Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.26 15:13-kor.
Vendég
 


Bíbi: nálunk most ez a menő...tudom-tudom FP.....

ezzel pakolászik félórákat...cumit egyikbe-másik cumit másikba...kisgolyót ebbe...kulcsot a másikba... Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Ma nyugis napunk van így tudok írni egy kicsit, mert már megint jó rég nem írtam.
Héha azért szoktam olvasgatni, mi van veletek, csak reagálni nics sok időm.

Nagyon cukik a babák szinte hihetetlen, nemrég születtek és már mekkorák. :shock:

Sirkici:
Nektek is mindíg olyan jó képeitek vannak Niki babáról, mint Betsynek a fiúkról.
Már nekem is jó lenne csináltatni ilyen jó kis képeket Domiról.
Jó, hogy nektek apuci csinálja.
Én folyton fotóztatnám.

Nóri:

Gratulálok az első mocorgáshoz!
Nemsokára már apuci is érezheti!
Nekem a 16. héttől folyamatosan mocorog, de csak ezen a héten érezte apa is.
Na de úgye nekem 2. baba.
Én is jövő héten megyek a 18. hetes ultrahangra, majd felrakhatnád az eredményt, hogy össze tudjuk hasonlítani.



Eddig úgy néz ki, hogy ismét kisfiúnk lesz, de még várom a 18 hetes ultrahangot.
Bár nem lepődök meg, ha megint fiú, apa családjában 17- ből 15 fiú... :roll: :?
Kicsit szomorú vagyok, mert több babát nem akarunk és rossz, hogy nem lesz kislányunk.
Viszon jó oldala is van a dolognak, 3 pasi fog kényeztetni itthon. :D :D :D
A lényeg, hogy egészséges a kis ficánka!
Csak épp fiú nevünk nem lesz...

Kép
Kép
sz.niki
 
 

 
 

Nóri: Ez szupeeeer! Hogy is van? Bugyborékol, kapirgál, rúgdos? Tök jó, hogy megvan az első megnyilvánulás. Én annyira vártam az első rúgást, hogy csak annak a dátuma maradt meg a fejemben.

Bíbi: Én jó ideig nem tudtam, melyik a "jó" oldal. Csendben mondom csak. :wink: :oops: :oops: :lol:

Hahaha....Az tuti, csak nem a laptetőtől. 8) 8) 8)

Sztem vannak a Fakopáncson jó dolgok, én már névnapjára is rendeltem egy rakás dolgot, annyi idős volt kb., mint most Bíbi. Lassan jöhet nektek a formaválogatós, babataxi/kismotor, építőkocka (ha még nincs), ceruza - valami puha..... stb.

Gyabi: Nagyon édi a vonalzódon Banditád. Nagyfiús.

Niki: Gratula a kisfiúhoz! :P :P Lehet ott még hármaska, nagyon fiatal vagy! :wink:
jaimee1
 
 


Na tessék a kopi kép, felhívnám a figyelmet a pelenka nélküli kisgatyára!!!!!

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee:nem bugyborékol, csak apró kis dobolás, meg néha viszket belülről...de mondom, az elmúlt két napban 2 szer éreztem, de csak álló helyzetben. :wink:

Niki:köszi!A hasonlítás szerintem teljesen felesleges, úgysincs két egyforma baba, az orvosodra hallgass inkább. :wink:

Ha képet tudok, majd hozok.(merthogy a 2 genetikai uh-n kívül 4d-re is megyünk csütörtökön)
Vendég
 


Csajok, körkérdés:ki meddig dolgozott?
Én júliusig tervezem.
Vendég
 


Gyabi: Imádnivaló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: kedvet kaptam boltba rohanni kisbugyikért. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóri: Úgy érted júli 1-ig? Mert az sztem pont jóóóóóó!
Ezt előre egyébként nem lehet eldönteni, attól is függ, ki hogy bírja. Akárhogyis....szvsz az utolsó 8 hetet érdemes kivenni. Dolgozni még lehet eleget, Egyeskét meg egyszer várja az ember. Amúgy én a 29. hétig melóztam, jó volt úgy. Nekem.

Drukkok mennek folyamatosan.

Csajok, Szirka naplóját olvassa valaki? Most látom nagy örömmel, hogy kistesó született. :P
jaimee1
 
 


Gyabi, hát ez kész! :lol: Igazi kispasi!
Mondjuk ez a játék egész tetszik! :lol:

Köszi a többi ötletet is.

Én nem dolgoztam, de várom már a 4Ds képeket nagyon!

Apám, 17ből 15? Nem semmi!
Vendég
 


Jaimee:köszi! 8)
Ja, emlékeszem a tiedre...(mr gyapjúra meg pláne) :lol:
Hát igen, július 1 vagy 15, hogy kijön.Itt bent az irodámba többet pihenek, mint otthon...mert otthon állandóan jövök megyek, teszek, veszek, sütök, főzök, kert, kutyák...nincs megállás sosem.Én itt pihenek bent. :oops:
Nem olvasom azt a blogot, de örülünk minden bébinek! :wink:
Vendég
 


Nóri: :lol: :lol: Igen, bár az még az első trimben volt. És képzeld, azóta külön irodába költözött. Hogy ez nem jutott neki eszébe hamarabb..... :lol: :lol:

Hamarosan rúgni is fog a Kiscsaj. 8) De jó móka lesz!

Szirka Downos kislány.

Niki: Most hogy belegondolok, nálunk sok az egy fiú- egy lány párosítás.

Betsy: Előfordult nálatok, hogy besárgult valamelyik srác a répátó vagy sütőtöktől? Fogadok, nem.....De ha mégis....mennyi idő alatt "sárgultak ki"???

hinnye, Réka nekiesett a fikuszomnak, szép hétvégééééét!
jaimee1
 
 


priviben tisztázva... :wink:
Vendég
 


Gyabi, Betsy, Jaimee,
nagyon jók az új vonalzóitok! :D

Képdicséreteket mindenkinek köszönjük!

Nóri,
gratula a mocorgáshoz! Elméletileg tényleg 4,5 hónapra rá meglesz a picúr, bár nálunk nem jött be, később lett meg! Hiába, Niki semmit sem siet el!
Eredményekhez drukk!

Niki,
kösz! Meg is látszik, hogy apa fényképész, Niki képei nem férnek rá egy dvd-re, na meg az már 14 albumot telepakoltunk, meg van egy, ahol a legjobbak vannak külön a műtermiekből, meg még rengeteg van a gépen, amit meg sem csinált. Nekem már néha az a bajom, hogy mennyit csinál! :lol:
Már nemsokára mehetsz a 18 hetes uh-ra! Kisfiúhoz gratula, bár érthető, hogy kicsit szomorú vagy, de biztos el fog múlni, amint megszületik a kicsi, és Dominak is jobb lesz kisöcsivel játszani talán. Majd mindenképpen jelentkezz az uh után is!

Gyabi,
Bandita annyira édes! :lol: És hogy hogy nincs pelus? Lemaradtam valamiről?

Ajándékötleteket én is szivesen olvasom! Anyu már lestoppolta a kisbicikli, motorféleséget, igy mi még tanakodunk, legalábbis én, apa azt várja, hogy én találjak ki valamit! :twisted:
sirkici
 
 


Sirki:Nem hiszek a statisztikáknak, a jónás féle hülyeségnek, holdállásnak...stb.Már sokszor megszívattak sok mindenkit.Én Vágó István szkeptikus klubbjába tartozom félig-meddig. :lol: :wink:
Vendég
 


Jaimee:

Hármaska nem leszaz tuti!
Két rosszcsont fiú bőven elég lesz, én 3 babát soknak tartok, nameg az is fiú lenne... :roll: :D
Az jó, ha nállatok vegyesen vannak, akkor jól indúltok majd az öcsihez.


Nóri:

Csak hallottam olyat, hogy a fiúknál magasabb az afp eredmény mint a lányoknál, bár én ezt hülyeségnek tartom, de azért megnézném.
Az csak természetes, hogy nincs két egyforma baba, de ez így van jól, a lényeg, hogy egészséges legyen!
Mi nem megyünk 4d- re itt Miskolcon, nem valami jó, Dominál csalódás volt, de már én is láttam szupi felvételeket.
Drukk, hogy a tiétek jól sikerüljön!!!
Képet mindenképp tegyél! :wink:

Bíborlány:

És azt, még nem is írtam, hogy az a két lány más apától van, csak az anyuka ugyan az.
Szóval lehet mondani, hogy csak fiúk vannak a férjem családjában.
Neki is egy bátya van, hát kíváncsi leszek, hogy majd nekik lesz- e lányuk.
Sajna kicsi az esély...

Sirkici:

Nekünk is van sok kép Domiról, csak sajna mind a számcsin, alig nyomtattunk ki párat, vagy ha nyomtattunk is az ajándékba ment.
Párat azért megmentek magamnak mindíg.
Én örülnék a sok sok albumnak!!!!
Olyan jó nézegetni!!!!!
Niki a végén fotómodell lesz :wink:
Ha minden igaz kedden megyek tanácsadásra, ott megkapom az eredményt, és aztán ultrahang valamelyik nap.
Kicsit érdekes lesz, mert akkor fogok először találkozni a fogadott dokimmal...
Hát remélem tényleg olyan mint amilyennek elmondták, nem akarok mégegyszer hentes kézre kerülni. :evil:

Ma nagyon jó napom van, sikerült a nyaralásunkat lefoglalni, Balatonlellére megyünk egy hétre júliusban, már alig várom.
Csak ki tudja mennyire fogom élvezni nagy pocakkal...
Na megyek puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sirki: nem maradtál l semmiről, délután 6 után egészen fürdésig így van csak egy kisgatyában.

Bíbi: Íme a játék lényege: Kép


Mai kedvenc:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nóri,
igen, ezzel én is egyetértek! A mindenféle praktika, stb., nálam sem vált be, sőt, majdnem mindet megcáfoltam! :lol:

Niki,
én is örülök azért a sok albumnak, csak néha sok majdnem egyforma képet is megcsinál apa, de amig birja, csak csinálja. Niki meg tényleg máris nagyon fotómodellként viselkedik, ha fényképezik bele nem pislant egyszer sem a vakuba, pedig mi pislogunk ott mellette, meg hagyja magát, már kicsinek is hagyta, hogy "nyúzzák", ilyen póz, meg olyan póz, nem is nyafog, élvezi az egészet. Most utoljára is az uncsitesója, aki már 2 éves alig mert leülni, letérdelni, stb., Niki meg csak mászott ott, nagyon otthonosan mozgott a műteremben...
Remélem jó dokit kapsz most, majd jelentkezz! De ha nem is mész 4d-re, akkor olyan jó uh gépen nézték, hogy biztosra mondják, hogy fiú?

Gyabi,
és addig nem is pisil be, meg ilyenek? Nagyon ügyes! Ez a kép is nagyon jópofa! :lol:
sirkici
 
 


Hali!

Nóri: gratulálok a pillangó kisasszonyhoz! Én annyira szerettem amikor rúgdosott. Bár ez rossz kifejezés, mert Alexi nem volt egyáltalán rúgdosós, inkább úszott és mocorgott jobbra-balra. Olyan furcsa, hogy már 19 hetes kismami vagy...Hogy bírod? Szerintem ne vidd túlzásba a munkát! Amint tudsz kezdj el sokat pihenni és élevzni a pocakosságot! Utána babócával már nehezebb lesz hasonlóan lazítani!

Niki: ne szomorkodja a kisfiú miatt!:) Tényleg 3-an fognak kényeztetni!:)) De jó, hogy Ti már le is foglaltátok a nyaralást!! Mi még mindig nem tudjuk merre menjünk!

Jaimee mami: nyaralás téma pocakosan? Ha esetleg csak ősszel jönne a bébi az sem baj, mert akkor egy hatalmasat csavargunk külföldön...:) Húsvétolni viszont Hévízen fogunk és már nagyon nagyon várom. Most kaptuk meg egyszerre a Neisvac+Prevenal-t, és Alexikém teljesen étvágytalan. A helyzetet tetézi, hogy az arcán bevérzések lettek mellékhatásként, szóval megint izgalmas napok voltak. Vittül vérvételre, stb...Szerencsére most már múlik...Tehát örülök a kilátásba helyezett pihinek...Sárgaság: volt nálunk csak zöldfélékkel etethettem 1 hétig és rendben lett. Nálunk a sárgabarack volt a bűnös...

Betsy: köszi a segítséget előre is, teszek fel majd képet a nyusziról! Egyszerűen lehetetlenség ilyet kapni...


Egyenlőre egy friss fotó az én kis rosszcsontomról:
Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni, nem is kicsi már a rosszcsontod, tiszta nagyfiú, nem semmi!

Gyabi, most hülyén érzem magam, Bíbi nem pakol semmit, legalábbis befelé nem. Szekrényeket, fiókokat rámol kifelé, a játékait is egy mozdulattal kizúdítja a zsákból, de hogy valamit befelé rakna, áááá, ez csak álom! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Heni: :D
Jól vagyok, köszi, de nekem ez a munka a pihenés, mert otthon állandóan pörgök (kertes ház), szóval amíg lehet, maradok melózni!Amúgysem vagyok az a láblógatós, otthoni üldögélős típus, meg is őrülnék, ha nem csinálhatnék semmit. :wink:

Ui:most is az irodába vagyok... (a munka hőse címre pályázok ebben a hónapban is)
8)
Vendég
 


Tudja valaki mi történt Jaimee-nél????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
nem tudom. Csak nincs valami baj?
sirkici
 
 


Írtam neki emilt, smst, de még nincs válasz. De talán ha tegnap este írt a blogba, nem olyan nagy a baj! Jaj Istenem, remélem!
Vendég
 


Kukuccs, csajok! Életjelet adok!

Köszönöm az aggódást, apukám van kórházban, most egy kicsit jobban van, én meg - átmenetileg talán - de ismét beszámítható lettem. Huhhhh....úgy aggódtam, hogy tragédia lesz a vége....

Bíbi: Köszi az sms-t, drááááága vagy. Hónapok óta egy vas sincs a telefonomon...bocsi, hogy nem válaszoltam. :oops:

Nóri: ?

Ki hogy van?
jaimee1
 
 


Jaimee,
apukádnak jobbulást!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Szerdán megvolt a genetikai ultrahang, minden rendben az afp 0.56 lett szóval minden oké.
Hatalmasatt nőtt a baby el sem hiszem, hogy ekkora...
Na és hát ugye, már egyértelműen fiú, apának ketten is bizonygatták, hogy ebből már nem lesz lány.
Lassan beletörődik. :roll:
Neve még mindíg nincs a babának, nem tudom mi lesz, a kicsi férjemnek semmi sem tetszik.
Találkoztunk a dokimmal is, asszem vele nem lesz gond.
Van képünk is, csak apa úgy elrakta, hogy nincs meg.
Ha előkerül felteszem.

Puszi

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki,
örülök, hogy minden rendben! Apa ennyire kislányt szeretett volna? Remélem mihamarabb előkerül a kép, és felteszed! Várjuk!

Jaimee,
apukád hogy van? Remélem minden rendben!

Nagyon kihalt a topic, fel kellene egy kicsit pörgetni... hol van mindenki elveszve???

Körkérdés: mikortól lehet a babáknak napszemüveget hordani? Valaki használ? Nemtudom ti hogy vagytok vele, de Nikit nagyon zavarja ha a szemébe süt a nap, az autóban sem akar maradni, a babakocsiban meg már szeret, de ha szembe süt a nap, akkor ordit, és meg is értem, nekem 4-es szemüvegem van, és az vált be, de neki nemtudom szabadna-e majd nyáron napszemüveget használni?! Meg ha igen, akkor is milyen erősségűt?
sirkici
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, de most is csak egy sorra van időm.. :oops:

BIBI: Bíborkának nagyon boldog névnapot kívánunk!


Kép
Vendég
 


De ez micsoda sor, Betsy!!! :lol: Nagyon szép! Köszönjük!
Vendég
 


Bíbinek boldog névnapot kívánunk!
jaimee1
 
 


Sirki: Ezt sajnos nem tudom, mi magunk sem használunk napszemüveget, nemhogy Réka. :lol: :lol:

Köszi, lassan egyre jobban lesz apu.

Niki: Szuper lesz 2 fiúval is, meglátod.

Heni: Tiszta nagyfiad van már. Éééééés mindjárt indul a projektetek! Remélem, majd sűrűbben jössz hírekkel... :roll: :roll:

Pussz mindenkinek! Dobok képet:
Kép
jaimee1
 
 


[quote="jaimee1"]B írta:jaimee1etsy: Előfordult nálatok, hogy besárgult valamelyik srác a répátó vagy sütőtöktől? Fogadok, nem.....De ha mégis....mennyi idő alatt "sárgultak ki"???

JAIMEE: Miben fogadtunk? Mert én nyertem.. Peti anno a sárgarépától sárgult be, de már nem tudom, mennyi idő alatt jött helyre. Nagyon édes ez a futó kép Rékáról! A rucija is nagyon csini, mint mindig. Új szerzemény?
NÓRI: Gratula az első mocorgáshoz! Gondolom azóta többször és egyre jobban érzed. Meg volt már a genetikai UH? Képek?
NIKI: Meg lett az UH kép? Felteszed? A Donát név nem tetszik? Domi - Doni.. szerintem jó kis párosítás!
GYABI: Friss képek a majdnem9hónaposról?
SIRKICI: Nekünk sem hordanak a fiúk napszemüveget. Kocsiban használjatok napvédőt, babakocsit meg mindig fordítsd át, hogy árnyékban legyen Niki feje. Én a fiúkra basball sapit szoktam még adni, gondolom, csajos kivitelben is lehet kapni. Napszemüvegről Chrissyy-nél érdeklődj, Martinnak kiskora óta kell hordania napszemüveget.
Vendég
 


A mi kis Bíborkánknak:



Kép



Este még jövök...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nekem sincs időm jönni, irtó nagy takaritásban vagyok, már alig élek, de én is láttam a naptárban, hogy ma Biborka névnap van, igy

BIBINEK MI IS NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK!!!
sirkici
 
 


Na megérkeztem....

Tényleg nagyon kihaltunk... :cry:

Rólunk: a jóidő bekszöntével kiköltöztünk a teraszra-udvarra-útra...szinte az egész napunkat kint töltjük. Apa felszerelte a biciklire a gyerekülést, úgyhogy meg semm állunk fél-1 óra biciklizés volt délután is. Lassan apránként kezdem végiggondolni, hogy a nyaralásig még miket kell beszerezni, ne egyszerre kelljen minden , mert az gyilkos lenne a pénztárcát tekintve...



Jaimee: Rékuci nagyon csini, olyan jó ruhái vannak!
Sirki: mi is gondolkodtunk a szemüvegen, mert Benit is zavarja, annyi, hogy nekönk a babakocsihoz van UV-s ernyő, ott nem éri annyira...néztünk 4eFt Babymoov azt hiszem, de lehet nem jól írtam.





Betsy, íme pár kép...


Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Utólag is boldog hófordulót Beninek! Tegnap nem volt jó a vonalzód.. Nagyon vagány, huncut, csibész a képeken Beni. Hova mentek nyaralni?
MIRCI: Mi volt a 12 hetes UH-n? Hogy vagytok?
CHRISTELL: Mindjárt szülinap! Képek?
BIBI: Névnap hogy telt? Fényképes beszámoló?
BAMBIKA: Gergőnek utólag is boldog 11. hófordulót!
OLIK: Mi újság Veletek? 15 hós oltást megkapta már Tündi? Mekkora most? Zozi nem emlegeti a kórházat?
HENI: Látom Alexi nagyon ragaszkodik a cumihoz :) Mikor indultok Hévízre? Jó pihenést, aztán majd gyere a fotókkal, és a nyuszis képpel ;)
Vendég
 


Szemüveg kérdésben köszönöm a reagálásokat! Majd meglátjuk egyáltalán találok-e neki valahol. A mi kocsinkon hiába húzom fel a napellenzőt, akkor is pont a szemébe süt, megforditani nem lehet a tolókarját, igy marad az, hogy majd meglátjuk mi lesz!

Most cipőgondjaink vannak, még nem jár, de puha talpú cipőt már nem találunk az ő méretében, de ez még kisebb gond, mástnem zokniban megyünk majd ide-oda, de majd később nemtudom milyen cipőt kell neki venni. Ellentmondások vannak, hogy bent legyen-e rajta cipő vagy nem? Egyesek szerint bent is cipő kell, mások szerint elég egy vastagabb, tapadókorongos zokni, hogy fejlődjönek a láb kapaszkodói, vagy mi, szóval, mostmár összezavarodtam, hogy mi a jó?! Kintre egyértelműen a cipő kell betonra, de fűben, és már egyenetlen talajon mezitláb. Nikin most bent még van a hullahopp, meg egy tapadókorongos zokni, néha csak egyszerű zokni, abban szokott felállni, meg mostmár lépeget a bútorok mentén. Ezért gondolkodok már a cipőn, de nemtudom mi lenne a leghelyesebb?! Ti hogy oldottátok meg ezeket a kérdéseket?

Jaimee,
Réka nagyon aranyos ebben a ruciban, és az aláirásod is nagyon tetszik! Örülök, hogy apulád jobban van! :D

Betsy,
lehet, hogy én is nézni fogok Nikinek egy csajos baseball sapit, sőt, szét is fogok nézni a legközelebbi sétánk alaklmával! :D
Tetszenek az új vonalzóid! :lol:

Gyabi,
ezeken a képeken jól látszik, hogy mekkora már Bandita, nagyon nagy fiú már! :D
sirkici
 
 


Köszönjük mégegyszer a köszöntőket. :lol:

Na, pont erre vágytam már rég, egy mendegélős Popikép, csak nem volt energiám kérni :lol: Édes a kiscsaj!

Bandita meg egyre vagányabb, írtó jó pasi!

Nálunk is kitört a tavasz, teraszozunk, kertezünk, 1000 m2, van mit. :lol: :lol: Névnapi mulatságok még tartanak, az ajándékoknak a macska jobban örül, mint Bíbor, erről majd hozok képet :lol:


Pont tegnap készült el Csiribébi puhatalpú cipője, itt van nagy méretben is, nekünk 12 cm a tappancsunk, az 21-22 méret, de 24-es-ig gyártják, annak a belső talphossza 15,7 cm, szóval nem is jeti annyira, létezik járni nemtudó még nagyobb lábú gyerek is.

:lol: Megmutatom, olyan szép, csak én még pirosabb színben rendeltem, persze :twisted:
Kép
Vendég
 


Ja, bent mi zokni, mezítláb. Tényleg, Bandita elviseli már magán a zoknit? :lol: Popianyunak meg válaszolok egy régi kérdésre:újabban Bíbi sem tűr már el semmi kendőt meg kalapot magán :lol: Pedig egy hete vadászok egy jó kis farmerkalapra!
Vendég
 


Betsy: Akkor jó, hogy nem fogadtam. :lol: Kb. egy hét alatt eltűnt a sárgaság Rékám orráról. A rucit pár hete szereztem, a többivel együtt, de ez a kedvencem. Most a kétrészes pizsikre, rövid nadrágokra, pólókra vagyok rázizzenve, kötényrucink már elég sok van. :oops: :oops: :oops:

Sirki: Nekünk tavaly nyáron kocsicipőnk volt, vékony textil a nyárra tekintettel. Itthon zokniban nyomta Réka. Bár már alig emlékszem. :lol: A leghelyesebb elvileg, hogy csak akkor kap rendes cipőt/szandit, ha már stabilan jár, utcán is mondjuk. Addig puhatalpú cipi, szandi.

Sapka: Vannak nagyobb karimájú kalapok is, simlis kendők, olyanok is jók napellenzőnek.

GyabI: Imádom Bandita pasis cuccait! Nagyon menő. Tényleg, hová mentek nyaralni?

Bíbi: Ez a pediped cipi ugye? Csini.
jaimee1
 
 


Nyaralni Olaszországba megyünk...mielőtt megrökönyödne a "jónép" , olcsóbban kijön mint egy hazai út...sőőőőőőőőt. 2 éve már voltunk ugyanitt, ezért merünk elindulni, mert tudjuk milyen lesz. 3 szintes olasz villa ( 24 db patkó alakban összeépítve), nagymedence-kismedence, pálmafa stb...8 napra-10 embernek 153eFt+ út ( 3 tank benzin+matrica).




Cipő: mi Siesta szandálpkat örököltük, azokban járkál, bár ma a fűban zokniban sétált, nagyon tetszett neki.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


SIRKICI: Köszi a vonalzó dicséretet :) Cipő ügyben osztom Jaimee véleményét. Lassan már szandit is vehetsz.. Húsvéti fényképezkedés is lesz? Nyuszis háttér stb..
BIBI: Nagyon szép cipellőcske!!! :wink:
GYABI: Olaszország melyik részére mentek? Mi Bence születése előtt 2 hónappal voltunk ott, tényleg olcsóbb a szállás, mint itt. Már meg is van az időpont, hogy mikor indultok?
JUDY: Merre vagy? Nagyon eltűntél!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.17 08:36-kor.
Vendég
 


SIRKICI: Nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.17 08:37-kor.
Vendég
 


Kép

Sirki, nagyon boldog születésnapot!!!!

Betsy: Tünemény ez a srác! :lol:

Gyabi: Ez nagyon jól hangzik!

Én ma még takarítgatok, holnap, holnapután sütök ész nélkül. :P

Kellemes húsvétot mindenkinek!

Kép
jaimee1
 
 


Betsy, Jaimee,
köszönöm a szülinapi köszöntőket! :lol:

Bibi,
nagyon szép cipő, és persze piros! :lol: Ezt a cipőt akkor kinti használatra vettétek, meg úgy ide-oda elvinni benne? Mert ha bent zokniban van, azért gondolom. Tényleg Bibi tesz már pár lépést? Mert már régóta tudom, hogy álldogál szépen kapaszkodás nélkül, igy talán már megy is!
Niki sosem szerette a sapkákat, kalapokat, stb, de hogy már Bibi sem? Pedig mindig olyan aranyos volt velük, főleg a kendőkkel, az úgy illik hozzá/hozzád! Biztosan csak átmeneti ez a nemszeretem a sapkákat!

Jaimee,
én is találtam neki végül hasonló puha talpú cipőt a méretében, mint amilyet Bibi mutatott, csak az szandi, és nemtudom az baj-e, ha felül nem igazán tartja a lábát? Bent én is a zoknira szavazok, esetleg ami zavar egy kicsit, hogy nálunk laminált van, ami kemény talaljnak számit, meg hideg is, ezért vagyok még egy kissé bizonytalan, hgoy az nem-e ugyanaz, mint a beton? Kemény talpú cipőt egyértelműen akkor fog kapni, ha már stabilan fog járni, pár lépésnél, tanulásnál puha talpú lesz, esetleg csúszásgátlóval, addig meg zokniban álldogál!

Gyabi,
de jó is lesz nektek a nyaralás!
Bandita már járkál? Lemaradtam valamiről? Tudnál feltenni képet a szandijáról?

Betsy,
ahogy igy irogatok, olvasok, egyre biztosabb leszek benne, hogy akkor megvehetem neki azt a szandit, amit találtam! Remélem, nem fogja kinőni, mire elkezd lépegetni, bár már remélem hamarosan, mostmár néha tényleg csak egy pillanatra kapaszkodás nélkül áll, de alig észrevehető ideig! De nem akarom siettetni, majd ő érzi, hogy mikor fog menni, most a mászás megy ezerrel!
Húsvéti képek nem lesznek, mert egy hét múlva 11 hónapos lesz, akkor visszük hétfőn fényképeszkedni, most végre lila háttér lesz, de azért tegnap csináltunk itthon pár képet, teszek fel belőlük:

Kép Kép Kép Kép

A bicikliülést a nyuszi hozta!
sirkici
 
 


SIRKICI: Nagyon vidám Nikibaba! Talán az elsőn vagytok a leghelyesebbek! A bicó ülés is szuper. Már mi is rég óta tervezzük, hogy veszünk.. Kíváncsi vagyok a lila kompozícióra!
NIKI: Nagyon boldog 1,5. szülinapot Dominak utólag is!
CHRISSYY: Boldog 1,5. születésnapot Martinnak! Hogy vagytok?
JAIMEE: Boldog 16. hófordulót Rékának! Miket sütöttél?

Mindenkinek kellemes húsvétot, a fiúknak jó locsolást, a lányoknak sok locsolót :)


Kép
Vendég
 


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK!
sirkici
 
 


Énisénis, Boldog Ünnepeket kívánok Mindenkinek! :lol:
Vendég
 


Gyors leszek, majd jövök:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy: Boldog hófordulót nektek!

Christell: Mindjárt szülinap! Teszel fel képeket majd?

Judy: Elköltöztetek már? Mi újság?

Mirci: Minden rendben veletek? :? :?

Teszek képet, tegyetek ti is!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.06.02 13:39-kor.
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?