Új privát üzeneted érkezett!

Vanni de jó hallani rólatok!!!!Kérünk képeket a kisfiadról!Milyen érzés,hogy már veled van?Nagyon szép súllyal született bizti nem soká már hazamehettek.
Nálunk az egész család izgult érted,mert én riasztottam anyum is.Még este is hívott hogy van e már baba.Férjemmel pedig hajnalban néztünk fel,hogy van e hír rólatok.
Annus köszi,amúgy kb 3 hete egyetlen egyet sem keményedtem és nem is görcsöltem.Ezért is remélem hogy nem nyíltam.
Vanni akartam még kérdezni,hogy végül miért indult be az egész?Olyan jó olvasni hogy ilyen boldog vagy!!!
Én meg hunytam egy fél órát,míg Gréti Elmo-t nézett,erre most bedugult a fülem és fáj.Gondolom a nátha,szóltam is anyunak hogy küldjön egy kis fül-fült.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszönöm a segítséget!!Lejött a teteje!
Vanni,de jó hallani Rólatok!!!Annus kérdései bizony tényleg izgalmasak, szóval nagyon várjuk a válaszodat.
Hű Mozza,azért ezek elég rendszeres fájások. Na a végén csak befutsz a másodiknak.Pedig én Terád tippeltem,mint első anyuka. :D
Olyan finom illat van itthon.A drágám, mikor reggel meglocsolt,hozott egy csokor fréziát.Annyira szeretem az illatát!!!Hmmmmm......
Nagyon rossz volt anyuéknál.Megint összevesztünk.Áááá,a mi viszonyunk sosem lesz már jobb,hiába leszek anyuka. Biztos mindkettőnkben van hiba,csakhát .....
Jajj,holnaptól van a Tescoban akciósan 3l-es Dreft 1499Ft-ért.Az szerintem nagyon megéri.Csak ha valakit érdekel esetleg.Én is veszek holnap,lehet, hogy kettőt,mert ennyiért nagyon megéri,és ez a babaruháknak jó lesz.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anita,
jobbulást Neked is!!

Kutyafüle,
köszi a Dreftes infót, még nincsen mosószer, de akkor majd veszünk a tecsóban, ennyiért tényleg jó árban van!

emese1979
 
 

 
 

Vanni!Milyen az a pukkanás?Nekem mind a kétszer repesztették a burkot,így nem tudom,de én a mostani terhesség alatt már a kezdetektől érzek "pukkanásokat" bizonyos mozdulatoknál.
Minden sorodból árad a boldogság,olyan jó volt olvasni!!!!!!!! :P

Kép
f.ancsi
 
 


annus11 írta:Huncutka!
Akartam íni hogy üdv itt újra!!!Jó sokáig dolgozol,nem semmi!!De remélem utána sűrűbben látunk :wink: Na meg ha van időd akkor gyere!Örülök h minden rendben a babával! :wink:



Köszi szépen! :)

Igen, végül kicsit hosszabbra sikerül ez a dolgozósdi, de végülis egész jól bírom, így nincs semmi gond. Annyi könnyítésem azért van, hogy a dokis/ctgs/védőnénis napokon már nem járok be, így "csak" heti 3-4 nap melózom.

Hozok nektek majd linket, az elkészült babaszobáról is, csak még feltöltés alatt vannak a képek... No és van újabb UH kép is, bár kiscsajom végig az arca előtt tartotta a kezecskéjét, így nem látszik teljes egészében a pofija!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Ancsi!
Az tuti biztos nem az a pukkanás volt :lol: :lol:
Bár én még nem szültem...de el se tudom képzelni h ne vedd észre hogy elfolyt a magzatvíz!Szóval nyugi :wink: :lol: :lol:

Huncutka!
Várjuk a képeket természetesen!!!

annus11
 
 


Sziasztok

még nem olvastam mindent vissza, szarul vagyok. Most értem haza apuméktól, hazafelé már nagyon keményedett meg görcsölt a hasam. Vezetés közben nem volt olyan vicces...most picit jobb, de még mindig fáj a hasam.

Vanni,
nagyon jó Téged olvasni! De kiverted az álmot a szememből és nagyon izgultam ám,de ez igy van jól :) egyébként is szarul aludtam és nagyon soxor jutottál eszembe, hogy vajon mi lehet veletek :)
Mikor jöhettek haza? hogy van Marci baba? és persze Te?


Emese,
jó lett a bogrács, de végül apukám főzött :D szerintem így mindenki jól járt :) mondjuk ahogy írtam én este kihánytam mindent, hála a kicsi fiamnak.

Dóri,
jobbulást Samunak.

na olvasok.
szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
hogy vagy??? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Vanni! Én is nagyon örülök, hogy vidám vagy!
Meséld el, amikre rákérdeztek a többiek! Hú, nagyon kiváncsi vagyok! :)
Jót mosolyogtam a reakción! :)
Jaj, és sajnálom, hogy nem tudtam, hogy a Jánosban fekszel, pont gondolkoztam, hogy benézek, megmondom, hogy keményedek, nézzék meg mi van... Persze igaziból nem volt semmi, csak a kiváncsiság... :) Meg egy szülészet közelsége... :)

Mozza, Petrus, Annus? Remélem, bírjátok még! :)

Mindenkinek, aki betegeskedik, jobbulást!

Samu szeme alakul. Köszi a jobbulást!
Vendég
 


Eszti!
Neked se ártana a pihenés!!!Álmos baba még maradjon benn nálad is!

Azt hiszem vmi van a levegőben....a családom be van zsongva :lol: Hívott apum,aztán mamám,aztán öcsém,most egyik nővérem...Lehet éreznek vmit... :lol: :lol:

Mozza bizti pihen :wink: Ha lenne vmi akkor írt volna!Ugye :wink:

annus11
 
 


Annus,
mást se csinálok csak pihenek :) de ennek ellenére piszok szarul vagyok megint. Apa persze most ment el motorozni a ringre, asszem lassan hívom, hogy jöjjön haza...

Lehet tényleg érez valamit a család :D

A nővérem megvarrta Álmos ágyneműit, annyira jó lett :)
Tegnap átmentem a szomszédba megnézni a babát, egy hetes, annyira pici :) de nagyon cuki. Ja és kész lett teljesen a gyerekszoba, minden a helyén.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hívod az urad hogy menjen haza :shock: :shock: Csak nemm??? Ha mentek akkor írj !!!Van vmi rendszeres fájás?Vagy hogy vagy rosszul??

annus11
 
 


:) nem, csak annyira szarul vagyok, hogy biztonságosabbnak érezném ha itt lenne.

Nem én leszek a következő :) de úgyis tudósítok ha van valami. Álmos megvárja a csütörtöki és a jövőheti vizsgámat, ezt megbeszéltem vele :) A mamám szerint leszállt a hasam.
görcsölök, meg folyamatosan hányingerem van, tuti megint viszont látom az ebédet...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Lányok!!Ki készül szülni?Esztó?Mozza?Annus lehet a családod tud valamit amit te még nem?
Esztó raksz képeket majd a szobáról?
Apa nemrég cseppentett a fülembe,de útálom olyan rossz.
Megyek is fekszem.
Azért írjatok ha készül valami.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita,
én még nem akarok szülni, de ezeket a gyomor rúgásokat nagyon nehezen viselem. úgy mozog a hasam, hogy nem igaz.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztü!
Na majd dobj képet a pocidról hogy lássuk mi is h leszállt :lol: Amúgy én azt hittem hányinger azért va az utolsó időkben mert nyomja a gyomrot a baba...de akkor lehet h rosszul tudom.
Ha otthon lesz az urad,akkor egy kis meleg vizes zuhi hátha elmulasztja.Ha meg nem akkor mehettek szülni! :lol: :lol:

Anita!
Áh,nem hiszem h lenne nálam vmi...szerintem max a hétvége...de elöbb tuti nem!Most épp keresztanyám érdeklődik...komolyan mi van ezekkel :lol: Kibeszélik belőlem a gyereket! :lol: :lol:

annus11
 
 


Anita,
ilyen lett:

Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
gondolom nyomja a gyomrot, de az nem elég neki, még jó nagyokat is rúg bele. Egyfolytában kidudorodik a lába a gyomromnál. Ilyenkor szoktam hányni...

Te még nem szülhetsz amíg nincs itthon az urad :) úgyhogy tessék szólni a családnak, hogy ne beszéljék ki belőled Izát.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,tényleg zuhizz,hátha segít!Én szivesen beköltöznék a szobába,nagyon szép lett!!!
Annus ez jó!Kibeszélik belőled! :lol: :lol: Akkor megnyugodtam hogy senki nem szül.
Én megint ettem. :oops: Kíváncsi vok mennyit híztam,mert ilyenkor Grétivel már +15kg-nál jártunk.
Apával kb kezdünk egyezni babakocsi téren,de még nem kiabálom el.
Pihizem kicsit!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó!
Szép lett a szoba!!!!El is hiszem hogy Álmos sietne kifelé! :wink:

annus11
 
 


Esztó!
Amiatt nem aggódom,mert ha van vmi 15 perc alatt hazahozzák kocsival!Még be is tudnak vinni ha kell.
Ha csütörtökön megint megkérdi a doki mikor akarok szülni,mondom neki h azonnal :lol: :lol:
Próbáltál már vmit ellene?Hátha segítene vmi...hideg víz kortyolgatása,vagy vmi jó fekvési póz...

annus11
 
 


Ja, jól van akkor, ha hamar otthon tud lenni, az más :)
Annyira hihetetlen, hogy mindjárt megszületnek a babók. Elszállt ez a 9hónap..
És mikor akarsz szülni?

én már mindent próbáltam, de semmi. Nem értem, olyan mintha tök nyugtalan lenne Álmos, úgy fincánkol. Ha sétálgatok, akkor jobb, mert lenyugszik, de mivel kőkemény a hasam és görcsöl, most az nem megy. így nincs más csak várom, hogy jobb legyen egy vödörrel a fejem mellett :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Egyszer nekem is volt h egész nap be volt keményedve és közben meg hatalmasat rugott Iza...de utána elmúlt!Remélem h nálad is elfog és holnapra kutya bajod!

Én 18án szeretnék amúgy,de ez nem rajtam múlik!

Na jó,ne beszéljünk már ennyit a szülésről :lol: A végén vkinél elindul kifelé a baba :lol: :lol:

Én megyek ledőlök,majd holnap jövök!

annus11
 
 


Ja, ne is beszéljünk a szülésről, ráérünk még :)

jó pihit.
én is próbálok...remélem sikerül.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,Annus tényleg ne beszéljetek róla,még ráérünk!!
Próbáltam aludni,de alig kapok levegőt.Elmúlhatna már a nátha,mert már vagy 4 napja alig alszom.
Most meg már a holnapi nst-n meg vizsgálaton agyalok.
Itt szerintem eső lett,hirtelen beborult.Pedig olyan szép idő volt.
Na megyek orrcsepp kúrára!
Ha nem jönnék,akkor szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszti!Nagyon szép lett a szobácska!Úgy irigykedem ilyenkor.Mikor néztem Mozzáék babaszobáját is.Nekünk alapból fele ekkorka a szoba. :cry: A hányinger szerintem is baba nyomása miatt van.Ma nekem sem jó a gyomrom.Meg kínoz a gyomorsav,enni is alig ettem valamit.Nagyok mostmár a babáink,csak nyomják a gyomrunkat.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,nekünk se nagy a szoba. De a tiétek is szép!

kihánytam mindent...odavagyok nagyon.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nagyon megmozgatta a fantáziátokat, lányok, Marci megszületése! :lol: Valljátok be, hirtelen módfelett izgatottak lettetek! :)

Esztó! Én is hányok időnként, de ez egész eddig is jellemző volt, már egész megszoktam. Kb. hiányozni fog (már amennyiben elmúlik szülés után...). :)

Esztó! Hova lett Mozart? Vagy nem nálatok volt? Amúgy nagyon szép a szoba! :)

Anita! Semmi baj nem lesz NST-n, de majd mesélj, jó? :)

Mennem kéne megint cukorvizsgálatra holnap, de nincs beutalóm... Nem tudom, mit fogok tenni...

Na, megyek, még elintézem, amiket kell... Aztán azt hiszem, lefekszem. Jó éjszakát! És ne szüljetek!

Ja, Kutyafüle, sajnálom, hogy nem olyan jó a viszonyotok anyukáddal, de a betegsége sztem eléggé megviseli. Az én anyum és nagyim is nagyon kevéssé vannak jóban, rossz ezt látni nap mint nap, de szörnyű egy komoly betegséggel együtt élni - ezt is látom nap mint nap. Szóval ne add fel, te szeretheted őt kitartóan. Erre van szüksége. Tudom, neked is vannak szükségeid... De szemmel láthatólag édesanyád most nem tudja ezeket a szükségeket betölteni. Reméljük, hogy ez majd jobbra fordul!

Jó éjszakát!
Vendég
 


Vanni! Nagyon jó hallani rólad! Ha lesz időd mesélj még magatokról! Milyen a kicsi fiad? Tudtok együtt lenni, vagy egész nap az inkubátorban van? Szüléstörténetet nagyon várom! Nekem minden sima szülés erőt ad majd ahhoz, hogy én is meg tudom csinálni! Persze ha a kislányom megfordul időben.

Lányok más még ne szüljön, mindenki, mindent a maga idejében. Vanni kivétel. A kivétel meg, mint tudjuk, erősíti a szabályt. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!Ne haragudjatok h bepofátlankodok.Én tavaly májusban szültem csak nosztalgiázni jöttem.Valaki mondta milyen gyorsan elment a 9 hónap hát elszomorítalak ez az egy év még gyorsabban elment.Szeretnék sok siker és könnyű szülést kívánni mindeninek.Kitartás csajok nemsoká vége van.Én azt hittem sose lesz vége főleg az utsó hetekben most meg már csak a jóra emlékszem és egy kicsit hiányzik na de ez nem fontos.Vigyázzatok magatokra!Utólag is Kellemes Ünnepeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert nem bírom ki reggelig... - gondoltam én... Erre mit olvasok?!?

Vanni! GRATULA!!!!!!!!!!!!!

Az elmúlt hét elég zsufi volt nálunk. Ezer dolgom volt, ezeket szerdáig meg kellett csinálnom, mert csüt. du. tűztünk le a szőlőbe, és ma jöttünk csak meg. Szuper volt! Szívesen ott maradtam volna még 1-2 hétig. Teljesen feltöltődtem! :)

Holnap dobozokat , meg kacatokat pakolunk egész nap, mert Babó szobáját csinálják szerdán. :)
Most, hogy itt a babanet-en is beindultak az események, kezdek én is izgulni, hogy időben elkészüljön minden.

Csajok, akiknek feküdni kell: Ha már a "kritikus időn" túl vagytok, nem enged kicsit mászkálni a dokitok? Végülis a 35. hét után már nem gond, ha megszültök, nem?...

A héten nekem is kéne mennem a dokinénimhez, a MÁV-ba. Holnap (pontosabban ma...) fel is hívom, hogy mikor.

Még v.mi: lehet, hogy írtam már, de nekem a SALVUS gyógyvíz naaagyon bevált gyomorégés ellen! A patikus javasolta. Első alkalommal azt hittem, menten kihányom azt a 2 kortyot, aztán megszoktam. Minden este, lefekvéskor iszom pár kortyot, és azóta tuti jó! :) Ha esetleg éjjel felébredek, hogy gond van, ott van mellettem a pohár, még 1-2 korty, és alszom tovább. Felemelő érzés!

Vanni! Megpróbáltam egy privit küldeni Neked... :)

Na jó éjt!

Kép
szkitty
 
 


Egész éjjel alig aludtam, nagyon fáj a torkom, meg vagyok fázva, nem kapok levegőt, négy előtt Zsófi is felébredt, leköltöztünk a nappaliba, ő visszaaludt, én DVD-zek.
Vendég
 


Sziasztok!
Dóri,köszönöm a bíztatást anyummal.Nekünk igazából sose volt jó kapcsolatunk,így annyira nem visel meg a dolog, csak néha elszomorít. Szegénykém!Ez a hányás nálad nem akar alábbhagyni??? Annyira sajnálom, olyan rossz lehet.
Panndi!Jobbulást Nektek!Próbáld kifeküdni,meg kikúrálni háth rendbe jön gyorsan.
Nekem pocsék éjszakám volt.Egyig görcsöltem.Olyan mensi szerű volt,kisugárzott a derekamba,néha még a hátam is fájt.Se fekve,se ülve nem volt jó,csak állva. Nem volt olyan erős,csak épp annyi, hogy aludni ne tudjak tőle. Aztán tegnap este előjött a hipochondriám, és feltétlenül elmegyek megnézetni bőrgyógyásszal a mellemen azt az anyajegyet vagy mit,ami háromszorosára nőtt a terhesség alatt. Nyilván sikerült bemagyaráznom magamnak, hogy ez melanóma,rákerestem a neten,és azt írta ez okozhat nyirokgyulladást is.Remek,az most volt ugye nemrég. Szóval megy nálam a para ezerrel,amíg meg nem nézi valami doki. Annyira utálom a hipochondriám.Nem voltam én ilyen régen.Az a baleset 3 éve.....Azóta van ez.
Na bocsi,hogy korán reggel már nyafogok, de jól esett kiírni magamból.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Vanni,
örülök hogy jól vagytok.Majd kérjük a beszámolót!

Esztó,
nagyon szép lett a szoba.Álmos helyében én is sietnék kifele hogy ott aludhassak. :)

Mindenki pihenjen, lazítson.Még ráérünk szülni.

Tegnapi nap nagyon elfáradtam.Apósékhoz kimenni aztán délután elmentünk kirándulni.Este 8-kor bezuhantam az ágyba és kész voltam.
A bordáim rúgdosását már kezdem megszokni.De mintha már nem lenne annyira magasan mint eddig.

Nálunk sem lesz légzésfigyelő.Napközben a babakocsiban fog aludni a jólevegőn vagy lennt a földszinten mert ott mindíg a közelünkben lesz.Este meg mellette alszom.Elég éber alvó vagyok főleg ha picúr is ott lesz.

KépKép
harhaj
 
 


Anita,Panndi!
Jobbulást nektek!Én is majdne megfáztam a múltkor,de gyorsan még visszafordítottam az eseményeket!n citromot ettem,meg egy kis kamilla tea.Ez csodákra képes!!!

Kutyafüle!
Azt az anyajegyet nem árt megnézetni tényleg!
Amúgy tegnap este nálam is voltak fájások,de rendszertelenek.Aztán éjjel is felébredtem hogy fáj,de aztán csicsikáltam tovább.
Szerintem ez már így lesz nálam amíg Iza ki nem jön :lol: :lol:

Ma ki kell mennem a postára,meg vhonnan zoknikat kell vennem...majd ami útba esik boltocska bemegyek,remélem h lesz nem horror áron is.... :lol:

annus11
 
 


Én meg kimegyek szerintem a Tescoba azért a Dreftért.Ha még lesz,mert ebből alig szokott lenni néhány db. Egyébként szerintem igazad van, ezek a fájások már a végéig ki fognak tartani. Reméljük hétvégére legkésőbb beindul Iza,és nem várat túl sokáig.Riki is a hétvégére kapott eltávozási engedélyt leghamarabb. Aztán majd eldönti meddig érzi jól magát.Bár így kemény éjszakáink lesznek. :(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na kár volt visszaaludni.Gábor sikeresen keresztbefeküdt és most a feje és a lábai vannak kétoldalt.Nagyon mutáns kinézetem van :lol: Itt egy púp ott egy púp.Feküdni nem tudok tőle szóval állok már vagy 20 perce hogy végre visszamásszon.De nem nagyon akaródzik a dolog. :?

KépKép
harhaj
 
 


Én este görcsöltem nagyon, de nagyon lenn. Most lassan összeszedem magam, és megyünk Zsófival motorozni, játszótérre, stb :)
Vendég
 


Szerintem a legközelebbi babaeső hétvégére várható...jön az eső egy kis fronttal társítva....addig várjon az eleje!!!


Na én 2.napja kalácsot ezsek...hol lkevárosan,hol sonkával.Még öcsém is megkóstolta a díjnyertes kalácsom!Sőt!Ha az uram sietne haza még neki is maradna kóstoló,több sajna nem :lol: :lol:

Kitty!
Akkor ez a hét is sűrű lesz nálatok!!!Majd dobj képet ha elkészült a szoba!!

annus11
 
 


Jó reggelt,

hát pocsék éjszakám volt, végig hánytam szinte, de most jobb.

Panndi,
jobbulást Nektek is.

Dóri,
Te is sűrűn hánysz? hogy birod? mert én rosszabbul mint az elején.
De, nálunk volt Mozart, de levettem mert egyfolytában lefejeltük :) Most új helyet fog kapni.

Annus, Kutyafüle
ne szaladgáljatok annyit :)

na, megpróbálom összeszedni magam, és megyek CTG-re.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát, készülődnek ezek a csöppek! :)

Panndi! JOBBULÁST!!! Az az aranyos, hogy anyum mesélte, hogy mind a 2x, mikor szült, kb a szülés előtt pár nappal rettentő beteg lett. Aztán Samuval én is így jártam. Azóta már figyelem, mikor leszek igazán beteg... :lol: Én kikerültem eddig a nagy lebetegedéseket, mert mindig vhogy időben kapcsoltam. Jó motorozást, meg mindenféle!

Annus! Az a kalács nagyon fini lehet!

Kitty! Hajrá a munkálatokkal!

Harhaj! Gondolod, hogy tényleg azért fordult el a manó, mert visszafeküdtél? Azért csak nem... De akkor majd egy másik alkalommal meg visszafordul! :wink:

Kutyafüle! Milyen baleset???? Le vagyok maradva...

Jó beszerzéseket mára!

Hát, Gitka, igen, hamar múlik az idő... Legalábbis időnként így érzem. De most pl. annyira soknak tűnik az a 6 hét, ami még hátravan... De legalább mától már tutira a kórházban szülhetek, ahol az orvosom és a szülésznőm is dolgozik. :)

Na, megyek, majd még bukkanok. :)
Vendég
 


Ó, Esztó! Sajnálom a hányásokat! De nemsokára vége van már!!! Én nem hányok túl gyakran, csak 9 hónapig egyfolytában... :) Kitartás!
Vendég
 


Zdori,
nem hinném hogy a fekvés miatt váltott pozitúrát.De most végre megtalálta a helyét :lol: Szokásosan a hólyagomon a feje és a lábaival gyötri a bordáimat.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Én is eltűntem néhány napra, anyuméknál töltöttük az ünnepet vidéken. Emese már jelezte, hogy micsoda események zajlanak, de csak most jutottam géphez.

Vanni, óriási gratula Marci babához, gyönyörű szép súllyal született. Annyira örülök, hogy minden rendben, nagyon várom a képeket.

Teljesen lázba jöttem, most érzem igazán, hogy már mennyire közeleg az idő :)

A gyerekszobák nagyon szépek lettek, ügyesek vagytok.

KépKép
novygirl
 
 


Dóri: pont azon gondolkodtam éjjel, hogy de rossz lehet betegen szülni. Szóval kúrálom magam ezerrel :lol:

Na megyünk, mert Zsfi már hintacsúszda csatakiáltással rohangál a lakásban :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Én is dögrováson vagyok. :( Fáj a torkom, folyik az orrom, nehéz a fejem, nincs kedvem semmihez. Ez a betegen szülés nekem is eszembe jutott. Nem magam miatt, csak úgy általában. Vacak lehet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!

Vanni, én már nagyon várom a szüléstörténetet, mi hogy volt! :wink:

Eszti, nagyon szép a a babaszoba és remélem megszűnnek ezek a hányások!

Én meg komolyan mondom, minél többet próbálnék pihenni, annál rosszabb a helyzet, ugyanis már fájnak a bordáim mindkét oldalt az éjszakai fekvéstől. Jó sok választási lehetőség: vagy bal vagy jobb oldal! Egy hason alvósnak! :lol:
Úgyhogy megyek is ki, ezt a semmittevést nem nekem találták ki. :?

Jól eltelt ez a Húsvét is...
Ja és most büszke vagyok magamra, mert mielőtt meglépnék itthonról, már kimostam egy adag Marci-cuccot. :lol:

Szép napot!

Kép

Kép
adraci
 
 


Na ez most nem volt jó.Nem kaptam Dreftből Sensitivet. :(
Dóri.Semmi különös,lehet nem is meséltem.Az esküvőnk előtt volt egy balesetem.Totálkárosra törtem a kocsit.Nekem nem lett különösebb bajom, csak szerintem lelkileg nem sikerült feldolgozni,mert azóa vagyok félős és hipochonder. Felhívtam a bőrgyógyászt.Holnapra kaptam du időpontot. Most meg képeket kerestem a melanómáról,meg olvasgattam utána. És jól betojtam. Megint.Remélem semmi kórosat nem talál. :roll: :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Bizti minden oké lesz!!Nyugi!

Én vettem epret!Be is faltam!!!Annyira megkívántam!Kb 1,5 órát sétáltam...a végén alig bírtam már menni.De elintéztem a postát,meg vettem az uramnak zoknit is!Remélem jó lesz!

Aztán takarítok....Micsoda jó program :roll: Reggel már elkezdtem,letöröltem a port 8)

annus11
 
 


Sziasztok!
Kicsit tudtam aludni az éjjel,nem fájt a fülem.
Látom mindenkinél akadnak jóslók,majd csak sorra kerül már mindenki.
Délután 3kor gondoljatok rám,mert doki meg Nst.
Tegnap mozogtam eleget és semmim nem fájt.Remélem ma feloldoz a doki hogy kicsit sétálhatok.A magnerotot már úgy sem szedhetem,már csak ma.
Én is belegondoltam milyen rossz lehet betegen szülni.Én szülés után lettem náthás,mire hazajöttünk még hangom sem volt.
Megyek pihizem.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: