Új privát üzeneted érkezett!

Csajok,nagyon jót mesélek :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma bográcsoztunk,gulyást csináltam.
Egyszer csak jön a Kíra,szálkák mentek a kezébe,azt mondja:-Anya,kinőtt a szőröm és nagyon fáj!!!!!!!!!!!!!!!!
Azt hittem megzabálom,olyan édes volt!!!!!
Vendég
 


Mozgalmas volt a nap, szegény Manófalvi estére kidőlt. Egész nap molyoltunk, uszival kezdődött, aztán kertészetekbe mentünk, utána egész délután kint voltunk. Csináltam róla egy raklap képet, szerintem nagyon édesek lettek :oops:, ha apa letölti (kártyaolvasó szokás szerint a cégnél), majd mutizok párat :D
Viszont lett szép kis virágoskertem (tényleg elég pici :)), most jácint meg nárcisz van benne, de vetettünk bele virágmagokat is, és ha kikel, egész nyáron virítani fog :)

Ja, és amit a legjobban várok, tavaly vettünk egy kis japáncseresznye fácskát, de már virágzás után, egész télen arra vártam, hogy lássam virágozni, és most hajt, mint az őrült, szóval 2-3 hét max. :D

Holnap pedig ablakot pucolok. Szerintetek a tavasz miatt van, hogy már ezt is alig várom? Vagy nézessem meg magam egy elmeorvossal? :lol:

Borcsi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Komolyan mondom, írni kell ezeket a beszólásokat, később jó lesz rajtuk nosztalgiázni.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi:Vezetek neki babanaplót születése óta a fontos dolgokat beleírom,mert tudom milyen tyúkeszű vagyok :oops: Ez a beszólás rászolgált,hogy beleírjam :P

ablakpucolás:Én is beteg vagyok akkor,mert én 2 napja pucoltam meg az ablakokat,"nagy" takarítottam.....Biztos a jó idő okozza :wink:

Holnap egész nap kinn lehetek az udvaron a gyerekekkel,mert annyi levest csináltam, hogy bőven elég lesz holnapra is a melósoknak(holnap betonozzák a maradék helységeket). :lol: :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Mindenki építkezés lázban ég? :lol:

Sajna nekünk még szocpol sem jutott, mert sok a 180nm 4 emberre :twisted:

Idén apa most csinálja a tetőszigetelést. A földszinten még megcsináltatjuk a szélfogót és a tönkretett betonlépcsőt, kocsibeállót. Többre nem futja. Remélem jövőre eljutunk a külső burkolásig, a tetőtér véglegesen szerintem kb 3-4 év múlva lesz meg.

Én is elkaptam gyerkőcöktől a takony+köhögés vírust. Sajna nekem nem igazán használ sem a fekete retek, sem a hagymatea.
Minden éjjel megfulladok.
Ami pedig még jobban idegesít, hogy Viki már 5 hete köhög, és Niki sincs jól teljesen, így a 3 hós oltást még mindig nem tudom beadatni neki.

Én is 3 napja a kertet bújom, amikor csak tehetem, majd megpróbálom lefotózni a művemet. Sajna így építkezés után nagyon ramaty munka valami szépet összehozni. A sittszedést egy életre megutáltam.

Most megyek, mert fejnem kell. Ugyanis mostanság délutántól kezdve Niki már nem hajlandó cicizni, mert nem jön elég könnyen a tejci neki, így marad a fejés és a cumisüveg :evil:

Minden betegnek gyógyulást!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Katica: mi csak kertészkedtünk :D meg bevásároltunk a hétvégén :) Saci jól lefáradt... meg szerintem sok neki a kintlét is, nincs hozzászokva.
Ablakpuceva: hát, már kettőt sikerült... hogy mennyi van még hátra? Inkább nem számolom meg :?
Borcsi: jó ez a szőrös duma :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katica: jobbulást! Jól elkapott Benneteket ez a náthás-köhögös kórság :( Ez vírus? Viki jár oviba? Onnan szedi össze?
180 nm? Abban lehet kergetőzni :lol: :lol: :lol: A tetőtérrel nekünk is van annyi :wink: Időnként nagyon soknak találom... főleg, ha takarítani kell :? de 3 gyerekkel, és azzal, hogy itthonról dolgozom, igazából sokkal kisebben nem lenne kényelmes. És ha az ember építkezik, akkor pár nm már nem dob annyit a költségeken... kivéve, ha ezzel az ember a szocpolt bukja :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katica: jobbulást nektek. Jól belekeveredtetek. A sittszedéssel kapcsolatban együtt érzek, tavaly költöztünk, és akkor szedtük ráncba a kertet apával. Nem volt egyszerű, mert egy csomó földet kellett pakolni, ugyanis erősen a ház felé lejtett az udvar (előkertünk van), és ki kellett valahogy egyenlíteni. Lényeg, hogy szerintem összeszedtünk egy taliga "2dekás" üveget meg egy halom törmeléket, és anyáztunk is, de nagyon...

Ablakot pucoltam, függönyt mostam (olyan jó illat lett tőle). Szerencsére nincs sok ablakunk (mondjuk a házikó se nagy), az előző lakásunkban nehezebben vettem rá magam, mert ott plafontól-padlóig hatalmas franciaablakok voltak...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok !

Eltűntem mostanság...
Ebben a jó időben inkább lent vagyunk az udvaron, mint bent ülünk, amikor csak lehet, így van hogy be se kapcsolom a gépet...

Az ablakpucolós-függönymosós vírus engem is elkapott a hétvégén :lol: Darabokban kész lett mind, még a fürdőszoba körablak van hátra, mert az apára vár, én nem férek oda a mosdótól sehogy se... :lol:

Lencsilány rengeteget alszik, ha lent vagyunk, szinte végig mindig. Úgy látszik a kint lét fárasztja őt is nem csak a nagyokat.
Zsófi is többet eszik és könnyebben alszik el du.
Nekem is jobb a hangulatom, hogy sokat vagyunk levegőn.
És hétvégén, míg a nagyok nem voltak itthon, olyat csináltam, amit már nagyon rég: olvastam ! :lol:

Viszont így kevesebb idő jut mindenre, mert amikor fent vagyunk a lakásban, akkor általában szopizás, reggeli-ebéd, mosás, pakolás, takarítás... másra már nincs idő...

Katica
jobbulást !

Kertészkedőknek
jó munkát és szép kerteket !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!


Én is tavaszi nagytakarítást csináltam! :D Már 1 hete csinálom.Először egyre nagyobb káosz lett a lakásban,de végül mindent elpakolnom :wink:

Úgy olvasom mindenki rendben van egészségileg.Katicát kivéve :? Nektek jobbulást!!

Gabi:Tök jók lettek az ablakfóliák. :wink:

Nálunk is minden oké!Voltunk a védőnéninél.Bence 7 kg 35 dkg és 67 centi :D A 3 hós szurinál jól viselkedett,csak egy picit nyöszörgött és szerencsére nem lett lázas tőle.

Megyek mert felkelt!

Szép estét mindenkinek!

Kép
tünde733
 
 


Tünde: mi is ma kaptuk a 3 hós szurit :D Saci is jól viselte, bár közvetlen utána visított, ahogy a torkán kifért :( Ő 5750 g és 60 cm :) Láz egyelőre nálunk sincs.
Dóra: de jó, hogy Encsi is elvan kint... Saci nem igazán szereti. Ő már sokat van ébren, és ott nem tudja lekötni magát, akkor sem, ha én nagyon igyekszem :? egyszerűen nem élvezi. Viszont a korábbiakhoz képest ő is többet alszik a napokban. Biztos a melegtől. Az én luxustevékenységem: kötök :) naponta-kétnaponta 2-3 sort :D
Aj, az ablakokat ne is mondjátok :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Variációk egy témára (ezek annyira édesek lettek :P):
KépKép
KépKép
KépKép

És végül: séti anyával
Kép
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: nagyon édes vidám baba Kristóf :D
Stabilan ül már a kocsiban? Gondolkodom az ültetésen, mert a mózesben nincs el Saci... igaz, Saci majd' másfél hónappal fiatalabb :roll: marad a kendő egyelőre...
Reggelre Sackó belázasodott... most alszik, szerintem sokat, mert kapott lázcsillapítót. Úgyhogy rámozdulok az ablakokra.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: nem igazán, ez inkább olyan félfekvő pozíció, 3 állásban lehet állítani a sportrészt, ez a totál vízszintes és az ülő közt van. Legtöbbször még én is vízszintbe teszem sétánál, kivéve, ha nem az a cél, hogy aludjon :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabilány:
Woww,ez valami töltés,amin sétáltok? De jól néz ki :D ,gondolom,tele vannak a fák madarakkal,tiszta a levegő... :D

Látom,mindenki takarít :lol: :lol: :lol:
A felső szinten már én is végeztem,de lent egyszerűen nem jutok hozzá...... Mindig van valami más dolgom.. :roll:

Ezt a dög vírust mi is beszedtük.. Az egész családon végigment,a kicsik még köhécselnek. Időnként a Tomi is :(

Húsvéti dekor sima öntapadós tapétából.. :D
Ezt egyenlőre anyósom ablakára vagdostam ki,mert a mieinkre Napsugár nélkül semmit nem csinálok,még a végén kikapok :D
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: aha, ez konkrétan a Duna part :) Kell kicsit autózni érte, de imádom a víz illatát, szóval néha belefér.
Nagyon jót csináltál! Ez sima fehér tapéta és befestetted, vagy különböző színű tapétákból vágtad ki és raktad össze?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Barbamami: nagyon formás kis alkotás :)
Nálunk a húsvéti dekor kimarad :? kész rohanás lesz az ünnep :? a gyerekek szombaton jönnek haza, vasárnap már nyomás Apósékhoz...
Értem, Gabi, nálunk csak két fokozat van :( és az ülőt nem merem... lehet, venni kéne egy normális kocsit, ez úgyis eléggé lestrapált (9 éves... x gyerek...)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Gabi, szupik a képek, tényleg nagy kópé a fiad :lol:

Nekem is kell vennem sportkocsit, majd szétnézek kicsit.

Egyenlőre jól viseli Niki a munkás napjaimat, csak én vagyok egyre jobban elhavazva és elfáradva.

Lassan gyógyulgatunk, de sajna még mindenki köhög, így mi 4 hónaposan fogunk 3 hós oltást kapni :evil:

Javulást a betegeknek!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sportkocsi: igen, mi is valami kis esernyősben gondolkodunk, kérdés, hogy van-e értelme, ellesz-e benne a Lány :roll: ezért még pihentetem a témát.

Katica: örülök, hogy gyógyulgattok, remélem, sikerül teljesen kilábalni belőle.
Hú, a munka miatt nem irigyellek :roll: de örülök, hogy Niki jól tűri.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :lol:

Jobbulást a betegeknek :)

Velünk minden ok.,hétvégén lebetonozták a maradékot is :lol:
Jöhet a csatornázás,villanyszerelés,alig várom az anyós mentes napokat :oops:

Jelentkeztünk 2 oviba is,de szerintem nem veszik fel,de nem baj,én örülök neki :oops: :?

Csodás idő van ma is,de Hétfőre esőt mond :cry:
Vendég
 


Borcsi: kell az eső is :wink: de eshetne éjszaka :roll: tavaly sokat volt ilyen :)
Örülök, hogy haladtok az építkezéssel :) olyan jó ez :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Olyan meleg volt ma, hogy sétinél nem tudtam annyira levetkőztetni, hogy ne izzadjon össze a babakocsival....

Aztán megkóstiztuk az almát... elég legyen annyi, hogy nem bánom, hogy a szembeköpés nem kódolt genetikailag :twisted: :lol:
Ikeában vettünk olcsóért belebújós előkét, hát, jól jött :lol:
felvettem telcsivel apának is, de úgy röhögtem közben....
Szóval nem aratott osztatlan sikert, de akkorát kakált tőle, hogy még.

Ja, és megvettük a szekrényt is, semmi extra, szimpla egyajtós (vagyis kettő, de egymás felett), polcos. Diegoban meg akciózás van, úgyhogy egy kisebb szőnyegre is beruháztunk.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csöre:
Tényleg jól jönne az eső,de Hétfőre az a terv,hogy anyósék elmennek horgászni.Legalább nyugi lehetne :oops: :? :wink:

Gabi:Milyen akciók vannak???

Mi most az akciókat vadásszuk sajna :oops: Bár párom szerint ne kapkodjunk,mert a válság miatt sok mindennek lemegy az ára.Szerintetek??????
Kép Ez ma készült,a két kis szerelmeimmel:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 15:23-kor.
Vendég
 


Borcsi: http://www.diego.hu/havi_akciok.php
nagyon szépek vagytok :D Jól látom, hogy kivilágosodott Boti haja (a vonalzós képhez képest)?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok !

Ebben a jó időben, meg mert Apa a héten szabin van velünk, alig vagyunk itthon...
Tegnap a közeli kertészetben voltunk, kerestem az erkélyre valami növényt, ami kibírná az erős napot és a szelet (az elmúlt években nem nagyon maradt meg itt semmi), de nem nagyon tudtak olyat ajánlani, ami tetszett volna... Marad a borostyánom a balkonládába, a kis tujám és a fenyőnk, aki már 2 karácsonyon túl van egy nagy cserébe ültetve...
Ma reggel viszont, Zsófi reggeli után közölte, ő nem a játszótérre, hanem a kertészetbe akar menni :lol: Nagyon évezte, hogy rohangálhatott szabadon a növények között :lol:

Encsi-lencsi ma reggel nem bírt egyedül visszaaludni, én meg már a mosást pakoltam a gépbe, erre hangosan kurjongatni kezdett - szabályosan hívogatott. Odamentem, mosolygott egy hatalmasat, felvettem, hozzám bújt és már aludt is a szentem :lol:

Képzeljétek, a gondnok "szerződtetett" 4 nyuszit a társasház gyerekseregének. Szép kis ketrecben vannak az udvaron, teljes ellátást kapnak, aztán mennek majd "haza".
Decemberben meg beöltözött Mikulásnak és csokit osztogatott a gyerkőcöknek. Jó fej a pasi...

Ki merre jár majd Húsvétkor ?
Mi még nem tudom utazunk-e vagy sem...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok

Tegnap találtunk egy nyuszit az utcán, így húsvétra nekünk is lesz nyulunk :lol:

Igaz Ő már nagy nyusziuraság, de szerintem nagyon szép, majd délután lefotózom. Most hoztam neki tápot, olyan éhes volt, hogy majdnem a kezemet ette meg a kaja helyett :lol:

Niki napok óta délelőtt magától alszik el. Bedugja a hüvelykujját és már szunyál is. Mire nyuszitól visszajöttem, alva találtam, így van pár percem magamra, ami most jól jön, mert délben elhozom Vikit oviból, megpróbálunk szandit venni neki, mert megint mindent kinőtt.

Mi itthon leszünk húsvétkor, vasárnap jön a család, hétfőn pedig takarítom majd a romokat.

Gabi kitartást a hozzátápival, majd belejöttök. De az is lehet, hogy valamelyik gyümi, zöldség nem fog neki bejönnni. Kicsinek Viki utálta a sárgarépát, most pedig tucatszámra eszi.

Most megyek utólérni magam .... Szép napocskát!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Gabi: még ráértek, nem baj, ha most nem fogadja el Kristóf :wink:
Borcsi: helyesek vagytok :)
Akkor drukkolok a horgászathoz :D Bár azt esőben is lehet, nem? Az igazi pecásokat nem rettenti vissza egy kis víz :D
Húsvét: hát, elég zsufi... a gyerekek holnap jönnek haza a tavaszolásból (mamáékkal vannak), vasárnap-hétfő anyósék..
Katica: gratula a nyúlhoz :) sógoroméknak van, most (is) azt remélem, hogy nem egy tucat nyúllal jövünk haza onnan :)
Dóra: tényleg nagyon jó fej a gondnokotok :)
Növényke a teraszra: majd gondolkodom... hátha van ötletem... aztán lehet, hogy nem lesz :)
Zsófinak szabad tér kell? :D Szerintem is tök jók a kertészetek, én is szeretek ott szaladgálni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: megyek is majd, mert pár bokromat megviselte a tavalyi év :roll:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Apa mától 10 napig itthon van! annyira örülök!!!!!!!!
Délelőtt elmentünk kertészetbe, vettünk nemes orgonafát (imádom) sziklakertbe növényeket meg apa kívánságára díszfüvet, és kaptunk ajándékba hozzá kétféle ibolyát :D

Képzeljétek, ma repetázott az almából :D Csak úgy cuppogta befelé.

Teszveszen most a nyári kendős kalózsapikra vagyok ráállva, egy már megjött, egyet meg most vettem, nagyon vagány benne Kicsi Joe :D
KépKép

Katica: csak úgy kóborolt az utcán egy nyúl? :shock: Nem semmi...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: Tényleg nagyon jól áll a manókákdnak :lol:
hoga írtad be a keresőbe?Kerestem a Vaterán is,de nem találtam :cry: Én is szeretnék Boptinak!
:?
Csőre:Anyós azt mondta nem megy esőben,nem akar elázni.

Csajok: Én apa ma nagyot alakított!!
Kértem,hogy csináljon vacsira vagdalthúsos konzervet,paradicsom,paprika,tejcsi.Nyissa ki mind a két végét a nyitóval és az eggyikkel nyomja ki a húst.
Megyek a konyhába,látom hogyí veszettül nyomja a konzervet! :shock:
Kérdeztem mit csinál,mire Ő:-nem tudom kinyomni ezt a szart,hiába próbálom!! :shock: :?
Az én drága okos uram csak az egyik oldalt nyitotta ki és és a nem kinyitott oldalról próbálta nyomni :lol: :oops: :shock: :? :roll: :lol:
Komolyan mondom,majd bepisiltem a nevetéstől!!
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!
A lányoknak sok locsolót,a fiúknak sok-sok piros tojást :P :D

Képzeljétek!Tegnap kibújt 2 foga Bencének! :D
tünde733
 
 


Boldog Nyuszit Mindenkinek!
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok

Tünde:Gratula a fogakhoz :wink:

Jut eszembe,Botinak kijött a 6-ik foga :lol:
Sírt 3 éjjel :shock: :twisted: :wink:

Képzeljétek csináltunk apával piramist :lol:Plusz sütöttem még 3 féle (8 db) rétest, mirindásat.
Most lettünk kész kb 1 órája :shock:
Nagyon nem vol könnyű,többet nem állok neki a piramisnak,az tuti.Igazából az elvágása volt bonyolult nekem,most se nagyon értem.Még jó,hogy apa ott volt ,Ő vágta el :P
Majd teszek fel képet,de most nagyon fáradt vagyok.A RECEPTET NEM ÍROM LE!!Ha szeretné valaki,megadom az
oldalt,ahonnan írtam :lol:

mennek anyósék,99% :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi itthon maradunk,jönnek nővéremék,Kíra kerije,sütögetünk :wink:

Mindenkinek kellemes ünnepeket és sok jó illatos kölnijű locsolót :lol: :wink:
Vendég
 


Gabi: tényleg jól áll a kalózkendő :wink: én is szeretem őket

Tünde: gratula Bence fogacskáihoz :D csak úgy észrevétlen kibújtak?

Borcsi: azért ügyes vagy a piramissal, meg a sok sütivel - gratulálok a kitartásodhoz, én nem fogtam bele ennyifélébe

Na lassacskán vége a húsvéti ünnepeknek :wink:
Megkértem családunk fiútagjait, hogy a saját üvegcsénkből locsoljanak meg, ami pedig tiszta vízzel volt megtöltve :wink: azt hiszem megtartom ötletnek ezt a megoldást jövőre is. (most az én Bencusom miatt nem szerettem volna a sok illatot)
Ja tényleg: úgy tűnik ez ragad meg becenévnek végül...Bencus

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Vége a húsvétnak.... Hát nem mondom, hogy nem örülök.
Azt viszont nem tudom, hogy melyik elmebajos pillanatomban egyeztem bele, hogy anyós ma itt aludjon, és csak holnap délután menjen haza... Már fáj a fejem...

Borcsi: beírom a keresőbe, hogy "kendő", és kipipálom, hogy a címben és leírásban is keressen. Egyébként a Babaruha kategóriában a "Sapka, sál, kesztyű" alatt van olyan, hogy "Kendő" (de nem csak itt lehet találni, ezért jobb a kereső):
http://www.teszvesz.hu/13936_babaruha_g ... sztyu.html

Tünde: gratula Bencének a fogakhoz. :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Kriszti:Képzeld el,hogy észre sem vettük! :D A pancsizásnál mindig megszoktam masszírozni a kis ínyét.Akkor vettem észre,hogy két kis fogacskája kint van! :D Remélem a többivel sem lesz gond.Egyébként mi is Bencusnak becézzük :P

Gabi:A Tescóban megérkeztek a tavaszi-nyári bébi cuccok.Rengeteg kis kendő volt.Én is vettem egy Cherokee-t,500 ft-ért. 8)

Kipróbáltuk mi is a hozzátápit :? Bár ne tettük volna!Hipp bébiétel,őszibarack banánnal és rizzsel.Kb 4-5 kiskanállal evett belőle Bence.Ízlett is neki...egy jó fél órával később 3x ment a hasa,és úgy üvöltött mint a sakál.Úgyhogy kihagyjuk a gyümiket egy darabig.Marad a cici! :P
tünde733
 
 


Sziasztok :) Hazaértünk :) Anyóséknál voltunk.
Fogacska: gratula :D
Tesco: mindegyikben más a kínálat ... nem értem, miért? Voltunk 2 tecsóban, egyikben sem volt kendő ... igaz, mi nem is kerestük, de matattam a kalapknál :D Saci szafarikalapot kapott, rózsaszínt eperrel :) meg egy zacsi vékony rugit :)
Nálunk most is gyönyörű idő van, de a gyerekek bent nyomulnak :evil: igaz, nem hajtom őket sehová, mert ma kaptak oltást kullancs okozta agyhártyagyuszi ellen... bár enm viseli meg őket...
Na megetetem a bandát, éhesek, még jövök :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk. Szintén Anyósnál jártunk.
Zsófi egész nap a kertben nyomult a kutyával játszott. De folyton valami rosszaságot sikerült kihoznia magából, így nem lehetett egyedül hagyni egy percre se...
Encsi meg állandóan szopizni akart, nehezen aludt el, valahogy mintha nem tetszett volna neki a helyváltoztatás...
Máté volt a legnyugisabb...
Úgyhogy elfáradtam és azthiszem nem utazom, amíg nincs kialakult napirendünk... Csak este 8 fele tudtunk indulni pl. lefele, mert Enikő bealudt és a kajálást meg kellett várnunk ugye.. fél 11re értünk le... Mondjuk így nem volt forgalom...

Ti - akiknél van(nak) nagyobb gyerek(ek) - hogy álltok nagyszülőkkel és a szabályokkal ? ( Csoki evés, alvás idő, tv nézés)...
Most felhúztam magam egy kicsit...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra: az én szüleim elég közel laknak hozzánk, ők ismerik a szabályainkat, bár az elég gyakran előfordul, hogy vacsora előtt megetetik őket (rendes kajával, nem csokival, de akkor is, alig van együtt a család, a vacsora egy ilyen alkalom).
Anyósék meg mindig kérdeznek. Nem mondom, hogy egy-két problémás akció nincsen, de nem jellemző. Az az igazság, hogy enyém nagy gyerekek annyira elvannak egész nap, hogy nem is látjuk őket...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Húsvétunk képekben :wink: Kép Festi a tojásokat a drága. Kép Füles-a nyuszija. Kép Primadonna:)-várta a locsolókat Kép Ez az én kis családom:) Kép Készül a piramis:) Kép Kész a remek művünk(egyébként fini nagyon:) ) Kép Egyik locsolkodó kisfiu:)
Vendég
 


Borcsi: helyesek vagytok :) hű, micsoda nagylány Kíra :D
Apóséknál is volt nyúl :) 16 :) igaz, ők (vagyis sógoromék) tenyésztik, enni tartják :roll: kaptunk is egy pakkot :D A gyerekek egész hétvégén nyüstölték őket :) kivitték a fűbe legelni, simizték, játszottak :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Dóra: szerintem teljesen általános az, hogy a nagyszülők engedékenyebbek :wink: persze én is rá szoktam szólni a szüleimre, hogy na majd azt a csokit stb. csak rendes evés után kapják meg... meg hogy nem kellene annyit tv-zni... de azért alapvetően ismerik a napirendet, és ugyanúgy fontos számukra, hogy délben még aludjanak a kisebbek, vagy este időben ágyba kerüljenek.

Borcsi: szép kis tojást festett Kíra :wink: és szépek vagytok együtt

Most mosok ezerrel, mert az ünnepek alatt kicsit lemaradtam ...ráadásul idebenn alig száradnak a ruhák
:shock: ilyenkor tudok nagyon hiányolni egy szárítógépet én is :(
Most majd a mosott ruhát összerakom egy pakkba, és anyáéknál kiteregetem az udvarra. :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti: régen olyan sok olyan ablakra kitevős szárítót lehetett látni, szerintem praktikus :) és olyan mediterrán jellege van tőle a környéknek :lol: :lol: :lol: én is kint teregetek, fél nap alatt beszárad a cucc ilyen időben :D Most kimosom az összes ágyneműt :) ez nagy projekt Saca mellett :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Borcsi:Kíra tiszta olyan mint Te vagy,Botond pedig tiszta apja! :D

Tegnap Én is takarítottam és a húsvét alatt felgyűlt szennyest mostam ki :P Azt hittem mindent sikerült kimosnom,de miután bemerészkedtem Pisti szobájába,megint tele lett a szennyes tartó :evil: MIért szeret együtt aludni a büdös zoknikkal?? :? :twisted: Amúgy tegnap volt 14 éves :D Húúú de öreg vagyok :roll:
tünde733
 
 


Tünde: boldog szülinapot Istvánnak :)
Büdös zokni: ma lehúztam a gyerekek ágyneműjét... zoknival Mesi ágya volt tele :lol: :lol: :lol: lehet, szükségük van rá a mélyalváshoz :lol: :lol: :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok !

NA nálunk "eldurvultak" a dolgok...
Ez volt az első hetem együtt a két lánnyal itthon, egyedül... Eddig el voltam kényelmesedve, valaki mindig itt volt velem...
Káosz - röviden evvel tudom jellemezni az elmúlt napokat.

Minden elismerésem a Tietek, akik 2 vagy több gyerekkel vagytok otthon nap, mint nap. Ebbe még tanulnom kell, eddig mindig csak egy babával voltam itthon... fene a jó dolgomat :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Borcsi
szépek a "csibéid" :)

Tünde
Boldog születésnapot a nagyfiúnak ! Már igazi férfi, mi ? :wink:

Hogy állnak a kertek ? teraszok ?

Itt ma csúnya borult idő van, tegnap meg tiszta nyár volt... Zsófi nem is aludt, lent voltunk szinte egész nap du. 3ig.

Nagyszülők
Anyámék néha keményebbek, mint én, ez fura. De ugyanakkor azért kényeztetik és mindent megadnak az unokáiknak.
Anyósom messze lakik, ritkábban látja őket. Ami bosszant, hogy elvárja mi menjünk mindig, alig lehet rávenni, hogy Ő jöjjön. Mert kényelmetlen neki... Mert nekem nem az három gyerekkel... :x
Ha meg lemegyünk, nem is velük foglalkozik, hanem csinálja a dolgát. Néha sétál velük egyet, de nem igen játszik velük vagy bármi.
ÉS most még meg is sértődött, mert nem hagytam, hogy a gyerekek folyton édességet egyenek, ha nem ettek rendes kaját... És mentek a megjegyzések... nagyon nem tudtam most lenyelni...
Gondolom a fáradtság miatt.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dóra: nyugi, bele fogsz rázódni :) Kell idő Zsófinak, meg neked is megszokni az új rendet.
Terasz, kert: teraszt eddig kétszer mostam le, de megint tiszta por :( földút fut a telek egyik oldalán :( Kert: egy csomó száraz évelőt kiszedtem (ugye tavaly elmaradt), de kupacokban áll egyelőre szétszórtan :( Lassan füvet is kell nyírni :( Konyhakertem nincs, pedig szeretnék, de Apus nem engedi. Szerinte nem bírnám. Lehet, hogy igaza van.
Egyél egy kis magnéziumot... sokat simít az idegeiden :wink: én is ettem a kritikusabb időszakomban.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hali!

Én is vagyok, olvasó üzemmódban, élvezem, hogy apa itthon van :D, sokat csavargunk meg sétálunk meg minden :)

Kert: egyre szebb lesz, a sziklakerti növénykék virágoznak, a nyári virágok kikeltek, a japáncseresznye gyönyörű, viszont olyan szinten van cserebogár rajzás, hogy hihetetlen :shock: :x Komolyan, mint Hitchcocknak a Madarak, csak cserebogár verzióban. Fürtökben rázza őket apa a fákról, mert rágják a leveleket...

Magnézium: nekem is bejön, ha érzem, hogy kicsit türelmetlenebb vagyok, bedobok belőle 2 szemet...

Dóra: kitartást neked, nem lehet egyszerű...

Tünde: boldog szülinapot Istvánnak!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: cserebogár? Jaj, de jó, hogy ennyi vakondunk van! Tuti megették a csimaszokat, mert korábban nálunk is voltak, most még egyel sem találkoztam.
Virágzás: hú, a sárgabarack már levirágzott, ott figyelnek a kisbarackok, a cserkó, meggy, őszi, szilva, körte most virágzik, a mandula meg szerintem pihenő évet tart, mert tavaly valami kórság érte utól :( hajt, de elég lájtosan :? Annyira mérges vagyok :evil: Mesi egyik osztálytársa (most kaptuk rajta) letördelte az utcán a gömbbarkákat és a vérszilvának is egy-két ágát, meg a kerítésen futó borostyánról lehuzigálta a leveleket (nem mindről, a friss hajtásokról). Azt hiszem, lesz egy beszélgetésem az anyjával :evil:
Jaj, ma annyira nem alkalmas az idő a sétára :( itt iszonyatos szél van :( meg borult az ég :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


sziasztok.
Nálunk is pocsék az idő, nem is nagyon merem kivinni a Joelt. dobok fel egy pár képet a "kis"családomról.

Kép Én és az összes gyerek. A párom fényképezett, egyedül a kislány nem lakik velünk. A jobb oldalamon a párom fia aki velünk lakik.

Kép Ő Joel.
manocskak
 
 


Csöre: tavaly nálunk se volt ennyire gáz, apa valami olyasmit mondott, hogy ezek több évig lárvák (nekem is tudnom kéne, de szerintem azon az előadáson pont nem voltam bent :P :twisted:), ezért van, az, hogy némelyik évben szinte nincs, aztán meg invázió van.
Itt is kaka idő van, esik, fúj a szél, nem lehet sétizni :(
Elhiszem, hogy dühös vagy a növények miatt, kíváncsi leszek, hogy mire juttok majd a beszélgetéssel...

Manocskak: szép nagy családod van, és Joel baba is nagyon édes :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?