Új privát üzeneted érkezett!

BIKFY
Naná hogy kibeszélünk, de csak a hátad mögött privátban szídunk, gondolom eleget csuklottál már és ezért néztél be.

Viccet félretéve, én megértem hogy most neked erre van szükséged, én spec. 2 vagy 3 alkalommal is átestem ezen a ponton, szóval ez is kell az embernek, de ne sokáig hanyagold a társaságot. Én kb. 2 napig bírtam! :oops: :oops: :oops: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Bikfy,
örülök, hogy bejelentkeztél. :lol:

Zsuzska,
nagyon édesek vagytok így hármasban :lol:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Bikfy: Nem sunnyogsz te egy kicsit? Vagy én maradtam le valamiról :roll: Új ciklus, új remény, vagy növekvő pocak? Áruld el!!!!

Zsuzska: Cuki kis hurkácskák, és micsoda aktfotók ;)

hofeherke
 
 

 
 

Sziasztok!
Gyorsan beköszönök itt a forma 1 közben, mag ki nem derül, hogy akkor mi is lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tegnap olvasgattam az nlc-s havi horoszkópom.
Bemásol nektek, és felhívnám a figyelmeteket az utolsó sorra. :)

Vízöntő

Áprilisi horoszkóp - Vízöntő
Szinte egész áprilisban arra kell ügyelned, hogy tisztán és érthetően fejezd ki magad, kedves Vízöntő. Sok bosszúságot megúszhatsz, ha odafigyelsz, hogy a másik fél számára érthetően és befogadhatóan mondd el, amit akarsz! Vagyis figyelembe kell venned az ő mentális képességeit. Egész hónapban gyakorolhatod a különböző kommunikációs technikákat. Nemcsak azokat, amiket korábban tanultál, hanem megismerhetsz újakat is. Egyébként ez a hónap rendkívül jó mindenféle tanulásra és utazásra. Ha adódik lehetőséged bármelyikre, akkor menj! Semmiképp se hagyd ki, mert hatalmas élményben lesz részed! És amit most még nem érzékelhetsz, hogy a későbbiekben nagy előnyt is jelenthetnek számodra ezek a tapasztalatok. A hónap vége felé az otthonodban történhet változás. Ez kedvező lesz. Költözhetsz vagy felújíthatsz, vagy vehetsz valami új bútort. De az sincs kizárva, hogy bővül a család…

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Újra netközelben. Tegnap elmentünk anyuhoz aludni, nehogy mégis elkapjuk apától a kórságot.

Zsuzska,
na ilyen képek után megnyugszom, hogy ok, a kisfiúk is aranyosak :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BUMI
Aha! Már a horoszkóp is ezt írja, hát akkor tessék igyekezni. :wink:

LINACSKA
Persze hogy aranyosak a kisfiúk is, Levi is gyönyörű lesz!

dita75
 
 


Család el, én meg lerogytam. ÚÚÚÚÚÚgy szeretnék egy mosogatógépet.. :wink:

Olivér hihetetlenül cuki, a kádas kép a kedvencem, ahogy figyel.

KépKép
yadine81
 
 


Halihó!

Gondolom azért nincs élet most a topikban, mert mindenki a " Szemünk fénye akció"-t nézi. Hát, aki ezt írta, biztosan keresztülment ezeken a dolgokon. (Esetleg a jó idő miatt, mindenki a szabadban?)

A terheseknek további egészséges terhességet kívánok. Nekünk, babásodni vágyóknak pedig minél hamarabbi babákat!

Réka baba, Danika és Olivér nagyon helyesek. Bármelyiket azonnal hazavinném. Ha megunjátok, szóljatok! :lol: :lol:

A holnap hívom fel a doktor bácsit, és ha minden jól megy, májusban jöhet a következő inszem! :lol: :lol:
Már a gondolattól boldog és lelkes vagyok!

Yadine!
Helló! Én is üdvözöllek köztünk!
A mosogatógép nagyon jó! Én a mienket IMÁDOM!

rodina74
 
 


Szia Rodina!

Remélem a május a mi hónapunk lesz!

KépKép
yadine81
 
 


Na, kicsúszott a kezemből a vörösboros üveg. Szilánkokra csattant a konyha kövén. Hogy szokták mondani? Minek iszik aki nem bírja? :wink:

KépKép
yadine81
 
 


Nagyon édes volt a film, szerencsére én már csak nevettem rajta.
A "masturbation room" nem volt semmi, lehet hogy apa nem 20 percet hanem 20 napot ellett volna odabent! :wink: :lol: :lol: :lol:

Hát a híradón már nem nevettem ennyit. Kénytelen voltam nézni hisz több pont miatt is érint, és kiváncsi vagyok, hogy teljesen tönkremegyünk, vagy csak részlegesen! :roll:

dita75
 
 


Szerintem is nagyon jó film volt. Én is nevettem rajta, nagyon szórakoztatott.

Elég jól bemutatták ezt a küzdelmet, és közben a házasság alakulását is.
Hát arra minden párnak vigyáznia kell, hogy ne csak babagyártás legyen, hanem megmaradjon a meghitt szeretkezések érzése.
Szóval nem könnyű.

rodina74
 
 


RODINA
Tényleg nem könnyű, a mi kapcsolatunk is többször úgy nézett ki hogy rámegy erre az egészre, és nem mi vagyunk az egyetlenek.

Természetesen amikor már sikerül végre a baba gördülnek más akadályok a boldogság útjába. Ma este például kijelentette hogy ha megválasztják ezt a mocsokságot akkor szülésig bizony vissza kell iratnom magam a táppénzről, mert ő már ennél többet nem tud vállalni, hisz van hogy hajnali 3-tól este 8-ig is dolgozik egy nap.

Nem teljesen így képzeltem el sem a babavárást sem a jövőképünket, hogy majd az egyéves gyerekkel a karomon megyek munkát keresni, és passzolhatom le a nagyihoz ha egyáltalán tudja vállalni csórikámat.

dita75
 
 


Szép jó reggelt!

A filmet én is láttam. Most szerintem vagy 3. alkalommal. Engem az lepett meg, hogy évekkel ezelőtt sokkal nagyobb hatással volt rám mint most. Biztos azért, mert nagyjából tudtam mi történik és nem volt titokzatos.... :)

Mosogató gép nekem is jól jönne, de sajna nem fér el. Hacsak nem egy mosogató medence alá építhető be.... de olyat még nem láttam :(

Csajok én eldobom az agyacskám.... nem jött meg, és barna sincs :shock: Most elkezdtem avivázni. Vikitől megkaptam amit egymásnak küldöztetek a múlt héten (vagy az előtt), de abban csak 11 gyakorlat van, az elején meg 18- ról beszélnek. A maradék 7 nincs meg valakinek?

Most rohanok dolgozni, mert ugyan első órám nem volt, de második már van :(

Pusszantás mindenkinek, és írjatok sokat! Az újak is. ;)

hofeherke
 
 


Jó reggelt!

Mara,
nem vársz még pár napot az avivával, hátha sikerült egy spontán baba? :wink:

A filmet én is nézem és én is legalább harmadszorra láttam. Nálunk szerencsére sosem volt probléma a kapcsolatunkban a küzdelem miatt. :lol: Ha emiatt lett volna valami nagyobb gubanc, akkor talán nem is folytattam volna :roll:

Tegnap sütöttem egy kis kolbászt vacsira, alig ettem belőle, de teljesen kicsinálta a gyomromat :evil: Pedig eddig nem voltam érzékeny, de szombaton meg a fokhagyma krémleves tett be nagyon. Azt hiszem most egy hétig csak salátán fogok élni :?

i.kata
 
 


Ez a hüle mamanetes vonalzó nem mindig akar számolni. Mindig állítgatnom kell, hogy csinájon végre valamit. Nektek rendesen számol?

i.kata
 
 


jó reggelt,


Moncsi, mizu el vagy tűnve???? Danika???


Linácska. örülök, hogy Olcsi képeivel nem szegtük meg a kedved, hogy kisfiad lesz!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Twist,
mi van veled? Régen jelentkeztél. Elkezdted a szurikat?

i.kata
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

a másikba írtam neked. Sajnos Danikának néhány napja nagyon fáj a hasa...

Kata,

örülök, hogy meglett a pendrive!

Dita,

nagyon finomak lehettek a kaják, összefutott a nyál a számban a látványra. És milyen szépen tálaltad őket! Nagyon ügyi vagy!

Linácska,

párodnak jobbulást! Remélem, hogy jóvolt a kirándulás.

Bikfy,

örülük, hogy jelentkeztél!

Mara,

mi újság a mensivel?

Viius,

tegnap óta nekem is fáj a fülem,... :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

nagyon szép Olivér, nagyon boldog család vagytok! Ügyes vagy, hogy átvészelted az egy hetet a párod nélkül! Remélem, hogy a hasfájás múlóban nálatok.
Én nálunk azért nem értem az egészet, mert mostmár csak elvétve volt hasfájás, Danika nagyon jó baba. Nem ettem semmi olyat ami miatt esetleg fájhatna neki és már 4. napja nem szűnik...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kukucs!

Sziasztok!

Dobok egy 26. heti pocakfotót, aztán majd még jövök estefelé és visszaolvasok, meg megnézem a gyönyörű kis családi fotókat :wink:

Kép

nellike
 
 


Sziasztok!

Szerintem egy kicsit bugyuta volt a film. Mivel minálunk is spermagond van, ezért azt gondolom, hogy ez a része abszolút nem volt valósághű.
Nekünk soha nem volt a kapcsolatunkkal gond a meddőség miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vikimami!

Boldog szülinapot!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki,
Kép

Bumi,
azért ez nem mai film volt... És a legtöbb film története nem teljesen olyan, mint a valóságban. Ja és sajnos mi vagyunk a kisebbség, akik pontosan értik is, miről szól a film. :roll:

Nellike,
nagyon csini vagy és hatalmas a pocid :shock: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2009.04.06 12:32-kor.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Nellike, csinos kismami vagy! Tetszik a felsőd!


Mi a férjemmel mindig sokat nevetünk magunkon, ha megyünk vizsgálatokra. A múltkor a katonaleadó szobában a Heti Világgazdaság volt az újságkupac tetején... :lol:

KépKép
yadine81
 
 


Szasztok!

Megjöttem én is elintéztem mindent amit ma akartam.
Adóbevallás is kijavítva.

VIKIMAMI

Kép


Nálunk az okozott gondot, hogy több hónapon keresztül receptre volt írva hogy mikor kekszeljünk és mikor ne. Már a legelső alkalommal dugába dőlt az egész mert aznap este párom 10-re ért haza, másnap pedig hajnali 5kor ment el itthonról. Az estit még valahogy megoldottuk bár hulla fáradt volt szegénykém, a hajnali már durva lett volna, és ez így ment sok-sok hónapon át, az inszemeknél már nyugodtabbak voltunk, de akkor sem igazán ment a rádolgozás, mert annyira puffadt és görcsölt néha a hasam hogy mindent kivántam csak épp azt nem, a nem épp gusztusos utroról ne is ejtsünk szót.
Na szóval nem volt könnyű, mi ezt nehezen éltük meg de örülök hogy másoknak nem volt belőle problémája, ebből is látszik hogy nem vagyunk egyformák. Most már nem is tudom, hogy mikor voltunk utoljára de még kb. 4 hétig nem is lehet. Igy viszont már sokkal jobban viseljük mindketten.

dita75
 
 


NELLIKE
Gyönyörű nagy pocód van!
A fürdőtöket is minden alkalommal megcsodálom! :D
Nekem is tecc a felsőd!

MONIC
Sajnálom a pocak és fülfájásokat!
Mi lehet a füleddel, csak nem huzatot kapott?

Átnézek a másikba ott miket csacsogtatok! :)

dita75
 
 


Nellike,

tényleg nagyon szép a pocakod, és nagyon szép kismami vagy! A párod nagyon büszke lehet rád, hogy a terhességgel is megőrizted a csinosságodat! :wink:

Viki mami,

nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

Dita,

nálunk is gond volt az időzített együtléttel. Egyszerűen nem esett olyan jól, ha más mondta meg, hogy mikor kell csinálni. Olyan is volt, hogy este hulla fáradtan mentünk az ágyba, hogy kötelező akciózzunk, aztán egymásra néztünk fáradtan és kiderült, hogy egyikünknek sincs kedve hozzá, úgyhogy nevettünk egy jót aztán lefeküdtünk aludni akció nélkül :lol: :lol:
Aztán amikor terhes lettem akkor meg azért voltunk feszélyezve nehogy ártsunk a babának, emiatt az utolsó hónapokban szünet volt, mert apa folyton azt képzelte, hogy baja lesz Danikának.
Utána jött a szülés ami után megint nem lehetett 6 hétig, aztán az feszélyezett, hogy vajon a varratok rendesen begyógyultak.e. Mostmár kezd visszaállni a rend, de most meg akkor csináljuk amikor Danika végre elalszik és mi sem vagyunk hulla fáradtak. Úgy érzem, hogy a gondtalan örömködésnek jó időre vége. :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Valamit - valamiért! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok

Hát igen Monic, ahogy Dita mondja valamit valamiért.

Mara
Csak a tagozatos sulikba kell felvételezni. Csak a tesire, meg az ének. Ma van a Bence megint felvételin. Valahova csak felveszik.

timejka
 
 


Dita,
nálunk mievel párom eredménye rossz, ezért inszem előtt mindig be kellett tartanunk a 4-5 nap önmegtartóztatást, így inszem estéjén és másnap kimondottan jólesett :lol: Nálunk ez fordítva működött. :lol:
Mikor mész legközelebb uh-ra?

Csajok, szerintetek hogy érdemes: Előbb menjek el a védőnőhöz és ha már megvan a kiskönyvem, akkor már azzal menjek az új dokihoz, vagy fordítva?

i.kata
 
 


Látom nincs ma nagy forgalom.
Én lassan indulok tornázni. 2 hétig nem voltam a tetves megfázás miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


zavar, hogy még nincs átállítva az óra a fórumon.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mi egy hete jöttünk el úgy az orvostól, hogy Uh-on már nem látott érett tüszőt(valszeg megrepedt a reggel)), közölte, hogy inszem nem lesz, de azért siessünk haza házaséletet élni. Tök jó lelkiállapotban voltam tényleg. Aztán meg három órát feküdtem alápolcolt fenékkel. . .

KépKép
yadine81
 
 


Bumi,
állítsd át a profilodnál :wink: Jó tornát!

i.kata
 
 


Kata,

előbb a dokihoz mennék azt hiszem. Nálunk máshogy van minden.
A nőgyógyász ír egy papírt, hogy kéri a terhes gondozásba vételét a terhesgondozó orvosától. Ha elmegy az első vérvételre a terhesgondozóba, akkor egyúttal kér időpontot a védőnőtől. Na, ezt aztán érthetően leírtam... :roll:

KépKép
yadine81
 
 


Kata,

a dokihoz kell először menni mert ő ad papírt amivel a védőnőhöz mehetsz a kiskönyvért. Legalábbis nálunk így működik. Utána pedig a védőnp ad minden vizsgálatra beutalót.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KATA
Nekem a BMC-ben adott a dokker egy pappert hogy azt kell vinnem a védőnőhöz.
Annyira car, hogy csak a hónap végén mehetek vizsgálatra.
Neked még hányszor kell menned?

YADINE
Hát akkor hajrá kiskatonák! Remélem már randiztak is a petiddel! ++++++++++

BUMI
Jó tornát!

Hol van az ünnepelt???????

Apa egyedül ment vásárolni, persze 3x is felhívott.
Annyira fájt a pocakom fél órát ültem a vécén. Valszeg a lilahagyma nem jött be Bogyónak, pedig épp dicsekedni akartam hogy tegnap is ettem két-három karikát ma még ennél többet is, de úgy látszik az már sok volt. :roll:
A hascsikarásom alatt a pocakfájós kisfiúkra gondoltam, szegénykék ..... én ettől a fél órától ki vagyok mint a liba........ őket meg szinte egész nap kínozza... :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Köszi az infókat! Szerntem akkor én is kapok csütörtökön ilyen papírt az intézetben, mert mondott valami ilyesmit a doki.

Dita,
én csütörtökön megyek utoljára. Akkor kapok zárójelentést is.
Én ahogy megfigyeltem, a nagyobb mennyiségű nyers hagymára és a fokhagymára vagyok érzékeny. De az utóbbira piszkosul :roll:

i.kata
 
 


Kata, Dita, Monic
Megkaptátok emailen, amit küldtem? Nekem nagyon tetszik.

Dita
Én a szlés óta nem bírom a hagymát. Nem is eszem nyersen. Jól vagy egyébként?

Kata
olvastam, hogy meglett a pendrive. Látod, vannak rendes emberek.

timejka
 
 


Sziasztok elnézést kérek mindenkitől de sajna nagyon rohanós hetem lesz mert hétvégén nyitjuk az új szórakozó helyünket és rengeteg még a dolog és csütörtökön megyek Pécsre én uhra a párom nagyijának meg pénteken raknak be térd protézist.úgyhogy a csütörtök is hosszú lesz.

Majd jelentkezem és minden végig olvasok!!!!

Mindenki vigyázzon magára puszi!!!
Vius

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megjöttem én is, a hétfő a csavargós napunk. Ráadásul Lili először aludt éjszaka az új ágyában, és kérte, hogy szivacson aludjak ott. Na ott mindent tudtam, csak aludni nem. Hajnal 2-kor átmentem a hálószobába. 3-kor hívott, hogy inkább mégiscsak aludjak ott. Aztán elmagyaráztam, hogy nem igazán megy anyának, és visszamegyek a hálóba, de ha hív, jövök rögtön. Utána már nem hívott. Viszont 6-kor kelni kellett, mert fél 8-ra mentünk fülészetre.

Zsuzska,
hát persze, hogy nem veszed el a kedvem Oli fotóival, tegyél minél többet :lol:
Meg Danikát, Lackót, Zsigit, Ádámot, jaj, remélem nem hagytam ki egyetlen kispasit sem :lol:

Lili amúgy már jól van, holnap megy oviba. Apának meg érdekesen működik a betegsége, főleg csak itthon jön elő. A munkahelyen nem, de ahogy jön hazafele, már kezd is rosszul lenni. Én meg mondtam, hogy ezt be lehet fejezni. Én sem kaptam el, anyukám sem, nem kell bebeszélni magának. Iszonyatos, ha betegségről van szó, már nem tudom komolyan venni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi Dita! Nem érzek semmit, remélem azért sikerült elkapnia egy kóborló lovagot a petimnek. :lol:

Vius,
azért ne hajtsd túl magad.

Asszem megyek zuhanyozni, párom jégkorongmeccset néz. Szerintem fél órán belül alszunk.

Jó éjt!

KépKép
yadine81
 
 


Timejka,
én nem kaptam semmit.
Mázlim van, hogy leadták a pendriveot, mert sajnosritkán fordul elő az ilyesmi. Igaz nem nagy összeg ma egy ilyen, de elég nagy a teljesítménye és speckó, gyorsabb működésű, mint amiket itthon lehet kapni.

i.kata
 
 


Sziasztok! Beköszönök gyorsan.
(nem ilyen korán írok, hanem a babanet órája még nincs átállítva nyári időszámításra)

Bumi, köszi a jó híreket, hogy áprilisban bővül a család!!! Ezt magamra veszem, mivel vízöntő vagyok én is!:))))))))))) De jó hír, érdemes volt benézni ide.)) Jobb így nekikezdeni a lombiknak. Már kapom a szurikat és jövő héten lesz leszívás. Mindjárt itt a nagy nap, nagyon rohan az idő.
Épp tegnapóta nekikeseredtem, mert olvastam egy éves horoszkópot és abban azt írják, hogy még decemberben is mi lesz a munkahelyemen és hogy dolgozom stb. Úgy értettem, hogy még addig sem sikerül a baba és kiborultam....
(ilyen hülye vagyok, hogy egy horoszkóp miatt, pedig nem is azt írták, hogy nem sikerül, úgy is lehet érteni, hogy baba mellett dolgozom....)

és most ez a hír, amit Bumi írt nagyon feldobott, juhéj!:))))

Bikfy, jó, hogy jelentkeztél!:)
Vendég
 


Szia Twist!

De jó, hogy haladnak a dolgok! Jól emlékszem a pesti Kaáliba jársz? Sokat kell várni a lombikra? Én nem igazán hiszek a horoszkópokban, inkább a gondolatok teremtő erejében. Úgyhogy csak pozitívan. Léptem dolgozni, szép napot mindenkinek.

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

Timi, Kata, Moncsi, Dituli!

Köszönöm a sznapi köszöntéseket! Tündérek vagytok!

Mara!
Én szívesen kölcsön adom az aviva könyvet, ha gondolod.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Twist
De bolond vagy, az összes Vízöntőre nem vonatkozhat ugyanaz a horoszkóp. Én csak a jegyek jellemzőiben hiszek, bár azokkal is úgy vagyok hogy csak a fele igaz. A napi/heti/éves horoszkóp akkora baromság. De valóban babásan is dolgozhatsz. Én már két olyan helyen is dolgoztam ahol volt kismama és a munkahelyre ment érte a mentő vagy a párja, mert elfolyt a magzatvize.

Yadine
Jó munkát! Remélem már osztódik a petikéd! :)

Linacska
Pasik!!!!!!!!!!!!! :roll:
Drukk a fülészetre.Örülök, hogy Lili jól van!
A felsorolásból Czinkicsek Nándusa maradt ki.

dita75
 
 


Dita,
jaj tényleg, Nándi. Bocs Czinki!!! :oops:
Lilinek már kutya baja. Csak vittük a liter teát az oviba, hogy még mindig igyon sokat. És elfelejtettem szólni, hogy újabban a pelus már nem bírja el a sok pisit, úgyhogy készüljenek :lol:

Képzeljétek, reggel Lili ráült a bilire, mondtam, hogy muszáj, mert a pelus nem bírja, és már kétszer lett pisis a kanapé. Bele is egyezett, ráült, majd kért kolbászt. Ilyen kis Pickes snack kolbászt szokott csak úgy magában enni. Egyszer csak azt látom, hogy kotor a biliben, és húzza ki a pisiből a fél szál kolbászt. Hogy hogy ejthette bele????? De komolyan, ennyire igénytelen lányom van, hogy még a pisibe is beleturkál???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: