Új privát üzeneted érkezett!

Reni!
Próbáltam ám vigyázni rátok! :lol: És nagyon kis helyes poci van azért ott, amennyire merek másfelé is nézni, mint előre. :lol:

Én ma Petyával mostam fel, amiből az lett, hogy én felmostam,. ő meg feltörölte a vizet...

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan a lényeget...Most holnap lesz kopaszi vagy holnap után????nekem a csütörtök jobb lenne....holnap jönnek hozzánk vendégek, de csütin totálisan ráérünk....

Janka-Benci nagyon édes, Bogika pedig nagyon megható keresztelő közben :lol: :lol:

KépKépKépKép
vdorka3
 
 


Judy!

Ment válasz! :wink:
Ja, annyi kimaradt belőle, hogy mi tuti, hogy csak és kizárólag kp!!!! 8)

Pusz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is kérdem, hogy Kopaszi holnap vagy holnapután? Nekünk mindkettő jó, csak nem mennék úgy, hogy nincs ott senki... :wink:

Veronikusz! Kérdezted a tornát. Én egész kicsi korom óta jártam tornázni a Mészáros utcába, és csak ajánlani tudom. Már nem emlékszem, hogy ovisan vagy alsósan kezdtem, de korán. Szerintem, ha anyu még ott fog lakni néhány év múlva is, akkor a lánykáim is oda fognak járni. Művészi torna, és a Mészáros utca elején van, nem a Szilágyi oldalán, hanem a túloldalon, nem emlékszem a házszámra, talán 4, de majd megnézem.

Fura, hogy többen nem tudtátok megnézni a videót. Semmi különös nincs benne egyébként, az egészségesrendelésen elkapott a DunaTv, és benne voltunk a Híradóban. A blogban fent van a link, hátha sikerül megnéznetek, aki szeretné. Lehet, hogy csak explorer nyitja meg, firefox nem.

Judy! Gratula az autóhoz! Jól néz ki!

Eni! Tündériek a képek, főleg a második, és hát Janka rucija! Csúcs!!!

Bori???

Kép
Kép
Kép
zsofizsofi
 
 


Sziasztok!

Veronikusz,
hát a c2 nagyon szar, de így eggyel több okom volt, új emil címet létre hozni!
Kezed hogy van?

Kriszta,
és akkor vesztek neked is autót? Milyet szeretnél?

Judy
kert hogy halad? Nekünk a fű sem nő :wink:

ablakpucolás!
Hú, hát én is elkezdtem, de aztán rájöttem, hogy ha rendelünk foliát, akkor a foliások belülről lepucolják! Juhé!!!

Lilluska
nagyon szép!!
olyan jó látni! Egész kertet is lehet látni egyben???

Eni
nagyon édesek!!!
Hol vetéttek ezt a rucit? Olyan vidám!

Reni
örülök hogy tetszett! Ok, ha gondolod, akkor majd írj! Ma is voltatok a játszón? :wink:
A pocak meg majd jó nagy lesz!! Az tuti!
Én tegnap találkoztam egy kismamával, aki július elején fog szülni, hú jó nagy hasa volt már. és akkor belegondoltam, hogy már nekem is az lenne! :cry:

Aprooka,
örülök, hogy tetszett! Már készül a honlap!
Vagyis már többen látták! És azt mondják nem rossz! :oops:

Jó éjt! Szép napot holnapra!

ancsaboszi
 
 


Asszem Szabó dokinak megint dolga lesz dec közepén a szülőszobán! :lol: :lol: :lol:
Kép
snooopy
 
 


Orsi!
Hurrá-hurrá, szupi, de csak halkan örülök még azért! Puszi neked, vigyázz magadra!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steff, köszi, igen még ne kiabáljuk el. pénteken megyek a kórházba dokihoz.
snooopy
 
 


Orsi
akkor még csak halkan gratulálok!!!dejóóóóóóóóóó
de jól indul ez a nap!!!!

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Orsi :D :D :D
vbea
 
 


Janka felsője M&S, egyébként használtan vettem (teszvesz). Őrizgetem a hugomnak, nagyon. Hátha szüksége lesz rá... de így vagyok most az összes kislányrucival.
vbea
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:48-kor.
Vendég
 


ZsófiZsófi!
Én is oda jártam :lol: :lol: :lol: és én is azt néztem ki!!! :lol: De jó! Akkor ott is fogunk találkozni! :D

Orsi!
:D:D:D:D:D de jóóóóóóóó!

Ancsa!
Kezem? :oops: egyre csúnyább :oops: férjem meglátja, mindig elborzad :oops:

Rólunk:
Szofi néha hullámokban brutálisan köhög, az orra meg sűrűn folyik :oops: Zsófinak dettó elkezdett folyni :oops: már úgy unom! mikor lesz már ennek vége???? :? :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Andi, Eni, Lillus, Vero köszi szépen. :lol:

Szegény Szofi+Zsófi. kívánom hamar gyógyuljanak meg.
snooopy
 
 


Orsi!

Én is halkan!
de jó, de jó!!
Szuper, gratulálok!
és itthon lesz a doki?

Eni
de lehet hogy a kisfiúkra lesz szüksége.
nem? :wink: Vagy kislányt szeretne?


Lilluska
ok, ok, bár már ez is szép volt!
várjuk a képeket!
keresztelőről nincs több?


Veronikusz
és akkor mikor mész dokihoz!!
Szegény Szofi,
sok gyógypuszi Neki!!!

ancsaboszi
 
 


Orsi
Szabolcs mit szólt?

Veronikusz
kezed :cry:

Kopaszi gát nekünk holnap nem jó :cry: (Balimentes napom van)

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Jó reggelt!

Tigrincs,
ment válasz.

Zsó,
nálam tavaly tavasszal el is maradt. Nem bírtam már pocakosan létrát mászni, és úgy döntöttem, ha valakinek nem tetszik, ott a létra meg a vödör, majd lemossa. Evvan.

Lányok, ma végül nekem se jó a kopaszi. De csak miattam ne halasszátok, legfeljebb jövő héten megyek...

Veronikusz,
:(

Orsi,
halkan gratula. Majd gyere és mesélj, mi volt a dokinál ;)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ancsa!
Nem tudom hogy mikor :oops:
1.) azért ez csak egy műtét! BE VAGYOK TOJVA!!! :oops: nem ismerek jó sebészt!
2.) lidokain injekció miatt a szopizó Zsófinak se biztos hogy jó!!! Lefejve nincs!
3.) Utána vagy 3 hétig kímélni kell a kezet (nekem a jobb kezemet!) ki látja el a lányokat?
4.) Állítólag nagy eséllyel vissza is nőhet!

Kép
ez kb egy hete készül és azóta még nőtt :? :(

Kopaszi nekünk is inkább holnap jó (ha megyünk a nagy taknyolástól, köhögéstől!) :oops:

:lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz
atyaúristen :shock: :shock: ez borzalmasan néz ki :roll:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan:

Orsi: Gratulálok!!!!!!

A kopaszi nekünk nem jó a héten.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Jó reggelt!

Orsi, szuper!!!!Úgy örülök Nektek!

Judy, nekem még megvolt nyáron, 35 hetes terhesen, de mondjuk nekem csak sámli kellett hozzá, nem létre... :oops: :lol:
Viszont azóta csak koszolódik.

Levi megint fogyókúrás hetet tart, szóval nekem megint befigyel a kis havi csomagom valószínű. :?

Mivel sokan mondtátok, hogy jobb a holnapi nap, akkor mi lenne, ha holnap lenne? Remélem sikerül elmennünk nekünk is!

Veronikusz, ez a dudor még mindig? Neked is nő? Elvileg, ha inhüvely (én voltam Peti volt csoptársánál, aki kézsebire szakosodott, durván nyomja a csaj, szóval ért hozzá) és azt mondta, hogy csak műtét, de utána hetekig nem szabad emelni semmit. Szóval gyerek mellett kizárt sajna.... :? :cry:

Andi, sajnálom, hogy nem jó a holnap, de nagyon úgy tűnik, a mából már nem sok lesz.....

Na, megyek, mert szemdörzsi van.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Zsó
én lassan 4 hete szenvedek inhüvelygyulladással a jobb kezemmel...
gipszelni akarták, de nem engedtem :roll: azóta fáslizni, kéne :lol:
de már a bal is fáj :cry:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Köszi még1x mindenkinek! aranyosak vagytok!!

nekem sem jó a ma, talán holnap...de annyira fáradt vagyok, este 8kor már Kolossal zuhanok az ágyba. Reggel meg 6kor ébreszt minket. :evil:
a fejem is fáj már 3 napja... de bevenni nem merek semmit.

Andi, Szabi első szava mikor megmutattam a tesztet: "terhes vagy???" :?: :?: kicsit meglepődött, de az első sokk után nagyon örült neki.

Veronikusz: jézus, ez elég ronda. megértem, hogy nem mered a műtétet, meg a lidokaint.
snooopy
 
 


Orsi
annyira örülök Nektek :lol: :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Andi, köszönöm! jól esik a sok öröm/boldogság ami nyújtotok.
snooopy
 
 


Aprooka!
Ez nem ínhüvely, hanem GANGLOIN. Nem fáj! Ezért is tudom halogatni. (csak úgy érzem magam mint egy leprás :oops: ) Ha valaki meglátja, olyan undor ül ki az arcára. :oops: Szemből még csúnyább! Úgy jobban látszik, hogy milyen nagy. A tegnapi ablaksikálás, takarítás is „JÓT” tett neki. :oops: :D
Az a kéz-sebész hol dolgozik? Tényleg profi? És én is mehetnék oda? :oops: emlékeztek hogy a bal hüvelykujjamból meg folyt a vér és 1 hónapos volt Zsófi mikor megműtötték? Azt is jól elba..ták! lett egy bazi nagy, kitapintható bőrkeményedés a helyén. Nem hiszem hogy ilyennek kéne lennie! :oops:

Snoopy!
Ne is beszéljünk az én dudoromról! Vannak itt hiper szuper hírek!!! Inkább arról!!! :D:D:D én is úgy örülök nektek!!! :D:D:D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Orsi!
Halk gratula! (De azért ez is gratula.)

Veronikusz!
Ez nagyon csúnya, te szegény. És még rosszabb, hogy nem is tudsz vele micsinálni a csajszik mellett.

Andi!
Tied kezednek is gyógyulást. Ez mitől lesz? Megerőltetted?

Ancsa!
Lara jól van? Anyós mondta, hogy Őt is megszúrták. Én arra gyanakszom, Pankánál az is bejátszott a betegségbe.

Tegnapi vezetés nagyon nem ment. Mindent összevissza csináltam. De nekem meg peteérésem van, valszeg, mert három napja fáj a hasam.

Eni!
Én még nem is írtam, hogy örülök a húgodnak nagyon. Leányzóra vágynak? És igen, Janka nagyon dzsesszes abban a virágos cucccban.

Kopaszi: Háát, én nem tudom, mikor jutok el odáig. KOcsival vagy anélkül.

Kriszta

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Aproo!
Kár, hogy nincs alvós Leviről kép, de megértem, ha egyszer elaludt, minden perc kincs.

Ancsa!
Háát, apa családi autót akar, mert egy céges Golfja van, az meg kicsi már a családi kiruccanásokhoz. Most síelésnél is babakocsi jött az első ülésen, sílécek meg a barátainknál, mert a boxot utáljuk. Úgyhogy VW Touran lesz a kiválasztott, úgy néz ki. Na azzal hogy fogok én parkolni, azt nem tudom.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta
kezem fogalmam sincs mitől fáj!!
egyszer csak alig bírtam fogni vele.....most a bal ilyen, de a jobb sem 100%os :cry:
DE MOST ORSINAK ÖRÜLJÜNK(igaz még csak halkan)

Lilluska
olyan szép virágot(aranyeső alattit)hol lehet venni????

Eni
hogy vagytok?
többiek merre vagytok???

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


na jó tessék befejezni... :oops: :oops:

és Bori még isztambulban??

amúgy tök fura mert én is akkor csináltam egy tesztet mint Bori, és nekem is ez volt,hogy csak 1 csík volt és mikor ő írta, hogy pár óra múlva kettő lett hát én is megnéztem és nekem is kettő volt. ez még mensi-megjövetel időpont elött volt, tehát nem mertem reménykedni, majd mikor nem jött meg rá 2 napra csináltam a tesztet és ez lett! :lol:
snooopy
 
 


Orsi, nahat! Tok jo! :) gratulalok!

kopaszira holnap hanykor mentek? mi is megprobalunk reszt venni!
csak valaki adjon telefonszamot, h tudjak csorogni, merre is vagytok!
Veronikusz, az a kez... :? en nem halogatnam, jobb hamar tulesni rajta, nehogy rosszabb legyen....

Mi jol vagyunk, elvezzuk a jo idot, szombaton voltunk a romain, vasarnap kluboztunk, Zsofi olyan edes, most probalgatja a kapaszkodas nelkuli allast, kozben vigyorog, es engem figyel, mit szolok hozza.:) Meg allandoan kilog az erkelyre, most, h nyitva van az ajto, kapaszkodik a racsban, es nezeget lefele, es rikkantgat az elhaladoknak. :) (kertre nez az erkely, ugyhogy csak a szomszedok maszkalnak arra.)
Ablakot en nem mosok, tavaly nagy hassal mostam, de akkor rajtam volt a feszekrakas...most nincs ilyesmim, sot, a sima takaritastol is besokalltam, elegem van, h szep tisztara pucolom a lakast, aztan masnapra mar semmi sem latszik belole.

banana
 
 


Zsó,
nekem sajna létra, főleg a karnisokhoz. De a nagyobb gond ott van, ahol balettoznom kell, mert nem fér oda a létra... Pl fürdőszobában a kád szélén egyensúlyozok, kamrában csak félig tudom kinyitni a létrát, így az instabil létráról mosom, dolgozóban meg az íróasztalról, miután lepakoltam a dögnehéz monitort + a nyomtatót :? Na ezek nem mentek pocakosan :) Úgyhogy nyáron mostam én is tavaly, napi 2 ablakot, mikor Anna épp nem ordított ;)
Csavarozós ablakom Csepelen volt, mindig egy hétig győzködtem magam, hogy most már tényleg neki kéne állni :?

Kopaszi: ha holnap megyünk az nekem teljesen oké, én talán 10 körül érnék oda, mert Anna 9 felé elálmosodik, akkor bepakolom az autóba, 10 körül a parkolóban megetetem és onnantól 1-ig béke van ;)

Banana,
megértelek, nekem se sok hangulatom van általában takeszolni... :?
De nekem tegnap volt segítségem :D
Kép
Aztán csinált magának fürdővizet :D
Kép
És a tegnap esti kedvencem... Zsó után szabadon: Na mizu??
Kép

Sok lettem. Bocs :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy, nagyon edes ez a lany! :D jo, h be tudod fogni a hazimunkara! :)
fu, Zsofit nem lehet egy pillanatra magara hagyni, mindent kirag, papirdobozt, szivacsot, gumilabdat... a multkor az uszason a polifoam karikabol kiharapott egy darabot, pedig az apja kezeben volt, o meg nem is vette eszre, csak utana, h vmit ragcsal... kiseger...vagy kiskutya? :)

banana
 
 


Judy, Anna nagyon helyes. Kolos is segít takarítani. ő felmosni szeret. :lol: utolsó kép a legjobb.
snooopy
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 10:48-kor.
Vendég
 


Judy!
:lol: édi-bédi a csaj! nekem is az uccsó tetszik a legjobban :lol:

Fúúú! lehet hamarosan már két frisssss pocisunk lesz??? :D :D :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziazstok!

Orsi: Én is csak halkan gratulálok és egy kicsit irigykedem is, mert mi is szeretnénk másik babót, csak nem akar összejöni :?

Ha holnap nekem is jó lenne, ha mentek csak nekem sincsen meg senki telószáma.

Lányok a képek nagyon jók én is teszek fel egy párat.
Szép napot mindenkinek.
V
Kép Barátnőjével Vikivel
Kép Haverja Béci
Kép És a nélkülözhetettlen Motor

valentina
 
 


Orsi
Látom te csíped ezt a karácsonyi ünnepkört :lol: Húúúú, képzeld csak el, hogy 4-5 év múlva micsoda bulik lesznekj a fa körül :lol:
És drukk azért is, hogy kislány lengyen :wink: Aamúg meg...minden oké lesz!!!!! Éljen a pozitív hozzáállás!
Borinka viszont "rossz" hír lehet, amit írtál a teszttel kapcsolatban....

Veronikusz
Tényleg nem vmi csini a kezed :roll: :(

Lépnem kell....megyek 4d-re :wink:

MAjd jövök....és folytköv

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok,

Olvasgatok, csak írni már általában nincs erőm/időm.

Boldogságos Szülinapot Mindenkinek, akivel elmaradtam...

Renáta: megkaptad a privimet a címemmel? Azóta nem jött tőled válasz, hogy mikor találkozzunk. 4d-ről számolj majd be, ha tudsz tegyél föl képet is Lindáról!

Fotók mind nagyon jók. Kopaszi miatt irigykedem, kicsit később mi is megyünk majd.

Orsi: hatalmas gratula, vigyázz magatokra!!!!!

Betegeskedőknek jobbulást, remélem Fürtöskék már legalább télig nem lesznek újból betegek.

Rólunk: a napok már férj nélkül telnek, azaz csak dolgozik, jövő héten lesz külföldi út, szóval most még fürdetésre hazaér. Egész jól vesszük mindannyian az akadályokat. Donát már 6 órát alszik éjjel egyben, azaz már két éjszaka óta, ezért rendszerben reménykedem... Tünde meg 2 napja nappalra teljesen szobatiszta, szép bugyikkal rohangál. 3 napig voltak balesetek, 3-2-1 számokkal, majd azóta semmi. Éjszakára még adok pelust, de már 4 napja mindig szárazon kel, így hétvégére beígértem neki pizsamát és akkor levesszük a pelust éjszakára is. Így sétálni bilivel megyünk, meg persze nálunk is elengedhetetlen a motor, és ez a két dolog nem fér be a babakocsi hálójába, így Donát lábán szállítjuk a bilit... második gyerek sorsa...

Nem ígérem, hogy jövök gyakrabban, de azért próbálom...
Üdv: Dori

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Zsó, Judy - helyettem is megcsinálhatja akárki, bár egy szavam sem lehet az összesen két ablak+két teraszajtó párosítással. szép ez az Anna.

Janka épp kinn az erkélyen mélyalvásban, Benedek felkelt, ő papucsban szaladgál erkélyre ki-be.

Ancsa, a hugomnak GYEREK kell, szóval szerintem tökéletesen mindegy nekik. Kislánynak én örülnék, mert így különleges helyre kerülhetnének Janka ruhái. Nagyon szerettem Benedek ruháit is viszontlátni pl a barátnőm kisfián. Barátnőmnek fia van, másiknak most születik a második fia, szóval egy kislány a környezetemben tényleg szép lenne. Boldogan adnám oda a ruhákat hugomnak, neki őrizgetem.

Kocsink még nincs, nemtom, estére lesz-e, azaz István elmegy-e érte. Előjött a minden évben ilyenkor szokásos lumbágója. Szerencsére nem a földönkúszós fajtából, most dolgozni is el tud menni. Éljen. De a gyerekek már rámmaradnak.

Veronikusz, mit kívánhatnék?! Legyetek jobban, sokkal!
vbea
 
 


Sziasztok!

Orsi! Nagyon nagy vigyorral örülök. Olyan jó pozitívteszteket látni...
(pláne, hogy a szomszédunk meg most fogja szegény elvetetni a babát... van egy beteg (williams-syndromas 3 éves fiúk, és egy rossz kapcsolat az apával...:( )

Ma volt az első interjúm, lassan gyártom a cikket belőle. Nagyon lelkes vagyok! tetszett a hely, ahol voltunk. :)

Kopaszi mikor? Holnap én is tudok menni Benéstül... asszem...


Ja, és gyönyörűek a gyerekek.... Eni, ez a felső!!!

mtunde
 
 


Orsi, na tessék, a sok fejfájásnak mi lett az eredménye... :) :wink: Gratulálunk!

Ügyesek vagytok Dóri! Amikor Melinda el kezdte a bilizést én pelust adtam rá, ha sétálni mentünk. Mondjuk, akkor már hűvösebbek voltak a napok, nehéz lett volna kicsomagolni a bilihez. Viszont olyankor szinte sosem pisilt-kakilt, hanem amint hazaértünk már rohanni kellett WC-re. Meg hát igazából nem sokáig bilizett, hanem a WC-be tette. Egy wc-csészét mégse kockáztathattam a járókelők szeme láttára...


Szuper képek! (A dudort leszámítva).

Andi, remélem már nem fáj.

Kép


Kép

Kép
memme
 
 


Judy

Nagyon édes!!! Nekem is az utolsó jön be a legjobban!

Veronikusz,

jajj, :cry: én nem halogatnám!!
de ez a kis lány!! gyönyörű, és milyen békés!!!
olyan jó nézni, azt a nyugalmat amit sugároz!!!

Aprooka
ezt nem értem, mi az hogy fogyokurás hét, és havi csomag???

Andi
Mikor Lara volt 8-9 hónapos akkor nekem is az volt, és vettem rá valami csuklóvédőt, olyat ami rögzitette az egyik ujjamat, és igaz hogy azt csak főként akkor lehet felvenni, ha nem cipeled a gyereket, de hát segített!

Kriszta,

köszönjük kérdésed! Lara meg van, bár egy kicsit hasmenéses, de az valószinű inkább az úszitól van!
És Panka???
ügyesen!!! Én bizom benned, tök ügyesen fogsz parkolni, nem lesz gond!!!

Valentina
Viktor milyen nagyfiú már!!!
tudod, hinni kell benne, és akkor jönni fog! Nem szabad feladni!!
szorítok!!!

Reni
de jó!!!
várjuk a képeket!! hol voltál?

Dóri
nagyon ügyesek a gyermekeid!! Tündének különösen nagy, nagy gratula a bugyihoz!!! és hogy vannak féltékenység??? helyzet?

Eni,
értem :-)

Tünde
nagyon jól hangzik! És amúgy gyermekeid hogy vannak? Rég hallottunk róluk! Kép? Vagy nézzem a bologod?

Memme,
Melinda mióta szobatiszta?

Szép délutánt mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


Memme: igen, most szerencsére jó idő van, bili azért van velünk, mert sokszor 3 órát lent vagyunk azalatt azért jön pisi. Én pont Donát születése előtt szoktattam vissza a bilire, mert úgy éreztem és egyenlőre jól, hogy könnyebb, mobilabb lesz bilivel, mert pl.: úgy tudok szoptatni, hogy közben segítek neki ráülni, míg a wc az nem menne, mert oda emelni kellene. Még nem is mondtam, hogy anyukámat Memének hívják az unokái, még az első unoka nevezte el így, azóta Meme, igaz egy m-mel :oops: :D

KépKép

KépKép
snowwhite
 
 


Memmém
dehogynem fáj,nagyon, de ez van :lol:
(míg a lelkem nem lesz rendben addig mindig valami bajom lesz :cry: )
lánykáid??

Dóri
ügyesek e gyermekeid

Ancsa
vettem olyasmit :lol:

emano/Andi
KépKép
emano
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a fórumotokhoz. Holnap fogjuk betölteni a 20. hetet, ma voltunk genetikai ultrahangon :)

Lenne pár kérdésem hozzátok, aki tud légyszi segítsen:

1.Mészáros dokiról tudtok infót (mennyi egy vizsgálat a magánrendelőjében, milyen szülésnél stb.)

2.Tudnátok nekem jó szülésznőt ajánlani a Kútvölgyiben elérhetőséggel (kedves, de ugyanakkor határozott, aki esetleg nem zárkózik el az otthonszüléstől, ill. mennyi a honoráriuma)

3.Terhestornára szeretnék járni, de úgy hallottam a kórházban nincs, esetleg a környéken valahol?


Egyelőre ennyi, előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv mindenkinek:

Bea

Kép
bebimami
 
 


:D:D:D:D:D

fel vagyok dobva!!!! :D :D
lehet nem is kell műtét! utána olvastam (újfent!) és a többség csontkovácsra esküszik!!!! :D :D :D YUPPPPPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok
vagyok, minden rendben ment, remek idő, törökök kedvesek, segítőkészek, a rámenős árusokat leszámítva semmi negatív élmény. :lol: Kajájuk fantasztikus, próbálok majd itthon is ilyesmit főzni.

Orsi gratula!!!
lehet, csatlakozom, de ha van beleszólásom, akkor majd csak később :lol:

Veronikusz
púpod látom azóta is szépen növöget... :? Doki mit mond? Mert ha halasztható, akkor én is várnék még vele a helyedben, (a műtéttel), bár Zsófit még jó ideig kell emelgetned úgyis...

most csak gyorsban olvastam vissza, Bogger alszik, dolgozom kicsit, amíg nyugi van. Nemtom, a betegsége miatt vagy alapból, de jól elkapatták, nem lehet letenni, mert egyből sírni kezd SZÓ SZERINT! :evil:

Mindegy, tegnap du óta nem volt láza, kivárom az estét, dokinéni ma volt itt, a "háromnapos láz" volt a vendég, (ahogy azt sejtettem is..). Már pöttyök vannak, ami állítólag jó jel, étvágya meg töretlenül remek volt :lol: nem csoda, ő a mi porontyunk.. :oops:
Zabagép családnak nem is lehetne másmilyen :lol:

Ne feledjétek a tornát csajok! (csak tudnám, miért én vagyok a cyberseggberúgó, mikor kb 10 kiló a felesleg rajtam??)
Vendég
 


Veronikusz
szuper!! :lol: majd mesélj, én még sosem voltam csonkovácsnál, nem is tudom, az mit csinál, odavág? :lol: :lol:

Bea,
üdv itt,
kismamatorna/jóga itt, állítólag jó, ismerős volt kismamaként, mi 'Banana' Annával már a babákkal teszteltük.
(bimbó út, moszkvához közel, kútvölgyihez útbaesik)
http://www.jogakozpont.hu/joga/kismamajoga.html

én meg ide jártam kismamaként, ez is jó volt, de előtte sms-ben jelentkezni kellett, mert csak 2 fő felett volt aznapi óra, ez a kosztolányi, Móricz körtér között van kb
http://www.gyongy-fitness.hu/torna.html

többi kérdésre majd válaszolnak a csajok, Mésziben nem vagyok otthon. Szülésznőre meg úgyis azt mondják majd, hogy "mind jó" :lol: Nekem is ezt mondták anno, nem is választottam végül, és Keszeg Évi volt ügyeletben, én "elégedett vásárló" voltam :lol:
Vendég
 


szóval csontkovácsnál... az nem csonkol ugye? :lol: :oops:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?