Új privát üzeneted érkezett!

Reni, én megmutatnám egy orvosnak... Lakos ma 13.00-16.30-ig rendel, Eötvös u. 32., a telefonszáma 30-9403-296 vagy 29-350-257. Hogy be kell-e hozzá jelentkezni, azt nem tudom, mi a rendelőben soha nem voltunk. Személyesen is kb 10 hónapja találkoztunk utoljára.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Reni!!

Ez nem anyatejes kiütés, az tuti!!
Jó lenne tudni, hogy most milyen és hogy van-e az arcán pl.?
Nagyon allergia gyanus: étel amit Te ettél? Atti evett? mosopór? Virág?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Reni,

Nem vagyok egy paraanyu, de ezt mindenképp megmutatnám orvosnak még ma! Ahogy a többiek is mondták ez tuti nem anyatejes kiütés.
Lakoshoz be kell jelentkezni, Kata írta a számot, hívd is gyorsan, hogy legyen még mára időpont.
Mi fél4-re megyünk Zorkával, tegnap este is 39.2-je volt. Valami nagyon rejtélyes dolog ez. Napközben kutyabaja, este lerakom aludni és másfél órán belül 39 fokos láza van. Én is elkaptam, bár lázas nem vagyok, hurrá.

Anett
Nektek is jobbulást és a többi betegnek is.
Vendég
 

 
 

Gyöngyi!
Van az arcán is. Most nincs annyira kipirosodva, mert nem engedem, hogy vakarózzon. A szájától lefelé egyre több, a füle felé is nagyon sok apró pöttyöcske. A lábikon kevesebb, és nem is annyira piros. Szóval van mindenhol, de főleg az oldalán, fülecskék körül. Hajlatokban sincs jelentősebb mennyiség, pocakon sem durva.
Én nem ettem semmi extrát, amit eddig is. A mosás: mint 5 hónap alatt, most is. Semmi új.
almi
 
 


Kukk,
Anett, ne haragudj, de mi is visszalépünk. Ancsi csak most gyógyult meg, de ami gázabb, hogy én nagyon vacakul vagyok :S Még mindig. Lehet, hogy be kéne iutaltatnom magam a Lakoshoz, és akkor legalább ott találkoznánk :(

Andi,
ovi-ügyben én is még csak puhatolózom :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


15:20-ra kaptunk időpontot...
almi
 
 


Sziasztok!

Azért a ovikorú edzett gyerekeket még mindig várjuk!

Kisebbek és betegeskedők:

állítunk majd május fát 2 hét múlva! :P :P :P

gyógyuljunk!

Judit!

Tami 2/3 csoportját ugyanez döntötte le....
:cry:

anett
kállai
 
 


Anett,

TÉnyleg? És mi ez, valami vírus?Eddig bárkinek mondtam mindenki csak nézett rám, hogy mi lehet ez...
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenkit utolértünk, aki akart jönni.

Tami rosszabbul lett így a mai nap napolva....

Bocsánat!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Reni!
Azért ezek nem semmi foltok, mit mondott a doki???????

Anett!
Jobbulást Taminak. Akkor majd húsvét után!!

Judit!
Nektek is jobbulást, ti voltatok dokinál?

Katus!
Gyógyulj te is meg minél hamarabb!!

Csajok, itt a tavasz!! Betegségeket tessék kirugdosni a lakásból, oszt bandázzunk orrba-szájba.

Sz

szandrakiss
 
 


Mára mi is kiütésesek lettünk. Rohantam én is az Esekhez, de nem volt, így csak a Sára védőnő látta, aki azt mondta, hogy mivel előtte három napig nagyon magyas láza is volt, ezért biztos, hogy roseola, és ezzel úgy se lehet semmit csinál. Valószínűleg holnapra el is fog múlni, de ha esetleg rondább lesz, holnap megmutatjuk az Eseknek is.
Lehet, hogy nem is volt középfüllgyulladásunk, mert az állítólag nagyon fáj nekik, Dórinál pedig semmi nem utalt arra, hogy fájna a fülle. Csak bágyattabb volt a szokott, de egész tűrhető volt a kedve. A fogzás alatt sokkal nyűgösebb volt. Így lehet, hogy tökfölöslegesen adott neki antibiotikumot! :evil: :evil: :evil: :evil:

Reni, mi volt!

Minden kis és nagy betegeskedőnek jobbulást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Voltunk dokinál, kaptunk antibiot, persze halvány fogalmunk sincs mi ez...de mondjuk 5 nap láz után már szerintem indokolt az antibio.
Találkoztunk Reniékkel, akivel közölte a doki, hogy fürdesse a gyereket gyakrabban, semmi baja, de azért holnap mutassa meg az Esseknek is. No comment...
Vendég
 


Hahó,

Mostmár tényleg mindenki meggyógyulhatna, igaza van Szandrának.

Anett, nem is írtam, hogy természetesen szuperek a képek. Taminak jobbulást. Írom most, de majd hívlak is, szeretnék 1 folttisztítót!!!

Szandra,
maradt a bazsalikomolajból, életmentőnek bizonyult. MAjd visszaadom, vagy vegyek neked egy újat? Honnan lehet szerezni???

Judit,
remélem meggyógyul Zorka mostmár hamar.

REni,
tényleg azt mondta a Lakos, hogy fürdesd gyakrabban? Mondjuk óránként??? Grrr

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Helló!!

Reni!!

Jaj :roll: :roll: :roll: Ezek a foltok nem természetes velejárói egy 5 hónapos babának! :) Ha viszketnek is, akkor valami allergiára gyanakodnék. Elméletileg a Fenistil cseppeket lehet adni neki is, de ezzel várd meg az Esseket. Ő tuti mond ennél többet is. A hintőpor nem vált be?? Mondjuk valami hűsítő kellene (mondjuk olyan amilyan a bárányhimlőre) Milyan a Dóri kiütése? Nem nézted meg? Bár a Roseola nem fertőz, azér lehet ilyen véletlen, hogy Attinak is az van - de csak találgatok :oops:

Judit!!

Jobbulást nektek!! 5 nap után biza' elkél az antibigyó!
Anyós itt van már??? Hogy bírod???

Adri!!

Saci az a védőnő, Te nem Sára!!! :? :?
Ne bánd az antibigyót, ha tényleg volt a fülénél is valami, akkor az kellet, pici még ahhoz, hogy napokat várj a lázzal és a tünetek kialakulásával. Én sem szeretem az antibiotikumot (főleg a Marietta kiütései után :evil: :evil: ), de csecsemő korban inkább kapjon feleslegesen, mint hirtelen legyen komoly dolog. És tényleg láztalan Dóri, mióta kiütései vannak??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon-nagyon jó, hogy ma nem jött senki.
Tami dögbeteg lett du. 5-re. Magas láz...stb.

Pótoljuk!

Gyógyuljunk, gyógyuljunk!

anett
kállai
 
 


Gyöngyi,

Múlt szerda óta itt van. Eddig hősiesen bírtam, de ma már kezdett sok lenni...megint előadta a tragikát, hogy nekünk nem is olyan fát ültetett a kertész, amilyet akartunk, mert annak rózsaszín a virága, ennek meg fehér...de ezt úgy adta elő, mintha legalábbis háború közelegne...Nah inkább nem mesélek, mert csak felhúzom magam:)És szó nincs arról, hogy haza akarna menni lassacskán...:)
Vendég
 


Míg Tamival a láz ellen harcoltunk, Szonjabori "aszfaltbetyár" lett! :P

Kép

Kép


anett
kállai
 
 


Zézé! :lol:

Nagyon boldog első szülinapot!


Kép





Kedves Mindenki!


Kép


Betegeskedők, gyógyuljatok minél hamarabb!

Anita
putyu
 
 



Drága, vagány kicsi Zétény!! Kívánunk első szülinapod alkalmából nagyon sok boldogságot - neked és a szüleidnek is!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!

Jobbulást Taminak!!
Szonjus - húú, nagyon vagány :lol: :lol: Már tudom mi lesz a Marietta szülinapi ajándéka :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok,
tudnátok segíteni, hogy van-e Vecsésen kismamatorna, és lehet-e valahol kismamaruhát venni? Itt dolgozom, de ne ismerem nagyon Vecsést.
Köszi,
Judit
kolobok
 
 


Sziasztok!
Bizony minden úgy volt, ahogy Judit leírta! Nem elég a tisztálkodási fürdés, naponta, hanem többször meg kell mosni. És el kell kerülnöm, hogy leizzadjon :shock: Szóval hajrá tavasz, és hol van még a nyár??? Ültethetem bele egy lavor vízbe (majd ha már tud ülni), had ázzon reggeltől estig ??? :lol:

Gyakrabban átöltöztetem és használok hintőport, ha kell. Csak attól meg majd nehogy kiszáradjon a bőre. Érdekes, hogy a hajlatokban nem jelentős, pedig én azt hittem, hogy ha a kimelegedéstől van, akkor inkább ott jelentkezik a kiütés.

Szóval ma délután el kéne vinnem ide az orvoshoz, de hogy minek? Majd meglátjuk.

Még azt akartam kérdezni, hogy az orrszívást meddig lehet csinálni? Nem okozok irritációt a nyálkahártyán vele? Már 9. napja nem rendeződik a dolog.

Évi, olyan régen írtál, hogy a vonalzód nélkül majdnem lemaradtam! Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Zéti Manónak!!

Anett! Nem is jutok szóhoz! Mint akit görkorira teremtettek :-)
almi
 
 


Isten éltesse Zéti manót! :-)

Betegeskedőknek jobbulást!
Reni, elvitted ma is dokihoz Atit? Mit mondott?

Adri, hááát ez se semmi :-(

Anett, nagyon szépek a lányok. :-) És hogy a csuklószorító (védő?) + térdvédő színben passzol a görkorihoz :-) Nagyon divatos a leányzó :-)Bár mi még személyesen nem találkoztunk, de nagyon szívesen részt vettünk volna a találkozón.

Mellékelek egy képet. Hétvégén kicsit kirándultunk. Apa beleszeretett egy "túrazsákba", Ábelnek is tetszett így megvettük. Most már nincs megállás, minden hétvégén legalább egy napot túrázni kell :-)

Emőke Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Zéti!
Mi is boldog szülinapot kívánunk!

Kép


Csütörtökön állatkertbe megyünk (az igaziba, nem csak az utcán sétálunk ;) ), nincs kedve vkinek csatlakozni?

zsanett
 
 


Anett!
Azt el is felejtettem megírni, hogy Szonjus valami észveszejtő ebben a szerkóban. :)

Gyöngyi!
Tami is olyan régóta szeretne görkorit de nem merek venni neki, szerinted??

Zsanett!
:lol:
Mi nem hiszem, hogy megyünk az állatok közé :wink: , szerintem játszóterezünk.

MINDENKI!
Csütörtökön elvileg még szép idő lesz, mit szólnátok (persze csak arra vonatkozik aki nem megy állatkertbe) ha nálunk a kertben vagy mondjuk a Halmy játszón összeeresztenénk a törpöket (és az óriásokat, persze itt a nagy gyerekekre és nem magamra gondoltam!!!!)??? Apa pecázni akar így őt kevésbé tudjuk zavarni, igaz nincs szép mászókánk de valahogy csak sikerül elütni az időt!

Sz

szandrakiss
 
 


Zéti manónak boldog születésnapot kívánunk!!! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


ZÉTINEK SOK-SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,
NEkem tetszik az ötlet :D MEglátjuk hogy állok majd köhögésileg...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kicsi Pumuklinknak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! Kép
Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anett,
Sajnálom a hétfőt, hogy nem jött össze (már csak a betegség miatt is), nagyon nagy volt az ötlet! Ráadásul én készültem is tojással és mindenféle ötlettel. Bár Anita vitte volna Maját, meg a nagy csomagot, mert én UH-on voltam, de később csatlakoztam volna.
Taminak jobbulást!
Szonja nagyon vagány ebben a szerkóban :lol:

Szandra,
A csütörtöki meghívás szuper! Mi megyünk :D

Zsanett,
Sajna én már ilyen nagy távokra nem vállalkozom, pedig tavaszi szünet van már az oviban akkor, úgyhogy mehetnénk. Érezzétek jól magatokat, és hozz majd képeket :)

Reni, Adri,
Mi van a kis foltoskáitokkal?

Judit,
Zorka jobban van? És Te? Anyóst még bírod? Én telefonálni sem merek :roll: :D

Katus,
Kúráld magad rendíthetetlenül! A ruha "bizniszt" toljuk, vagy Szandra buli előtt?

Viki,
Annyira jó, hogy itt voltatok! Máskor is gyertek! Maja azóta emlegeti, hogy Eszter a barátja :lol:
Ráadásul felhasználtunk már 2db kupont :D Vettünk gyerekülést, meg 1x használatos bugyit nekem a kórházba. Szóval ezer hála!!!

Emőke,
Ábel édes a képen :D Merre jártatok?

Kolobok -Judit,
Sajnos nem túl sokat tudok Neked segíteni. Kismama tornáról nem tudok itt a környéken. Jóga viszont asszem van, mintha a védőnőnél olvastam volna róla. Ha legközelebb megyek megnézem esetleg. Kismama ruha a C&A-ban van pl.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Szandra!!

Mi mennénk!!! :lol: :lol: Mariettát vihetem????? :oops: :oops: :lol: :lol: Délelőtt vagy délután??

Anikó!!

Nézem a vonalzódat: "Anyának már nagy pocakja van", hát ez enyhe kifejezés :lol: :lol: hatalmas :? :?

Katus!

Nálam még van bazsalikom olaj, ha kell. El tudnám vinni a Szandrához.

Judit!!

Kitartás!!! Gondolok rád - bár tudom ettől nem lesz neked könnyebb :lol: :(
Jobban vagytok már??

Reni!!

Kiütések?? Ma nem volt olyan meleg - javultak? Voltatok az Esseknél?

Adri!!

Ti hogy vagytok? Már jobban kell lennie a kistündérnek!! ügye?

Évi!!

Szerintem mindenki nevében beszélek: várjuk a szülinapi képeket!! Szeretném látni, hogy mászott bele Zéti a tortába :lol: :lol: (ha már kóstolni nem tudom)

Orsi!!

Hogy vagytok??? Nem mentettem el a számod és nem tudom melyik a tied, nem tudtam sms-t sem írni!! :oops: Jobban vagy??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Kukk,

Anikó,
Zsuzsihoz csak este tudunk menni, fél hat után. Ne toljuk, főleg, ha a buli délelőtt lesz :D

Gyöngyi,
kérek szépen egy olajat akkor. :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Zéti Pumukli, nagyon boldog szülinapot kívánunk!

folyt köv holnap! :)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Mára már nagyszerűen néz ki Atti "aprócska" teste! Biztos allergia volt a hirtelen jött melegre. Tegnap igen sokat filóztam a dokin, el is vittem, de nem mentünk be :oops: Látva azt a sok beteg gyerkőcöt, akik teleköhögik a helyiséget, szegénykéim. Na mindegy. Szóval 11 körül adtam neki fenistil cseppet, amitől nagyon szépen megnyugodott, este már nem kapott, és ma sem fog már. Hamarosan lehúzódnak teljesen. Ha melegebb az idő, akkor nap közben is át fogom öltötztetni egyszer... Meglátjuk hogyan alakul legközelebb. Doki meg marad végső megoldásnak, ha tényleg beteg lesz...

Micsoda portrét készítettem tegnap: (nagyfiú már :wink: ) (kicsit az álla körül még látni a pöttyöket, de ez tegnap volt :-) )

Kép

Szép napot mindenkinek!!
almi
 
 


Sziasztok!

Drága Zétinek itt is nagyon boldogságos szülinapot kívánunk!


Azuram is tegnap ünnepelt. Bringát kapott és a stúdióban rejtettük el.
Persze a két lány , mint Zrínyi, úgy rohantak ki, amikor Zoli belépett az ajtón a neki készített rajzukkal a kezükbe. De így is nagy volt a meglepetés....

Kép

Kép

anett
kállai
 
 


Sajnos mi nem i tudunk csatlakozni csütörtökön, mert bacis nyavaja uralja a csajokat! Azért gondoljatok ránk!

puszi!
kállai
 
 


Szandra mi is csatlakoznánk, ha minden jól megy. Átsétálunk holnap, úgyis 5 percre vagytok :-)
Mikortól gondoltad? Mit vigyünk? Beszerzek Ábelnek egy vizipuskát addig, hogy a lányokat meg tudja locsolni :-)

Reni, akkor csak "igaza" volt a dokinak, fürdetni kellene azt a fiúcskát :-) (most itt egy cinikus smile kellene, és ez a dokinak szól). Örülök, hogy hamar rendbe jött Ati.

Anikó a Mátrában voltunk, Sástó, Szuha... Nagyon szép időnk volt. Pénteken pedig irány a Mecsek, rokonokhoz, keresztelő túrával összekötve :-) Remélem jó idő lesz.

Annyira feldob a jó idő. Ma már 3 virágládába ültettem muskátlikat, remélem szépek lesznek. Folyton a kicsi kertben lennék :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anett! Az enyém pénteken ünnepel! :-) Még ennyi kost :lol: (Sütöm is majd a tortát, de még nem tudom milyet.)

Emőke! A kirándulásaitok, hűűű, nagyon szupi. Mi is szeretünk, de az idén tavasszal még nem igen jön össze. Majd ősszel :wink:

Engem is csábít a kertészkedés, de amint megfogok valamit, Atinak kedve támad igényt tartani rám. Nem értem, hogy honnan tudja mikor kell beszólni :-) Viszont ma a CBA-nál a kertészetben kinéztem a köveket a sziklakerthez meg apró pozsgásokat. Vadászhatnék innen-onnan, de gyorsabb lesz így. Remélem még Húsvétig elkészül.
almi
 
 


Drága kicsi Ancsi!!

Nagyon sok boldog Születésnapot kívánunk!!!

Kép

Zorka & Judit
Vendég
 


Zéti,

Kicsit megkésve, de Neked is nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk.:)

Kép
Vendég
 


Ancsi Nagylány!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Ancsi!


Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!
Kép

Tiszta hülye vagyok, reggel a cinin elfelejtettem mondani, pedig amikor elindultunk otthonról még eszembe volt!

Anita
putyu
 
 


Drága Ancsi!


Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!
Kép

Tiszta hülye vagyok, reggel a cinin elfelejtettem mondani, pedig amikor elindultunk otthonról még eszembe volt!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! (bevallom nekem még mindig hihetetlen, hogy eltelt egy év...)

Szandra!

Ha minden jól megy holnap ránk is számíthatsz!

Anett!

Nekünk egy élmény volt tegnap! Reméljük neked sem volt megrázó :wink:
Uradnak utólag is Boldog szülinapot!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Képzeljétek vettünk Zétinek egy gyerekülést a bicajomra /persze egy alsókategóriás bicó áráért kaptunk csak :shock: /...viszont kiderült, hogy a mi montinkra nem lehet felrakni a"különleges" váz miatt...most vehetünk egy új biciklit is... :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, hogy gondoltatok ránk :D

Hoztam egy montázst, Ancsi havonkéni lebontásban :D

Kép


Évi,
ez bosszantó. De miért vettetek ilyen drága ülést??? Nem volt olcsóbb, vagy ennyire szupit akartatok???[/img]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Húha, micsoda időzítés :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Ancsi!

Isten éltessen sokáig!


Tami, Szonjabori, anett
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?