Új privát üzeneted érkezett!

vayacon örülök, hogy túl vagy az egészen, sajnálom, hogy tényleg beteg voltál de ha te azt írod, hogy a doki meggyógyított és jöhet a baba akkor csak gratulálni tudok szívből, pihenj és mindent bele.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Vayacon!Örülök, hogy sikeresen túl vagy rajt és megvan a "bibi"! :) Legalább nem a bizonytalanságban vagytok és most már semmi akadálya a babának!Pihenj és utána majd hajrá!!! Vissza kell majd menned kontrollra?Vagy mondanak majd továbbiakat?
horváth beáta
 
 


Vayacon,
remek,hogy jól vagy már és volt értelme a műtétnek!Akkor most teljes gőzzel hajrá!!!!
Vendég
 

 
 

köszi, lányok!

Bea, jövő hét csütörtökön kell menni varratszedésre, már lehet, hogy akkor mond valamit a doki. Ha nem, akkor ha jól tudom, egy hónap múlva lesz kontrollvizsgálat, akkor már biztosan többet tudok.
vayacon
 
 


Vayacon!
jó hogy kiderült, hol a bibi. Én úgy tudom, hogy endo esetén inszemet vagy lombikot javasolnak a műtét után, ugyanis azokkal jobbak az esélyek, és egy endosnak nincs ideje spontán próbálkozni, mert az endo kb fél éven belül visszajön.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dina!
Teákról:
Ciklus első felében málnalevél teát, ciklus második felében palástfüvet igyál. A cickával kapcsolatban eltérőek a vélemények, van aki azt mondja, hogy ciklus első felében, van aki azt, hogy a második felében kell inni. Ezért én pl azt csak menzi előtt 1-2 nappall, illetve menzi alatt iszom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
én hallottam már olyat,hogy valaki endosan teherbe esett.Sok fokozata van ennek a randaságnak,lehet,hogy Vayaconnak olyan stádiumú,hogy simán próbálkozhatnak spontán.Pláne,ha nem kell hormonkezelés :roll: csak hangosan gondolkodom,nem tudom,de kívánom nekik,hátha kikerülhetik a lombikot...
Vendég
 


Zsó!
Persze, csak ha 3-4 hónap alatt nem lesz spontán terhes, akkor szépen lassan jön vissza az endó, és utána megint nagyon lecsökkennek az esélyek. Persze nem lehetetlen mellette is teherbe esni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi nálad mizus? Látom holnap 27. nap mi lesz szerinted jót tett a kirándulás nektek? Látom tesztelsz de ugye még nem adtad fel hiszen még 2 napod van priig korai volt még a - teszt eredmény :wink: megy a drukk most neked!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melisch
 
 


Vayacon, szia! örülök, hogy újra itt vagy! és most már minden ok lesz. hidd el! van egy ismerösöm, akinek szintén endoja volt, lombikot ajánlottak neki és elsöre besikeredett a baba. persze a lombik ugyebár hormonkezeléssel jár, amit a te dokid nem ajánl. de szerintem ö tudja, hogy miért mondta ezt, biztos több ilyen esete volt, mint te és spontán megfogant a baba. :D jo, hogy egy szimpatikus orvossal hozott össze a sors, akiben meg tudsz bízni. Most még pihenj sokat, és újult erövel minden bele, hajrá babaprojekt!
Mmzso, köszi. utána nézek a forumon.
Bumi, köszi.
dina34
 
 


Egyelőre nem tudom, hogyan tovább, ezt még nem mondta a doki. Azt csak hallottam, hogy nem ajánlja a hormonkezelést (ez alatt azt értem, hogy hormongyógyszerekkel teljesen leállítják a mensit, ez sokkal durvább mint a lombikos hormonok), ugyanis sokaknál ezzel kezelik a betegséget, de ez alatt ugyanúgy visszajöhet az endó.

De biztosan nem lehet sokáig spontán próbálkozni, mert ez a betegség tényleg hajlamos a kiújulásra. Valószínűleg inszem kell majd, ha nem jön össze pár hónapon belül. Lombik biztosan nem, mivel a petevezetékeim átjárhatók, és a férjem spermaképe is rendben. Legalábbis remélem, tényleg nem lesz erre szükség.

Amúgy sokaknál azért újul ki a betegség, mert nem megfelelően kezelik, és nem távolítanak el mindent, amit kell a műtét során. Márpedig ha maradt egy kis endó, akkor az megint el fog terjedni. De szerintem a Fülöp doki profi ebben, úgyhogy remélem, ez nálam nem fordulhat elő.
vayacon
 
 


Szerintem a GnRh kezelésre gondolt Vayacon dokija, és arról én is azt hallottam, hogy nem igazán vezet eredményre.


Melisch!
Á, csak bizti ami bizti alapon nyomtat tegnap egy tesztet. Elvileg már kimutatta volna, mert 10-es teszt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szerintem is a GnRH kezelés a szóban forgó eset :roll: .Nekem is részem volt benne 5 kerek évig,a hormonérzékeny mellrákom miatt.Ilyenkor tényleg teljesen leáll mindenfajta női működés,klimaxos lesz az ember...utána 3 hónap múlva menstruáltam újra,mint a kisangyal. :lol:

Az endósoknál úgy tudom,max.fél évig adják és mintha olyankor szokták volna adni,ha olyan stádiumú az endo,hogy nem lehet műteni.Mivel nincs hormonális működés,1mm-re elvékonyodik az endometrium,így lehet karban tartani.
Tök jó,Vayacon,hogy téged meg lehetett műteni és hátha hamarosan babás leszel és akkor nem lesz ideje kiújulni!

Én most nagyon de nagyon bizakodó vagyok,úgy vigyázzatok :lol: !
Vendég
 


Szia Vayacon!

Gondoltam Rád és úgy látom, nem hiába :wink: Sikeres volt a műtét és jól vagy! Ez csupa jó hír és a legcsudibb, hogy a doki a spontán baba felé terelget :D Mondtam én , hogy profi! A levegőbe biztosan nem beszél, mert rengeteg beteg megy át a keze között, nagyon tapasztalt. Szóval hajráááá! :lol:

Bumi,
szorítok mert remélhetőleg korai volt a teszted...Ha a 19. napon ágyazódott be, akkor attól számítva csak a 6. napon teszteltél. :?

A teákról...nekem nem jók a tapasztalataim, sajnos az én ciklusom teljesen összezavarta a palástfű. :( Nagyon minimális mennyiségű lett tőle a mensim.

..egyébként pedig szomorú vagyok, mert tegnap meghalt a kaméleonunk. Reggel úgy találtuk szegényt és nem tudjuk miért történt :(
tapedli
 
 


Tapedli, sajnálom :( hány éves volt a kaméleon?
Bumi, a 10-es teszt már biztos kimutatta volna :? szerintem is
dina34
 
 


Bumi, sajnálom de még hátha...

Szerintem az endó kezelésében ma a legjobb a Fülöp doki. Még nagyon sok mindenkit kezelnek GnRH-val, a doki szerint ez teljesen idejétmúlt, súlyos esetekben is. Ő bárhonnan ki tudja operálni az endót, a súlyos formáit is. És mindezt úgy, hogy megmenti a petefészkeket és a méhet is. Épp most volt egy műsor a hírTv-ben róla, Németországban tanulta meg a módszert, ami ma a legkorszerűbb.

Hát kivánom mindenkinek, aki endós, hogy találjon rá. Én hálát adok az égnek, hogy nekem sikerült. Anyukám kolleganőjét is hónapokig kezelték a hormonokkal, és teljesen ráment a veséje. :cry:

Tapedli, sajnálom a kaméleont.

Zsó, örülök, hogy bizakodó vagy. Itt a tavasz, ilyenkor jön össze a legtöbb baba. Mindenkinek hajrá, a meteorológus babaesőt jósol! :wink: :lol: :lol: :lol:
vayacon
 
 


Tapedli,
szegény kis állat :cry:

Bumi,
sajnálom.Következő hónap lombik,ugyebár?

Vayacon,
most néztem meg a hírTV-n online egy myoma-műtétet Fülöp dr.közreműködésével.(tévénk nincs.)Tényleg fantasztikus,hogy miket tudnak!Örülök,hogy te is hozzá kerültél és tudott segíteni!
Vendég
 


Sziasztok!
Én már most a lombikra készülök, szóval nem azért teszteltem, mert reménykedem, hanem csak megszokásból bizti ami bizti alapon.
Egyébként a Decától csúszhat a menzi, szóval az sem jelent semmit, ha ma még nem jön meg.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!
Sajnálom. Nekünk is van mindig valamilyen kisállatunk. Én igyekszem nem közel kerülni hozzájuk, mert nagyon megvisel, ha történik velük valami. De így is mindig megsiratom, bármi baj történik velük.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok,

Vayacon,
annyira örülök, hogy rendeben ment a műtét és annak is, hogy ilyen jó kezekben érzed magad, nagyon sokat számit ám. Hősiesen viselted nagyon. Bárhogy is legyen tovább, már egy lépéssel közelebb vagy!

Mi megjártuk a magánlabort, csütörtökön lesz meg az eredmeny. majd postazzak, ugy, hogy ,már tudni fogom hétfőn mi a helyzet. próbálom kikapcsolni az agyam, mondhatom sokszor sikerül is, eddig figyeletem a testem minden mozzanatát amióat tudom mi van azóta teljesen elfeledkezem magamról, teljesen meglepodtem amikor ma kaptam a ciklus.hu rol az ertesitest, hogy ovulációs napom kövrtkezik..érdekes, hogy át áll az ember agya, most valahogy tudom, hogy nem lehet és nemis izgatom magam a testem miatt. Érdekes...
Mindenkinek szép napsütéses és mosolygós napot!
Mostmár itt a nyár, :shock: nem is a tavasz olyan meleg lett hirtelen! 8) :shock: :D
hope5
 
 


hope akkor lassan megtudjátok az eredményeket. Ne add fel ha van kedvetek tessék összebújni csodák mindig vannak!!!!!!!!!!4

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi,
én azért még szorítok egy kicsit...sokaknak sikerült akkor amikor a lombik miatt megnyugodtak... :wink:

Hope, szorítok Nektek is, hogy a magán alborban jobb eredmény szülessen. Várlak az eredményekkel!

Vayacon,
nagyon szupi, hogy fülöp doki ilyen jó benyomást tett Rád! Nem szeretek arra gondolni, miért nem volt ahhoz sem szerencsénk anno a lombiknál, hogy Őt fogtuk volna ki. Sajna nem hozzá kerültünk...De amikor megviszgált egy alkalommal én is nagyon szimpinek találtam :)

Zsó,
hajrá bizakodás! :)

..a kamánk még csak fél éves volt, azaz még szinte bébi. Az elmúlt fél évben nagyon sokat foglalkoztunk vele és emiatt most nagy űr maradt a szívemben a helyén. De valahogy mégis igyekszem nem ezzel foglalkozni, bár egyelőre nehezen megy. Közben pedig az egyik ablakunkkal szemben egy faágra költözött egy gerle pár. Szinte egy karnyújtásnyira vannak. Rakják a fészküket és úgy tűnik hamarosan többen lesznek, mert a a lány nagyon sokat üldögél...Hát szinte majdnem gólya :D De jó lesz a gerlepár is, csak hozzon nekünk mielőbb babucit :lol:

T
tapedli
 
 


...na még egy dolog.
Tudjátok, én nagy barátja vagyok a homeopátiának és az endóról találtam egy infót itt a lap alja felé:
http://babaproject.freeblog.hu/archives ... _Luteinum/

Valyacon ha valaha még az életben érintett lennél...bár most szülni fogsz, így ez már nem is annyira fontos :D
tapedli
 
 


...na még egy dolog.
Tudjátok, én nagy barátja vagyok a homeopátiának és az endóról találtam egy infót itt a lap alja felé:
http://babaproject.freeblog.hu/archives ... _Luteinum/

Vayacon ha valaha még az életben érintett lennél...bár most szülni fogsz, így ez már nem is annyira fontos :D
tapedli
 
 


bocsi, kétszer is sikerült...mert közben javítottam az elütést :oops:
tapedli
 
 


Hope, nagyon drukkolok nektek, hogy jó legyen az eredmény. Írj, amint megtudsz valamit. És tényleg érdemes összebújni. Mi kicsit feladtuk, amikor kiderült Api rossz eredménye (ami ugye hamis volt), és kevesebbszer bújtunk össze, pedig nem kellett volna. Mondjuk az endó miatt valószínű úgysem jött volna össze, vagy legalábbis nagyon kicsi volt az esélye.

Tapi, ha nálunk is szükség lesz mesterséges kezelésre (remélem nem), akkor csakis Fülöphöz mennék. Igaz, kicsit drágább, mint a többi intézet, mert nem oep támogatott, de nekem megérné.

Köszi a linket, megnéztem, le is mentettem magamnak. Fülöp doki is ajánlja kiegészítő kezelésként a homeopátiát, úgyhogy nem lehet hülyeség.
vayacon
 
 


hope ne aggódj minden jó lesz. Bármit is mutat majd az eredmény nem kell csüggedni. Nálunk a rossz eredmény miatt azért nem volt vayaconékhz hasonló gond sőt nagyon sokat voltunk együtt és nagyon figyelmes volt a párom. Valószínű mindenki másképp éli meg, csak neked mellé kell állnod mert szüksége lesz rá.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok lanyok,


Tapedli,
Remelem szerencset hoznak nektek azok a madarak es hamarosan te is tobbet ucsulkesz egy helyen. ;-)


Hat nallunk is Vayaconekhoz hasonlo helyezet volt amikor kiderult, apa nagyon maga alatt volt-van es lattam, hogy csak errol gondolkodott az erdeklodese meg elegge megcsappant :( aztan ujra varni kellet ugye 5 napot :( Kicsit felek is az az igazsag, hogy ez most, hogy hat majd ki a hazaseletunkre mert ugye a ferfi buszkeseg es ego, sajnos eleg nagy ur :( Tudjatok volt itt olyan is, hogy nem elhetun k igy, hogy neki nem lehet , mert nekem is syulnom kell, neki mar van egy, nem kothet igy maga melle, at kell gondolni mindent :( :( :( Hat erthetitek, hogy ereztem magam, neki fel kell fognia, hogy nekem TOLE kell gyerek es nem mastol es el sem tudnam kepzelni, hogy massal eljek vagy massal legyen kozos gyerekem.
Magamban mar sok mindent vegig gondoltam, de nem latok mas kiutat , csak, hogy tole lesz gyerekem, :D :D mert ennek igy kell lenie :D egyszeruen magamban keptelen vagyok feladni ezt a z almot es kesz :!: :D
Ha tole nem akkor mastol sem, lehet, hogy kicsit szadistan hangzik, de en nagyon szeretem ot, vele akakrok megoregedni, es ha a Jo Isten is segit es vigyazunk egymasra ez igy is lesz. Probalok baratkozni donorsperma gondolattal de sajnos valahogy nem megy
:( :( :oops: :oops:

Jelentkezni fogok amint megtudok valamit, koszi lanyok a rankgondolast, nagyon aranyosak vagytok!
hope5
 
 


Hope, megértem a férjedet, biztos nagyon nehéz lehet, de ha látni fogja, hogy mellette állsz, és hogy ugyanúgy szereted, akkor ő is meg fog nyugodni, és ahhoz is megjön a kedve.

És lesz gyereketek, hidd el! Ma már tényleg csodát tudnak művelni. Még nagyon az elején vagytok, az is lehet, hogy rossz eredményeket kaptatok, vagy változni fog az eredmény.

Hidd el, megöregedhettek együtt és babátok is lesz! :)
vayacon
 
 


Hope tudom mit érzel és azt is mit érez ő. Mi előbb meg voltunk győződve, hogy nekem nincs ovulációm sajnos én is úgy gondolkoztam mit ő szívesebben elmentem volna, hogy találjon más nőt magának. Decemberben karácsony elején kifakadtam és közöltem vele hazamegyek anyukámékhoz gondolkozni. Erre nagyon szomorú lett azt mondta nem vagyok normális. Nem sokat firtattuk az egészet én kiöntöttem a lelkem majd megnyugodtam kicsit. Aztán januárban volt + LH tesztem, februárban uh-n látott élődő tüszőt a doki és mivel megtaláltalak benneteket nagyon megnyugodtam. Szerencsére férjem mellettem van és azért nem akadt ki annyira, hiszen nem volt éppen annyira rossz az eredménye. Dühős volt magára inkább azért mert tudta én mennyit szenvedtem és ha ő hamarabb megy el megkímél sok szenvedéstől és előbb lehet orvosolni. Mi akkor rengeteget boroztunk esténként, majdnem minden második este megittunk egy üveg bort ez felpörgetett kicsit bennünket, forrt a vérünk így tudtunk felhőtlenül és minden gondok nélkül együtt lenni és szeretgetni egymást. Szerintem ezzel vészeltük át az egészet sok kexsz ami megerősítette egymásban vetett hitünket és szerelmünket. Próbáljátok ti is ki sőt a vörösbor neki is jót tesz nő a vérnyomása, hőmérséklete. Fontos, hogy a herék hőmérséklete valamivel kisebb legyen a teszt hőénél ezért nem ajánlják ilyenkor a férfiaknak a meleg fürdőket. Állj mellé légy türelmes próbáld kicsit kényeztetni elég egy sms napközben csak annyi "szeretlek" nem nagy dolog de csodákat tesz. Öleld át gyakrabban mondjad neki milyen sokat jelent neked és meglásd ő is szebbnek fogja látni a világot. Sok sikert :wink: [/quote]

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok, De meg allt itt az elt lanyok!
Koszonom a segito szavakat es jotanacsokat, tenyleg nagyon sokat szamitanak nekem. nagyon sokat segitettetek abban, hogy ne adjam fel es ne veszitsem el a remenyt.
Holnaptol szabira megyek 6 napra :D :D :D juhejjj. Mar alig vartam! Hirtelen azt sem tudom mit ezdjek a sokidommel. No beterveztem 2 napot , hogy atforditom a hazat es megcsinaloma atvaszi nagy nagy takaritast :D kiolvasztom a hutot es frigot na meg a szokasos dolgok, aztan elmegyek fodraszhoz,es lazulok. Hu 4 honapja voltam 5 nap szabin de olyan mintha ezer eve lett volna
Otthonrol jelentkezem amint megkaptuk az eredmenyeket.

Mindannyiotoknak kellemes husveti unnepeket kivanok!!!!!!!!!!!

Hope
hope5
 
 


elt=élet :oops:
ezdjek=kezdjek
atvaszi= a tavaszi :oops:

Bocsi lanyok, annyira sietek irni, hogy allandoan benazok :oops:
hope5
 
 


Sziasztok Lányok!

...én is csak sietve, mi is elutazunk de előtte holnaptól én is ezt a házfordítós játékot játszom :lol: Tavaszi nagytaki!

Mindenkinek szívből kívánom, hogy a nyuszika tojás helyett babucit hozzon! :D Kellemes ünnepeket! Lazuljatok, ne gondoljatok pár napig a gondokra-bajokra...

Pusszantás! :D
T
tapedli
 
 


Sziasztok,én már itthon vagyok a szüleimnél,férjuram holnap este követ munka után :wink:
Szép húsvétot kívánok mindnnyiótoknak!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap voltam varratszedésen, sajnos egyelőre nem mondott semmit a továbbiakról a doki. Egy hónap múlva kell menni kontroll vizsgálatra, akkor már többet megtudok. Apinak addig megcsináltatjuk a katonavizsit. Én pedig gondolkozom egy inzulinrezisztencia és egy allergológia vizsgálaton, mert ezek összefüggésben lehetnek az endóval.

Mi is elutazunk anyósomékhoz, hétfő délután pedig megyünk anyukámékhoz.

Jó nyuszizást kívánok én is mindenkinek! :lol:
vayacon
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre megjött, így mentem vv-re, délután 14.30-ra meg majd megyek a dokihoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Akkor a mostani ciklusodba már lesz a 2.lombik?
horváth beáta
 
 


Lányok annyira jól esett amiket írtatok, teljesen elérzékenyültem. Jó, h reményt adtam nektek. Amúgy teljesen kivagyok, de már csak pár hétig :wink:
És nem tűnök el, csak most egy kicsit ritkábban tudok írni.

mmzsó
Igen a meddőségi részre céloztam, bár én eredetileg ott is szültem volna, de elég rosszakat hallottam. Persze az semmit nem jelent. Ha a dokidban megbízol minden ok lesz.

Szia Hope szorítok, h hamar megoldódjon a problémátok. A többiek már jól ellátak vitaminos tanácsokkal.

Bea
Inszem :(

Tapedli
Jó ez a poló :)
Kaméleon :(

Lilla
Gratulálok a kisfiúhoz!

Vayacon
Akkor de jó is h elmentél. Örülök, h rendbe hozott a doki és remélem hamarosan te is babázol :)

Hope
Szerintem nagyon szép, h így gondolod és nem az van, h ha valami nem stimmel már le is léptél ez az igazi szeretet és biztos meglesz a jutalmatok is.

Kellemes húsvéti ünnepeket nektek!

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítségre lenne szükségem. Nálunk, a páromnál megállapított alacsony motilis spermaszám miatt késik a baba. Legalábbis ezt az egy dolgot találták a dokik. Mindössze 6M a "jó" spermium. Kérdés, hogy szerintetek kísérletezzünk gyógyszeres kezelésekkel, vagy keressünk egy meddőségi központot. (Andrológus a gyógyszeres kezelést javasolta, nőgyógyász viszont azt mondta, hogy ez nagyon-nagyon kevés, és minimum inszemináció, de lehet hogy lombik kell :oops: )

Szóval így aztán most várunk... szerintetek van értelme egy 3-6 hónapos gyógyszerkezelésnek, ha ugysem tuti a javulás!?
Persze az lenne a legjobb, ha minden természetes úton menne, de nem tudom meddig van értelme reménykedni ebben...

ÜDv
Beni
benigna
 
 


Szia Benigna!
Nálunk is pont ennyi volt a szám elöször.Hát ez valóban kevés sajnos. :( Mi clostyt szedtünk 6 hónapig ( andrológus javaslatára ) utána lett 12 millió.Szerintem mindenképp érdemes lenne valamit szednie!Mi utána mentünk meddőségibe de szerintem ne várjatok mindenképp keressetek fel 1 meddőségi klinikát.( mi is bánjuk már hogy nem oda mentünk először )ott majd teljesen kivizsgálnak bennetek és megmondják hogyan tovább.Inszemhez valahol min. 7 millió az alsó határ az alatt lombik.Helye válogatja.Mióta próbálkoztok?Szerintem ha már nem "kis" ideje akkor ne habozzatok lépjetek mert elég ugyis több hónap a kivizsgálás meg a konzultáció.Azalatt szedhet valamit.Hajrá!Sok sikert!
horváth beáta
 
 


Kép
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Beáta, köszi, hogy válaszoltál! Én is úgy érzem, hogy ezt kéne tenni, amit te javasolsz. A gyógyszer szedés mellett már keresni kéne egy meddőségi intézetet, mert csak mennek a hónapok...
Végül ezért mentünk el kivizsgálásra is, ami meg is fejtette az okot... :( Bp-en melyik helyet javasoljátok!? (Az lenne a legfontosabb, hogy ne kelljen sokat várni)
benigna
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindannyiótoknak nagyon jól múlt a húsét, kipihentétek magaokat egy kicsit. Úgy láttam sokan vendégeskedtetek szülőknél,jó is az mi is ott voltunk nálluk. Ez erről is szól. Hú én csak azt vettem észre, hogy megint feldobtama anehezen leszenvedett 2 kilót, nem csináltam mást csak ettem -ettem és ettem!,

Begina

Szerintem se várjatok semmit, szerintem is mindenképp menjetek tovább és keresetek fel szakorvosokat. Én most azt bánom, hogy nem csináltattuk meg előbb a vizsgálatokat most már sokkal előbb lennénk mindenben.

Nos lányok tegnap megjött az eredmény :( :( :(
Sokkal alaposabb volt a vizsgálat mint az előtt, ph 7,9, mennyiség 3ml. , az eőt adó cukor is ott van, elfolyósodás ok, de és itt jün a de, egyetlen egy spermiumot sem találtaka 40 tenyésztésben, centrifugálás után csak kristályokat. :( :( :( :(
Magyarán nincs spermium az ondófolyadékban!
Amugy semmigomba, bacilus, nincs trichhomonasz, minden ilyen vizsgálat negativ.
Hát jra letörtünk, nem vártam én csodát az az igazság, csak azt, hogy hátha lesz ott egy kicsike, ami legalább egy szemernyi esélyt ad nekünk. :( :(
Arról ne is beszélek, hogy a páromat sokkal jobban letörte ez most mint az első vizsgálat, hát gondolhatjátok milyen locsolkodós napunk volt, mindenkire mosolyogtunkközben meg..... :(
Most pillanatnyilag nem tudom, hogy an tovább, hova továb.
Talán amit ajánlotak magán uh-ra egy dokihoz, hogy megnézze, rendben van-e szervileg... :(
olyan fura lányok, évekig csak vaktában próbálkoztunk, teljesen esélytelenül, és az a nevetséges, hogy hányszor bebeszéltem már magamnak, hogy terhes vagyok, szinte éreztem és örültem, aztán meg természetesen mindig megjött :( sokkal előbb kelett volna ezt, hogy tudjuk mi van és ilyen irányban keressük a megoldást! Mert kell lennie, muszály!
Ne haragudjatok, hogy ódát irtam, csak kikivánkozott belőlem, senkivel sem tudom megbeszélni, mert teljesen titokban tartjuk még a család előtt is, csak egy ember tuja aki eléggé járatos az egészségügyben és ő irányit bennünket innen oda.
Most egy picit feladtuk, de már ma jobb egy kicsit és pozitivabban tudok látni dolgokat, remélem a napok múlásával minden csak könnyebb lesz.

Vayacon, hogy vagy???
Melish, brumi, Bea???????

Hope
hope5
 
 


húsét-húsvét :oops:
magaokat- magatokat :oops:
eőt-erőt :oops:
jün-jön :oops:
jra-újra :oops:

Jajjjj lányok, borzasztó vagyok ezzel a gépeléssel, élőben nem irok ám ilyen helytelenül :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: azért remélem megértitek amit mondani próbálnék, vagy inkább leirni :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
hope5
 
 


Hope,
ne szégyenkezz,mindenki üt mellé...

Nagyon együttérzek veled,veletek. :cry:
Eszembe jutott még a herebiopszia lehetősége,tudok olyan házaspárt,akiknek így lettek ikrei.Kérdezzetek utána feltétlenül.
Vendég
 


Hope, együttérzek veled. de okvetlen nézz utána a herebiopsziának, amit mmzsó említ. talán az lesz a jo lépés nálatok is.
mi csüt.-ön megyünk az eredményért, hogy milyenek a katonák. Drukkoljatok, hogy ne legyen szörnyü az eredmény, mert a múltkor már javult egy kicsit...
Vayacon, ti hová mentek katonavizsgálatra?
Mindenkinek kívánok szép hetet! Kellemes Húsvétot nem tudtam kívánni, mert elutaztunk. bocsi mindenkinek így utolag
dina34
 
 


Hope!Nagyon sajnálom!De ne adjátok fel, olyan dokit keressetek aki "nem ráz le" bennetek biztos találnak megoldást!!!Nem lesz könnyű de kitartás!

Vayacon!Jól vagy?Ha tudsz majd gyere mi ujság veletek!

Bumi!Hogy haladsz?

Én ma voltam UH-on de még pénteken vissza kell mennem Uh-ra mert még nem tudta megmondani mikor legyen az inszem picik még a tüszők. :( Ugy számolgatom kedden lesz majd talán.

Többiek?
horváth beáta
 
 


Sziasztok lányok,

köszi az érdeklődést velem minden rendben. Nincsenek már egyáltalán fájdalmaim, néha azt érzem, hogy gyógyulnak odabent a dolgok, kicsit szurkál.

Képzeljétek megnéztem a műtétemről a videót (Fülöp doki adta hogy vigyem el Forgácsnak). Nem vagyok normális, de olyan kíváncsi voltam, mi lehetett ott, ami ennyire fájt. Amúgy nem volt olyan borzasztó hamar megszokja az ember a látványt. A petefészek és a méh közötti szalagon volt az a sebesedés, ami a fájdalmakat okozta, egy kb 2-3 centiméteres átmérőjű kör területén. De a lényeg, hogy végre megszabadultam tőle! :roll:

Hope, úgy sajnálom a rossz eredményt! :cry: De tényleg erre is van megoldás, ld herebiopszia! Remélem találtok valami jó orvost a közelben aki esetleg megtalálja a párod gondját. Nagyon drukkolok.

Bea! +++++++++++++ hatalmas drukkok az inszemhez!

Dina, a Róbert Károlyba vizsgáltatjuk ki a férjemet. Nemsoká megyek is időpontot kérni. Neked a katonavizsihez drukk! Nekünk is szükség lesz rá, izgulok egy kicsit. :oops:

Benigna, én a Róbert Károly Klinikát javaslom, itt nagyon alaposak. Annyi gond van csak, hogy itt a lombik nem oep támogatott, de hát lehet nektek nem is lesz erre szükség.

Ha oep támogatott helyet kerestek, akkor a BMC-ben Koncz doktor urat v a Kaáliban Krizsát javaslom, legalábbis én róluk hallottam a legtöbb jót. Tudják, hogy mi okozza párodnál az alacsony spermaszámot? Lehet h először azt kéne kideríteni.

Fleur remélem minél hamarabb túl leszel a kezdeti nehéz időszakon. Csak ezt kell átvészelni, utána biztos sokkal jobban leszel. Majd írj, és küldj uh képet ha tudsz! :)
vayacon
 
 


Vayacon,
ez irtó érdekes!Én is tuti megnéztem volna!Megtaláltam az endós topicban a linket arról a csokiciszta műtétről,az is teljesen lenyűgözött!Mire képesek ma már :shock: Fantasztikus!
Örülök,hogy már nincs ott az a csúfság,remélem,a férjed eredménye jó lesz,miért ne lenne,hiszen múltkor is tökjó volt,és akkor hajrá!!!

Bea,
drukk az inszemhez!

Bumi,
neked is a lombikhoz!

Dina,
várunk az eredménnyel!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi édesanyáméknál voltunk a hétvégén, már 2 hónapja nem láttam őket. Egyelőre szúrom magam, holnap reggel kell mennem vv-re, délután meg uh-ra.

Hope!
Én is csak annyit mondhatok, hogy ki kell deríteni az okot. És ugye ott a herebiopszia.
Azt hiszem Bnandinak volt herebiopsziás lombikja, csak sajnos nem sikerült.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: