Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit alszom, addig ti mennyit tudtok írni :roll: :wink:
Vendég
 


Andi, azt megköszönöm :)
Már letöltöttem egy csomót, de mindig van új szerencsére :lol:
Vendég
 


Süti
Hát... nem volt ez egy sikeres délelőtt :cry:
Ellenanyag...ha negatív az jó!

Brumi
Érezd jól magad!

Anna
Remélhetőleg csak valami ártalmatlan zöreje van a kisfiadnak.

Hgrita
Sajnálom. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
És Andrist napközben nem lehetne bölcsibe adni?

Manó
Gratulálok Öcsihez!
Olyan mutogatós ő is, mint Imola :wink:
Teszt miatt ne aggódj!
Előre hozott dátum: szülésnél úgyis az utolsó mensi szerintit veszik figyelembe :wink:

Babcika
Kocsit megrendeltem. Majd értesítenek, ha megérkezik.
Érezheted már a Picurt...

Petra
Gyerekszáj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi
AFP-re nem kell éhgyomorra menni.

Boboka
Ha csak AFP-t vesznek, akkor lehet előtte enni. Akkor nem ajánlatos a vérvétel előtti evés, ha pl. cukrot, koleszterint akarnak nézni...

Zsófi
Vigyázz magatokra!
Vendég
 

 
 

[quote="sutimano76"]K írta:sutimano76öszi Anna,sejtettem de nem voltam biztos,mondjuk én 0 Rh + vagyok páron meg B -,és volt tavaly egy 8 hetes méhenkívülim.de ezek szerint nem kavart be.


Ellenanyagszűrést mindenkinél csinálnak :wink:
Akkor nem is szokott gond lenni, ha az anya RH+...

Folt... nem nyomódott meg ott?
Vendég
 


Rita! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen és hogy kibírd a sok fekvést!!
Zsófikukac!! Örülök, hogy már rendben van minden és otthon vagy! Vigyázz magatokra!!
Süti! A vércsoportunk és a párunk vércsoportja tök ugyanaz!! :) De fura. :lol:
Dorka, köszi a listát én kimásoltam, biztos ami biztos, de azért a picasan is meg fogom nézni. Nekem ezekről még fogalmam sincs!!
Manó! Gratulálok a kis kukkóshoz!! Én is már kiváncsi vagyok nagyon, de még 2 hétig ki kell bírnom!

A vérömleny az mitől alakulhat ki? Megerőltetés vagy csak úgy magától???
Én is sokszor úgy érzem, hogy május végéig kéne dolgozni, de egyelőre a június vége tűnik biztosabbnak. Majd meglátom, mit mond a dokim.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Köszi az afp-s válaszokat.Csak afp és ellenanyag lesz holnap.

Boboka,elküldtem :wink:

Kép
v.andi
 
 


Mabe,csupa megnyugtató dolgot írsz,én A Rh + vagyok.

Kép
v.andi
 
 


Andi, köszi köszi köszi :lol:

Én is Rh + vagyok szerencsére
Vendég
 


Dorka
Nekem is van egy listám, amit a családtagjaim már megkritizáltak...
:wink:

Kata
Nekem tetszik a Lőrinc név :wink:
Vendég
 


[quote="v.andi"]M írta:v.andiabe,csupa megnyugtató dolgot írsz,én A Rh + vagyok.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


[quote="mabe86"]
írta:
mabe86
Folt... nem nyomódott meg ott?


A zokni tuti nem nyomta meg,mert nem ér fel addig,másra meg nem tudnám fogni és nem tegnap óta nem halványodik és nem sárgul és nem kékekül-lilulés semmit nem csinál csak van.ezért gondoltam terhességi foltra,......vagy nekem a munkám miatt már teljesen kész vannak a lábaim és aznap estére is nagyon úgy éreztem h bedagadt,meg mint mikor 40 fokban dolgoztam és csigalépcsőt másztam egész nap,na akkor éreztem ilyen nehéznek meg olyannak mintha mindjárt szétrobbana.

Peppino,akkor ha vér kell legalább tudjuk hova szaladjunk mind a négyen!!!!!

Na menek mert nővéremék hazaértek erdélyből,majd este jövök!!!!!!!

sutimano76
 
 


Egyenlőre csak linket tudok tenni
http://bolthely.hu/babyshop/id/01091_Gr ... csi_Gianni

(Micimackós lesz a huzata)
Vendég
 


Az még tényleg tök jó lenne, ha a tapasztalt anyukák beírnák a picasan a babakelengyés táblázatba, hogy miből illetve hányas méretből hány darabot javasolnak.
Elég szerintem az 56-62 es méreteket beírni, utána úgyis megtapasztaljuk majd :)
Vendég
 


Terhességi folt az inkább pigment folt, barnás, feketés színű...
Vendég
 


Sziasztok!


Kata: telcsiszámot küldtem, hívj ha oké a tali.

Rita: Nagyon szorítok, vigyázz magatokra!

Manó: gratula a kukacoshoz!

Dorka: Lista tök jó, elég részletes. Én még nem is gondolkodtam ezen, az első óta meg sokat felejtettem. Lehet el kéne már kezdeni gyűjtögetni? :lol:

AFP eredmény még nekem sincs. Már két hete levették, dokit tegnap hívtam, akkor még nem találta, ma meg elfelejtettem hívni. :(

Nem a babával kapcsolatos, de akinek már van gyereke hátha tud segíteni. Lányomnál gerincferdülést állapítottak meg, 16-18 fokost. A doktornéni elég keményen közölte, ha eléri a 20-at akkor fűzőt kell viselnie. Most kezdjük a gyógytornát suliban, meg a rendelőben is. Van valakinek tapasztalata, milyen a javulás esélye? Kicsit elkenődtem tegnap. :cry: De gondolom nem csak romolhat, hanem javulhat is. Ugye???

Ja és bocsi, hogy ezzel nyaggatlak titeket.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Nekem a baba körömvágó ollót húzták ki egyből, meg a vízhőmérőt :wink:
Vendég
 


A babaköröm vágó az pedig jó.Én anno vettem daninak egy lekerekített wilkinson ollót,és ha hiszed,ha nem,a mai napig azzal vágja a saját körmét.

Kép
v.andi
 
 


Taranee, szerintem az úszás mindenképp jót tenne a gerincnek.

Tud úszni a csemetéd :?:

Nekem is gerincferdülésem van / volt, most nem tudom milyen stádiumban van, de gyerekkoromban a sok úszást javasolták.
Vendég
 


Sziasztok!

Meglepően olvasom,hogy mindenhol 1-2 hét az AFP eredménye.Nekem nagyon hamar megvolt.Pénteken mentem és következő szerdán már meg is volt az eredmény. :D

Kérdés: tettem fel pocakfotót a picasara (most hétfőn készült) és én úgy látom meg érzem,hogy hirtelen nagyon sokat nőtt a hasam,ahhoz képest,hogy csak ma kezdtem a 18.hetet.Várom a véleményeket,mert ezt azért furának tartom,bár lehet csak paranoiás vagyok.
Ja és állítólag lányos pocakom van. :D
Vendég
 


Ja,de a kép készítése előtt megettem egy lángost egy palacsintát.:)
Vendég
 


[quote="v.andi"]A írta:v.andi babaköröm vágó az pedig jó.Én anno vettem daninak egy lekerekített wilkinson ollót,és ha hiszed,ha nem,a mai napig azzal vágja a saját körmét.


Lehet, hogy a tesóm volt béna hozzá :oops: :wink:
Vendég
 


Mabe,nézd csak :idea: :idea:
Lefotóztam neked :wink:

Kép

Kép
v.andi
 
 


Húúúúúúúúúúúúú, FELROBBANOK!!!!!! :evil: :evil: :evil: Vagy inkább mindjárt sírva fakadok :(

Elmentünk Anyuval az UH-ra.
Tudjátok, volt kuponom, hogy 1900 Ft a 4D, azért is mentünk. Beszéltük is itt valakivel a topikon, hogy furán van fenn az akció a honlapon, mintha nem lenne egyértelmű az 1900 Ft. Pont ezért fel is hívtam őket előtte, hogy tuti-e az 1900, ahogy ott van, stb. "Peeeersze!"
Erre odamegyünk, eleve olyan furi volt a recepciós csaj. Leültünk, kb. rögtön odajött, hogy jöttünk UH-ra, és elkezdte mondani a különféle opciókat, szolgáltatás/ár. Mondtam neki, hogy én a kuponnal jöttem, mutattam is neki. Erre közölte, hogy az ÚGY 1900 Ft, hogy nekem ki kell fizetnem a 17.000 Ft díjat!!! És majd ők adnak nekem utána 15.000 értékben ajándékutalványt, 5.000 ruha és 10.000 a köldökzsinórvér levételhez (amit mellesleg nem tervezünk).
Azt hittem, leesek a székről, mondtam neki, hogy én ezért telefonáltam, kérdeztem rá többször, és ez nagyon kellemetlen, meg hogy képzelik!!! Próbált mentegetőzni, meg mondta, hogy még SOHA SENKI nem értette félre. Mondtam, hogy nem értettem félre, hanem a kolléganője nem tájékoztatott a kérdésemre. Mondtam neki, hogy ez engem nem érdekel, csalódott vagyok és bosszús, eljöttem, vártam a vizsgálatot, ezt nekem nem pótolja, és ha adhatok egy tanácsot, talán magyarázzák el a telefonálóknak, hogy mi van, és egyébként is nekem miért érné meg, hogy végülis ki kell fizetnem 17 ezret (a saját UH-mon 12 amúgy is)!! Illetve mondtam neki, hogy a mázlijuk, hogy nem utólag szóltak, mert tőlem nem láttak volna 17 ezret, és örüljenek, ha nem megy fogyasztóvédelemre a dolog, mert a kuponon erről egy szó sincs, és nem vagyok köteles a honlapjukat megnézni.
Mindezt annyira kulturáltan, nem azokkal a szavakkal, amiket valójában gondoltam, és nem olyan hangnemben, ahogy jól esett volna adtam elő, hogy csodálkozok magamon. De bevallom, majdnem elsírtam magam ott helyben :cry: :cry:
És szépen faképnél hagytam a csajt.
Bevillant ám, hogy Boboka mondta tegnap, hogy nem volt szimpi neki a hely.
Hát le is írták magukat, és mindenhol hangoztatni fogom, hogy oda senki ne menjen.
Szóval a Kárpát utcai 4D UH Rendelőt kerüljétek!!!!!

Úgyhogy most nincs élmény, nem láttam Csokikát, csak jól elkenődtem :(
Két 2 múlva megyek a genetikai UH-ra a megszokott rendelőmbe, most azt várom ezerrel.

Bocsi, hogy így kifakadtam, de nagyon kiakadtam, csalódott vagyok :oops:


Más:
Asszem az órát tudjuk állítgatni a profilban az időzónánál...

Ha csak AFP, lehet enni előtte.

Jó a lista!!

floranan
 
 


[quote="v.andi"]M írta:v.andiabe,nézd csak :idea: :idea:
Lefotóztam neked :wink:

Kép



Ez nem babaolló... ezzel lehet vágni :wink:
Vendég
 


http://brendon.hu/ProductSearch/browser ... oromapolas

Az ilyen bumszli-végűek használhatatlanok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.15 19:46-kor.
Vendég
 


[quote="mabe86"]T írta:mabe86erhességi folt az inkább pigment folt, barnás, feketés színű...


nekem piros színű,még kiváncsi vagyok változik-e majd!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.04.15 19:55-kor.

sutimano76
 
 


Floranan,baszki,még én is felidegesítettem magam,ahogy olvastam.
Ha kell,adok egy nagyon jó 4D-s csajszi nevet neked,meg egy pasit is tudok meleg szívvel ajánlani.Sajnálom,hogy nem láttad CsokiManót.Remélem ez a 2 hét hamar eltelik.

Kép
v.andi
 
 


Floranan :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


[quote="v.andi"]F írta:v.andiloranan,baszki,még én is felidegesítettem magam,ahogy olvastam.
Ha kell,adok egy nagyon jó 4D-s csajszi nevet neked,meg egy pasit is tudok meleg szívvel ajánlani.Sajnálom,hogy nem láttad CsokiManót.Remélem ez a 2 hét hamar eltelik.


Édes vagy, köszi, van egy szuper dokim, megyek is 2 múlva a kötelezőre, ez csak bónusz csemegézés lett volna, mert jött a kupon :(
A legrosszabb, hogy annyira vártam, hogy lássam............
Remélem én is, hogy gyors 2 hét lesz :oops:

floranan
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76
[quote="mabe86"]T írta:mabe86erhességi folt az inkább pigment folt, barnás, feketés színű...


inkább piros színű


Nekem így, kép alapján úgy tűnik, hogy inkább olyan, mintha valami megnyomja, egy apró ér megpattant volna...
Nem halálos :wink:
Nincsenek viszereid?
Vendég
 


De vannak Mabe,bár csak 1-1/láb.azért lehet elmegyek a bőrgyógy.-ra

sutimano76
 
 


Floranan,sajnálom h így jártál,iszonyú önuralmad van ha mindezt visszafogott üzemmódban csináltad végig.Hamar el fog repülni az idő!!!!És akkor végre láthatod Csokit!Kiváncsi lennék ha 20 év múlva megtudja hogy mi így beszéltünk róla mit szólna hozzá.

Lina,kicsit nehéz helyzetbe vagyok poci tippel,mert számomra ez annyira nem egyértelmű,de ha muszáj már most megtippelni,akkor talán inkább a lányra tippelek én is.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]D írta:sutimano76e vannak Mabe,bár csak 1-1/láb.azért lehet elmegyek a bőrgyógy.-ra


Nem akarlak lebeszélni.... :wink:
Vendég
 


Találtam egy hasznos linket.Lehet,hogy már ismeritek,de nekem ebben nincs nagy rutinom.Itt meg jól össze van gyűjtve minden:

http://velvet.hu/poronty/2007/01/24/gye ... anyagi_ju/

Beteszem a picasára

Kép
v.andi
 
 


miért nem ?felesleges,mert akkor nem megyek,vagy felszívódik vagy ott marad,annyira nem érdekel.de nekem vannak bőven elpattant hajszálereim is,de azok se így néznek ki.

sutimano76
 
 


Vendég
 


Kép
Vendég
 


" Az igényeket a munkáltatónak vagy az Egészségbiztosítási Pénztárnak kell benyújtani.

Némethné Putnoky Judit osztályvezető felhívta a figyelmet arra,hogy az igények hiányosan is benyújthatók,ebben az esetben hiánypótlásra szólítják fel az igénylőket,a hiányzó iratok később is csatolhatók. "

Hmmmmmm,sokan már ismeritek történetem,ha ezt is így intézik akkor vagy lemaradsz a gyedről vagy járkálhatsz be mint én,én biztos hogy vigyázni fogok mostmár az oeppel,és nem adok be hiányos papírokat,mert megint futkoshatok a pénz után.

sutimano76
 
 


Elmentem pihizni, aludjatok jól!

floranan
 
 


Én is megyek House-t nézni aztán szunya,jó éjt!!! Kép

sutimano76
 
 


Floranan, basszuskulcs :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: Elmennek a fenébe :!: :!: :!:

Én mondtam neked múlt héten, hogy számomra hihetetlen, hogy ott 1900 forintért megcsinálják a vizsgálatot, hogy szerintem ez úgy van, hogy ki kell perkálni a 17 ezit aztán meg adnak kuponokat.

Én 9 hetesen voltam ott szívhangkukucsra, a telefonban a pasi azt mondta, hogy felveszik ezt is dvd-re, aztán persze nem vették fel. De azért úgy is 8900 körül volt a pár perces vizsg. Mondjuk nekem akkor az is megnyugtató volt. De nem voltam tőlük elragadtatva, szerintem nagyon a lóvéra mennek rá.

Gyorsan eltelik az a két hét meglátod. Én is kb. két hét múlva megyek az Istenhegyire.

Jóccakát nektek, mentem aludni
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Kép
Boboka tud úszni, erre én is gondoltam, csak egyenlőre nem tudom hova, mikor. A gitár, szolfézs, tánc mellett most a gyógytorna is, lehet, hogy az úszás nyárra marad. Apukám szokta elvinni hétvégeken magával úszni, mivel ő jár minden hétvégén, csak Palotáról Budafokra kijutni minden szombat-vasárnap reggel az nem egy leányálom. Az meg nem lehet, hogy mindig ott van hétvégén. Bár ő bírná. :lol:
Köszi szépen!
És bocs mindenkitől, hogy ilyenekkel zaklatlak titeket!

Floranan: nem semmi! Én már egy csomót végignéztem a neten árügyben, ott elég világosan leírják mi mennyi.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Mennyit tudtok írniiii! Nekem ma nagyon sok munkám van, ne csináljátok ezt!! :lol:

Taranee, köszi mentettem! Hívlak mindenképp, csak apukám nagyon rosszállapotban van, és most munka után megyek hozzá. :(
Jelöltelek iwiwen!

Mabe, köszi. Tesómék valami csipeszt emlegetnek h nagyon jó körmöt vágni babáknak. Jó a kocsi!!!

Floranan, férjem lehet az asztalt borította volna rájuk! :evil:

Suti, allergia?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Jó ég! Alig győztem utánaolvasni.

Köszönöm a dicséreteket ránk. :) Igen, a Páromnak nagyon szép zöld szemei vannak, de csak néha, mert színváltós a szeme. :D Szokott narancsos színű is lenni az írisze. :)

Floranan!
Nem semmi, ami a rendelőben történt. Annyira utálom ezt a pénzhajhászást, hogy inkább nem is feszegetem tovább. :twisted: De kitartás! Én is kábé két hét múlva megyek újra 4D-re, úgyhogy szolidaritok Veled. :wink:

Jó, hogy írtátok, hogy AFP-re lehet menni úgy is, hogy ettél előtte. Nekem az SZTK terhesgondozójában mondták, hogy éhgyomorra kell menni. :? Mondjuk már túl vagyok rajta, de jófejek ezek az SZTK-sok... :?

Lina!
Néha én is úgy érzem, hogy a pocim napról napra kerekedik. :) Aztán meg ma is megkérdezte a nagynéném, hogy hol rejtegetem a gyereket. :D Pedig szerintem már tök látványos.

KépKép
aranynap
 
 


Jó reggelt!

Megjöttem az afp-ről.

Nem mertem előtte reggelizni, mert a védőnő még felírt valamit, hogy azt is le kell venni (ami egyébként már megtörtént múltkor, csak állítólag most új neve van amit a védőnénim nem ismert, no mindegy), meg kértem, hogy nézzék meg a toxot is. Már majd éhen haltam mire hazaértem.
Úgy voltam vele, ha valamit most azért nem tudnak levenni mert nem éhgyomorra jöttem, akkor lehet visszajönni máskor, azt meg nem akartam. Végül is ki lehetett bírni.

Ja, és egy hét múlva meglesz az eredmény állítólag.

Floranan, kicsit megnyugodtál?

Szerintem ha ennyire vártátok a tegnapi uh-ot, menjetek el a héten valahova 4 D-re. Általában nem kell napokat várni, még a bejelentkezés napján fogadnak.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Boboka (és mindenki), megnyugodtam, mondjuk tegnap este ott voltam, hogy felhívom a fogyasztóvédelmi bandát, csak kérdés, megéri-e a sok utánajárás és idegesség.
Nem hiszem, hogy elmegyek most újra, úgyis megyek 2 hét múlva, meg igazából az ára miatt döntöttem úgy, hogy megyek.
Nekem is fura volt, hogy csak ennyi, én is láttam a másik kiírást is, csak nem értettem, hogy miért jó nekem, ha van egy kuponom, ha mindenkinek jár ez a CSODÁLATOS KEDVEZMÉNY, pont ezért telefonáltam, de a recepciós biztos máshova figyelt, mert jól bevitt az erdőbe :evil: :evil:
És valszeg jó, hogy nem volt ott a párom, mert tutkó lecapoeirázta volna!!

floranan
 
 


Húúú mennyit tudtok írni...

Mabe!
Szerinted a 3100-as méhszáj mennyire gáz 21 hetes ikerterhesen?
nagyon szép kocsitok lesz!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="mabe86"]E írta:mabe86gyenlőre csak linket tudok tenni
http://bolthely.hu/babyshop/id/01091_Gr ... csi_Gianni

(Micimackós lesz a huzata)


Nekünk is pont ilyen kocsink lesz, csak egy régebbi évjárat(megörököltük), és más színben :)

floranan
 
 


Babakocsiról kép nagyon szép!


Bébiolló: nekünk nagyon bejött( a lekerekített végű, de csak jó minőségűt érdemes venni)

Babakelengye: változó, hogy kinek mennyi kell, igazából az 56-os méret általában 1-2 hétig jó egy átlagos méretű gyerekre, a legjobban a 62-68-as méret tart tovább. Én bodyra hosszú ujjas polókat adtam, a rugikat nem szerettem, nekünk kényelmetlen volt. Zokniztunk, de arra is figyelni kell, hogy ne legyen erős a gumija...

Kép
arvaerika
 
 


Szia Mindenkinek!

Rég voltam, de nekem is megvan a magam feladata, pláne 3 gyerekkel jó időben...egyre kevesebbet tudok gép előtt lenni, a laptopot meg csak nem viszem sétálni :lol:


Jelentem tegnap voltam UH-n, mindkét Manó a legnagyobb rendben. A doki nem merte mondani, mert eléggé furcsán feküdtek a palántáim, de én láttam, az A baba fiú, a kicsi bója lebegett :lol:
B babuci viszont nagyobb, jó-jó pár mm-rel, de ő titokzatos, nem mutatott semmit. Amúgy úgy fekszenek, mintha A baba pocikáját párnánk használná B baba. Neveket direkt nem mondok, mert a jövő héten kaptunk időpontot 4D re és talán akkor 100% lesz a nemük is.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?