Új privát üzeneted érkezett!

Reny!
Tök jó!!!!Szerintem szupi lett!!!És egyáltalán nem is baj h melegítőben vagy!!Így olyan természetes :wink:

annus11
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na elszaladok Kép a boltba meg még egy kért helyre!Senki nem szüljön addig!!!!

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!
Tinu nem semmi éjszakád volt,vigyázz magadra!Boldog névnapot a még pocakban lévő kisfiadnak!
Reny,nagyon szépek vagytok!!
Szofi,drukk anyudnak.Az én anyukámnak is uez a baja.Már volt egy rahadli tükrözésen,orvosnál de semmi.És mégis fáj a gyomra.Szerintem tuti lelki,idegi alapon van,de nem ismeri be.A mi kapcsolatunk is szuper,meg szerintem boldog élete van.Szóval Tinu ha tudsz erre valami megoldást,az engem is érdekelne.Köszi
Esztó apudnak is drukkolok!
Lányok úgy néz ki lesz kocsink,de nem kiabálom még el.Használtan vesszük.Ha összejön,jövök a részletekkel is.
A tegnapi napot túléltük,már Hanna tovább bírja mint Gréti!!Éljen!!!!!!!!!!!
Amúgy a lepényem még csak most kezd érni,ez nagyon jó mivel ilyenkor Grétivel már rég leállt.
Megyek is fekszem.Majd ha apa feltöltötte a képeket a gépre,rakok nektek pocifotót,meg húsvétosat is.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Még valami,olyan szita az agyam...
Nekem az NStén csak a baba szívét mutatja a papír,azt elemezte a doki.De nekem nyugalmi állapotában 114-136 között volt,ha mozgott akkor 150-167 között.Ez gáz??A dokim nem mondott semmit.Csak látom Annus Izájának elég magas.De Hanna mozog egész nap,gondolom nincs baj,ugye??
Na megyek.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reny: nagyon helyesek vagytok!! :)

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Sziasztok!

Istenem, olyan fura, hogy már azért jövök, hogy ki lesz a következő, és erre tessék! :D

TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK AZ IKREKHEZ DRÁGA PETRUS!!!!

Nagyon ari neveket választottatok Jancsinak és Juliskának! :lol:

Holnap ki szül, olyan 9 körül benézek, addig valaki szedje össze magát nekem, mondjuk Tinu? 8) :lol:

KépKép
ancsika80
 
 


Tinu, szurkolunk, hogy túléld a mai napot!
Várom a privit!

Anita, akkor Te igazán átérzed a helyzetemet. Sajnálom, hogy neked is ezzel kell megküzdened. Nagyon nehéz.
Dóri, Te olyan aranyos vagy! Bár ennyi lenne, hogy az ember kimondja a varázsigét, és az anyja fejében helyreáll, ami elállítódott!

Reny, szerintem tök jól nézel ki!!!! Nagyon szép a hajad, ragyogsz, és igaz, hogy az arcod picit sápadtabb, de ez egyfajta előkelő eleganciát, törékenységet kölcsönöz az arcodnak!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anita!
Szerintem nincs semmi gond a szívhanggal!Ennek egy skálán belül kel mozognia!Nekem az átlag 139 volt,szóval ez jó.Amúgy ha jól tudom140-160 között kell lennie...vagy 120-160?Na már én se tudom....De egy két kiugrás az nem baj!Csak ha folyamatosan nagoyn magas ill alacsony a szvíhang akkor van baj!

Na beszéltem Eduával!
Nincs náluk net,úgyhogy érdeklődött mizu!Ők megvannak,de hétvégén nincs a dokija.Így inkább fekszik hétfőig,nehogy megint az ügyeletesnél szüljön!Amint lesz net jelentlkezik!!!

annus11
 
 


Na én is itthon! Ugye milyen jó dolog ilyen hírekkel kezdeni a reggelt, mint Petrus babái? :) Úgy örülök, hogy jól vannak :)

Mi ma UH-n kezdtünk:
BPD: 96 mm
FL: 73 mm
THQ: 92 mm

Startpozíciót felvette, magzatvíze van még elég, áramlás tökéletes, szóval még marad :lol:

CTG-t persze végigaludta :roll:

Fül-orr-gégésznél újra átmostak, kedden megint kell mennem, plusz ráment a fülemre is, ráadásul Zsófi is köhögött éjjel, és már taknyos. Szóval Fruzsinak most az a dolga, hogy megvárja, míg a nővérkéje és az anyukája meggyógyul. Szóval most ezért kérek szépen drukkokat!

