fel. :) Nekünk is május-júniusban lesz egy kis esküvőnk, de még annál is kisebb, mert mi szűken is sokan lennénk... :) Szóval mi csak 4+1-en leszünk a két tanúval és a Babával, de én egy kis csinos lenvászon ruhát szeretnék felvenni. :)

Anna!
Tök jó hírek! :) Egyébként a 9. Babó fiú vagy lányzó? :)

KépKép
aranynap
 
 


Jajj, tök zizi vagyok. Nem azt kérdezted, mit vegyél fel. Jéééééééééééézusom! Ez már a vég?????? :lol: :lol: :lol:

Szóóóóóóóval. Persze, ha pici esküvő, és azért valamennyi keretetek van rá, akkor kérjetek mindent, amit a polgármesteri hivatal tud adni. Szóval legyen kerek. :)
Nah... :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap! Végül fix a lagzi? :)

floranan
 
 


Sziasztok!

Hajnalocska, szerintem valami szép zenét kérjetek a polgárira, meg a szülőknek (anyukáknak) virágcsokrot, az apukáknak meg egy egy üveg bort pl. azzal a felirattal, hogy édesapámnak.
Meg a gyertya is tök jó. Ja, és szerintem erről is mindenképp kérjetek dvd felvételt. Én anno nem akartam, de barátnőm rábeszélt, hogy akármilyen kis esküvő, akkor is a mi esküvőnk, és tényleg tök jó volt utána visszanézni.

A mi esküvőnk is ilyen pici volt tavaly, utána csak egy délutáni ebéd volt egy szép étteremben.
Majd lesz nagy lagzi is templomi esküvővel, ha
1. lesz annyi "felesleges" pénzünk, hogy 100-200 fő tudjon ereszdelahajam bulizni :lol: :lol:
2. Pici Niki már elég nagy lesz
:lol: :lol:

Aranynap, Móka kérdezett pár hete a szívhangkütyüről, azt kérdeztem, hogy végül is vett e.

Viki, gratulálok a kislányhoz :lol: :lol: :lol:

Anna, örülök, hogy egyre jobban alakulnak a dolgok :) A jó Isten segíteni fog, hogy minden rendben legyen :wink:
Vendég
 


Tényleg, Aranynap, akkor már tuti fix az esküvő? Tök jó :)
Vendég
 


Tuti, hogy a május 18-ai hét lesz, mert a 25-ei héten megyünk Badacsonyba nászútra. :)
Ezt tegnap fixáltuk, ma lefoglaltam a szállást, jövő héten meg bejelentkezünk anyakönyvvezetőhöz. :lol: :lol: :lol: Szeretjük a spontaneitást. :lol:
Feleség leszek! :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap!

:):)
(A bejelentkezéssel viszont akkor siessetek, mert 1 hónap várakozási idő van a bejelentkezés és a házasság lehetséges időpontja között. Hacsak nem változott a mi házasságunk óta, de nem gondolnám.)

Astrid

Kép
astrid
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?