Új privát üzeneted érkezett!

Télllleg, kiságyak megvétele stb, meg egyáltalán a gyerekszoba festést stb. ki mikor kezdi el csinálni?
Vendég
 


Napocskás szép napot mindenkinek!

Peppino
Jó az a HCG :wink:

Kata
Migrénes vagyok és a hülye időjárási frontokat nem bírom :evil:

Süti
Az órát a profilodban tudod átállítani :wink:

Floranan
Apa szerint HP vagyok :oops: :cry:

Boboka
Nem árt a babának!
Vendég
 


Sziasztok,csak egy gyors bekukk!

Boboka,nekem kiságy még rokonoknál,el kellenne hozni,lecsiszolni és lakkozni vagy festeni.Festékboltba bababarát festéket találni.Unokaöcsém szépen rajzol,így ha még kérem rajzol nekem néhány mesefigurát a fehér falra én meg kiszínezem.De lehet úgy is h diavetítővel,kivetíteni,majd kiszínezni.Amint utólérem magam a fekvés miatti elmaradásomba,azon nyomban nekilátok!!!Nálam micimackó és társai a nyerő,már láttam olyan függönyt is!!!Ne aggódjatok az ágynemű már nem olyan lesz!!!!!De csőrike is tecc,meg még vannak páran,mondjuk VUK!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 

 
 

Mabe, a párom sokat foglalkozott / foglalkozik gyerekekkel is otthon is és itt is, nagyon jól tudja kezelni őket, de megmondtam neki, hogy belülről még egy sem sem volt benne, szóval leállhat :D
Sztem ha majd elkezd nőni a pocakunk látványosan, majd csak leesik nekik :) Addig meg lehet duzzogni és békülni, és utána cserébe valami finomságot kérni, elszalasztani fagyiért és ilyenek 8)

floranan
 
 


Nekem a gyerekszoba nagy talány... nem is tudom, lesz-e külön, mert nem biztos, hogy marad pénzünk a szoba leválasztására költözés után (még szekrényünk sincs elég, dobozból élünk :) )

Valamint nem tudom, milyen lesz a bútor, amit kapunk, még nem láttam. A falat tuti kifestjük, viszont tetőablak van, szóval függöny se nagyon lesz, hagyományos legalább. Nekem eszembe sem jutottal ezek eddig, ez ciki??

floranan
 
 


Köszi Mabe :)

Nekünk kell ágyat venni, nem kapunk sajna senkitől :cry: :cry:

Pelenkázót néztem az ikea honlapján
Kép

Persze nem feketében, még van fehérben is. 17 ezer valamennyi, de bármikor összecsukható, a pelenkázáshoz szükséges cuccokat összecsukva is lehet benne tárolni a fakkokban.

Már azért is várom a jó időt, mert a festést akkor tudjuk elkezdeni a gyerekszobában. Legalább lehet majd szellőztetni.

Már így is két napja nyitva van minden ablak, úgy élvezem :lol: :lol: :lol:

Mabe, még mindig fáj fejed? Most is van valami front?
Vendég
 


Most nem fáj :lol:

Itt olyan szép idő van! Kinn sziesztázok a teraszon :wink:

Nekünk is mindent meg kell venni :cry:
Vendég
 


Alig várom a hétfőt... akkor megint láthatjuk Imolát :wink:
Vendég
 


Móka, kb 150 körül van, de vaterán ki lehet fogni 100 körül. De nekem minden hónapban más tetszik.....de ez most nagyon.

Mabe, igen tudom h migrénes vagy sajnos, én csak azt hittem a múltkor h ezt a csúnya betegséget kaptad el( mikor még nem tudtam a migrént).

Floranan, hát én is időnként HP vagyok, de próbálok úrrá lenni rajta!

12-3-ig napfürdőztem az udvaron, hát feltöltődtem!!