Na visszaolvasok :arrow:
Vendég
 


Szofi! :oops: Nem akartalak bántani... Csak tényleg jó lenne, ha így lenne... :cry:

Reny! Sztem NAGYON szépek vagytok mindhárman!!!

Anita! Éljen, hogy már hosszabban bírja Hanna! Nem lesz itt semmi gond! Az a kocsi meg... Juj, de kiváncsi vagyok!

Na, valóban vannak itt egy páran, akik már szülhetnek. Mozza! Mi van veled???

Annus! Nagyon-nagyon tetszik kicsi fiamnak a csiga! Itt nevet rajta már 5 perce. :lol:
Vendég
 


Panndi! Drukkolunk! Fruzsi meg szép nagy! :) De akkor várjon még picit! Jobbulást!
Vendég
 


Reny!Nagyon szép család vagytok!!!És Te is nagyon szép és csinos vagy!!!Ne írj butaságokat!Tényleg csak úgy sugárzol!
Mozzaaaaaaa!!!!!Merre vaaaagy??????????Csak neeeeeem?????Ha nem,akkor jelentkezz,ha de,akkor meg pláne!!!
Megvolt a sétánk Stellával.A környéken sétáltunk,és egy olyan hangulatok utcát találtunk.Fel is hívtam Danit, hogy szeretnék itt lakni egy társasházban. :oops: De tényleg?Összejön nekünk valaha, hogy egy ilyen szép kis lakásban lakhasunk?Az erkélyen kis kertibútor, kis ládákban muskátli,a sarokban pici tuja....Jajj...Nekünk még erkélyünk sincs....Mondjuk imádom a lakásunk,mert gyönyörű, de mégis egy ilyenben lakni....Riki is boldogan rugdos még a gondolataimtól is. :lol:
Aztán kitakarítottam a fürdőt meg a konyhát.Mindjárt csinálok egy kis mákostésztát ebédre.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mi is tiszta szívből gratulálunk Petrusnak a kisci babócákhoz!

Zsüci!
Nagyon tetszenek nekem is a munkáid! Amikor Mátét vártam, én is mindenféle dekorációt készítettem, sőt,a falra is festettem neki jó nagy mesefigurákat. De aztán most ... Egyszerűen nincs rá időm. Egész nap kint bóklászik az udvaron, játszik, de magára nem lehet sokáig hagyni. Úgyhogy a tesónak marad az öröklés ...

Magunkról néhány szót.
Máté lassan 3 éve lesz, hogy megszületett, sajnos császárral. Én is teljesen egyetértek veletek abban, hogy a császárt választani vétek. remélem, a tesó simán születik mejd, de ez olyan sokmindentől függ (magától indül-e meg a szülés, a hegvastagságtól, milyen ütemben haladunk ...), hogy csak az utolsó pillanatban dől majd el. Szerencsére a doki nem zárkózik el a spontán szüléstől, és én is nagyon reménykedem. persze ha muszáj lesz ... az más.
Mátéval szóba sem került annó a császár. Őt túlhordtam pár nappal, és a magas vérnyomásom miatt indították a szülést, de nem volt semmi gond, vajúdtam szépen, ahogy illik. Aztán a tolófájásoknál derült csak ki, hogy egy csöppet nagyobb a kis buksija, mint ami kiférne, úgyhogy gyorsan fel a műtőbe, altatás.
Amikor először ébresztgettek, emlékszem, a férjem mutatott képet a babáról, de azt nem tuddtam, fiú-e vagy kislány.
Most sem kérdeztük meg, meglepi lesz, ezért nincs név a vonalzóján. Ha kislány lesz, Lili lesz a neve, ha kisfiú, akkor ... (még nincs eldöntve)

Máté már nagyon várja a tesót. A minap megjegyezte, hogyha ilyen nagy már a pocim, akkor miért nem bújik még ki. Édes volt.

Annus!
Nem akarok nagyon pofátlan lenni, de ha nekem is küldenél egy meghívót a blogba, hálás lennék. Olvastam, hogy kórházi csomag-lista is felkerült, és akkor nem kellene azon gondolkodnom, mi is kellett 3 éve.

Röviden ennyi, majd még igyekszem jelentkezni.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Reny: szépek vagytok!

Anita: ne aggódj, Hanna még marad picit :)

Ja, meg kenetet is vettek, gondolom megint kapok antibiotikumot, Zsófival is volt streptococcusom :?
Vendég
 


Én is csatlakozom,és
[color=blue]GRATULÁLOK PETRUS,APA AZ IKREKHEZ!!![/color]Nagyon szép neveket választottatok!!! :D :wink: Sok tejcsit,jó egészséget,pihenést kívánok!!!! :P :P
Sajna írni megint nem tudok,olvastam,és ennyi erő volt a derekamban.Vissza vízszintes pozicióba. :(
Szép napot nektek!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Moncsi!
Dobj egy emailt akár priviben és küldök meghívót!!
Ez tök izgi h nem tudjátok h fiú v lány!Dóriék se akarják tudni! :wink: Nagy meglepetés lesz itt!!
Remélem sikerül most megúszni a császárt..amúgy én is tartok tőle hogy nem fog kiférni :roll: de inkább nem gondolok erre!


Kutyafüle!
Melyik az az utca? :lol: Nem kizárt h egyszer visszamegyünk Szolnokra...De ez nagyon a jövő zenéje!

Panndi!
Fruzsinak szép méretei vannak!!!Izának 2 hete volt 90es a buksija :wink: Kíváncsi vagyok jövőhéten mekkora lesz!
Nektek meg akkor mennek a gyógypuszik!!!Tessék meggyógyulni egy kettőre!!!

Dóri!
Jaj van csomó ilyen jelem,csak nem akarom ezzel is foglalni az oldalt,így visszafogom magam :lol: :lol:


Mozza tényleg jöhetne már....

Kitty?
Hogy haladtok a munkával???Kész a szoba??


És képzeljétek!
Vidékre megy a szomszédasszonyom :( :( Elviszi a kis szerelmemet.Annyira sajnálom...de itt nem tudta beadni bölcsibe,meg nem kapott melót se.Veszprémbe meg összejött neki.De így egyedül maradok,kivel fogok így sétálni :roll: (na még jó h Ancsi itt lakik az utcában)Szóval most sza kedvem lett...már megbeszéltük h megyünk le nyáron meg minden de az azért más.Meg úgy a szivemhez nőtt ez a kiskrapek!1 éve minden nap láttuk egymást és imádom :wink: Meg tök jó lett volna ha Izának van játszópajtása :lol: Remélem h szeptemberben visszajönnek...háthakapna itt melót addig!
Ja és kiadó így a lakása,szóval ha vki szeretne a szomszédom lenni szóljon :oops: :lol: 8)

Na nosztalgiázom picit :(

annus11
 
 


PETRUS, hatalmas gratula Nektek!!!!!!!! Nagyon-nagyon sok boldogságot Bencéhez és Lucához, sok-sok tejcsit és egészséget!!!!!!!!!!!!

Szeretek ilyen hírekre megérkezni! :lol: :lol:

Tinu, csak nem...? :lol: :lol: Ez egyre izgalmasabb, komolyan, kérlek este adj hírt magadról, hogy túlélted-e a rohangálós napot!! Ami pedig a relaxot illeti (feltéve persze, hogy mindketten egyben maradunk jövő szerdáig) :lol:, mivel minden reggel 4-5 óra között kelek a férjemmel, változatlanul áll az ajánlatom!!

Mozza?

Nos, nálam a mai NST eredménye: az össz méhtevékenység az, amit a kisasszony produkált mozgolódás közben, szóval úgy tűnik, még nagyon messze vagyunk a szüléstől... :? :? A náthám lassan javul (de tényleg nagyon lassan) :evil:..

És még valami, mielőtt bárki (még jobban) félreértené: nem állítottam, hogy én gondolkodás nélkül a császárt választanám (ha meglenne a szabad választás lehetősége), csak felhívtam rá a figyelmet, hogy Ausztriában, ahol ez a lehetőség létezik a nők túlnyomó többsége még csak el sem gondolkodik a természetes szülés lehetőségén, és ez egy érdekes jelenség, azt hiszem.
Valaki írta még, hogy kinn a doktorok is biztos a császárt erőltetik, mivel az háromszor annyiba kerül: nos, ott ezt a pénzt nem az orvos kapja, hanem a központi egészségügyi költségvetés. Cserébe kapsz egy tételes számlát arról, hogy mi mennyibe került. Valami olyasmi ez, mint amit nálunk is szerettek volna megvalósítani már párszor a TB-rendszer helyett.

Tinu, Hean, Szofi, Imrések, kérdés: a babának mit kell vinni a kórházba, kell-e egyátalán valami? A szülésznő csak pelust + popsitörlőt mondott, de valami egyéb? Ruha, hintőpor, géz a köldökhöz? HELP!

Kép

Kép
zsüci
 
 


annus: Zsófi feje 41+0-nál volt 98 mm, szóval most engem ez a 96 mm sokkolt :lol: Azt mondta a dokim is, meg a fül-orr-gégész is, hogy amíg nem jöttem ki ebből a vírusból, ne szüljek. Mondtam, jó, hát persze, ez már csak így megy :wink:
Vendég
 


Dobtam Mozzának egy smst :) ha van vmi, jelzek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Zsüci: tényleg elég az Imrébe a pelus és a törlőkendő, minden mást adnak. Ruhát is, popsikrémet is. Ők fürdetik a babókat, tehát ott kapja minden nap a tiszta rucit. Legalábbis 2007-ben még így volt... :) Remélem most sem változott, mert én is így készülök!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Petrus
Nagy Gratula Neked, Lucának, Bencének és Apának! Jó egészséget és sok tejet kívánunk! Ügyik voltatok és szép méretekkel születtek a bébik.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi!

Jó fejek tényleg...és véletlenül nem mondták hogy tartsd vissza a gyereket? :roll: Én azt kívánom h a hétvégén gyógyulj meg és hétfőn mehetsz akkor szülni! :wink:

Én meg már nem is akarok szülni...elment a kedvem 8)

annus11
 
 


Lehet, hogy úgy gondolták, tömjem be a lyukat :lol: Vagy nem tudom... amúgy érdekes, ma a doki a szülőszobán vizsgált, és olyan fura volt... Szültem már, tudom milyen, meg amúgy szerintem ez sokkal barátságosabb környezet, mint ahol Zsófit szülem, de valahogy beijedtem :oops:
Vendég
 


Jót mosolyogtam, Annus, hogy elment a kedved... :)

Panndi, jól értem, attól ijedtél meg, hogy olyan közeli lett a szülés gondolata? De hát ne már! Ügyesek lesztek, én tudom! :wink:
Ezen kívül meg, hát, sztem hamar gyógyulj meg akkor...!

Jééé, Moncsi! Akkor mi 1 napra vagyunk kiírva, jól számolom? Május 26-aiak a titok-babák? :) Hol fogsz szülni?
Vendég
 


Igaziból nem tudom, mitől ijedtem meg, lehet, hogy túl közelinek tűnt a dolog: hogy Zsófit itthon kell hagyni, meg ilyenek. De azért várom is :)
Azt hiszem meghülyültem :lol:
Vendég
 


Nekem is ez a legfőbb bajom: Samut itthagyni... De zsebre nem dughatom! :lol:
Vendég
 


Vicces lenne, ha Csongor a névnapján születne :-)

Anita
a ctg csak a szívhangot mutatja, az nst mindkettőt. Engem is Majával hol ilyenre, hol olyanra raktak. Ami szabad volt.

Annus
nem írtál hülyeséget. Köldökzsinór-előreesésnek hívják, nagyon ritka dolog szerencsére. (kevés baba éli túl)
pumuklii
 
 


Petrus!
millió gratula az ikrekhez! :P


Reny!
aranyosak és csinosak vagytok 8)

én bevállalnám h legyek a következő :shock: :D
de semmi jel erre még... :roll:
iszom a málnalevél teát, eszem a homeós bogyeszokat a méhszájra.holnap megint megyek nst-re, most már heti 2 lesz! :shock:

mindenkinek szép napot!

Annus!
nem kaptam levelet a blogról :oops: :roll:
ecsipike@freemail.hu
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri kedves felhívására reagálva én is felfedem magam. :D Várandósságom kezdetétől olvaslak Benneteket. Még ha láthatatlanul is, de mindig olyan jó volt közöttetek lenni, rengeteg kérdésemre kaptam választ, gyakran megnyugtattatok. Ezúton is köszönöm!!!

A kezdetek kezdetén nem mertem regisztrálni, mert szerettem volna kivárni az első 3 hónapot, később tüdőgyulladásom volt amiatt paráztam (én is a "paramamik" kategóriájába tartozom), azután elrepült az idő, és már itt állok röviddel a szülés előtt... lehet, hogy most "már" nem mertem volna írni, de örömmel látom, hogy vannak rajtam kívül is új csatlakozók.

Első babámat várom, aki valószínűleg kisfiú! Május 25-re vagyok kiírva. Székesfehérváron fogok szülni a Fejér Megyei Szent György Kórházban. Jelenleg még dolgozom, bár már nem túl sokáig...

Sok szeretettel gratulálok Vanninak és Petrusnak a babákhoz! Kiváncsian várom ki lesz a következő...
maákvirág
 
 


Maákvirág üdv itt!!Jól tetted hogy írsz!
Panndi én most totál így érzek ahogy te!Akkor én is meghülyültem???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mákvirág!
Üdv itt!Na többször kéne ilyen felhívást tennünk!Hátha még jön 1-2 kismami!
Amúgy gratula a babához!És örülök h csatlakoztál!Remélem az utolsó hetekre már nem jön semmi!Azt a munkát meg nagyon gyorsan fejezd be :lol: :lol:

Vicuska ment a meghívó!Eddig nem jelezted h kérsz meghívót,de lehet h csak nem kaptam meg a privid vagy egyszerűen kiesett itt a sok olvasmány között :oops: Ha van még vki aki kért de nem kapott meghívást szóljon bátran!!! :wink:

Panndi,Dóri!
Gyorsan eltelik az a pár nap!!!Otthon meg majd várnak a tesók
:wink:


Én meg milyen szarul lettem...alig kapok levegőt :shock: Mintha vki ráült volna a mellkasomra...ilyen se volt még :roll:

annus11
 
 


Anita!
Te sem vagy hülye,nyugi!Kocsiról mikor kapunk képet :oops:

annus11
 
 


Szia Maákvirág! Üdv köztünk!
Most már ne tessék dolgozni, pihenni kell főleg ilyen szép időben! :)

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Elvileg a Sote-n is adnak mindent, én anno mégis inkább a saját rucijába öltöztettem a fiamat!
Most akárhol is szülök majd, ugyanez lesz! Nekem ez így megnyugtató. Én a body-t szeretem, míg a kórházakban többnyire réklit adnak rájuk, pólyában...
Nekem az nem jött be! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anita, Bencusbabus, Dóri, Kutyafüle, Panndi, Vicuska (remélem nem hagytam ki senkit) Köszönöm nektek is a dicséreteket. Jól esik. Szofi neked külön köszönet, mert imádom ahogy fogalmazol! :lol:

Tényleg mi lehet Mozzával? Esztó rögtön írj ha tudsz valamit! Mozza ha meg nem szülsz még ne tarts minket ilyen stressz alatt, tessék jelentkezni!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
nem fogom titkolni, ha hírt kapok, gondolhatod :lol:

ámbátor, 4körül "bepattanok" a kocsiba és megyek pestre, vizsgázni, ha addig kapok hírt majd átküldöm vkinek aki gépközelben lesz délután, mondjuk Annus, Böbi? :)

És igen, Mozza, ha nem szülsz ne tarts minket ekkora stresszben :) bár múltkor elég hamar válaszolt az smsre, most meg semmi :shock: :D hátha :)

totál kómás vagyok és a gyermekemtől nem bírok ülni, mert akkor rugdossa a gyomromat. nem tudom hogy fogok így vizsgázni :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na kis kíváncsiak! :D Én variálltam a legtöbbet kocsi ügyben,végül használtnál kötöttem ki.Most adták fel postán,elvileg holnap jön.A színe nem lányos,de ennyiért nem tudtam otthagyni.Cam comby family és 37.000-ért veszem.Képet rakok a hirdetésből.Ha megérkezik csinálok sajátot is.Vélemény??? Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, sztem tutin néz ki :)
és nem baj, hogy nem lányos a színe.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Üdv,
az újaknak, akik felfedték magukat :)

Anita,
szerintem klassz a kocsi.A színe szerintem mindegy.A babának teljesen mindegy csak kényelmes legyen neki.

Panndi,
gyógyulgassatok!Fruzsi szép nagy baba.

Na én meg pihengetek, itthon,egyedül :(

KépKép
harhaj
 
 


Hírek:

Nem szül Mozza :) jön majd nemsokára, csak védőnő volt eddig nála, meg doki meg ilyenek. De majd leírja :)

huh, most már nem kell ezen izgulnom a vizsgán :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter!
drukk a vizsgához! :)

Anita!
nagyon szép a kocsi!az enyém is kék! :lol:

Mákvirág4
szija :D , én is fváron szülök!van dokid? :roll: :lol:

Annus!
köszi, nézem :D
Vendég
 


Eszter: mennek a drukkok, mikor vizsgázol pontosan?

mozza: várunk :)

Anita: szerintem jó a kocsi :)

Mákvirág: üdv köztünk :) Tök jó, hogy még lettünk a végére :)
Vendég
 


Sziasztok!

Járt itt Petrus? Ha nem, akkor egy örömhír!
Biztos nem haragszik meg, ha leírom, hogy megszülettek a babái. Gyönyörű súllyal. 2210 gramm 44 cm, és 2160 gramm, 47 cm. Bence és Luca.
Sok boldogságot nektek Petra!

Adraci
Ha véletlenül együtt szülnénk nem megyünk VIP szobába? :) Ha ketten laknánk benne, akkor feleződik. De nincs baj a sima kórteremmel sem.

Kellene visszaolvasnom végre.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Panndi,
5:20tól 7ig :?
el fogok aludni.

Mákvirág,
üdv itt :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok Csajszikáim!

Hmmm, Mozza gyanúsan viselkedik... Ha holnapig Tinu nem kerül elő, akkor én írok neki szívesen.

Anita, Panndi, senki nem hülyült meg! Tök természetes, hogy egyrészt az ember várja már, hogy kibújjon a pici, ugyanakkor megszakad a "társbérlet", és minden örökre megváltozik. Ez jó is meg rossz is, persze, hogy az ember össze-vissza érez, pláne egy hormonokkal túlfűtött kismami!

Reny, köszi!

Dóri, dehogy bántottál meg! Tényleg köszi, hogy így érdekel! :D

Anita, nekem is pont ilyen kocsim van, csak más színű! Én meg tudlak nyugtatni: nagyon jól döntöttél, szuper a kocsi, és ha a 37000-ben benne van az összes tartozék, akkor Te most baromi jó üzletet csináltál!!! Gratulálok hozzá, érdemes volt kivárni!

Zsüci, most jövök a szülésznőtől, és a babának kell: 10 db pelus meg egy kis csomag popsitörlő kendő és egy pici sapi a fejére, mert ha kiviszed megmutatni az ablakhoz, akkor ott huzatot kaphat. Aztán a hazahozós ruha. Semmi más nem kell, halleluja!

Mákvirág, jó, hogy bejelntkeztél! Szép kis mákvirág vagy, hogy csak most - ne jó, félre a hülye szóviccekkel.Üdv.köztünk! Nevetek van már?

Na pusza mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Most látom, hogy Mozza menet közben meglett...
Anika édes vagy!
És a kedvenc mondatom a szülésznőtől: "Beszéljünk nyíltan: a tágulási szakasz az sajnos rettenetes szar lesz!" :shock: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: köszi a kórházi infót, akkor én sem viszek egy teljes csomag pelust! Minek, nem igaz? :) A sapira én is gondoltam, hisz ott mindig olyan huzat van... :(

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Hali!

Bocsi, de most jutottam el ide....látom Esztó már üzent! :D
Nagyon- nagyon édesek vagytok, hogy izgultatok, annyira jól esik! :)
Ha beindul a szülés, azonnal írok, annyi + energiát tudtok majd küldeni, amire tuti szükségem is lesz! :)
Nagyon jó, hogy vagytok!!!! :D

Na, f9-től NSTn voltam, amin babóca nagyon aktív volt, és elég brutál méhtevékenységet produkáltam, 85-95-ös méhösszehúzódásokkal. Aztán azonnal megvizsgált a nődokim, aki pont ott volt, egy szülése indult. Még zárt vagyok, de bébikém feje már gyanúsan nagyon lent....:)
Nem magzatvíz szivárgott vsz., szóval amiatt nem kell paráznom tovább.
Btw, a j. hétfői UHt is előrehozták, megnézték. Nagyon szép nagy már a kiscsaj, 3140g!!!!! :)
BDP: 92mm
HC: 324mm
AC: 330mm
FL: 74mm
Lepény még jól bírja. Minden oks.
Kedden sem kell mennem már dokihoz.....a biztonság kedvéért kaptam még csütörtökre egy NST időpontot, ha addig nem szülnék meg...

Dokim szerint ha nem indul be most a frontra a szülés, akkor j. hét nagyon sanszos már. :) Szóval tűkön ülök....főleg, hogy jól megnyomogattak és azóta nagyon sok jóslóm van....
Na, ha ezek után túlhordom mégis...... :roll:

Szóval a kórházban délben végeztem is, hazarohantam, mert 1-re jött a védőnő (támadónő), aki 2,5 órát maradt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Totálisan lefárasztott, alig tudtam kidobni. Úgy éreztem, hogy ha marad még vagy 10 percet, akkor kvázi le is vezetheti a szülést, mert elfolyik a magzatvizem kínomban....

Esztó!
Nagyon megy a drukk a vizsgádhoz! Hogy tudsz te még ilyenekre koncentrálni!? Nagyon ügyi vagy!
Apudnak kitartás, milyen kezelést kap?

Petrus!
Óriási gratula a babókhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bab A És Bab B nagyon szép nagyok! Ügyik vagytok! Írj majd, ha tudsz. Kiváncsi vagyok, hogy zajlott!

Anita!
Szupi a kocsi! Én spec. nem rajongok a tipikus csajszis rózsaszínért....nekem nagyon bejön a kék kocsid! Nekünk meg fekete lesz. 8)

Panndi!
Hú, Fruzsi szép nagy babó lehet...hány kilóra saccolták?????

Tinu!
Jóslókkal egy ilyen napot lenyomni.... :shock: :shock: lehet, hogy ma nem otthon fogsz már aludni.... :wink:

Reny!
Nagyon szép vagy a képeken!!!! Te is és a családod is! Az arcod is ragyog!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


2,5 óra? jól ráért. Nekem tök jó fej a védőnőm, de azért ennyi belőle is sok lenne.

Anita
tényleg jó a kocsi!

Reny
nagyon jók a képek!
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: