Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm szépen a szorításokat. Most jöttem meg az orvostól. Volt labor, ultrahang és meg is vizsgált. Láttam a petezsákot!!
Mindent rendben talált, jövőhéten kell visszamennem és ha akkor is minden oké, akkor mehetek a kiskönyvemért. Nemtudta megmondani miért volt az a kis barnázás. (tényleg nagyon ici-pici)Azt mondta, ha nem volt utánna görcsölés, vérzés akkor nem lehet semmi baj.

Még egyszer köszönöm mindenkinek a kedvességét, nagyon jólesett!

Puszi
Kata
zkata
 
 


Sziasztok!

Mariann!
Boldog névnapot kívánok!

Kép

Beu
beu
 
 


Zkata!
Ez nagyon jó hír, hurrá hurrá Kép Kép!
Üdv, Virág
virga
 
 

 
 

SziasztokKép

Kriszta
De jó, de jóóóKép És hogy van Nóri?

Tündér
Milyen jó kis ebédKépKép
Megy a drukk az állásért + jobbulást párodnak!

Maci_2
Mérő megvan?
Ízek is jönnek, az jóKép
Szálka elleni védelem ötletesKép

Klár
Jobbulást AncsádnakKép

Leszter
Csak annyit fejj, hogy ne feszüljönKép

Urszila
Szófogadónak is sikerülhet gyerek??? Na enyém Szandi nemKépKép

Kata
KépKépKép, hogy minden oké

Megyünk sétálni...Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


HELP

Andusnak valami kiutese lett, tegnap meg nem volt, a hasan van kb. 4-5 db, pirosas kor alaku kiutes a kozepen 1 sotetebb pont van. Szerintetek mi lehet ez? Egyebkent jol van, turboeger mint mindig, most veri a monitort.

Remalem meg jovok, sok a melo Kép
Stziasztok
Zs&A
zsurlo76
 
 


Sziasztok csajok Kép

MOst tudok leülni pár percre, mert alszik a kisasszony - láza továbbra is 37,7 körül, de bevágott egy fél nagyiiflijét meg 2,5 deci körte-banánt ebédre.

Viszont gyorsan felteszem a képeket a ruciról, amit ígértem.
Szóval :

a felső :
Kép

a nadrág
Kép

az egész :
Kép

a gomba rajta :
Kép

ééés ollé - a Kukac benne :
Kép

ZKata,
Örülök a jó híreknek. Vígasztaljon, hogy minden egyes alkalommal, mikor vizsgálaton, vagy genetikán voltam, utána 1 napig mindig folytam, igaz, barnás csak egyszer volt...
De azért ez figyelmeztető jelnek is felfogható - a betöltött 12-ik hétig nem árt sokat pihenni Kép
Drukkolok a babucidért Kép

Elli,
Isteniek a napozók Kép Édes lesz benne a rosszcsontod Kép Amúgy pusszantom a kis hurkás mindenit Kép

Virga,
Pont azért nem beszél, mert mindent megértesz a gesztusaiból is. Egyik barátnőm fia jó 2,5 évesen kezdetz csak el dumálni ugyanez miatt Kép Úgyhogy Don't worry Kép

Leszti,
Ügyes vagy a fejéssel Kép Neked is nagy már a Petra, lehet, hogy jóllakott napközben, azért nem kér este cicit. Aztán lehet, hogy eltelik 2-3 nap, és megint követelni fogja Kép

Mariannoknak boldog névnapot Kép

Na most menek, és szöszölök kicsit a hirdetések között Kép

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Tina
de jó, hogy Nórit hazaengedték KépKépKép

ZKata
nagyon örülök Kép

Elli
napozók szépek Kép tényleg jó árban vannak

Akit esetleg érdekel, a C&A-ban jövő héten minden nadrág (gyerek is) 20%-kal leértékelve.

Toffi
súlyhoz gratula Kép

Tündér
útlevél Kép és mentek valahova?

Klár
Ancsa hogy van? jobbulást neki!

Leszter
csak nem?? Kép ha tényleg el akarja választani magát, akkor csak annyit fejj, hogy ne feszüljön

Mariann
boldog névnapot Kép
nagy nap lesz holnap KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Leszter:hát amit nem mondunk ki, amiatt bizony simán lehet, hogy elválasztja magát! Szerintem a szopiguruk nem megköveznek, hanem azt mondják, bizd Petrára. Legyen lehetősége rá, de ha nem kéri, akkor nem kéri. Szerintem csak annyit fejj, hogy ne feszüljön.

Mi van itt, mindenki kiütéses??
Ancsinak törzseközepén (hasa és mellkasa között) van 1 azaz egyszem pattanásszerű valami, csak hogy valami nekünk is legyenKép.

Klár:te nagyon ügyes vagy, lányod meg nagyon csini!

Ancsi ma kapálni akart, össze is vesztünk rajta rendesen. Meg kitalálta, hogy ő le és felmegy egyedül a babakocsi feljárón, ami egy félkörives rámpa, egyik oldalról korlát nélkül, másikon meg csak a korlát váza (vasa) van kész, ez utóbbinál a pincegarázsfelé kb 3 métert lehet esni, betonokon át. Alig voltam szivbajos, de vagy 3-szor fel és lement és nagyon büszke volt magára.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Andi!

nem mondodKép most vettünk az utóbbi kb 1,5 hónapban 3 nadrágor emmának aott, mert most váltott méretet. na, így jártamKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Megint lemaradtam, de sajna az egesz csalad betegKép, persze rajtam kivul, mert azert valakinek apolni is kell oketKép Valami isrto undok virust sikerult osszeszedni, laz, torokgyuszi.....

Tina,
Hurra hogy otthon van Nori!!!!
Iszogat?

Mariannoknak boldog nevnapot!
Kép

Klar,
Ruhacska tunderi, bar nekem a gazdaja jobban tetszikKép

Leszter,
KoltozesKép
A ki nem mondottrol mikor lehet biztosabbat tudni?

Momo,Zsuzsi74
Mi van veletek?

Maci2,
Milyenek a pajzsmirigy ertekek?
Izek, ha lassan is de alakul

PIldi,
Ancsi nem semmi batorKép

Reka,
Esetleg nem lehet megkerdezni egy logopedust, hatha tudnak valami fejleszto gyakorlatot Daninak?

Zsurlo,
Nem lehet valami bogar-pok csipes, csak mert irod, hogy van egy sotet kozepso resz is.

Tunder,
ApamunkaKép Ez olyan szemetseg, tudom mit erzel mi is ateltuk marKép

Elli,
De edikKép

Kepzeljetek, ha nem oltoztetem rozsaszinbe vagy ruhaba a csajt akkor mindenki fiunak nezi, ami nem lenne baj de utanna ugy neznek ram, hogy na ez az anyuka sem normalis ilyen fiusan oltoztetni egy lanykat. DE miert fontos hogy mindig ilyenekbe legyen mikor egy gatyo-polo sokkal kenyelmesebb neki?

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Le vagyok maradvaaaaKép Hétvégén szétkapták a konyhafalat, így elhúztunk itthonról, persze, netem nem voltKép Már javul a helyzet, de olvasni azért nincs tengernyi időmKép

Toffi,
Zsombinak utólag is Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk a boszikkalKép

Kisvuk,
örülök, hogy Nórit hazaengedtékKép Remélem, azóta már az ivókája is javultKép

Gombóc,
csak a reagálásokból látom a beszédtémát, de szerintem amit mondok, attól tuti megnyugodszKép Timi 10 hónaposan tudta az "apa" és a "baba" szavakat, aztán slussz. 1 évesen már ezt is elfelejtette és egészen 2 éves koráig egy értelmes mukkot nem nyögött ki, pedig lyányKép De fél éve már rengeteget beszél, igaz, tolmács is kéne hozzá, és néha visszasírom a kuka időket isKépKépKép Szóval, no paraKép

Elli,
napozók nagyon klasszak, kár, hogy én mostanában nem jutok el oda vásárolniKép

Tündér,
férjednek drukk egy jó álláshozKép Én azért a helyedben vigyáznék a párom dícséretével, még a végén elkel itt a netenKép

Leszter,
ha Petra nem kéri, ne tukmáld rá a cicit, erre a szopiguruk se mondanának mástKép Nekem is voltak ilyen gyanúim Timi szoptatása közben...és igazam lettKépKépKép
Remélem, a házépítés most már tényleg egyenesbe kerül nálatokKép

Urszila,
disznóvágás brrrrKép Csatlakozom Tündérhez, miszerint nekünk mindíg az aljamunka jut ilyenkor. Igaz, ha csak most vágtatok, akkor legalább nem dermedt meg minden bödönben a zsír, nem úgy, mint januárban, amikor apósomék szoktak.

Orsoly,
gratula a "lehet, hogy" kisfiúhozKép

Ja, adást vettem, akkor júniusban megpróbálok egy talit szervezni, remélem, addigra a ház is fogadóképes leszKép Június melyik felére szavaztok, eleje,közepe, vége?

Bocs lányok, de nem fér több most az időmbe, süt a nap, menni kell homokozniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Zsurlo,
kicsi Abigel ekcemaja is igy kezdodott, aztan szaraz hamlo foltok lettek belole. Figyeld, ha nem mulik, szerintem mindenkepp mutasd meg dokinak.
Egyszer probaltm kuldeni neked mailt, de visszadobta. Jo a cimed?
Zsuzso
zsuzso
 
 


Angi,
az én Zsebimet is mindíg fiúnak nézik, Timiről már látszik, hogy csaj, akkor a másik csak fiú lehet, nem?KépKépKép
Hiányolást köszi, megvagyunk, lásd fentebbKép
Jobbulást a családnakKép

PIldi,
nálunk kizárólag az ilyen hajmeresztő mutatványoknak van divatjaKép A férjem már tavaly lélekszakadva kezdett korlátokat gyártani a kocsifelhajtókhoz, de még van mit szépíteni.

Klár,
aszta, milyen ügyi vagyKép Nekem se türelmem, se időmKép Lánykádnak jobbulást...bár aki így eszikKép

most már tényleg el, vár a homokozóKép

Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
De Matyi lathatoan fiu, akkor a masik csak lany lehetne nem??????KépKépKép
angela2
 
 


Angi,
En is megvagyok am, csak otthon voltunk mult heten, es ilyenkor nehezen erem utol magam!

Momo,
Mikire raadtam egy Danitol maradt bugyirozsaszin kantaros nadragot, de nem neztek lanynak. Igaz nem volt ott se Gyuri, se Dani, egy nem volt "ha az egyik fiu, akkor a masik csak lany lehet" kovetkeztetes!

Klar,
Nagyon szepet varrtal! En azota nem varrok a gyerekeknek, hogy olcsobban megkapom hasznaltan, jo minosegben! De most pl. otthon vettem csikos nyugagyvasznat, mert beleszerettem a szineibe, es taskat varrok majd belole- nem a gyereknek!

Elli,
Szerencsem (illetve a ferjeme), hogy nem vagyok otthon! Klasszak a napozok, a Kimbaloo meg amugy sem egy rossz marka! Az aruk meg tenyleg csucs!

Tofi,
Osszement Zsombi Kép, de a sulya jo (probald mosas utan logatva szaritani, hogy megnyuljon)! Kivancsi lennek Miki mennyi lehet. Illetve megsem, mert tuti megint csesztetni fognak, hogy a magassag-suly gorben kicsuszik!

Gyurinak tovabbitottam a nevnapi jokivansagokat, koszonjuk szepen!
Itt van nalunk Dani osztalytarsa. Igaz, hogy kint gatyarohaszto hoseg van, ezek itt playstationoznek! Miki meg egesz nap tusszog, es taknyol! Gondolom egy korsag kezdete! Kép Na, majd kuralom egy kicsit!

Tina,
Jo, hogy vegre otthon lehet Nori! Talan a makacssaga is alabbhagy! Danival is egyszer be kellett mennunk a Laszloba, pont kiszaradas lehetosege miatt (szalmonella-jarvany miatt mar ot napja nem evett, de az ivas fontossagarol sikerult meggyoznunk, csak a doktorno parazott). Aztan azonmod jottunk is haza sajat felelossegre, csak kozben gyartottak rolunk egy aktanyi papirt!
Holnap en viszem az oviba a reggelit, biomuffint igertem, lassan hozza is kezdek, mert reggel nem fogok tudni felkelni ugysem!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
írni persze megint nincs időm...
Réka,
az Klára azt mondta, mivel a szájat is arcizmok-és idegek mozgatják, elvileg azok is stimulálhatóak, kezelhetőek. De persze személyesen könnyebb megítélni.
Küldök neked 2 telefonszámot mélben.
üdv
Elli
ellimami
 
 


Nya puuusssz fiatalság Kép

Kukac délben már nem volt annyira paff, csak most estére lázas megint, de aludt kétszer, jó kedvű, szétpakolta a lakást már egyszer. Kajált is, tehát pánikhangulatom kissée alábbhagyott Kép

Zsuzsi,
Tudod, miért varrok ? Hobbym, aminek legalább hódolhatok Ancsa mellett is valamilyen ürüggyel. Végülis Apának szoktam varrogatni, Ancsának, meg magamnak, senki másnak (nem tudok igazán snittet csinálni) Kép
Viszont ez az együttes (aminek van még egy kis szoknyája is) anyagárban 290 Ft !!!!! volt, ennyit, meg két estét asszem megért Kép

Ehhh.. nyügizik Ancsa, a süket rágja az ujját, és sír, mert fáj neki. Megyek, megvígasztalom őt egy kis "szabadoneresztéssel" asszem Kép

Majd jövök, pussz Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntőket.KépKépKép

Réka: Ne foglalkozz senkivel, amíg hízik a gyerkőc addig nincs gond, hogy ő félév alatt produkált 1200grammot az elég jó már ebbe a korba csak ennyit vagy még ennyit se híznak a gyerekek. Nagyon jól nézz ki a fiad és egészséges is, nem kell mással foglalkozni. Tényleg csak arra figyelj, hogy azért mindig hízzon egy keveset, de egy hónapba nem hízik az se gond, nekünk mindig ezt mondta a védőnénink, hogy féléves kor után leáll a nagy súlygyarapodás és az a lényeg, hogy valamennyit hízzon utána.

Toffife: Nekünk is Márkot folyamatosan elmérik egyévesen mérték 79,5 cm a mostani mérésen, pedig 78cm, ami ugye 3 hónappal későbbi idő volt. Tehát Márk is összement, de én mindig lemérem, és onnan tudom, hogy mekkora, a mellkasát és a védőnéni 37cm-nek mérte aztán rájött, hogy ennyivel született a gyerek gyorsan lemérte utána és hát 47cm volt elnézte a számokat. Úgyhogy erről ennyit.

Timici: Márknak a hátán lettek ilyen kiütések, amikor meg volt fázva kapott rá valami gyógyszert és attól lett ilyen kiütéses, nekünk akkor gyógyszerallergiánk volt. De Márknak csak a hátán volt ilyen. Valamire biztos allergiás. De várom a választ, hogy a doki mit mondott rá.

Barbi: A parmalat babatejjel egy baj van csak az, hogy szójafehérje van benne, amivel nagyon kell még vigyázni a gyerekeknél. Márk a Nutrilon 3-as babatejet issza és egyáltalán nincs tápszer íze, nagyon jól eltalálták az ízét szerencsére.

Minden babócának jobbulást kívánok.KépKép

Teszek fel egy pár képet a kismanóról.
Aki már nem is olyan kismanó.
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsika, hogy ilyen sok lett, de hát olyan aranyos mindegyiken.
andy78
 
 


MariannKép
Boldog névnapotKép

ZsuzsóKép
Hát nem hinném, hogy allergia lenne, mert torokfájással kezdődik, aztán ezt kombinálom még orrfolyással, majd a végére egy kis köhögés (bár ez utóbbi most még nem jelentkezett).

TinaKép
Örülök, hogy Nóri otthon van márKép Remélem, hamarosan elkezd inni, és gyorsan meggyógyulKép

KlárKép
Ruhácskák nagyon szupik. Ügyi vagyKép

Maci_2Kép
Mi volt a dokinál?

Képzeljétek, tegnap felhívott az egyik kollégám, és megkérdezte, hogy van -e már autónk. Mondtam neki, hogy még mindig nincsen. Erre mondta, hogy akkor nekünk adja az Ascona-játKép Igaz, hogy nem mai csirke az autó, meg műszakiztatni is kell, dehát ajándék lónak.... Tök jól időzített, mert ma van a szülinapomKép

Gergő most megint elkezdte reformálgatni a napközbeni alvásokat. Most éppen délután nem hajlandó aludni. Mondjuk így 7-kor fürdettem, és ha minden igaz, már alszik isKép Így legalább maradt egy kis időm a Vészhelyzet előttKép

Ki is használom, és kutakodok még egy kicsit a netenKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Tuni,

Boldog Szulinapot!!!!
Kép

AutoKép

Angi
angela2
 
 


Elli!

nagyon édik, d ema már eg ydarab sem voltKép Mondjuk lehet hogy nem néztem körül túl alaposan, de én nem láttam. Mondjuk a 24 hónaposra az volt kiírva hogy a 86-osnak felel meg, szóval nekünk úgyis kicsi lett volna.Kép Kevinre még jó ez a 12 hónaposra való, arra az volt kiírva hogy 74-es?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Utolértem magam olvasásilag. Hát volt mit olvasnom. Ne haragudjatok hogy alig jelentkeztem, de megírtam a szkdogámat, le is adtam. Most házat újítunk fel, az a szerencse, hogy nem kell ott laknunk közben mert a fürdőszobán kívül mindent szétvertünk....

Zsani már szalad, alakul az énképe, ezzel együtt egyre hisztisebb. Fogai jönnek szépen sorban most várjuk a 6-kat. És sajna be is lázasodik velük. Már kétszer vittem emiatt potyára az orvoshoz, de szerencsére soha se volt semmi baja.

A babák mind nagyon aranyosak. A szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot kívánunk!

Felteszek egy képet azért, hogy lássátok a csajom.

Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok Csajok!
köszi-köszi a sok hozzászólást és jókívánságot!
Most csak ezt az oldalt olvastam, de majd igyekszem visszafele is.Kép

Szóval tegnap du. voltunk dokinál, mire odajutottunk már alig látszódtak a pöttyök. Doki néni 3napos lázat mondott és hogy bármilyen vírus kiválthatta. Picit vírusos még a torka, de amúgy egészségesnek nyilvánítva és mehet közösségbe is.Kép Anyai szívem megnyugodott, főleg, hogy a gyerek mára már a régi, ismét eszik-iszik és rossz ezerrel.Kép

Toffi,
köszi a hiányolást.Kép
Mikor nézzük össze a Baba Burdáinkat?

Andy,
szerencsére nálunk ez nem allergia volt, mondjuk az ekcéma miatt általában csak olyan krémet kap, ami szinte mindentől mentes és nem túl erős hatóanyagú.

Minden kép szuper, mint mindig, de nem csoda, hisz ééééédesek a fotóalanyok.Kép

Nem ígérem, de igyekszem mostantól majd gyakrabban jönni, most viszont megyek hunyni. Nektek is jó éjt!
pusza,
Timici
timici
 
 


Andi!
Nagyon Boldog első szülinapot kívánunk Drusza Daninak!!!!KépKépKép

Mariann!
Nagyon Boldog születésnapot kívánunk a nyagyfiúnak és neked pedig boldog névnapot!KépKépKép

Tüni!
Boldog Szülinapot!!!KépKépKép

Mindenkinek köszönöm az allergiás, nemhízós és szájhúzos infókat! Hétfőn megyünk tornára, majd beszámolok a részletekről.

Klár!
Nagyon ügyi varrónő vagy!!!Kép És nagyon édes ikertesónk vanKépKép

Andy!
Tündéri Márk!!!KépKép

Elli!
Jók a ruhák, de belerakhattál volna egy modellt isKép

NAdine!
Jó nagyot nőtt Zsanka is!Kép Nagyon aranyos! Szakdolihoz gratula, tudom mi munka, én 3x készítettem mér.

Timici!
Remélem most már megygógyul a kisbeteg!!!!KépKép

Tina!
Hogy van Nóri? Otthon iszik? Drukk neki!Kép

Tündérdruszám!
Nagyon édes kis párod van! Reméelm haamrosan rendeződik a munkéja is!!!

Leszter!
Egyszer csak beköltöztök ti is! Drukkolok! Nekünk novembert mondtak, aztán még mindig nem költözhetünk. Most vasárnap nem pótoltok véletlenül? MErt mi megyünk.

Na most ennyi voltam csak, bocs ha valaki kimaradt, de hív a szabad levegő minketKép

Réka
muki
 
 


Manó,
Előkaptam a Kenguru-féle 86-os szintén vadiúj napozókat, és ezek még azoknál is hosszabbak kicsit, lábaközük pár centivel lejjebb van meg szélesebbek is. Szerintem simán van 86-os méret, sőt nagyobb, Kevin is ezt a méretet hordja.
Szerintem a 2 éves=86-os eleve hülyeség, nem tudom, milyen szakértő írta ki, de itt a topicban inkább 1 éves kor körül hordunk 86-ost, nem? (Dagimadarak már 9-10 hósanKép) Vagy én vagyok hülye, és most 1 évig nem nőnek semmit?Kép

Ma viszem Kevint fodrászhoz, és - ha nem is sikerül normálisan válaszolni mindenkinek - képeket majd hozokKép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Andi,Mariann,
fiúknak Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk a boszikkalKép

Tüni,
neked meg így, hogy elkotyogtad, szintén Boldog Szülinapot (most majdnem elsőt írtam megszokásbólKép)

Elli,
az én lányaim törpék, de Timi 1,5 éves korától hordott egy jó darabig 86-os méretetKép És most is lassan nő, Zsebi már majdnem behoztaKép Nekem csak az a gondom, mi lesz a ruhaörökléssel, ha már azonos méretet hordanakKépKép
Jó fodrászolást KevinnekKép

Nadine,
Zsanka is fantasztikus nagyot nőtt, már igazi kis hölgyKép Kistesó projekttel mi újság? Azt hiszem, téged izgatott anno a kis korkülönbség kérdéseKép
Felújításért őszinte együttérzésem...én már csak tudomKép

Timici,
én nem akarom az orvosi véleményt felülbírálni, de Timi pl.majd minden vírus után kipötyisedett 2-3 napra, és ugye az nem lehet mindíg a 3 napos láz. Szóval csak szólok, ha legközelebb is előfordul a dolog, ne ess kétségbeKép

Ma van a 3. házassági évfordulónk...és már 2,5 gyerekünk hozzáKépKépKép Sajna, hiába akarnék én valami ünnepi kaját rittyenteni, mert a konyhában vakolattal lehet csak panírozni, így inkább marad valami egyszerű tábori kajaKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!


El vagyok egy kicsit havazva.

Hétvégén lent voltunk a mamáméknál, és vettünk egy kiskutyát. Kis puli 7 7-es, így most olyan mintha 2 gyerekem volna, de Dorka nagyon jól elvan a kutyussal, ha vonyít a kutyus, akkor a Dorka is kiabál, még jó hogy éjszaka nem, mert így se sokat aludtunk az elmút pár napban, de majd csak megszokja.

Jól vagyunk, tegnap kint kertészkedtem a kertben, Dorka kutya állandóan a lábam alatt, aminek az lett a vége, hogy dorka egy óvatlan pillanatban leesett a teraszról, kb 1 méter magas, szerencsére nem lett semmi komolyabb baja, lett egy kis lila puklija a homlokán, kicsit sírt, de semmit nem vettem észre rajta, remélem nem lett semmi gond...Mire kell ilyenkor odafigyelni?

Munkahelyen vagyok, így most nincs annyi időm, este 6 kor még lesz egy verseny, így megint jó későn érek haza.

Így most elbúcsúzom
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Lányok,
ti sokan szültetek normálisan... Nekem ez ugye Danánál kimaradt, most meg szerencsére megadatott, de mikor lesz az ember lánya újra a régi? Most már 2 hónap eltelt és hát nem igazán Kép

Dana ma hajlandó volt a saját ágyában elaludni most Kép Tegnap egy jó 20 percet küzdöttünk, de úgy látszik, meglett az eredménye. Legalább az a 40 perc, amit napközben méltóztatik a kisasszony aludni az legyen a kiságyban.
Abigél megkapta tegnap a 2 hónaposa szurit Kép Egy egész kilóval sikerült meghaladnia a születési súlyát Kép
Majd még jövök.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


SziasztokKép

Ideértem végre...

Sikerült Zsombit elaltatni 9 kor, és rendes gyerek volt, aludt negyed 12-ig, így az angolt is megírtam + ebédet főztem Zsombinak + még a házi munkába is belekezdtem.
Eddig Zsombi nem rajongott a tésztáért, de ma krumplis tésztát főztem neki, igaz, több volt a krumpli, mint a tészta. Nyelte, mint kacsa a nokedlitKépKép
Utána úgy összetojta magát, hogy gondolkoztam, ruhástól betegyem-e a mosógépbe?

Elli
Napozók klasszakKép Majd valahol én is vadászok Zsombinak...

Franyó
Kiütött AnkaKép

Klár
Klassz együttest kreáltál, aki benne van, nagyon csiniKép

Angi
BetegségKép, tényleg jó régóta húzzátok már.
Szandit még most is simán lefiúzzák és Zsombi is volt már jajjdebájos kislányKép

Momo
Köszi Zsombi nevében isKép
Hogy vagytok?
Gratula a házassági évfordulóhozKép
Tábori kajaKép, van ilyen.

Zsuzsi
Összement, oké, de akkor miért nem fér az asztal alá??? Tippet köszi, Apa szokta nyújtani.
Napsütés biztosan irtaná a kórságot.
Biomuffin? Az milyen?

Andy
Mint már írtam, szerintem nem ment össze Zsombi. Kép Csak most jól összefirkálta a kiskönyvet a védőnő. Te hogy méred Márkot? Én állva mérem Zsombit.
Képek nagyon klasszak Kép Meekora fekete szemekKép

Tüni
Boldog szülinapot NekedKépKép
AutóKép, klassz ajándék! Mi is hogy örültünk anno a 9 éves Suzukinak...

Nadine
Csajod nagyon csinosKép

Timici
PöttymúlásKép
Neked mikor jó?

Manó2
KutyusKép
Dorka leesésKép (ájulás, hányás, szédülés, kettőslátás, ha jól tudom, ezekre kell figyelni, ha van valamelyik, akkor orvos)

Zsuzsó
TürelemKép és próbálni kell (hacsak nincs vmi gáz, pl. gyulladás)

Andi
Boldog szülinapot kívánunk Daninak!Kép

Mariann
Boldog szülinapot kívánunk Marcinak!Kép

Olyan Kép vagyok, Zsombi cumuzik. Igaziból. Eddig csak rágta, ráfogtuk a fogára, de tegnap óta olyan sokat a szájában van. Viszont ha elveszem tőle, akkor nem reklamál. De elalváshoz vagy síráskor nem kell neki. Remélem, tényleg csak a foga miatt kapott rá...

Megyek, anyahiány van (betettem a kiságyba játszani, mert mindent széthajigál, naná, üres a kiságy, így már nem is tetszik)

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Momo,
Gratula az evfordulohoz! Meg kell hagyni, produktiv egy 3 evetek volt az utobbi!

Tuni,
Utolag is boldog szulinapot!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


manó2!

PuliKép nem ismondtad hoyg kutyust vesztek! vagy csak hiretlen felindulás? De jó! Imádom őket. Majd megyünk megnézniKép
Gondolom hogy Dorkának hoyg tetszik, az enyémet is nagyon szerette. Pedig Bori jól körbeugrálta. Féregtelenítve vettétek? Mert azért erre vigyázzatok, szinte mindne kikutya gilisztás, vagy legalábbis sok, gondolom úgyis viszitek olattni akkro majd adnak féregtelenítőt, de a jobb tenyésztők eleve úgy adják el. ha véletlenül még nincs akkor addig ne nagyon nyalogass aDorkát. És később is 3 havonta féregteleníteni kell, amíg pici Dorka.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Boldog szülinapot Daninak és Marcinak!KépKépKép
Kép

TüniKépneked is boldog szülinapot!

MomoKép gratula a házassági évfordulóhoz!Kép nem kis teljesítmény, minden év 1 gyerek!Kép
Kép

Manó2Kép homlok ellenállóbb. Amikor Zsuzsinak volt agyrázkódása, nagyon furán, mélyen elaludt, hányt és nem tudott egyenesen menni.

ZsuzsiKépvégül voltatok allergia vérvételen?

Én az íróasztallal mérem Julkát, pont befér aláKép 73 cm. Konyhaasztal alá már nem, fel is van háborodvaKép

Kutyaféregtelenítőt legnagyobb megdöbbenésemre nem lehet most már állatboltban kapni, el kell menni állatorvoshoz receptért+állatpatikábaKép mikor lesz erre időm??

Ma 1xre van a két nagynak szülői értekezlete-szuper szervezés, még vannak testvérek-, nemtom, hogy oldjuk meg, reggel itt vetélkedtek, hogy melyiké a fontosabb.

Urszila
urszila
 
 


Mariann,
Isten éltesse Marcit!
Kép

PsAndi,
Daninak is nagyon boldog első szülinapot!
Kép

Toffi,
azt hiszem, a múltkor elfelejtettem nektek gratulálni Kép, most utólag boldog szülinapot Zsombinak is!
Kép

F.
franyo
 
 


Tüni,
neked is boldog szülinapot!
Kép

F.
franyo
 
 


Urszila!

nekem az állatorvos tart a rendelőjében és rögtön odaadja. Igaz, odáig el ekll menni, 150 ft 1 tabletta ha jól emlékszem.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,
Ma sajna csak roviden.

Mariann,
Boldog Szulinapot Marcinak!!!
Kép

Andi,
Boldog Szulinapot Daninak!!!
Kép

Momo,
Hat zsufolt volt ez a harom evKép
Gratula nektek!!!

Kolkok javulnak, most nagyapi es a ferjem van igazan sz*rul. Lanykam ujra pici csecsemo, mert masfel orankent kelunk ejszakaKép, gondolom a megfazas es a fognoves osszaadodo hatasakent.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Tegnap mi mar meglatogattuk mano2-t, Dorkat es a kutyust, nagyon cuki, csak meg kicsit vonyit az anyahiany miattKép De mondtam mano2-nek hogy kitartas!Kép Dorka nagyon edes, hatalmas kek szemekkel, es persze jot veszekedtek Lackoval a jatekokonKép

kepzeljetek, most voltam a Polusban, gondoltam megnezem magamnak ezeket a napozokat. Hat itt 1490-ert adjak oket!!! Ra is kerdeztem, letezhet-e ilyen, hogy az Arkadban ugyanezek a napozok 590 ft-ok. Kiderult, hogy az aruhazak kozott csak kb telefonon ment az info, melyik cuccot mennyiert kene adni, elvileg 2000 ft eredeti arig 590-ert, afelett 1490-ert. Ezek a napozok 2390-ek voltak, igy itt 1490-ek. Irtam volna, hogy aki ilyet akar, az siessen, nehogy rajojjenek hogy elaraztak vagy valami, de ezexerint mar elfogyott. Mondjuk 1490-ert is nagyon edes egyutteseket lehet kapni, erdemes benezni. En is vettem egyet, elvileg a kistesonak, 6 ho van rairva, most osszeneztem Lacko egyik mostani nadragjaval, ugyanakkora. Ha felebred a fiatalember, ra is probalom. Nagyon becsaposak ezek a hulye szamozasok. Ja es Lacko most ter at a 86-os meretre, pedig inkabb nagy gyereknek mondjak. Igaz, o vekony, tehat a hurkaknak nem kell hova beferniukKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntéseket,nagyon arik vagytok!
Marcikám ma nagyon vidám,gondolom érzi( Kép ) hogy ma van a szülije. Olyan vegyes erre a napra gondolnom,és ha a Marcira nézek minden rossz emlék szerte foszlik!És ez olyan jó!

Teszek fel este 2 képet ilyen volt és ilyen 1 évesen" cimmel . Sikerült jó képet készitenem pont abban a percben mint amikor megszületett. Szóval este jönnek a képek!KépKép



Dorka2!
Nálunk is volt a közelmúltban egy hasonló baleset,nálunk az emeletről zugott le Marci rá a lépcsőre. De szerencsdére nálunk sem lett semmi baj,még agyrázkódás sem.Igaz a keresztelő rá 2 napra volt és hát akkor még bőven voltak sebeinkKépKépKép De tényleg ennyivel megúsztuk,hála......a nem tudom kinekKépKépKép


Lányok ! Köszönöm a névnapi köszöntőket is (sajna én nov. 1-én tartom)



Andi!

Nagyon Boldog 1 Szülinapot Kivánunk Az Iker tesónknak!!!!!!




Sütöttem egy tortát" egy piskótát aminek a tetejére tejszinhabot teszünk ugyanis ezt nagyon imádja Marci és este amikor Apa haza jön ,akkor gyujtjuk meg a gyertyát. Na és persze hagyjuk belemászni MarcitKép Majd erről is tudósitok fotóval.


Na most ennyi ,mert megyek Marcizni!KépKép



M&M
mariannmarci
 
 


Felebredt, raadtam, jo ra a 6 hosnak titulalt nadrag! Kicsit viccesKép
orsoly
 
 


Psandi!!!!

A Daninak légyszi add át a következő üzenetet:
Ghhojoookzi...ööötkkhlee..mmmöö....öömmmööö!!!

Ha esetleg nem értetted volna pontosan...(Boldog 1.szülinapot kívanunk Pátyról!!)

Ui.:Ha van emil cimed legyszi dobd át nekem !!!
nari
 
 


Nya csóókcsajok 1 pillanatra.

Mariann, boldoxüleeeenapot Marcinak. PSAndi, nektek szintén minden yóóókívánságunkat küldjük Kép

Szerintem elmaradt Márk névnapi gratulkája is, így pótlólag neki naonn sok boldog névnapot Kép

Tüni, heppi bordély Kép (Félre nem érteni viccet pls KépKép

Momo,
Vigyázz, mert ha ezt az arányt exnej megsejti, még válásba hajszol ... Kép
Nem is tudom, mihez gratuláljak voltaképpen... a 2,5 babához, vagy a 3 éves házassági évfordulóhoz Kép
Ha választanom kellene, inkább az első KépKépKépKépKép
Tábori kaja 5leted ... hmmm.. KépKép

Na menek, mert vasalnom kell, mig hagy a Lujza Kép

Ciao, majd jövök :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük mindenkinek a szülinapi jókivánságotkat KépKépKép
Este jövök bővebben képekkel is!! és ez t nyugodtan vehetitek fenyegetésnek is Kép

Mariann
Ikertesót is Isten éltesse sokáig, sok boldogságot kivánunk Kép

Tüni
Neked is sok boldog szülinapot utólag Kép

Andi és 1 éves Dani
psandi
 
 


SziasztokKép

Köszönöm mindenkinek a köszöntéstKép

Andi és MariannKép
Daninak és Marcinak nagyon boldog szülinapotKép

MomoKép
Nektek pedig boldog házassági évfordulótKép

Most lépek gyorsan meccset nézniKép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Nagy sokára hazaértem.Olyan fáradt vagyok, hogy na. Szegény kiskutya még mindig vonyit, mikor hagyja már abba, és jön rá, hogy jó helyen van.

Manó: Ez a kutyus vásárlás, már régóta tervezve volt, csak arra vártunk, hogy a kertbeli terpviazonyok rendeződjenek, igaz még mindig nincs rend, de most már ezek után muszly csipkedni magunkat. Tényleg nagyon édi kutyus. Várunk Titeket is sok szeretettel, egyeztetünk időpontot ok?

Úgy néz ki Dorkának ninxcs semmi baja az eséstől, az a gyanúm nem ez volt az utolsó):

A kiskutya holnap megy oltásra, és akkor adunk neki ilyen tablettát, az a gyanúm a kutya nyalakodással, már elkéstünk, milyen következmények lehetnekm és mire kell figyelni?

Mindenkinek jó éjszakát
Manó2+alvó Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok

Orsoly
De jó tudni, milyen jó vételt csináltamKépKépKép
Jól átvágtam őketKép

Na, és gyorsan az ígért fodrászos kép:
Kép
(Igen-igen, ugyanazt a méregdrága rúzst rágicsálja mindkét képenKép)

Tesóim szerint gengszterfeje lettKép
pusza, jó éjt
Elli
ellimami
 
 


Andi Danijának, Mariann Macijának, és (a ritkábban erre járó) Snoppy Levijének, Tutuja Andrásának és Beus Gáborának,
Boldog 1. szülinapot!Kép

Tündér,
Drukk, hogy a párod mielőbb találjon új (és jobb) állást!
Egy kis energia ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leszter,
Szopi kihagyásKép
KépekKép

Gombóc,
Szegénykém. Remélem a gyerekorvos teljesen megnyugtat. Ha ilyesmi gyanuja merülne fel, akkor a doki már észrevette volna. Úgy tudom, hogy kreténizmus jódhiányos területeken volt gyakoribb (és a növekedéssel is gond van).

Timici,
Remélem már nem aktuális, de azért leírom.
Roninak hasonló pöttyei voltak betegség után. Kicsiknél lázzal járó betegség után (lásd 3-napos is) gyakori. Mi sárga rázókeveréket kaptunk rá. Pár nap alatt elmúlt.
Közben látom, mások is írták.

Klár,
Bélpoklos csajsziKép (Roni is evett már anyuéknál gulyást.)

Réka,
KépKép
Súly szerintem oké.

Toffi,
Zsombit is azzal a centivel mérhették, mint RonitKép
Gratula a barátnődéknek!Kép

KriszTina,
De jó, hogy hazamehetett NóriKép Remélem sikerült rávenni, hogy egyen, igyon.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Kriszta(Tina)!
Zsuzsin akkor jöttek ki a pöttyök, mikor Miki újra mehetett oviba, tehát 1 nap híján 2 hét. De jó, hogy Nóri már otthon van. Kép

Mariann!
Boldog névnapot.Kép

Tüni!
Boldog szülinapot.Kép

Snoopy! Andi! Mariann!
Levinek, Daninak és Marcinak boldog szülinapot.Kép

Elli!
Miki most 3 évesen 92-es méretben nyomul,rá simán jó volt 2 évesen a 80-86-os, tehát nagyon gyerekfüggő a ruhaméret.

Momo!
Házassági évfordulóhoz gratula.

Urszila!
Irass fel emberdokival féregtelenítőt, még olcsóbb is mint az állatpatikai. Kép

Manó2!
Kutyanyalakodás: figyeld Dorka kakiját, ha benyalta, akkor fehér cérnaszerű férgek lesznek benne. De most nézheted a kutyusét is azon hamarabb látszik, ha holnap megkapja a féreghajtót és esetleg férges volt, akkor az azt követő első-második kakijábasn lesz rendesen és akkor pár nap múlva meg kell ismételni a féreghajtózást.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Andi Danijának és Mariann Marcijának Boldog szülinapot kivánok!!!

Tüni:neked is boldgo szülinapot!

Momo:gratula a 3 évhez. Húzzatok bele, mert itt még mi vezettünk, nálunk a 3. házassági évfordulón már 3 egész baba volt!!! (2.-on meg 1 egész és két félKép )

Ancsi tegnap második lépcsőfokról esett fejre -leülést gyakorolja, feláll, leül, feláll, leül, és persze a legalsó lépcsőfok erre nem jó neki, csak minimum eggyel feljebb. Orrvérzéssel, meg jópár horzsolással megúsztuk. Ahogy igy olvasom, most a leeső széria következik?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Julka 35 percig bírta a szülői értekezletet. Megfelelő helyeken kotyogott bele, mindenki hálásan elnevette magátKép Most tudtam meg, hogy szegény Zsuzsi még kap jegyeket 2-3-4benKép

ElliKép mindkét képen nagyon édesKép a második frizurát viszont megcsinálom neked féláronKép Én nyírom Andrisnak tavasztól őszig, anyám is kiakad rendesen, szerinte börtöntöltelékfrizura. Már rég akarom kérdezni, hogy van a csuklód? Fáj még?

ZsuzsóKép gratula Abigél súlygyarapodásáhozKép hogy viselte az oltást? Mosolyog már? Én az elsőt szültem rendesen, 3-4 hónap is eltelt, amíg a réginek éreztem magam.

ManóKép éppen az a bajom, hogy el kell menni állatdokihoz, ahelyett, hogy a közeli boltban venném meg azt a nyavalyás féregírtótKép

Manó2Kép kérd meg az állatdokit, hogy vizsgálja jól meg a kutyát féreg szempontból. Hasfájás, étvágytalanság, nyűgösség lehet, hogy ha volt és ha elkapta. Remélem, nem!

ToffiKép nem akarlak riogatni, de anno Andris is 1 éves kora körül kapott rá a cumiraKép igaz, én nyomtam belé séta közben, a sokadik csikk kibányászása után.

AngiKép betegségKép

OrsolyKép Zsuzsinak most vettem egy 116-os polót, ami enyhén nagy ráKép (ja, Zs. most 131 cm)

Sokan-sokan hiányoznak!Kép Merre jártok?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Mariann, Marcinak boldog szulinapot!

Andi, Daninak boldog szulinapot!

Momo sok boldogsagot a hazassagi evfordulotok alkalmabol!

Elli, meg sem ismertem rovid haju fiadat! Nagyon jo lett a frizuja!

Orsoly 6 hos gatyo Kép Mi tavaly nyaron kaptunk ocsemektol 3 honapos meretu gatyot amibe most nottunk bele. Nem tudom miert nem lehet a regi modon meretezni magassag szerint a ruhakatKép Borinak 3 ho - 18 hoig vannak pont jo ruhai. Es van meg 20-as m-es xl-es is. Kép

Ari
ari
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?