Új privát üzeneted érkezett!

Na, pá. Megyek zuhanyozni és ágyikóba.

Pussz.

Kép
flóra 11
 
 


Na, tessék,laptetővel köszönök el. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Örülök a Benóékkal kapcsolatos jó híreknek! :) Remélem, minden oké lesz és azért nem kell 8 hétig bent maradniuk...

Zsuzsi, gondolok Rád ma én is. :) Remélem, minden oké lesz.

Szép napot Nektek!

Heni

Kép
szheni
 
 

 
 

Akkor lesz itt jó világ ha az 5 nyelven beszélő kalauz felsegíti a
munkában megfáradt cigányt a mágnesvasútra, amin gazdag
közalkalmazottak utaznak a korrupció miatt elítélt politikusokhoz
beszélőre, és közben Özv. Gyurcsányné is bemegy a börtönbe Kókához és Demszkyhez, hogy
megkérdezze ki lőtte le Bajnait és Fodort Orbán temetésén.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, éhgyomorra ilyen politikával jössz? :lol: :lol: :lol: Még megfekszi a gyomrunkat. :lol: :lol: :lol: Egyébként tetszik. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Beindul a Zsuzsi program. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Márti nem bírja kiheverni a tegnapi kirándulás fáradalmait? Nem volt este sem,reggel sem.... :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska nagy napja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Puszi...:)

Nem tudom,nem beszéltem vele ... :wink:

Még vissza sem olvastam,ezt a politikát pedig nem birtam kihagyni.... :lol: :lol: :lol:

Manó alszik,ismét jó éjjelünk volt,1-kor tea és alvás 6.25-ig...:D

Lépnem is kell,mert vasalnom kell,meg tejért jönnek lassan én meg hálóingben feszitek itt...:)

Gyorsan teszek fel képeket és menek...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Oksa. Ma én is dokihoz megyek ellenőrzésre.

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Kép
A keresztapjától kapott motoros fejkendőben...:)

Kép
Kis barátnőjével,Hannával...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sok sikert a dokihoz...:)

Szép napot mindenkinek...:D

Cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Motoros baba és már barátnője is van! Nem semmi! :wink: Anya, kösd fel a gatyád. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!!!!

EZERREL ZSUZSIRA GONDOLOK ÉS SZORÍTOK ÉRTE!!!!!!!!!!!!!!

Ildó tök,jó,hogy ilyen jól megy az angol neked. :D :D :D

Tancsu bocsi nem tudtam,hogy jössz! :(

Kép
martik77
 
 


Csini a barátnője a Gergőnek! :wink: :wink: :wink:

Tegnap nagyon fájt a fejem,ezért nem jöttem.

Színész Bob(most ez a neve Kis Vuknak)eljátszotta a nagy jelenetet este 9-től fél 11-ig.Akkor kajcsi majd 2x kelt éjszaka de csak enni 2-kor és fél 6-kor.Szóval most pihentem.Mondjuk fejtem hajnali 3 kor,de az nem számít így is tudtam aludni.

Kép
martik77
 
 


Nem volt a védőnő.Ha ma jön be se engedem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x

Kép
martik77
 
 


Én se engedném. Beraknám Vukot kocsiba, hogy bocsi, de menned kell hivatalos ügyben, nem mára szólt a látogatás. Gondolom elhúzna a sunyiba örökre. Mi a fenének védőnő? Ki találta ezt ki nálatok?Én úgy látom,tök felesleges, csak azért, hogy egy rakás embernek legyen munkahelye? Ahová meg kellene ember, mert kevesen vannak,oda meg nem vesznek fel? Felháborító!

Kép
flóra 11
 
 


Én biztos lázadnék a védőnős rendszer miatt. Nálatok senkinek sem tűnt fel,hogy feleslegesek? Annyira spórolni akar az állam, erre meg kidobja a pénzt? :shock: Aztán persze szegény az eü. Nincs semmire pénze. Ezt a pénzt igazán másra lehetne fordítani.

Kép
flóra 11
 
 


Miért kell ma orvoshoz mennem? Semmi kedvem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ahhoz sosincs kedve menni az embernek.

Már én is mondtam,hogy fölösleges a védőnő.Pl mondott ilyet hogy bármikor hívhatom ha valami gondom van,kivéve hétvégén mert az ugye hétvége neki.Akkor meg minek van??

Kép
martik77
 
 


Elkészültem, megyek. :?

Kép
flóra 11
 
 


Hát igen. Tanácsot adhatna éjjel-nappal is. Hétközben ott a doki.Őt is hívhatod. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ma igazán nagy pangás van,de ez érthető.Benó kórházban,Ildó dokinál,Tancsu tuti sétál és ugye Zsuzsi :wink: :wink: :wink:

És persze mindenki akit nem említettem tuti elfoglalt.

Ja igen ez a 8 hét a babok részéről nekem is soknak tűnik,de biztos inkább többet mondanak mint kevesebbet.
Nálunk úgy van,hogy ha az állapota jó a babnak és a súlya eléri a 2200gr-ot akkor hazaengedik.

L.kolléganőjének tavaly született unokája 800 grammal!!! :shock: és már nagyon szépen fejlődik!!!

Kép
martik77
 
 


10.58 miért nem állítják át végre az órát??? :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


zsuzsi: drukkolok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tancsu: nagyon jók a fotók :wink: :wink: és ez az idézet is :twisted: :twisted: :twisted:

márti: a védönöt én sem engedném be :twisted: . és a helyedben meg is mondanám neki, ha nem tud jönni idöben, akkor ne is jöjjön. ha pl. te orvoshoz mész idöre, neked is be kell tartanod nem?????

nekem meg sajna nincs idöm.mivel nincs hütönk nem vásárolhatok be elöre. mindig el kell mennem üzibe friss dolgokért.fözni csak annyit fözök, ami aznap el is fogy, nehogy megromoljon :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ja, és nagyon örülök, hogy minen rendbe van benóékkal és hogy tud fejni :wink: :wink:

tegnap is végig aludta az éjjelt a drágám. csak most 22-kor aludt el és 6,30kor ébredt,szopizott és vissza aludt 9,30ig. :lol: :wink:

én meg kivagyok.az ö fogát lesem és az enyém jön ki. :evil: :evil: :evil:
félek töle, mert az elsö nagyon megkinzott, sokáig fájt, duzzadt volt az inyem, aztán csak egy kis darabka jött ki, stb.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Megjöttünk, minden eredményünk tök jó!!!!!!!! Hurráá!

Holnap kezdem az injekciót! Heni Decapertyl injekciót kaptam, ára 26 ezer, egy forint állami támogatás sincs rajta!!!!!!!

Többet nem tudok mondani mert, minden a jövő heti pirimtől fog függeni!!!!!

Most megyünk aludni, mert hullák vagyunk!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok! :D

Zsuzska, kíváncsi leszek hogy lesz tovább..... :roll: :D :D :D De már elindultatok! :D :D Annyit gondolok rátok, hogy mi hogy van és lesz .... :D
Ildikó, nagyon jó lehetett az angol, én még így is nevettem rajta :lol: :lol: :lol: Tanulj csak, tudod jó pap is.... :lol:
Márti, tök jó, hogy elmentetek kirándulni, kell ez neked most nagyon, hogy kicsit kimozdulj! :D :D És egész jó éjszakátok volt :wink:
Benóéknak remélem nem kell nyolc hétig bennt maradni :? De az nagyon jó, hogy van tejcsi, ugye??? :D :D :D :D
Tancsu, nagyon rendes vagy, hogy loptál Mártinak virágot és ez nem is bűn :D Kíváncsi leszek a piridre :wink: Mikor csinálsz tesztet? 8) 8) Gergő pedig már csajozik :shock: :lol: Semmit nem lehet elég korán kezdeni :lol: :lol:
Timi, ebben a jó időben elég gáz lehet, hogy nincs hűtőtök... :( Kitartás... Még mindig nagyon várom a képet a kocsiról és Törpéről :roll: :lol:
Edina, régen voltál, remélem minden ok...

Kép
szilzi
 
 


Helló mindenkinek.

Én is megjöttem. Látom Zsuzsiék eredményesek voltatok! :wink: Most akkor mindent bele. :wink:

Én mire dokihoz értem már megint szörnyen fájt a torkom. Mondom,hogy valami nincs rendben. Ennyi antibiotikumtól már rég meg kellett volna gyógyulni. Ilyen szép időben sem mehetek ki. :?

Kép
flóra 11
 
 


Én a pirimet még mindig tartogatom :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: De ma már bejelnetkeztem 24-re a doktornőhöz 8) Ez gondolom, hogy a pirim ami két napja produkál egy egy cseppet naponta :lol: :lol: Azt mondta mikor megjön, akkor telefonáljak és kérjek időpontot a ciklus 12-16. najára. Hát ez péntektől számított 14 napra van, úgyhogy kb jó lesz, még ha holnap indul csak be igazán a pirim :roll: :roll:

Kép
szilzi
 
 


Vetettem le a torkomról törletet, hogy nézzékmár meg milyen baci telepedett be a torkomba. De a doktornőnek nem jutott volna eszébe, nekem kellett kérni. :?

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildikó :D

A hokimeccs nagyon jó volt! :D :D Mindenkinek csak ajánlani tudom, nem baj ha a tv-ben sosem nézte és nem is érdekli (én sem néztem tv-ben és nem is értek hozzá, de majd ezután :lol: :lol: ) akkora élmény élőben, olyan hangulat van, hogy egyszerűen magával ragad és mindent elfelejtesz! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ez nagyon rossz lehet Ildikó... :( Mi a fene lehet a torkoddal??? Dolgozni mikor mész?

Kép
szilzi
 
 


Ma főztem, mostam háromszor, most szőröznöm kéne, aztán porszívózni, vasalni.... Mindennel végeznem kéne, mert szombaton megyünk Debrecenbe az A. haverjáékhoz, vasárnap anyósékhoz, aztán kedd-szerdán dolgozom, csütörtökön meg megyek Füredre. Tehát nem lesz időm semmire egy hétig itthon.

Befestetem vörösre a hajam, mit szóltok hozzá? Rézvörösre gondoltam :roll:

Kép
szilzi
 
 


Mentem lányok, sőt, rohanok. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Kigyulladt egy erdő nem messze tőlünk, iszonyú füst van, egyfolytában hallod hogy szirénáznak... Ráadásul ez egy kiserdő a házak között!! remélem nincs nagy baj :?

Kép
szilzi
 
 


Na ha rohansz Ildikó, én is megyek :( Pedig egy picit jó lett volna dumálni :(
Sziasztok

Kép
szilzi
 
 


Timi:nem irigyellek a hütő miatt,ilyen melegben elég macerás lehet...:(

Szilzi:én tudom milyen hangulata van egy hokimeccsnek...:)
21 évig koriztam,a jégpálya volt a második otthonom....:)
A pirid látom téged is kinoz.... :roll:

Zsuzska:már én is vártam a hireket...:)
Egy kalappal most nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Márti:tök jó cuccok voltak ma a turiban,vettem Gergőnek egy pólót,egy kertésznapozót és 4 kis fejkendőt nyárra...:)

BenóValaki beszélt ma vele???????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ildó:sztem sem normális hogy egy pici friss levegőtől újra és újra visszabetegszel.... :cry:
Ez jó ötlet volt hogy kenetet vetettél,viszont ezt tényleg a doki dolga lett volna.... :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mi ma nem mentünk ki délután,mert nagyon fúj a szél és csapkod az eső...:(

Igy mostam,már kiteregettem,csak a vasalásig sosem jutok el... :oops: :oops: :oops:

Inaska 1 órája alszik,lassan kelni fog,remélem apa ma időben hazaér....:D

Este jövök,remélem lesz itt valaki...:)

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megjöttem angolról. Végre itthon.
Visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,én is szívesen dumáltam volna még, de háromkor kezdődött az angol,tehát rohannom kellett tényleg. :(
Szerintem jól nézhet ki a hajad vörösen. Kérünk majd sztárfotót! :lol:

Nagyon ügyi vagy,biztosan végzel a munkákkal. :wink:
Hú, el tudom képzelni,milyen jó hangulat volt a hokimeccsen. :wink:

Kigyulladt egy erdő? És aztán mi lett? Majd írj a fejleményekről.

Kép
flóra 11
 
 


Halihó.

A védőnő ma hívott,hogy nem talált otthon. :x
Mondom neki,hogy tegnapra volt megbeszélve!!Majdnem infarktust kapott,hogy ő eltévesztette a napot.Mondtam,hogy én meg tegnap egész de otthon vártam :twisted:
Na vagy 30x kért bocsánatot.

Kép
martik77
 
 


Hú, Timi, meddig nem lesz hűtőtök? Ez így elég macerás. Azért valami kaja mindig csak marad, azzal mit csinálsz? Gyorsan megeszitek? Nincs olyan hely, ahol kicsit hűvösebb van? Pince vagy ilyesmi? Esetleg használhatsz hűtőládát jégakuval, vagy vannak már elektromos hűtőládák is. Tej, vaj,ilyesmi elfér benne, amíg nincs hűtő. Az akut meg csak lefagyasztja a szomszédlány.

Kép
flóra 11
 
 


Nyugodtan csak kapjon infarktust. Nem fog hiányozni. :?

Kép
flóra 11
 
 


Nekem sokáig volt vörös a hajam,vagyis a vörös minden árnyalata szinte.Én nagyon szerettem.Tudom Szilzi te nem raksz ide képet,nehogy megismerjenek így kitaláltam,hogy hátulról fotózd le magad!!! :D :D :D

Zsuzsi na most majd mindent bele!!!

Kép
martik77
 
 


Legalábbis a látogatásai nem hiányoznának. Ugye? :)

Csak nem szidott, hogy nem voltál otthon? Vagy milyen értelemben mondod, hogy majd infarktust kapott?

Kép
flóra 11
 
 


Á helló!!

Tényleg Timi hogy tudod megoldani a hűtőproblémát. :roll: :roll: :roll: Minden nap főzni és megenni az egészet... :roll: :roll: :roll:

Benóval beszélt ma valaki??? :shock: :shock: :shock:

Kép
martik77
 
 


Arra értettem mikor megmondtam neki,hogy tegnapra volt megbeszélve. :?

Kép
martik77
 
 


Én ma akartam venni Gynex cseppeket, ezt kiolvastam a neten,hogy nálunk kapható. Bejártam vagy 5 patikát, sehol sem hallottak róla. Aztán az utolsóban ajánlották a Mastodyne cseppeket. Errőlis már olvastam,így vettem ezt. Meg plussz kaptam a patikusnőtől telefonszámot egy dokira, nőgyógyász és homeopata is egyúttal. Mit szóltok? Bepróbálkozzak nála? Hátha fogad?

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?