Új privát üzeneted érkezett!

Szia Piciibo,
nekem tapadt a belső falon, és elérte a méhszájat ( UH-n nem mondtak semmit.
A dokim később látta a leletet, azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni.
Pár nappal később, amikor mentünk 4D-re már nem érte el.

( ha nekem a fórumon nem hívták volna fel a figyelmemet rá, nem is foglalkoztam volna vele)

Szóval szerintem no para!!!Érezd jól magad!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="mabe86"]S írta:mabe86ziasztok!

Tali miatt irigy vagyok :oops: :cry:

Zsófi
Gratulálok a vegyes pároshoz!
Vigyázz magatokra! Pihenéssel ki lehet húzni ezzel....

Anna
Vérömleny :evil:
Az viszont jó, hogy a baba rendben van.


Pulzus
Ilyenkor már szaporább! Nagyobb vérmennyiséget kell mozgatnia és a parazita csemetét is el kell ám látni :wink:

Én semmilyen sterilizálót nem veszek, nagyon jó a mosogatógép 70 fokos programja erre a célra :wink:


Hááááát, nem is tudom: én nem vagyok az a domestossal szaladgálós, gyereket sterilen tartós, aggódós anyuka, de én nem raknám össze a mosogatnivalóval a kicsi dolgait .... akkor inkább egy erre a célre rendszeresített, és csak erre használatos lábasban főzném ki ....

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok,megjöttem a kertből!

MANÓ,
Kép NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
párom eredménye nem kóros,csak le kéne fogynia 20 kg-t.

KATA és SZEZSO gratula az eredményekhez!

BOBOKA,drukk,de hol vagy még nem értél haza????

BRUMI,mondj pár idő pontot és akkor Andi meg én is tudunk egyeztetni.Bár mostanában nagyon el van tűnve,de majd legfeljebb jól felhívom!!!


Beszéljük meg priviben: jövő hét az fullosan tele, köv. hétfőn jövök haza Londonból, onnantól nekünk jó :) .... de jó lenne, ha tényleg összejönne !!!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

Jaaaaaaaaaaaa, én még csak elsőbabás kismama vagyok, nincs nagyon tapasztalatom, ezért jobb, ha meghallgatod mások véleményét is, de én úgy gondolom, sokszor a baj azért történik, mert túlaggódjuk magunkat!

És én próbálok úgy gondolkodni ,hogy ez a terhesség egy természetes folyamat, és élvezni kell minden percét!!
( persze, ha bármi apró probléma van ,vagy valami rendellenesség, akkor érdemes az orvost megkérdezni)

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76rumi te mikor írtad h lányod lesz??????????????Én lemaradtam róla vagy csak szita az agyam.Most néztem a táblázatba,h rózsaszín vagy.Jesszus mire megszülök addigra elhülyülök teljesen és akkor hogy nevelem fel a gyerekemet??
Gratula hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lányt mondanak, de majd 16-án megyünk 18 hetes UH-ra ott már jobban fog látszani (szerintem kisfiú ... ) :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="arvaerika"]S írta:arvaerikaüti!

Tényleg mell alatt domborodik a cicim?Szerintem csak olyan lent vannak a dudáim, hogy lassan cicitartó sem kell, mert a pocim megtartja :lol:
Amúgy mindenki azt mondja, tök csúcsos(tényleg), talán azért mert csak pocira híztam(de a derekam, se a popóm-lábam. )Pedig lány lakik odabent!


Erika nem a cicid, hanem a pocid domborodik a cicid alól!!!!!!!!

sutimano76
 
 


[quote="piciibo"]S írta:piciiboüti, úgy látszik, én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. :) Mell alatt domborodik a pocakom, mégis fiam lesz.


Rakj fel légyszi pocakképet ,látni szeretném,mert akkor ez az elmélet is megdőlni látszik!!!

sutimano76
 
 


Bibibrumi,
Szerintem lányod lesz!!!! Olyan vagány belevaló kiscsaj, mint Lilla! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="csikipetra"]B írta:csikipetraibibrumi,
Szerintem lányod lesz!!!! Olyan vagány belevaló kiscsaj, mint Lilla! :lol:


Köszi Petra: Lillus tényleg nem egy anyámasszony katonája :) :) :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sőt gyerekcsinálás terén még azt is tudni vélik,hogy sűrű szexnél lány ritkánál meg fiú érkezik.De ha tényleg fiam lesz,akkor ezt saját magam döntöm meg!!!!!!!!

Brumi,jaaaaaaaaaaaa,Londonba mész?Szép minket meg itt hagysz,nos akkor érezd nagyon jól magad!!!!!!!!!!Ha hazajöttél akkor jelezd mikortól jó és megyünk!!!!!!Mikor is indulsz??????????

sutimano76
 
 


[quote="hgrita"]Jó reggelt!

Suti: Át küldöd email-re a smiley-kat? Annyira szuperek, hogy már reggel feldobják a napom. OEP :x


Este igyekszem,a siker még nem garantált,ilyet még nem csináltam a számítógépen,Tiszta analfabéta vagyok,de igyekszem!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Brumi, mikor indulsz? De jó lesz neked :) Szorítok, hogy szép időd legyen, ne essen az eső egy fél percet sem :lol:
Vendég
 


16-án indulok, és egy barátnőmhöz megyek ... a jegy ajándék a férjemtől, hogy a két gyerkőc között legyen egy kis szusszanás :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti!

Ez (ha jól tudom) alapból nem igaz. Mert a fiúk "gyorsabbak", de kevésbé életképesek, így ha gyakrabban van szex, akkor hamarabb odaérnek a célhoz, azaz fiú fogan.
Ahhoz, hogy lány szülessen az kell, hogy a peteérés előtt kb. 2 nappal legyen együttlét, és lányok maradjanak. Szóval azért ez egy 2 napos kimaradást feltételez előtte, de azt nem hogy azelőtt-utána akár mindennapos, napi többszöri legyen.
Ezekből szerintem nem lehet következtetni a szex gyakoriságára. Nekünk 4-re fiú lett, pedig elhiheted, hogy 3 gyerek mellett már nem mindennapos a dolog... (Ez nem vágycsökkenés kérdése, csak mások a körülmények, nem olyan egyszerű spontán alkalmakat összehozni, sé még akkor is közbejöhet bármi.) Valószínű jól eltaláltuk az alkalmas időpontot, de teljesen véletlenül.
Plusz szerintem állhatnak egyéb okok is a háttérben, ez főleg olyan családoknál jön ki, ahol sorozatban csak egyik vagy másik nemű gyerek fogan. Pl. hogy valamiért a spermiumok közül a fiúk vagy lányok nem életképesek, vagy hogy a már megfogant babák közül (még beágyazódás előtt, tehát anyuka nem tud terhességről) nem életképes valamelyik nemű.
És még ezer más, általunk és a tudósok által nem is ismer oka lehet... (Én hiszek abban, hogy Isten beavatkozthat ebbe a kérdésbe. Érdekes módon háborúk után mindig jóval több a fiúgyermekek születése, mintha pótolni kellene az elvesztett férfiakat. (Persze lehetne biztos ezt is mással magyarázni.) És az is, hogy alapvetően nem borul fel a társadalmak férfi-nő egyensúlya (igaz, hogy több nő ér meg magasabb életkor). Azt meg még egy Czeizel könyvben olvastam, hogy több fiú fogan, ezzel is egyensúlyozva az egyébként tapasztalható esendősségüket (méhen belül, születés körüli halálozás), és kicsit több fiú születik. (Fiút várók, nem megijedni! :D:D:D).)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Erika, nekem is van füldugulásom.. ma is pont előjött…:(

Mindig csak egy napig tart.. dugulás és szédülés, ja és alig hallok, vagyis jobban kell figyelnem.. Azt mondták, h vérnyomi dolog lehet.. alacsony is volt múltkor, ma még nem mértem, de nem érzem rosszul magam (múltkor se éreztem rosszul magam)... de most már a hormonok is előjött..
Akkor most mi?! :shock: :D

Manó, Bódóttágos Napotot Neked!!! Pihenj és jó vacsit!!!!!!

Zsófi gratula, és kitartást a Kórházban!

Mikor emelkedik meg a méh?!

Én azt érzem, h mintha lent a húgyhólyagomon tanyázna folymatosan… aztán rohanok, h ÚrIsten be ne pisiljek, s két csepp.. szóval nyom a kisemberem :?


Bobóka, Piciibo gratula a nemekhez!

Hgrita, én is jövő pénteken megyek uhura!

BibiBrumi jó Londonozást! Biztos nagyon szupi lesz.. Lánykád tudja már?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Bibibrumi!!!! Irigyellek!!!!
Érezd jól magad!!! vegyétek nyakatokba a várost, és kalandozzatok mindenfelé!!!

Én azt hittem ,hogy legalább egy 3 napos hétvége belefér a büdzsénkbe, és lemegyünk még májusban Horvátországba,de ingünk gatyánk rámegy a ház felújítására.....
No...de talán kárpótol az ,hogy a Balaton parton fogunk lakni. :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="móka:)"]E írta:móka:)rika, nekem is van füldugulásom.. ma is pont előjött…:(

Mindig csak egy napig tart.. dugulás és szédülés, ja és alig hallok, vagyis jobban kell figyelnem.. Azt mondták, h vérnyomi dolog lehet.. alacsony is volt múltkor, ma még nem mértem, de nem érzem rosszul magam (múltkor se éreztem rosszul magam)... de most már a hormonok is előjött..
Akkor most mi?! :shock: :D

Manó, Bódóttágos Napotot Neked!!! Pihenj és jó vacsit!!!!!!

Zsófi gratula, és kitartást a Kórházban!

Mikor emelkedik meg a méh?!

Én azt érzem, h mintha lent a húgyhólyagomon tanyázna folymatosan… aztán rohanok, h ÚrIsten be ne pisiljek, s két csepp.. szóval nyom a kisemberem :?


Bobóka, Piciibo gratula a nemekhez!

Hgrita, én is jövő pénteken megyek uhura!

BibiBrumi jó Londonozást! Biztos nagyon szupi lesz.. Lánykád tudja már?


Tudja ??? hát, azt nem tudom, mit fog fel belőle, de mondogatjuk neki, hogy pár napig apikával lesz éjjel-nappal, és ana nem lesz itt :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="móka:)"]E írta:móka:)rika, nekem is van füldugulásom.. ma is pont előjött…:(

Mindig csak egy napig tart.. dugulás és szédülés, ja és alig hallok, vagyis jobban kell figyelnem.. Azt mondták, h vérnyomi dolog lehet.. alacsony is volt múltkor, ma még nem mértem, de nem érzem rosszul magam (múltkor se éreztem rosszul magam)... de most már a hormonok is előjött..
Akkor most mi?! :shock: :D

Manó, Bódóttágos Napotot Neked!!! Pihenj és jó vacsit!!!!!!

Zsófi gratula, és kitartást a Kórházban!

Mikor emelkedik meg a méh?!

Én azt érzem, h mintha lent a húgyhólyagomon tanyázna folymatosan… aztán rohanok, h ÚrIsten be ne pisiljek, s két csepp.. szóval nyom a kisemberem :?


Bobóka, Piciibo gratula a nemekhez!

Hgrita, én is jövő pénteken megyek uhura!

BibiBrumi jó Londonozást! Biztos nagyon szupi lesz.. Lánykád tudja már?


Tudja ??? hát, azt nem tudom, mit fog fel belőle, de mondogatjuk neki, hogy pár napig apikával lesz éjjel-nappal, és ana nem lesz itt :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="csikipetra"]B írta:csikipetraibibrumi!!!! Irigyellek!!!!
Érezd jól magad!!! vegyétek nyakatokba a várost, és kalandozzatok mindenfelé!!!

Én azt hittem ,hogy legalább egy 3 napos hétvége belefér a büdzsénkbe, és lemegyünk még májusban Horvátországba,de ingünk gatyánk rámegy a ház felújítására.....
No...de talán kárpótol az ,hogy a Balaton parton fogunk lakni. :lol:


Egyedül megyek, apika itthon marad bibikével :):):) .... voltam már Londonban, nevezetességeket már láttam ... most csak igyekszem kicsit kikapcsolni, és pár napig élvezni, hogy "egyedül" vagyok ... de nagyon fognak hiányozni, most még nem is sejtem szerintem, hogy mennyire :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jah......és kedves fórumozós cimborák!!!!
Ha az északi parton jártok,vagy kirándulni van kedvetek, akkor hozzánk jöhettek majd látogatóba!!! :D
Elvileg július elején költözünk be. :D :D :D

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Bocsi, ha valakinek nem reagálok, a fejem szétrobban :(

Nagy gratula Boboka a kiscsajhoz!!!

Andi pihi!

Nekem sajna péntek koradu nem jó találkozni, se a mini csapatban, se a nagyban, szinte mindig kizárólag 5 után, vagy hétvégén... :( júni közepe után kb jó, addig tervezek dolgozni :wink:

Voltam AFP-n és integrált II.-n. Emlékszem, írta itt valaki, hogy miért megyek mindkettőre, utána én felhívtam a rendelőt, azt mondta a nő, menjek, mert nem fedi egymást teljesen a kettő. Erre voltam reggel AFP-n, után a magánrendelőben integrálton. A nő, aki levette, egy másik, mint a múltkor, majdnem leesett a székről, hogy miért mindkettőre?? Mondtam, hogy ott mondták, hát szabadkozott, de köszi.... mindegy, inkább legyen 2x, mint egyszer sem. Viszont azt mondta, hogy az AFP már annyira elavult és pontatlan, hogy nem is ajánlják, szerinte meg se nézzem az eredményt, mert 75%-ban hibás eredményt mond... azért ez érdekes, ha így van.
Szóval egy hét múlva AFP eredmény, 2 hét múlva integrált eredmény.

Valaki kiváncsi volt a holnapi képekre, végülis áttettem szerdára az UH-t, mert a párom elutazik holnap Ausztriába vasárnapig, lesz valami show... kibalhéztam, hogy vigyen :D szóval utazunk!! :) De szerdán megyek!!!!

Ha fiú, lehet, hogy kiegyezünk egy Olivér Ébanoban, ha lány, a Leona tetszik nekünk, illetve a Sára/Sara.

floranan
 
 


Nincs kedvem írni.
Bocs.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna!!!!De ugye minden rendben veletek????
Próbálj pihenni kicsit!!! vagy ülj ki a napsütésbe és gyűjts egy kis D-vitamint!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Anna!

De csak kedved nincs, ugye??? Minden rendben????

Astrid

Kép
astrid
 
 


Anna, remélem jól vagytok!!

floranan
 
 


Sziasztok!

Floranan!
Érdekes dolog ez az AFP vizsgálat egyébként. Én is azt hallottam, hogy milyen pontos időben kell elvégezni, és amikor a Dokimmal beszéltem, annyit mondott, hogy 16. betöltött hét utáni héten valamikor el kell menni. Mondjuk logikátlan is, hogy annyira pontosra kell megcsináltatni, hiszen sokszor a 3. trimeszterben kiderül, hogy "ja, lehet, hogy ez a baba nem is 30, hanem csak 29 hetes...". :roll:
Én jövő hét kedden megyek AFP-re.

Pisiléssel kapcsolatban: nekem is állandóan pisilni kell. :D Ez csak fokozódik. Mondjuk hál' Istennek, nekem nincs csipp-csöpp.
Van a gátizom-torna, azt bármikor lehet csinálgatni, ajánlom Mindenkinek.
Nekem sem mindig jut eszembe, de most, hogy eszembe jutott, már csinálom is. :) Bárhol, bármilyen pozícióban csinálhatjátok.
Én úgy szoktam, hogy
1. szorít-elenged - egymás után 10x
2. szorít - tart 3 számolásig - elenged - 10x
3. szorít - tart 10 számolásig

Kérdés:
Egy időre elmúlt, de most megint előjött a parám, hogy biztos minden van-e odabent. Rossz, hogy még nem érzem a mocorgást. Tudom, hogy ez normális, de akkor is rossz. Ráadásul mindenki mondja, hogy "hááát, annyira még nem is látszik". Tudom, hogy ez is normális, de én már szeretnék látható pocit, ami nem csak a "na, ez a csaj jól beebédelt" látszatot kelti.

Ugye nem csak én érzek ilyeneket?

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kislányokhoz... kisfiúkhoz... azoknak akik már tudják... :) de jó nektek! :wink: :wink: :wink: Remélem mi is hamar megtudjuk... :)

Ma felhívtam az überokosvédőbanyámat... gyerek annyira felidegesített, hogy 100-ig kellett számoljak... :evil: Tiszta idiótának néz... A múlt hét óta próbálom elérni... de soha nem vette fel a mobilját... ma végre felvette... erre azt mondja, hogy ő engem múlt héten kétszer hívott és mind a kétszer kinyomtam... :shock: :shock: :shock: :shock: csak néztem... és hiába mondtam neki, hogy engem ugyan biza nem hívott... de akkor is erősködött... miután letettem a telot a kolléganőmmel megnéztük a hivásinfot... és egész februárig visszamenőleg meg van benne minden... de csak az van amikor én hívtam őt... ő engem nem... :evil: :evil: :evil: :evil:
Hazug dög!!!! Ok ismét számolás gyorsan 100-ig... azt mondja, jön hozzám 5 perc múlva... mert már egy hete nála van az AFP-m eredménye... Na frankó! Annyira kiakadtam, mert a bonyhádi CSNT-ben megígérték, ho gy nekem postázzák és nem az überokosvédőbanyának... :( még a nő fel is írta... láttam... ennyit is ért... :(

Újabb 100-ig számolás... szegény pici babám miatt annyit számolok magamban... :D :D :D

Naaaa ide ért a melóhelyemre... azzal volt elfoglalva, hogy milyen szép bútor van az irodában... már én kellett neki szóljak, hogy inkább foglalkozzunk a kis könyvemmel és ne a bútorral...

Összevissza hadovált... odanyomta a kezembe az AFP-s papírt és kotorászott a táskájában... néztem... aztán kérdeztem, hogy ez akkor most jó vagy rossz... erre kikapta a kezemből és elkezdte nézni... forgatta, mintha még soha nem látta volna... nagyon gáz volt... nagy csönd... erre kérdezte, hogy nem hívtak fel a CSNT-ből, hogy újra kell vérvételt csinálni?! Mondtam, hogy nem... erre ő: akkor jó az eredmény.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Fúúúú a többit már le sem írom... mert megint csak ideges leszek... de nagyon gáz ez a nő... :roll: :roll: :roll: :roll:

A lényeg, hogy az AFP eredménye: 25,4 és a MOM: 0,73
Azóta már a komámat is megkérdeztem (ő mentő tiszt (orvos) ) és ő is azt mondta, hogy jó az eredmény! :) Neki jobban hiszek.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Felhívtam a nődokim, hogy mikor tudja az UH-t megcsinálni... azt mondta, hogy holnap hívjam este 5-6 között, mert akkor tud adni időpontot... :)

Bocsa a kisregényért...
vikiviktor
 
 


Jaaaa és azt is mondta, hogy kezdjek el só-szegény étrendet... erre mondtam, hogy a házi dokim épp azt mondta, hogy nem kell... nyugodtan egyek sósat...
Erre Ő: ja hát igen, a te háziorvosod nagyon jó, hihetsz neki.
Azt hittem leesek a székről... ez hü*e... vagyis azt sem tudja mit beszél...
Ja és még kb 10 percig azzal volt elfoglalva, hogy "Te felhívtad a házi dokit???? Ilyen jóban vagy vele???? "


Miért aki-akit felhív azzal mind jóban van?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Hogy lehet így "gondolkodni"???? :roll:
vikiviktor
 
 


Vikiviktor, hát érdekes banya lehet.....
Kitartás...

Voltam még tegnap fogorvosnál is, megdícsért, hogy minden oké.

Anyu is megkóstolta a bébiételt, ő is mondta, hogy nagyon gáz. Meséltem a páromnak, erre közölte, hgy a mi babánk úgysem kap majd mesterséges hamikat, ebből nem enged, majd ő mindig csinál.... kíváncsi vagyok, ő nagyon házias, de nem lehet szerintem állandóan kivitelezni, vannak hirtelen helyzetek is.

floranan
 
 


Szia Viki!
Nagyon szép a vonalzód!!!! :)

Nem semmi a védőbanyád. Még védőbanyának sem nevezhető, szimplán banya, sőt, egy komplett idióta. :lol:

KépKép
aranynap
 
 


Anyu hívott lelkendezve, hogy nyugdíjba ment a cigizős háziorvosom!!!
Megnézem az újat, lehet, hogy mégsem kell keresgéljek!

floranan
 
 


Csak gyors belinkelem a tali táblát,aki még nem látta volna.


http://www.doodle.com/4ydbb4bfmv762n5g

Kép
v.andi
 
 


Viki,hát nem semmi a banya!!
Nekem a nővérem azt mondta,hogy egy kérdést kell feltenni,ha jó válasz maradhat,ha nem akkor mondjam neki hogy soha többet ne talizzunk.A kérdés:mit kell tenni ha a gyereknek nagyon magas a láza? A helyes válasz a hűtőfürdő,(ezt a nővéremnek a kórházban mondták,mikor unokaöcsémmel lázgörccsel berohant.A banyája nem ezt mondta,ugyhogy mondta neki hogy többet ne menjen hozzájuk.A barátnőméknél is bevált,és még gyógyszerrel se kellett tömni a gyereket.Szegény sírva hívott,h nem tud jönni dolgozni(tavaly),mert lázas a gyerek,én ezt ajánlottam és bejött.

Astrid azért írtam hogy én fogom megdönteni,mert ez nálunk sem úgy történt.Amúgy én fiút szerettem volna,így megpróbáltam a tüszőérés előtt közvetlen szexelni.Ha minden igaz bejött.A lánynál,majd elválik,azt máshogy csinálom!

sutimano76
 
 


Nagyrészt én is kitöltöttem a táblát.Szerintem előbb próbáljuk a legideálisabb napot kitalálni,aztán meg ráérünk az időpontot.de szerintem ha 3-kor talizunk és más csak 5-kor tud odaérni vagy esetleg 7-kor,akkor sem gond.Én azt délutánt estét csak erre szánom.Majd legfeljebb cserélődünk.és nem muszáj csak egyszer talizni.Lehet egyszer hétköznap,egyszer meg hétvégén,hogy senki ne maradjon ki.

sutimano76
 
 


Süti!

Köszi, aranyos vagy, de én tudom, hogy sajna már nem állnak úgy, mint régen....de evvvan :?
Gratula fiúkhoz, lányokhoz egyaránt!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Ja, és ma végre feldíszítettem a barkánkat tojásokkal, fiacskám olyan gyönyörűt festett az oviban, hogy csak lestem... kifújt tojás és senki nem törte el, nagyon ügyesek ezek az ovisok.Erre én balfácán sikeresen letörtem belőle egy darabot (még jó, hogy pill.ragasztóval úgy-ahogy megoldottam)

Anna! Jelentkezz légyszi, tegnap még jó kedved volt.....

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudok most sajnos visszaolvasni, mert gyerekkel vagyok melóban és nem nagyon enged a géphez!

Annyit azért leszürtem, hogy születnek a nemek, és gratulálok a sok kislányhoz és a mégtöbb fiúhoz.

Imola!

Azért mi talizhatunk jövő héten, ha van kedved!!

És a nagy kérdésem! Tesóm kétségbe van esve, ma volt 32 hetes uh-n és azt mondták neki,hogy 1.5 kg a gyerkőc, és hát nem túl nagy, de itt a babaneten abba az uh-s izébe is az van írva a 32. hétre, hogy 1.6 kg. Viszont a tesóm szomszédjának meg 34 hetesen, közel 3kg. Több gyerekes tapasztalt anyukák nem emlékeztek erre, hogy jó e ez a súly??

Timi

Kép
babcika
 
 


Babcika!

Szerintem teljesen jó súly. Még 8 hét van hátra és ilyenkor híznak a babák igazán :D

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Piciibo
Akkor a te fiad is olyan mutogatós, mint az én lányom :wink:
Nem okoz gondot a mellső vagy elülső fali placenta... legfeljebb annyit, hogy a hasfal felől, kívülről a baba mozgását tompítja, később lehet kézzel érezni...

Brumi
Én nem hinném, hogy ártok a gyerekemnek azzal, ha az általunk használt edényekkel berakom a mosogatógépbe az ő cuccait is. :wink:
Jó lehet a londoni kirándulás! :wink:

Anna
Mi a baj?

Vikiviktor
Védőnő :evil:
(azóta nem láttam az enyémet, mióta kifejtette, hogy 3 hetente menjek hozzá... én meg közöltem, hogy van nekem jobb dolgom is... olyan lehetetlen időben van... hetente 1 nap 12-2ig... akkor ebédelek, meg sziesztázom :wink: )

Babcika
Ilyenkor kb. 20-25 dekát hízik hetente a baba. 32 hetesen a 1,5 kg tökéletes... a szomszéd 34 hetes 3 kilósa meg óriás :wink:
(én olyan 3 kilós gyereket akarok majd... :lol: )
Talizhatunk valamikor... holnap elutazunk, majd csak kedden vagy szerdán jövünk haza...
Vendég
 


Már 4 tojást raktak a gólyák!

sutimano76
 
 


Babci!

A súlybecslések is pontatlanok, azzal sem szabad foglalkozni nagyon.
Hogy ne csak bólogassak, hogy jó súly a 1,5 kg, megkerestem a mi korábbi leleteinket:
kislányom 31 hetesen 1650 gr becsült súlyú volt (születési súly 3800 gr, 40. hétre született), a legkisebbem szintén 31 hetesen 1600 g (születési súly 3650 gr, ő kérdéses, hogy mikorra jött, a magzatvíz alapján ő se volt túlhordva).
Szerintem tökéletes súlyú, max. nem lesz túl nagy, az átlag 3-3,5 kg között van, az enyémek nagyobbnak számítottak. A 34 hetes majdnem 3 kg kicsit soknak tűnik, bár az utolsó hetekben rohamosan híznak (ha megnézed 9 hét alatt 2 kg-t híztak az enyémek is a becslés alapján), de pont ezért a hátralévő 6 hét alapján nagy babának kellene születnie, feltéve, ha pontos a becslés, és nem csak valamilyen testrésze (amiből becsülnek) nagyobb (pl. az átlagnál hosszabb comja, nagyobb pocija van).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Rita!!!

Most olvastam az uzsokis topicban,hogy pénteken az előadáson novemberre saccolták a felújítás befejezését!!!!

sutimano76
 
 


Nincs semmi, csak nagyon fáraszt a kertészkedés, de muszáj elvetni, mert különben nem kel ki semmi. Nem baj, holnap meg húsvétkor nem kertezünk (különben a lányok rengeteget segítenek (Attila rotázza, úgyhogy neki is kijut)
MEg aztán mára megbeszéltem Mártával, hogy a múlt heti szülibuli helyett, ma elmennek Pápára a Várkertfürdőbe az apjukkal, akinek nagyon rosszul esett, hogy kész tények elé állítottam és semmi kedve nem volt kertészkedés után hét gyerekkel fürdőzni, én bezzeg szívesen mentem volna, de aki veszélyeztetett, az ne járjon közfürdőbe. Ráadásul Samuka akkor ébredt föl, amikorra én elfáradtam, és a boltból se akart kijönni (csak fagyit meg kekszet vettünk vigasztalásul)
Szóval semmi különös, csak várandós vagyok.
ÉS igazán kedvesek vagytok, hogy aggódtok értem!!!

Szép estét!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna!

Legközelebb ne ijesztgess minket!


Mabe!

Sterilizálással egyetértek, kifőzés max.pár hétig!

Ismeritek a cumis sztorit, az első gyereknél az anyuka sterilizálja, a 2.-nál csak lenyalja, a 3.-nál a kutya hozza vissza :oops:

És a4.nél?

Kép
arvaerika
 
 


Anna,örülök,hogy csak várandós vagy,nincs semmi gond.Nálam is éppen ez a helyzet.Különösebb ok nélkül vagyok hisztis és rosszkedvű.Végül volt fürdőzés?

Süti,ez nem jó hír.Ezek szerint,ha jól értem,mi a felújítás kellős közepén szülünk??? :( Ma beszélgettem a barátnőmmel,akinek a kisfia is a Lukinál született.Megnyugodtam,mert 100%-ban jó kezekben leszek.

Mano,ha majd benézel,akkor mondasz nekem véleményt erről a kocsiról? http://www.vatera.hu/chicco_trio_s3_uj_ ... 49079.html
Nem tetszik még a 3 kerekű babakocsi,csak tapogatózom. :oops: 8)

Kép
v.andi
 
 


Erika ,ez kicsit morbid,de nevettem. :lol: :lol: :lol:

Anna,kertészkedés tényleg fárasztó,a múltkor csak 1 m×1.5 m-es kiskertet gazoltam ki,de attól kész voltam,és vár még rám egy 2.5 m×1 m-es is .Ma nem volt kedvem!Majd hétvégén.Hát néha neked is kell szabadidő,bár talán jobb lett volna teljesen egyedül.

sutimano76
 
 


Andi, remélem Rita majd meg tudja érdeklődni,h mi a helyzet.Bár ha az új részbe költöztetnének akkor nem bánnám!

sutimano76
 
 


Süti,kedden megyek a dokimhoz,rákérdezek.Hátha ő is tud erről valamit. :idea:

Kép
v.andi
 
 


Ezt láttátok????
Beszarás,mit ki nem találnak!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://babarendszam.echt.hu/babakocsira

Kép
v.andi
 
 


Oké Andi,kiváncsi vagyok mit mond.Ha tud valamit róla,azt is kérdezd meg légyszi,hogy hova költözik ha költözik az osztály.Köszi.

Baba rendszám?????????nem akarok megbántani senkit,de ez túlzás!!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?