Új privát üzeneted érkezett!

Bumi,
nekem is késett a decától 3 napot. De lehet az is, hogy tényleg volt egy későbbi pé. Még a végén nem is kell az a lombik :wink:

Dy,
mi éppen hogy kisebbek vagyunk. :lol:
Viszont Manócska nagyon szépen nő. A képből sajnos én sem látok túl sokat.

i.kata
 
 


Kata!

13.cnen voltunk együtt, utána egy jó darabig nem, mert nagyon beteg voltam, így a felvetésed kizárva. Hacsak a szentlélek nem.... :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dy, Kata,
örülök, hogy minden ok, bár a képből én sem tudok sokat kivenni.

Teszek mai pocakfotót... hova fog még nőni??????????? :shock:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

KATA, DY

Szuper hogy minden oké a babókkal. :D
A képek tényleg nem vmi jók, de majd legközelebb.

LINACSKA

Ne aggódj az én hasam most ekkora! :shock: :roll:

Megyek hajat szárítani aztán pihizunk, tökre elfáradtam és holnap megyek egy helyre próbamunkára.

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Kata, Dy gratula az uh képekhez!!


Nellike, örülök, hogy rendben van a cukrod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dita mami, mizu hogy vagytok??? Hányinger van???

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok Elnézést csak még mindig sok a melo,de gondoltam gyorsan mesélem a hireket.... uh-n minden renben volt hallottuk a pici szivhangják. 11mm -res .Mindenki vigyázzon magára majd jövök Sziasztok Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babafotók, na meg persze Linácska pocakfotója, mindenkinek gratulálok!

Dy, köszi a laptetőt, örömmel veszem. Mindig úgy kell nvetnem rajta, totál boldoggá tesz. :lol:

Most 5 napra elutazunk megnyugodni, kikapcsolódni. Mivel nem leszek, most ragadom meg az alkalmat és MINDENKINEK kívánok KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!

Vigyázzatok magatokra, mindenkit puszilok: Bikfy :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Én sem nagyon leszek a hétvégén, mindjárt vonatozunk Lilivel Pestre, aztán holnap Bécs, vasárnap anyu, hétfő anyós. Hátha most nem jön közbe semmi. Azért próbálok netközelbe kerülni még húsvétig :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szépek a pötty babák!

Az orvosok javaslatára elmentem megszúratni magam terheléses vércukorvizsgálat céljából. Az első szúráson túlvagyok, egy óra múlva megyek a következőre. Vittem citromot a cukros lötyihez, még mindig marja a torkomat a cukor.

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

Linácska,
jó nagy a pocid, nagyon csini vagy :lol:

Vius,
szépen növöget a ti piurkátok is :lol:

Úgy látom mi nagyon lemaradtunk a méretünket tekintve :roll:
Nem tudom hogy tudnám jobban növeszteni Maszatkát. :?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Még nem tom mi lesz hétvégén, így boldog nyuszit mindenkinek előre is 8)

Kép

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!
Probléma megoldódott: reggelre megjött.
14.30-re megyek a Kaáliba.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sikerült az ellenőrzés írásbeli vizsgám. Így már csak a szóbeli van hátra, és befejeztem. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI

Hipp - hipp hurrá!!!!!!!!!!!!
Hajrá lombik!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grat a vizsgához is! 8)

dita75
 
 


Bumi,
gratulálok a vizsgához és a mensihez is! :lol:

i.kata
 
 


Lasagne a sütőben és majd leszakad a derekam :roll:

i.kata
 
 


Nyááááááááááááu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LASAGNE ??????????????????????????????

Kép
garfieldcicus
 
 


Jut eszembe szerdán mig anyuéknál aludtam a macsek lebabázott, de nem tudok infoval szolgálni mert fogalmam sincs hová rakta őket! :shock: :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Sziasztok Csajok!
Bumi, örülök, hogy probléma megoldva és babára fel!
Vius, tündéri a baba az UH képen!:)
Puszi mindenkinek, Bikfy, Kata, Ditus, Dy, mindenki!!!:))) Csak most nem nagyon van időm írni...

Szóval, ma láthattam UH-on a tüszőcskéket, 6 db nagyobb van, a többi picike. Már ennek is nagyon örülök:)) Sőt, én kevesebbre számítottam, kishitű voltam. Hétfőn locsolkodás helyett megyek megint UH-ra és akkor tudjuk meg a leszívás napját, de valszeg szerda lesz. Nagyon izgulok, annyira hamar itt van már a beülti napja:) Klassz lesz, az biztos:)
Rohanok is és majd jelentkezem. Ölelek mindenkit!!:)
Vendég
 


Jó reggelt!

Twist,
mekkorák voltak azok a tüszők? A 6 amúgy szép eredmény.

Dita,
nyugi, pár nap múlva hazaviszi a kismacskákat az anyjuk. :wink: Nálunk is volt ilyen.

i.kata
 
 


Twist, nagyon drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bizti vagyok benne hogy most sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Ígértem képeket a Zsombikánkról, hát íme:

Itt kivételes éppen alszik és az arcocskája látható:

Kép

Itten meg a kukaca látszik alulnézetből:)

Kép

Zsófiról nem nyomtatott a doki uh- képet, mert végig háttal volt és megint bújkált, úgyhogy most csak ennyiben lehet gyönyörködni:)

Puszi mindenkinek! :)

nellike
 
 


Mivel hétvégén nem leszünk itthon, ezúton is kívánok mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Kép

nellike
 
 


SZIASZTOK ,

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK MINDENKINEK!!
JÓ PIHENÉST , FINOM SONKÁT ÉS SOK FINOMSÁGOT, ÉS AKI SZERETNE SOK LOCSOLÓT!

PUSZA MINDENKINEK!

mi jól vagyunk, szépen növünk, már holnap leszünk 4 hósak és több, mint 6,5 kgak vagyunk. most kicsit nyűgösek vagyunk, mert nő az alsó 2 fogunk , sirunk keservesen, van, h még a cici sem kell. remélem minden rendben lesz.
mégegyszer pusza mindenkinek!

Linácska: szép pocak!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike, nagyon szép neveitek vannak, Zsófika és Zsombor. Nagyon vagány nevek!:) Aranyos Zsombi arcocskája és a kukaca is:)))
Zsuzska, köszi a drukkokat:-) Nagyon hiszek ebben a lombikban és - lekopogom! - nagyon jól bírom a szurikat, semmi gondom sincs:) Nemsokára házassági évfordulónk lesz, addigra kell kiderülnie az eredménynek, szép lenne addigra babásnak lenni:)
Na, persze, még tudom, hogy mindennek klappolnia kell.

Linácska, szépen kerekedtek:)
Katám, a tüszők tegnap 15x13-asak voltak mind. A piciket nem is nézte a doktornő. Ma már biztosan nagyobbak. Szerdáig majd biztosan szép nagyok lesznek. Holnapután megint UH-ra megyek, akkor meglátjuk, mekkorát nőttek.
Tényleg, fejfájásra találtál valami jó homeós bogyót? Nekem is kellene néznem ilyesmit, hogy az erős gyógyszereket el tudjam kerülni.

Czinkemami, boldog 4. hónapot a Nándi babának holnapra:)

Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvétot kívánok! :)

Sajnos mostanában nem nagyon tudlak követni Titeket.. Kórházban voltam a héten infúziós (vitaminos szőlőcukros lötty) kezelésen, mert kicsinek találta a doki Nikit. Meg naponta kétszer CTG-znek is. Most saját felelősségre itthon vagyok, de egy csomó mosnivaló, vasalnivaló vár rám, úgyhogy nem nagyon látom esélyét, hogy felzárkózzak. :( Emellett ma és holnap is be kell mennem egy CTG-re, jah és valamikor pihenni is kéne, mert a kórházban alig tudtam aludni.
Egyébként jól vagyunk, már bennem van az izgalom rendesen, hogy mikor akar majd Niki kibújni. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Denika,
nagyon vigázz magatokra, már nincs sok hátra :lol: Mekkora most Niki?

Nellike,
nagyon jók a képek Zsombiról :lol:

Twist,
az is lehet ám, hogy a végén a kicsik lesznek a nyerők, mert ha szépen nőnek ezek a 13x15-ösek, akkor azok a végén túlérhetnek. De ha sok kicsi volt, akkor lesz választék bőven :lol:
Nekünk is az évfordulónk előtt derült ki, hogy sikerült, csak nekünk az a megismerkedésünk évfordulója volt :lol:

Megvolt a család egyik felénél a bejelentés. Volt nagy sírás-rívás, édes volt a család. :lol:
Ma szinte egy poharat sem emelhettem meg, annyira óvtak, úgyhogy nagyon jó dolgom volt :lol: :lol:

i.kata
 
 


Idejutottam én is.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok nektek!
Tegnap megjártuk Bécset, nagyon jó napunk volt. Csak közbejött egy C&A is :oops: Lilivel választottunk két tuti cuccot Levinek. Annyira édesek.

Kata,
ne aggódj a méretek miatt. 7 hetesen 7 mm tökéletes. Levi is annyi volt, aztán most már 30 cm környékén jár :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Kellemes Ünnepeket kívánok!

Kép Kép
20150601134430
 
 


Twist
Hogy elrepület az idő, mindjárt kismami leszel.

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Pénteken gyerekzsúr volt,Bence holnap lesz 7 éves. Hogy öregszik.

timejka
 
 


KELLEMES HUSVÉTI UNNEPEKET KIVÁNOK Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bencének boldog szülinapot

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mindenkinek áldott,szép Húsvétot kívánok!

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Mi is kellemes húsvétot kívánunk mindenkinek!

Babácskák csudiszépek, növesztgessétek csak őket :) Linácska, csini a pocid!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csajok, mindenkinek nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepket kivánunk!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Kicsit későn,de még félig meddig időben: Kellemes húsvétot mindenkinek! Ja, és sok locsolót!!!!!!!!!

Twist
Megy a drukk!!++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó reggelt!

Timajka,
Boldog szülinapot Bencének!

Twist,
majd gyere mesélni, hány tüszőt lestetek meg :lol:

És persze Kllemes Húsvétot Mindenkinek!

i.kata
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Némóka, nahát, Réka annyira jól néz ki, nagyon szépen kikerekedett, egyszerűen csodaszép!!!! Gratulálok ehhez a gyönyörű kis hercegnőhöz!!!!:) Tökéletes!:)

F.Ancsi, hogy vagy, mi újság veled? Azóta volt gond, vagy nem volt? Izgulok érted!

Timejka, boldog szülinapot kívánok Bencének! Milyen volt a zsúr? Hányan voltak? Szülők is jöttek? Volt program a gyerekeknek? Klassz lehet egy ilyen zsúr!:)

Katám, annyira jó lehetett a bejelentés, és hogy a család meghatódott, felejthetetlen lehetett!:)

Köszönöm szépen a drukkokat mindenkinek!:)
Először is csodálatos a szabim első napja, itthon lazítok, nézem a tévét, sétálgatok a kertben!:) A párom meg rohant idegesen dolgozni, hogy jaj, elkésik! Én meg csak mosolyogtam. Végre nekem nem kell melózni.
Tegnap, míg más tojásokkal és pálinkás üveggel vidámkodott az utcán, addig mi bebumliztunk a Kaáliba. Egyébként nagyon klassz, hogy ünnepnapokon is nyitva vannak, ez nagyon tetszik nekem!:)
Szóval, nagyon jó híreket kaptam, a pici tüszők is szépen növekedtek és így szerdán, azaz holnap reggel lesz a leszívás nagy napja!:)))) És aszem szombaton lesz a beülti.
11 vagy 12 tüszőcském lett (most már a picik is meg lettek számolva, mert nőttek). A legkisebb 13x10-es aszem és sok a 17x17-es és van egy db 19x nem tom hányas. Ahogy Kata írta, van választék bőven!:) Hú, annyira örülök, hogy ilyen sok versenyzőm van, csak sikerül jópárat leszívni és több tüszővel nagyobb az esélyem is.

Még tegnap kapnom kellett napközben egy szurit, meg éjjel 22.30-kor egy tüszőrepit. A Déli gyógyszertár húsvét hétfőn is nyitva volt és ott mindent meg tudtunk venni. Ma pihenő nap van, nem kapok egy szurit sem (ritkaság). És holnap szorítsatok nekem légyszike 10 óra körül, mert akkor lesz a leszívás. :-)))
Vendég
 


Jó reggelt!

Visszatértünk a szabiról....

Twist: Az a lehető legtermészetesebb, hogy szorítunk neked!!! :) Növesztgesd csak a tüszőidet! ;)

Kismamik, és nagymamik.... ja azok nincsenek. szóval mamik: Csoda szép babáitok vannak!!!!! És én is akarok olyan pocakot mint a tietek!!!! :lol:

Nálam mensi még sehol. :cry: De majdcsak eljön az én időm is...!!!!

Hogy újabb nyavalyámmal szórakoztassalak titeket, képzeljétek: Megcsípte egy méhecske a fülemet. Végül az ügyeleten kötöttünk ki, mert annyira dagadt a fejem, hogy féltünk a torkomra megy és megfulladok. De most már annyira rendbe jött, hogy alig látszik. :P

Én ma szinte egész nap gép előtt leszek, úgyhogy gyertek csak csacsogni, ha van időtök.....
Meséljetek, hogy teltek az ünnepek? Kipihentétek magatokat?

hofeherke
 
 


Mara, szia!:) Én is egész nap gép előtt leszek, végre ráérek, tök jó lesz:!)
Mikor kéne a mensinek megjönnie? Milyen kezelést kapsz éppen, mi következik nálad?
Wellnessezni voltatok a hétvégén?
Vendég
 


Twist: Mendén voltunk anyósoméknál. Kertészkedtünk, pihentünk... semmi extra. :)
Hat napja nagyon örültem volna neki, ha megjön... de még semmi.
A harmadik inszem lesz most, több mint fél év várakozás után.
Most meforált kapok és norprolakot, meg vitamint eszek... az inszem 112,5 E Gonallal megy majd.

Vagy 10 percig nem engedett be a szerver... :shock:

hofeherke
 
 


Jó reggelt!

Twist,
szuperek a méretek! Én műtét előtti este 10-től nem ihattam, nem ehettem semmit.
Örült nagyon a család, sógórnőm kicsit furcsa volt... Mutattuk az uh képeket, erre odabökte, hogy ezeken még semmi nem látszik :roll: nem esett túl jól, mivel nekünk már az 1. uh is kincs, amin még csak apró pötty látszik.
Anyum viszont a fellegekben jár :lol: Csütörtökön jön fel Pestre dokihoz és tegnap este már kérdezte mit főzzön. Mondtam nem kell semmi, pihenjen (alig tud lábraállni, úgy fáj neki), de hajthatatlan :roll: :lol:

Mara,
hűűű, ez nem jó, hogy a csípésre így reagáltál. Allergiás vagy ezek szerint? Mert akkor mindig kell hogy legyen nálad rá gyógyszer, nem?

Némóka,
nagyon édes a kis húsvéti nyuszikd :lol:

i.kata
 
 


Kata: A sógornőd lehet irigykedett egy kicsit ;) Nem mondták az ügyeleten, hogy kellene... Majd megkérdezem a házidokit, ha legközelebb megyek.

hofeherke
 
 


Sziasztok!

TWIST
NAgyon jó hírek! Holnapra gigadrukk, és ne feledd a jótanácsokat! ++++++++++

Én felnéztem az égre és hálálkodtam aznap amikor már nem kellett több injekció! :lol: :lol: :lol:

KATA
Képzeld nem hozta őket haza, lehet hogy már meg sincsenek, egyet tavaly is felfalt egy kanmacska, a többi azért menekült meg, mert megtaláltam hová ellett és idehoztam a kisházába az ajtónkhoz közel az egész almot mert ide nem merészkednek olyan gyakran idegen macskák.

Valahol most nem is bánom, mert nehezen bírnám ki hogy ne babusgassam őket, pedig ezt most nekem nagyon nem lenne szabad. Abból gondolom hogy nincsenek meg, vagy legalábbis nem sok, mert már napok óta egész délután itt heverészik az anya, csak délelőtt van el, aztán este is amikor megúnja hogy nem eresszük be a lakásba fogja magát és odébáll.

Gondolom volt nagy sírás - rívás a bejelentésnél. Ha csak a család egy részének mondtátok el az még nem jelenti azt hogy a másiknak is magatok tudjátok elmondani, gondolom abból amit a múltkor írtál :wink: :lol:

Anyum is akkora pletykafészek, aznap este 9-ig adta a drótot a százéves kolléganőitől kezdve a szomszédokig. :?

NELLIKE
Nagyon édi Zsombi, kár hogy a kiscsaj ilyen szégyenlős, de majd életben gyönyörködhetünk benne is. Már nem is kell olyan nagyon sokat várni. :)

CSIBI
Hajrá fogacskák! Olyan édik ilyenkor mint a kis Süsük! :)

DENIKA
Nagyon vigyázz magadra. Remélem Niki még bent marad egy kicsit hogy odabent még tudjon kicsit hurkásodni! :wink: :lol:
Nagyon hamar elment az idő a te Nikidben már tényleg csak napok kérdése és gyönyörködhetünk! :)

TIMEJKA
Bencének nagyon boldog szülinapot kívánok!
Mesélj mi volt az ünnepek alatt?

ANCSI
Téged is lehet látni?
Minden rendben veletek azóta?
Megvannak már a szükséges holmik Lócinak?

VIUS
Nagyon szófukar vagy mostanában. Mizu??? Még mindig pörögsz?
Mikor mész uhura legközelebb???

ÉVI
Jó hogy jöttél :)
kár hogy nem tettél a kis nyulacskákról képet! :(

DY
Te sem aktívkodsz mostanában!

BIKFY ????????????????

NEMO
Réka nyuszi gyönyörűűűűűűűű!!!!!!

MARA
Sajnálom a csípést a füleden. Ez tényleg nem gyerekjáték, jól tettétek hogy elmentetek vele dokihoz. Én is úgy félek, hogy ezek a dögök megcsípnek.
Még mindig nincs mensi??? Akkor mi lehetett az a barnázás?

Csajok!
Hol jártatok az ünnepek alatt?

dita75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Bence nevében a szülinapi kívánságokat.
Nem voltunk sokan, 6 gyermek volt meg az anyukák. Gyerekek eljátszottak. Van két ikerfiú, akik állandóan vitáznak egymással, meg másokkal is, tehát nem unatkoztuk. Kicsit csúnyás is beszélnek az ikrek, és amikor a Bence velük van, akkor a Bencének is kicsúszik a száján 1-2 csunyaság, pedig egyébknt nem szokott. Na mindegy, szóval elvoltak a skacok.
Jövő héten lesz a papás-mamás szülinap. 2 szobás tömbbe nem igazán szeretek szervezkedni, mert semmit nem lehet csinálni, úgyhogy elmegyünk majd a tópartra piknikezni, meg játszani, labdázni stb.
Az ünnep eltelt, húsvét hétfőn vasaltam, takarítottam, fiúk nem voltak otthon, tutdtam kibonatkozni. Mire jöttek locsolni elkészültem mindennel.

Dita
Olvastam Gioiat. tök örülök neki, csak egy kicsit magam alatt vagyok, illetve irigy vagyok, de tényleg örülök, hogy sikerült végre neki. Láttam a pocikádat.
Megyek hsg-ra jövő hónapba, kíváncsi vagyok mi lesz.

Kata
Timinek pénteken mondtam, hogy "ismerlek", mondta, hogy teljesen kivagy a baba miatt, icipicit elmosolyogtam magam, de nem tűnt fel neki, hogy esetleg valamit tudok. Alig bírtam megállni, de nem mondtam neki. Timiék már tudják?

timejka
 
 


TWIST
MARA

Ahhoz képest hogy egész nap gép előtt ültök nem nagyon megy a csevesés!

TIMEJKA
Ismerem az érzést! Mindezt elfelejted ha végre összejön Bence tesója. Az a baj nálatok, hogy férjed sztem nem igazán partner ebben a meddőségi kérdésben.
Ha csak azt nézzük hogy spec. azóta írok ide mióta te és már egy csomó beavatkozáson meg műtéten estem át, ti még csak egy-két inszemen vagytok túl, pedig nekem sem egymás után jött semmi, csak az inszemre fél évig vártam, és a lombikra is több mint 3 hónapot! Mi a fenére vár a férjed, ti sem lesztek fiatalabbak, és az eredményeitek az éveitek számának növekedésével sajnos romlani fognak!

Örülök, hogy jól teltek az ünnepek!

Állítom Katáék egész családja, környezete tud már mindenről meg a központi híradós (asszem így nevezte) már mindenhová leadta a drótot! :lol: :lol: :lol:
Ezek a rokonok már csak ilyenek!
:wink: 8)

dita75
 
 


Dita
A férjecském is szeretne babát, csak ne kelljen vizsgálatokra járni, meg ugye a pénz - de ezt már többször kiveséztük -. Basszus mindjárt 37 éves leszek. Nagyon fájt leírni :cry: Szóval öregszem. Eddig is bíztam abban, hgoy sikerül, de közben tudtam, hogy a dokinak hiába mondom a bajaimat, csak legyint rá. Most ez az új doki, tényleg mindent meg fog tenni és persze én is a baba miatt. Hogy miért nem váltottam dokit hamarabb? Mindegy, csak előre nézünk és pozitivan. Igaz?

Nagyon örülök Nektek kismamik.

Monic
Dani pocija hogy van?

timejka
 
 


Jut eszembe! Egy kérdésem lenne. Hogy is van a hőmérőzés? Ha feljebb megy a hő, akkor mi van? Bár nekem egy helyben áll. Nem igazán értek a hőmérőzéshez :oops:

timejka
 
 


Bocsika. Feljött egy ismerős, hogy segítsek neki egy bemutatót megcsinálni, aztán 4 órán át vacakoltunk vele. :twisted: Kész agymosás volt.

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: