Új privát üzeneted érkezett!

Köszi!


Kisfiúkhoz, kislányokhoz, jó eredményekhez gratula!


Akit érint a Dacathlon-ban van kismamafürdőruci 3900 Ft-ért. Igaz én nem láttam, de egy ismerősöm vett. Gondolom nem a legújabb modell, de hátha valaki pont ilyet keres.

Szobadekoráció: a védőnéninél láttam tök jót. Matricával volt fű és pipacs ragasztva, felette meg lepkék. Annyira élethű, és nem kell a festéssel bibelődni, majd megnézem a Bricostore-ban, szerintem ott vannak ilyenek...

Kép
arvaerika
 
 


Erika,én a praktikerben láttam ezt a matricát,és van még rengeteg féle.Annyira nem olcsó.

Nézd csak:
http://www.wallies.hu/tapeta_matrica_lany_szoba_1

http://falimatrica.5mp.eu/web.php?a=falimatrica

Kép
v.andi
 
 


Erika,a 18. hetin mit mondtak,h minden oké,akkor most is az!!!Neked már van 3 szép és egészséges gyermeked.Náluk is így aggódtál???Ne aggódj nincs itt semmi gond,már több nálam okosabb topicos leírta,méretek mindenkinél más,és máshogy is alakul a terhesség alatt.légyszi legalább ezen ne stresszelj!!!!Tudod,csak pozítivan!!!

sutimano76
 
 

 
 

[quote="v.andi"]S írta:v.andiüti, gratulálok.Biztos minden okés.



Kép


Köszönöm Andi,ez nagyon édi,lassan megfertőzök mindenkit!!!

Kép

sutimano76
 
 


A második linkes matricák nagyon teccenek,de ennyit elkérni érte!!!!
Inkább veszek egy micimacis diát (kb.500.- ft),és kivetítem a falra,átrajzolom és kiszínezem.

sutimano76
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Minden Kedves Kismamának és családjának!!

Kép

Kép
kata05
 
 


Köszönöm, amiket írtatok, atán utánagondoltam, végülis az én számításom szerint okés.

A falimatricákb beleszerettem, de az árakat még nem is néztem. :?

És mindenkinek boldog húsvétot kívánok!

Mi ma megyünk tojáskereső versenyre egy parkba, a gyerekek nagyon élvezik!

Fannim meg duplán ünnepel, mert hétfőn lesz a szülinapja!

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Erika jó tojás keresést,és Fannit isten éltesse sokáig.

Mi is duplán ünnepelünk idén,Dani holnap lesz 15 éves. (aztaa de öreg vagyok Kép )

Kép
v.andi
 
 


Andi nem te vagy öreg hanem a fiad öregszik.Szerintem az öregek nem lesznek kismamák!!!!!!!!!!!!!!!!!És te ugye kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daninak is boldog szülinapot,és Erika,Fanninak is boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!

Hétfőn valszeg megyünk zsámbékra családi programozni délelőtt,ha valaki tervezi h hétfőn oda látogat,akkor hívjon telcsin,hátha összefutunk!!!

Kép

sutimano76
 
 


Kép Kellemes Húsvéti Ünnepeket és Sok locsolót Nektek!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Kép

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Kép
Vendég
 


Könyörgök segítsetek,egész délután vissza olvastam,mert régebben valaki felhívta figyelmünket valami csokis sütire,egyet tudok hogy étcsoki kellett hozzá,de most nem találom.Ha valaki tudna róla Vagy jobb esetben lementette a receptet kérem írjátok már meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Ma már 2 üzit írtam egyik se jelent meg, valami gáz van.
Vagy engem nem szeret a babanet?
Vendég
 


[quote="mabe86"]S írta:mabe86ziasztok!

Piciibo
Akkor a te fiad is olyan mutogatós, mint az én lányom :wink:
Nem okoz gondot a mellső vagy elülső fali placenta... legfeljebb annyit, hogy a hasfal felől, kívülről a baba mozgását tompítja, később lehet kézzel érezni...

Brumi
Én nem hinném, hogy ártok a gyerekemnek azzal, ha az általunk használt edényekkel berakom a mosogatógépbe az ő cuccait is. :wink:
Jó lehet a londoni kirándulás! :wink:

Anna
Mi a baj?

Vikiviktor
Védőnő :evil:
(azóta nem láttam az enyémet, mióta kifejtette, hogy 3 hetente menjek hozzá... én meg közöltem, hogy van nekem jobb dolgom is... olyan lehetetlen időben van... hetente 1 nap 12-2ig... akkor ebédelek, meg sziesztázom :wink: )

Babcika
Ilyenkor kb. 20-25 dekát hízik hetente a baba. 32 hetesen a 1,5 kg tökéletes... a szomszéd 34 hetes 3 kilósa meg óriás :wink:
(én olyan 3 kilós gyereket akarok majd... :lol: )
Talizhatunk valamikor... holnap elutazunk, majd csak kedden vagy szerdán jövünk haza...


Mabe: dehogy is ártassz vele ... csak ha mondjuk cumizik, akkor azt nem árt időről-időre kifőzni, fertőtleníteni, hogy ne kapjon szájpenészt, meg ilyesmi ... de ehhez te biztosan jobban értesz, mint egészségügyis: a mosogatógép nem alkalmas cumimosásra (szerintem) ... mondjuk nekünk mosogatógépünk van, de cumink, cumisüvegünk nem volt egyáltalán (akkoriban mosogatógép sem volt :) ...

de most, hogy mér van, ketteskénél sem hiszem, hogy beteszem a cumit,ha lesz neki, vagy a mellszívót a mosogatógépbe ... kézzel elmosom, és kifőzőm (vagy ha van mikros sterilizáló, akkor mosás után ebben beteszem 10 percre ;) ...

de döntse el mindenki, kinek mi a a jó: csak egy tapasztalatot szerettem volna megosztani a mikrós sterilizálóval kapcsolatban ...

és lehet, én tévedek, de szerintem a baba dolgait ki KELL főzni időnként, és nem elég berakni a mosogatógépbe 70 fokra ... :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="boboka"]Móka, nekem nem jön be a kínai horoszkóp. Vagyis szerintem 100 %, hogy Niki januárban fogant, és nekem januárra fiút ír a horoszkóp.[/quote

Boboka: mert lehet, hogy fiú lesz? ... még nem jön ki, nem tudhatod :) ... egyik barátnőmnek 8.hóig!!! mindeh UH-n lányt mondtak, minden rószaszín volt körülöttük ... Attilla lett ... most novemberben szült, tehát modren UH gépekkel vizsgálták ...

Nekem is lányt mondanak az uhk alapján, én pedig folyamatosan mondogatom, hogy szerintem fiú .... éééééés tessék: nekem is fiút hoz ki a tábla ... kivi vagyok a jövő heti 18 w-s uh-ra :) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="mabe86"]k írta:mabe86ínai horoszkóp szerint Imola fiú :lol: :wink:

Jó utat az utazóknak!

Mi már megérkeztünk Borsodba :wink:

Kata
Gratulálok a kisfiúhoz!


Mabe: mi is Borsodban vagyunk: Mezőkövesden :)

Most kérek elnézést mindenkitől ,akinek esetleg túl hevesen reagálom le a kommentjeit ...

tiszta dili vagyok pár napja, mindenen bőgök, éééés a non plus ultra tegnap este fürdetés előtt: Viasat 3 - Szex és NY light --- az a rész, amikor Big eljegyzi Natasát ... kb 5öjére láttam, de tegnap fél órát bőgtem rajta, mert annyira beleéltem magam Carry helyzetébe .... szerintetek noooormális vagyok ????? :lol: :lol: :lol:

Ma meg kirándultunk egyet Bibikével az Egyetemvárosba, Miskolcra, és ott is bőgtem egy sort ... nem tudom miért ... csak ott ismertem meg a férjem, és ahogy láttam a lányunkat ott szaladni, ahol annyi-de annyi minden történt velem, vhogy elszakadt a cérna

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szerintem ma megmozdult a kis Gyöngyszem! :o)) Többször is éreztem, nagyon enyhe lökdösést és kis morajokat a jobb oldalon... Olyan jó volt!! :D

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Csajszik: mi hétfőn Fótra készülünk a Duna-partra hekkezni :) ... ha valaki szintén arra jár, nagyon szívesen taliznék vele :lol:

Megyek aludni, pussza mindenkinek ----

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Érzékenység: én is bőgök mindenen, tegnap a tojáskaresésen is annyira elérzékenyültem a drágáimon, hogy potyogtak a könnyeim....

Andi!

Daninak boldog 15. szülinapot!

Csokis recept: nem tudom, hol találod....

Nekem tegnap óta baromira fáj a torkom, nyelni sem tudok, lehet ma elmegyek ügyeletre....

Kép
arvaerika
 
 


[quote="arvaerika"] írta:arvaerikarzékenység: én is bőgök mindenen, tegnap a tojáskaresésen is annyira elérzékenyültem a drágáimon, hogy potyogtak a könnyeim....

Andi!

Daninak boldog 15. szülinapot!

Csokis recept: nem tudom, hol találod....

Nekem tegnap óta baromira fáj a torkom, nyelni sem tudok, lehet ma elmegyek ügyeletre....


Erika: nekem is pont így fáj a torkom: a víztől is fáj... és otthon maradt a homeos csodaszerem: Homeogene 9 ... ha elkezded szedni, átmenetileg picit rosszab lesz, de utána hirtelen jobb ... nekem marad ma délelőttre a mézes kamilla tea, délután megyünk csak haza ... :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szülinapos csemeték: isten éltessen mindenkit :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Végh György: Kleofás, a didergő kis tojás

Volt egyszer egy kis tojás,
úgy hívták, hogy Kleofás.
Bimm-bamm, dáridom!

Megvette egy nyuszika,
nyuszilány volt: Zsuzsika.
Bimm-bamm, dáridom!

Megkérdezte Zsuzsika:
"Kell-e neked szép ruha?"
Bimm-bamm, dáridom!

"Persze - mondta a tojás-
fázik ám a Kleofás!"
Bimm-bamm, dáridom!

Befestette Zsuzsika,
a húsvéti nyuszika.
Bimm-bamm, dáridom!

Nem fázik már a tojás:
A zöldbundás Kleofás!
Bimm-bamm, dáridom!


Kellemes húsvéti ünnepeket, sok-sok piros tojást kívánok mindenkinek és aki szereti holnapra sok locsolót!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.04.12 07:19-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


DANINAK és FANNINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


sziasztok:) csak egy gyors nyuszifüles sonkaünnepet mindenkinek....:)
ééés remélem még nem késtem el... itt a recept a csokis sütiről....a nők lapján volt anno..
http://www.nlcafe.hu/aktualis/20090314/ ... kis_sutije

Kép

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorkamartini megmentettél,imádlak,köszi,köszi,köszi!!!!!!!!!!!!!! :D

sutimano76
 
 


keresgéltem a tagok közt a táblázatból .
sz.niki másik topicba írogat,nemrég volt a 18 heti gen.uh-ja,minden oké és fia lesz.

merci 83 csak 3-szor írt ide,de az is febr.elején.
tifa,hajnalocska,és sziszka 27 csak rég voltak,talán még jönnek.

hugi820322 csak 1-szer írt még régen(január),azóta nem jelentkezett,se itt se másik topicban.

sutimano76
 
 


Húsvétos jó reggelt!

Remélem mindenki besonkázott reggelire :lol: !

Süti,a mai program már meg is van.Sütisütés :wink:
Jó sokan nem írnak már. :(

Mi ma itthon.Most reggel gyorsan elmentünk,és vettünk neki egy tortát, így Danit tortával keltettük.Elfújta a gyertyákat.Amíg csináltam a reggelit,addig beleharapott a tortájába Kép Kép Kép

Kép

Kép
v.andi
 
 


szia Andi!

jó reggelt,vagyis már napot,hát mi már tegnap besonkáztunk,ma vajas kakaóskalács volt a reggeli,ebéd rántott hal(amit a sógorom csinált)párolt zöldséggel,most meg sül a süti!!!!De már túl vagyok a függöny vasaláson,most porszívózás és felmosás.Aztán irány a kert és gazolunk.utána napozás és a jól megérdemelt pihenés.

Kép

sutimano76
 
 


Süti,jó kis tartalmas nap.Azt a sütit sütöd???Kíváncsi leszek,hogy sikerül majd :wink:

Dobtam a pocakok közé friss húsvéti fotót :oops:

Kép
v.andi
 
 


Hát a sütési időt itt is rosszul írták,mert légkeveréses a sütőm és mégis csak félig sült meg a süti,most átraktam egy másik tepsibe,hogy az alja legyen felül és így talán megsül!?

tegnap se pihiztem sokat,de majd holnap!!!!

Ajándékot is kapott Dani???

Megyek megnézem a pocifotód!!

sutimano76
 
 


Szépen növöget a Te pocid is,de hízni nem híztál,legalábbis a fényképen nem látni!!!!!

sutimano76
 
 


Jelentem süti nem olyan mint a képen,de azért fincsi,kicsit brownie jellegű,vanilia fagyival isteni,később még eper fagyival is megkóstolom.

Kép

sutimano76
 
 


Daninak és Fanninak boldog szülinapot!
Vendég
 


Brumi
Az információim a tesómtól származnak. 5. gyereket várja augusztusra. Eddig mindegyik gyerekénél adta le az anyatejet, mert annyi volt neki. Nem használt külön sterilizálót sose... és nem volt kifogás a tejével sose :wink:
Szájpenész egyik gyerekének se volt :wink:

Majd meglátjuk. Te használod a sterilizálást, a kifőzést, én meg a mosogatógépet :lol: :wink:
Vendég
 


Köszi mindenkinek a köszöntést Fanni nevében is!

Homeogene9-et kipróbálom, megyek a patikába!


Csokis süti: jól néz ki nagyon. Nálunk is volt egy csomó süti meg torta, mindegyikbe belekóstoltam egy picit!

Kép
arvaerika
 
 


Családtól kaptunk ajándékot :lol: :lol: :lol: :lol:
Megvehetjük azt a babakocsit, amit kinéztem (Graco)

Kaptunk fürdőkádat is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk, nagyon jól sikerült!! :) Nemrég keltem, nem sokat aludtunk!

Gratula a kisfiúkhoz és a szülinaposoknak!!!

Nálam éppen a sültkrumpli a favorit, azt eszem napok óta. Illetve a fagyi, az mindig is az volt, mostanában sokszorosan. Süti, jól néz ki a sütike!!!

Megyek pihizni még, jó húsvétozást mindenkinek!!

floranan
 
 


Brumi én is az Egyetemvárosban ismertem meg a férjemet. Kis prücsökkel még nem voltunk ott, de lehet én is elbőgném magam.
Vendég
 


[quote="babus31"]B írta:babus31rumi én is az Egyetemvárosban ismertem meg a férjemet. Kis prücsökkel még nem voltunk ott, de lehet én is elbőgném magam.


Komolyaaaaaaaaaaan ? ... mikor végeztetek, melyik karon? ... akkor te érted, mi az a "feeling", ami ott megszállja az embert ... akár terhes, akár nem :):):) ... és nagyon igaz: "acélváros ... Miskolc mindig várni fog ... " :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi 2003-ban végeztünk, Közgáz kiegészítőn.
És ti mikor végeztetetek?
Vendég
 


[quote="babus31"]B írta:babus31rumi 2003-ban végeztünk, Közgáz kiegészítőn.
És ti mikor végeztetetek?


én 2001, a férjem 2000 ... és mis is mindketten gazdászok vagyunk, Pénzt a Gazdásznak :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Micsoda véletlen, pedig az Egyetemvárosban azért van 1-2 szak.

Sajnálom, hogy azóta nem voltam ott , de a férjem annyira nem vágyik vissza. Tapolcára meg pláne szívesen visszamennék, azért oda is fűződnek szép emlékek.
Egyszer úgyis megfűzöm, hogy kiránduljunk arra, majd ha a kiscsaj is megszületik.
Vendég
 


Mabe!

Gratula az ajándékokhoz!

Mindenkinek jó locsolkodást kívánunk, a fiúk nálunk is mindjárt indulnak!

Kép
arvaerika
 
 


[quote="babus31"]M írta:babus31icsoda véletlen, pedig az Egyetemvárosban azért van 1-2 szak.

Sajnálom, hogy azóta nem voltam ott , de a férjem annyira nem vágyik vissza. Tapolcára meg pláne szívesen visszamennék, azért oda is fűződnek szép emlékek.
Egyszer úgyis megfűzöm, hogy kiránduljunk arra, majd ha a kiscsaj is megszületik.


:)... van egy pár, tényleg jó kis véletlen, én is meglepődtem :) ... igen, valószínűleg más a kötődésünk, miután mindketten ott jártuk az 5 évet végig és még kolisok is voltunk ;) ... és minthogy a férjem mezőkövesdi, mi azért megfordulunk időnként azon a környéken (amúgy Gödöllő mellett lakunk), de már régen nem voltunk, és tavasszal a legszebb az egész ... MTapolca és Lillafüred : az ország legszebb környéke számomra ( a lányom is Lilla :):):) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="mabe86"]B írta:mabe86rumi
Az információim a tesómtól származnak. 5. gyereket várja augusztusra. Eddig mindegyik gyerekénél adta le az anyatejet, mert annyi volt neki. Nem használt külön sterilizálót sose... és nem volt kifogás a tejével sose :wink:
Szájpenész egyik gyerekének se volt :wink:

Majd meglátjuk. Te használod a sterilizálást, a kifőzést, én meg a mosogatógépet :lol: :wink:


Mabe: gratula a tesódnak az 5. babóhoz (meg a többihez is :) ...

biztos jó nagy magabiztosságot ad neked, hogy a testvéred
mellett sok mindent láttál már a gyerekek körüli teendőkről (most már értem, miért is vagy ennyire, hogy is mondjam ... határozott ... első babás kismamiként ezeket a dolgokat illetően ...)

Mi a férjemmel csak egymásra számíthattunk, amikor megszületett Lilla, mert mindkettőnk családja messze van ... és nálunk Lilla az első unoka, előttem amúgy sem volt példa ... nekem csak a saját tapasztalataim vannak ... pl a mosogatógép és a mikrós sterilizáló kérdésében ...

és első babával, tök egyedül, a tisztaság kérdésében gondolhatod, hogy mindent megtettem azért, hogy csak annyit legyen beteg, amit muszáj ... ez konkrétan annyit jelentett, hogy az első hónapokban a mellszívót sterilizáltam ... aztán, amikor elkezdődött a hozzátáplálás, akkor pedig a műanyag kanalak, és kistányérok voltak soron, na meg a vizeskulacsa és az orrszívó porszívó tartozéka :) ... de csak kb 1 éves koráig csináltam, utána már nem (vagyis: orrszívót most is !) ... azóta mosogatógép ;)

gratula az ajándékhoz :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Boboka, Móka, Aranynap! Írtam emailt a holnapi felkészítővel kapcs!! :)

Én Ausztriában, Linzben ismertem meg a páromat, most is ott voltunk, abban a városban... én is teljesen elérzékenyültem a hétvégén... néha megyünk arra, mert ott van egy barátja a páromnak, jó érzés átélni újra és újra a megismerkedést :)) És most először hárman voltunk... na jó, abbahagyom a lelki perceket :)

Én nem nagyon ismerem a Dunát... még a Rómain sem voltam, ciki... hol van valami jó kis rész, ahol le lehet menni a partra picit ücsörögni? Ahol a levegő nem annyira gáz.

floranan
 
 


Sziasztok!
Szuperek a falimatricák :D , az árakat nem néztem...
A kínai szerint lány lesz, de Lilla meg fiú lett volna :wink: (az éjjel azt álmodtam, hogy lány és foga már van, de neve még nincs :lol: )

Én már meglettem locsolva (szombat este sonkalével a hajamba - a férjem, ma reggel szódavízzel - az egyik öcsém :shock: )

Gratulálok a jó eredményekhez!!!

Én eszem camambert is, nyers sonkát is, kolbászt is, lágy tojást, ennék tengeri herkentyűt is...

Hú, mennem kell ellenőrízni a templomot! Puszi mindenkinek!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Szép napot mindenkinek!

Brumi
Mi Szikszón vagyunk a nagyszülőknél (nekem nagyszüleim :wink: )
Határozottságom... azért mert nekem első babám lesz, azért mindig volt körülöttem sok gyerek...
Mi 4-en vagyunk testvérek, a nővérem az 5-et várja, a bátyáméknál 3 van, a húgomnak még nincsen.
A férjemék 6-an vannak testvérek, ott is sok unoka van :wink:
Vendég
 


HellóHalló!!

Bódóg Nyuszit, S sok Locsolót!:D:D

Én is kaptam ma már szódát, úgyh nem hervadok el:D

Mindenkinél habzsi-dözsi van?
Nálunk volt, viszont a gyomrom nem bírta, úgyh meg kellett pihentetnem.. Nem ettem sokat, csak valószínűleg nem vagyok hozzászokva a nagy és tartalmas reggelikhez...

Fanninak és Daninak Bódóg Bódog Bódog Születésnapot, kívánom, h legyen még sok ilyen szép napotok!!! :)

A szüleimnél vagyok Zalában, s Anyum előkapta a szülésemmel kapcsolatos papírkákat... Ő más a kitolásos szakszban volt, mikor felvették a kórházba, úgyh csak úgy kisuhantam:D
Úgye ez rám is jellemző lesz majd?!:D


Floranan, köszi az infót, én sajna most nem tudok menni, mert csak szerdán megyek vissza Pestre..
addig táppénzen itthon, s meglátogatok minden dokit, h becsételjenek, meg kocsit szervízeltetek, meg szépítkezek :D (hiába a régi jól megszokott dolgoktól nehezen válok meg!:D)

Kép

Kép
móka:)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?