Kép
kata05
 
 


Ki kellene szedni a ruhákat a mosógépből... csak olyan lusta vagyok :oops: :cry:
Vendég
 


alig várom, hogy holnap legyen és nap és szabad levegő
csak a párocskám megint elutazott :((
meglátom, lehet, h egyedül is elmegyek a babanapra

viszont jövő héten már péntektől nincs meló, keddig, mert nálunk a nagypéntek is szabad :DDDD

és utána május 1 is jön, tök jóóóóóóóó
megyünk Hévízre, ha minden igaz

floranan
 
 


Na, sziasztok lányok, hazahúztam az irodából véééégre :)

Bejelentkeztem a babanapra holnapra egyedül :shock: 10-2 tart, kíváncsi vagyok :)

floranan
 
 


Kiteregettem... :wink:
Vendég
 


[quote="floranan"]B írta:florananejelentkeztem a babanapra holnapra egyedül :shock: 10-2 tart, kíváncsi vagyok :)


Én elmennék veled, de messze van Pest....
Vendég
 


Floranan, szorítok, hogy jó legyen a holnapi babanap. Anyud nem tud elmenni veled? Biztos élvezné ő is :wink:

Én vasaltam egy kicsit délután, de még bőven van mit, szerintem este még folytatom.
Kicsit úgy éreztem, mintha kezdene dagadni a lábfejem, ezért is hagytam abba.
Este még lesz sós vizes lábáztatás is, az állítólag jó dagadás ellen. Meg felpolcolom majd :)

Nagyon kevesen voltunk ma itt :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Köszi Mabe, hogy megnyugtatsz! Ma beszéltem a dokimmal is, kicsit félreértett, azt hitte az afp-m magas, aztán mondta, hogy az nem baj, ha a hcg kicsit magas. Kőőőőőőőőő! :P
Ma a főnököm készített ki, úgyhogy gondoltam is, hogy hétfőtől "GYES-re" megyek!! De ez persze csak egy szép álom!! :)
Mi kapunk pár dolgot, de kiságyat sajnos nem. Én még nem kezdtem el tervezni a gyerekszobát, de most, hogy mondjátok... nem ártana elmélkedni rajta! Most épp egy szobás lakásban lakunk, de júni. elején átköltözünk egy 1 + 2 fél szobásba, úgyhogy ott már el fog férni a pici is. Én is már nagyon várom, hogy jelentkezzen a babóca, de egyelőre nem érzem. Na majdcsak eljön az a pillanat is, amikor már tutti ő lesz!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok.Csajok Ti hogy viselitek ezt a tavaszi fáradságot,engem most ért utol,reggel 9:30 mire felkelek és délután már ásítozok jó nagyokat,mint most :D Már én is úgy várom,hogy meg mozduljon a drágaság,de még pár hét.

Kép
kriszti81
 
 


[quote="kriszti81"]S írta:kriszti81ziasztok.Csajok Ti hogy viselitek ezt a tavaszi fáradságot,engem most ért utol,reggel 9:30 mire felkelek és délután már ásítozok jó nagyokat,mint most :D Már én is úgy várom,hogy meg mozduljon a drágaság,de még pár hét.


Fáradság... amikor nagyon elkap, lefekszem :wink:
Vendég
 


Szép estét!

Floranan,a babanapon mi történik? :oops:
Az emésztésed blokkolhatja a terhes vitamin és a vas.Én is szenvedek.Most a héten már nem ettem a gravidát.Sztem heti 2 szemet beosztom,és slussz,mert megszülök idő előtt :lol: :lol: :lol:

Petra,hogy sikerült a csavargás??? 8)

T-pk,gratula a tökéletes afp-hez.

Gyerekszoba:kombi kiságyat szeretnék,cseresznye színűt.Már láttam is egy kettőt,de még nem az igazi.Mivel frissen van tapétázva,egyszínű bézs színe van a falnak,így csak valami babának való bordűr lesz.Nem akarok nagyon csilli villi szobát,nekem az annyira nem tecc.

Én ma nem dolgoztam :oops: . Elmentünk a párommal a praktikerbe,hogy kerti szerszámokat vásároljunk.Sikerült mindent beszerezni,és 3 órát kertészkedtünk.Mivel decemberben költöztünk be a házba,a kert még szűz volt.Nagyon elfáradtam,biztos izomlázam lesz holnapra.

Kép
v.andi
 
 


Andi, ilyenek vannak a szórólapon:

4D ultrahang infó
ruha, kocsi, kiegészítő bemutató
előadás őssejtről
előadás táplálkozásról (asszem)
welcome ajándék
nyeremény, tombola (kuponok, ruhák, ajándékcsomi, 4D UH)
profi fotósok ingyen képet csinálnak a kismamiról

ilyenek
10-14, a XII. MOM Művházban, Csörsz utca

én is azért megyek, mert kíváncsi vagyok

barátnőm meghívott és olyat hamiztunk!!
krumplis brokkoli-krém levest sajttal
tiramisut
totál tele vagyok :))

floranan
 
 


Jah, szerintem az emésztésmnek betett az is, hogy 3 napig állandóan tökmagot ettem :D

floranan
 
 


Illetve a holnapot én hívom babanapnak, mert nem emlékszem a pontos nevére :) de inkább kismami-nap

floranan
 
 


Sziasztok,

látom kijött a jó idő, mert tegnap se volt nagy forgalom...

Nemtom ki hogy viseli, de én teljesen meg vagy tőle hallva. Délelőttönként a vérnyomásom a béka feneke alatt van (max. 90/60) a pulzusom meg az egekben (90-100 közt) és háát mondanom sem kell ez egy kicsit megvisel... főleg, hogy közben játszóznunk kell vagy hasonlók... De bízok benne, hogy lassan már megszokja a szervezetem ezt a meleg időt, mert már jó lenne élvezni is.

Mára ablakpucolást terveztem be... Még nemtom hogy fogom megvalósítani. Ma se vagyok épp a toppon, a létráról meg nem kéne lezúgni... Robi segítene, de akkor meg ki foglalja le Mírát? Azt meg hogy mindent ő csináljon... na, azt inkább nem. Egyszer már pucolt helyettem ablakot. :S

Délután feltérképezzük az új bevásárlóközpontunkat... Tényleg, akkor Brendonból nem kértek semmit? Igaz egész hónapban vannak azok az akciók... Sóval csak bátran mondjátok, ha kértek valamit.

Megyek is, lassan keltem apát, aztán belevetem magam az ablakpucolás rejtelmeibe. :S

Remélem jól telik a hétvégétek. Floranan, jó babanapozást! Majd írd meg milyen volt.

Kép Kép
manósziget
 
 


Jó reggelt!

Ha ez így megy tovább,nyárra kihal a topik :lol: :lol: :lol:
Hála a jó időnek és a napocskának. 8)

Mano,azért óvatosan az ablakpucolással.Inkább két részletben,mint baj legyen!

Floranan,kíváncsian várom a beszámolót a "babás napról".

Nálunk is már reggel fél 8 óra minden ablak nyitva,már ki is teregettem a teraszra.Sztem kicsit kiülök olvasni,mert nagyon fini idő van.Délután kicsi ikea,aztán semmittevés.Holnap van az első házassági évfordulónk :oops: .Elmegyünk kettesben ebédelni.

Kép
v.andi
 
 


Andi, holnapra jó romantikázást, és Boldog házasságit!!
Én is kiteregettem a kertbe, kitakarítottam, és nem sokára megyünk ki a Construmára.
Nekünk is kombi kiságy lesz, már tudjuk is honnan, de csak júniusba rendeljük meg, mert nem tudjuk hova tenni.

Kép
kata05
 
 


Andi
Kép
Boldog évfordulót nektek!
Vendég
 


Mindenkinek!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy kicsit ültem most gép elé... amíg megszárítottam a hajam... :)
Szuper idő van... úgy szeretem...
Manó én is fáradékonyabb vagyok... talán elmúlik... vigyázz a létrán... :)

Andi Boldog 1. házassági évfordulót!!!! :)

Mindenkinek jó pihizést a hétvégére...

Mi holnap keresztelőre megyünk... mi leszünk a keresztszülők!!! :) (ma még ajándékot csomagolunk.... :? )
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem tudtam géphez ülni. Nem tudom miért annyira elfáradt a derekam mire hazaértem, hogy örültem ha az itthoni dolgokat elláttam aztán usgyi az ágyikó. Azért próbáltalak titetek visszaolvasni.

Mindenkinek gratula a jó eredményekhez.

Köszi a tippeket a 4D-s ultrahangra.

A gyerekveréshez hozzá se szólok inkább. Borzalom! :evil: Apukának más eszköze is lehetne!

Csütörtökön megyek dokihoz, jön a nagylányom is. Szeretné megnézni a kistesót uh-on. Remélem az orvos megengedi. Elvileg már lesz AFP eredmény is.

További szép napot mindenkinek!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok.Tegnap este nem tudtam jönni mert szarakodott a router és nem volt net.Azt hittem ma órákig kell majd olvasnom ,de látom mindenki kihasználja a jó időt és a szabadban van.Holnap én is kertészkedek,meg napozok végre!!!

Andi boldog házassági évfordulót!!!!!!

Kép
Én csak egy ilyen pelenkázó lapot veszek,mert kiságy lesz,ez meg rárakható!(nem pont ilyet csak hasonlót)

Ma nagyon kívántam a fagyit,így apa hazajött a munkából és elmentünk fagyizni,fincsi volt (zöldalma,csoki,fahéj) Hmmmmmmmmmmm!!!!

Sajna most mennem kell mert megint kártyaparti lesz!!!!!!!!

Szép estét!Ha ruoter is úgy akarja még este benézek!!

sutimano76
 
 


Nagy a pangás :cry:
Vendég
 


Kata,Viki,Mabe,Süti,köszönjük a székesegyház nevében :lol: :lol: :lol:
Nem lesz nagy romantikázás.Lemegyünk a rómaira hekkezni.Már nagyon kívánom :oops:

Tényleg nagy a pangás.

Kép
v.andi
 
 


Jól belassult a topik :)

Andi! Gratula és további szép éveket!!

A babás-mamás nap elég jól sikerült!!

Voltak előadások, kicsit uncsik voltak, nem a téma miatt, az előadók bénáztak, témák:
4D UH, vegyes babatermékek (2 nekem nem ismert márka), őssejt, Libeo, Ficher Price

Kaptunk érkezéskor csomagot, zöld vászonszatyorban, Éva magazin felirattal, volt benne:
2 Éva magazin, 5 Libero újszülött pelus, 1 üveges bébihami, sok szórólap és kuponok, egy sztem strandkendő, az is Évás, egy PIROS :) babapóló "az én anyukám a legjobb fej" felirattal :) és őssejt infós mappa
Szereztem még egy piros szivacslabdát és egy tollat.

Ééééés a tombolán nyertem még 10 üveg bébihamit :D Még jó, hogy ellál jövő augusztusig, de tuti megdézsmálom addig.
Voltak ám sokkal értékesebb nyeremények, tök boldogok voltak a kismamik, pl: hétvégi üdülés, homopátiás csomag, kismama-masszázs, egy babakocsi(!!), ruhavásárlási kupon, 50ezer kedvezmény őssejtlevételből(!!), fittness bérlet stb

Görög Zita is elmondta a kismamás élményeit, ő a 2 in 1 egyik arca.

Volt egy fotós társaság, akik képeket csináltak mindenkiről, egyet kaphattál ingyen, a többit 1000-ért, ami azért röhej és gáz, mert digitális képek, magyarul hülyére keresték magukat a semmivel. Persze sokan vettek, mert egész jó képeket csinált, én is vettem 2-t. (Az ember miért ki nem ad pénzt, ha terhes :D )

Szóval egész jó volt!!

Utána még beszabadultam a DM-be is, és beiratkoztam az új programba :) Aztán barátnőzés jegeskávéval... igazi csajos nap :D

floranan
 
 


Hát elég jól hangzott amit írtál Floranan.Nyereményhez gratula.

Hétvégén mindig pangás van itt és most még a jó idő is közre játszik.Holnap én is az egész napot a kertben töltöm.

További jó hétvégét és holnapra kellemes napot kívánok!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok Kismamik!

Csak bejelentkezem, hogy élünk és jól vagyunk, kicsit eltűntem, nagyon sok dolgom volt a héten, most meg a szüleimnél vagyunk Békéscsabán, csak én már nem tudok aludni :)

Elkezdek visszaolvasni, de kb 10 oldalt kellene ... :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziazsztok,látom du bepótoltátok a reggeli lemaradást!
Mabe nem volt ma jól láttam,hol vagy??????????????

Rita és Brumi nem voltatok észrevettük!!!!!

Moncsi üdv köztünk!

Viki--na látod ,nincs ott semmi gond!!!!!!!Csak pozitívan!!!!!!!!!!

Andi,ha lenne min én is napoztam volna,de még nem vettünk a teraszra bútort! :( De ha megkapom a tp,azonnal veszek egy napágyat.Vasárnapra már beterveztem a gazolást a kis virágos keretembe,mert már bimbózik a nárcisz,krókusz és lassan a tulipánok is.




KÖSZi-köszi-köszi Süti :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt!

Ma én is próbálok sokat a kertben lenni , bár takarítani kellene, de előtte még elhúzunk bevásárolni és az Ikeába anyuval.

Szép napot csajok!

floranan
 
 


Sziasztok, jó reggelt :D Baromi jó idő van megint, mosok, vasalok, napozok, de lehet, hogy csak mosok, napozok.....Füvet is kéne nyírni :?
Ti tudtok aludni???!!! Fáradtnak fáradt vagyok, de este 11 körül lefexem, és 2-ig alszom, utánna 5-ig semmi!!! Csak vergődök, aztán 6 óra körül tudnék megint elaludni, de ugye lassan kelni kell :x

Luxor
luxor
 
 


Ez találtam:

http://www.4dultrahang.hu/

Én is fáradt vagyok, 10-11 körül kidőlök, de úgy 6-ig ált alszom, utána még vergődök kicsit.
Ja és no pisiszünet! Néha kell, de az kb éjfél körül, és utána 6-ig nem :)

floranan
 
 


jó reggelt,és napocskásat!

Itt is ragyog a nap.

Floranan,jó kis nap lehetett,gratulálok a nyereményedhez.

Luxor,én a mosásra és a napozásra szavazok,a többi megvár,amikor már kevésbé süt a nap.

Lekopogom,aludni tudok,de akkora baromságokat és kusza dolgokat álmodok,hogy nem is ismerek magamra :lol: :oops: Viszont engem is kidob az ágy 6-7 között,bármikor fekszem le.Pisi az mindig van,de rapszódikus,hogy mikor hányszor.

Én most egy picit még napozok a teraszon, mert most nagyon finycsi a nap,majd forma 1-et nézünk,utána pedig lemegyünk a rómaira hekkezni.Már alig várom.Bár most reggeliztem,de addigtra biztos farkaséhes leszek.

Ma reggel amikor felébredtem,akkor fél hason fekvésbe ébredtem,mert még hál istennek tudok simán hason aludni,és határozottan éreztem,hogy Junior ficereg odabent.Nagíon jó volt.

Kép
v.andi
 
 


[quote="luxor"]S írta:luxorziasztok, jó reggelt :D Baromi jó idő van megint, mosok, vasalok, napozok, de lehet, hogy csak mosok, napozok.....Füvet is kéne nyírni :?
Ti tudtok aludni???!!! Fáradtnak fáradt vagyok, de este 11 körül lefexem, és 2-ig alszom, utánna 5-ig semmi!!! Csak vergődök, aztán 6 óra körül tudnék megint elaludni, de ugye lassan kelni kell :x


Nálam már 9 körül fellőve a pizsi... reggel 6-7-ig alvás, és délután is alszom kb. 2 órát...
Vendég
 


Floranan
Jó lehetett :wink:

Mi itthon pihengetünk, nézzük a flúgos, esős F1-et :wink:
Vendég
 


Na, jól kiikeáztuk magunkat :)

Utána teraszon ebédeltünk és polcot festettem... a hűtőben hül a flan (spanyol karamelles puding) és mindjárt nekiállok rakottkrumplit csinálni :)

Én is teljesen jól alszom hason... de sajna jó ideje nem érzem Csokit.

floranan
 
 


Üdv mindekinek!

Ezer bocsi,amiért sokáig nem voltam,de tegnapelőtt kezdtük a felújítást és előtte megvettük a csempéket,járólapokat meg pár apróságot.

Gratula a kisfiúkhoz és kislányokhoz mindenkinek!

Közben a derekam is sz.rakodik,néha annyira fáj,hogy mozdulni sem bírok.

Pénteken voltam AFP-n,szerdán eredmény.

Hétfőn megyek vissza a dokihoz,remélem elküld uh-ra is és végre megtudjuk,hogy kukisunk vagy puncisuk lesz.
Vendég
 


Helló lányok!!
Mi szülőket látogattunk ,ezért nem voltam 2 napig.
Kicsit tartottam tőle,de egész jól sikerült.
Bicajoztam apósommal, napoztam, grilleztünk, sétáltunk a Drávánál stb.stb.....
Most igazán feltöltődve érzem magam!!!!

Andi!!! Gratula a házassági évfordulóhoz!!!! Remélem jót hekkeztetek!!!

Én a makrélára vagyok rákattanva ( Tescoban vettünk múltkor fagyasztottat, szerintem jövő hétvégén rá is dobjuk a grillre) :D nyami!!

Floranan, szerinted a tökmagtól van a székrekedés? Csak azért kérdezem ,mert én is bevágtam múltkor 2 zacskóval, és lehet nekem is emiatt van bajom.....ja,és hiába egészséges, de a bogyók a fejemen jól kijöttek.Alig várom ,hogy eltűnjenek.



Soma szerintem nekem is megmozdult!!! Általában reggel érzem, de néha délután is bejelez!! Nagyon örülök neki!!

Hason alvás nekem már nem megy, csak amolyan oldalasan párnával a hasamon,de így még egészen kényelmes.

Ti vesztek szopis párnát?Érdemes szerintetek?

Jah...és légzésfigyelőt, meg bébiőrt??

AFP-seknek nagy drukk!!!!

Hirtelen most más nem jut eszembe!! Na rohanok, dobok egy zuhit, és alvás!!

Jó éjt mindenkinek!!
Petra :D

KépKép
csikipetra
 
 


Húú,véget ért nap,és milyen sokmindent csináltam,hulla vagyok,most értünk haza nemrég a színházból.Bocsi az elfogultságért,de a vígszínházbeli darabok olyanok az operett és musical darabokhoz képest,mintha egy szobában egy amatőr társulat játszana.Ha az operettszínházban vagyok,ott elkápráztatnak,de itt nem igazán.No mindegy!
Ma vasaltam,függönyt mostam,takarítottam, főztem.Sajnos a kertészkedésre meg a napozásra nem maradt időm,de még csak most kezdődött a tavasz,van még időm.Kicsit megint sok volt,de Picurka jól bírta a strapát.

A kusza álmok is hozzá tartozhatnak a terhességhez,mert én is olyanokat álmodok!!Érdekes mert régen sokszor álmodtam,de mióta terhes vagyok azóta csak pár napja.Jé akkor ezek voltak az idei első álmaim!

Na ha már álmok,akkor mindenkinek sok szépet kívánok!!!

sutimano76
 
 


Petra, szopipárnát még nem tudom, bébiőrt biztosan, mert kertesben lakunk, és légzésfigyit tuti.

Andi, magában a rómain csak sétálni is egy romantika. :D

Suti, én is imádom az operettszínházat,engem is elvarázsol, de azért van egy -két darab ami jó más színházban! :wink:

Mabe, ma látod Imolát! :D Gondolom a vér eredményt is megtudod?!

Én szerdán tudom meg az Afp-t, pénteken meg uhu, már nagyon váárom!!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!


Kép
Vendég
 


Lina
Drukk, hogy láthassad a kicsidet!

Petra
Szopispárnám már van. Nagyon jó az alváshoz!
www.szopiparna.hu
Légzésfigyelőnk, bébiőrünk nem lesz.

Süti
Te se unatkozol :wink:

Kata
AFP-t már tudom, szuper jó lett :wink:
Bocikára nagyon kiváncsi vagyok, remélem, nem nőtt ki a kukac közben... :lol: :wink:
Vendég
 


Ahogy Imola is írta a szopis párna most a legjobb, meg amikor még nagyobb lesz a pocak, kényelmesen lehet vele aludni. Én a szoptatáshoz legfeljebb csak ágyban fotelnek használtam :wink:

Ha kiságyat vesztek, olyat válasszatok, aminek állítható magasságú az alja (teljesen tönkreteszi az anya hátát, ha majdnem a földig kell behajolni a gyerekért), és ha nem jön hamar a kistesó, akkor jó ha átalakítható alacsony ággyá. Egyébként az én gyerekeim 1 hónap és 1 év közötti időtartamot tartózkodtak a mi ágyunkban ( egy egyévesnek meg már jó az alacsony ágy és fontoljátok meg azt is, hogy a legtöbb kisbabának félelmetes egyedül aludni egy szobában (nagytesóval már oké, de a legelején anya nagyon kell - testközelben, főleg, ha kicsit előbb született, vagy megviselte a szülés)
JA, és egy nagy fiókban is kiválóan lehet aludni :wink: magától értetődik, hogy nem betolva!

Én holnap megyek a genetikai ultrahangra. Remélem felszívódott a vérömleny és az amnion szalag, mert már sokkal jobban érzem magam.

Szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?