Új privát üzeneted érkezett!

ez az egész bajnais dolog.....ha nem lesz gyes csak ugy ahogy ő mondja hogy előtte dolgozni kell mittom én hány napot akkor én nem kapok semmit......mivel én anno suliba jártam........tljesen kétségbe vagyok esve...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja, hát igen, ne is mondd. Az teljesen nem normális az az ember. Mindent elvesz, hozzányúl, csak a saját fizetésükhöz nem. Csak azt nem tudom hogy most hol vannak az emberek az utcáról. Most kellene kint lenniük.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hát igen....most senki nem nyitja a száját...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

csajok!
Nyugi!!!Addig amíg ezek csak tervek ne is idegeskedjen rajta senki!!!!Én már alapból azt nem tudom hogy hova tegyük a gyereket 2 évesen...mivel bölcsi meg nincs elég....na de ezzel nem is foglalkoznak....Én még reménykedem h lesz előre hozott választások...mert ennek nem sok értelme van.Mire behoznák ezeknek a többségét már mehetnek is :lol: Aztán ki tudja h Viktorka nem venné e el....

annus11
 
 


hát már szerintem az is jobb lenne ha viktorka jönne vissza......
bölcsi itt sincs nálunk....a közelbe van ugyan de én ki nem adok 80.000ft-ot havonta....valamiből élni is kell majd.....
na elég is mert csak b@szom az agyam felfele......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus nyugi ő tuti nem fogja elvenni, ő mindig is támogatta a családosokat és arra törekedett hogy még több gyerek szülessen. Csak az a baj hogy az ország akkora csődben van, hogy hiába lesz ő, nagyon nagy intézkedéseket ami mindenkinek jó nem fog tudni rögtön hozni. De ettől csak jobb lehet, én biztos vagyok benne. Ő volt az aki a gyerekek után járó adókedvezményt behozta, ezek meg eltörölték. És még sok ilyen más dolgot. Ezek tönkre vágták az országát. Az ő idejében a gazdaság elkezdett virágozni, most mi van? Gazdasági válság, az összes állami intézményeket eladták, amiből aztán ők jól megtömték a zsebüket. Azt nem mondom hogya másik semmit nem tesz zsebre de nem mindegy mennyit .

Csajok én ma annyira szédülök, megmértem a vérnyomásom, és 90/60 pedig már ittam egy 3:1-ben kávét is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hu nagyon alacsony a vérnyomid.....később igyál még egy kávét.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csajok, én is mérgelődtem, de még csak tervek, szóval egyelőre csendben maradok, majd akkor idegeskedek, ha bevezetik.

Gabi: én is örülnék, ha a megtakarítást a saját fizetésüknél, autójuknál stb. kezdenék.

Igyál még egy kávét, teát. Ez a 90 elég alacsony. Meg sok folyadék.

Annus: te már nagyon a finisben vagy!

Remélem a többiek is jól vannak!!!
A próbálkozósoknak továbbra is megy a drukk!!!
Vendég
 


puszedli azért már te is közeledsz a finishez....már csak 10 hét........ :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Hát Gabi nagyon a szívemből szóltál. Én is örülnék az előrehozott választásoknak. Minden esetre bárki is kerül Ferike helyére, iszonyat nagy trutyiból kell kihúznia az országot, de jó lenne ha azt nem úgy tenni, hogy tőlünk egyszerű emberektől vonnak meg minden támogatást.
Sajnos a bölcsi dolog nálunk is hasonló. Nincs elég bölcsi és csak ovi nagycsoportjába veszik be a gyereket, mert oda kötelező, addig pedig fizesd a magánbölcsit és ovit. Én még bele sem gondoltam, mert nem idegesítem ezzel magam.
Reggelente én is szoktam szédelegni, de megiszom egy nagy poház narancslevet és utána jobb. Nekem tegnap a hasam szurkált jobb oldalt, de mára már semmi bajom. Van amikor nem bírok az energiámmal, de vannak ramaty napok is. Hát a tegnapi az utóbbi volt.

KépKép
csige-bige
 
 


csige nekem is szokott......nyulnak a szalagok......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Olyan szép idő volt egész hétvégén hogy nem volt kedvem géphez ülni. Vasárnap kint voltunk a construmán nézelődtünk, kaptunk egy pár jó tippet. Jól el is fáradtam.
Kb 2-3 napja olyan erősen mozog rugdos bokszol a kicsi hogy szinte fáj, pedig hát még nem is olyan nagy mi lesz vele később.
Egyik éjjel ébredtem, pedig sosem fordult elő egyik terhességemnél sem hogy akkorát rúgott, vagy bokszolt a hólyagomban hogy majdnem bepisiltem.

csige nekem is szokott nyilallgatni kb hetente 1-2 napot, olyankor gondolom nyúlnak a szalagok. Most hétvégén pl a medence csontom fájt, meg a szeméremcsontom. Úgy látszik most már az is elkezd tágulni.

Többiek merre vagytok? Hogy vagytok?

Csucsu veled mizus? Hogy vagy? Jó lenne ha néha tudnál magadról hírt adni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi nekem u.ez volt, mintha a baba is tudná, hogy itt a 3. harmad. Egyik napról a másikra oan mintha el kezdett volna többet mozogni, biztos kinőtte a jelenlegi helyét, jobban érezzük a babát. Nekem oan dudraim is vannak, hogy hihetetlen!
A 28. hétig kb. egy héten egyszer volt kidudorodás, most meg naponta több :shock: , és soakt mocorog. Néha kicsit kellemetlen, főleg, hogy van amikor akkor kezd el ringlispílizni, amikor én épp aludnék.
Vendég
 


Sziasztok!

De szerettem, amikor ficánkold a babám a pociba. Persze ő is inkább éjjel aktivizálta magát, amikor én aludtam volna. Na de ez sokáig megmaradt, mert sokáig felkelt éjszakánként.

De irigyellek benneteket. Azért örülök is Nektek!

Annus
Mi van Veled? Amikor nem jössz 1-2 napig, mindig azt hiszem, hogy szülsz. Jelentkezzél, mert dádá lesz :lol:

Csajok
Nekem legkésőbb májusba terhesnek kell lennem. Főnököm nagyon beteg, pénteken derült ki. Daganat rosszindulatú. Biztos meg fog gyógyulni, mert meg kell gyógyulnia, csak az is baj, hogy nincs melónk. Lehet, hogy bezár a bazár. Ezért legkésőbb májusba picikénknek a pocikámba be kell költöznie. Remélem íg is lesz.

timejka
 
 


timejka előbb is babás leszel......
akkor nekem mindí csak jobboldalt nyúlnak a szalagjaim?mert csak ott érzek néha enyhe nyilalást..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvagyok!Még nem szülök!Egyenlőre :wink: Jóslók már vannak...de ez kitarthat hetekig is :lol: Na majd még jövök bővebben! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok


Annus olvastam a blogodat. Kitartás a fájásokra ismerős a dolog, nekem Rékával volt így állandóan jóslóim voltak, ráadásul rendszeresek, de aztán mikor beültem egy kád meleg vízbe (annak hatására ha igazi fájások akkor nem múlik el, ha jósló akkor elmúlik) És örökké elmúlt. A málnalevéltea biztos hogy fog segíteni, és biztos hogy amiatt is vannak jóslók, pont ez a lényege hogy puhítja a méhszájat és könnyíti a tágulást. És készíti a méhet. A homeósokat nem ismerem, azt nem szedtem. Azért drukkolok hogy ne húzd ki májusig.

Nitácska általában nekem is csak egy oldalon szokott fájni, nyilallgatni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


köszi gabii...kicsit megnyugodtam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
A málnalevelet azt most kezdtem...jóslók már elöbb jelentkeztek....Ha nagyon nem akar elmúlni akkor mlegvíz alá állok,de nem mindig segít.Na eddig mindig elmúltak :wink:

Ma hajnalban is volt program.Iza rátelepedett a méhszájamra...nagyon brutálisan,annyira szúrt odalenn,se feküdni nem bírtam,se állni.Aztán itt a gép elött elmúltak,fél7kor vissza is tudtam aludni pár órára.És ráadásul nem folyamatosan szúrt,hanem időközönként...de gondoltam ez nem lehet fájás,így nem kezdtem el mérni!De ahogy jött úgy ment is! :lol:

Én is remélem h Iza nem vár májusig....jövőhéten jöhet! :wink:

annus11
 
 


még maradjon is bent iza...legalább 2 hétig.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus
Gyere is. Valakinek tudsz majd szólni itt, hogy éppen szülsz? Csak, hgoy tudjunk róla?

timejka
 
 


sziasztok........voltam védőnéninél...és csak fél kilót híztam 4 hét alatt!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ez jó hír!Én le se írom h mennyit híztam eddig...mert nem hinnétek el :oops:

Timejka!
Ha indulok akkor írok ide,és majd nézzétek a májusi topicot vagy a kórházaknál a sote II. :lol: Nem maradtok le a hírről az bizti :wink:

annus11
 
 


annus gondolom akkor csak 1-2 kilót híztál...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Nagyon ügyi vagy.

Annus
Nagyon köszönöm. Te se híztál sokat szerintem. Legalábbis a képek alapján úgy gondolom.

timejka
 
 


:lol:
Hát igen...khm...de ne kérdezzétek hogy csináltam,mert a kisujjamat se mozdítottam meg miatta :wink: Olyan 3-3,5 kilónál járok.Néha 4,de mindig visszaugrik.... :roll:

annus11
 
 


mázlista vagy.....azt tudom most nem szeretnék 17 kilot hízni mint a fiamnál..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus ügyi vagy hogy ennyit híztál. Én eddig 5 kg-nál járok.
De az utóbbi 3 hétben én sem híztam semmit.

Nitácska te is ügyi vagy.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi köszi........... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Elég rég nem jártam erre, de örömmel látom, hogy egyre többen várnak már kisbabát közületek is! Mindenkinek gratulálok és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.
Az én pici lányom egy hónappal korábban febr.9-én született, és a kezdeti nehézségek után mára már minden rendben :)
Szép napot mindenkinek! Kép Lizi
monka76
 
 


Sziasztok lányok.
Monka: tündéri a kicsi lány, gratulálok.
Annus: kitartás, már csak pár hét van hátra, de ha ennyire majrézik a kiscsaj, akkor lehet hogy már annyi sincs :lol:
Én ma reggel voltam vérvételen, de a toxoplazmózis szűrést nem csinálták meg, így bejelentkeztem a László Kórházba, ott fogják levenni a vért. Ja és jövő hét szerdán megyek a védőnőhöz kiskönyvért. Most már szinte minden napra van valami program.

KépKép
csige-bige
 
 


Monka gratulálok neked. És lehet tudni miért jött előbb Lizi? Mekkorával született? Csoda szép kislány, jól vagytok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monka!
Nagyon tündéri a kisasszony!!!Mesélj még róla!!!!

Csige!
Ma reggel nekem is a vérem szítták :lol: Öcsém 9kor felkelt,kérdi h megyke e vmi vizsgálatra.Mondom neki h már voltam,ilyenkor már semmit nem osztanak,korán kell menni :lol: :lol:

Gabi!
Köszi,de tényleg nem az én érdemem.A Te 5 kilód is szupi!!! :wink:

annus11
 
 


sziasztok!!!!!!!!
voltam ma uh-on..........a nemét nem tudtuk meg de hallottuk a szívverését és olyan boldog vagyok!!!!!!
a méretei:crl:80 mm
bpd 31 mm
legközelebb a 18.héten látom!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, tudnátok segíteni, miért nem számol a vonalzóm? Minden nap újat kell csinálnom. :evil:
Csige, tegnap kiszúrtam a tiedet is, hogy 11 hetes voltál, most meg 11 hét 2 nap.
Segítsetek légyszi?

Kép
gmelcsi1
 
 


Nitácska, gratulálok a gyönyörű eredményhez. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


NA MEGJÖTTEM!
Szóval CTG.Iza hozta a formáját,annyira mocorgott h fognom kellett a vizsgálófejet vagy mit...de így is mindig elrugta magától...És végre sikerült a jó géphez feküdnöm,így legalább már tudom h mit művel a méhem :wink: Mindjárt dobok róla képet!

Aztán doki.Na eddig mindig azt mondta hogy majd májusban szülök...erre most csak annyit kérdezett h akarok e már szülni :shock: hát mondom felőlem szülhetünk,de úgy hogy az uram ne legyen készenlétben :wink:
Aztán megvizsgált,persze még totál zárt vagyok...ahhoz képest h néha menni nem bírok annyira szúr odalenn :roll: Ja és nekem úgy tűnt mintha picit rásegített volna...nem fájt meg semmi,de olyan furcsán "megturkált"....jobb szó most nem jutott eszembe...

Kenetem negatív lett,vérvételről még nincs eredmény.Vagyis ma délután lesz meg,de majd jövőhéten ha megyek akkor ráérek érte menni :wink:

Kép

annus11
 
 


Annus
Úgy gondolja doki bácsi, hogy Iza baba meg is láthatná ezen a héten a világot? Nyilván ezért "turkált" meg. Ha most megszületik, akkor se lenne pici. Jaj de izgulok Annus!

Örülök, hogy a kismamák jól vannak. Csajok tiszta lappal kezdek mindent. Elegem volt a régi dokimból, hogy semmit nem csinált. Elmentem tegnap egy dokihoz, halljátok, nagyon korrekt, normális doki. Páromnak kell egy normális spermavizsgálat, mert amit nálunk csináltak, az kevés. nekem lesz köv. hónapba egy uh-s hsg és utána jön a bébi. Ezt így elgondoltam. Mondta, hogy ne szedjek stimut, amíg nem tudjuk, hogy mi van, mert ha netán dugó van, akkor feleslegesen szedem. Én most nagyon bízom ebben a dokiba, és úgy érzem, hogy Ő az, aki 100%-ig segíteni fog és mindent megtesz azért, hogy mihamarabb babás legyek.

timejka
 
 


Timejka!
Ez jó hír!!!Sajna muszáj váltani ha a régi doki nem haladt előre....végülis sokáig szedetheti a bogyókat veled...aztán lehet h tényleg hiába!Majd számolj be hogy hogy alakultak a dolgok!!!Drukkolok nagyon h az elgondolásod valóra válljon :lol:

Hát nem tom h a héten jön e...én a jövőhéttel is kibékülnék :wink: Amúgy nem pici má,tehát nem lenne koraszülött,ezen nem aggódom!

annus11
 
 


Annus
Hamarabb kellett volna lépnem, de mindig bíztam abban, hogy na most sikerül. Most nagyon bízom ebben a dokiban.
Bence 36. hétre született 50 cm 2730 g. Ahhoz képest nem volt olyan pici. Most már nyugodtan szülhetsz. Könnyű szülést kívánok Neked. Ja, és köszi a drukkot. Mindenképpen jövők majd, hogy hogy állok és persze azért is, hogy milyen Iza stb. :lol:

timejka
 
 


annus tuti hogy rásegített...nekem a máténál az utsó ilyen vizsgálat után ment el a nyákdugom.........
egyépként már dolgozik a méhed szépen.......... :) :) :) :)
timejka drukk neked is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztoki

Timejka örülök hogy végre találtál egy másik dokid. Drukkolok hogy ő szerencsét hozzon, és minél hamarabb babás legyél. És igaza van abban hogy feleslegesen nem szedeti veled a bogyeszt.

Annus 36. hét után már korban nem lesz koraszülött, de súlyban sem szerintem. Én mondjuk nem vagyok híve a rásegítésnek. A baba úgy is tudja mikor akar kibújni.
Nekem Rékával a 36. héttől folyamatosan voltak jóslóim olyanok amik baromira fájtak is, és rendszeresek voltak, de ennek ellenére sosem bolygatott a dokim. Mindig azt mondta hogy a természet majd eldönti mikor bújik ki, főleg hogy még volt elég sok idő. Végül még túl is hordtam 5 napot azokkal a baromi erős fájásokkal. Tudom milyen idegőrlő tud lenni amikor az ember azt hiszi hogy na talán ez már az aztán még is elmúlik. De jobb ha a maga útján megy minden. Legalább is ennek vagyok a híve.

Megjött a szekrény meg a pelenkázó a picinek, alig várom hogy összerakjuk, de az még várat magára addig amíg tesómék el nem költöznek és ki nem festünk, az még kb 3 hét.

Nekem elég sokat vizesedik a lábam, és a másik ami egy kicsit aggaszt hogy elég sok a folyásom. dokihoz csak 20.-án megyek, de ezeket mindenképpen megemlítem neki.
Jövőhéten pénteken kell mennem vérvételre, akkor viszek magammal vizeletet hogy azt megnézzék nincs e benne baci.


Ha nem jönnék KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi néha nekem is megindul ez a folyás de van mikor semmi sincs szinte,...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi
Milyen színű lesz a szoba, kitaláltátok már?

Nem tudom, hogy aki már szült milyen szülése volt. Mindenkinek könnyű szülést kívánok. Nekem könnyű volt, de számomra érdekes volt. Szerintem a doki hülyének is nézett. 35 heteen bekerültem mert ki voltam tágulva bő 1 ujjnyira. Kaptam tüdőérlelőt meg görcsoldó félét. Na hát a görcsoldó csak röhögött, mert olyan szépen tágultam napról napra hoy csak na. pedig feküdtem. Amikor bekerültem a következő héten csütörtökön haza akartam menni 1 napra mert a férjem itthon volt külföldről és pénteken ment haza. Megvizsgáltak és közölték, hogy sehová nem megyek mert 3 ujjnyi. Igaz ekkor már a nyákdugó szépen lassan távozott. Szombati nap nst, majd behívták az ügyeletes dokit, hogy nézzen meg. Ja, semmi fájásom nem volt. Közölte a doki, hogy 4 ujjnyira kitágultam szülni fogok. Én megkérdeztem hogy most? Komlyan mondom egyáltalán nem éreztem, nem voltak fájásaim, igaz előző éjszaka kb. fél órnként jártam szülni. 11 óra után burokrepesztés és 14.35kor megszületett Bence, ami hétfőn lesz 7 éve. Igaz, hogy 2 órakor ránéztem az órára és majdnem shóltam, hogy elég, császárt akarok, de kibírtam. Jó volt.
Bocs ha mindenkit untattam a történetemmel.

Köszi mindenkinek drukkot.

timejka
 
 


timejka jó volt olvasni a történeted!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!

Azért nem volt ez olyan nagy rásegítés!Nem fájt vagy ilyesmi :wink: De amúgy én se hiszem h szülnék mostanság...ez semmit nem jelent :wink: :lol:

Timejka!
Ez szép történet,már hogy untatnál vele!Amúgy meg tényleg minden szülés más,és talán ebben van a szépsége is. :wink: Már kíváncsi vagyok h nekem milyen beszámolóm lesz az egészről :roll:

annus11
 
 


annus gondolom már nincs és nm is lesz időd......arra hogy nekem is varj baldahinra kis függönyt??????? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Annus persze gondolom hogy nem volt fájdalmas, mert akkor mondtad volna:)

Timejka jaj de hogy untatsz a történettel, ilyeneket mindig jó olvasni. Nekem mondjuk az első szülésem nehéz volt. A második már jóval könnyebb. Vizsont a harmadik volta a legkönnyebb. Én zárt méhszájjal indultam otthonról fájásokkal és mire beértünk (fél óra) addigra bő 3 ujjnyi lettem. Hajnal-kor indultunk, fél 5 -re értünk be. És 7-kor a kezemben volt Réka. Nekem is szép emlék a szülésem. És remélem hogy a negyedik is ilyen jó lesz. Dokim már mondta hogy ő csak ki fog pottyanni, remélem igzaa lesz:)
Szín: igen kitaláltuk a színt. a két erősebb szín ami a fiókon is látszik lesz elválasztva a dekor csíkkal. Úgy néz ki tesómék jövőhéten költöznek, így utána jöhet a festő.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nita :lol: :lol:
Hát jelenleg már nem fognék bele ilyenbe :lol: :lol: nincs rá garancia h elkészülne :lol:

Gabi!
Hát szerintem a 4. az tényleg gyors lesz!Én semmi jóra nem számítok,már ami az első szülést illeti...de sose lehet tudni.Reménykedni lehet h gyorsan meglesz Iza :wink: :lol:

annus11
 
 


majd megkérem hugom hátha....megvarrja....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?