Új privát üzeneted érkezett!

csinosak vagytok ám!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Andi Üdv közöttünk!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok! :D

Itt van az en dragam,de nagyon szar akep,mert rossz a szkennerunk es teloval fotoztam de majd a kovi mar jobb lesz remelem! :roll:

Kép


Andi
Udv koztunk es dupla gratula a Manokhoz! :lol: :lol:
Tabliba szeretnel bekerulni? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Olyan jó,h mindenkinél csak jó híreket hallani...!!!!!

Barack: köszi a homeos infót,ki fogom próbálni!!!!

Napközben szoktam aludni,lehet,h ezért nem tudok rendesen éjszaka?!

Jó pihit Mindenkinek!

Kép
jovana
 
 


monica26 írta:Andi
Udv koztunk es dupla gratula a Manokhoz! :lol: :lol:
Tabliba szeretnel bekerulni? :wink:


Ha bevesztek :wink:
Nick: twinsmomma (egyébként Andi)
Szül. idő: 1977.07.04.
Szülés várható ideje: 2009.10.15.
Kórház: St. Johann Krankenhaus, Salzburg
Név: ??????
Köv. vizsgálat: 2009.04.06. UH
Vendég
 


Monica
UH-képből én nem sokat látok :oops: :cry:

Jovana
Én is szoktam aludni délutánonként :wink:
Vendég
 


Andi
Nem gaz, mert En se. :oops: :lol: A kepen persze jobb,majd Apa megcsinalja a szkennert es akkor folrakom ugy!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi: üdv és nagy gratula a babákhoz. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogobolha!
Nem tudsz aludni? :lol: Jó korán keltél! :lol:

Andi!
Én is üdvözöllek köztünk! :lol: Akkor most eggyel többen lettetek,akit külföldről írnak! :D
Ja és egy nagy gratula az ikrekhez! :lol: :lol: :lol:

Monica!
Én tudom,hogy tuti az a kép!Biztos nagyon ari rajta! :lol: :lol: :lol:

Holnap megyek védőnénihez!
Van egy csomó kérdésem hozzá,de össze kellett írni egy papírra,mert ott tuti,hogy nem jutna mind eszembe! :oops: :lol:

Képzeljétek tegnap voltunk egy tó mellett.Párom barátjáék horgásztak,mi meg néztük őket,és utána nyársaltunk egyet.Tök jó idő volt,napoztam is.(Persze csak visszafogottan! :lol: ) És még így is a nyakam és vállam kicsit megégett! :oops:
Ma délután meg itthon bográcsban főznek a fiúk halászlevet. (Mondjuk én nem szeretem! :oops: )

Nektek,hogy telik a hétvégétek?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó jó kis programok........
monica szerintem nagyon jól látszik a gyönyörű kis manókád!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :D

Egy kis tabli!

Kép
Vendég
 


Sziszko,Nitacska
Nagyon aranyosak vagytok :) Koszi. :)
Vendég
 


Kép

7+4-nél


Kép

9+2


És remélem, hogy holnap is szépen látjuk a babákat :wink:
Vendég
 


Hétvége lustálkodással telik... napozunk, F1-et nézünk...
Vendég
 


twinsmomma a második uh képnél a felső baba olyan cuki...tiszta csőrike formáju........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007 írta:twinsmomma a második uh képnél a felső baba olyan cuki...tiszta csőrike formáju........ :lol: :lol: :lol: :lol:


A másik meg Szilveszter?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok, hétvégén a mammystic-ban vásároltam és kaptam egy 1.000Ft-os kedvezménykupont Hepinet 4D UH-ra, ha valakit érdekel írjon privit, beváltható: Dunakeszi, Óbuda, Péterfy és Sz. István kórház: www.hepinet.hu

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


twinsmomma most hogy mondod...........a másik tényleg szilveszter...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Kismamik!!!

Hogyan telik nektek ez a gyönyörű vasárnapi nap?? Nálunk itt olyan gyönyörű idő van, délelőtt lementünk családostul a tengerpartra (Paleokastritsa, járt már valaki közületek? tőlünk kb.4km) és olyan fantasztikus volt csak ülni a parton a napsütésben, nézni a kisfiamat játszani a kavicsokkal és hallani a tenger csobogását...annyira nyugtató!! Én már jópár éve itt élek, de a tenger állandóan elbűvöl, nem tudok betelni vele, vagy megunni mint a helyiek annyian!!!

Twinsmomma:Üdv. itt, gyönyörűek a babáid, gratulálok!! Elvileg nekem is lett volna esélyem ikrekre, mert az apósom és az egyik tesója egypetéjűek, de végül mégsem mi örököltük a hajlamot, talán majd a párom testvérei...

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Szaisztok!

Andi
Telleg gyornyoruek a baboid! :lol:

Betty
Utolag is Boldog szulinapot Iliasznak!! :D :D


A mi 7vegenk is tengerparton zajlott nagyreszt! :lol: Fagyizas,seta (kicsi napozas :oops: :lol: ). Ma Apa nap van, igy van egy kis idom pihenni+dolgomat vegezni.
Vendég
 


én is akarok tengerpartra menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

nagyon irigy vagyok a tengerpartosokra :lol:
pont ma mondtam a férjemnek,h rossz helyre születtem,kicsit délebbre is ledobhatott volna a góly annó... :lol:

jobb híjjána teraszon sütkéresztemés olvastam szinte egész nap...

szerintetek jövő vas-ig kitart ez a jó idő?

Kép
jovana
 
 


Szia Twinsmomma!
Hatalmas gratula az ikrekhez és udv. koztunk :lol:
Szuper jók az UH felvételek, tényleg tiszta Csorike az egyik babó! :D

Monica,
gratulálok a fantasztikus eredményekhez!
Kicsit homályos a kép, de azért szépen kiveheto a babókád :wink:
Koszonjuk, hogy csinálod a táblit! :wink:

Nálunk is nagyon szuper ido volt a hétvégén, szombaton shoppingolni voltunk Gyorben, vettem magamnak egy fehér kismamanacit a C&A-ban, ma délután pedig kimentunk sétálni a kutyusunkkal a Dunához.
Ja, majd elfelejtettem....vettunk tegnap magzati szívhanghallgató készuléket a Brendonban, azt a fajtát, ami már állítólag a 12. héttol használható, de sajnos nem hallottuk vele a baba szívverését :cry:
szerintetek még túl korai?
ginuska
 
 


általába a védőnők is félidőtől hallgatnak szívhangot....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csak akkor miért "reklámozzák" úgy, hogy már a 12. héttol használható .. :roll:
ginuska
 
 


Jovana
Anyu mondta,hogy otthon mar majdnem nyari ido van, es megneztem neten, allitolag mar ilyen marad nyarig. :lol: 20-25 fok. :D

Ginuska
Koszi neked is,aranyos vagy! :D
Nekunk is van szivhang hallgatonk, most meg nem probaltuk, de Charlottenal mar a 16.het kornyeken hallotuk vele a szivvereset! :D
Vendég
 


megmondom őszintén én örülök enek az időnek....pont jó.....
amit imádok.../ezért le szoktak hurrogni/mikor jön egy kis dörgés villámlás kis esővel és utána megint napsütés.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska, most látom, hogy kertek alatt vagyunk, mert és Harasztiban vagyok :P

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


Sziasztok!

betty: utólag boldog szülinapot Iliasznak!! ♥♥♥ :D :D

Nem mintha olyan sűrűn írnék, de most mégannyira sem fogok.. Ma nekilátok a tavaszi nagytakarításnak végre, mert szerdától jövő hét közepéig 5 gyerekem lesz. Nem biztos, hogy ideférek a gép elé.. :lol: Úgyhogy addíg is mindenki vigyázzon magára nagyon és élvezzétek a jóidőt. A tengerpartosok, meg gondoljanak ránk sokat. :D :D :D

Ja és még valami. a 12 hetes uh-ra jövő hét hétfőn kéne visszamennem, de az húsvét hétfő. Nem gáz, ha ráhúzok egy hetet és 13 hetesen megyek? Szerintetek?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Voltam a védőnőnél,szerencsére egy ismerős írta meg a kiskönyvet és nagyon aranyos volt,a mi védőnőnk továbbképzésen van éppen,de kifaggattam az ismerősömet és mondta hogy ő is kedves és nem piszkálódó típus.

Annyi édes kisbaba volt ott amíg vártunk;)

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Most 10 hetes 4 napos vagyok elméletileg, de ez állandóan változik, mivel nem pontos a fogamzás dátuma. A vonalzómat nemsokára készítem.
Rólam annyit, hogy 29 éves vagyok, túl kisfiam 21-ik heti elvesztésén, és három vetélésen.
A születésnapomon közölték velem,hogy PCO-m van (a pajzsmirigy alulműkszim tetejére), és felejtsem el hogy gyermekem lesz. Legalább három hónapig. Ne is védekezzünk, mert semmi értelme, úgysem esem teherbe. Ennek ellenére itt van a pockómban. Már nagyon vártuk, sok "szenvedés" végén már megérdemeljük.
Azóta nagyon aggódom, sokat szorongom. remegve megyek orvoshoz, és várom hogy megint történik valam rossz, mint mindig. UH-ra nem is akartam elmenni annyira féltem. Szerencsére eddig minden renben.
Látom vannak itt régi topik társak. Van aki új néven, de ráismertem
:lol: , és van aki a régin. Szerintem ti is megismertek! :) Örülök hogy egy helyen lakhatunk. :wink:

Hát, röviden rólam ennyit :) :) :)

Üdv Mindenkinek!!!
nünüke
 
 


Sziasztok!

Nünüke!Üdv köztünk! :lol: Szerintem mi még nem ismerjük egymást! :lol: Sajnos én is voltam hasonló cipőben,mint Te! :cry: Azzal a különbséggel,hogy nekem egy vetélésem volt.De ez is elég volt! :? De ami Veled történt,el se tudom képzelni egy nő hogy él ilyen dolgot meg!Le a kalappal előtted! :lol: De kérlek ne izgulj,az a babádra is kihathat! :oops: Légy pozitív,vidám!sugározzon Rólad,hogy nagyon boldog vagy!Hisz az vagy! :lol: :lol: :lol:

Ginuska!Tényleg a védőnők is fél időtől hallgatnak szívhangot,úgyhogy szerintem ne izgulj!!!! :wink:
Amúgy mennyibe került ez a kütyü?

Pattogobolha!Mi ma végeztünk a tavaszi nagytakarítással! Képzeld a párom is besegített az ablakpucolásba!A keretet kívül-belül megcsinálta,nekem már csak az ablaküveget kellett megpucolnom.Még pénteken kiporszívózok és aztán jöhet a Húsvét! Bár nem igazán szoktuk ünnepelni,csak most barátnőmék jönnek vasárnap délelőtt vendégségbe.Vele nagyon ritkán találkozok,Érden laknak és van egy 8 hónapos kislányuk,akit még nem láttam. :lol:
Szóval azért óvatosan a takarítással! :lol: :lol:

Monica!Tábliba írhatod,következő vizsg: április 17. 12.-ik heti uh!
De irigyellek Titeket a tengerpart miatt! :oops: :oops: :lol: :lol:
Nálatok most hány fok van?

Én is voltam ma a védőnéninél.Rendben van minden.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok lanyok!!!!!

Koszonom szepen a kisfiam neveben is a jokivansagaitokat!!!!Nagyon jol esett!!! :D

Gondolom hogy irigyelitek a tengert, en is imadom de nehogy azt higyjetek hogy olyan gyakran jutok le ilyenkor telen/tavasszal...a fiuk mennek de engem csak ritkan visznek, mert ilyenkor kihasznalom h.egy kicsit egyedul lehetek. Internet, vagy hazimunka-amik ilyenkor lefoglalnak.

Ma eleg rossz napom van, mert utananeztem az Ureaplasma urealyticum(hugyivarszervu korokozok) fertozesnek-ami sajnos nalam pozitiv lett es annyi de annyi rossz dolgot irtak rola. az orvosom nem volt ketsegbeesve, csak felirt antibiotikumot, de en most annyira parazok. Legkozelebb csak aprilis 27-en megyek uh-ra, meg genetikaira-addig valyon minden rendben lesz? ha ismer valaki ilyen esetet irjon please!!!!

Nunuke( bocs az ekezet hiany miatt nem tudom leirni a nevedet helyesen): Udv koztunk, nagyon sajnalom ami veled tortent a multban de most biztosan vegre minden rendben lesz, ne aggodj!!Persze konnyu ezt mondani- en is remegve varom a kovetkezo uh-t, hogy lassam minden ok.e.
Miert nem tudjuk ezt a gyonyoru terhesseget felhotlenul, boldogsagban megelni?? miert kell allandoan felnunk?? Nalam mindig kozbe jon valami, de mar nem is izgat, csak legyen minden rendben!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk a nőgyógyásztól, kontrollról. Vittem az összes leletet, persze képben volt a lepénybiopsziáról ,és a negatív eredményről is, de azért volt nagy öröm

Láttam kisbarackot is, fejjel lefelé van (elmondtam neki, hogy ezt a pózt a 36-37 héttől vegye fel!) és amikor beszéltem akkor a hangomra el kezdett ficánkolni.

AFP 16 hét - aminek CVS után már végképp nincs sok értelme, de a protokol az protokol, és nagy UH + kontroll a 19 héten.


Elméletben 13+6 lennék, de 13+1 lett belőle, így október 6-ról, 11-re módosult a szülés várható ideje! Sebaj, a lényeg, hogy minden rendben.


szép napot!

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


nünüke!
Légy udvozolve koztunk! Szívbol gratulálok a babához és kivánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! Szomorúan olvastam, hogy mi mindenen vagy túl :cry: , de most már minden rendben lesz , biztos vagyok benne! :D

sziszkó,
a készulék neve Angelsounds, ajánlott ára 9.990 Ft, de most éppen akció volt rá a Brendonban, így 6.990 Ft-ért jutottunk hozzá.
Van egy másik ilyen készulék is, annak a neve BébéSound, az ára ugyanannyi kb., de annál olvastam,hogy csak a 7.-9. hónapig hallgatható vele a szívhang. Ennél az angel-nél pedig a 12. héttol már!!!! /na de nálam egyenlore nem hallatszik../
Van weboldaluk is, magyar termék, ha jól tudom!

Monica,
várok egy hetet és megpróbálom újra........nektek milyen fajta készuléketek van? Nem ez az Angelsounds, ugye?
ginuska
 
 


Csajok,

nekem a védőnő már 9 hetes koromtól hallgatja a magzati szívhangot és nagyon jól hallatszik azzal a készülékkel!

Látom mindenkinek jól telt a hétvége, nekem is, Siófokon voltunk sétálni egyet a Balcsi parton, hajózni akartunk, de még nem mennek a sétahajók...mindegy, mert a nap így is sütött, jó nagyot sétáltunk.

Ma már sajna dolgozni kellett, de így is felvidít ez a szuper idő!!!

Ja, nem tudom írtam-e, de ápr. 21-re bejelentkeztünk 4D-re!!! Végre megtudjuk kisfiú lakik-e bent, vagy kislány!!!
Ja és mehet a táblába a lánynév is, ha kislány lesz, Szófia Eszter lesz!!!
Vendég
 


Iliásznak boldog szülinapot!

Tengerpartra irigy vagyok. Mi egy tó partján lakunk :wink:

Ma voltunk UH-vizsgálaton.

Csőrike és Szilveszter :lol: :wink:
Kép

Már óriásbébik :roll: :lol:
A: 6,28 cm
B: 5,77 cm
(a fejüktől a popsikájukig)
Vendég
 


Sziasztok!

Nunuke
Udv itt nalunk es gratula! :lol: Tabiliba csatlakozol? :wink:
Sajnalom a sok rosszat ami veletek tortent de most minden rendben lesz hidd el!! :wink:

Sziszko
Kerlek szepen pontosan 28,5 fok van most :lol: De ahogy hallom Mo.-n sincs sokkal rosszabb ido mostanaban! :lol: :lol:

Betty
Biztosan minden rendben lesz!! :wink:

Ginuska
Nekunk is ez az AngelSounds van.

MrsParis
Szep nevet valasztottatok! :)

Andi
Nagyon szepek a Baboid! :lol:

Minjart mellekelek egy tablit is! :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Monica,
nektek is ugyanaz van? akkor megpróbálom ma is, hátha lesz valami :roll: És milyen zselét szoktál hozzá használni? Mert akusztikus zselét nem kaptam a patikában, így hát egyszeru zselével próbáltam,meg olajjal meg vízzel is :roll:


mrsparis,
a védonoknél szerintem valami komolyabb szerkentyu van, nem ez az otthoni használatra való....legalábbis szerintem :lol:

A tábliba:
még mindig nincs nevunk, de van pár tipp:
ha lány, akkor Georgina
ha fiú, akkor Dominik
-de ez még egyáltalán nem biztos :oops:
ginuska
 
 


Monica, köszönöm szépen hogy ilyen gyorsan intézkedtél a táblával :D és köszi a névdicsit :D

Gina, nem tűnik túl komolynak a védőnő hallgatója sem, sőt mondta is, hogy ne keseredjek ám el, ha nem hallunk semmit, amikor először hallgattuk...(de hallottuk :lol:)
Vendég
 


Ginuska
Mi is egyszeru zselevel csinaltuk...de az is lehet, hogy ugy fekszik a baba,hogy nem talaljatok a szivvereset.Mert mi is kerestuk egy darabig mig megtalaltuk. :roll:

Lanyok egy kinos keredes,de hatha valaki tud segiteni :oops:
En kb masfel eve megmutettem a melleimet, felvarrattam (akkor meg nem keszultunk tobb gyerekkel :oops: ) illetve inplantatumot is raktak bele (nem oriasit). De nem tudom, hogy ezzel lehet-e szoptatni, vagy nem lesz-e valami komolyabb problema vele a feszulesektol? :roll: :oops: (Lehet,hogy hulye kerdes,bocsi, csak nemtom kitol megkerdezni :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Andi: nagyon édesek az ikrek!

Nünüke! üdv közöttünk. Ne aggódj,ez egy nagyon szerencsés fórum/blog... vagy mi is ez :lol:
Sziszkóval együtt mi is elvesztettünk egy babát októberben,és most itt vagyunk.... :lol:
szurkolunk azért!!!!!


Tudtok ajánlani nagyon jó 4d uh-ost?

Szeretnék menni kb. 2 hét múlva kismama jógára. állítólag nagyon hasznos a kismamiknak és babiknak is.
Van vkinek infója jó kismama jógás helyről Bp-en?

köszi előre is

Kép
jovana
 
 


Ginuska: bnőm pont pén-en mondta,h akciós ez a készülék. én is megveszem ahéten. majd beszámolok,h nekünk működik-e.

Kép
jovana
 
 


barack akkor össze is futhatunk ha akarod..... :roll: :wink:
nünüke üdv köztünk.sajnálom ami veled történt...én két vetélésen vagyok túl.....remélem ezuttal minden oké lesz......... :wink:
twinsmomma még nem láttátok hogy milyen neműek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Twinsma
Én is gratulálok a gyönyörű kicsikhez:) Nagyon jók a felvételek! :D Az egyik kisfiú nem? :lol: Régóta kint élsz?

Betty
El tudom képzelni mit érzel a fertőzés miatt, nálam is tök véletlenül volt mostanság egy hüvelykenet vizsgálat és stapphylocpccus bacilust találtak :cry: talán pont ez okozhat olyasmi gondot is ami nálad van :?: Mindenestre én is kaptam antibiotokumot, amit gondoljatod milyen örömmel szedtem be :( és arra vonatkozóan, hogy ez miket okozhat terhességben nem is nagyon találtam semmit...Ja és Bolgod Szülinapot a fiacskádnak utólag is :D

Barack
Tök jó, hogy kislányod van és minden OK :D Ez azért megnyugtató érzés!

Gina
Szerintem ne aggódj, próbáld később a ketyerét :D Egyébként pár hét múlva már mozogni fog, amit naponta többször érzünk majd, így nem kell aggódni szívhang miatt :)

Mónika és mindenki aki UH-n volt
Nagy gratula :D

Nünüke
Üdv közöttünk, és próbálj meg nyugodt maradni, bár ez bizotsan nem könnyű, és ez érthető is...talán pl a jóga segíthet, amit Jovana is csinálni akar :)
J
a, egyébként Jovana, én csak ajánlani tudom a Praxis rendelőt, itt a babaneten megtalálod az elérhetőségét!
Profi aki ott van :P

Jó éjt mindenkinek :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Jó reggel lányok!

Még marad a jó idő itthon (persze megint az ünnepekre hül le) irány a nap aki csak tud :P

Monica: cici kérdés - nekem is meg van műtve egyéb okokból, igazán a kérdésedre a dokid tudja a választ, mert attól függ, hogy hogyan vágtak? honnan tették be az implantátumot, izom alatt/felett , ez mind hat arra, hogy sérülhettek-e a tejcsatornák. Nem kérdezte az orvos, hogy tervezet-e még babát?

Jovana: a XI kerben tudok kettőt is ajánlani,

Praxis - Hajdu Krisztina, http://www.ultrahang.com/vizsgalat.html

Gólyafészek - Bárdos Péter 30-9137743, http://www.golyafeszek.hu/uh.phtml

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


Sziasztok,

üdv köztünk Twinsm., nagyon jók a felvételek a babákról! Csőrikén sokat nevettem, nagyon cuki :lol:

Paris,
a mi babánkat, ha kislány lesz, Eszter Szonjának fogják hívni! (Eddig csak Eszter van a táblában, mert a Szonja még nem volt fix). A Szonja és a Szófia is a Zsófia egy-egy változata. :D És ugyanarra a napra vagyunk kiírva...
Ja, amúgy fehérvári születésű vagyok ... többször rádöbbenek, hogy milyen kicsi a világ, na de ennyire?!? :lol:

Örülök hogy mindenkinek szépen gömbölyödik a babája. Én is hízogatok, de sajna még nem sokminden látszik, a barátnőm pénteken megnézett közelebbről, és azt mondta csak annyi látszik, mintha jól bekajáltam volna. Ha pénteken minden jól megy a kombinált teszten, most hétvégén lesz a "nagy" családi bejelentés (még a szüleim sem tudják), és izgulok, hogy megkérdezik, mégis hol van az a "3 hónapos" babácska?!? :oops:

Van egy kérdésem a "tapasztaltabb", már babás anyukákhoz: nem tudom, milyen nyaralást merjek szervezni augusztusra, ami ugye a 7-8. hónap lesz. Persze belföld, a külföldet nem merem kockáztatni (hosszú út, orvos távol). Mennyire mozgékony akkor az ember? Lehet kicsit aktívabb pihenést beiktatni, vagy inkább már csak heverészést tervezzünk? A meleget tényleg annyira nehéz bírni, hogy a légkondi mindennél drágább olyankor?

Ha van tapasztalatotok, véleményetek, megköszönöm.
Jó napozást mindenkinek!

Üdv
cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Cosmic, ez nagyon jó :lol: valami lelki rokonság lehet köztünk :shock:

Remélem Mindenki jól van, nálam most érkezett el az idő, hogy VÉGRE újra tudok aludni, nem kell hajnalban pisilnemés ki tudom pihenni magam :!: :!: :!: Tudom, ki kell élvezni, mert nem sokáig fog tartani :D

Puszi Nektek! Gyönyörű az idő!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: