Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle,
akkor jó totyorászást mára Nektek, üljetek be vmi fini cukiba :)
A vérnyomidat méregesd szépen, a jobb karodon, és minden azután, h pihentél (ültél, feküdtél), soha ne mászkálás meg sürgés-forgás után. Ha egymás után méred, a második érték magasabb lesz, tehát az is csalóka - én ezeket hallottam vérnyomimérés kapcsán.

Anika,
az ikrek odabent már most bizti jó nagyok!!! A visszerekre meg sztm odafigyel majd a doki, h rendben legyen minden.

Mostanában vacakul alszom, nehezen alszom el, többször felébredek. Mintha nem lennék elég fáradt, vagy nem is tudom...

emese1979
 
 


bocs, kétszer ment el :(((

Anyajegy vkinek nem jött ki a terhesség alatt?

emese1979
 
 


Na szép jó reggelt!!!

Anika!
Hatalmas az iker lak :wink: Azt hiszem te nyerted a kinek a nagyobb a pocakja versenyt!!!

Nálam 2 nap nem alvás után újra helyreállt a rend!Iza szépen elalszik olyan 10 körül...aztán reggel kel!Azért van h 1-2 szer kimegyek pisilni,de szerencsére vissza tudok aludni!Most reggel akkora buli volt,leültem mesét nézni,és így várnia kellett volna a reggelire....hát muszáj voltam elmenni kakaóért,mert már ülni nem tudtam úgy rugdosott :shock: És még ott alul is úgy fájt :oops: Vhol a combtövemnél szurkált 8)

Mindenkinek szép hétvégét!Aztán remélem minél többen leszünk vasárnap!

annus11
 
 

 
 

Emese!Nekem jött ki teljesen új.Még a terhesség második vagy első hónapjában.A hipochondriám miatt meg is ijedtem, de győzött a józan ész, hogy ez hormonális változás hatása. 8) A mellemen van egy anyajegy,ami viszont legalább a duplájára nőtt.Na az irritál.Lehet, hogy csak a mell növekedése miatt van, de azt majd néhány hónap múlva megszeretném nézetni. Neked is van valami?
Ti nem vagytok mostanában ingerlékenyek?Én olyan lettem ,mint a legrosszabb kamaszkori mensijeim előtt. Nagyon gáz vagyok!Tudok róla,de nincs erőm változtatni rajta. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,
akkor Iza is szereti a kakaót :) Ált. én is azt iszom regglire, a bentlakó nagy megelégedésére...

Kutyafüle,
nekem a cicimre jött egy ki, csak kiváncsi voltam, másnál is van-e ilyen :) Megnézettem bőrdokival, persze továbbküldött, mert nincs vele gond, csak nagyon sötét meg új, úgyhogy lehet ki kell metszeni :?

Az idojaras.hu szerint jövő csüt-ig nem lesz front :)

emese1979
 
 


Jó reggelt!

Én kétszer felkeltem éjjel, hogy bekenjem a hasam, annyira viszketett :roll: Nőőőőőőő ezerrel :shock:

Hétfőn védőnő, kedden vérvétel, csütörtökön CTG és doki, jó sűrű lett a programom :lol:

Mindjárt próbálok dobni egy pocakfotót :D
Vendég
 


Emese,ami nekem lett is sötét.Csak olyan helyen lett,amit nem tudom meg kell-e mutatni bőrgyógyásznak. :oops: De szerencsére nem szemölcs,csak egy pici sötét pont. Remélem semmi gondot nem csinál. Meg a másik sem.
Elolvastam az áprilisiakat.Na jönnek szépen a babák.Csak azoknál nem szegényeknél,akik már elérték az időpontot.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na nem a legjobb minőség, de íme :)

Kép
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Vanni,
TGYÁS indítható a szülés napjától is, anyagilag úgy jársz a legjobban, hiszen addig kaphatod a táppénzt. 4 hetet nyerhetsz vele a gyed beköszöntéig. Összegében meg egykutya a táppénzzel, így szerintem nem érdemes előtte igényelni, de persze ahogy érzed.

Ha a szülés napjától indítod, akkor nem kell orvosi igazolás, hanem a babu születési anyakönyvi kiv-ra meg a TAJ kártyájára lesz szükség hozzá.

Ha mégis előbb szeretnéd, akkor kelleni fog az igényléshez az ún.
„Terhesállományba vételt igazoló orvosi igazolás” és a Terhes gondozási könyv, (vagy annak másolata)

KépKép
novygirl
 
 


Panndi,
növöget azért szépen :) :) Neked legalább szülés után rögtön szép lapos pocakod lesz!!! :lol: :lol:

emese1979
 
 


Anyajegyem nekem is jött új. Nekem már többet le kellett szedetnem az évek alatt, mert ,,gyanúsak" voltak. A bőrgyógyim anno azt mondta, hogy a mellemen lévőket figyuzzam a terhesség alatt, mert a hormonoktól, meg a térfogatnövekedéstől meghülyülhetnek. Kifejezetten ajánlotta a terhesség alatti szűrést is, nem sokára meg is látogatom vmelyik rendelőt ezügyben.
Szerintem, ha bárkinek aggodalma van, inkább nézesse meg, az a biztos. Elég alattomosak tudnak lenni ezek a kis vackok, nem éri meg szórakozni velük.

KépKép
novygirl
 
 


Jó reggelt!

Szépek a pocik!
Anika,
hát nem mondom jó nagy helyet csináltak maguknak a gyerkőcök.Milyen súlyban vannak most?Vagy nem becsülték még meg?

mostmár időszerű lenne nekem is feldobni egy képet.Azért mi is növögetünk.Most ugye nagyon rákapcsolnak a babák meg a víz nagy része is most megy fel.

Panndi,
akkor hasonló cípőben leszünk a jövő héten.Nekem is hasonló a program.De még ctg-re időpontot kell kérnem.

Nahát lehet tolódik a költözködés :(
A tulajok nehezen haladnak az új lakással és addig ugye abban laknak amit mi ki szeretnénk venni.Mondta anyukám, hogy nem kell siettetni őket mert ők se a levegőből szedik a pénzt.Igaza van.Szóval április végén meglátjuk mi lesz, de szerintem csak ősszel fogunk tudni költözni. Addig meg anyukámnál leszünk.Önálló lakrészünk lenne a padlástérben szóval éjszaka nem zavarja őket majd Gabi de napközben anyu babázhat ezerrel.
Annyira örülök hogy ilyen jól fogadta az unoka hírét.Most már semmin nem parázok csak a várakozás marad még egy pár hétig.

Még minimum 3 hétig bennt kell maradnia az uraságnak.Bár azt mondják a fiúk nem szokták elkapkodni a dolgot.Remélem így lesz.

KépKép
harhaj
 
 


A kutyit sikerült reggeli napfürdőzés közben lekapnom :)

Kép

Kép

Kép

emese1979
 
 


Emese!Jajj,de cuki!!!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese :lol:
Nekem a Lilo és Stich jutott róla eszembe,az űrkutya :lol: :lol: Nagyon kis cuki!

Na ma is jó meleg lesz...

Vettem poharat,evőeszközt és tányért vasárnapra!De csak papírtányér volt és az is szülinapos :lol: :lol: Na de mindegy,a lényeg h nem kell mosogatni! :lol: :lol:

Én elkezdtem a málnalevél teát iszogatni,meg holnap elkezdem a homeósokat is szedni!Hátha segítenek :wink:

annus11
 
 


sziasztok,

csak gyorsan bekukkantok..

Szép nagy pocakok :)

Panndi
a Tiéd is jó sokat nőtt :)

Emese, édes a kutya :)
az én macsekom is igy szokott napozni :)

Anita,
küldtem pü-t.

Megyek is, mert festik a szoba falra az állatkákat. :) nekem nagyon tetszik. Ha kész, dobok képet.
Voltunk tegnap szülésfelkészítőn, megtudtunk nagyjából mindent a program császárról, megnéztük a szülőszobát , stb.

na, majd még jövök.

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anika, hú, mekkora pocid van..... becsülték már a babák súlyát?

Lányok, gyönyörű időnk lesz, és annyira jó, hoy front sem lesz:)
Még lehet, hogy a kertben is lehetünk! :)
Annus, szuper, a lényeg tényleg, hogy nem kell mosogatni:)

Pumukli, majd jösz a babás talira! :)

Novygirl, köszi szépen az infót TGYÁS-sal kapcsolatban! A Terhesálloményba vételt igazoló papírra van nyomtatvány? Csak mert tényleg olyan értetelnnek tűnt a dokim hogy milyen igazolást adjon.. a kiskönyvnek minden oldalát le kell másolnom?

Eszter, a programcsászárnak is megvannak az előnyei... legalább tudod mi vár rád... nekem azt mondta a dokim hogy az, hogy nem fér ki, az majd a vajúdás végén derül ki, amikor ad még egy órát arra, hogy megpróbáljuk.. és ha nem ,akkor császár.. úgyhogy lehet, duplán fogok "megszenvedni"...
Képet nagyon várom (juk) :), ha beszélhetek a többiek nevében:)

Szofi, végül autóval jösz? Van aki bevállalná a rostosokat, ha te BKV-val jösz...
vanni
 
 


Pandi, ez a picipoci elképesztő... :) de magadhoz képest kell nézni, tudom:)

Emese, tündér a blöki!
vanni
 
 


Halihó!

Na, sikerült éjjel aludnom, bár mosott rongyként ébredek mindig....ez a jobb oldal-bal oldal már nagyon kényelmetlen.
Hason akarok aludni!!!
Meg reggelente nem kifordulni az ágyból... meg nem rozzant pingvinként totyogni...na jó, nem agonizálok, úgyis már biztos vagyok benne, hogy hiányozni fog a pocim. :)

Emese!
Naaaaaaaaaagyooooooooooon cukiiiiiiiiiii a kutymó!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Esztó!
Tegyél majd fel fotót, ha kész a festés. Kiváncsi vagyok nagyon milyen lesz!

Panndi!
Még mindig hihetetlen, hogy fér el benned Fruzsi...... :shock:

Kutyafüle!
Én dettó, tök agresszív lettem mostanság....mindenkit kiosztok.....minden felbosszant....már rettegnek tőlem az eladók..... :lol:

Kép
mozza
 
 


Helló lányok!

Próbálok írni, de olyan sok minden volt, ne haragudjatok, ha valami kimarad.

Először is: a talira végül kocsival megyek, és hozok 5 l rostos üdcsit is, szóval más ne fáradjon.

Panndi, úgy örülök, hogy minden OK! Zsófi meg olyan szép és aranyos, Fruzsinak jó prototípus! :wink:

Petrus, az erő legyen veled! Nagyon szorítok, tényleg!!

Kutyafüle, kezelgesd magad. Van már valami javulás?

Mozza, Anika, Ildi, nem gyenge a pocitok! Az enyém fele ekkora... Anikáénak csak a negyede. :roll:

Emese, nekem jött ki új anyajegyem, kettő is a pocimon! Furi!

Fertőtlenítés, babaruhamosás témakör tudom, hogy már volt... :oops: De már nem emlékszem a lényegre, és lassan hozzákezdenék. Hogy mossátok ki a cuccokat? Vasalni is kell?
- új textilpelus
- örökölt ruci
- új ruci
Még valamivel készültök? Azt értem, hogy a fertőtlenítés előre felesleges az ilyen cumi ügyekben...

Voltam a szülésznőnél, nagyon aranyos volt, körberohantuk a szülőszobákat, de sajnos(?) az alternatív éppen foglalt volt. Kint várt két izgulós apuka, őket is megnyugtattam, tök édik voltak, ahogy kinn izgultak.

A dokimnál is voltam, méhszáj zárt, nem rövidült. Már csak egyszer megyek a magánrendelésére (Annus, a tábliba beírnád?) ápr. 29-én, de addigra vinnem kell majd az eslaő NST-t is. Szerintem addigra már legalább 5 babus meglesz! :wink:

Dagad a bokám, meg virslik az ujjaim, nekem azt mondták, keveset igyak...

Megvolt a búcsúbulim, egy gyönyörű Swarovski kristályos nyakláncot kaptam, nagyon jól sikerült, rengeteget nevettünk. Hiányozni fognak...

Na ennyit, mert sok lesz belőlem!

Puszi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Emese: nagyon édes a kutty! :lol:

Nekem nem annyira az anyajegyek, mint inkább a szemölcsszerű, kidudorodó dolgok szaporodtak meg a terhesség alatt. Aggódom is rajtuk, de állami bőrgyógyászhoz nem megyek, mert azok sose vizsgáltak meg rendesen ezzel. Kinézek majd valami mikroszkóppal nézelődős magánt. Tud valaki ilyesmit? De majd csak szülés után.

Kép
Kép
tinu
 
 


Vanni, nem megy el a privi... :evil: :evil: :evil:

Tinu, azért próbáltalak hívni, hogy megkérdezzem hogyan kell Vannihoz menni holnap... Ha Te már tudod. Majd még próbálom...

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anika hűha nem semmi pocak, tutira nem lesznek aprókák a lányok :)

panndi hihetetlen, hogy 3 kg-os Fruzsi a pocakodban, de legalább a hastartót nem kell hordanod, nekem bejött :)

vanni tgys-t én is szülés napjától fogom igénybe venni

aránylag jól aludtam, de érdekes piás kismamának lenni, marta a torkom mint állat bocsi :oops:

sajna ha éjszaka ki kell mennem utána alig bírok visszaaludni, és tényleg egyik oldalról a másikra való fordulás kész mutatvány és legalább negyed óráig is eltart mire rászánom magam :)

szofi egy mosás és vasalás minden kisruhára ráfér, még ha vadiúj is

panndi nekem ez a hét is katasztrófa volt: hétfőn labor, kedden védőnő, nst, szerdán nst és házidoki, csüt. labor, péntek nst :)

jövőhéten: hétfőn labor, nst délután doki, kedd tanácsadás, szerdán nst, aztán meg ki tudja mi lesz még :)

szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló!

Ja, Ildi, még neked akartam írni, hogy szorítok. Örülök azért, hogy nem paráztattak be mégjobban. Szerintem még tuti lesz 2 hét, mire Lara kibújik.
Azt értem, hogy mosni-vasalni kell, de hány fokon, milyen szerekkel...???...

Vanni, Tinu elküldte az odajutást, de az a gyalogos verzió. Megtennéd, hogy átlövöd az autósat a szzsofiaszeged@yahoo.com-ra? Hcsak nem annyi a sztori, hogy az Árpád F. útról balra fordulok a megfelelő utcánál, mert akkor nincs kérdésem.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
sztm a kisruhákat mi kimossuk 40-60 fokon, amennyin lehet, és egy vasalás. törcsiket stb. 90 fokon. Mosószert én még az Ariel folyékonyt hallottam, de többen a Dreft babásat is javasolták. Sztm a láényeg, h jól át legyen öblítve (sima vízben), öblítőt mi nem használunk hozzá.

Tinu,
én is "sztk"-ban voltam az anyajegyemmel, egy kis nagyitós izével nézte meg a dokim, meg adott beutalót az Országos Onkológiai Intézetbe is, h ott majd jobban megvizsgálnak (nem kell időpontot előre kérni, csak beutaló kell).
amúgy én még 2 éve velük nézettem meg az anyajegyeimet:
http://www.melanomamobil.hu/index.php
Tényleg nagyon alaposak voltak, kaptam utána postán egy néhány oldalas elemzést is, rizikófaktorokkal stb., ill. a cég eltárolja az adatokat, és ha mész egy év múlva pl. akkor összehasonlítják az akkori szűrés eredményeit a korábbival.

emese1979
 
 


szofi :), amúgy írtam már régebben is, hogy 1-1 napon át voltak már ilyen derékfájásaim meg keményedések, de most, hogy már a gép is mutatja kicsit ijesztő, jó persze készülődünk a szülésre meg minden, de még 18 napig maradjon csak odabenn Lara :)

mosás: dreft sensitiv és öblítőben én most a bip sensitivet próbáltam tetszik az illata, Éduánál persil gélt használtam és silan sensitivet :)

ma még csak olyan 4x fájdogált a derekam és keményedtem, azért tutira ez a sok dokihozjárkálás is hozzátesz a dolgokhoz, ma nem csinálok semmit azon kívvül, hogy bepakoltam a mosógépet és kiteregetem a ruhákat :)

szofi és a többiek pocakképeket mindig szívesen nézegetünk ám :), úgyhogy most kérvényt nyújtok be

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi: én a ruhákat kimosom 40 fokon babás/szenzitív mosószerrel öblítő nélkül. Mivel nem vettem új textilpelust, ezért azokat valahogy úgy fogom csinálni, hogy valami folttisztítós cuccal mosom ki a mosógépben 90 fokon. Hátha kijönnek a foltok. És utána többször fogom öblíteni. Ha nem jönnek ki a foltok, engem az se zavar. A lényeg, hogy tiszta lesz. És persze a vasalás is fontos elvileg utána. Legforróbb vasalóval vasalom a textilpelusokat, és a ruhákat meg a kétpontos fokozattal.

Kép
Kép
tinu
 
 


Vanni,
pontosítok mert nem kell mindkettő, hanem vagylagos a papír.
Az oep ezt írja:

,,Az igénybenyújtáskor még nem született meg a gyermek esetében:
Aki a szülési szabadságot úgy kezdte meg, hogy őt az orvos terhesállományba vette, de még nem szült, akkor csatolni kell
· a terhesállományba vételt igazoló orvosi igazolást, vagy
· ha a szülő nőt nem vették terhesállományba, a terhesgondozási könyvet."

Nem tudok róla, hogy lenne rá külön nyomtatvány, szerintem az orvosnak szimplán le kell igazolnia, hogy melyik naptól vett terhesállományba és kész.

Mosás
én már elkezdtem a Persil sensitive gél + Silan sensitive párosításával, a címkék előírásainak megfelelően. A legtöbb ruhában max. 40 fokot jelölnek. A törcsik, pelusok nálam is 90 fokon figyelnek :D

KépKép
novygirl
 
 


Emese: köszi a linket! Sajna, itt nem fogadják el az üdülési csekket, pedig el kéne költenünk nemsokára. Azért nem semmi tarifák vannak. A vizsgálat még oké, de utána jól össze-vissza szabdalnak egy rahedli pénzért. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Ma rettenetesen elfáradtam... Anyukámnak nagyon fáj a háta, nem bír mozdulni, így én csináltam azon kívül, amit különben is kell kiscsaládommal mindent itthon. Most sikerült először leülnöm... Lábam már annyira dagadt lett, hogy még éppenhogy nem fáj...

Ha holnapra sem javul anya állapota, akkor, lányok, nagyon kérem, ne haragudjatok, de nem fogok tudni elmenni a talira. Ezért kéretik drukkolni, hátha jobban lesz, és akkor talán lesz esélyem elszabadulni, mondván, hogy ma eléggé helytálltam... :)

A vérnyomást a jobb karon kell mérni??? Én mindig baloldalt mérem... :?:

No, mindenkinek szép napot továbbra is, Samu bealudt, talán így még le is dőlhetek kicsit... :wink:
Vendég
 


Tinu,
sztm jövőhéten megyek az onkológiai intázetbe, beszámolok a tapasztalatokról. :)

emese1979
 
 


Dóri,
édesanyádnak jobbulást!!!!
Nekem nődki, háziorvos is ott méri a vérnyomást, meg egy egészségügyis ismim is mondta, h a sívvel ellentétes oldalon szokták.

emese1979
 
 


Edua!
Én mr a múltkor akartam kérdezni hogy mért kell hetente tanácsadásra járnod?Na meg már 2 naponta NST :shock: És akkor majd csodálkoznak hogy elöbb sülsz!Főleg h nem is a szomszédba mész....még úgy is sok lenne!

Nekem jövőhéten csak a vérvétel van,meg CTG és a doki :lol:

annus11
 
 


annus tanácsadás eddig havonta volt, de most voltam a héten és mostantól hetente kell menni, csak az nst van Miskolcon, meg utoljára megyek hozzá magánrendelésre is az is Miskolcon van, ez az nst meg hetente lenne, ha nem lennének fájások és a szívhang is rendben lett volna, lassan tényleg útközben fogok megszülni :)

Dóri én is jobbulást kívánok anyukádnak

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Hát hallod!Nem is csodálkoznék rajta! :lol:

Szerintem lesz már húsvéti babánk!!!Annyira várom :wink: Az már csak 1 hét!!!!Persze nem akarok senkit sürgetni 8) :lol:

Na lepucoltattam az ablakokat!Így is majdnem 2 óra volt!És csak egy picit hisztizett apcim!Kezdve azzal hogy le voltak ezek valaha mosva :evil: aztán hogy holnap úgyis koszos lesz :evil: meg hogy tényleg milyen könnyen ki lehet esni :roll: De a lényeg hogy megcsinálta :lol: :lol: És ki is fizettem,kapott egy tábla csokit meg vmi zacskó nyamnyamot :lol:

Én már csak a nézésben is elfáradtam,Iza továbbra is nagyon aktív....hihetetlen....kíváncsi leszek holnap a talin mit alkot :lol:

Ja és kijött megint pár pattanásom...

annus11
 
 


annus ebben az a legborzasztóbb, hogy ennyiszer kell a 4-et megmásznom is :)

ablakpucolás: én nem kezdek neki, férjemnek meg nem áll a kezére :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló lányok!

Köszi a mosós tippeket, mostmár menni fog a dolog!

Dóri, pihenj, rakd fel a lábad és borogasd be hideggel, hogy lemenjen a duzzanat! Úgy szeretném, hogy elgyere a talira! El is megyek érted szivesen, hogy ne fáraszd ki magad. Küldj egy sms-t, hogy hova!

Ami a vérnyomás mérést illeti, nekem azt mondta a doki, hogy mindegy melyik karban mérjük... Mondjuk az tényleg valószínűtlen, hogy olyan nagy legyen a különbség, nem?

Csajok, van valami ötletetek, hogy milyen fényképnézegető programot töltsek le? Mert ami van, azzal nem tudom a fotók méretét kicsinyíteni, hogy ILDI KÉRVÉNYÉRE REAGÁLJAK! :D

Képzeljétek, Após és az uram elkezdték összeszerelni a gyerekbútort, már áll egy kis komód, meg a kiságy. Ha kész lesz, arról is akarok fotót tenni!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi! Nagyon kedves tőled a felajánlás, de ha megyek, akkor vlsz. én is tudok kocsival menni. Nem rajtam múlik... Azon múlik, hogy lesz anyum. Mert ha nekem kell holnap is mindent ügyködni, akkor nem lesz módom elszakadni itthonról... Sok az ellátandó emberke itthon... :) Kicsi fiam, dédik, meg a többi fiúk is mind. (Férjuram, tesóm, apukám.) :lol:
Vendég
 


Remélem, mindenkinek tökjó totyogós napja volt ma! Voltunk kint Samuval, csudajó idő volt, nem akart sehogysem bejönni... :lol:
Vendég
 


Én ma kinnt voltam pocakot napoztatni.Nagyon jól esett.Ja meg közben elszopogattam 5 banánt meg egy ekler fánkot :oops:

KépKép
harhaj
 
 


Egy gyors kérdés!
Holnapi talira va aki BKVval megy?Mert esetleg talizhatnák a nyugatinál a busznál.Na?Vki? :lol:

Ma annyira szerencsétlen voltam...egy egész menüsor van rajtam...a pörkölttől fogva a tojásig minden :roll: és persze még mindig lefelé esnek a dolgok,hihetetlen 8) :lol:

annus11
 
 


Annus: talizhatunk! Remélem, odaérek a korábbi buszhoz, de ha nem, akkor majd megcsöngetlek! A telszámot rajta van a blogon, ugye?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Aha,rajta van!Akkor a tiedet is elmentem!Én is szándékozom a korábbi buszt elérni....

annus11
 
 


Jajj,szuper nap volt!!!!Olyan jól éreztem magam barátnőmmel, hogy csak na!És hatalmas nagyot sétáltunk.A végére azért megfájdult a lábam rendesen,de mentségemre szóljon Neki is,és Stella is húzta a nyelvét. :lol:
Csak ahogy lógott lefelé a bal karom,meg gondolom a meleg,olyanok lettek az ujjaim,mire hazaértünk,mint a virslik.Egyszerűen nem tudtam behajlítani őket.De már jobb.És a tegnapi 148/85-höz képest a vérnyomásom is csökkent ma 133/84 volt. Még mindkettő csökkenne vagy 15-öt és totál elégedett lennék. Ja és van bokám!!! Bár még mindig vizes vagyok,határozottan látom a javulást,ha lassan is,de nem is megy ez 4 nap alatt.Mindenesetre jövő hétvégéig javulni kell,mert akkor felfüggesztem a dolgot a sonka kedvéért. Meghalok,ha nem ehetek sonkát tormával és kaláccsal. Igaz az sótenger,de két nap csak nem a világ. :oops:
Ja és ma bepakoltam a pánikpakk nagy részét.Kell még venni papírtörlőt meg olyan fogkefét,amin kupak van.Aztán még pár cuccot kell elrakni,de már ez is nagy lépés volt tőlem. 14-ig nincs zöld út,mert rengeteg tervem van a jövő hétre.De továbbra is azt mondom,hogy ha rendeződik a víz dolog,akkor túlhordom.
Na dugulok,hosszú lettem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Helló bekukkantottam csak!

Dóri, akkor szorítok. A férfiak meg néha magukról is gondoskodhatnának! :evil: :wink:
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mi ma is egész nap kinn voltunk, szerintem ez szülésig így lesz, tök jó kosos lesz minden estére Zsófi :lol:
Vendég
 


sziasztok,

most csak két kép.
nemsokára teljesen kész a szoba.

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ez nagyon aranyos!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hű, megint nem voltam jó ideje, teljesen le vagyok maradva... Gyorsan átolvasgattam az utsó pár oldalt, de már nem is remélem, hogy behozhatom a lemaradást... :shock:

Végre befejeztem a munkát, most van bő három hetem, hogy itthon tegyek rendet, amíg Manci meg nem érkezik... Nah, ez nem lesz egyszerű... :? :? Kutyafüle, olvastam, hogy Te is alaposan vizesedsz, hát én is... És sem a diéta, sem a sószegény étrend nem segít...

Esett szó a vérnyomásról: tudtommal mindkét karon lehet mérni, nincs jelentősége.

Mosás: én a Dreft babás változatát használom, öblítőszert pedig egyátalán nem.

Esztó, nagyon édesek az állatos figurák! Én is most készítem a szobadekorációt, ha kész lesz majd dobok róla képet... Most csinálok ilyet először, de egész jól alakul...

Vanni, bocs, hogy nem jeleztem vissza előbb, holnap valószínűleg én is megyek (ha tudok). Ha van, akit még érint esetleg, és a Margit krt-i megállóban szállok fel a 191-re (igyekszem a korábbit elérni).

Na jó, eldugulok, mindenkinek szép estét!!! :D

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci,
Annus és Tinu lesz a buszon, ők a Nyugatinál szállnak fel... (ha sikerül a korábbival jönniük. )

Keményedés:

Na, ebből a szemszögből még nem olvastam a keményedésről:
"A 20. héttől újból rendszeressé válnak a méh megfeszülései. Ezek a méhösszehúzódások teljesen ártalmatlanok, sőt a szakemberek szerint a magzatra előnyös hatással vannak, mivel összehúzódáskor az elhasznált vért kipréselik, majd az elernyedéskor friss vérrel töltik fel a méh vénáit. A nagy naphoz közelítve egyre többször érezheted, hogy méhed megfeszül. Ez általában teljesen fájdalommentes, kb. 30 mp-ig tart és 20 percenként, vagy ritkábban tapasztalhatod. Amennyiben sűrűsödnének, hosszabbá válnának ezek a feszülések és fájdalmat is tapasztalsz, akkor feltétlenül értesíteni kell az orvosod. Ellenkező esetben egy kis pihenés, egy pohár meleg tej segít ellazulni és megkülönböztetni ezeket az ártalmatlan összehúzódásokat a valódi szülőfájdalmaktól."

Izgatott vagyok, holnap tele lesz a kert és a ház kismamával:)
Aki autóval jön, esetleg hozhat nyugszéket is a kertbe:)

Puszi és jóéjt mindenkinek!

Vanni
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: