Új privát üzeneted érkezett!

Nem szeretem ha valaki ígér valamit és nem tartja be.Ha azt mondta de jön akkor ne ebéd után állítson majd ide.Mert ugye még nem jött.
Ja és tőlünk 100 méterre van a rendelő.

Amúgy fáradt vagyok talán ezért idegesít ennyire,mert ugye így se lefeküdni,semmi.

Kép
martik77
 
 


:lol: :lol: :lol: Ez jó, Zsuzsi. Nálunk nincs védőnő és nem is hiányzik. Sztem felesleges pénzkidobás az államtól.

Kép
flóra 11
 
 


Köszike Zsuzsi. Tudom, Te mindig ari vagy. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Timi, törpéből kettőt is elfogadunk!!! :wink: :wink: :wink:

Hamar kidobott az ágy, pedig holnap se fogok aludni sokat!

Képzeljétek úgy volt, hogy áprilisban nem indítják meg a termelést, erre tegnap bezengték, hogy 8.-án szerdán reggel elindul minden üzem! Ez a válságra nézve szuper, de nekem gond, mert így szarakodni fognak a szabimmal!!!!!
Beindul a vegyszerezés is, amit meg nem fogok szagolgatni!
Tehát meg fog oldódni a táppénzes problémám. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi, van más választásom? Megoldás lenne a tüszőrepesztő szuri,mert más bajom nincs, csak nem reped fel a tüszőm. Azt meg nem akar adni a dokinő. Tehát passz. Most menjek megint máshoz? Kezdjük elölröl a kivizsgálásokat? Megint elmegy vele fél év, amíg figyel, meg eredmények vannak fogy a pénz, mert mindenért fizetni kell és végül ő is kijelenti, hogy ő nem adhat, csak a meddőségi központban adhatnak ilyet? Akkor mi a fenének váltsak? A régi dokimat már majdnem rábeszéltem. Az legálabb kimondta, hogy igen, az segítene. Csak tovább nem lépett. :evil: Komolyan gondoltam rá, hogy esetleg hozzá még elmegyek, hiszen nem jelentkeztem tőle ki. Hátha most már hajlandó tenni is valamit. De előtte még megpróbálnám a mostani dokinőmet megfőzni. Vagy nem tudom mit csináljak. De egyszerűen nekem már nincs időm, ha valaki nem csinál valamit,akkor vége. És egyelőre senki sem segít. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Ma reggel vigyorogva jött a takarítónénink, és boldogan mondta, hogy lesz unokája és kettő!!!!!!! A csaj 5 éve szenved és most kapott Benó féle bogyót és ikrek lesznek! :wink: bár nem ismerem de olyan jó érzés volt!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, ha már ennyi pénzt adtál a dokinőnek akkor tessék őt főzni!!!!!
Mindenféle repesztőt és hormont ő is fel tud írni!!
Piri helyet érzel valamit?

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, hányadikán mész dokihoz? Nekem nem tudom miért 8.-a rögződött, de biztosan nem jól tudom,mert akkor már készülődnél.

Kép
flóra 11
 
 


Holnap fél 12-re megyünk!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


A ruhám már előkészítettem, Királyfinak van steril üveg a bakteriális tenyésztéshez! :wink:

Én meg előtte lezuhanyzom, kizuhanyzom, ennyi készület elég! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Semmit sem érzek, Zsuzsi. Piri nincs. Ez a baj, hogy nekem szuri nélkül már meg sem jön. Tavaly még megjött. Aztán ritkult, most már egyáltalán. A dokinő erre azt mondta, hogy pszichikai alapon van. :? Amit nem hiszek, mert most direkt arra állítottam be magam, hogy jöjjön meg, nagyon várom a pirit. Mert ő azt mondta, hogy én akarom,hogy ne jöjjön meg,azért nincs. :?

Kép
flóra 11
 
 


:lol: :lol: Akkor jól emlékeztem. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ja, meg kimossuk ma még a hajunkat! 2napja halasztjuk.

Ildikó sok minden nem fog történni, megkapom a menetrendet a recepteket ........... :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


És nem izgulsz?Vagyis hülyeség,biztosan izgulsz. Holnap mi lesz? Kapsz bigyókat meg szurikat?

Kép
flóra 11
 
 


Nem jött meg!! :evil: :evil: :evil: :evil: Tegnap volt egy pici, de azóta semmi! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A hasam szétmegy, fáj a derekam, de piri sehol! :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 


Mondogasd magadban , nem foglalkozol vele! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Ja, hajmosás. :? Én is az előbb mostam,de még vizes. A szárításhoz már nem volt lekienergiám. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


NEM izgulok!!!!!!!!!! Majd a doki rendelője előtt!!!!! :D

Szilvi, ilyen nincs hogy eláll!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi, Te is fiam Brútusz? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nekem is így volt egy napig egy pici valami azután elállt 9 hónapra!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Zsuzsi, van. Tegnap nekem is mintha egy alkalommal rózsaszínes lett volna a papirom, fájt is a hasam,reménykedtem,hátha megjön,mára a hőm is leesett, aztán semmi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.07 11:56-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Igazából, talán holnap fogok tudni valamit, de lehet hogy csak piri megjöttekor!!

Kép
muzsuzska
 
 


Márti, ezt akartam írni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én még mindig reménykedem hogy mind egy szerre babásodunk!!! Na jó én csúszhatok két hetet!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


hahó!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én ilyenben egyáltalán nem reménykedem Zsuzsi. :( Én nem tudom,mit kellene csinálnom, hiogy terhes legyek. Úgy látom a F.is nagyon alábbhagyott. Gondolom ő úgy látja,hogy nincs pénz, akkor hová kellene egy gyerek. Most beteg is volt, meg én is, de valamelyik nap molesztáltam őtés elfordult, hogy fáj a torka....Na ez olyan kifogás volt,mint a nőknél a fejfájás.... Vagyis szerintem inkább nincs is velem, nehogy véletlenül is teherbe essek. :?

Kép
flóra 11
 
 


Én vagyok,csak írtam és a babanet irtó lassú. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


:( :( :( :( :( :(

Kép
muzsuzska
 
 


Ideje lenne elővenni az Aviva tornáról is a könyvet, nem? Azt is csak megvettem,aztán nem használtam. :?

Kép
flóra 11
 
 


Reggel bevettem a magne B6-ot, most a folsavat és két falat kaja közt a dupla c-vitamint. :roll:

Ildikó, nem hiszem hogy F. erre gondolt!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát igen. :( :( :( :(
Pedig nélküle én csinálhatok akármit...... :(

Kép
flóra 11
 
 


Ideje!!!!!!!! :D :D :D :D Tornássz és ne gondolkodj!

Nekem beülti utántól nem szabad gondolkodnom két hétig! :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, te ma sztrájkolsz, szünet van a suliban, vagy betegszabin vagy?? :shock: Lemaradtam.... :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, szerintem nem akar babát. Elárulok még valamit. Annyira vigyáz, hogy ne süljön el, hogy rádiózáskor is csak ritkán kapok spermákat. :(

Kép
flóra 11
 
 


Én még húzom a betegszabit, így sztrájkolok. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Most csak a Ti kedvetekért kimentem és SEMMI!! :evil: :evil:

Én nem reménykedek már, de holnap megcsinálok egy tesztet és utána tuti elönt :wink:

Kép
szilzi
 
 


De lassan mennem kell.Még befejezem a főzeléket, megszárítom a hajamat,belenézek még az angolba, öltözöm és megyek.

Kép
flóra 11
 
 


Bodzasör hiányában iszom egy korsó piroskás bodzaszörpöt és megpróbálok visszaaludni!!!!!!!!

Itt a mini tescoba nincs bodzasör..... :evil: Szilvi, ha meglátnád milyen pici a hasad fognád a röhögéstől!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Alig van választék! Bezzeg a kiadó üzleteknek hatalmas termeket hagytak amik konganak mert baromi drága a bérleti díj!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, kezdj el cirkuszolni F. nek hogy akkor te már nem is akarsz babát! Verd át!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi,ma délelőtt annyit polvastamés ezek után nem értem, neked miért kell lombikoznod, miért nem elég neked az inszemnek az a változata, amikor egyetlen spermával megtermékenyítik a petét, de bent a petevezetékben. Azt írták, hogy ez még akkor is kivitelezhető, ha egyáltalán nincs az ondóban sperma és akkor a herékből szívnak le. Nálatok pedig van is.

Kép
flóra 11
 
 


Szia klotyó tündér, nagyon helyes ha reggel tesztelsz!!!!! legalább megjön, nekünk ez a csalink!!!!!4 :D

Kép
muzsuzska
 
 


A bérleti díj itt is húzós... Én nem is értem minek egy pici Tescot építeni, szerintem oda nem a napi kenyérért járnak az emberek :roll: De majd ha megyek meglátogatni a babáidat megnézem :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ildikó, nem olvashatsz!!!!!!!!!!!! Az se tesz jót!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én ezt már mondogatom egy ideje, hogy nyugodtan engedje el magát,hiszen láthatja, hogy úgysem esek teherbe. :?

Kép
flóra 11
 
 


Zavarjatok aludni!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, én nem értem a F-et.. Szomorú vagyok miattad-miattatok :( :( Az inszemhez is kell min. 8 millió sp., nekünk ehhez képest 5 millió van. Ott nem elég egy, csak a lombiknál, hisz inszemnél fellővelik a petevezetékbe a katonákat....

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi, a mi Tesconk sem nagy, de választék van. De mi egy kisvárosban élünk,ne is akarjunk nagyot. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Valamelyik keleti vallásgyakorlóknál van, hogy visszatartják a magokat és akkor 120 évig élnek! Lehet hogy F. ezt olvasta!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Én húzok ebédelni, mert már éhen halok!!!!

Kép
szilzi
 
 


Jó, aki a kicsi tescot nem becsüli a nagyot nem érdemli! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Olvastam olyat is,hogy egy párnak sikerült 5milkával is. :wink: Vannak csodák. Néha célba talál egyetlen sperma is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?