Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Kopee
Hogy van a kisfiad? És te?

Ginuska
Érezzétek jól magatokat!

Zsrit
Ikrek :wink:
Gratulálok a 3. gyerekhez!

Nitacska
Én úgy tudom, hogy a természetes vizeket jobban ajánlják, mint a medencéket :wink:
Vendég
 


jó reggelt!

Nita- nem tőlem kérdezted, de azért reagálok: inkább a BAlcsiban és egyéb elővízben ússz, mint uszodában. Főleg, ha esetleg hajlamosabb is vagy gyorsan összeszedni fertőzéseket. Én tengerben és a Balcsiban úsztam és sosem lett tőle bajom. Csak arra figyelj, ne legyen nagyon hideg a víz, mert az esetleg görcsölgetést okozhat.

Ginuska-irigy, irigy Bükfürdő miatt. Én meg mindjárt ugorhatok neki a lakás nagytakarításának. :roll:

zsrit- üdv itt. Nem irigylem az ikres mamikat, az első időszak nem lehet könnyű. De legalább összenőnek a srácok. :)

Betty: ne aggódj nekem a terhesség leges-legelején volt hólyaghurutom és arra kaptam antibiotikumot. Emellé szedtem önszorgalomból homeobogyót és ezek után a vizeletteszt negatív lett. Ne parázz ezen, ha pozitív, akkor felírják a következő antibiotikum kúrát. Mivel nem Mo-on élsz, így nem írom le a homeobogyó nevét, mert úgysem azok a termékek kaphatók nálatok, mint itthon. :?

Lehet, hogy még benézek ma, ha lesz időm a takarítás mellett, de ha nem, akkor mindenkinek Kellemes Húsvétolást! És sok-sok csokitojást! :wink:

Kép
Kép
tündér09
 
 


elővíz=élővíz :oops:

Kép
Kép
tündér09
 
 

 
 

Sziaszok lányok!

Próbálok veletek lépést tartani, de alig érek a levelezések végére. Mostaság kicsit sok munka jött össze, és a Húsvét ellenére 18-ig le kellene adnom a szakdolgozatom aminek a címénél tartok

Kopee jobbulást!


Tilli én is a 13 héten voltam csak rosszul, de lassan vége, a reggelivel vártam 10ig, mert egyébként tuti taccs volt a vége!

Mi tegnap elmentünk Hatvanba illetve Egerbe mert a neten innen vadásztam le kiságyat és a járókát, és a futár is meghozta a babakocsit így kisbaracknak szépen gyűlik a holmija
14 évig őrizgettem mindent a lányom után, és négy éve mindent elajándékoztam, így most valódi nagybevásárlás van. Mindenkinek boldog készülődést, nyuszi várást, és ha írásban nem is, de veletek vagyok.

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


Sziasztok!

Barack
Te mar vasarolsz? :shock: :lol: Irigy-irigy :lol: :lol: Nekem meg kell varni, amig kiderul, hogy ki lakik bent, mert ha nunis akkor nem lesz nagybevasarlas :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dícséretet. :oops: :wink:

Barack!
De jó neked, hogy már vásárolgattok. Majd ha időd engedi akkor tedd fel a képeket, hogy miket sikerűlt beszerezni. :wink:

Kopee!
Jobbulást a kicsi fiadnak, és nektek meg sok erőt és kitartást a lábadozásához.

Mi haza megyünk a szüleinkhez az ünnepekre.Ma délután indulunk.
Így most szeretnék mindenkinek: KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KíVÁNNI!!

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szaisztok!
Kellemes Ünnepet Mindenkinek!!!!

Én még dolgozom sokat,azért nem vagyok gép közelben a napokban.
Húsvétra mindenki szépül...:D

Üdv Zsrit Köztünk!
Vendég
 


twinsmomma és tündér köszi a vízzel kapcsolatos tanácsokat...megfogadom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsrit üdvözöllek én is köztünk! :lol: :lol: :lol:

Ma délután jön a barátnőm és befesti a hajam.Illetve színezi.Vettem egy Palette hajszínezőt.Viola színűt.Most középbarna a hajam,remélem azért fog látszani valamennyire a viola. :roll: :roll: :roll:

Ma meg holnnap még takarítgatok,vasárnap reggel sütök túrós pogácsát.Ez nagyon bejött a családnak,sütök belőle 4 tepsivel.
Vasárnap délelőtt jönnek a barárnőmék.Neki van egy 8 hónapos kislánya,még nem láttuk,csak képen.Már nagyon várom őket.
Vasárnap délután egy névnapi bulira vagyunk meghívva,hétfőn meg jön hozzánk a család,bográcsozunk.

Ha addig nem jönnék MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK ÉS SOK LOCSOLÓT!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Csajok,

Genome, gratulálok a babádhoz, nagyon cuki és pocakod is.

Mindenkinek kellemes húsvétot kívánok.

Képzeljétek csajok, beakadt a derekam, úgy állok mint aki betojt. Mit tudok csinálni ilyenkor??? :(

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi probálj nagyon óvatosan felállni ha nem megy pihenj le...masszíroztasd meg.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

túl vagyunk a kombi szűrésen, az UH eredmények a doki szerint nagyon jók lettek (végső eredmény ápr. 20-án)

de

a hír

KISFIÚÚÚÚÚ!!!

Szóval, Monica, színezhetsz. :lol: :lol: :lol:
És a várható szülés időpontja október 16. lett.

Olyan határozottan látszott aminek látszania kellett, hogy az orvos is (bár ilyenkor még óvatosan fogalmaz) azt mondta: nagyon, nagyon, nagyon úgy tűnik hogy itt egy kisfiú lakik!

Komolyan, azóta fülig ér a szám, már annyit vigyorogtam egész nap :D Nem gondoltam hogy ilyen érzés lesz, morzsolgattam a könycseppeim az UH közben, megszólalni sem bírtam hátha sírok, pedig nem vagyok (eddig nem voltam...) nagyon érzelgős fajta...

Ezt a boldogságot! Gyönyörű Húsvét elé nézünk :wink:

Jó nyulazást mindenkinek!

Üdv
cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


cosmic girl gratulálok a kisfiuhoz!!!!!!!!!olyan jó hogy neked már kiderűlt!!!!!!!!nekem még 2 és fél hét........talán.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csak gyorsba

Cosmic
De jooo!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szinezek iss rogtonn!!!!! :lol: :lol: Gratulaa a kukishoz!!! :lol: :lol:

Melcsi
Probalj sokat pihenni!!


na megyek is majd jovok

puszi,Moni
Vendég
 


Na itt vagyok,de latom ezzel egyedul vagyok :lol: :lol:

Ma este nagy vita volt... :roll: A mi gyerekunknek nem lesz neve sohasem...mikor mar eppen megegyeztünk volna jon valami uj :roll:
Ezek a lehetosegek:

Lany
Enyemek: Florence, Hannah
Apae: Sarah,Natalie,Noah
Kozosek: Iris,Myriam,Lilian

Fiu
Enyemek: Alexis,Benjamin
Apae: Patrick,Zacharie
Kozosek: Joel,Joachim,Nathan,Noel

Velemenyeket varom!! :lol: :lol:

Azert lenne fontos, hogy a 18. hetig meglennenek mert ha mar tudjuk a nemet szeretnenk neven szolitani a Nyuszkot. :oops: :wink:
Vendég
 


Monica,

a Lilian gyönyörű! Ha lenne hasonló a magyarban, azt választottam volna (ha kiscsaj)

Én arra szavazok!

A fiút nem tudom, de a Pierre név miatt nagyon irigylem a franciákat, hogy így hívhatják a fiukat ...

Üdv
Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


monica nekem nagyon tetszik a lilian és a noel.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica!
Nekem tetszik a Myriam,Noel és a Nathan.
Fiú névben még mi se egyeztünk meg.Talán a Martin.Itt nálunk is anyakönyvezik ugye a Noelt,nekem az nagyon tetszik,de páromnak nem. :twisted:

Gmelcsi!
Jobban vagy már?Fáj még a derekad? Nekem még nem volt ilyen becsípődésem.Sajna nem tudom,mit kell ilyenkor tenni. :cry:

Cosmic Girl!
Nagy-nagy gratula a kiskukishoz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó mindjárt 12.hetes leszel.......hurrááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cosmic, gratula a kukishoz :!: :lol:

És MINDEN KISMAMÁNAK, KISPAPÁNAK ÉS POCAKLAKÓNAK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!
Vendég
 


köszönjük...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Cosmic girl: gratulalok az eredmenyeidhez es a kuksihoz!!!!!!!!!! En is nagyon varom mar hogy kideruljon mi lesz, bar sokak szerint ismet kisfiu lesz, mert anyosomnak is 3 fia szuletett. Persze cseppet sem banom, csak legyen egeszseges a kismanom!!!

Gmelcsi: jobbulast a derekaddal!!!!

Mindenkinek NAGYON NAGYON BOLDOG HUSVETI UNNEPEKET KIVANOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mi csak a jovo hetvegen unnepeljuk majd)

KépKép
KépKép
betty76
 
 


csajok én pénteken megyek az AFP-re,.....remélem nem lesz rossz az eredmény.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

köszönjük a gratulációkat a kukissal :D

Korábban talán még Nitácska kérdezte azt, hogy milyen vízben lehet fürödni. Állítólag ilyenkor a tengervíz jobb, mint a természetes édes, mert nincsen benne olyan sok mikroorganizmus (az alacsonyabb hőmérsékletből és a víz sós jellegéből adódóan). Ezt onnan tudom, hogy nyáron volt nőgyógy. műtétem, és utána végig tiltották a Balcsit, csak az Adriában fürödhettem.
Mióta terhes vagyok, fürödtem hidegvízű medencében, semmi bajom nem lett csak nem esett jól :( Fürdés eldöntése előtt az a legfontosabb, hogy tuti zárt legyen a méhszáj, a többi szerintem kevésbé lényeges.

gmelcsi,
remélem javult a derekad. Szörnyű lehet, a férjemnek szokott lenni, ilyenkor reflexológushoz megy, az segít. Ha kell kontakt, priviben megadom (Budaörs)

monica,
reméljük minél előbb eredményhirdetés lesz a neveket illetően.

Nitacska,
szorítok az AFP-hez. Persze hogy minden rendben lesz, ne izgulj!

zsrit,
üdv köztünk!

Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Jó reggelt csajok,


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket.

Nitacska, minden rendben lesz az AFP-n. Ne aggódj. :wink:
Én is mindjárt 12 hetes leszek. :D

Cosmic, gratulálok a kisfiúhoz, én is szeretném már tudni nagyon.

Monica, gyönyörű neveket választottatok.

Nekem sűrűn beakad a derekem, mert egyszer leestem a lépcsőn, és kicsit megsérült az alsó csigolyám. Mondta is akkor a doki, hogyha terhes leszek nagyon fog fájni. Remélem most csak beakadt, és nem kezdődik ilyen korán. Kicsit jobb már, de még fáj nagyon.

Kép
gmelcsi1
 
 


MIndenkinek Áldott, Békés Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


cosmic girl köszi a vízzel kapcsolatos tanácsot....mielőtt mennénk balcsira elmegyek mindenképen orvoshoz hogy megnézzen.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy sokáig nem voltam de időm nem volt sok írni.
Szóval eddig úgy néz ki minden rendben. A múlt hét szerdán egy picit barnáztam de hála elmúlt.
Én még sajna nem tudom a nemet. Mi lányt szeretnénk.
Kellemes Húsvétot mindenkinek!

szmet
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Zsrit üdv közöttünk.

Gratula a jó hírekhez!

Köszönöm a hasznos tippeket a 4d-hez és a kismamajógához!

Pihenjen mindenki sokat,sütkérezzetek a napon,ki kell használnunk ezt az időt,m a nyári nagy melegben ha jól tudom nem napozhatunk!

puszi Nektek és Babáknak

Jovana

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Na hazajottunk a husvetolasbol! Annyira nem volt jo... :roll: Charlotte felt a nyusziktol, az osszes gyerek szinte a szulein logott vagy egymast nyuztak,mindenki hisztis volt... :roll:

Cosmic
Mo.-n van Lilien meg Liliana az is hasonlo :wink: De a te kukisod nem biztos,hogy dijazna ezeket a neveket :lol: :lol: :lol:

Szmet
Mi meg nem "talalkoztunk" igy az uj tabliba se vagy benne :oops: :oops: De ha szeretned akkor azonnal beleirlak! :D

na asszem folrakok egy tablit mar reg raktam
Vendég
 


Kép


Csajok kivettem belole a kovi vizsgalatot,mert nagyon sokunknak nem volt benne igy meg nincs ertelme :oops: :roll:
Vendég
 


már alig várom hogy nálam is szinezve legyen......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok,

remélem jól telik az Ünnep!

Hoztam Nektek képeket, ma készültek!

Ez én vagyok, na meg a pocakom

Kép

Az unokahúgaim, Lili és Dorka a nyuszi hozta új bringákkal

Kép

A húsvéti fonott kalácsom, ma sütöttem

Kép

A kalács és a húsvéti cipóim, szintén ma készültek

Kép
Vendég
 


monica: Igen szeretnék a táblázatba lenni bár egy előzőbe már benne vagyok.
Adataim:
nick:szmet
sz:1981.03.23.(28)
szülés:2009.10.04.
kórház: Semmelweis Miskolc
név: Vanda/Richárd

szmet
 
 


sziasztok! Köszi a drukkokat. Kicsi fiam már egész jól van. Szombaton jöttünk végre haza, mert péntek este még egy vénás antibiotikumot kellett adni, úgyhogy a nagynénéméknél aludtunk, mert onnan tíz perc alatt vissza tudtunk menni a kórházba. Aztán a húsvétra való tekintettel átállították szájon át adhatóra, úgyhogy végre itthon. Nagyon kell rá vigyázni, hogy nehogy elkapjon valamit, mert immunrendszere még mindig nem sok... De erről ennyit. :)
Nitacska, tök durva, hogy már afp-re mész. :) és tuti minden rendben lesz. de ez az afp úgy baromság ahogy van... szerintem semmi értelme, engem nem is igazán fog érdekelni az eredménye. családban volt valaki akinek nagyon rossz lett, jól beszaratták őket, aztán egészséges gyerek született, nekem tökéletes lett, és mégis... Szóval szerintem tökmindegy mi az eredmény. A 18. heti genetikai uh sokkal informatívabb szerintem. Én legalábbis attól tartok baromira.
Éjszaka megint a bébivel álmodtam, és tök furcsa, mert Eliot arcát soha nem láttam előre, a picurét meg már most másodszor. :) Annyira jókedvűen ébredtem ma reggel emiatt. :)
cosmic girl, nem semmi, hogy ilyen hamar megmondták hogy fiú. :) tök szuper. :)
na megyek én is egy kicsit családozni, csak gyorsan visszaolvastam amíg alszik a gyerek. :) mindenkinek további szép napot!

Kép
Kép
kopee
 
 


Nitacska!
Igen,már szerdán 12.-ik hétbe lépek! :lol: :lol: :lol: :lol: Halad az idő! :wink: :lol:
Nyugi,minden rendben lesz az AFP-n!!! :D :D :lol: :lol:

Remélem mindenkinek jól telt a Húsvét! :lol: :lol:
Nekünk jól sikerült a bográcsos kaja,fini lett! :P
A szülők nemrég mentek haza.Kicsit el is fáradtam azért mára.Mindjárt megyek tusolni,aztán bedőlök az ágyba és tv-zek! :lol:

Kopee!
Örülök,hogy rendben van a kisfiad!Hurrá!!!! :lol: :lol: :D :D :D

MrsParis!
Csini vagy és ari a pocakod!!! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


kopee annyira én se tartok az afp-től.....a fiamnál is alacsony volt 0.8 volt a mom érték és most itt van a gyerek tök egészségesen.....a 18.hetit már várom,hátha kiderűl a neme........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok,

Mparis, nagy cuki a pocakod, és a kiscsajok is.
Milyen ügyes vagy, hogy ilyeneket tudzs sütni. Én csak az egyszerűbb sütikben vagyok ügyes. :oops:

Nitácsak, nemsoká itt a 18. hét, de jó neked. Addig nem mész dokihoz?

Kopee, örülök, hogy jobban van a kisfiad.

Én holnap megyek kombinált szűrésre+genetikai uh. Nagyon szorítsatok lányok?
A derekem már sokkal jobb, valószínű csak rosszul mozdultam és beakadt.

Puszi

Kép
gmelcsi1
 
 


Nagyon szorítsatok lányok!!!! és nem kérdőjel, milyen hülye vagyok. :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi csütörtökön megyek afp-re nem tudom csinál e a doki uh-ot.....én nem bánom.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
egy ünnep utáni gyors "bekukk" :D

Remélem, Mindenki jól van!!! :P
Megyek nagytakarítani...

tillidian
 
 


Gmelcsi,
természetes, hogy szorítunk, de minden rendben lesz! :wink:
(Jól látom, hogy Dévais a baba? Lombik? Ezért kell a genetikau UH? Hová mégy vizsgálatra? De szülni ugye nem ott fogsz, vagy lehet ott? :roll: Húúú, menniyt kérdezek :lol: )

tillidian
 
 


Szia Tilla,

Igen Dévais baba, inszemmel sikerült.
Én szerettem volna kombinált tesztet önszorgalomból.
Tényleg nem lehet ott szülni, hanem a Jánosba vagy a Telki magánklinikán. De terhesgondozásra végig oda fogok járni a Dévai dokihoz.
Te hanyadik héten mentél vissza a tégi dokidhoz?
Már 14 hetesek vagytok, hogy telik az idő.

Kép
gmelcsi1
 
 


Tilla= Till, ma írni sem tudok, ne haragudj. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi te is mindjárt 14. hees leszel........... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tudom, és már nagyon várom. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elment a gyereksereg! :D Mindjárt nekilátok romelhárítani. :?

Holnap visszaolvasok. Remélem mindenkinek jó volt a húsvétja :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Monica
A listádból tetszik:
Myriam, Natalie
Noel

Nálunk most pillanatnyilag a favoritok: Sophie, Lisa, Lucas, Alex...

Nitacska
Drukkolok, hogy jó legyen az AFP!

Kopee
Akkor jó volt így a húsvétotok :wink:

MrsParis
Jók a képek :lol:
Lili és Dorka ikrek? :roll: :wink:

Gmelcsi
Szorítunk!
Vendég
 


twinsmomma köszi ari vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: