Új privát üzeneted érkezett!

Nem tűnök, nem tűnök!

Kép
zölddisznó
 
 


jaj most jöttünk fel játszótérről! ebédet megint megoldottam kifőzdéből.. :lol: arany élet!!!

HOLNAP ELUTAZUNK ZSIGIVEL ANYUÉKHOZ ZALÁBA ! HÚSVÉT UTÁNI KEDDEN JÖVÜNK VISSZA!!!

Kép



ha esetleg valami fontos dolog történne velem ezalatt KATÁMNAK MEGÜZENEM!!! :lol:
Vendég
 


Várom az üzenetet!!!! Jó utat és Kellemes Ünnepeket! Azért te is kapsz egy sms-t tőlem!

Coca, nagyon helyes! Azért írhatnál 4 hós összefoglalót. :D

Kép
kata05
 
 

 
 

KAtám el is várom!!! hogy Hercegnődet megüzend :wink:
Vendég
 


de közben őfelsége lesz akkor is örülünk! :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]C írta:oca, nagyon helyes! Azért írhatnál 4 hós összefoglalót.

Kata! Máris el akarsz üldözni? ; :)

Kép
zölddisznó
 
 


:D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Coca, nem akarlak elüldözni, az is jó ha minden nap leírsz egy hónapot! :lol: :lol:

Kép
kata05
 
 


Coca, mivel kizártál minket az életedből, ezért most teljes beszámolót kérünk, mert ismét részei akarunk lenni!Ugye csajok? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


IGGGGGGGGGEEEEEEENNNNNNNNNNNN!!! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


:twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok lányok!

zölddisznó: mivel én vagyok az új és te régi felhasználó úgy illik, hogy én mutatkozzam. Előljáróban annyit, hogy én is lányos anyuka vagyok, bár az enyémek már kicsit nagyobbacskák, három hónapja hőmérőzök de még csak ez a második hónap ahol élesben próbálkozunk. Remélem most több sikerrel.
Hanna lányod gyönyörű :)

princzi: ne haragudj, épp most olvastam vissza, hogy kissé figyelmetlen voltam, mert negát teszteltél én meg utána írtam, hogy csak pozitívan...

kispiskóta: Marci tényleg nagyon vagyány abban a sapiban: Ezek után nincs is miért csodálkozni, hogy 2 lány után már fiúra is vágynék :)

babaimádó: légyszi írd már meg, hogy miért mondtad, hogy hormonokat néztek-e.. Tudod 35 éves elmúltam és lehet hogy már nem megy minden olyan könnyen mint fiatalabb mivoltomban. Ha gondolod priviben írd

úgy látom a hőfenntartó energiák amit küldtetek célba értek :)

Kellemes hétvégét mindenkinek, na beteszem a táblázatom

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 21:00-kor.
stephie
 
 


Csak gondoltam, hogy nézethetnél 3. és 21. napi hormonokat.
Én lombikozok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Helló kolléga! Vagyis Stephie. Nagyon kedves tőled, hogy bemutatkoztál :)
Én vagyok - asszem - a "legrégibb" felhasználó, és nem csak ittlétem, hanem a korom miatt is.
Csak nagyon röviden:
Hanna 4 év kitartó várakozás "eredménye", egy csoda! Sok-sok hőmérőzés, jópár inszem, és 2 vetélős lombik után fagyasztott embrióként kezdve életét költözött be hozzánk Hanna, először a pocakomba, nov. 24-én pedik a külvilági életünkbe. Imádjuk!!!

Kívánom, higy a te hőd is úgy emelkedjen, mint ahogy Aigner Szilárd jósolta odakünn! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Boniko
Jó utat nektek és érezzétek magatokat nagyon jól ebben a gyönyörű időben :)

Stephie
Semmi gond :) próbálom attól függetlenül is pozitívan kezelni a dolgokat :) Így pénteken voltam hormonos vérvételen :) Aztán még jön a 21-ik napi, majd az IR. A hónap végére olyan lesz a karom, mint egy drogosé :)
Szép görbe! Maradjon is így!

Coca
Szia! Mi még nem találkoztunk :) De nem ám eltűnni megint, mint ahogy azt a lányok az előbb írták!
Örülök a kis Hannátoknak :) Mi lassan két éve próbálkozunk, hőmérő, LH teszt, IR, inszem.... de eddig még semmi. Most volt egy kis szünet és ha minden eredményem jó lesz most áprilisban, szerintem újra inszem! Már nagyon várom. Szép hónap lesz a május :)

Kata
Lett egyáltalán valami a pénteki taliból? Én sajna a végén nem tudtam elmenni??? :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Szép vasárnap reggelt!

Princzike, nem lett végül belőle semmi.

Stephie, nem rossz a hőd, szépen emelkedik felfele!

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

Ezek szerint ha jól értelmezem, akkor ez a 3 és 21. napi vérvétel amivel megnézik a hormonszintet. De gondolom ezt nem magatoktól találtátok ki hogy nézni kell, hanem az orvos küldött egy bizonyos idejű próbálkozás után. Mennyi hónap kell ahhoz hogy arra gondoljunk, hogy esetleg már nem minden megy olyan könnyen mint régen. Nem is gondoltam volna, hogy miken mentetek/mentek keresztül hogy legyen pocaklakó. El sem bírom képzelni, hogy milyen lehet hónapokon vagy akár éveken keresztül várni a csodára, majd újból szembesülni egy negatív eredménnyel. :cry:
Éppen ezért megemelem előttetek a kalapom, hogy ilyen bátran és pozitívan kibírtátok/bírjátok ezeket a nehéz időszakokat.
Sajnos nekem is van egy ismerősöm aki a beültetés után 5-ször elvetélt, majd úgy döntöttek, hogy örökbe fogadnak. Feladtak minden küzdelmet és pár hónap az örökbe fogadott kisbabával és rögtön megfogant természetesen :) Vannak csodák és ti vagytok rá a bizonyítékok, hogy nem szabad feladni a hitet.

Berakom a legfrissebb táblázatot. (nem olyan a házasélet mint amilyennek tűnik, csak a fogantatás szempontjából fontos napokat tettem bele :oops:
Kép
stephie
 
 


nem vittek haza minket! :cry:
Vendég
 


Boni, hogy-hogy??? Akkor, mikor mentek? Sajnálom. :(
Mi jövőhét pénteken megyünk.

Stephie, szép a hőd! Drukk!!!

Coca, üdv újra itt.

Velünk minden ok. Ma Szent István parkban napfürdőztünk családostul, barátostul. Nagyon szupi volt!

kispiskóta
 
 


Boni, és így mikor tudtok menni? Hőd??

Szezso, nagyon eltűntél, ugye minden rendben????? Jelentkezz egy jól vagyunkig! :D (afp-t mikor tudod meg?)

Kép
kata05
 
 


Reggelt!


nem tudom, lehet szerdán Apával ha beférünk, mert neki meg olyan sok árut kell vinnie..

de nagyon kiborultam tegnap délelőtt , amikor telefonált párom unokatesója hogy nem tud jönni, mert a kutyusát viszi állatorvoshoz.. az én meg ZSigi cuccai bepakolva már vártuk hogy jön, erre ez van :twisted: :cry:

no mindegy..

Szezsó?

hőm még fennt. de teszt - csak szórakozik mensi
:wink: :lol: remélem holnap megjön már..

na megyek :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit olvasó üzemmódra kapcsoltam :-)

Ma megyünk 10-re Uh-ra, már nagyon izgulok...Ott tudjuk meg az AFP-t is. Utána jelentkezem...

Pár napja már mintha én is érezném Babucit :D Főleg mikor vízszintesbe helyezem magam...

Kata: Te mennyire érzed már Babuckát?

Boni: basszus, ez pech :evil: remélem azért összejön az utazás...

Zsu: tegnap nagyon szép idő volt, el is hiszem, hogy jól esett a napfürdőzés :-D

Stephie: egész jó ez a görbe...szerintem olyan fél év próbálkozás után megemlítheted a dokidnak a hormonos vérvételt. Nekem is fagyasztott embrió beültetésből van Babuci :wink:

Princzike: hajrá május!!! :-D

Coca: hello 8)

Úgy néz ki, sikerült egy olyan babakocsit taláni, ami minden szempontból megfelel (Symbaba comfort, bolygósítható kerékkel). :D Majd június körül vesszük meg.

Csajok, volt valakinek, hogy a terhesség alatt megduzzadt egy hónalji nyirokcsomója? :roll: Kicsit kezdek miatta izgulni, hogy hátha nem is az, mert már pár hete ilyen...Lehet tejmirigy szerintetek? Ma megyek védőnénihez, nála is rákérdezek, de talán Ti is meg tudtok nyugtatni addig :-)

Szép napot mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hello

Sehol senki? :roll:

Jó lett az AFP-m, minden rendben volt az UH-n Bendegúzzal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot, mindjárt húzok a védőnénihez :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!!!! Gratulálok a picifiúhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Újabb kukacos! :lol: Bendegúz lesz, vagy ez most csak úgy jött?

Nekem jöttek apró csomók, de az tejmirigy és nem mélyen bent a hónaaljárokban. Mutasd meg, attól baj nem lesz!

kispiskóta
 
 


Zsu: köszi :-D Igen, Bendegúz lesz :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na, akkor két Bende is lesz egy rakáson!!!! :lol: :lol: :lol:

kispiskóta
 
 


Szezso, örülök a jó hírnek. Gyere a védőnő válaszával majd.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu: hát igen :lol: majd mi máshogy becézzük :-D

Babim: köszi Neked is :-) nagyon sokat gondolok ám Rád...Néha írhatnál, mi van Veletek, mikor lehet drukkolni stb. persze spontán bébihez mennek a drukkok folyamatosan 8)

Védőnéni azt mondja, lehet nyirokcsomó, de verejtékmirigy, vagy szőrtüsző gyulladás is. :roll: paradicsomos dunsztkötéssel kell próbálkoznom, de ha nem segít, akkor el kell vinnem megmutatni dokinak. :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Fiús topic átka! (nyelv nyújtós szmájli!) :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso, gratula a fiúhoz és a jó eredményhez!!

Én néha jobban érzem néha csak úgy épphogy! De már rendszeresen napi többször. És te mit érzel?

Kép
kata05
 
 


Kata: köszi :-) igazából még csak pár mozdulatot érzek naponta, főleg ha nagyon figyelek, vagy lepihenek.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, a "Szülészetek, kórh., Kaális párok fórumán" általában olvashatod, épp mi történik nálam. Jelen állapotban tömören a nagy büdös SEMMI. Minenféle gyulladások voltak több hónapja, ami miatt még a spontánkodás is tilos volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezsó
Szuper, hogy jók az eredmények :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok lányok!

szezso:gratulálok a kisfiúhoz :)

Kata: annak idején én egy buborék lassú mozgásához hasonlítottam leginkább. Lesz majd olyan is amikor épp a bordád alá akasztja be a lábát, emlékezz csak rá :lol:

Hőm változatlan. Ez még ugye nem trifázisos görbe?

többieknek is szép napot Kép
stephie
 
 


Sziasztok!

Baba, sajnálom a gyulladásokat. :(

Stephie :lol: Buborék lassú mozgásához... :lol: ez nagyon tetszett!!!!
A hőd nagyon szép!!! Szerintem háromfázisú, de majd jönnek a többiek és megszakértik neked!

Többiek? Mindenki kint éli a mindennapjait, ebben a nyári időben?

kispiskóta
 
 


sziasztok lányok!

Ma egy kicsit visszaesett úgyhogy ez már biztos nem trifázisos, vagy lehet még az?

kispiskóta: de tényleg olyan volt :lol: szépen lassan kúszott a nagy buborék hol ide hol oda, persze nyilván később jöttek az erőteljesebb rúgások. És az maradt még bennem, hogy a nagyhangú emberekre mindkét lányom "begubózással" reagált mintha egészen kicsire összehúzták volna magukat :lol:

mai görbe

Kép
stephie
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk! Szinte egész nap levegőn vagyunk! :lol:
Múlt héten megcsináltuk a nagytakarítást!
Most apjuk itthon van a héten, így még lehet kirándulni is megyünk!
Hétvégén is pecázni voltunk!

Stephie!
Még lehet, sőt még bármi lehet! :wink:

Boni!
Elvittek??? Azaz el tudtak ma már vinni! :?:

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok lányok!

Ha lenne aggódós, körömrágós smiley betenném.

Ma reggel észrevettem kis rózsaszínes nyákot..és megint csak a 22 napon vagyok...
hőm ilyen hát nem tudom :?
van még remény?
Kép
stephie
 
 


Stephie, itt úgy tartják a lányok, amíg vér nincs van remény!!! :wink: Amúgy ez az egy fok nem akkora esés. Lehet beágyazódik, bár butaságot nem szeretnék írni!

Én Kellemes Húsvéti Ünnepeket szeretnék kívánni mindenkinek, holnap reggel utazunk Zeg-re, vasárnap jövünk.

Mai pocakfotó végül ( a valóságban sokkal nagyobb, de a kép valamiért nem adja vissza):

Kép

kispiskóta
 
 


Csajok! Lelkiismeretfurdalásom van, ha ilyen szép időben a gép előtt ülök, és nem kint vagyunk. Kb. 23 órakor alszik el Hancsikám, utána tudok csak netelni...ha épp a szolgáltatóm is úgy akarja :twisted:

Köszönöm az üdvözléseket, és az örülést Hannámnak.

Most csak ennyi...de tőlem már ez is haladás ;) :)

Tojjon nektek jó nagyokat a nyuszi!

Rokonozás indul! Pá!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zsu: nagyon csini vagy :lol: Jó utat!

Bettike: jó kirándulást! :-)

Stephie: ebből a görbéből még bármi lehet :wink: drukk!

Kata: nagyon várlak ma a hírekkel!!!! :-D kifúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Lőrincetek lesz-e vagy Dórátok? :lol:

Mindenkinek boldog húsvétot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

szórakozik velem a természet.

Tegnap is pecsételtem, ma is. Erre meg a hőm....

vettem palástfű teát is a jövő hónapra (gondolom most már késő elkezdeni)

van aki használt? Bevált?

Kép
stephie
 
 


Egyébként tényleg nagyon csini a pocakod Zsu

Mi holnap indulunk anyósomékhoz Debrecenbe, majd csak hétfőn jövünk haza.
Viszem a hőmérőm aztán meglátjuk mi lesz. Ezek a mensi előtti várakozós napok a legrosszabbak. Piros, barna, hő lent vagy fent, pedig nem kellene túráztatnom magam rajta.

Mindenesetre én is Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek

Kép
stephie
 
 


Stephie, gyönyörű görbe!!

Lányok, 2 és fél év babatervezés után félig könnyes szemmel jelentem hogy KISFIÚNK lesz!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata: :lol: :lol: gratulálok Lőrinchez! :lol: :lol:

Hahóóó, aki kisfiút szeretne, csatlakozzon a topikhoz!!!!!! :lol:

Stephie: húú, micsoda emelkedés :shock: drukkok mennek!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata, gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata: gratulálok!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezso, Baba, Puszi köszönöm!

Kép
kata05
 
 


Kata gratulálok itt is Lőrinchez!

(nekem is fiam lesz :wink: )

Kép
v.andi
 
 


Kata! Andi!
Gratula a kukisokhoz! :lol: :wink:
Bár tényleg ebben a topikban mi más is lehetne?? :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?