Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Jók a táblik!
Vendég
 


Jó reggelt!

Pingi! Gyógyulj meg mihamarabb! Kaptál valami probiotikumot, hogy rendbe tegye a bélflórádat? Ha nem, akkor is kezd el szedni valamilyet, mert nagyon jótékony! Pl: Normaflore, Protexin

Panndi! Te is gyógyulgass, ne pörögj annyit! :wink:

Anita! Nyugalom, Hanna nem ma születik! :)

Dóri! Te meg pihenj kicsit ha Samu engedi!

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Annus! Köszi a táblit, pont az előbb gondoltam rá. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Apukám karikagyűrűjét szeretnénk becseréltetni.24 karátos és szeretnénk érte 2 12-12 karátosat.Valami egyszerűt és szépet.Ismerős jóbarátja az ékszerész szóval bizti kapunk egy kis plussz kedvezményt is, remélem.Vagy ha nem találunk olyat ami tetszik akkor beolvasztatjuk és öntetünk belőle kettőt.Az is jó megoldás lenne.
Az ujjaim nem dagadnak sőt semmim nem dagadozik.Örülök is neki. nem biztos hogy megyek ékszerészhez mert megint előjöttek ezek a mensis görcsök.Asszem fekszek egy kicsit hátha jobb lesz.
:cry:

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Pingi! Kitartás!

Panndi! Tök jó, hogy jobban vagy! :D

Nos, mi tegnap voltunk áramlás-vizsgálaton. Úgy tűnik minden ok, tehát nem gáz a II-es placenta. :D De előttem volt egy csaj, akinek a babája már nem érezte jól magát odabent. :? Próbáltam nem odafigyelni, de nem értem miért nem akkor hívtak be, miután őt már megvizsgálták... :?

Most el kéne kezdenem vasalni (úúúútálok), aztán varrunk tesómmal. :lol:

Dóri, szerintem ez remek, hogy a férjed haza tud jönni!

Szép napot!

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Ki lakik még csepelen rajtam kívül? Emesét láttam, Novygirl-t, és Incit...

Ti csepelen belül merre vagytok?
Segítene nekem valaki, hogy ezeket a klasz képeket honnan szúrjátok be? (Mármint a centiket a képekkel, és aláírásokkal)
Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


[/b][/quote][/url]

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pingi! Mindenképp idd a Normaflort,az segíteni fog a bélflórát helyrehozni! ...és ACTIVIA joghurt,lehetőleg natur!!!!Jobbulást!

Kép
f.ancsi
 
 


Trixi!
Nyomj rá vki vonalzójáa és akkor feljön az oldal ahol lehet csinálni.Elkészíted,kapsz hozzá kódot.Azt a kódot ami úgy kezdődik h [url....na azt kell bemásolnod!Fenn legördíted a segédleteket,ott leszhogy profil.Azon belül pedig az aláíráshoz kell bemásolni a kódot!Így meg fog jelenni minden hozzászólásodnál!Ja ne feljtsd alul menteni a beállítást! :wink:
Remélem érthető volt :oops:

annus11
 
 


Pingi: jobbulást! És kitartás! Szorítok!

Annus: álom :lol: . És én már megszültem az álmodban, vagy te hamarabb fogsz szülni, mint én? :P

NEkem mára leszállt a hasam. Tisztára fura, hogy lenézek és olyan kicsi lett. Remélem, a gyomorégés legalább javulni fog.

Kép
Kép
tinu
 
 


Próbálkozom, köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na ez nem jött be! újra próbálkozom, ezért bocsi mindenkitől! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


újra!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nekem csak ilyen kódot küldött a babafalva, de megpróbálom valaki máséról lemásolni a vonalzót, hátha úgy menni fog!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na itt van, lássuk a Macit!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Olyan vicces, most kaptam egy e-mailt az egyik doktori órát tartó tanártól, hogy két alkalommal lesz óra a félévben (egy kocsmában persze :lol: ), április 28-án és május 5-én. 8) Szerintetek el tudok menni???

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi!
Arra nyomj rá h vonalzó létrehozása.És akkor 2 kódot fog iírni a lap alján.Pontosabban linket,itt így hívja.És a PHPBB-t kell bemásolnod!

annus11
 
 


Sikerült!!!!! Mindenkitől bocsi, hogy kicsit széthúztam a topikot a próbálkozásaimmal! :D :D :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na látom közben sikerült!

Tinu!
Te még egyben voltál!!Hát,kérdezd meg h gyereket vihetsz e magaddal :lol: Vagy lesz e a közelben szülész :lol: :lol:

annus11
 
 


Használt valamelyikőtök Pevaryl G hüvelykúpot? A dokim szerint szabad és én a Canesten kúpra allergiás vagyok.Az interneten nem találtam semmi biztatót ezzel kapcsolatban.(Biztos a sok kaja a bűnös a gombámban :oops:)

Kép
f.ancsi
 
 


Fancsi!Mikor Grétit vártam,használtam ilyet.kb 16-18 hetes terhes voltam.Meg szülés után sokszor.Jobb mint a canesten.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Elkiabáltam tegnap....Manóci éjjelre beindult....szétszedte a pocimat.... :?
Elég sokat keményedek mééééééég mindig.....Dóri jól érzed, pont ezt szeretném nagyon...vagy legyen már valami és induljunk szülni, vagy egy kicsit nyugodjon le a méhem...péntek óta rettenet..... :?

Pingi!
Szalmonella terhesen? Húúúúúúúúúú, te szegény. Az alapban is nagyon gáz, nekem volt 'szerencsém' átélni egy trópusi fajtáját.....7 hónapig :shock: voltam beteg és fertőző... :?
A beöntés most nagyon para lenne neked.....
Milyen antibiotikumot kaptál rá?

Annus!
Jó álom.....apu a szülőágyon, kenyérsütőd a kórházban.... :lol: :lol: :lol: Szerintem ezt most nem kell lenyomoznod az Álmoskönyből..... :lol:
Nem azt írtad, hogy 15-én szülnél, ha tervezhetnéd....na? elképzelhető????? :)

Betegeknek jobbulást!

Kép
mozza
 
 


Na megjöttünk a délelőtti kutya sétából.Jó lenni elmenni ebédelni a barátnőmékkel,mert a krumplifőzelék,amit tegnap Dani hozott nem szimpi.De pszt!Nem elmondani neki. :wink: Szóval akkor még van fél órám,és utána mehetnék enni,aztán meg NST és UH a kórházban.Meg azt mondta a doki,hogy ma beszélgetünk.4-kor meg a bőrgyógyász.Jajj!!!Én annyira ideges vagyok.Remélem mindenhol jó híreket kapok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Érdekes,ez a 15-e.Viccen kívül ez a nap nekem is tetszene, de nálunk erre semmi esély sincs. Akkor viszont a napja tetszik még,mikorra ki vagyok írva, 25-e.Szeretem az 5-ös számot. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én 18án szeretnék!Mert aznap lesz az uram nagymamája 70 éves!
Amúgy ma sógorom szülinapja van :wink:
A másik dátum nekem is 25,de az uram meg május4et emlegeti....mondtam h addig én nem várok :lol: :lol:

Kutyafüle!
várunk a hírekkel!Minden oké lesz!!!Remélem h Riki befordult már....

annus11
 
 


Helló lányok!

Nos, végre észhez tértem, és nagyjából felvettem a ritmust!

Mielőtt megint elfelejtem: Petrus, neked továbbra is nagyon szorítok!

Pingi, hát ez kurrrrrrva gáz! Már elnézést, de én igazán át tudom érezni: 5 hetesen kaptam szalmonellás ételmérgezést tiramisutól (talán van aki emlékszik rá). Se gyógyszert nem lehetett, semmit, csak várni, és borzasztó volt. Normaflore-t én is ittam! A jó hír: 5 nap alatt végigrohan a tornádó a szervezeteden, és utána egyszerűbb az élet. Nagyon szorítok. A lázra nagyon figyelj, ha van!

Panndi, de jó, hogy jobban vagy!

Dóri, ti is hiányoztatok nekem!

Amúgy jól telt a húsvét, 13 locsolóm volt, úgyhogy tutkóra nem fogok elhervadni! :D Az volt kicsit rossz, hogy tegnap belefutottunk egy 3 kamion ütközése keltette dugóba hazafelé az M5ösön, és a tűző napon álltunk 2,5 órát, iszonyatosan kellett pisilnem, és éhes voltam. Aztán amint sikerült a 2 órás utat 5 óra alatt megtenni, már jobban is lettem, főleg, mikor láttam a híreket Marci babáról!

És még egy. Nem akarom sokat ezt itt reklámozni, de az anyukám több hete nagyon beteg. Azt szeretném kérni, hogy akinek kenyere, imádkozzon, akinek nem, küldje a pozitív energiákat, hogy meg tudjon gyógyulni, mire a kis unoka megszületik.

Ma tök jó volt a relax, találkoztam Zsücivel meg Heannel, Tinu, csak Te hiányoztál, de persze megértjük, hogy ez már neked ebben a formában nem pálya... Na és akkor egy kis lelki táplálék: volt ma relaxon egy anyuka, aki húsvét hétfőn szülte meg első gyermekét 4350 g-mal (37. hétre!) természetes úton, 5 óra alatt. Szóval van remény!!! :P :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megint nem voltam pár napot.

Most nézem hogy már vagytok néhányan 37-38 hetesek, hihetetlen.
Lassan jönnek a babák. :)
Remélem nekem még bent maradnak minimum 3 hetet.
Alakul a kórházi csomagom.

Vércukor
Most sem lett tökéletes. 32. hét: a reggeli jó, a terhelés 7,8 helyett 8. Bár a 32. héten már lehet nem reális, majd leírom mit mondanak a diabetológián.

Visszér
Elmentem a sima körzetre is. Sokkal alaposabbak voltak, még a vérkeringést is ellenőrizte. Kaptam két gumiharisnyát receptre 1200 ft.-ért. A magánrendelésen, 2 perc, csak ránézett a lábamra, 7000 Ft. a harisnya 4000 ft., pár nap alatt ígérték és eltelt egy hónap még nincsen itt. Én már nem váltom ki az tuti. Bánom, hogy elmentem oda.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szia Szofi!
De jó, hogy vagy te is. :)
Szoba halad? Vagy még kerülgetitek a dobozokat? :lol:
Anyudnak jobbulást, mennek a +energiák! Remélem nem annyira komoly... :?
Nem semmi a 37.héten egy 4 kg feletti babát szülni.....mi lett volna ha túlhordja....rekord súlyú bébi.

Csajok, volt közületek olyan, akinek a babója magzatburok szivárgással indult el.....mennyi és milyen kb. a magzatvíz mennyisége/színe/állaga?
Előtte törvényszerűen elmegy a nyákdugó???? :?:

Kép
mozza
 
 


Annus!
Jók lettek a táblázatok, a babás is hamarosan beindul ... :)
Beírnál engem is, mert még nem vagyok benne! :(

adatok:
35. hét
Szigetszentmiklós
Tesók: Dorottya, Balázs
Köv. vizsg: ápr. 20 UH és doki
Kórház: Szt. Imre, dr. Rabóczki Marietta
szülés: máj. 12.
név: Bence

Nagyon köszi!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Anika!
Te is régen voltál....mizujs veletek? Hogy bírod a megapockód? Kiscsajok mocorgósak? Apor hagy pihizni?

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Nekem szivárgott egésznap.Olyan nyálkás folyáss szerű volt,kicsit halvány rózsaszín.Nyákdugóval nem találkoztam,csak sűrűn kellett cserélni a tisztaságit.Persze nem tudtam mi is az,így azt hittem folyásom van. :oops: Neked van valami??????

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza: ha gyanús a dolog, akkor azt hallottam itt többektől, hogy a gyógyszertárban lehet kapni valami betétfélét, ami bejelez, ha magzatvíz szivárog. A gyógyszertárban biztos tudják, mi az.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak!
Trixi, Emese és én is a hév vonalánál lakunk az újépítésűben. Te merrefelé?

Pingi,
ez ultra gáz, nagyon sajnálom. Gyógyulj meg minél hamarabb!!!

Emese,
a furulyában még a férjecskémnek is volt része, rögtön nem az volt a reakció, mint kutyasétáltatásnál (,,minden csoda három napig tart"). Mondta, hogy menjünk el otthonról, mert nem bírja a macskazenét :) Mi bezzeg órákon át hallgathattuk...

Ma voltunk az első ctg-n, elég muris volt, ahogy nyomkodni kellett a mozgásjelzőt. Kisfiam igen aktív volt, nem kellett ébresztgetni, csak úgy lökdöste a műszert. Minden rendben van, csak annak nem örülök, hogy egész idáig fejvégű fekvésben volt, most meg gondolt egy merészet és megfordult. Szóval lehet szuggerálnom, hogy visszakozzon a drágám. Szerencsére a lepény tökéletesen működik, az áramlás teljesen rendben van.

Akik már járnak: mit mutat pontosan a felső görbe? Az alsóra úgy emlékszem Annus írta, hogy a méhtevékenységet jelzi. Az max. 50-ig ment fel nekem.

KépKép
novygirl
 
 


Hahó,

Szofi,
mennek anyudnak a pozitív energiák és az imák is! Reméljük hamar meggyógyul.

Mozza,
csak nem??? :)

megyek tanulni...holnap vizsga. én is kérem a pozitív energiákat.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza

nekem így indult. Szivárgott, nem egy nagy tócsa lett, csak folyt lefelé a lábamon. Átlátszó volt, az a jó, ha zöldes, akkor bekakilt a gyerek, az nem olyan jó, mert az oxigénhiányra utalhat. Ugye a piros se jó. Szóval, ha nem átlátszó, akkor turbózni kell a kórházba, de amúgy is ilyenkor egyből elindul az ember.
Állagra, mintha víz lenne.
Mennyiségre nemtom mennyi lett, mert betétet raktam be. Meg ilyenkor lehet egy idő után eláll, mert a gyerek feje betömi a repedést.
Nyákdugóval én nem találkoztam.
pumuklii
 
 


Novygirl
a felső a baba szívverését mutatja. jó korán kellett menned az első nst-re.

Annus
nekem ápr 29 lesz az első + vérvétel.

Szofi
drukkolok anyukádnak!
pumuklii
 
 


Szofi! Imádkozom. Mi a baja? Nem emlékszem, hogy írtad vagy nem... :roll:

Mozza! Nekem magzatvízfolyással indult. Kb. egyben jött ki fél-1 deci (vagy nemtommennyi, mindenesetre elöntött picit, amikor kikeltem reggel az ágyból). Színtelen-szagtalan volt. Ha szivárogna a magzatvíz, onnan tudhatnád, hogy ugyanígy színtelen-szagtalan, és eláztat 1 óra alatt 1 zsepit. De azért csalóka, mert én nem találkoztam nyákdugóval, szóval anélkül is jöhet, meg miután kiszaladt belőlem az a mennyiség, emit írtam, sok órán keresztül nem jött (még csak nem is szivárgott) semmi. Vlsz. kicsit tudatlan is voltam, nem tettem betétet, itthon dolgozgattam, aztán mentünk a kórházba, hosszas procedúra után felvettek, még egy kis idő múlva a szülőszobán voltam - kb összesen 7 óra múlt el az első elöntés után, és teljesen száraz maradtam. Onnantól szivárgott picit, de az sem volt vészes.
Patikában lehet kapni vmi olyan tesztet, ami meg tudja határozni, hogy magzatvíz-e, ami szivárog.
Kicsit zavaros, meg hosszú, bocsi, de remélem, vmi hasznos is volt benne... :roll:

Anika! Mostmár neked sincs sok hátra azokkal a nagylányokkal! Kitartás! Majd számolj be, mit mondtak a diabetológián!
Vendég
 


Közben már sokan beszámoltak... :) De van vmi, Mozza? Légyszi mesélj!!!

Esztó!!! Ügyes légy holnap!!! Ma meg tanulj még!
Vendég
 


Nem tudom...betétezek. Reggelente szokott némi folyásom lenni...de most nem csak reggel van.....betettem egy betétet. De nem rózsaszínű a folyás, sima-átlátszó...a furi az, hogy eléggé szúrkál lent...azt hiszem megkérek valakit, hogy hozzon nekem olyan gyógyszertári izét...bakker nem lehetek ekkora béna, csak fel kellene ismernem, hogy ha ez magzatvíz.... :?

Kép
mozza
 
 


Pumukli,
köszi, most tanulmányoztam át, meg utánaolvastam a neten is, így már értem, hogy mi micsoda, illetve látom, hogy jók az eredmények. Tényleg korán van. Eredetileg úgy volt, hogy csak a 37. héttől kell mennem, de a kisfiam olyan méreteket öltött, egész konkrétan kb. 3 héttel haladja meg a tényleges korát, hogy a doki úgy döntött kezdjük előbb.

Eszter,
megy a drukk ++++++++++++++++ Mennyi vizsgád van még?

KépKép
novygirl
 
 


Végigolvastalak Titeket és közben elfelejtettem, miket akartam írni.. :roll:

Nekem holnap reggel UH, CTG, doki vizsgálat, aztán vissza a fül-orr-gégészhez :shock: Jó kis délelőtt lesz... Most picit kezdek rosszabbul lenni, de nem tudok elaludni :?
Vendég
 


Ez egy délelőtt alatt, Panndi? Nem lesz egyszerű... Zsófival mi lesz? (Ok, Fruzsi megy veled... :) )

Ja, vmelyik nap én is álmodtam, meg kellett írnom nektek, hogy Zsuzsi lett a manónk. :)
Vendég
 


Mozza! Nem vagy béna... Nem olyan egyszerű megállapítani! :) Keményedések, fájdalom van egyéb?
Vendég
 


Mozza,
nekünk múltkor azt mondta a szülésznő, hogy úgy lehet megállapítani, hogy lefekszel felhúzod a lábad és ha 15 perc múlva " tócsa" van alattad akkor szivárog.
de izgi :)

Novygirl,
4 beadandóm van, abból letudtam már 3-at, a héten egy vizsga, jövöhéten kettő, egymás után , és akkor már csak két vizsga marad. szóval még van bőven.

Panndi,
tényleg jó sűrű lesz a délelöttöd. Azért pihenj amennyit tudsz.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, viszem az egész családot :lol: Zsófival nem tudok ketten menni, így itthon kéne hagynom, és Apa vigyázna rá. Mivel ő vigyázna rá, úgy döntöttünk, jönnek ők is,legalább UH-n Apa is benn lehet :)
Vendég
 


Pingi! jobbulást!

Kutyafüle!
Nekem az első terhesség alatt egy csomó anyajegyem burjánzásnak indult. Megnőttek, kipúposodtak, más színűek lettek stb. A hasamon volt ami 1 cm-ről 4 cm-re nőtt. Én is nagyon megijedtem, de állítólag ez terhesség alatt normális reakció lehet. Szülés után egy évvel a biztonság kedvéért ötöt leoperáltak, de nem voltak kórosak. Ne izgulj biztos semmi baj.

Tinu! Hiányoltalak ma relaxról, de teljesen megértelek. Nekem már a 3-4 buszmegállónyi utazás is megerőltető. ma voltam CTG-n, utána UM-nél. Igazad volt, a kórházban sokkal kedvesebb, mint a magánban. Érdekes. A szülésznő viszont nagyon furi volt, nagyon hűvös és kelletlen. Tisztára úgy éreztem, mintha meg lenne rám sértődve valamiért, de hát ma találkoztunk másodszorra. Közölte, hogy szülőszobalátogatásra nincs lehetőség, pedig egy pár pont előttem sétált be ezzel a céllal.

Szofi, Zsüci! Örülök, hogy találkoztunk! Jövő héten még megyek, de utána sajnos úgy néz ki, be kell feküdnöm.

Kép

Kép
hean
 
 


Hean! Miért kell befeküdnöd???
Vendég
 


Sziasztok!

Trixi
Én a SzT. Imre térnél lakom. Te merre?

Mozza
A dugesz olyan kocsonyás valami. Barnás színű. Nekem előbb az távozott és utánna 3 napig szivárgott a víz, amit én is inkább a vizelethez tudnék hasonlítani csak ezt nem tudod visszatartani.

Annus
Jót nevettem az álmodon. Jó kis otthoniasra sikeredett a kenyérsütővel, de hogy még apa is szült :lol: . Ne izgulj ezek az idióta álmok engem még szülés után is elkisértek kb.2 hétig.

Esztó
Tanulj még picit és légy olyan kis ügyes Álmossal , mint eddig. Drukkolok a vizsgához.

Kép
Kép
incike
 
 


Esztó!
Kipróbálom. Rákerestem neten....van olyan is, hogy fent reped meg kicsit a burok...szivárog, majd semmi....
a fene tudja.....holnap reggel megyek NSTre, meg csinálnak UHt is...max akkor kiderül, hogy mizu....
Keményedések vannak...de ez megy péntek óta, totál semmi rendszer nincs bennük....hol gyengébb, hol leszakad mindenem közben, úgy fáj.... :?
Na, mind1, bízom a női megérzésben, csak rájövök, ha menni kell....kivárok.
Meg titeket zaklatlak a kérdéseimmel....olyan bénának érzem magam :oops:

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: