Új privát üzeneted érkezett!

Till, jobbulást! gyere doki után!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Angel-Kókuszka++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois!Szépséges a pocakod:)
Uff, Till, nagyon ijesztő lehetett... gyere majd, ha beszéltél a dokival!
(Petinek is sokszor volt véres, -a kemo alatt-, felmarja a ny.csövet)

Én éjjel azt hittem szülünk..de csak vaklárma volt...berongyoltunk a kórházba, 2 óra múlva haza is jöttünk...legalább megvolt a főpróba :)

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! Főpróba. :)
Mi is így voltunk. Másnap megszületett Olivér.
Drukkolok!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Viktu, amint látom, 2 héten belül úgyis elkerülhetetlenül a kezedben tarthatod a CSODÁT! :lol: Természetesen én is nagyon-nagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till!

Nagyon szorítok, remélem nincs nagy baj. Jelentkezz ha tudsz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Köszönöm a rám-gondolást! :oops:
Délelőtt mindenkivel beszéltem, akit csak elértem: nőgyógyászom fantasztikus kedves és törődős, azt mondta, valszeg csak nyhártya-sérülés, egyenlőre csak rengeteg folyadék, és ha holnap (vagy eztán ) is lesz ilyen, sajnos be kell feküdnöm :oops: állítólag nem egyedi az esetem :roll: - állandó hányásnál előfordul...mondjuk, napok óta rókázom: másnál ilyenkorra elmúlik, nálam most kezdődött :roll: sajnos semmi nem marad bennem :oops:

Viktu :D
a legeslegjobbakat! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Sziasztok!
Till,ez nem hangzik túl jól :( hogy vagy ma?
Viktu,kezd nagyon izgalmas lenni :D Könnyű szülést kívánok :wink:
Lois,átírtad a születés dátumát?Veled minden oké?

Angel és Kókuszka a mai erősítő drukkjaim mennek! :D
Vendég
 


Kókuszkáról és Angelről van valami hír?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Till!
Örülök, hogy neincs nagy baj, vigyázz magadra nagyon!

Angel és Kókuszka!

Továbbra is mennek a drukkok!

Viktu!

Egyre izgalmasabbá válik a terhesség vége! Gyors szülést!

Mi elvagyunk, ti mennyit híztatok? én most egy jó ideje nem hízok az nembaj? Jövő szerdán megyünk uh-ra Hajdú Dr.-nőhöz remélem ő sem talál semmit. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,én négy-öt kilót híztam...te?
itt egy mai pocifotó,közel félidősen
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.07 08:22-kor.
Vendég
 


Niko :D
a 20. hétig én egyik terhsségnél sem híztam semmit, egyáltalán nem gond ez.
A fiúkkal még a 26-32. hét között sem híztam, ők mégis nőttek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


icsily!

Tényleg, hát ez nagyon jó akkor ez is kipipálva! Juhhhé!

Nyulasz!

Nem semmi poci az enyém nincs ekkor de igaz nekem egy babó lakik bent, :D . 48 kg voltam decemberbe amikor elkezdtük a lombikot most 52 kg vagyok de ez már egy jó pár hete ennyi. Majd rakok fel friss pocifotót én is.
Tegnap picurkám du 1 óráig meg sem moccant vagyis nem éreztem.De aztánn beindult de nagyon, olyan jó érzés . :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

volt valakinek terhesség alatt,hogy magasabb volt a hüvelyváladéka?most kiderült,hogy a CRT,meg a norfocita???magasabb,és gyulladásra utal.holnap vesznek hüvelyváladékot.szerintetek ez mekkora baj?

Kép


Hello Csajszik!
Irtó bosszús vagyok, már több mint két napja nincs netem, most is máshonnan írok :x Vagyis van 5 % -os teljesítménnyel, szóval ha fél óra alatt betölt egy oldalt akkor már jó, de ált. addig sem jutok el. Na jó, kipufogtam magam :roll:

Köszönöm a dicséreteket, irtó jól esik :roll: Tegnap még fürdőruhára is ragadtattam magam, de azt még én is alig álltam meg röhögés nélkül a tükör előtt :D Aztán a felsőrészt sürgősen átcseréltem egy spagettipántos pólóra ... :roll: Kicsit napozgattam, persze csak óvatosan, lekenve, jól esett (szerintem ma is fogok :roll:)

Tilli!
sajnálom nagyon ezt a hányás dolgot, én is biztos jól beparáztam volna.. :shock: Remélem hamar múlik, és nem lesz belőle kórházasdi.

Viktu!

Huuuu, nagyon izgi, olvastam a részleteket a blogon....... legalább gyakoroltatok egy kicsit :wink:

Nyulasz!

Nem írtam át, miért?? Na most megnéztem a tickeremet, de jól ketyeg..... valóban fenék és csípő változatlan :wink:
Köszönöm kérdésed jól vagyok amúgy, na jó kicsit nyafkázok, tegnap nyűgös voltam, valamit a bikinivonalnál bazira nyomott bennem a prücsök, mert sehogy sem volt jó, szúrt nagyon. Meg a hasam oldala is feszült nagyon :?
Nem volt az egész elviselhetetlen, csak fájdogált, én meg nyafogok. :oops:
Nagyon csini a pocid, szép kerek, tök más formája van mint az enyémnek. Ja én +5 kilónál tartok és 90 centit mértek 5 napja.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, a Tiéd is szép!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Őőőő,Lois,a vonalzós kérdés Nikónak szólt volna,csak hozzád került :oops: Örülök,hogy jól vagy,nyafizzál csak nyugodtan,biztos én is nemsokára rákezdek :lol: Nekem 99 a haskörfogat :lol: Asszem szerencsémre eddig nekem is minden pocira meg cicire ment :D
Lola,én úgy tudom a bővebb hüvelyváladék normális,bár én nem tapasztaltam...a másik amit kérdeztél,fogalmam sincs :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Ma hajnalban 02.36.-kor megszületett Marci (3250 g 55 cm). háromnegyed 1.00-kor mentünk be és nagyon gyorsan történt minden. Mindenki jól van. Ügyesek voltunk.

Apuka :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu és Viktu Apu! Nagy gratula Marci babához!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viktu család! Szívból gratulálunk, Babaimado és Babaimadotimado.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gratulálunk Marci babához! :lol:
vovanda
 
 


hanna30 írta:Viktu! Főpróba. :)
Mi is így voltunk. Másnap megszületett Olivér.
Drukkolok!!!!


:lol: :lol: :lol:

Szívből gratulálok Marci babához,egészséget,boldogságot sok örömöt kívánok!!!

Tényleg ügyesek voltatok :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Viktu család nagyon nagy gratula és sok boldogságot Marci babához. :D

Nyulasz!

Csak azért állítottam át mert az istenhegyin 2 nappal fiatalabbnak nézték Grétit a genetikai uh-on. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Viktuék :P
Isten hozta Marcikát!
Gratulálunk! Sok-sok tejcsit, egészséget, boldogságot Nektek!!!
Szandra, Milán, Márk

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Viktu Család !

Megérkeztél Anyának -Apának szeme fénye ,sok örömöt és boldogságot kívánok .
Puszi Dalmi
dalmácia
 
 


Nikó,akkor még párszor állítgathatod a vonalzód :lol:
Vendég
 


Nyulasz!

Azt mondod? :D Lehet igazad van.

Nincs valakinek valami jó kiránduló ötlete? Valami kis faházba mennénk vagy ilyesmi szép erdős részen egy apartman.Ahol csend van nyugalom nem akarunk fürdőbe menni csak esetleg sétálgatni picit. Pécs, Szekszárd környékén az nincs nagyon messze tőlünk.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,azt :lol:
Vendég
 


Viktu,
Isten hozott Marci baba! Gratulálok Nektek!!!

KépKép
tobi
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:26-kor.
seszi
 
 


Viktukám, nagy gratula. Tényleg nagyon ügyesek vagytok! Marci drága, nagyon örülünk neked, nagy boldogságot jelentesz anyunak és apunak! Legyél egészséges jó kisfiú, gömbölyödj szépen! :D Sok boldogságot kívánok nektek!

skrisz72
 
 


Skrisz,jó a pihengetés?

Angel és Kókuszka mai drukkok is mennek!!!!
Vendég
 


Viktu és Viktu-Apa!!! :D
Szívből gratulálunk az újdonsült CSALÁDNAK!!! :D :D :D :D
Kívánunk sok boldogságot, tejecskét, Anyának gyors felépülést! :D


Nyulasz,
nagyon szép pocak :D

Lois,
nyafizás támogatva :lol:
(biza, beparáztam naon :oops: mára jobban vagyok, reméljük, múlófélben a dolog :roll: )

Lányok, vidékre utazunk ma, nagyszülőknél húsvétolunk, de onnan is benézek majd! :P Mindenkit puszilok! :P

tillidian
 
 


Till,örülök,hogy jobban vagy!Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Drága Viktu és kedves Apuka!
Szívből gratulálok Marcidhoz.......és bevallom irigy-irigy erre a gyorsaságra... :roll: Várunk képekkel és a részletes beszámolóval :D

Nyulasz!
Akkor jó mert én meg itt hosszan tanulmányoztam, hogy mi változott nálam a vonalzón :D Én sem szoktam állítgatni, nekem is mindig mást mérnek...nem számít szerintem, hol kisebbek vagyunk, hol nagyobbak.

Tilli!
Támogatás elfogadva :D Most már elmászott a combtövemről a dedem, viszont tegnap kicsit gyomlálgattam :oops:, és akkor meg attól nyafogtam.......na hiába, most ilyen napokat élek :roll:
Na mindegy kicsit megvigasztaltam magam pár kismamis gönccel, mert durván nem tudtam mit felvenni ebben a hirtelen nyárban, és tök jókat sikerült lőnöm, szóval fel vagyok dobva tőle....persze továbbra is antianyaként, gyereknek naná, hogy nem vettem semmit...... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu - gratulálok Marcihoz és sok boldogságot az egész csaladnak!!!!
leo50
 
 


Viktu és Apuka, nagy-nagy gratula Marcihoz, sok boldogságot nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sok szeretettel gratulálok Marci babához! Isten hozott! :wink: :)

Kókuszhírek!

Most előbb Angellel kezdem.
Feltett elhatározása volt, hogy írni fog , a kritikus két hét letelte után, ami tegnap volt. Azt már írtam nektek, hogy nagyon nehéz neki írni, hiszen tele van aggodalommal, jót nem mer "elkiabálni".
Nos tegnapig manócska a stabil "erősödünk" , hízni szeretnénk, ügyesedünk állapotban volt.

Ekkor jött a sajnos tankönyvszerű, tüdőgyuszi, amit ezek a csöppek igen gyakran /mondhatni mindegyik/ elkap. :cry:
Most antibiotikum természetesen és mivel nehézkes a levegővétel , újra a gép is felkerült. :cry:
Kókuszkánk eddig is megmutatta, milyen fából faragták, ez most is így lesz, és azután már reméljük, tényleg csak a hízásra, erősödésre kell koncentrálnunk.

Angel nagyon nagyon sokszor puszil Titeket!
harcimokus
 
 


Viktu, gratulálok Marcihoz! :D

Kókuszka! Mihamarabbi jobbulást kívánok neked!!

Kép
lona1
 
 


Viktukám és Párja: szívből gratulálok Nektek Marcihoz!
Kép




Kókuszka: ügyes legyél nagyon, drukkdrukkdrukk!!!
Angel: kitartás, puszillak!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kókuszka++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ügyes vagy és nagyon erős!!!!!!!
Angel:sok erőt és kitartást nektek :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Mennek a gyógyvuduk :wink:
Vendég
 


Harcika!
Jajnee!!!!

Angel!
Veled vagyunk! Nagyon sokszor eszembe jutsz! Kókuszkának mielőbbi gyógyulást!!!!
vovanda
 
 


Szegény Kókuszka! :( Olyan erős kiscsaj volt eddig is, ezt is leküzdi majd.++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz, tök jó a pihi. :lol: Blogolok közben, ott olvasható mi történik velünk. :wink:

Puszilok mindenkit.

skrisz72
 
 


Kókuszka +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Kókuszka, Angel
szorítunk nagyon! +++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Kókuszka! Drukkolunk nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Kókuszka,ügyesen kislány,túl leszel ezen is!Angel kitartás nektek is!
Vendég
 


Angel, Kókuszka
nagyonnagyon+++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Kokuszka: itt is drukk drukk ++++++++++++++++++++++++++

Viktu es Apuka: gratulalok a kis Marci babahoz! Boldog, egeszseges és szep eletet kivanok a kis Csaladnak! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!


Kókuszka neked nagyon nagyon sok erőt és gyógypuszit küldök. Hess csúnya bacilusok.
Angel: kitartást és sok erőt nektek is, mennek a drukkok!

Lois!

Nyafi részemről is támogatva!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2009.04.09 08:44-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kókuszka kicsi lány! Nagyon ügyes és erős egyél ahogy eddig is. Anyudat ezerszer öleljük és neked meg sok-sok simit küldök!!!!

Lois!
Jaj, de irigyellek, hogy ti már kész vagytok a rendezkedéssel Mi a tényleges festést tegnap kezdtük, a gyerekszobával. Aztán hétvégén vendégsereg jön kerti grillezése, úgyhogy sok mindent kell készítenem Ha minden igaz jövő hét végére mi is elkészülünk a lakással, már nagyon várom. Bár új bútorunk a nappaliba csak május közepére érkezik. Bízom benne , hogy nem késik az asztalos. De jó lesz, minden szép lesz, mire Melitta érkezik. :)
Olykor én is nyafka vagyok, mert valamimet annyira nyom jobb oldalamon a kis drágám. Már kezdek elbizonytalanodni, hogy nem is ő nyom, hanem valami más. Na de rossz gondolatok hess-hess.
Jövő héten kell mennem úgyis doki bához az ismételt rákszűrésre. :?

Nyulaszka!
Szép pocak!!

Till!
Remélem elmúlt a vérzés és már nem is jön vissza. szegénykém, anno nekem is azt mondta a dokim ( jópofizni óhajtott a doktor bácsi) na ha a 12. hétig nem hánytam majd utána. De jelentem, beeeeee nem jöt be. :) Kívánom, hogy neked is elmúljon hamar!!

Jajj Viktu!!!
Isten éltesse az újszülött Marci babát. Nagyon ügyesek voltatok! Csupa boldogságos percet és sok tejcsit kívánok!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: