Új privát üzeneted érkezett!

Üdv az újaknak,örülök, hogy felfedtétek magatokat!!!!!
Mozza,a frászt hoztad ránk leányzó,tiszta izgalomba kerültünk miattad.Gyere majd és mesélj!
Anita,nagyon jó a kocsi!Szerintem is nagyon jó vétel volt.
Annus!A Hunyadi utcában vannak azok a szép társasházak,de ha elfogadsz egy jó tanácsot,ide ne gyertek vissza!Ezt merő jóindulatból mondom.Ez a város épül le, egyre nagyobb méreteket ölt a munkanélküliség.Pestet,biztos melóhelyeket ott hagyni ezért vétek.
Most jöttem babázásból,csak jött anya majd később mesélek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mozza: nem volt súlybecslés, de ahogy nézem a méreteket, kb akkora lehet, mint a Te babád :)

Zsófi 3250 gramm volt, amikor született, hát kíváncsi vagyok :

Elolvastam két Boribont Zsófinak és elment a hangom :roll:
Vendég
 


Helló Mindenkinek!

Jajj, Mozza, még jó, hogy meglettél!!! Itt már mindenki tövig rágta a körmét. :lol: De szerintem nálad nagyon esélyes már ez az ügy. Ha nem haragszol, én drukkolok, hogy beinduljon! :wink:

Maákvirág! :D Helló! De jó, hogy itt vagy! Tényleg pihenj lassan! Meddig dolgozol még?

Anita! Tök király a kocsi! Nekem nagyon tetszik! Ha meg Szofi azt mondja, még az üzlet is jó, akkor meg döfi! :)

Hát, lányok, lehet, hogy baj lesz velünk, mert szépen emelkedik a vérnyomásom már hetek óta, mostmár az a ritkább, hogy normálisat mérek. Persze, mindig érzem, mikor mérem, hogy most stresszelek, hogy ne legyen magas, nem tudom, nyugodtan megmérni, ördögi kör... Így aztán azt sem tudom, hogy valójában milyen érték volna, de azért az biztos, hogy vmi nincs ezzel rendben. Most megvárom Apát, mert senki sincs itthon, aki Samuval lehetne, de ha hazajött, akkor telefonálunk a szülésznőnknek (orvosom külföldön - szerencsére csak holnapig), hogy van-e vmi teendő, vagy hülye vagyok, hogy itt parázok...
Vendég
 

 
 

Esztó: jó hülye időpontban van a vizsga... de ügyes leszel :)
Vendég
 


Ja, mozza, most nézem csak, hogy Fruzsi feje nem 92, hanem 96 mm. Szóval akkor nem tudom mekkora lehet :)
Vendég
 


Dóri: drukkolok!
Vendég
 


Köszi a kocsi dicséreteket.Szofi ebben az árban minden benne van,így tényleg jól jártam.Csak 1 kislány használta az sem sokáig.Majd ha itt lesz rakok képeket.
Mozza én is drukkolok neked,írj ha van valami.Ti végül honnan rendelitek a kocsit?Meg van már?
Panndi Fruzsi szép nagy lesz!
Én már nagyon kíváncsi vok ki lesz a következő.
Lassan én is mentek le számokat a blogról,biztos ami biztos alapon.
Ma olyan jó a kedvem,csak nem jó feküdni.Meg fekve Hanna is nyom,napok óta nem alszom jól.Állva,ülve meg ő is tök jól el van.
Na de ha hétfőn jó lesz a dokinál minden,akkor utána már kicsit mozgolódom!!!
Dóri ne izgulj,nincs semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!
Most viszont megyek fekszem.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok

Hatlamas gratuláció Petrusnak és Apánakancsihoz és Juliskához!!!
Gyűlnek a babócák, egyből 3 lett! :-)

Tinu, ha megjöttél NST-ről írj léci, mert én elfelejtettem megkérdezni a privi szobát. Egséz pontosan semmit nem tudtam megkérdezni, mert a szülésznőm nagyon rossz passzban van a lánya miatt és tőlem kért tanácsot lakásvásárás ügyben, így végig erről beszélgettünk. A homebogyókat mától kell szednem, azt is utólag telefonon kérdeztem meg tőle.

Esztókám, megy a drukk! MIndjárt sms-t is küldök rád!! Naná, hogy vettem be magnéziumot, napi 4 vagy 6 szemet, de mától ezzel is le kell állni. Szerencsére éjjel nem volt görcs, de nincs illúzióm, lesz még pár sírós hajnalom.

Zsüci, én viszek még be a babának kiskesztyűt is, de mást tényleg nem kell, ruhát meg takarót adnak.

Az NST rendben volt, voltam a vérvétel eredményért az is oké, és elmentem a kenet eredményért, az van ráírva, hogy nem tenyészett ki.... Akkor ez jó, igaz?

Anita, örülök, hogy a babakocsi ügy megoldódik és főleg annak, hogy Hanna túlnőtte Grétikét!!

Reny, nagyon jók a képek és természetesek, szépek vagytok!

Mákvirág, Isten hozott!

Pumukli, hogy álltok a du-i alvással?

Akinek van babája az hogyan oldja meg az NST-t? Tinu gondolom bölcsis napra időzíti, de többiek? Van mindenkinek segítség? Én ma bevittem a férjemhez, erre rendkívüli válság-stábot hívtak össze, még jó, hogy jófej kolleganői vannak, ők vigyáztak Gyöngyre addig.
Vendég
 


Bocs Petrus, szóval Apának Jancsihoz (külön van....) :oops:
Vendég
 


Én vittem magammal és mivel ott volt Sanyi is meg Apum is így elvolt velük.
Tényleg megyek....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri, vizesedsz is?
Vizeletet néztek Nálad mostanában?
Remélem, hogy nincs semmi baj, de inkább nézessetek egy vizelet fehérjét!!!!
Vendég
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! Aranyosak vagytok!

Vicuska: nővédelmi kp-ba járok ifj. Nagy Lászlóhoz - és te?

Szofi: a vezetéknév már megvan :-) Írtam egy listát a nekem tetsző nevekkel, kértem a férjemet, hogy ő is írjon hozzá, majd ezt a listát szűkítjük. Jelenleg 7 keresztnév szerepel rajta. Jó lenne bébinket akkor elnevezni, amikor megpillantjuk (apás szülés lesz), bár úgy tudom előre meg kell adni a nevet.

Dóri: úgy terveztem, hogy legkésőbb a 36. hét után otthon maradok. De esténként már úgy érzem, hogy nincs kedvem másnap menni dolgozni.
Mennyi szokott lenni a vérnyomásod amikor magas? Nekem általában normál érték, de a múltkor 150/90 volt - azóta sem mértem ilyet - nagyon megijedtem.

Egyébként eléggé dagadnak a lábaim, akár ülök, akár állok, akár fekszem... még ha egész hétvégén pihenek akkor is, ahogyan felkelek azonnal bedurrannak.
maákvirág
 
 


Zdori!
Hát igen, úgy néz ki, hogy a titok-babák egy napra vannak kiírva. Az igazság azonban az, hogy nagyon nem bánnám, ha egy kicsit előbb meglenne, legalább a császár-kérdés egyik összetevőjét ki lehetne pipálni, ha magától indulna.
remélem,a vérnyomásod rendbejön. Nekem is magas volt Mátéval, a végén már 3 féle gyógyszert szedtem. most csak egy van, amit már régebb óta szedek. nekem sajnos a génjeimben van a magas-vérnyomás. ...
Ja, egyébként Kaposváron fogok szülni.

Annus! Köszi a meghívót, ha lesz időm, feltétlenül elolvasok majd mindent, de bekukucskálnom már sikerült.

Anita!
Nekem is tetszik a kocsi. Hol sikerült rábukkannotok? Vagy ismerőstől vettétek?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Anita!
Szupi a babakocsi!!!És az ára meg...na látod mondtam h a sors majd eldönti :wink:

Dóri!
Érdemes ezt a vérnyomást megbeszélni a dokival!Inkább minthogy baj legyen!!!!Drukkolok!

Mozza!
Na tök jó h hallunk rólad végre!Akkor te is még zárva?És ennek ellenére azt mondták h lehet belőle szülés?na akkor megnyugodtam!
Bár mint említettem nekem elment a kedvem az egésztől :lol: hétvégén amúgy is bográcsolni megyek! :wink:

Anika!
De édes vagy!Hát mi ezt a jó hírt már hajnal óta tudjuk :wink: :lol: De azért köszi az infót! :lol:

Kutyafüle!
Tudom h a munkahely az elég necces...de hátha mire mi mennénk le addigra jobb lenne...na meg nálunk a MÁV adott,szóval az uram mindenképp oda menne.Aztán ki tudja.Lehet h adódik ott neki egy jó kis hely :wink:

Ruha a kórházba:nekünk azt mondták h azért nem lehet saját ruhában mert ugye annyi a baba és akkor még erre is figyelni h kié melyik...mondjuk ilyen szempontból megértem,ne keveredjen el.Bár ezt is meg lehet oldani,na de ez már lényegtelen szerintem mibe van a gyerek 3 napig :wink:

annus11
 
 


Mi korán reggel járunk, és Apa is jön Zsófival.
Vendég
 


Annuskám,úgy legyen.Mi a távozáson gondolkodunk elég erősen. Szívünk szerint Szeged lenne a cél.Dani talán jobban találna ott állást a kereskedelemben,mint itt.Csak én meg.....Bár ha megszűnik a munkahelyem,akkor nincs mi visszatartson.Itt annyira kilátástalan minden. :cry:
Szóval a kolléganőmnél komolyan megjött a kedvem a babázáshoz.Hogy mégse olyan félelmetes dolog az.Igaz,ahogy elmondta nagyon nem könnyű, de ilyen illúzióim eddig sem voltak.És a lakásuk!!!!!Hű lányok,pont ilyenre vágyom.Egy kis társasházban laknak.50 egynehány m2-en.Egy+2 fél szobás.Pici étkező,amerikai konyhás. Kicsi erkély.Városközpontban,belső autómegállással,és bár 2 emeletes a ház,van lift is!!Egy áldás ez a babakocsival.Csakhát 13 mila volt. :cry: Mi ebbe is belerokkanunk,ha így halad tovább a válság. :cry: Szóval teljesen irigy lettem.Bár szegényeknek nekik is nehéz,mert megszaladt a részlet. De a baba egy gyönyörűség.És életemben először láttam hogyan kell tisztába tenni. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, Pumukli, Böbi nektek is köszönöm! :lol:

Mozza jó, hogy megvagy, bár te már szülhetsz akár, csak jobb tudni, hogy mi van veled.

Nem tudom üdvözöltem e már legújabbjainkat (de furán néz ki ez a szó), de ha nem akkor üdv nektek! Biztos van még pár kismami, aki csak olvas minket.

Dóri ne stresszelj rá a vérnyomidra! Lehet, hogy kevesebb lenne, de biztos már mérés előtt 10 perccel azon gondolkodsz, hogy na most vajon mennyi lesz, nehogy magas legyen! Hát szerintem bizti ezért magasabb kicsit. Relax. Szuszá, szuszá.... :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Moncsi,a babaszobán volt hirdetve a kocsi,és Győrben van.Hozzán messze,de küldött az eladó egy csomó képet.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Moncsi,a babaszobán volt hirdetve a kocsi,és Győrben van.Hozzán messze,de küldött az eladó egy csomó képet.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja!
Bunkó voltam, üdv az újaknak!!!!!!!!!!!!!!! :D Jó, hogy előbújtatok! :wink:

Annus!
Aha, nekem azt mondták, hogy még szülés előtt pár órával is lehetek tök zárt....sőt az nagyon jó, mert nuku fertőzésveszély stb.... Első babánál pedig nagyon gyakori, hogy már rendszeres fájásokkal mennek kórházba és még zárt, aztán 2-3 óra alatt totál kinyílik. :D Szóval van remény!!!!!! :lol:

Ja, és az elmúlt 2 hétben szinte minden szülésnél magzatvíz elfolyással mentek be a kismamik a kórházba!!!!!

Anita!
Még meg sem rendeltük. :oops: Ha férjemnek lesz egy kis ideje, elmegyünk és megvesszük, ott ahol van raktáron és színben és azonnal elvihető....
De legalább már eldöntöttük, hogy mi lesz.....nálunk ez óriási haladás! :lol:

Farkas!
Az remek, ha azt írták, hogy nem tenyészett ki! :D Nem kell semmi antibiotikum! Juhú! Nekem sem!
Gyöngynek ez hanyadik szava volt (apa)? Kivi vagyok! Azért remélem a 'mama-anya' már megvolt? :wink:

Kép
mozza
 
 


Dóri, Reny!
Jöhet a drukk. Én már mennék.... :lol: Bébilánykám úgy néz ki megfontolt, jól rákészül a dologra....nem olyan kapkodós, mint a mamája. :lol: Na jó, próbálok lenyugodni, az egy dolog, hogy a doki mit mondott....de ez sztem totál kiszámíthatatlan....majd fenn eldöntik, hogy mikor indulhat a pici. :)

Kutyafüle!
Kemény különbségek vannak azért az ingatlan/város eltérésekben....a barátnőm 1 éve vett egy 29m2-es 1szobás újépítésű lakást a belváros szélén majdnem 14 milláért-ami jó deal-nek számított.....

Szétmegy a fejem! Tuti front lesz.... :( :roll:

Kép
mozza
 
 


Ja, még a védőnőhöz akartam írni:

Az egész ház csillog-villog, totál tiszta minden, frissen takarítva stb....erre a támadónő belép a gyerekszobába és a plafonról leereszkedik pont az orra elé egy pók :oops: :oops: :lol: .....Murphy....

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Én mondtam h front van!!!Ma egy kis meleg front,én pl még aludtam is délután!Elég nyomi voltam...holnap meg jön egy kis hideg front...szóval reggelre lehet h babára jövünk megint :wink:

annus11
 
 


Jaja, Tinu sanszos nekem....lehet, hogy babója elunja magát a doktorin.... :wink:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Mozza, jó hogy itt vagy!

Dóri, szerintem beszélj holnap a dokival! Szerintem sincs baj, de hogy Te megnyugodj! Arról nem is beszélve, hogy pihenéssel le lehet vinni!Én, mikor magasat mértem 145/vmt-akkor ledőltem fél órára, és máris lement 120-ra. Szóval kíméld magad!!!

Mákvirág, nem engem kérdeztél, de addig is, amíg Dóri jön: az, ha egyszer mérsz magasat, az semmi bajt nem jelent. Kezdd el rendszeresen mérni, napi 3szor, és ha tartósan 140 fölé megy (2 mérés egymás után), akkor lehet a dolog problémás!

Na megyek, Fruszi tényleg nagylány lesz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Böbi

Mi az hogy 3 baba? Miről maradtam le?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


:lol: Elunja! Ez vicces! :)

Aranyosak vagytok, nemsokára hívjuk a szülésznőt, asszem...
Vendég
 


Ja, Maákvirág, egyszeri magas érték NEM JELENT SEMMIT. Szóval nyugalom! :)
Vendég
 


Anika!
Hát 3 topikbaba van már!!!

Vanni Marcija és most Petrus ikrei :wink: Kép

annus11
 
 


Dóri!
Hívjuk a szülésznőt?????? Te.....csak nem....Ezt hogy érted?

Kép
mozza
 
 


Mozza!
A vérnyomás miatt!!!Legalábis eddig csak arról volt szó! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Panndi, Mozza
gratula a babókhoz, szép nagyok :lol: :lol:

Esztó,
Neked reméelm sikerült a vizsga, lassan már otthon vagy :) :roll:

Anita,
jó kis kocsit vettetek, ügyes vagy nagyon! A szín meg ne érdekeljen, Hannának jó kényelmes lesz, az a lényeg :D

Maákvirág,
üdv itt!!

Reny,
nagyon szép képeket csináltak Rólad/Rólatok, Apával hogy összeöltöztetek.

Dóri,
remélem minden rendben lesz a vérnyomiddal, de biztos ami biztos, a szülésznő majd megmondja, mi a teendő ilyenkor.

Megjöttem a dokitól - Annus, a tábliból kivennéd a kórházt és az orvost? Ugyanis közölte, hgy mégsem tud vállalni.... állítólag néhány napja tudta meg, h mégsem veszik fel a SOTEII-re, mert létszámstop van - én úgy tudtam, h ő ott dolgozik... De tud ajánlani a sotén másik dokit, aki 100 ezerért levezényli a szülést, éshogy ne kelljen a kórházban a borítékkal szerencsétlenkedni, ezért nuygodtan adhatom neki is a borítékot, ő meg továbbítja. Vagy mehetek az ügyeletre is szülni, és addig meg járjak hozzá terhesgondozásra :twisted: :evil: tuti, már rég tudta, h nem lesz kórháza, csakhát ugye a 3-4 heti kis pénztől nem akart elesni... köpni-nyelni nem tudtam, mikor közölte. Úgyhogy most nincs orvosom, így szülés előtt 6 héttel... Holnap Novygirl dokiját hívom, hátha vállal, ha nem akkor nem tudom. Ilyen is csak velem eshet meg. Inkább nem használok jelzőket az ilyen orvoshoz.

emese1979
 
 


Sziasztok!

Petrus! Nagyon gartulálok a babákhoz! Jó egészséget és sok tejecskét!
Üdv minden Újnak!

Reny! nagyon szépek vagytok a képeken!

Tinu! még bírd ki egy kicsit! Én is szívesen lennék Veled együtt a kórházban! Amúgy szinte bármelyik szt. imréssel össszefuthatok, mert hosszú bentlétre készülök. Elvileg 27-én be kell feküdnöm, máj. 5-re vagyok kiírva és UM 5 nap túlhordást engedélyez, tehát legvégső esetben 10-11-én császár. Persze én továbbra is bízom benne, hogy Áron még előbb, magától kibújik. Szülés után még pár nap bentlét, szóval legrosszabb esetben akár 3 hetet bent leszek. A legnagyobb gondom, mi lesz adig Alízzal?

Kép

Kép
hean
 
 


Én nem pályázok a privát szobára. Valahogy engem megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül. Remélem nem fogok ki valami rémes szobatársat.

Kép

Kép
hean
 
 


Emese! Hát nem semmi az orvosod! Sajnálom a dolgot. Remélem találsz valakit, azért érdekes az ajánlata is ezzel a 100 ezres borítéktovábbítással!

Kép

Kép
hean
 
 


Hean

Megértem. Első babánál még hasznos is, ha többen vagytok!

Annus
Nem is tudtam! Nagyon szép a táblázat. köszönöm, hogy vezeted ezt is és a másikat is.

Vanni
Szívből gratulálok neked!!! Sok boldogságot! Szép súllyal született ahhoz képest, hogy picikét előbb jött.


Nekem is érdekes a helyzetem. Május 20-ra vagyok kiírva, de az csak a 38. hét. :) Érdekes az orvosom, vagy úgy gondolja ikrek, úgysem maradnak bent? :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


halihoo

hihetetlen, hogy fert el ket ekkora baboca bennem!!! koszonjuk a gratulaciokat! egyelore inkubatorban melegednek es kiheverik a faradalmakat
remelhetoleg szombattol etethetjuk oket, mert most csak 2x fel orara lathatjuk oket :(
olyan szepek es husisak!!!! majd teszek fe kepeket
nem akartam beelozni senkit, de ez a csaszi megvaltas volt mar... 1 perces fajasok, Bence lábai voltak lent, feltek az eoesestol, megg tagultam, uh. vegre ugy dontottek, nem tartjak oket vissza...
mutet izgi volt, az elso felkeles BRUTALIS!!!!! de ez a fajdalom mar semmi az elozo kinlodasokhoz kepest :wink:

meg mindig nem tudom felfogni.... 8O mindjart mehetunk simogatni

pussz
Vendég
 


Emese, Hean! Nektek is köszönöm a dicsérő szavakat! :D

Emese! Ultra gáz a dokid, és gerinctelen! Ez nagyon durva, tudta ő már ezt jóval előtte! És az, hogy nem is dolgozik a SOTE-n, csak most akarta felvetetni magát. Te meg úgy tudtad, hogy ott van... Orvos egyátalán, vagy a diplomáját is csak jövőre fogja megkapni? :evil: :shock: Elhiszem, hogy nagyon ideges vagy.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese!
Ez nagyon durva!!!Ha gondolod én is tudom ajánlani a dokimat!Ha nem jönne össze a másik szólj!És hát undorító h ilyet meg mer csinálni egy doki!!!! :evil:

Petra!
Várjuk a képeket!!!!Bizti nagyon szépek a babók!!!!Gondolom h megváltás volt már h kivették őket!

annus11
 
 


Petrus! De jó, hogy írtál!!! Nagyon édesek lehetnek a srácok. Simogatás után kérjük a képeket! Szombat már mindjárt itt van! Ciciből fognak enni? Csak mert úgy írtad, hogy etethetjük.
Az első felkelésre még én is emlékszem. Tényleg brutális. Úgy éreztem magam, mint a Piroska és farkasból a farkas mikor tele rakják a hasát kövekkel. Azt hittem előre bukok. Valszeg hirtelen visszarendeződött odabent minden. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Petrus! De jó, hogy írtál!!!!! Ó, de kiváncsi vagyok rájuk, rátok!!! Nagyon-nagyon!

No, kicsit megnyugodtam, manónak nem lesz semmi baja állítólag ettől, max. előbb kell befejezni a terhességet, de holnap este kapok bogyót, addig nem mérhetek vérnyomást, hogy ne parázzak, csak bogyó után 1 órával. :) Ha rendezni lehet a vérnyomást, akkor végig maradhatunk 1ben. És ha előbb kell befejezni, akkor miattam, mert nekem lehet bajom tőle. De az tuti nem lesz, mert stramm csaj vagyok. :) :lol: Én Pindur miatt aggódtam. :roll:

Ja, és Mozza, aranyos vagy, de tényleg emiatt hítuk a szülésznőt. :) Mert orvosom külföldön van jelenleg. :)

Esztó! Mi újság?

Emese! Írtam privit!

Anika! Heannek nem első babája lesz! :) De én is azt hiszem többen szeretnék 1ütt lenni szobában. Csak azért gondolkozom 1ágyasban, mert oda bejöhetne Apa és Samu... :roll:

Na, megnézem, írtatok-e vmit!

Ja, Tinu!!! Veled mi van???
Vendég
 


Megvagyok, megvagyok, nem szültem meg, csak nem jutok géphez, mert fél hatra estem haza és azóta Tücivel kell foglalkozni. Ma nagyon dackorszakos hangulata van, minden "nem" és mindennek az ellenkezőjét csinálja, amit mondok neki. :twisted:
Na szóval.
NST: 3-4 keményedésem volt kb. a mérés alatt, de egyik sem ment 50 fölé. Viszont Csongor nagyon elemében volt, annyit mocorgott, meg a szívmicsodája is (most nem tudom pontosan mit is mérnek) elég magasra felment időnként (pittyegett is a gép néhányszor). Mondjuk most napközben egyáltalán nem volt jóslófájásom, csak keményedések, de elég sűrűn.
DE: ennek ellenére zárt vagyok, és a doki szerint csak "ijesztegetés" volt az esti fájássorozat, szóval simán hazajöhettem. :)
Hean: nem rohanok ezek szerint sehova, bent marad még Csongor egy ideig szerintem. :wink: De ha téged befektetnek hamarabb, akkor a négyágyasba fogsz kerülni. Én meg nem oda. :? Általában ott hagyják a négyágyasba azokat, akik megszülnek később.

Böbi: kb. fél percet sikerült beszélnem nekem is a szülésznővel. Majd jövő héten lesz több időnk egymásra. Bár ezt mondta a múlt héten is. :roll:

Emese: a dokid egy bunkó!!! :twisted:
Mit is akartam még? :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


REny: szerintem is jók a képek! A nagylányod tiszta apja. :wink:

Petrus: miért csak napi kétszer fél órára lehettek együtt a babákkal? Végülis elég nagy súllyal születtek.

Trixi: asszem tőled akartam kérdezni (ugye, te írtad, hogy a Bánya utcában laktok?), hogy milyen ott lakni? Régebben épp ott néztünk szét, mert én Csepelen nőttem fel és oda akartunk visszaköltözni. Panelban tudtunk csak gondolkodni és nagyon megtetszett az az utca.

Dóri: tényleg ne izgulj a vérnyomi miatt, van arra gyógyszer.

Anita: jó vétel az a kocsi, ha mindaz igaz, amit leírtál. Én gyáva vagyok ilyesmit csak kép alapján megvenni. :roll:

zsüci: akkor megbeszéljük majd kedden a relaxot. :wink:

Szerintem Mozza vagy Pandi lesz a következő! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi, Anita: akkor nem priviben... Nem gondoltam konkrét természetgyógyászati módszerre, mert annyira nem ismerem őket, csak azt látom, hogy az emberek szívesebben mennek ilyen helyre, mint pszichológushoz. És attól függetlenül, hogy ezzel nem értek egyet, az tény, ezek a természetgyógyászok általában igyekeznek olyasmikre ráirányítani a figyelmet, ami hasznos lehet (táplálkozás, pozitív gondolkozás, lelki élet milyensége stb.) és hitet adhatnak, márpedig ez a legfontosabb. Szóval az apátiából kicsit ki tudják rángatni az embereket. És most ez lenne a lényeg, nem? Aztán utána lehet tovább gondolkodni, hogy esetleg pszichológushoz menni stb.

Kép
Kép
tinu
 
 


Petrus! örülök, hogy jól vagytok! Hát az első felkelés tényleg brutál, de napról napra jobb lesz! Várjuk a képeket!

Tinu! Örülök, hogy minden rendben! 4ágyas? Erről nem tudtam, de azt azért nem biztos, hogy szeretném. Azt hittem, hogy a szülésig a nőgyógyászatra kerülök, nem a gyermekágyasra. Persze ezt sem mondta senki, csak én gondoltam.

Kép

Kép
hean
 
 


Petrus
a napi 2 óra tényleg nem valami sok, de mindjárt itt a szombat. A képekre már nagyon kiváncsi vagyok :-)
Tök jó, hogy tudsz írni ide, én szerintem majd sms-ben tudok csak jelentkezni.

Dóri
nekem meg a fordítottja, mindig alacsonyt mértek a rendelőben, nem is izgattam magam miatta. De a magas vérnyomásra jó odafigyelni így a végén. Jól teszed, hogy foglalkozol vele, csak ne vidd túlzásba!

Emese
ez nagyon durva, ilyet megcsinálni... Én is Annus dokijára gondoltam, nem egy "vadidegen". Meg a 100e-ért megcsinálja (még te legyél hálás neki) is fura kicsit.

Böbi
tegnap már türelmesebben álltam az altatáshoz, kicsit szégyelltem magam kedd miatt. 1-kor raktam le, jó sokára aludt el és 5 körül ébresztettem. Ma kicsit később kezdtül, fél 2-kor, 2-kor már aludt, több mint 2 órát. Szóval egyre jobb...

Hétvégén megyünk szüleimhez, csomó április-májusi születésnapos van, előre hoztuk az ünneplést miattam. Néha majd bekukkantok, remélem nem maradok le sok babáról :-)
pumuklii
 
 


Dobok egy képet, 34 hetes. Bár gondolom mindenki szívesebben nézné a babaképeket :-)

Kép
pumuklii
 
 


Tinu! Köszi neked is! Hát igen inkább apukája a csajszi, és az Uh alapján a kicsi is Apára hasonlít.
Örülök, hogy még egyben vagytok, Csongi biztos nem akart a névnapján megszületni. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pumukli szépen növöget a pocid, de te nem hízol. Csini vagy!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hahó Lányok

megjöttem...már 56 perce, csak ettem eddig :)
ultra gáz volt a vizsga, jó nehéz és ráadásul egy bunkó felügyelő nénivel..ugyhogy sok reményt nem fűzök hozzá.meglátjuk.

nem bírok visszaolvasni most, annyira hulla vagyok. majd holnap

köszi a drukkokat.

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: