Új privát üzeneted érkezett!

Látom Mártinál jó volt az éjszaka, Tancsu viszont nem tudott visszaaludni, Benó hajnali bagoly lett. :D Benó, én terhesen mindig éjjel voltam fenn,mindig melegem volt, nem tudtam aludni.

Kép
flóra 11
 
 


Egyre jobb laptetűket gyártok. :? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Ma reggel alig tudtam megszólalni,úgy lerakódott minden a hangszalagjaimra. Most iszok egy forró vajas, mézes tejet, ettől jól felszakad minden. Már tudok beszélni. :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Helló Ildó! :D :D Bocs, hogy ilyen későn reagálok.

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt!!!!!!!

Hajnali 1 kor felébredtem pipilni, utána pedig óránként! :evil: 4kor ide akartam jönni a gép elé, de mérges voltam mert az éjszaka kell aludni, sikerült fél 8ig. :D

Kép
muzsuzska
 
 


Én is így vagyok, mint te voltál. :wink:
Gratulálok a laptetűhöz! :D
Éhes is vagyok, álmos is.
Örülök, hogy már tudsz beszélni!! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Helló Zsuzsi! :D :D Látom, mindenki szeret éjszakázni. :wink:

KépKép
benó
 
 



Kép
flóra 11
 
 


Hellótok! Megjöttetek? Akkor már nem kalandozom. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Felkészültünk a baba fogadásárára....... :oops:

Volt hetekig tartó hányinger,gyomorégés, van lábdagadás néha(8 óra munka+100km a laborba) , éjszakai nem alvás, lábgörcs,erős éhenhalás! :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem jó éjszakám volt. :lol: Fél kettőkor lefeküdtem és reggel fél hétkor ébredtem. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszi, tényleg tetszik. :D

KépKép
benó
 
 


Mitől volt hányingered és gyomorégésed?

Kép
flóra 11
 
 


F. megnyugodott végre????
Marha sokat aludtál.

Kép
muzsuzska
 
 


Te már akkor előre kivetted a részed mindenből, reméljük, közben semmi ilyesmi nem lesz! :idea: :idea: :idea:

Örülök, hogy neked jó éjszakád volt, Ildó! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nem emlékszel hópapokig szenvedtem, a fogígátlóra fogtuk! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Lányok,én eldöntöttem, hogy nem megyek ebben a hónapban szurira. Tudom, hogy úgyse jön meg magától,de meguntam. :?

Kép
flóra 11
 
 


Hópap= hónap :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Azt tudom. Azt hittem,most megint volt.

Kép
flóra 11
 
 


Ne is menj dokihoz, mert most nem lesz pirid!!!!!! 9hónapig!

Kép
muzsuzska
 
 


Hópap is holtig tanul! Ez csak úgy jött. :roll:

KépKép
benó
 
 


Megnyugodott. Remélem átgondolta, amiket mondtam neki.Talán hiányzott, hogy kicsit beolvassak neki. :? Az a baj vele, hogy egy barátja sem, akivel megbeszélhetné a dolgokat, hogy valaki gatyába rázná és felvilágosítaná, hogy itt jó helyen van. De ezt neki magától is tudnia kéne. :?

Kép
flóra 11
 
 


Hahaha...., Zsuzsi, vagy én vagyok beteg, vagy a F. Évezredek őta nem voltunk együtt. :?

Kép
flóra 11
 
 


Megyek enni a Gy.-val, csajok.

KépKép
benó
 
 


Tegnap jöttek haza a fiúk, a Bálint nem volt velük, ott volt a Norbi, Peti, egy haverjuk,aki szintén már 18 éves és egy 16 éves. Mentek a járdán, beszélgetnek, a Norbi a járda mellett meglátott egy plakátot, amin a választásokat hirdették és az államelnök volt rajta. Rácsapott, hogy ja, holnap választások. Erre megállt mellettük egy rendőrkocsi és a Norbit 5000,- FT-re megbüntették, mert hogy rácsapott az államelnökre. :x Közben a Peti és a 16 éves barátja oldalt beszélgettek és mivel a rendőrautó a zebrán állt meg, kérdezte a haverja a Petitől, hogy ott szabad-e állni. Meghallotta ezt a másik rendőr, odaugrott, igazoltatta a gyereket, a 16 évest, felvette az adatait és azt mondta neki, hogy elintézi, hogy sose kapjon jogsit.

Kép
flóra 11
 
 


Mindenki elment? :roll:

Kép
flóra 11
 
 


A fiam a szomszéd szobában ül és msn-en beszélgetünk. :lol: :lol: :lol: De nem vagyunk betegek, ne ijedjetek meg, csak most csináljuk, viccből. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Na jó, ha nincs senki, arra ítéltek engem, hogy lássak hozzá a ppt-hez. :(

Kép
flóra 11
 
 


Hülye rendőrök!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


viccelős msn! :wink: :wink: :wink:

Na mi is megyünk valamerre Királyfival, hogy hová még nem tudom!!

Kép
muzsuzska
 
 


Bocs, hogy nem jöttem vissza. Most meg megyünk anyuékhoz. Puszi :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok! Mindenkinek jó hétvégét, mára és holnapra szinte nyarat mondanak! :D Bár én ma is itt ülök az irodában, de Ti élvezzétek ki! :wink:

Ildikó, szemetek a rendőreitek! :evil: Jól elszórakoztok a fiaiddal :D
Zsuzska, az a meccs amire megyünk Mo-Norvégia, itt Pesten. :D Még pont eljöhettek, aznap még nem szurizol.... :wink: Húúú én nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy lesz ez az egész :wink: :D Kirándulni mentetek?
Benó, nem visel meg téged ez a meleg? :roll:
Timi, várom a képet a babakocsiról Törpével együtt természetesen! Örülök, hogy ilyen szép kapcsolatotok van és kívánom, hogy mindig így legyen!!!! :idea: Jót csavarogtatok? Engem nem nagyon érdekel ám a jégkorong én csak a meccs hangulatára vagyok kíváncsi igazából! Én nagyon tudok szurkolni és szeretem azt a hangulatot ami egy meccsen van, akár tv-ben is, mert én képes vagyok otthon ugrálni, sírva szurkolni :oops: :oops: :lol: :lol:
Márti, az jó, hogy a hordozóban jól érzi magát Kis Vuk! :D A Te véredet örökölte biztos és mindig menne, ahogy Te is :wink: :lol:
Tancsu, ez egy nagyon rendes dolog lenne tőled, ha szopiztatnád a Márti babáját... De én nem tudnám elképzelni szerintem, nekem ez olyan idegen és furi és... :oops: :oops: De gondolom ez fordítva a Te oldaladról is lehetne ilyen.. (nem bántásból írtam ám... :oops: ) Jó úszkálást! :D

Kép
szilzi
 
 


Nekem nem jött meg, de érzéseim szerint nem is fog mostanában... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szerintetek a Kaális dokinőhöz menjek el ha nem jön meg? És mikor jelentkezzek be hozzá? Hányadik napon?
Hogy mi a fenének kell nekem ilyen szerencsétlennek lennem!???? Pedig ebben a hónapban tuti biztos voltam, hogy időben megjön, mert ugye az elmúlt pár hónapban nem volt semmi gond! De nem :evil: :evil: Nagyon rossz embres lehetek, hogy még egy ilyen kanyart is beszúr a jó Isten a lombik előtt.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Helló Szilvi!

Sajnálom,hogy pont most nem jött meg,de még hátha. Nekem sem jött meg és semmi olyan érzésem nincs is, hogy megjönne. :( Pedig nekem is ha más nem,legalább rendeződhetne a ciklusom. :?

Kép
flóra 11
 
 


Szia Ildikó :D

Hát ez van :evil: Hát igen már a rendszerességnek is örülnénk...

Hogy állsz a szakdogával? PP bemutató készül már? :?

Kép
szilzi
 
 


Helló!!

Én is vagyok,csak vasalok. :? :D

Kép
martik77
 
 


Egyelőre valami szép hátteret keresek. Már egy rakást letöltöttem, most megyek válogatni és eldöntöm, melyik legyen.

Kép
flóra 11
 
 


Sajnálom Szilzi,hogy ebbe a jó időbe dolgoznod kell. :?

L majd dél körül miután evett a kicsi megy az anyjához,viszi a kicsit is én meg pihenek mert tegnap du-tól szúrkál a szívembe. :?

Kép
martik77
 
 


Jaj, Márti, mi van veled?

Kép
flóra 11
 
 


Szia Márti! :D

Húúú, az nagyon nem jó, ha szúrkál a szíved :( :( Biztos ettől a hirtelen melegtől, nem? Vagy a fáradtságtól? De tényleg pihenj ám délután!!!

Ildikó, remélem hamar sikerül találnod jó hátteret és akkor már majdnem megvagy :wink:

Kép
szilzi
 
 


A fáradságtól van,meg hirtelen gyorsan ittam meg reggel a nescafémat.Mióta megszültem megint iszok nescafét mert már norm.a vérnyomásom és így igényli a szervezetem.

Kép
martik77
 
 


Két diát megcsináltam. Most angolt fogok tanulni a fiammal.

Kép
flóra 11
 
 


Bizony pihengess Márti.

Kép
flóra 11
 
 


L.most ment el a picivel.Fejek és utána pihi. :D

Kép
martik77
 
 


Én lassan megyek ebédelni... Remélem Márti tudsz pihenni :wink:

Kép
szilzi
 
 


sziasztok
micsoda pangás van itt ma.

megjártuk az orvost. szerencsére minden rendben van, mostmár hivatalossan is elhagyhatjuk az ortopéd gatyát /mert nem hivatalossan mi már nem használtuk :oops: :wink: /

tescóba bevásároltunk

rossmannba beugortam akciós pampers-ért, ami már nem volt, de cserébe vettem höérzékelös kanalat Törpének, ami elég drága volt /utólag jöttem rá :roll: :oops: :evil: /

dm-be is beugortam, ott se volt akciós pelus, de a hüség kártyát kiváltottam :wink:
orange-ba letelt a hüség szerzödésem és ezért ma vettem ki Sanyinak új telefont.

elmentünk szavazni

most Törpe alszik, addig megfözök, utánna felsétálunk anyumékhoz /Sanyi elment halászni/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kicsit benézek hozzátok.
Voltunk szavazni, szépen hármasban, a két fiam,meg én. :D A F. dolgozott ma is, de nem vártuk őt meg,mert az ő körzete máshol van, máshová megy szavazni, úgysem mentünk volna együtt.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán a fiam adott egy rakás feladatot angolból,ezeket megcsináltam.
Most pedig főzök, hogy holnap ne ezzel teljen az egész napom.
Csináltam már egy borsós húst meg bundás szeleteket. Most elment a F. is szavazni,útközben hoz tojást meg prézlit, mert elfogyott, aztán a többi húst kirántom. Még terveztem szilvásgombócot is mára,meglátom.

Kép
flóra 11
 
 


Á, Timi, nagyon jó, hogy már nem kell használni az ortopédikus gatyeszt, az olyan kényelmetlen. :? De tudom, nálunk kötelező. Nekünk is az volt. Biztosan hasznos egyébként.

Kép
flóra 11
 
 


De jó Timi,hogy minden rendbe volt az orvosnál. :D :D :D

Ildó küldj légyszi szilvásgombócót!!!! :D :D :D

Pihentem vagyis aludtam kb másfél órát.Jobban vagyok,már nem szúrkál csak néha. :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?