Új privát üzeneted érkezett!

Éhen ne halj! Akkor hogyan lesz babó! :lol: :lol: :lol: :lol:
Futás kajálni.

Zsuzsi,Te menj aludni!

Én meg megyek hajat szárítani. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Mindenki a dolgára, én meg leütöm magam a palacsintasütővel és alszok!!!!!


Szilvi, tartozol.Palacsin sütése villanyos vackon! :lol:


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Na,tessék.A laptetűn kiosztottam a feladatokat. :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: Jó kába vagy Zsuzsi. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Na, hajam megszárítva, főzelék kész, még el is mosogattam. Jöhet az angol. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló


Látom Benó már jár a fiukhoz...:)
Szomorú hogy nem segitenek neki,de tényleg fejnie kéne hogy induljon a tejcsi...
Azon meg ne idegeskedjen hogy még nincs,császár után minimum 5-6 nap,de mivel neki nem szopiznak igy tuti még több idő lesz,csak tartson ki és meg fog indulni!!!!
Nekem is 6 napra indult meg..:D

Ildó:sajnálom hogy igy lemondtál már a babáról...:(

Szilzi:sztem is teszt kéne lassan... :wink:

Zsuzska:palacsintasütő bejött...???...alszol???... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Voltunk ma 3 órát sétálni tecsoban,turiban,kinaiban,stb
Délután még megyünk postára is... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Volt itt ma Gergő keresztanyja,kérdezte hogy nekem megjött e már....
Mondtam hogy nem...erre közölte hogy vegyek tesztet,mert az arcomra van irva hogy babás vagyok.. :shock: :shock: :shock: :shock:

Pedig elárulom hogy a vonat most nálunk is csak hatvanig közlekedik egyenlőre.... :oops:
Bár Hatvan nagyváros,ott is születnek babák... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek fejni,aztán irány a posta...
Márti majd felcsengetek hozzád hogy mizujs...cuppp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én nem hiszem, hogy terhes lennék, se cicim nem fáj, semmi más jel nincs, viszont rohadtul úgy érzem, hogy rögtön elönt :oops:

Tancsu, mikor kellett volna most megjönnie? Szerintem inkább Te vegyél tesztet, mert Hatvan tényleg nagy város.. :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska, én segítenék a palacsinta sütésben, de csak annyit tudok, hogy én 9-11 es fokozton sütöttem, a nagy"platnis"részén és így jó lett :wink: Palacsintareceptet szerintem Neked nem kell küldenem :lol: :lol:

Ildikó, megszépülve biztos jobban megy az angol. Jó tanulást! :?

Márti volt már a védőnő??

Kép
szilzi
 
 


Mentem.

Kép
flóra 11
 
 


Én megyk lassan haza, mert ugye megyünk a meccsre! :D Holnap jövök otthonról, szerintem, bár marh sok dolgom van :?

Puszi :D

Ha bárki beszél Benóval, puszilom, mint Mindenki más is!

Kép
szilzi
 
 


Helló. Megjöttem angolról. Látom itt nem nagyon volt azóta senki.
Az angol ma jól ment,bár a mellékneveket nem tudtam. Azt mondta a nő, hogy az nem lesz a tesztben, erre belerakta. :? De minden mást tudtam. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sőt, még jól kiröhögtem magam, nagyon jó volt az egyik feladat. Tanultuk a helyhatározókat, alatt, fölött,mellett,mögött,stb. Kaptunk egy képet a kezünkbe, azt el kellett mondani a másiknak és neki le kellett rajzolnia, amit hall. Mikor mondtam a szomszédomnak, hogy az asztal alatt van egy férfi,ő hüledezett,de mondtam, hogy igen,rajzolja le. Erre rajzolt egy pálcikabábut az asztal alá. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Belőlem kitört a röhögés, de annyira, hogy a könnyeim potyogtak. :lol: :lol: :lol: :lol: Ez nekem olyan vicces volt,hogy a férfi egy pálcikabábu. :lol: :lol: :lol: :lol: Szerencsére már vége volt az órának,így nem volt botrány belőle. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Holnap du. megint angol, tehát gyorsan tanulnom kell.

Kép
flóra 11
 
 


Nem jön senki? 8)

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Benéztem picit. Tök jó, hogy Benó már látogathatja a piciket.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


írt a Benó sms-t. Azt mondja, 8 hetet kell max maradniuk, de hogy reméli, hogy 3 hét után jöhetnek majd haza. Ma már 2x vitt le a babknak tejcsit, most is feji,próbál minél többet kicsalni, nem adja fel. Nagyon ügyes! Becsületes anyuka. Azt írja a 8 hétbe beledöglik, de szerintem is kevesebb lesz az. De bármennyi is lesz, az egyik nap eltelik a másik után és elkopik az az idő is. :wink: A lényeg, hogy mindenki legyen rendben,aztán már egy boldog élet vérhat réjuk, ahhoz képest mi az a 8 hét. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok...:)

Ma nem nagyon volt időm,délután sétáltunk 2 órát,aztán hazajöttünk,jött apa is,beállitott barátnőm,inast totál lefárrasztotta..:)
Fürcsi és vacsi után teljesen elájult...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


írtam neki 2 hosszú sms-t. írt még vissza, hogy oké,kitart. Szegény, azért irtó rossz lehet benn a kórházban,de paradizs is már mióta benn van. Ez van,ki kell bírni a babok érdekében mindent.

Kép
flóra 11
 
 


Na pont most akartam irni hogy ki beszélt ma Benóval..:)

Ha irsz neki,akkor puszilom és nagyon ügyi,csak igy tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Biztos nem lesz az 8 hét,de ha mégis,akkor is hamar el fog menni... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megint írt! Mindenkit puszil, üzeni,hogy szeret bennünket és köszöni, nagyon sokat segítünk neki. :wink:
Zsuzsi,neked is üzent külön, hogy holnapra minden jót kíván. :wink: Még rajtunk is gondolkodik. :D

Kép
flóra 11
 
 


írtam neki, hogy mindenki puszilja és azt is, hogy nagyon ügyiés fantasztikusan jól végzi az anyuka dolgát. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Cupp Ildó...

Most olvasom milyen jó volt az angol...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Békázol?
Reméljük inas mais olyan jól alszik, ha így kifáradt. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Békázok,közben vagyok,ha vége akkor menek fürdeni...:)
már el is mosogattam,ma még vasalni akartam,de kicsit elcsúsztam időben és már nem sok kedvem...:(
Szerintem majd reggel,mert főznöm úgysem kell holnap,majd amig visszaalszik manó,azalatt kivasalok...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: :lol: :lol: Igen,nagyon jó volt. :lol: :lol:
Most meg tanulgatok. Mert holnap délelőtt orvoshoz megyek ellenőrzésre, aztán jövök haza főzni és délután megint angol. Nagyon kemény egyébként. Ha ilyen iramban haladunk, végül még valamit meg is tanulunk. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az a lényege nem???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem meg nem hozott fel a F. a pincéből krumplit. Azt sem tudom, hogy van-e még. És persze már alszik. :?

Kép
flóra 11
 
 


Gondolom igen. :lol: :lol: :lol: :lol: Csak nekem ez spanyolviasz egyelőre. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi:múlt hónapban szombat este fél10 környékén futottam össze pirivel,tehát gondoltam most is a hétvégén valamikor jeletkezik,de eddig semmi.....tehát 3 nap plusznál tartok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Délután már nem voltál a Mártival? Végül volt a védőnő nála, nem tudod?

Kép
flóra 11
 
 


Valaki azt is csak feltalálta,tehát annyira nagy ördöngőség nem lehet... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na képzeld....

A tegnapi sétánál Márti kinézte hogy milyen szép aranyeső van az óvoda udvarán...
Ma mentem arra és fényes nappal képes voltam lopni... :oops: aranyesőt neki egy szép csokorral...:)
Elmentem postára,aztán Mártiékhoz.....csengetek...semmi...:(:(:(
Hivom telcsin,hát nincsenek otthon,kirándultak......:(:(:(

Ezért csentem neki virágot???... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Békázol???????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: :lol: :lol: Nem baj,legalább ügyi voltál. :lol: :lol: :lol: És lett neked aranyesőd. :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Békázok,meg a Bálint is most meséli a napját,tehát 3 felé áll a két fülem és öt fele nézek. :lol: :lol: :lol: De még bírom. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Többiek vajon merre vannak????

Holnap irok majd Benónak is egy sms-t...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Csak 5??????????????????

2 szemmel minimum 6 fele kéne...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: :lol: :lol: Most a Bálint is beleélte magát a békába.

Na, az Emmáék is összevesznek végül.

Kép
flóra 11
 
 


Na jól van,nem tartalak fel még én is...:):):)

Élj családi életet nyugodtan ...:D

Még békázok,aztán úgyis mennem kell...:D

Szép álmokat,jóéjt...cupp...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na vége is lett,menek fürdeni..cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, béka vége.
Bálint el,ment vacsizni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


:lol: :lol: :lol: Mindketten megállapítottuk, hogy vége. :lol: :lol: :lol:
F. horkol. Megyek én is csinálok valamit,aztán még tanulok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Remélem mind csicsikáltok jó mélyen!!

Baromi jót aludtam délután, aztán elmentünk bevásárolni a kedvenc boltomba a pennybe, közbe jött az sms ,hogy barátnőmet felvették egy másik céghez, aztán hazafelé beugrottunk hozzájuk és épp munka előtt értünk haza. Pár percre belenéztünk a jéghoki meccsbe, Szilvi mi integettünk nektek! :wink:

Olvasom, hogy Benó már tejecskézik, csak így tovább! Akkor Benó a héten még hazamehet vagy jövő hét elején!?

Örülök Ildikó, hogy neked küldött Benó sms-t hogy üzen nekem! :D

Remélem holnap én is fel tudom majd hívni!!

Reggel egy gyors szundi,aztán indulunk!!!!!!!!!!! Délután vagy este még egy szundi! Ma használt Tancsu a palacsinta sütő fejbeverés! :wink:
Olvasom Tancsu a pirivárást! Izgi! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem mind csicsikáltok jó mélyen!!

Baromi jót aludtam délután, aztán elmentünk bevásárolni a kedvenc boltomba a pennybe, közbe jött az sms ,hogy barátnőmet felvették egy másik céghez, aztán hazafelé beugrottunk hozzájuk és épp munka előtt értünk haza. Pár percre belenéztünk a jéghoki meccsbe, Szilvi mi integettünk nektek! :wink:

Olvasom, hogy Benó már tejecskézik, csak így tovább! Akkor Benó a héten még hazamehet vagy jövő hét elején!?

Örülök Ildikó, hogy neked küldött Benó sms-t hogy üzen nekem! :D

Remélem holnap én is fel tudom majd hívni!!

Reggel egy gyors szundi,aztán indulunk!!!!!!!!!!! Délután vagy este még egy szundi! Ma használt Tancsu a palacsinta sütő fejbeverés! :wink:
Olvasom Tancsu a pirivárást! Izgi! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Kicsit dadogok!

Kép
muzsuzska
 
 


Szép napot minenkinek!

Nekem ma kezdődik az amire 20éve várok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, én sms-eztem Benóval,gondolom ezért említett egyúttal Téged is. :wink: De az eszében vagy!
És nekem is! Szorítok neked!

Ha fog szoptatni esetleg a Benó,akkor majd maradhat a babokkal benn. Akkor gondolom nem küldik őt haza. Bár gondolom a szopihoz a babák még sokáig gyengécskék lesznek. Bár ki tudja. Megkérdeztem anyámat, csak 1200g-mal született, burokban. Azt hitték,hogy nem él, mert nem is mozgott. Úgy hagyták őt. Egyszercsak az egyik asszony felkiáltott,hogy megmozdult. Na akkor szedték ki a burokból és kezdtek vele foglalkozni. És amilyen pindur volt, de a nagyi szoptatta őt. Érthetetlen, hogy életben maradt, szerintem kész csoda.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?