Új privát üzeneted érkezett!

Bibi, ezt a folyadékot vízhez kell adni, 1 l-hez x mennyiséget, s ebbe kell beletenni a babadolgokat, csörgő, kanál, cumi, stb. legalább 30 percre, vagy használatig.

http://www.tulli.hu/product_info.php?products_id=13436

róla van szó

az ára 1100Ft körül van.

vicger
 
 


Én lelépek!!
Megyek IKEÁZNI!!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


nagyon durva.. most néztem a szoptatóspárnák árait , hát a pofám leesett... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: tízesen felül van szinte mind! Én tavalyelőtt vettem s nem került 4ezerbe!

vicger
 
 

 
 

[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Floranan: Te a Kosztolányira nem tudsz bejönni munka után? Ott beszéltük meg Petrával a találkát, csak a nap még kétséges.


Köszi, hogy szóltál! Persze, el tudok menni, hazafele útba esik! Kicsit sűrű most a progim, 5-ig dolgozom.

Hárman leszünk csak? (Így is szuper lesz, csak többen jelezték, hogy szívesen taliznak, nem?) Nehogy valaki kirekesztve érezze magát :)

floranan
 
 


Most olvasom, lányok, mindenkinek koradu a jó??

Én minden nap 5-ig meló :( A kórházi felkészítőre is szabit kellett kivegyek....

floranan
 
 


Köszi a gratulákat :lol:

Kriszti: tényleg itt szültél?? :D Hú, ha már akkor is bejött, most még jobban bejönne a kórház :-) felújították a szülőszobás részt :-) de a Nedeczky már nem dolgozik itt, normál szülést meg egyáltalán nem vállal, csak császárt más kórházakban...

Taranee: most látom, Ti is inszemeztetek? Csak nektek bejött a pihenőidőszak :lol: nekünk nem, így 6 inszem (már nagyon utáltam a végén) után lombikozni mentünk, a második beültetés sikerült...és mindez úgy, hogy soha nem talátak semmi bajt nálunk :roll:

Petra: gratula a félidőhöz :-D

Floranan: látom 10-én várhatunk Tőled szupi fotókat 8)

Bibiésbrumi: jól emlékszem, ugye, hogy Ti fogtok bölcsőzni még rajtunk kívül? Legalábbis más nem írta. De lehet, hogy csak nem figyeltem :oops:
Kinéztétek már? Vagy ti is úgy kapjátok?

Csajok, jó talizást! :D aztán beszámolót kérünk majd, meg fotózzatok, és egyből nyithattok majd egy külön mappát is :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


[quote="szezso"]K írta:szezsoöszi a gratulákat :lol:

Kriszti: tényleg itt szültél?? :D Hú, ha már akkor is bejött, most még jobban bejönne a kórház :-) felújították a szülőszobás részt :-) de a Nedeczky már nem dolgozik itt, normál szülést meg egyáltalán nem vállal, csak császárt más kórházakban...

Taranee: most látom, Ti is inszemeztetek? Csak nektek bejött a pihenőidőszak :lol: nekünk nem, így 6 inszem (már nagyon utáltam a végén) után lombikozni mentünk, a második beültetés sikerült...és mindez úgy, hogy soha nem talátak semmi bajt nálunk :roll:

Petra: gratula a félidőhöz :-D

Floranan: látom 10-én várhatunk Tőled szupi fotókat 8)

Bibiésbrumi: jól emlékszem, ugye, hogy Ti fogtok bölcsőzni még rajtunk kívül? Legalábbis más nem írta. De lehet, hogy csak nem figyeltem :oops:
Kinéztétek már? Vagy ti is úgy kapjátok?

Csajok, jó talizást! :D aztán beszámolót kérünk majd, meg fotózzatok, és egyből nyithattok majd egy külön mappát is :lol:


Szezso: igen, mi fogunk, használtan veszem, még nem tudom, honnan ... 18-20 eft-nál nem szeretnék többet adni, matraccal együtt érte ..

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Floranan: Te a Kosztolányira nem tudsz bejönni munka után? Ott beszéltük meg Petrával a találkát, csak a nap még kétséges.


Köszi, hogy szóltál! Persze, el tudok menni, hazafele útba esik! Kicsit sűrű most a progim, 5-ig dolgozom.

Hárman leszünk csak? (Így is szuper lesz, csak többen jelezték, hogy szívesen taliznak, nem?) Nehogy valaki kirekesztve érezze magát :)


Igen, én is szívesen mennék, de nekem Gödöllő mellől nagyon messze van a Kosztolányi :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Tali miatt irigy vagyok :oops: :cry:

Zsófi
Gratulálok a vegyes pároshoz!
Vigyázz magatokra! Pihenéssel ki lehet húzni ezzel....

Anna
Vérömleny :evil:
Az viszont jó, hogy a baba rendben van.


Pulzus
Ilyenkor már szaporább! Nagyobb vérmennyiséget kell mozgatnia és a parazita csemetét is el kell ám látni :wink:

Én semmilyen sterilizálót nem veszek, nagyon jó a mosogatógép 70 fokos programja erre a célra :wink:
Vendég
 


Sziasztok,megjöttem a kertből!

MANÓ,
Kép NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
párom eredménye nem kóros,csak le kéne fogynia 20 kg-t.

KATA és SZEZSO gratula az eredményekhez!

BOBOKA,drukk,de hol vagy még nem értél haza????

BRUMI,mondj pár idő pontot és akkor Andi meg én is tudunk egyeztetni.Bár mostanában nagyon el van tűnve,de majd legfeljebb jól felhívom!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

MANÓ
Kép

Szezso gratulálok a Bendegúzhoz.(én mondtam :wink: )

Katának pedig az afp-hez gratula,pénteki UH-hoz drukk.

Jelentem élek,de igazából annyi a munkahelyi "gond",és megoldásra váró feladat,hogy ha nem a napot szívom magamba a teraszon,akkor küzdök az elemekkel.

Igazából nem vagyok rosszkedvű,de negatív,és robbanékony.Ilyenkor ismerve magam,jobb ha csendben maradok,mert így mindenkinek jobb. :oops: :roll:
Tegnap ástam a kiskertemben,ma pedig elültettem a virágaimat.

Csak ezt az oldalt olvastam végig :oops: .Nekem a Kosztolányi nagyon messze van Csömörről,de ha lesz félúton tali,szívesen csatlakozom.

Kép
v.andi
 
 


Üdv MIndenkinek!

Manó: Boldog szülinapot!

Remélem jó lesz a találka,várjuk a beszámolót!!! :D

Jelentem AFP-m teljesen tökéletes!!!!!

UH valószínűleg csak 3 hét múlva. :(

Felújítás halad,de persze mindig közbejön valami.De azért alakulunk.
Vendég
 


Itthon vagyok már, csak férjemnek vacsit adtam.

Színeztem a táblázatban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
99,9999%, hogy LÁNYUNK van :lol: :lol: :lol:

Most 10 méterrel a föld felett lebegek :)

Egy bibi van csak, de megfogadtam, hogy ezen sem bosszantom fel magam: a szórakozott dokim elfelejtette bekapcsolni a felvevőgombot mikor ultrahangozott, így nincs DVD-m Nikiről.
+ mivel dokim azt hitte, hogy felvette dvd-re, így képet sem kaptam :x
No de sebaj, holnap kérek az Istenhegyin a 18. hetire időpontot, és ha nagyon messze lesz (pl. a 19.-20. hét az még kb. 3 hét), akkor elmegyünk még 4 D-re addig apával, mert ő most nem tudta így megnézni.

Manó, a pulzusra azt mondta a dokim, hogy van rá valami gyogyó, amit ilyenkor is lehet szedni, de csak akkor érdemes, ha tartósan 100 fölött van.

Azt mondta, hogy sex, torna, úszás, fürdőbe menés ok, viszont fürdőzés után nem árt a floragin kúp, mert a klórozott víz állítólag nem tesz túl jót.

AFP-re jövő hét csütörtökön megyek.

Szezso, gratula Bendegúzhoz :wink:

Andi, inkább kertészkedj, mint idegeskedj :) Nem tudod valakinek átadni a munkát? Tudom, hülye kérdés, mikor te látsz át mindent, de tényleg most fő a pihi és a nyugalom.

Lina, drukk, hogy minél előbb túl legyetek a felújításon.

Bibi, ilyen avent-es mikrós sterilizálónk nekünk is van. Én nagyon szerettem. Tök gyorsan kész van a sterilizálás.

Ja, és ha minden igaz, lehet, hogy hétvégén festjük a gyerekszobát 8) De még nem akarom elkiabálni. Végül is még ráérünk
Vendég
 


Boboka,gratulálok Niki babához!!! Megérezted a rózsaszín vonalzóval??? :wink: 8)

Nem tudom átadni,mert a magam ura vagyok. :roll:

Kép
v.andi
 
 


Boboka: Gratulálok Nikihez! :P
Vendég
 


Még annyi, hogy 15 hét 3 naposak vagyunk ma, és a méretek alapján 14 hét 5 naposnak mondta a dokikám, de azt mondta, ez nagyon pirinyó kis lemaradás, ezzel nem kell foglalkozni.

BPD:31,8 mm
OFD:37,6 mm
HC: 115,0 mm
AC:98,3 mm
FL:17,4 mm
128 g

Volt valaki ennyi idősen uh-on? Milyen méretek voltak? Csak kíváncsiságból :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi lányok :lol: :lol:

Andi, akkor megáll az egész cég amíg otthon leszel? Vagy próbálod otthonról koordinálni majd az egészet?
Vendég
 


Boboka,sztem ne hasonlítsd össze más babák méreteivel,hisz nincs két egyforma baba.Az én Danim a 40. héten született,2700 gramm,és 54 cm-volt.Makk egészséges,és az UH alatt soha nem mondták,hogy kicsi,vagy le lenne maradva.

Én 14+2-n voltam UH-n,és egy picit kisebbek lettek az értékeim,és arra pedig 15+0-t mondott a gép.Szóval szinte biztos vagyok benne,hogy minden rendben van veletek.

Kép
v.andi
 
 


Ok, nem hasonlítgatok :lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy minden ok, csak kíváncsi voltam :oops: :oops: :oops: :lol: De az a pár nap télllleg nagyon nagyon minimális :)
Vendég
 


Boboka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!
Ugye, milyen boldogságos ez az érzés :wink:
Vendég
 


BOBOKA ,pont most akartam előrejelezni hogy tuti lányod lesz,a pocakképet nézve.Én azt a népi dolgot tudom,hogyha olyan mint mondjuk Erikának,h közvetlen a mell alól domborodik a pocak,akkor lány,ha meg alul van akkor fiú!A pocakfotókat elnézve is az az eredmény h sok lesz a fiú.
De gratulálok Nikihez!!!!Ha doki nem mondott a méretek alapján semmit,akkor biztos nincs gond a méretekkel.

Andi jössz Brumihoz??

sutimano76
 
 


[quote="lina85"]
írta:
lina85Jelentem AFP-m teljesen tökéletes!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brumi te mikor írtad h lányod lesz??????????????Én lemaradtam róla vagy csak szita az agyam.Most néztem a táblázatba,h rózsaszín vagy.Jesszus mire megszülök addigra elhülyülök teljesen és akkor hogy nevelem fel a gyerekemet??
Gratula hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok csajok!!!Már egy ideje nem jutottam ide, rengeteg a gond itthon!!!após kórházban stb...:(velem és a babymmel minden ok!!:)
ma voltam dokinál megnézett uh. is !!!és azt mondta hogy tökéletes a pici!!:)15.-én AFP...remélem az is jól fog sikerülni,azért majd drukkoljatok!!!:)na jó éjt mindenkinek!!!!sziasztok!!!!

Kép
zsú88
 
 


Lina gratula a jó eredményhez.
3 hét az nem sok kicsit,18.heti genetikait akkor elég későn csinálják,nem????

sutimano76
 
 


Mabe, de nagyon jó érzés :lol: :lol:

Süti, nekem a dokim azt mondta 4 hét múlva menjek hozzá, akkor csinálja meg a 18. hetit. Azt mondta a 18-20. héten tök jó. Ha az Istenhegyin egy héttel előbb kapnék időpontot, az meg maga lenne a kánaán :lol:

Zsu, szorítok, hogy apósod minél hamarabb hazamehessen és minden ok legyen.
Vendég
 


Zsófinak így messziről is gratula a vegyes pároshoz, és remélem nem sokáig kell kórházban maradnod :!:

Süti, nekem is nagymamám lányt jósolt. Én meg a csoki evés őrület miatt fiút éreztem, de most már akkor nem is "kell" csokit ennem :shock: :lol: :lol: ez így nem ér :lol: :lol: :lol:
Lehet, hogy bejönnek majd a pocak állásából számított jóslatok :)
Vendég
 


Süti,mikor lenne a Brumi tali??? :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


ANDI,hát majd megírja Brumi az időpontokat(többet) Mi meg megbeszéljük melyik jó nekünk is!!!Majd hívlak, jó????

sutimano76
 
 


Sajnálom hogy ennyi gondod van,és ez mind a válság miatt????MAjd este megkérem a jó Istent h rendezze a gondjaidat.Nekem mindig segít ha kérem.

Húúúúúúúúúúúú,elfelejtettem megírni Kép
Hívtak az oeptől!!!!!!!!!!!!!!!Mostmeg az egyik papíron nincs cégpecsét meg aláírás,de holnap elfaxolom és talán-talán remélhetőleg legkésőbb a jövő héten már kapok kompenzációt és onnantól rendes táppénzt.5 hónap elmaradás ,gazdag leszek,meg van a szülés pénz!!!!!!!!!Na de még nem kajabálom el,csak annyira jó lenne ha ez a gondom is megszűnne.Amúgy pont tegnap kértem a jó Istent,h csináljon már valamit,h összekapja magát az oep és lám ma felhívtak. :lol: :lol:

sutimano76
 
 


...

sutimano76
 
 


Süti,okés, hívj nyugodtan.Nekem most nincs iroda,így mondhatni,bármikor jó 8)

Kép
v.andi
 
 


Süti,azzal hál istennek nincs gond,hogy pozitív legyek,mert általában mindig minden megoldódik körülöttem,mert az vagyok.Csak ez most picit nehezebb,de biztos vagyok benne,hogy menni fog.

Ez az OEP sztori .... no comment.Jól megszenvedtél velük.

Kép
v.andi
 
 


Azért elmondok egy imát érted Andi,és ha megvannak az időpontok,akkor hívlak.

A közös talihoz meg megpróbálok egy olyan táblázatot csinálni,ahol mindenki bejelöli,h melyik időpont jó neki és ahol a legtöbb jelölés lesz az lesz a nyerő.Majd keressétek a picasan,ja és beírok mindenkit aki a másik táblán szerepel,hogy ne érezzék magukat kirekesztve a messze lakók,akik nem tudnak eljönni.pár nap múlva keressétek!!!

sutimano76
 
 


Még egy kiegészítés az oep sztorihoz: A márc.6-án leadott(munkáltatóhoz) tp papírom (időszak jan.29-febr.26.-ig ),ki tudja mióta de már megérkezett az oephez,sőt a márc.18-ai (febr.27-márc12.-ig) is és egy kanyit nem utaltak,hát kértem a nőt,h intézzen már némi pénzt arra az időszakra,mert hogy kiderült már megkapta az oep csak valamiért nem utalták a pénzt.De megígérte h holnap utaltatja.

sutimano76
 
 


Süti,itt lehet közös talit szervezni,és nem kell táblázat ;)

http://www.doodle.com/

Kép
v.andi
 
 


Hát akkor csináld meg légyszi ezen és küld el mindenkinek az elérhetőséget,mert ennyire nem értek ám ezekhez a dolgokhoz.Ha ezen csinálom kb. 2 hét mire rájövök dolgokra és 2 hét mire elkészítek rajta bármit is.
Jó???????????? Kép

sutimano76
 
 


Nos,akkor megcsinálom a tali táblát,és felteszem reggel a linket. :wink:

Kép
v.andi
 
 


Andi, köszönjük a táblát :)
Vendég
 


Köszi köszi köszi Andi!!!! Kép

sutimano76
 
 


Na,megcsináltam gyorsan.
Most csak az áprilist írtam bele,de igény szerint módosítható.
Egy nevet kell beírni,és kicsi pipa,amikor jó lenne az időpont,utána pedig mentés.

http://www.doodle.com/4ydbb4bfmv762n5g

Kép
v.andi
 
 


Zsú, após :( , de legalább a babával minden randben!

Manó, Nagyon Boldog Szülinapot!!!!

Taranee, biztos eljötettek a ház előtt! Én is minden nap nézem melyikban lakhattok. Hány szám tényleg? Én az egyhatöt. :D

Lina, grat az afp-hez!

Andi, jó a táblázat, már ki is töltöttem! De szerintem lehetne közelebb nekem is nagyon messze van a Kosztolányi.

Bobóka, de jó lány a fiú után, ez aztán a mázli!!! Gratula!!! Ja és legalább a lányok is bele erősítenek! :D

Suti Oep :evil:, és köszi a gratut.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Suti: Át küldöd email-re a smiley-kat? Annyira szuperek, hogy már reggel feldobják a napom. OEP :x

Andi: Köszi a táblát, már be is x-elgettem magam. Megjegyzéseket is írtam, csak hogy bonyolítsam a helyzetet. :lol:

Boboka: Nagyon gratulálok Nikihez! A méret (itt) tényleg nem lényeg, mert fiam 34+0 hetesen született 2490 grammal. Van olyan ismerősöm, akinek a babája 39re született ugyanennyivel.

Mi jövő pénteken megyünk UHra, remélem akkor felfedi magát. Ha nem, akkor már győzködöm Apát, hogy menjünk el 4D-re, mert már olyan jó lenne közelebbit tudni róla és esetleg megegyezés után néven nevezni. :lol:

Petra: Akkor fixáljuk a jövő pénteket. Olyan 3 körül, vagy mi neked a kora délután? Én 6ra megyek fodrászhoz (végre 4 hónap után), így addig érek rá. Fodrász a Kosztolányitól 2 perc.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Kata: A Kosztolányin Petrával már megbeszéltem, de az nem a közös tali, az csak egy ilyen budai minitali (már hetek óta érik közöttünk). Amúgy közös talira persze hogy bemegyünk a városba. :lol: Szóval, közös nagy tali, nem kell, hogy a Kosztolányin legyen!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Süti!

Tényleg mell alatt domborodik a cicim?Szerintem csak olyan lent vannak a dudáim, hogy lassan cicitartó sem kell, mert a pocim megtartja :lol:
Amúgy mindenki azt mondja, tök csúcsos(tényleg), talán azért mert csak pocira híztam(de a derekam, se a popóm-lábam. )Pedig lány lakik odabent!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Először is boldog szülinapot kívánok Manónak (így utólag is)!

Zsófi, neked gratula a tökéletes kombinációhoz! Remélem, nem sokáig maradsz a kórházban.

Bobóka, neked is gratula Nikihez!

A tegnap én is voltam dokinál, és úgy néz ki, én is a fiúk táborát fogom gyarapítani :D Kisfiam széttárta a lábait, úgyhogy elég egyértelmű volt a dolog. Annyira felkavart, hogy végre megtudtuk a nemét, hogy nem is tudtam rendesen aludni az éjjel.
Amúgy minden rendben van, igaz nem nagyon mozgolódott az ultrahang alatt, szerintem aludt. :D
Valószínüleg Ákos vagy Balázs lesz, de még van idő eldönteni.

Kép
piciibo
 
 


Süti, úgy látszik, én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. :) Mell alatt domborodik a pocakom, mégis fiam lesz.

Kép
piciibo
 
 


Boboka!

Szerintem se hasonlítgasd a bébit, nekem pl. mindig koránál picit kisebbre mérték az összes gyerekemet, a legkisebbnek konkrétan emlékszem, hogy a combcsontját mérték 2 héttel fiatalabbra a végén is, ennek ellenére a legkisebb méretű is 3450 g-os volt (a legnagyobb - a lányom :D:D - 3800 g) és mind 55-56 cm. Szóval egyátalán nem voltak kicsik.
Ja, és eddig 3 UH volt, az elsőn több, mint 1 héttel fiatalabbnak mérték (ez alapján készület el a kiírás, de ennyit nem késett a peteérésem), a másodiknál viszont a menzeszhez képest megfelő korúnak, a 3-on viszont pont 1 héttel fiatalabbnak. Azaz még a 3 UH alapján sem lehet egységesen megállapítani semmit.
De nekem csak az a lényeg, hogy ne írjanak ki túl koránra, aztán az alapján befektetni vagy indítani akarjanak, hanem inkább vegyék fiatalabbnak, és hagyjanak békén a végén is, úgyis akkor és olyan méretekkel jön ki, ahogy szeretne! :D:D

Piciibo!

Gratula a kisfiúhoz.

Húúú, éhes vagyok, megyek enni. :D

Astrid

Kép
astrid
 
 


Napsütéses jóreggeltet !! :lol:

Szezso:Köszi, észre sem vettem ,hogy átléptem a 20 hetet!Hogy repül az idő!!! :wink:
Amúgy neked is gratula a pici fiúhoz!!

Boboka:Neked meg gratula a kiscsajhoz:

Andi és többiek: a talis táblát lecsekkolom én is. Nekem itt Pesten még nincs kocsim,szóval ,ha BKV-val könnyen megközelíthető helyen futunk össze, akkor benne vagyok én is!!

Rita: szerintem okés a péntek. ( uram úgyis lelép valami fiús buliba, és csak vasárnap találkozunk).

Süti:tényleg mókásak ezez a "szmájlik" :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Jaj, szezso, elfelejtettem, h te is kisfiút vársz, gratulálok! :D

Azt mondta az orvosom, hogy a placenta az első falon tapad. Asszem itt volt már erről szó, de már nem emlékszem, mit írtatok. Okoz ez valamilyen gondot? Az orvosom semmit nem fűzött hozzá, és én is elfelejtettem kérdezni.

Kép
piciibo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?