Új privát üzeneted érkezett!

Igen ,Ildikó én is így gondoltam! :wink: Szilvi már elcseréltem a vegyszeres munkát az "új" kollégával adminisztrációsra! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Lassan egy órája írta a Márti, hogy beszél a Benóval. :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Szóval csak 3 után ill 5-6 ig láthatja őket.Kérdezte a dokit,hogy mi várható mire az nagy bunkón azt mondta még bármi lehet!! :x

Sír egyfojtába mert magát hibáztatja azért,hogy hamarabb jöttek a babok.Mondtam,hogy ezt gyorsan felejtse el.

Hívtalak Zsuzsi,hogy mi van de4 a telód ki van kapcsolva így hívtam Tancsut de ő meg sétál.

Kép
martik77
 
 

 
 

Hú, tényleg ki van kapcsolva!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Senki nem zavarja aki felhívja mindenki csak lelket önt most belé.Próbálta azt mondani nekem,hogy már csak arra gondol,otthon milyen jó lesz de halottam a hangján milyen rosszkedvű,el-el csuklott a hangja. :( :( :(

Kép
martik77
 
 


:evil: :evil: :evil: Nagyon rossz helyen szült Benó! Nem hinném, hogy minden kórházban ilyen hülyék lennének. Itt úgy néz ki, ez a szokás, hogy a pácienst lenézik, semmibe veszik. :x és akkor mi van a szopival? :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.06 15:32-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Én mondtam.Akartalak hívni,hogy kidobott a net meg hátha te okosabbat tudsz mondani neki mint én. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Azt mondta az se érdekli ha otthon tápszer lesz csak már otthon legyenek és nézhesse őket ahogy édesen alszanak. :)

Kép
martik77
 
 


Most már teljesen mindegy hogy történt, hogy nem a babok kint vannak. Nem értem, Benó és Gy. annyira meg vannak szeppenve az orvosoktól hogy nem merik lerendezni őket!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benót a héten haza zavarják a babok meg még egy hónapot bent lesznek??? Szerintem.....

Kép
muzsuzska
 
 


Na, de ez hosszú távon nem elviselhető.Valamit lépni kéne. Nekem is a Péterem egy hétig inkubátorban volt,aztán még másfél hétig nem volt velem egy szobán,de ott lehettem vele egész nap.A szobám is nem messze tőle volt. És szoptathattam is. 3-4 nővér is segédkezett minden szopinál, mert tele volt csövekkel a gyerek,de mégis szoptathattam.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, ha nem szopiznak,ez várható. Én szoptattam,tehát egy hónapot feküdtem bent a Petivel. De ez így a normális. Ha a babok maradnak, ő meg jön haza, abba beleőrül. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.06 15:41-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Nem tudom,de most mennem kell.

Majd még jövök.

Azért írtam hátha te tudnál valami okosat mondani Benónak vagy rápirítani vagy mit tudom én.Én nem vagyok jó ilyenbe.

Kép
martik77
 
 


igen, Ildikó ezt így kéne ahogy te csináltad!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benónak beszélni kéne vagy Gy.kának azt osztályvezető főorvossal, hogy mégis ez milyen dolog segítsen már nekik!!! Először szépen aztán durvábban! Van betegjogi képviselő is a kórházakban,ő is tud cirkuszolni! Tőlem még azt is megkérdezte,hogy kényelmesen fekszem e! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Holnapra már akár fél napokat is a babokkal lehet Benó! Ha a hasa birja!
Lányok én ki vagyok akadva teljesen!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Ha nálatok ilyen is van, akkor van kihez fordulni. Ez egy áldatlan állapot. :? És mi az, hogy még bármi történhet?!!! Sose szabad ilyet mondani egy kismamának! Mondjuk nekem is azt vágták a fejemhez, mikor a Peti állapotára kérdeztem,hogy imádkozzak,mert csak a csoda segít. Ez is hasonló válasz. Na de köszönöm szépen az ilyen válaszokat! Semmi konkrétum. Miért nem ülnek le Benóval és Gy.-val és mondják elnekik tüzetesen,hohy mi várható,mik a veszélyekde mi a pozitívum. Akkor könnyebben viselné.

Kép
flóra 11
 
 


Húúú az nagyon gáz.... :cry: :cry: Abba tényleg belebolondul ha hazaküldik a fiúk nélkül, de szerintem sem fogják engedni, hogy maradjun velük :cry:

Kép
szilzi
 
 


Várj,ezt most nem értem.Beszéltél Benóval? Vagy ki mondta, hogy holnaptól fél nap?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, igazad van, bekéne menniük a főorvoshoz vagy akárhová! :evil: Látod Ildikó, lehet, hogy nálatok mégiscsak jobb az egészségügy! :wink:

Kép
szilzi
 
 


A kismamát nem fogják bent tartani! Ilyenkor azt szokták csinálni, hogy anyuka mindennap bemegy a kórházba, simogatás, pelenkázás, szoptatás .
Szilvi, gáz ez mindenhogy!

Márti, most az egyszer én nem fogom píritani Benót, ott van Gy. ő az apa, a családfő, majd ő intézkedik!
Van elég baja Benónak és mennyi lesz is! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Vagy akkor még jobb volt a helyzet.Ne feledjük, hogy ez 18 éve volt. :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Nem beszéltem Ildikó senkivel, de így logikus,hogyha tud Benó mozogni, akkor odamegy a babokhoz!!! Olyan nincs hogy nem engedik be, másik az milyen járvány van most egy kórházba???????? :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Na,várjuk meg az estét. Hátha este Gy. hoz majd megnyugtató híreket. Reméljük észbekap és intézkedik.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem se pirítsd le a Benót ha felhívod :? Nem hiszem, hogy most ezzel jót tennénk neki! Ott a Gy., a szülei, Ők csak intézkednek valamit! :shock: :shock:

Kép
szilzi
 
 


Na igen.Ezen akadtam ki én is a legjobban, hogy ő szegény lement és mégsem engedték be. Ez milyn eljárás? :evil: Én még ilyet nem hallottam. :x

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi, én holnap hívom fel! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Mentem pakolni, mosogatni........KÉsőbb benézek! Telomat bekapcsoltam.

Kép
muzsuzska
 
 


sziasztok lányok!!

először is gartulálok benóéknak láttam a fiúkat és gyönyörűek...
mindenkit üdvözlök
mi jól avgyunk babák jól avnnak fejldőnek és mozognak 2hete voltam UH-án akkor a fiúk800grammosak a leányzó 650-700körüli voltak

puszika és vigyu magatokra

Kép
paradizs
 
 


De jó, hogy benéztél Zsu! Örülünk,hogy jól vagytok. Vigyázzatok magatokra. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Engem kidobott a net és nem is tudtam visszajönni! :(

De jó, hogy Paradizsék jól vannak! ekik még sok idő van vissza! :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!
Mi történt? Visszaolvasok.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló

Látom Márti csak ideért a hirrel....
Jókor hivott hogy elment a netje,irjam meg mit beszélte,én meg kint vagyok sétán...:(
Mivel tudtam hogy nincs a babokkal igy hivtam Benót,tényleg nagyon kivan szegényke,most szüksége van minden bátoritó szóra....
Sokszor alig hallom mit mond,mert vagy csak suttogni mer,vagy éppen elcsuklik a hangja...
Tényleg semmi jót nem mondott neki a doki,sőt inkább semmit,még csak azt sem mondták hogy most fogytak,hiztak,stb...
Mondtam hogy simogassa meg a nevünkben,de azt mondta hogy nem nyúlhat hozzájuk,nem foghatja meg őket,igy nem is szoptathat...:(:(:(

Beszéltem egy ismerősömmel,ő is koraszülöttön dolgozik,csak itt nálunk,mondta hogy nagyon szigorú látogatási rend van,sőt ha éppen valamelyik babát vizsgálják éppen,vagy új felvételes van,akkor senki nem mehet be sem,tehát elég gáz...:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu. Hát ez elég szomorú, hogy így van. De attól még az esélyekről beszélhetnének a szülőkkel. :?

Kép
flóra 11
 
 


Nem lesz semmi baj, én érzem!!!!! Egész eddig csak bánkódtunk itt, pedig a Benó "POZITÍVSÁGOT" várna tőlünk! Mi higgyünk a legjobbakban, aztán majdcsak elrendeződik minden! Én is megcsörgöm, ha tudok vele beszélni jövök.

Kép
szilzi
 
 


Persze, hogy nem lesz semmi baj!!!
:idea: :idea: :idea:
De azért én úgy aggódom :idea: :idea: :idea:
Szilzi hívtad Benót? mert én is felhívnám, csak nem akarom zavarni.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


5-től 6-ig megint a babokkal van,ennyit tudunk...Mondtam én is neki,hogy minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az jó Szilvi. Csörögj neki. :wink: Én csak sms-ben kommunikáltam vele.

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon lassú ez a vacak oldal. :x

Kép
martik77
 
 


Na lépek fürdetni,stb....

Este jövök...cuppp...ugye lesz itt valaki????.... :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ezt mondtam,hogy minden bátorító szóra szüksége van.

Kép
martik77
 
 


Szerintem is minden redben van a babok körül, de mi a fenének ijesztgetik őt? :? Vagy attól tartanak a dokik,hogy ha nem készülnek fel mindenreés esetleg valami előjönne, akkor nehogy azt lehessen mondani, hogy azt mondták,minden rendben van? De senki sem várja, hogy azt mondják, csak mondanák el az igazat,csak a ténseket akarja hallani szerintem Benó is. Mint hogy a tüdejük mennyire fejlett, annak ellenére, hogy koraszülöttek,egyébként egészségesek-e,híztak-e meg ilyeneket.

Kép
flóra 11
 
 


Persze,leszünk Tancsu. Én most csüngök a fórumon, minden percben kíváncsi vagyok Benóra,hogy van. Remélem hamarosan jobban lesz,ha kicsit lehet a babokkal.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi, beszéltél a Benóval?

Kép
flóra 11
 
 


Benó ki van kapcsolva, majd este még próbálom hívni vagy délelőtt! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Vagy csak lemerült.Vagy pihen.

Már vége a látogatásnak. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Az lenne a legjobb ha pihenne! Így idegileg nem fogja bírni, pedig kell!!!! neki. Gy-t nem hívod fel Márti? Hátha tud valamit...

Kép
szilzi
 
 


Igen, Gy. jöhetne ide is kicsit. Nagyon aggódunk és érdekel minden apró hír.

Kép
flóra 11
 
 


Persze aztán meg zaklatom az lesz.Nem várok inkább én is.

csak jön ma is.Vagy lehet tele van a töke neki is és nem miránk kíváncsi elsődlegesen,hiszen mi csak a második családjuk vagyunk.

Kép
martik77
 
 


Most beszélek Nórával!

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?