Új privát üzeneted érkezett!

:D :D :D

Kép
martik77
 
 


Lennt voltak a babáknál a Gy-val. A nagyobbik baba lett a Dávid a kisebbik a Kristóf. Eddig nem kaptak állítólag enni :shock: :shock: Majd holnap kezdik Őket cukrosvízzel itatni (ezt én nem értem). Dávidkának állítólag nem túl jó a tüdeje, de holnap reggel hattól három óránként mehet hozzájuk. Csak a gyerekek a fontosak, Ő jól van, most próbál aludni!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Az etetés az így van amennyire még emlékszem mikor a koraszül dolgoztam.Most nem az a lényeg,hogy egyenek hanem,hogy rendeződjön a légzésük meg ilyenek.

Kép
martik77
 
 

 
 

Az igaz, hogy sirdogál, de én hallom az erőt a hangjából és csak a kicsik a legfontosabbak!

Azt mondta Ő is, hogy nem terhelhetik a gyomrukat...

Kép
szilzi
 
 


Most megyek haza, szerintem holnap jövök már csak!

Puszi Nektek! :D

Kép
szilzi
 
 


Jaj,örülök, hogy tudtál vele beszélni. Én gondolom, hogy renbejön a tüdeje a kicsinek. Ezek szerint a másik jól van, arról nem mondta, hogy valami baj lenne. És az már jó hír, ha holnap mehet hozzájuk. Biztosan megérzik a babok is, hogy ott a mamájuk és lelkileg támogatja őket.

Kép
flóra 11
 
 


A Benó féle pozitív energiákat megfogják érezni!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Én lépek mára ennyi.Hátha jön még ma a Gy,de már nem várok.

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Jó éjt Márti! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Vissza jöttem még vissza olvasni.
Akkor végül is jól vannak a babák és minden rendben lesz. És holnaptól már Benó is mehet hozzájuk. Szerintem innentől kezdve gyorsan javul majd minden. :idea: :idea: :idea:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Sziasztok

Örülök hogy tudtatok beszélni Benóval és tuti jo lesz a lelki világa ha mehet a kicsikhez, a fiucskák pedig megérzik hogy ott van anya és gyorsabban fognak fejlődni...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu! Békázol Te is? :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Igen,békázok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lépek,mert be kell kennem a kezem,szét van száradva és most éppen szenvedek,mert nem tudom lehúzni a jeggyürüm...:(:(:(
Pocakos korom óta nem volt bedagadva az újjam... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szép álmokat,jóéjt...:)

Cuppp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jajj, de örülök, hogy végre jó hírekre jöttem! Lassan már talán Benókánk is megnyugszik! :) Dávid és Kristóf is erősödnek, és hamarosan haza is mehetnek a kórházból... dehát kell még nekik egy kis erő, mert még icipicik, és semmi más nem számít, csak hogy ők jól legyenek. És persze Benó is!

Olyan szép idő volt ma... képzeljétek, ma én is megvettem már mindent a csomagomhoz. :) Vagyis majdnem mindent, mert a Tena betétet csak rendelésre hozzák... Tényleg Márti, tudod, mekkorát érdemes abból venni? Képzeld, tegnap babalátogatóban voltunk. Dia baba március 13-án született... elképzeltem, hogy Ádámod is kb ekkora lehet, mint Dia... nagyon-nagyon édes a képeken, amiket föltettél. :):) Nagyon szépek vagytok!

Megyek aludni... :) Jó éjt Mindenkinek!
szheni
 
 


Jó éjt Tancsu!

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt Heni!

Kép
flóra 11
 
 


Én vagyok ma este az ügyeletes elköszönő, mindenkinek jó éjt kívánok. :lol:
Persze külön,mert mindenkire külön reagálok. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Jóreggelt...:)


Remélem mindenkinek olyan jó éjjele volt mint nekünk!!!!

Este elaludt fél8-kor a cicin,felsirt 11-kor,de csak pár korty tea kellett neki,meg volt egy nagy büfink,aztán aludt is.....ééééééééééééééés....reggel 6-kor kelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még én is elaludtam a hajnal 1 órási fejést,fél4-kor eszméltem fel...:)
Manócska jóllakott reggel,evett 230-at,visszatettem,vigyorgott,dumált,hasravágta magát,megölelte a maciját és alszik tovább...:):):):):):):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek is gyorsan megfőzök.......apának borsós-nokedli lesz,nekem meg tojásos-nokedli salival...:)

Később majd jövök még...cupp...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti:rokon ideért szerencsésen???

Ildó:remélem kipihented magad...:)

Heni:én nem Tennát vettem,hanem San Seni betétet,ugyanaz mint a Tenna,csak jóval kedvezőbb áron van,és a normált...:)
Nekem bőven elég volt...:)
Nálunk gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni ilyet.

Szilzi:reméljük ma elkerülnek a lökött ügyfelek,csak normális emerekkel kell tárgyalnod és laza napod lesz...:):)

Zsuzska:mindjárt itt a TI nagy napotok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timi:Törpe hogy alszik éjjel?

Benónak és a picúroknak pedig azt kivánom hogy minél hamarabb együtt lehessenek és ismerkedjenek..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Léptem,szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Kép
flóra 11
 
 


Köszi Tancsu, most nem vagyok fáradt, nincs miben elfáradnom. :D Ma dálelőtt hajmosás,főzés, angolozás, délután angol.

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!!

Heni szerintem is elég amit Tancsu írt,az tényleg árban is kedvező és a morm.méret is elég.Mondjuk szerintem betétből rengeteg kell.

És ha spontán szülsz akkor és lesz gátmetszés vegyél a gyógyszertárba BETADIN kenőcsöt és minden zuhanyzáskor vagy amikor úgy érzed kend be a gátmetszést.Sokkal hamarabb fog begyógyulni és tuti nem fog begyulladni,sem pedig fájni annyira.
Amúgy is betadin oldattal csinálják napi kétszer a gátkezelést,szóval te csak rásegítesz a gyógyulásra.

Kép
martik77
 
 


L.tesója tegnap hazajöt,még este fel is jött L.anyukájával.
Kis Vuknak hozott rengeteg ruhát,cumisüveget,popótörlőt,vízhőmérőt,kistányért szóval rengeteg mindent+adott25 ezer forintot,mert nem akart hülyeséget venni azt mondta inkább ránk bízza.
Dömének is hozott egy MP4-et(remélem erre vigyázni fog!!),nekem tusfürdőt,testápolót,L.nek parfümöt meg hűtőmágnest.

Nagyon oda volt a piciért. :D
Persze a nagy jelenetet a kis Vuk most a látogatásra tartogadta nem aludt sírt stb.Így éjszaka éjfélkor,fél3kor ésfél6kor kelt enni és aludt is vissza. :D

Kép
martik77
 
 


sziasztok
valaki majd küldje el nekem benó tel. számát

mi tegnap voltunk esztergomban a munkahelyemen. ledadtam a pairokat a gyed-hez és megkértem öket, hogy segitsenek az egyik pótlapot kitölteni a családi pótlékhoz, mert hiába vagyok magyar, nem tudok magyarul :roll: . de kiderült, hogy ök se :twisted: :twisted: .
amig én bent voltam Törpe az apjával volt, sétáltak, nézegették az autókat. a gyártásba nem mentem be, féltem, hogy már éhes és megy kint a cirkusz, de minden oké volt :lol: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


hali küldöm pü-be :D

Kép
martik77
 
 


heni: én a dm-ben vettem jessa extra betétet /piros-fehér a zacsija/ és nagyon jó volt. hosszú és széles és vastag.nálunk ha term.szülsz a gátseb miatt nem használhatsz bugyit /igy hamarabb is gyógyul/ és ez nem esik ki, ha sétálgatsz, szóval ajánlom és nem is olyan drága.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ügyesek vagytok lányok a babokkal. :wink: Reméljük ma már Benóis kiveheti a részét belőlük,legalább egy picikét. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


tancsu: hál Istennek nincs okom panaszra.pl. tegnap este 21-kor elaludt, reggel 6,30kor ébredt, szopizott és vissza aludt 8,30-kor, kicsit dumáltunk, és még most is alszik. és majdnem minden napunk igy néz mostanában ki. :lol: /csak idöbeni eltérések vannak néha/
szóval nem panaszkodhatom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timirosicka 2009.04.07 08:52-kor.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Elküldtem Timi a telcsi számot.

Ma jön a védőnő,csak azt nem tom mikor ér ide. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


köszi márti
amúgy mi van veletek?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok :D

Jöttem új hírekért gyorsan, de látom még nincs új! :roll: De ma már reggelé hatkor mehetett hozzájuk és utána három óránként és ez ngyon jó! :D

Mindenkinek szép napot, én is leszek ma, de ugye munkából, így vagyok is és nem is! Ma megyünk hoki meccsre! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Timi, Törpét tartsd meg szerintem :lol: :lol: :lol: Nagyon jó baba! :D :D :D

Márti, ma miért megy a védőnő? Múltkor nem ott volt Ő is a dokinál?

Kép
szilzi
 
 


meg is fogom és rendelek belölle még 1-et /majd késöbb/ :wink: :wink:

és nektek is ilyet kivánok :lol: :lol: 8) 8) :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Lányok, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a segítséget!
Márti, remélem, a védőnő csupa jót fog mondani majd. :)

Benóról úgy látom, nem nagyon tudtok újat. Én nem merem felhívni... nem akarom zavarni. Van most mit kipihennie, úgyhogy jövök Hozzátok informálódni. :) Most megyek a postára...
Puszi mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Timi köszi jól vagyunk,csak egész időmet lefoglalja a fejés.DE legalább van tejem!!Persze még így is pótolnom kell a Tancsuéval.

Minden héten 1x kijön a védőnő és havonta 1x kell a dokinénihez menni.
Mi voltunk múlthéten ,de a héten lesz 1hónapos!!és ezért menni kell oda is csütörtökön.

A védőnő csak ált dolgokat kérdez,pl,hogy eszik a bab van e széklete,az milyen meg ehhez hasonlókat.A dokinéni meg azt nézi mennyire fejlődött

Kép
martik77
 
 


most beszéltem benóval
minden rendbe van velük
a fiúkat még most sem foghatja meg.
nem szoptathat, azt mondták neki, hogy fejjen, de semmibe nem segitenek neki.
azt mondta, hogy nagyon jól esik neki, hogy hivjuk öt
nyugodt volt a hangja, már jobb a kedve :wink:
azt mondta azért sir, mert rossz látni a piciket az inkubátorba a csövekkel

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


És hány hónapos koráig jár ki a védőnő hetente? Gondolom nem túl sokáig... :roll:

El is hiszem Timi, hogy egy ilyen babából bevállalnál mégegyszer! :wink: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


De jó, hogy van újabb hír! :D :D :D Egyre jobban erősödik majd Ő is és a babák is! :D :D :D Nekem is mondta tegnap, hogy nincs teje, illetve nem nyomogatta eddig...

Kép
szilzi
 
 


Nos,utánanéztem,nálunk hogyan van a lombikkal. Az van, hogy nálunk semmit nem fizet a biztosító. Csak akkor fizeti az első 3 ciklust, ha nagyon indokolt eset, vagyis nincs egy petevezeték,egy petefészek, vagy a spermák száma annyira kevés,stb, de akkor is csak a nő39.életévéig. Tehátén mindenképpen kiesek ebből. Az ára pedig kb. 1 milka körül mozog. Gyógyszereket pedig senkinek sem fizeti meg, tehát az plussz. Na, szal ezért nem megyekén Pozyonyba kivizsgálásra, mert felesleges. Nekünk nemhogy ennyi nincs, de a tizede sem. :( Nos, ebből látható, hogy miért mondtam le a babáról. Normálisan nem jött össze, pénz meg nincs. Itt a vége, fuss el véle. Ennyi volt az álmodozás, a vágyakozás,ideje tovább lépni.

Kép
flóra 11
 
 


Kidobott a babanet. :evil:

Benónak örülök, hogy haladnak,lassan biztosan rendeződnek a dolgok körülötte. A tejcsi is be fog indulni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Nem tom pontosan meddig jár ki a védőnő,de ha így fog mint most(még mindig nem jött :x )akkor inkább ne járjon.
Gondolja egy fél napot arra szánok,hogy őt várjam??
Fejnem is kell megint.
Ma fáradt vagyok tele van a tö... mindennel. :?

Jaj de örülök,hogy benó kicsit összeszedte magát.

Én mondtam,hogy ilyen szemetek az eü-ben.De pont egy ilyen helyen??Miért nem segítenek??

Kép
martik77
 
 


Szegény Benó,pedig még tapasztalatlan is, igazán kellene neki a segítség. :?

Kép
flóra 11
 
 


Timi,olvasom, hogy Törpe milyen jól viselkedik. :wink: De ő mindig is egy nyugodt babóca volt. :D Egy éves kora után jöhet a másik. Ne halogasd sokáig.
Tancsu, Te sem. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Márti, ez a védőnő felháborító! Sose jön pontosan. Mondd meg neki, hogy legközelebb, ha ilyen szép idő van, akkor nem vársz rá,mész a kicsivel a levegőre, megtalál kint. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, Ildikó, így elhiszem, hogy nem mentek lombikra.... :( Képes leszel lemondani a babáról?

Márti, ha mindig akkor jön amikor neki jó, akkor tényleg nem kéne sokáig mennie :roll: Unokatesómnak is ez volt a baja, hamar le is szoktatta róla a védőnőt! :oops: Én is nagyon hülyén keltem ma Márti, de tudod, ha mind a ketten hülyén kelünk, akkor az másnapra elmúlik... :wink:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!!!!

Köszi Timi az új híreket, délután vagy estefelé én is felhívom.
Láttam, hogy az ifjú apát nem láttam!

Márti, nálunk is utálják a védőnőket!! Piszkosul okoskodnak, van amelyik mindig ebédidőben jön. Az egyik apuka megkérdezte, kér ebédet, ha nem többet ne jöjjön ebédidőben!!! :D :D Nem is ment!

Kép
muzsuzska
 
 


Veszünk lottót és Ildikót befizetjük egy lombikra!!!!!!

Szilvi, telefonáltál?

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?