Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska, rendeltem ilyet a nyuszitól mindkettőnknek. :wink:

Kép

Kép
flóra 11
 
 


És még laptetűre is került a rendelés, akkor csak bejön. :lol: :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszi!!!
Ildikó ehhez a szurihoz még jön másik is, az lesz a lóadag hormonbomba. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Megebédeltünk, elmosogattam, a hűtőket is lemostam, de a többi még hátra van. Most pihenek, mert már nagyon elfáradtam.

Kép
flóra 11
 
 


Hú, még lórúgás is? :shock: Ez őrület. Nem fogod bírni munkában.

Kép
flóra 11
 
 


Találtam Kabos filmet a Dunán. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szeressük egymást gyerekek..... :D

Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu hívott!

A háttérben Gergő kacaját hallottam!!! Imádnivaló kispofa! :wink: :wink:

Beszélt Benóval, jól vannak egyre többet fej és úgy néz ki elég is a baboknak, Tancsu olyan részletesen elmondta, de nekem szita az agyam. :oops:
Benó már nem pizsiben van hanem normális ruhában és ez is növeli a komfortérzetét. Ennyi maradt meg a fejemben.............. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Felzabáltam a maradék sonkát. :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


Jó étvágyat! :lol:

Reméljük a babok is ilyen jóétkűek és gyarapodnak hamarosan. Nagyon jó, ha Benó már normál cuccokban jár-kel. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Nyusz-nyusz.

Kép
muzsuzska
 
 


Csip-csip. :lol:

Már csak a felmosás maradt, de elegem van. Közben anyám megint telefonált,jól felhúzott. :x Örökké csak hallgatom tőle,hogy apám mit vitt el válás után és hogy anyámat "kirabolta" :x Érdekes módon, anyám nem tekinti közös vagyonnak, amilyük volt. Felhoztam neki példának,hogy én sem mondtam soha az exről, hogy ellopott volna valamit is, erre érdekes, hogy azt mondta, hogy nem is, hiszen közös volt. Más házasságában jogosan visz a férj el dolgokat szerinte, ott közös,náluk meg minden az ővé volt. :shock: :? De ezt szajkózza állandóan! :x Az idegeimre ment vele, totál lehordatm, hogy elegem van,nem vagyok hajlandó ezt egy életen át hallgatni. Már sokszor kértem, hogy ne beszéljen nekem erről, de nem hagyja abba. :x

Kép
flóra 11
 
 


Most megyünk oda,de semmi kedvem. De ha valamit szóbahoz,komolyan felállok és eljövök. :x

Na,ezért nem jelentkeztem délután, mert forr bennem minden. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Csajok!
Mindenkinek nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok!
Sajnos nem nagyon van időm, de ahogy tudok, jövök majd.
Millió puszi mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Halihó!!!

Megjöttünk a grillezésből!!

Tele ettem magam :oops: :oops: :oops: :oops:

Most levágom L haját és mára ennyi. :D

Tök,jó,hogy ilyen jól vannak Benóék!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Heni:Neked is Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!!!

Kép
martik77
 
 


Na jó ha senki akkor megyek fejni és pihi!

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy Benó már ilyen jól van, és a bébik is nőnek!

Látom Ti sok mindent csináltatok ma, én meg csak döglődtem :oops: és most is folytatom tovább.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Most már én is csak tévézni fogok ma este.Még kikészítem a fiúk ruháit és cipőit holnapra,de ennyi.

Pá,pussz.

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó , itt az injekcióm:

Nőknek:
- Méhizomszövet jóindulatú daganataiban (mióma).
- Endometriózisban (a méhnyálkahártya rendellenes helyen történő megtapadása).
- A méhizomszövet jóindulatú daganataiban a daganat tervezett eltávolítását megelőzően.
- Laparoszkópiával igazolt endometriózisban, amennyiben a betegség sebészileg nem oldható meg.
- Mesterséges megtermékenyítés meghatározott módszereinek alkalmazása (asszisztált reprodukció) esetén az LH (sárgatestképző hormon)-szint időelőtti nemkívánatos emelkedésének megelőzésére.
Kizárólag orvosi rendeletre adható.

A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek
A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerekkel való kölcsönhatások ez ideig nem ismeretesek.
A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléshez szükséges képességekre
Férfiak esetében a fenti képességeket a Decapeptyl nem befolyásolja.
Mivel a Decapeptyl nők esetében az érzékszervek érzékelési zavarát, látászavart okozhat a Decapeptyl -val történő kezelés időtartama alatt, ne vezessen gépjárművet és tartózkodjon egyéb gépek kezelésétől is.

Nőknél:
Fogamzóképes nők esetében a kezelés megkezdése előtt vizsgálatot kell végezni a terhesség kizárására.
Méhizomzat jóindulatú daganata és endometriózis esetén a kezelés alatt a fogamzásgátlásra nem-hormonális módszert kell alkalmazni (gumióvszer). A kezelés alatt ösztrogén tartalmú készítmények szedését abba kell hagyni. Méhizomzat jóindulatú daganatának kezelése alatt a méh és a daganat méretét ultrahanggal rendszeresen ellenőrizni kell.
Mivel a menstruáció Decapeptyl Depot kezelés alatt megszűnik, a rendszeres menstruáció folytatódása esetén a kezelőorvost tájékoztatni kell.

Lehetséges mellékhatások

Mint minden gyógyszer, így a Decapeptyl Depot is okozhat mellékhatásokat.

Nőknél: A kezelés a női nemi hormonok (pl. ösztrogén) termelődésének meghatározott idejű visszaszorításán alapul. Átmeneti emelkedés után a vér ösztrogénszintje olyan értékekre csökken, mint amilyen a klimax idején tapasztalható. Ezért ugyanolyan tünetek léphetnek fel, mint a klimaxban: leggyakoribb a hőhullám, hüvelyszárazság, fájdalmas közösülés, vérzés, pecsételő vérzés. A kezelés kezdetén megvonásos vérzés jelentkezhet. Az alacsony ösztrogénértékek miatt néhány hónapos kezelés után csontritkulás léphet fel, de a kezelés befejezése után 6-9 hónappal az egyensúly ismét helyreáll. Ezen kívül előfordulhat fejfájás, fáradékonyság, alvászavarok, idegesség, hányinger, hátfájás, depressziós hangulat, a szexuális érdeklődés csökkenése, enzimaktivitás növekedés, enyhe szérum-koleszterinszintemelkedés, érzékszervek érzékelési zavara, látászavar.
Asszisztált reprodukció: mivel ilyen esetekben gonadotropin kezelésre is sor kerül, a hormonszint csökkenésére jellemző tünetek néhány napnál tovább nem tartanak.
Általános mellékhatások: Egyedi esetekben túlérzékenységi reakciók (pl. viszketés, bőrkiütés, láz, súlyos túlérzékenységi reakció /anafilaxia/) léphetnek fel. A beadás helye ritkán átmenetileg fájdalmas lehet. Bőr alá történő beadás esetén néhány betegnek az injekció helyén idegentest-érzete volt.
Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse kezelőorvosát.


A másik pedig:
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... lban/14050

Kép
muzsuzska
 
 


Megpróbálok még aludni egy kicsit, hátha sikerül. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó végigolvastad ? A végén írja, hogy a kínai aranyhörcsög petefészkében termelik ezt a hormont! :shock: :shock: :shock: :shock: jaj nekem.....

Kép
muzsuzska
 
 


Szép jó reggelt!

Zsuzsi, nagyon korán keltél!!! A Gonal-t kaptam én is, azt nagyon könnyű használni. Hogy állsz a szúrásokkal? Ugye, nem annyira vészes? Remélem, Nálad is annyit használ majd, mint nálam, és Neked is elsőre sikerül. :) Meddig kell ezeket szúrnod?

Márti
, remélem, jól vagytok.
Tancsu, sokat gondolok Gergőre, hogy már mennyi fogacskája lehet... :):):)

Timi
, Sanyika jól van? Remélem, minden oké Veletek is!
Annak meg különösen örülök, hogy Benóék már tejcsiznek! :) Benó nagyon ügyes, és hát a gyerekek is! Lassan már csak hazamehetnek a kórházból...

Szép napot mindenkinek! Vigyázzatok Magatokra!

Heni

Kép
szheni
 
 


Halihó!!!!

Köszi Heni mi jól vagyunk,bár a kicsi hasfájós,így az éjszakák elég sírósak. :(
De szépen hízik és nagyon édes!! :D :D :D

Benó hívott.Mindenkit puszil.

Babok nagyon ügyesek.Követelik a kajcsit!!Igaz sokszor még csak szondán kapják,de fő,hogy éhesek.

Benónak is jobb a kedve.Nem foglalkozik a bunkó orvosokkal. :?

Kép
martik77
 
 


Helló. Szép hétfőt mindenkinek.
Nekem jól kezdődik, :? megint hőemim van. Én ebbe már beleőrülök. A fene tudja mi a bajom, mi lappang állandóan bennem. :?

Zsuzsi,máris elolvasok mindent. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ma is megy Döme a nagyszüleihez,mert az apja tesvéréjék jönnek le Szombathelyről.L.pedig nappalos.Egyedül leszek a picivel. :)

Kajcsit küldött az anyós,úgyhogy főznöm nem kell!!! :)

Most még süt a nap remélem később is és akkor lemegyek a picivel,meg a kutyával.Ha meg még tényleg egész nap jó idő lesz akkor 6-ra besétálok a picivel L.hez,addig dolgozik. :D

Kép
martik77
 
 


Helló Ildó!!

Már megint hőzöngsz??? :roll: :shock:

Mitől lehet??

Általános vérképet néztek??
Nem valami gyulladás lesz valahol?? :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!

ha nem szondán kapják akkor Benó eteti őket??
Még jó,hogy éhesek! :shock:

Miért megint bunkók az orvosok? Nem arról volt szó ,hogy most máshol vannak és ott minden jobb?

Kép
muzsuzska
 
 


Tényleg Márti, L. is volt grillezni veled tegnap????


Ildikó és ha valaki okozza a hőmid emelkedését! Semmi sem lehetetlen és én nem szeretném ha lemaradnál tőlünk!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi!!! :D

Kép
martik77
 
 


:D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Volt L.is és Döme meg a pici,szóval családostul mentünk grillezni.

Nem Benó meg nem etetheti őket.Meg csak az inkubátorba simogathatja meg őket,még nem veheti ki.
Olyan bukók mint voltak a dokik nem mondanak semmit.Még a varratokat se szedték ki belőle(másokból már rég).Meg a nővértől megkérdezte,hogy nagy baj,hogy vizes lett a kötés?Azt mondta igen!!De nem cserélte ki azóta se!!!! :x

Kép
martik77
 
 


De a hely tényleg jobb,reméli innen már csak haza mennek.Mert van még egy olyan variáció,hogy ha már nem igényelnek intenzív ellátást a picik de a súlyuk még nem éri el a hazameneteli súlyt akkor kikerülnek ilyen általános részre. :?

Kép
martik77
 
 


Értem. :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, elolvastam mindent. Elég durva, ez a sok mellékhatás. :?

Kép
flóra 11
 
 


Azért ez az aranyhörcsögös dolog elég bizarr. :?

Kép
martik77
 
 


Kép

Kép
martik77
 
 


Akkor Ildikó nem véletlenül szédülök! Ma biciglivel akartam menni anyóshoz, de Királyfi letiltott róla. :roll:

Végül is mindenkinek igaza van, nyugton kéne maradnom..... :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi,sajna nem. Szombaton sokat rohangáltam kint és bár nagyon jó idő van, megizzadtam és elég volt a pici szellő,megint megfázott a légcsövem. Nagyon fájt már tegnap isés köhögök. Szedek csöppeket ezerrel, meg napi 2 liter tea, de nem vagyok rendben. Én nem tudom,miért jön ez állandóan vissza. :? De nagyon elegem van már.

Kép
flóra 11
 
 


A tavalyi injekció az olasz apácák vizeletéből lett kivonva!!!!!!! :wink: :wink:

Királyfi most mondja, hogy majd kapok hörcsi kaját! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Igaza van királyfinak. Ne bicajozz, nem neked való az , most meg főleg nem. :D :lol: :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Egyél, hátha fokozza a hatást. :lol:

Márti, akkor Döme locsol? A fiaim is elmentek, F.is ment az anyját meglocsolni. Magam vagyok. :(

Kép
flóra 11
 
 


Igen igaza van a királyfinak!!No bicaj!!!!

Apácák??Na jó ez már nekem sok!!!Sőt SOKK!!!! :lol:

Remélem Tancsu jól érzi magát Edelénybe. :)

Kép
martik77
 
 


Nincs itthon lázcsillapítóm sem, szombaton elvittem az anyámnak,ő kért. Pedig jól jönne,mert az az izomfájdalmat is csökkentiés valahogy nagyon szaggat mindenütt. A derekam is ketté akar törni. :(

Kép
flóra 11
 
 


Lassan kéne készülődnünk és ebédelni menni!! :D Bár sok kedvem nincs.

Kép
muzsuzska
 
 


Lesz valami jó a tévében?

Kép
flóra 11
 
 


Locsolt már tegnap.Ma már csak az apja testvérének a kislánya és a felesége van hátra.L.szüleinél nem volt. :? Majd bepótolja,nehogy sértődés legyen.
Verset is adtam neki(kerestem egy szépet a neten),hogy tanulja meg,nehogy valami hülyeséget mondjon.És este engem is meglocsolt. :)

Kép
martik77
 
 


Nekem kajám van, töltött csirkemellés krumplisali. Meg persze húsleves is van és még alasagne-ból is maradt. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó, fénypostával tudok küldeni, mindenféle vackunk van itthon, neocitrát, láz-fájdalom csillapító vagy 5 féle. Ősszel bevásároltunk, jól megijesztettük a bacikat és azóta is kerülnek, királyfit főleg! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Én már csak a komámat várom,esetleg még ő jön locsolni, ha nem szolgálatos.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?