Új privát üzeneted érkezett!

Már mindenki megy védőnőhöz, nekem meg még nem kell :roll: Doki azt mondta ráérek.

i.kata
 
 


Katám, köszi, hogy megírtad a fórumra!:)) Hazaértünk nagy nehezen, elég dugó van a belvárosban mindenfelé.

Köszi az ajándék laptetőt Vius!:) Szükségem is lesz rá!
Bárcsak minél több megmaradna a petikékből! Együtt műtöttek minket egy lánnyal, aki mesélte, hogy első alkalommal neki is 9 petét szívtak le és 6 meg is termékenyült, így fagyasztóba is jutott belőle. Ez nekem tökéletes megfelelne. Remélem, én is legalább ilyen jó híreket kapok holnap.
Vendég
 


TWIST
ez szuper!!!!!! Gratula a 9 bébijelölthöz, bizony ez már a célegyenes! :lol: 8)

dita75
 
 

 
 

KATA
Ez nem verseny! Én is ráértem volna még de most mit húzzam az időt kiváncsi voltam, hogy mi lesz. Bementem és elintéztünk mindent, megkaptam kiskönyvet, tájékoztatókat, újságot, beutalókat, menetrendet, mérleg kiakadt én meg távoztam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
a mérleggel én sem leszek jóban. Bár ez a 2 napja tartó hasmenés segít ezen egy kicsit. Aggaszt ez az idióta hasmenés is. Néztem a gravidát, van-e mellékhatása, de csak azt írja lhet, de azt nem hogy mi lehet. :evil:

i.kata
 
 


Twist! Gratulálok és kívánom,hogy teljesüljön az álmod! Nagyon szorítok! :P

Kép
f.ancsi
 
 


Kata! Nem biztos,hogy szabad,de a SMECTA port próbáltad?
Milyen magnéziumot szedsz? Attól lehet hasmars! Én pl.csak a Magnerotot bírom.

Kép
f.ancsi
 
 


KATA
Nekem is volt hasmenésem elég sokáig most már elmúlt.
Lehet hogy nálad is el fog múlni magától.

ANCSI
Veletek mizu? Már annyi mindent kérdeztem egyszer sem válaszoltál. :roll:
Remélem nem haragszol rám vmi miatt!

dita75
 
 


Ancsi,
magneb6-ot szedek, de eddig em volt tőle semmi bajom. Attól is lehet hasmenés? :roll:
Csak annyit próbáltam, hogy krumplit ettem tegnap szinte egész nap, de nem használt semmit.

Dita,
nem tudom, remélem gyorsan elmúlik. Nem szeretném, ha a vitaminok gyorsan átmennének rajtam és nem haszonsulna semmi.

i.kata
 
 


Dituli, rólad vettem a példát és csináltam egy blogot.
Nem olyan szép, meg annyira nem is értek hozzá, csak jó érzés feljegyezni a babásodással kapcsolatos történéseket. Szódával elmegy:)))
Az aláírásomhoz "rejtettem". Kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd nektek. :wink: :wink:
Vendég
 


TWIST
Szerintem tök jó! Milyen szimpatikus s dokinénid.
Nekem is egy leszbikus kapcsolat hozta meg a bébit a pasidokik addig hiába erőlködtek. A dokinéni jött, látott és győzött! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus, köszi, hogy tetszik!:))
Én is úgy vagyok vele, hogy már a dokibácsikat unom és egy dokinő hátha csodát tesz!:)))
Neked is dokinénid volt? Hú, nem is tudtam!

Na, megyek eldőlök pihenni. Kaptunk egy leírást a Punkció utáni teendőkről és a 2. pont szerint punkció napján ágynyugalom javasolt. Ahhoz képest, itt pörgök-forgok.
Sziasztok!
Vendég
 


Twist,
gratula a 9 petécskéhez. Holnap mikor telefonálsz???

Nekem ma annyira nyugis Levi, hogy az előbb meg is hallgattam a szívhangját. Tuti, hogy még mindig farfekvéses, mert a gyomromnál találtam meg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


TWIST
Én meg sem bírtam mozdulni nagyon fájt a hasam, úgyhogy még a vécére is hétrétgörnyedve mentem ki. Dokibácsim volt, csak pont a punkció napján húzott el szabira egy hétre úgyhogy ő csak a stimunál vizsgált, a lényeget a dokinéni csinálta méghozzá vadiúj és tapasztalatlan, fostam is tőle rendesen.... :?
Abban bíztam, hogy nagyon állították a dokkercsere általában nagyon jót jelent, és nálam is bejött! :D

LINACSKA
Épp most mondta egy barinőm aki kb. annyi idős terhes mint te hogy nyugdíjas a gyereke mert alig mocorog vmit! :lol: :lol: :lol:

ETA KISKÖNYVEM:

Kép

dita75
 
 


Twist,

gratulálok a 9 petéhez! Pihenj sokat,minden rendben lesz!

Kata,

nekem szinte az egész terhességem alatt hasmenésem volt. A MagneB6 okozhat ilyet.

Dita,

csodazsép a kiskönyved! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita! dehogy haragszom!!!!!!Miért is tenném??????
Mindig akarok válaszolni,de aztán nem szedem össze a gondolataimat és elmarad a válasz......
Szóval,utálom a fekvést,gyakorlatilag az ablakból látom,hogy kitavaszodott. Nagyon unatkozom,pedig régen hogy vágytam volna egy kis pihire,de a jóból is megárt a sok.
Mindig produkálok vmi hülye,új tünetet,most szerintem a sok zabától begombásodtam. Használt vki terhesen PevarylG hüvelykúpot? Nekem nem nagyon használ,a Canestenre meg allargiás vagyok. (sztem 100000 emberből én vagyok az egyetlen!)
Keményedgetek,szúrkálgatok ,de remélem a kisfiam még marad három hetet legalább,akkor nem lennénk koraszülöttek!
Nem tehetem ki a lábam,tehát az van Lócinak,amit a mamák előkészítenek,én meg összeírtam,amit majd még vennünk kell. Ez így nem a legjobb,de ez van!(igaz,pénzünk sincs nagyon,hiszen február közepétől már nem koncertezhetek és a tanári fizu nem sokra futja! :(
De szerintem manapság ezzel sokan vagyunk így,pláne ,ha jönnek a megszorítások!
Puszi Mindenkinek!

Kép
f.ancsi
 
 


Halló!

Twist annyira örülök neked! De izgi lesz holnap!

Dita,
szép lett a kiskönyved!

KépKép
yadine81
 
 


ANCSI
Sajnálom, hogy ilyen rosszul viseled a fekvést és teljes mértékben meg tudlak érteni, én is irigymirigy voltam azokra a lányokra akik otthon lehettek és pihenhettek most meg hiányzik nekem is a nyüzsi.
Igy van ez nálunk mindig az a rossz ami épp van!

Hát igen sajnos az anyagi helyzet nem túl rózsás sok helyen.
Az én pénzemen pl. az oep 2, az apeh meg 3 hónapja ül tök jogtalanul.
Idén kemény 80.000 Ft-ot kerestem eddig :? :? :?

Nem értem hogy nem tudnak segíteni ezen a dolgon pedig úgy gondolom hogy már minden létező dolgot kipróbáltatok ti is emlékszem egyszerre szuriztuk tavaly a gynevacot is, nekem segített nektek meg nem??? Nagyon makacs ez az izé nálad! :twisted: :twisted: :twisted:

Vigyázz magadra, már nincs olyan nagyon sok hátra!
Gyere többet közénk, laptopod van? Azzal fekve is tudsz írni! Én is így nyomulok vele! 8)

MONIC
Na mi volt a szurin?

dita75
 
 


Twist,
nagyon tetszik a blogod! Tesóméknak is a te drnődet ajánlották, nagyon szimpi volt nekik az első találkozás, csak tesóm nem számított rá, hogy feltöltik a méhét levegővel meg folyadékkal... :shock: Long protokoll lesz neki.

KépKép
yadine81
 
 


Ancsi,

nagyon sajnálom, hogy nehezen megy a fekvés. Sok erőt és kitartást kívánok a hátralevő hetekhez!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Egyelőre 5-6 tüszőcském érlelődik mindkét petefészkemben. Mnyh 9 mm. Pénteken kell mennem megint vv-re, meg uh-ra. Remélem szépen növögetnek majd a babakezdeményeim.


Twist!
Megy a drukk, hogy szépen termékenyüljenek és osztódjanak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

nagyon szép eredmények. Drukk, hogy szépen növögessenek tovább a tüszőcskék.

Timejka,

érdekes, hogy a propur ezt írja, annak idején én is ezen gondolkodtam, de a lényeg, hogy meghozta a sikert.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kata!

Nekem is hasmenésem volt ez első hetekben, pedig akkor még semmilyen magnéziumot nem ettem. Aztán elmúlott. Szerintem a Normaflore mehet babásan, én is azt próbáltam.

Ancsi!

Fekvés miatt nagyon megértelek, bár nekem csak az utolsó másfél hétben kellett feküdnöm, de akkor megfogadtam, ha egyszer kibújik ez a két kölök hát én tuti csak akkor fekszem le, ha alszom :twisted: Mondjuk be is tartom, mert pihenni alig van időm...
Dokid nem javasolt semmit a gombára?
Drukk, hogy még 3 hétig maradjon bent a kisfiad, kívánságod szerint!

Dita!

Szép lett a kiskönyved :) Milyen kreatív vagy :)

Bui!

Drukk a tüszőcskéknek, hajráááá!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Twist,

mikor kell érdeklődni az embrikék után?
Drukk neked mára is+++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Ancsi,
kitartás, már nincs sok hátra :lol: Gondolom milyen nehéz ilyen sokat feküdni. Én a lombik után már 2. nap szenvedtem :roll:

Évi,
köszi, elmegyek beszrezem a Normaflort, ártani biztos nem árt :lol:

Twist,
drukkolok, hogy sok kis petike termékenyüljön meg!

Bumi,
szuper! De most összesen van 5-6, vagy mindkettőben van 5-5? Mondjuk még simán felbukkanhatnak új tüszők is. :lol: Lesz választék :lol:

i.kata
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :lol:


Olvaslak mindig benneteket, örülök, hogy mindenkinél minden rendben van.
Én jól vagyok. Hizlalom magam, dokit egyelőre látni sem akarok. Hátha rendeződik magától is a problémám. És minden nap pozitív gondolatokat hallgatok, olvasok, így jobban érzem magam.

Igazándiból Twistnek és Buminak szeretnék sok szerencsét kívánni. És küldöm Nekik a szerencsehozó csodamalacomat. Lánykáim, legyetek nagyon ügyesek, minden erőmmel szorítok nektek!!! És akkor a babahozó csodamalac:



Kép

Kívánom, hogy legyen hozzá szerencsétek!!! :lol:

Mindenkit puszilok: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok! Olyan arik vagytok, köszi a drukkokat és bíztatást, nagyon, de nagyon jól esik!:)))
Szóval, 11-kor kell telefonálnom, alig bírom kivárni.
Ma felraktam az utrókat és utána picit barnázni kezdtem. Azt mondták, hogy lehet egy kis vérzés, ne aggódjak. Hát, remélem, hogy nincs semmi gond. A tájékoztató szerint akkor van bibi, ha darabos hüvelyi vérzés lép fel.

Linácska, hogyan tudtad meghallgatni Levi szívhangját? Van otthon sztetoszkópod? Farfekvéses? Majd biztosan megfordul, amikor itt lesz az ideje.

Dituli, annyira szép a kiskönyved, nagyon vidám!:) Igen, remélem, hogy a dokicsere szerencsét hoz!:) Tegnap este nekem is fájt, azaz inkább szúrt a hasam, azért mégis megbolygatták odabent a dolgokat. De mondták, hogy este egy fájdalomcsillapítót be lehet venni, ami meg is történt, így jobb lett.

Bikfy, nagyon köszi a szerencse malacot, minden lépésnél kell a szerencséje most!!:) Te jól vagy amúgy?

Katám, Monic, a Magne B6-ot én is elkezdtem szedni, mert nagyon ajánlják. És meddig kell/lehet szedni? Megyek is ma venni, mert már csak egy levél van belőle.

F.Ancsi, szóval fekvésre ítélt a dokid. Nem lehet esetleg a teraszra, vagy kertbe kifeküdni? Van nálatok ilyesmi? Tudod, mindent a babáért, kitartás!

Yadine, tényleg nagyon szimpi a doktornő Ó, szegény tesód, akkor túlesett a HSG-n. Legalább túlvan rajta, most már ennél csak kellemesebb dolgok jönnek. Görcsölt utána, hogy bírta?

Bumi, nagyon szép eredmény, hogy ilyen sok szép tüszőcskéd érik!!! Hajrá tüszőnövesztés!!!! Nekem a 12. napon volt leszívás. Neked kb. mikor lehet? Persze még majd UH után tudják megmondani, gondolom. Szorítok neked!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig aludtam! :shock: :shock: :shock:
Már két napja éjjelente felkelek és forgolódom, nem tudom mi van velem, össze-vissza álmodom mindenféle hülyeséget! :roll:

BIKFY
Annyira rendes tőledg hogy hoztad a lányoknak a malacot, hiszen nem is olyan régen négyünknek is segített a malacka! 8)

Jó hízlalgatást, irigymirigy vagyok, a védőnőnek sztem tegnap új mérleget kellett vennie! :oops: Nem küldhetnék mégis egy pár kilócskát?

Csajok ha még pár hónapig nem találkozunk végül már nem is kell autó odagurulok a helyszínre. :roll: :roll: Tényleg mikor találkozunk? Mostanában kéne, hogy ne pont a rekkenő hőségben izzadozzunk nem? Most is elég meleg van mi lesz még nyáron!

TWIST
Irj ha megtudtál vmit! Mennyi babóka lett?????? Kivi vagyok nagyon! Remélem jólt telt az éjszakád, nem fájt semmid! Sok-sok folyadék, fehérje továbbra is! Főleg most!!!!! Ne feledd!!!!!!!!!

BUMI
Ezek szép eredmények, hamarosan neked is leszívás lesz!
Gigamegahiper drukkok!!!!!!!!!!!!

ÉVI
Olyan jó látni a vonalzóidat!

Én sem szeretek sokat feküdni bár párom ezt másképp látja! :lol: :lol: :lol:

YADINE
Miujs a futrinkában?

dita75
 
 


Twist,

a MagneB6-ot a terhesség 36. hetéig kell szedni, mert megakadályozza a koraszülést is. Tényleg nagyon sok mindenre jó. RÁadásul az idegekre is nyugtató jellegű, nálunk most a párom szedi, hősies, már a 2. levélnél tart :lol: :lol: :lol:
11-kor újra feljövök a hírekre. :wink:

Biikfy,

úgy örülök, hogy jelentkeztél, tegnap este eszembe jutottál és azt kívántam, bárcsak írnál. És tessék. Egy kicsit én is boszi vagyok? :lol: :lol: :lol:

Kata,

a normaflort én is szedtem a terhesség alatt (vagyis ittam) amikor eldurvult a hasmenés :wink:


Tegnap az orvosnál láttunk a férjemmel vagy 20 másik kisbabát. És utána az autóban megállapítottuk, hogy a milyénk volt a legszebb. Teljesen elfogulatlanul. :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, és a Magne B6-ot 3x2-esével lehet szedni végig?

Dituli, jó alvókád van!:) Sok folyadékot iszom, meg sok husit eszem:) Éjjel gond is volt, mivel óránként keltem fel pisilni. Már idegesített.
Na, még fél óra a telefonálásig......... :wink:
Vendég
 


MONIC
Én nem szedem a magne B6-ot max péntektől - vasárnapig! :wink: :D
Szerinted inkább szedjem? Milyen adagban szedted?

TWIST
NEm alszom jól két napja ezért aludtam ilyen sokáig.
Annyira felhúzott az apósom hogy egész éjjel hánykolódtam csak, meg párom éjjel kettőkor kelt, mert pestre kellett mennie a kamionnal, nehezen aludtam vissza. Már csak negyed óra! :wink:

Én majdnem elfelejtettem telefonálni !!! :oops: :lol:
Annyira írtam itt a fórumokra hogy egyszer csak láttam hogy már fél órája felhívhattam volna! :shock:

dita75
 
 


Sokáig foglalt volt a vonal, de végre felvették. És szuper, mert 9 petesejtből 8 termékenyült meg eddig - így mondták. És hétfőn lesz a beülti. Lehet, hogy nem mindegyik bírja ki addig, lehet, hogy úgy értették. De akkor is marad elég:)) Úgy mondta a doktornő, hogy 2-őt fognak beültetni nekem. És remélem, hogy marad eszkimó babának is néhány!:))) (szeretem magam bebiztosítani)

Annyira boldog vagyok:))))) Pityeregtem is a jó hírek miatt, ez az egész olyan megható.

Dituli, nem is merem megkérdezni, miért húzott fel apósod, nehogy újra felidézd magadban és idegeskedj. Inkább felejtsd el, ha tudod és lazíts, sétálj egyet a szép időben, pihenj sokat.
Vendég
 


Twist,
ez szuper! Gratulálok!
Már nem is kell telefonálnod? Holnap nem kell hívnod már őket, hogy elmodnják hogy haladnak a picik?

i.kata
 
 


TWIST
Na már tűkön ültem, nem mertem elmenni itthonról, de most akkor már indulok, ha ilyen jó hírek vannak!

Nagyon szupi, ennyi babó! Minden oké lesz hidd el.
Az én összes babóm kibirta igaz nekem hétfőn volt a leszívás és csüt-ön a beülti!
Drukkhegyek hogy szépen osztódjanak! ++++++++++++++++++++++++

Nem érdekes, mert már leírtam a lelki szemetedládámnak is és egy kicsit kiadtam magamból a dühöt. Annyi a lényege hogy már amúgyis haragszom rá mert a beülti előtt olyat mondott hogy az ő családjukban természetes úton szoktak gyereket gyártani, és én emiatt megsértődtem és nem engedtem hogy idejöjjenek névnapozni, eleve feküdtem. Erre meg ő sértődött meg hogy nem engedem hogy felköszöntsék a fiát. Ilyen barom! Amikor mentünk bejelenteni a jó hírt be se jött a házba csak egy fél percre és annyit mondott csak hogy örülök.
Innentől kezdve nálam már ki is esett végleg a kosárból! Előtte is voltak hülye dolgai de ezzel aztán betette nálam a kaput!
Az i-re azzal tette fel a pontot, hogy tudja nem kaptam már mióta pénzt, mivel az apeh 3 az oep meg 2 hónapja ül a pénzemen, és azt gondolta hogy elvettük az ő meg az ismerőse fizetését. mindketten a cégünknél biztonsági őrők és úgy volt hogy a főnök a páromnak adja a fizujukat, de már péntek óta húzza.
Tegnap itt volt anyósom, hogy megérdeklődje hogy mi a stájsz és elmondta hogya papa ezt gondolja rólunk! nagyon pipa vagyok miatta, mert akkor sem kérnék vagy venném el tőle ha az éhenhalás küszöbén állnék, soha nem adtak nekünk egy forintot sem, mindig anyutól kell segítséget kérnem, most is ő adott kölcsön 150ezret mert nem voltak kifizetve a csekkjeink!
Két éve nyaralásra fizetett be, meg karácsonykor mindig kapunk egy nagy összeget a párom szüleitől meg egy ocsmány terítőt kaptam tavaly is, de ő bezzeg GPS-t akart, meg kocsijára csomagtartót még jó hogy lebeszéltem a párom hogy ne vegyünk ilyen drága holmit mert tessék ezt kaptuk volna vissza hogy meggyanusít minket lopással.
Eddig sem bírtam nagyon most meg már csak ha muszáj akkor megyünk.
Na megyek a városba!
MAjd du. jövök!
Pápá!

dita75
 
 


Katám, még szombaton kell telefonálnom, hogy mi újság a "babákkal". Remélem, hogy sokan megerősödnek is kibírják hétfőig és nagyon sok sejtesek lesznek. A kezem csuriban van és ezerrel szurkolok nekik!!! Na már megint bőgök.....
Vendég
 


Dituli, az apósod viselkedése felháborító, de a mi családunkban is van ilyen sajnos....szóval ismerős valamennyire a dolog.
Lassan jutnak el oda az idősebb emberek (tisztelet a kivételnek), hogy megértsék a lombikozást, hogy enélkül talán unokájuk sem lehetne. Annyira jó, ha valaki olyan felvilágosult, hogy halad a korral és a lombiknak örülni tud, ha képes tisztelni az anyukát a kitartásáért, hogy ennyit szenvedett a babáért. De nem mindenki ilyen:-(
Nálunk sem volt még mesterséges úton babája senkinek a családban. Az a szerencsém, hogy viszont a családom ismerősi körében végigszurkoltak egy sokadik lombikozást és átélhették közvetetten azt a hatalmas örömöt, amikor sikerült. Így már rám sem néznek értetlenül.

A pénz ügyében meg szörnyen rosszindulatú az após. Szégyellhetné magát!
Vendég
 


Monic
Akkor jó. És tablettába is lehet szedni szerinted?

Twist
Gratulálok! Mennyinél tartotok eddig pénzben? Azért gyüjtöm az infókat, hogyha netán erre kerülne a sor, a páromat megtudjam nyugtatni.

Dita
Azért elég kedves az apósod :twisted:

timejka
 
 


Twist,

gratulálok! Nagyon ügyesek a petikék és a kiskatonák! :wink:
Remélem marad majd tesóbabának is :wink:
A MagneB6-ot én 3X1-et szedtem, 3X2-t csak akkor ha fájdogált a hasam vagy a vége felé már picit keményedett.

TImejka,

szerintem tablettában ugyanolyan jó a Propur :wink: Legalább nem érzed a szörnyű ízét. Nekem azzal volt a legtöbb gondom, csak kólába cseppegtetve tudtam meginni.

Dita,

apósod monnyon le :evil: :evil: :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hello!

Twist,
majdnem én is megkönnyeztelek, drukkolok nagyon! Tesómnak kicsit mensiszerűen görcsölt utána, de nem volt vészes.

Dita,
a párodnak nagy mázlija van, hogy ennyire szereted!

Mensi még sehol, már tiszta ideg vagyok. Holnap készültem menni a szuri receptekért , de amíg nem jön meg, nem mehetek. Ha holnap jön meg, akkor a hétfő már majdnem késő lesz elkezdeni a szurit. Bele sem merek gondolni, hogy összejött a baba spontán. Nem tesztelek még, mert ritkán, de előfordult már, hogy késett.

Na, nyavajgás vége.

KépKép
yadine81
 
 


Twist,
hajrá a kis embrikéknek, biztos bírják hétfőig.
Sztetosztkópunk nincs, viszont van egy AngelSound nevű kis doppler készülékünk, amivel 12 hetes korától lehet hallgatni a pici szívhangját. Amúgy talán most már síma sztetoszkóppal is menne, de abban a sajátom is nagyon halk. Csak mivel már jó nagy Levi, elég nehéz megtalálni, hogy vajon hol is lehet a szivecskéje. Hát végül a köldököm felett találtam meg. A 19. heti UH-n is farfekvéses volt, gondolom még most sem fordult meg, ha ennyire fent van a szive. De még van is ideje...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Twist!
A 8 az nagyon jó, ezért lehet vinni őket 5 napos korukik, ahol is a megtapadás esélye jóval nagyobb, mint 3 naposan, de az is igaz, hogy nem mind szokta kibirni addig. Katának is igy sikerült! :)
Még nem tudni mikor lesz a leszivás, hisz tegnap még csak a 6.cnen voltam. Legutóbb 13.cnen volt.


Kata!
Annyit mondott a doki, hogy a balban van 5-6, aztán meg megnézte a jobbot, és abban is 5-6 db kezd növögetni. Hogy szépen nőjenek 225-t kellett szúrnom tegnap, ma meg 150-t a gonalból.(eddig is igy szúrtam) Holnap megint vv+uh, meg hétfőn is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Sajnos továbbra is csak zsiráf ügetésben vagyok.

Twist!
Gratula a pindúrokhoz!

Bumikám!
Nagyon drukkolok Neked, Nektek!

Ancsi!
Kitartást, már nem sok van hátra!

Dita!
Apósnak Kép
Tényleg embereddel terveztek házasságot?

Kata!
Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


Ditus!
Nekem meg anyósom egy bunkó. Igy nem is tudnak a lombikról. Bár legalább pénzügyileg támogat, ha kell.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Nagyon szépen fejlődnek a babákok, kizárt hogy ne maradjon tesóbabának a jégoviban! A talira már te is pocakosan jössz! :wink: :lol:

VIKI
Még nem tudom, nem hiszem hogy összeházasodunk! Én sem igazán akarom, apa lehet hogy akarja de én kevésbé, nem is szoktunk róla soha beszélni. Eleinte akartam de már egyre kevésbé. A közös bébink nagyobb összetartó erő mint egy házasságlevél. :D

YADINE
Tesztejjjjjjjjjjjjjééééééééééééééé máááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Timejka, most, ha a TB-s lombikra mentek, akkor az ugye, ingyen van. A vizsgálatok és gyógyszerek összesen eddig kb. 140 000 Ft-ba kerültek, ebből csak a gyógyszerek kb. 85 000 Ft-ba. Ha vannak friss leleteitek, akkor nem kell ilyen sok vizsgálat mint nekünk (nekünk pl. túl régi volt pl. a spermiogram és a rákszűrés is).

Bumikám, szorítok neked! Hogy bírod a szurikat? Ha meglesz a tüszőrepesztő szuri, akkor fellélegezhetsz, hogy vége az injekcióknak :wink:

Linácska, drága egy olyan készülék? Nagyon klassz lehet! Lilike hogy áll a kistesóhoz? Szokta simogatni a pocakodat?

Viki, köszi a gratulát! Lackó fickó hogy van? Ebben a jó időben hova szoktatok járni sétálni, vannak jó helyek a környéken?

Yadine, azért halkan szurkolok neked, hogy baba legyen a dologban! Neked ilyen hosszú szokott lenni a ciklus, vagy ez már késésnek számít?
Vendég
 


Twist
Köszi az infót.

Yadine
Tök igaza van Ditának, teszteljé mááááááááááááá

timejka
 
 


[/url]http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e5995d0181ac66a2168845294f309ed4_090326_090416_1239840000_.png

timejka
 
 


Hogy a fenébe lehet beilleszteni linket úgy, hogy egyből meg lehessen nyitni? Annyira béna vagyok ilyenekhez :oops:

Általában 7kor mérek hőt, ma viszont 5.30-kor kellett kelnem és akkor mértem. Ez a másfél óra sokat számít?

timejka
 
 


Timejka
Sokat számít a másfél óra rengeteg!

Én úgy szoktam hogy kimásolom a böngészőből és bemásolom ide!

Az előbb megnéztem Bogyót a blogomon és tök meglepi ért, mert sokat változott, már egy egész kis baba formája van nem olyan mint egy csikóhal!

Olyan édes úgy imádom!

dita75
 
 


Elhappolom itt a leendő mamiktól a laptetűket!

BUMI TIÉD A LAPTETŐ HOZZON SOK SZERENCSÉT A BABÁSODÁSBAN!!!!!!!!!

Mentem epret enni! Pá! Remélem fini!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: