Új privát üzeneted érkezett!

Te jó ég! Milyen hírekre jövök! Benó szül?????!!!!!! :shock:
Juj, nagyon izgulok. Legyen minden rendben. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


És még laptetőre is került,akkor biztos minden rendben lesz. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Most beszéltem Zsuzskával telcsin...
Utolérték Gy.-t....

Babok megszülettek császárral,de semmit nem tudunk....!!!!!
Benó eléggé kivolt szegényke,babok keresztben feküdtek,Benó gondolom örzőben a mütét után,babok intenziven....!!!!
Gy.-t hazazavarták ,délután 5 után mehet csak be,addig várnunk kell......nem tudja mennyivel születtek a kicsik,nem engedték be Benóhoz stb..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Mennem kell, ha tudok friss hireket majd jövök.,...szép napot...cupp....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu. Köszike a híreket. Délután ötig nem mondanak semmit???? :shock: :shock: :shock: :shock: Még az apának sem???? Ez nagyon fura. Az egész, hogy hazazavarták Gy.-t is. Nem értem. :?

Szorítunk Benónak és a baboknak, hogy minden rendben legyen.
Szegény Benó, akkor megkínlódott,ha keresztben voltak a babok.

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt Lányok!

Aztaaaa!!!!! Remélem, minden rendben lesz velük!!! Nagyon izgulok Benóért és a babákért én is. De Kristóf és Dávid is stramm kissrácok, mint az anyukájuk, úgyhogy nem lesz semmi baj. Jövök ma többször majd érdeklődni, hogy mi a helyzet velük...

Tancsu, édes lehet Gergő az első fogacskájával! :) Teszel majd képet róla? :):):)

Zsuzsi, de ügyes vagy! Már kész a kaja? Wouw!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Nemrég hívott a Zsuzska, gratulálunk Benó!!!!! Remélem minden rendben veletek!

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, gratulálunk Gergő fogacskájához! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, gratula Gergő első fogacskájához. :D
Itt a topikban mindig egy nap történnek az új dolgok. :D :wink:
Két bab születik, Gergőnek kibújik a foga. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


[color=red]HELLÓ!!!!!!!![/color]


Micsoda hírek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Ó de csúnyán írtam!!

BENÓ DRÁGA GRATULÁLOK HOZZÁTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Benónak kivan kapcsolva a telcsije,de Gy.vel beszéltem.

Sajna még nem tud semmit.Nem mehetett csak egy pár percre be mert járvány miatt le van zárva az osztály.Se ő se Benó nem látta a piciket mert rögtön elvitték őket.

Nagyon izgulok,de minden rendbe van és ez már jót jelent!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Gy.-vel megbeszéltül,hogy a kis Vuk megérezte a babok jöttét ezért nem aludt fél3-tól 5-ig!!

Kár,hogy nem értettem amit sírt! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
Ó,örülök! Egyre jobb hírekkel jöttök. :D Akkor minden rendben van? Hiszen már a múltkor is másfél kilósak voltak a babok,már az is szép súly ikreknél.Ettől csak többek lehetnek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Gy.is ezen izgul,de mondtam én is,hogy nyugi ha eddig nem történt(hála az égnek)gond akkor már tuti minden oké.Súlyra meg majd meghíznak. :D :D :D Csak addig nem láthatják amíg nincsenek 1700gr a súlyuk azt mondta Gy.

Kép
martik77
 
 


Amúgy én voltam kiírva 6-ra!! :D :D :D

Lehet azon a kismamán aggódott belül Benó azért szült meg.De már mindegy.Azon agyaltam,hogy felhívom a kórházat,csak nem tom melyikbe van. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Ez jó, Te voltál kiírva mára? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nekem a nagyikám azt mondta, hogy egy gyerek nőjön meg ezen a világon. Igaza volt, megnő itt is. Az anyám szintén koraszülött volt, ugyanígy a nyolcadik hónapban született, kb. másfél kiló volt. Egyáltalán nem volt kórházban, a nagymama otthon szült. Az orvos nem sok jót jósolt neki. Mégis megmaradt.

Kép
flóra 11
 
 


Reméljük, hogy azt a pár dekát hamar felszedik a lurkók. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


De jó ez a vonalzó! Át sem kellállítanom, ez magától meghosszabbult. :lol: Okos. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nem lesz itt semmi gond.

Csak jó lenne Benóval beszélni. :( :( :D :D

Kép
martik77
 
 


Paradizsnak küldtem iwiw üzenetet,hogy ikreink születtek!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Szerintem felesleges hívogatni, bármelyiküket is! Hadd pihenjenek! Majd Gy.jelentkezik ha tud és akkor majd megkapjuk az infókat!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem hívtam senkit.Várok.

Kép
martik77
 
 


Márti elhiszem,hogy jó lenne Benóval beszélni, de ma arra sem fog emlékezni mi történik, várj egy kicsit..............

Kép
muzsuzska
 
 


Azt irtad, hogy hívtad Gy.!

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor este...............

Kép
muzsuzska
 
 


Hellóka! Izgulunk? :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsiiiiiii, vááááárj! Mindig pont elmész. :(

Kép
flóra 11
 
 


Mármint a Gy.-vel beszéltem de Benóval nem.Várok oké.Csak ideges vagyok,hogy,hogy van. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Császár után nem kelhet fel, telója biztos kikapcsolva, pihennie kell, szerintem is feleslegs őt zavarni,úgysem tudna beszélni.Vele majd holnap,holnapután tudsz. Gy. biztos üzen,ha tud újat. Gondolom ő sem aludt éjjel,most hagyjuk őket,pihenjék ki az eseményeket. reméljük öt után többet tudunk majd.

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti! :D Végre valakivel összefutok. Micsoda reggel! :D

Tudom,én is szívesen hallanám Benó hangját, de majd. Most nekünk kell türelmesnek lennünk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na, Te is elmentél. :( Ma folyton ez történik velem.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor teregetek. :(

Nálunk nincs jó hír. Maradt a hülye régi elnökünk,nem győzött az új. :( A régi meg kinyírja itt a magyarokat. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Jól van!Megértettem várok,de azért izgulni izgulhatok!!! :)

Kép
martik77
 
 


Márti, de jó, hogy írtál. :):) Jajj, de jó, hogy minden rendben van Benóékkal. Én nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek örömömben, annyira örülök nekik. :):):):) Írtam neki sms-t, ha bekapcsolja a telóját, legalább látja, hogy mennyit gondoltunk rá. :) Biztosan nagyon kimerült, és biztosan bosszantja, hogy Gy. nem mehet be hozzá.
Remélem, hogy a picik hamar elérik az 1700 g-ot, így Benó is ölelgetheti már őket végre! :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Mártika, perszehogy izgulhatsz, sőt,azt kötelező. :D :wink: Csak türelmesen izgulj. :lol:
Helló Heni! Olyan szép az új vonalzód!

Mind nagyon örülünk a két babónak, csak még izgulunk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na igen a türelem nem ez erősségem. :D :D :D

Ma állítólag jön a babás b.nőm.Kíváncsi vagyok,mert sose pontos. :roll:

Olyan jó idő van,hogy az valami fergeteges!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Itt is nagyon jó idő van. Tegnap, mikor szavazni mentem kabátban mentem ki. Hát láttam embereket még pántos felsőben is. Mondjuk ez azért túlzás, de egy könnyű felső nyakig elég. Viszont az én torkomnak még így is megártott a kintlét. :? Ha kimegyek,mindig rosszabbul vagyok. De mára már jobb.

Kép
flóra 11
 
 


Nekem már a torkomnak semmi baja,hanem bedagadt az ínyem ahol ki húzták pár éve a bölcs.fogam.Ha nem tudnám azt gondolnám,hogy épp nő mert úgy be van durranva.

B.nőm még sehol. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Márti, nekem két napig szurkált a fülem mögött,pont úgy, mikor mumpszom volt. Nagyon fájt és kellemetlen is volt. Ez már elmúlt és szerencsére nem fájt állandóan. De akkor is fura,néha azt hittem megint mumpszom van,pedig azt is csak egyszer lehet elkapni, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Kiteregettem a másik adag ruhát is. Már csak krumplit kell kisütnöm a faimnak.
Most meg a kicsi szlovák házijával foglalkozom.

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm Ildó a dicséretet. :) Aranyos vagy. Mumpszot én is úgy tudom, hogy csak egyszer lehet elkapni...

Képzeljétek, a teraszon 28 fok van árnyékban. A kutyik kidöglöttek... olyan édesek, ahogy elterülnek és lihegnek... :):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Legszívesebben én is kiterülnék a teraszra, nagyon jó idő van. De a teraszt még rendbe kell szednem,levinni a zöldséges ládát,amiben télen tároljuk a zöldséget és az almát, kivinni a kerti bútort,stb.

Kép
flóra 11
 
 


Na, kialudtam az éjszaka elmaradottakat! Márti szülésekor is itt szenvedtem nem tudtam aludni, ma éjjel sem! Mivel éjjel volt ezért a látnoki képességem nem látta mi történt. :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Nálunk is kupi van a teraszon!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj, Ildikó megint elkerültük egymást!!!!!! :roll:

Márti most néztem apás-babás képeket iwiwen!!!!!!!!!!Aranyosak!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló! Nálunk ha a hatalmas doboz lekerülne, meg a befőzőfazekam, ami nem hajlandó lemászni magától, :lol: kimehetne a kerti bútor és lehetne ott ülni. Olyan pici az erkély,hogy így nem fér el ott semmi. :(

Kép
flóra 11
 
 


Még vagyok,ha Te is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Duna TV-én megint Kabos film van. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?