Új privát üzeneted érkezett!

Na egész délelött takarítottam!Aztán kimentünk a tescoba vásárolni.Vicces volt,állunk a sorban és odajön a biztonsági őr h előrébb vannak rövidebb sorok :lol: Én úgy röhögtem,mondom biztos attól félt h megszülök! :lol: :lol:
Amúgy farmerban és pólóban indultam el,de vettem egy széldzsekit is...nem kellett volna,Rögtön levettem a a sarkon,írtó meleg van!!!Nekem is át kel pakolnom a nyári ruhákat....nagyon remélem h a hosszú szoknyáim közül vmelyik jó lesz rám,mert én má most megsülök!!!!!


Anita!
Szerintem felesleges most bármit is sterilizálni.A felkészítőn nekünk azt mondták hogy aki hoz be mellszívót,annak ki fogják ott főzni,oda lehet adni a nővéreknek.
Cumit már mér ne szabadna...én most azt nem tudom h ami nekem van az jó e újszülöttnek.Amit a felicitas csomagban adtak az szerintetek jó pici babának?Egyszerűen nincs ráírva.....

Ja és lenne egy kérdésem.Nekem van anyajegy a mellbimbómon.Sőt a bimbó udvaron is van.Nem tudom h célszerű esetleg rögtön bimbóvédővel szoptatni?

annus11
 
 


itt vagyok :)

nst jó lett, most már "csak" 160 körül van Lara szívhangja, viszont 60-as fájásaim vannak és éjszaka óta fájdogál a derekam és keményedek, így hétfőn a szülészeti osztályon újra nst

Jajj lehet beelőzök mindenkit :)

Dokim nem volt, de másik megnézte és receptre felírt nekem esténként egy deci konyakot, mikor mondtam, hogy de én életemben nem ittam akkor megfelezte az adagot :), de mondta, ha vérzés, rendszeres fájás, magzatvíz elmegy irány a kórház, tökre megnyugtatott :(

kutyafüle dokimat én eddig mindig csak normál időpontokban hívtam, de mindig felvette, nálam ez alap, hogy el lehessen érni. Magánrendelésre meg volt olyan, hogy délelőtt hívtam, hogy mennem kéne hozzá és beszúrt nekem időpontot :)

tényleg nagyon meleg van, folyik a víz rólam, meg most beparáztam hazafele úton mindvégig fájt a derekam :(

asszisztens szerint ma a babák nagyon bújnának kifelé, de mocorogni meg nem akarnak :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!

Huuu,alig várom h vki megkezdje a sort!!!
Na Iza bezzeg mocorog!!!Attól félek ha vki meglátja hullámozni a pocimat szívbajt kap :lol: Mintha ki akarna bújni vki,de mondogatom neki h nem jó ajtón kopogtat :wink: Na és a derekam nekem is fáj...
De a hétvégén nem akarok szülni,van egy találkám vasárnap 3kor :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 

 
 

annus én sem akarok még szülni, hol van még ápr 22. amit leegyeztettem Larával, de most beijedtem:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Amúgy szerintem vki olyan fog szülni először akinél semmi jel nem utal rá....Aki meg nyitva van,meg fájásai stb azkihúzza az utolsó pillanatig :wink: Murphy bácsi elintézi,ne aggódj :lol: :lol:

annus11
 
 


Lányok még senki ne szüljön,pár napot várjatok még!Bár már én is nagyon kíváncsi vok ki lesz az első!
Petrus miért ne húznád ki 34 hétig?Még most is vannak görcsök?Azért drukkolok,ügyes babáid vannak!!
Annus:Akkor én apucival sterilizáltatok mindent,a kórházban meg ha van rá lehetőség még egyszerBár ahol szültem,hát én ott láttam hogy csinálják,retkesebb lett mint mikor beadtam a dolgokat.a vadiúj avent mellszívómat is.....undin nézett ki mikor kiadták.Ami a csomagban volt cumi az kimondottan újszülött..http://www.mambaby.com/articles/hu/2738 ... Q9MTQzNg==
Ilyen nem?
Ildi de jó,hogy minden ok a kis szívével!Tessék akkor este alkoholizálni,és nem szülni!!Minden ok lesz,pihenj sokat!
Hazajött az én kis manóm!!!De mindjárt küldöm is ki játszani!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


annus eddig zárva voltam, keményedéseim napi 6 volt pihiztem úgyhogy tökéletes vagyok egy koraszülésre :)

most jól becsokiztam a nagy örömre:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


edua: még azért ne szülj :) Én húsvéthétfőt lőttem be Furzsival :)

Zsófi mostanában mindenét (baba, maci, hóember, kutya) tisztába teszi. Miután végzett mindenkivel (de vesz is ki törlőkendőt, meg úgy csinál, mintha nyomna oda krémet is), jön a hasamhoz a krémmel, ráteszi, és mondja, hogy "Fuzsi is" :)

Meg ma a kertben játszottunk délután, odajött, átölelt, megpuszilt, és azt mondta, hogy "Eletlek" Még sosem mondta, hogy szeretlek :)
Vendég
 


Annus

Ezt nem tudom, kérdezd meg a védőnőt. Szerintem, ha jól szopik a baba, akkor nem tudja megsérteni, de jobb az óvatosság.

Előtej, tej
Nincs összefüggés köztük. Nekem nem volt előtejem, majd rengeteg tejem volt. Apor 12 és fél hónapig szopott, valószínű a babák miatt szokott le róla.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


panndi nem rossz ötlet a megváltás napja :), de én azért nem zavarnám a dokimat :P

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi:édes lehet Zsófi.Jó hogy így várja a hugit!
Már Gréti is nagyon várja,rengeteget puszilgatja a pocim.
Én sírtam mikor elöször mondta hogy szeretlek!! :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Petrus!

Így már értem :) Egyébként én is nagyon kedvelem a dokit, teljesen megbízom benne, mert alapos, korrekt, kedves embernek ismertem meg. Csodálkoztam volna, ha más állt volna a háttérben, de így teljesen értehető a dolog.
A 34. hét meg mindjárt itt lesz, ügyesek vagytok, bizti egyben lesztek még :wink:

KépKép
novygirl
 
 


Anita: én itthon semmit nem fogok sterilizálni, minek? Mire használni kéne, már nem lesz steril. Ki se fogom csomagolni. Ha szükség lenne a mellbimbóvédőre, akkor majd kisterilizálják a kórházban. Mellszívót és cumit nem viszek. Azt gondolom, hogy legalább az első néhány napban a cicimet cumizza, ha akarja (az is serkenti a tejtermelést), és ne a cumit. Ja, a mellszívómat vissza kéne szereznem az uncsitesómtól, jut eszembe. :)

Megjöttem a dokitól. :) Villámlátogatás volt, kb. 10 perc alatt végeztem, várni sem kellett egy pillanatot sem. Ilyen sem volt még. Megvolt a kenetvétel, kézi vizsgálat, UH, adminisztráció és beirattam a kiskönyvembe, hogy ha mentő visz, akkor az Imrébe vigyen. :D Megnyugodtam, hogy csak nem szülök hamarabb. Zárt vagyok, méhlepény érettsége I., minden rendben odabent, CSongi szopizta az ujját és még mindig megvolt a zacsi. 8) A doki megjegyezte mekkora kerek pocim van. :lol: Jövő héten az első NST. Csak még időpontot kell kérnem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu de jó hogy minden ok!Én viszek be mellszívót.,biztos ami biztos alapon.Azért fertőtlenítem ki itthon mert 3 éve áll egy helyben. :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu, a Szent Imrében sterilizálnak? Amikor én szültem, akkor nem csinálták, a szobatársam hozatott be egy mikros sterilizálót abban oldottuk meg (mikro az van a kiskonyhán).

Panndi, Zsófi megható! Gyöngy megakadt annál a pár szónál, amit mondott eddig is, hol van még a "eletlek"....

Annus, szerintem sem kell ez miatt bimbóvédő, én Anitával egyetemben csak lebeszélnélek róla, ha nem muszáj, inkább ne. Kérdezd meg a védőnőt vagy bent a nővéreket, valaki már biztos találkozott hasonló helyzettel.
Vendég
 


Csajszik, valaki írjon már valamit a fehérítésre, mert holnap csinálnám! :oops:
95 fok és ultra?
Vendég
 


Fehérítés!Gréti volt textil pelusait én most így csináltam:gázon vizet forraltam,jó nagy edénybe.raktam bele Jar mosogatószert és ecetet.Ebben főztem őket,aztán 90 fokra mosógépbe mosószerrel,meg öblítővel.Szépek lettek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... ilaga.html
Új Dm kedvezmények!Szerintem érdemes regelni,olyasmi mint a bababónusz!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Halihó!

Na, én is vagyok, csak kicsit sok a dolgom mostanság.... :?
Manó nonstop mocorog. A fejét már nagyon érzem lent...mintha ki akarna esni.... :shock:
Nem tudom megnézni a priviket....megszakad mindig....nektek működik???? :x

Anita, Böbi!
Ki kell főzni a pelusokat???? Én simán 90 fokon kimostam őket és max.-on átvasaltam. Az megöli a bacikat, nem????

Anita!
Hol láttad még a ABC Design babakocsit más színben? Nem tudnád belinkelni? Tök jó lenne, ha lenne ezen az áron, de vm. unisex színben.

Édua!
60-as fájás??? Hú, az komoly! Nekem azt mondta a szülésznő, hogy 100-nál már szülünk....
Aki volt már NSTn, annak mennyi volt a max fájása?
A 160-as szív az már jó, nem? Nekem azt mondták, hogy 120-160között kell lennie kb. Mocorgott közben a babód?

Annus!
Én már azt sem tudom mit vegyek fel...tök meleg van, télikabát már kínzás...a hasamat már nyomja a bandázsos gatyó is....egy poncsóban nyomom kínomban. :?

Anika!
Nekem a nődokim mondta, hogy vizesedésre fogjam vissza a folyadékot.... :? Össze-vissza írnak a témáról....most mit csináljak? Van vm. tea, v. bogyó, ami jó lehet rá?????

Kutyafüle!
Miért nem szerettél volna elvből nő nődokit? Bocsi, hogy rákérdezek, csak kiváncsi vagyok. Én kb. 13 éve járok a dokinőmhöz és nekem nagyon jó a tudat, hogy ő is nőből van. :)

Na, rakok friss pocis képeket, sztem elég lent van már (bár nekem eddig is ott volt :) ) és baromi sokat nőtt megint....
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Mozza! Szemből manöken vagy még mindig, de oldalról brutál pocak!!! Nagyon komoly! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza!Az újakat anyum simán kimosta,de amiket főztem azt azért mert Grétóé volt.
Kocsi: http://www.vatera.hu/abc_design_3_tec_n ... 36829.html
Ez olyan csak 4 keréken:http://www.vatera.hu/abc_design_4_tec_orange_grey_140332748.html
Ez 6 kerék:http://www.vatera.hu/abc_design_6_tec_navy_140335552.html
Ezek is olyanok:http://www.vatera.hu/abc_design_6_tec_navy_140335552.html
http://teszvesz.hu/item589549411_abc_de ... range.html
Remélem tudtam segíteni!
Csini vagy a képeken!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na ezt jó hülyén küldtem el,bocsi :oops: Remélem azért megleled őket!Majd írd meg végül melyiket veszed.Nekem a narancs vázas bejön.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na még voltunk a Duna-parton sétálni, meg fagyiztunk is egyet :) Ma is hulla vagyok...

Én nem emlékszem a fájások nagyságára szám szerint, majd megnézem Zsófi leleteit, de szerintem azokon nincsenek számok :roll:

edua: jó, akkor húsvét utáni kedd is jó, akkor is szívesen szülök :)
Vendég
 


Orsimorsi! Köszönöm a tanácsot.Örömmel látunk itt máshonnan is kismamikat,és a tanácsokat pedig külön köszönjük.Gyere máskor is!!!!!
Edua! Nem lesz baj már szerencsére, ha már most megszületik.De próbálj vele beszélni, hogy még egy hétig legalább maradjon. :wink:
Panndi!Zsófi tündéri ezzel a pelusozással.Úgy megnézném!Ilyenkor sajnálom csak, hogy fiunk lesz.De hogy fogok neki örülni,mikor Dani meccsein mini mezben,meg megfordított baseball sapiban a térdemen ugrálva drukkolunk az apjának! :lol:
Mozza,nem tudom.Egyrészt nekem bizarr, hogy egy nő nődoki turkáljon bennem. Másrészt életem első nőgyógyász élménye egy nőhöz kötődik.A következő helyzet:Felkászálódtam a székre,nyilván szégyenlősen,mert még sosem voltam,így persze zárt lábakkal. Odajön a nő.Mogorván közli, hogy ez így nem lesz jó,és egy mozdulattal szétrántja a térdeim. :? Na azóta is volt, hogy zárt térdekkel kászálódtam fel,de férfi ilyet sosem csinált. Mindig kedvesen mondták,hogy szét kellene nyitni a lábakat és gyengéden húzták kicsit szét a térdem. Szerintem ez olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta nőhöz én nem megyek.
Anyától kaptam ma egy kevéske epret.Még csak bolti,így nem az igazi,de nekem ez is annyira jól esett.Eper és málna őrült vagyok.Alig várom a szezont.Ugye az csak rémhír, hogy ezeket szoptatós anyák nem ehetik? :?
Kész lettem, szépen kitakarítottam. Estére még vasallok.A pánikpakkot még mindig nem sikerült berámolni.Mindig akad fontosabb teendő.De lassan nem kéne nagyon halogatni.Bár még van azért három hetem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


szerdai képek
Kép Kép

mozza igen mozgott, szívhang tényleg 120-160 között jó

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Édua szép nagy poci!
Én pont ma mértem,már 99cm a körfogat.
Ma én is kimentem a napra 10 percre!Olyan jól esett annyit mozogni,meg a napon lenni!!Töltődtem egy csomót!! :D
Kutyafüle,lesz majd lányod is!Riki is édi lesz és tiszta Anyás!!!
Ha nem jönnék már ma,akkor szép álmokat mindenkinek!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


mozza csini vagy:)

anita nekem fogalmam sincs hány cm :), tényleg nagyon meleg volt

panndi összehozzuk akkor utánra:), de én ilyen sétákra nem vállalkozok

jujj remélem mikor szülni megyek majd nem leszek másnapos a konyaktól :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


kutyafüle állítólag nem rémhír, sőt mogyoróval és a tejjel is vigyázni kell, mármint az anyának

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mai utolsó írásom: ma jöttem rá, dokim taktikájára, nem idegesít feleslegesen: már szerdán is voltak ilyen fájásaim, akkor jópofán csak annyit mondott a dokim, hogy ne akarjak még szülni, ( ma másik doki meg egyből a szülés indulásának formáival traktált )ugyanez volt az áramlásvizsgálatnál, annakidején a mélyen fekvő lepénynél és a kevesebb magzatvízzel sem riogatott :), bár néha pont ezen parázok, hogy nem mondja el mi mit jelent elintézi azzal, hogy ezt magának már tudnia kellene :)

Egyszer azt is mondta, ha gond van szól:)

kutyafüle nekem még egy doki sem feszítette szét a térdem

Jó éjszakát mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na én is utoljára jövök ma.Ez lesz Riki baba hazajövős ruhája. Nekem annyira tetszik.A kollégáimtól kaptam,de én választottam. 8) Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Nekem semmi bajom a nő dokikkal!Voltam már bunkó orvosnál,de ez nemtől független!Én meg automatikusan szétteszem a lábam,különben hogy vizsgál meg :lol: :lol: Csak néha nagyon messzire mászom az ágyon,aztán szokták mondani h csússzak előrébb 8) :lol:

Edua!
Széééép nagy poci!!!Szerintem nem baj ha a dokid csak akkor szól ha baj van!Végül is ő se tudja megmondani mikor szülsz...mert ezekkel a tünetekkel is sokáig lehet bírni!!!Szerintem nekem is azért mondogatja a májust h ne parázzak emiatt!Persze én örülnék egy április végének,főleg tudva h Iza mekkora.... :wink: :lol:

Mozza!
Te pocid is szupi!Milyen csúcsos!!! :shock: Én már hetek óta ne hordok télikabátot...ma is bőven elég volt a póló!Felpróbáltam h mi jön rám,van olyan hosszú szoknya ami jó lenne,de írtó hülyén áll.Szó szerint mint tehénen a gatya :evil:

Zsófi és Gréti bizti nagyon édi!Remélem Iza is ilyen cuki lesz ha jön a kistesó! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Edua, szép nagy pocakod van! Te sem szedtél fel sokat...

Mozza, neked brutál mekkora a pocid...

Kabát- én nem is tudom mit vennék fel, ha mennék valahova... na, még egy előnye annak, hogy nem megyek sehova... :)

Annus, ari volt a miért nem szülök ezen a hétvégén hszólás...

Lányok, akkor eddig a talira jön:

Hean
Annus
Szeszter? me, biztos
Kitty
Tinu
Zdori? nem biztos
Fabri
Szofi
Vanni:)
Még valaki?

Hazahozós szerelés: a babának ti 2 méretet visztek, 56-ost és 62-est? Ha nagy a baba azért bele lehet tuszakolni az 56-os rugiba?

Szülőszobára hálóingből nekem egy van, de elég hosszú... vagy adnak amibe lehet szülni? :) Az unokatesóm a SOTE-n szült, és ott a sajátjában volt...

Anita, szerinterm több időre is kemehetsz a napra- én ma kint aludtam a kertben, 1,5 órát, nyugszékben, olyan isteni volt....
vanni
 
 


TGYÁS:
lányok, tudjátok esetleg, hogy ha el szeretnék menni szülési szabadságra hamarosan, mi kell hozzá? A doki milyen igazolást kell, hogy adjon? csak mert most, hogy voltam nála, nem tudta mit írjon, tőlem kérdezte... azt mondta, sok féle papírt szoktak tőle kérni.... így csak leírta egy mondatba a szülés várható időpontját. Ez elég vajon?
vanni
 
 


Na megnéztem a CTG-s papírjaimat, 60-as fájásaim voltak Zsófival a CTG-ken, aztán igye indított szülés lett :wink:
Vendég
 


Én szülés után vettem igénybe csak a TGYÁST, és akkor már volt papírom Zsófiról szóval passz. De anyagilag úgy jöttem ki jobban, most is úgy fogom csinálni.
Vendég
 


Ildi, ugye megmondtam! :wink: Jó nagy pocakod van! És neked is, Mozza!

Ma voltunk nagymamámnál és ültem a napon vagy 3 órán át, jó színe lett az arcomnak meg a vállamnak.
8)

Na megyek hajat mosni. :?

Jó éjt!

Kép

Kép
adraci
 
 


Vanni

A nagy babának is jó lesz az 56-os, csak hamar kinövi. Apor 57 cm volt és két hétig tudtuk hordani az 56-os ruhákat. Ha nagy babára számítasz elég a 62-es mérettel kezdeni. Én az 56-sal kezdem. :) Az 50-est nem veszem meg, biztos hamar kinőnék, engem nem fog zavarni, ha picit nagyok a ruhák. Hamar belenőnek.

Kutyafüle
Szépek a ruhák!

Ildi
Szép a pocakod.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza

A te pocakod is szép nagyon!
Nem tudom sajnos. Fogalmam sincs. Borzalmas, hogy mindenki mást mond. Nézz utána picit a neten, talán találsz valamit. Elhinni sajnos azt sem lehet feltétlen, de nézd meg.


Én is mutatom a pocakomat, hatalmas, de ne nézzétek a rendet. :) Apor pakolászik minden nap.

Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kutyafüle

Szerintem szabad enni epret és málnát. Én nem ettem semmi hüvelyeset, tejet mértékkel, citrusféléket nem. Még biztos van néhány, de most nem jut az eszembe.

Szülés
A 37. hét előtt senki ne szüljön. Petra neked nagyon drukkolok.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika,
hatalmas nagy pocakod van!!!! mondjuk ketten laknak odabent, de hihetetlen mekkora! Hogy bírja a hátad, derekad?

Mozza, Ildi
Nektek is jó nagy pocakotok van már!!

emese1979
 
 


Emese

Ha többet vagyok talpon és sétálok csak akkor fáj, egyébként nem.
Minden rendben eddig, szerencse.
Mintha kétszer éreztem volna keményedést eddig, de aznap nem vettem be a magnéziumot. :oops: Én úgy érzem végigviszem a terhességet. Ezt most inkább úgy értem, hogy 38-39. hét. Azért a 40.-et nem hiszem. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!
Ez aztán a pocak :lol: , a kiscsajok tuti nem lesznek picik, simán akkorák lehetnek, mint az egyedüli pocilakók, így a fotó alapján. Sztem ők is kezdhetnek majd 56-62es rucikkal! :lol:
Vizesedés...ördögi kör....rettenet estére és eléggé fájnak is. :?
Neked milyenek a visszereid? Bírja még a lábad? Szülésnél nem 'pattanhatnak el' a nyomásnál?

Édua!
Neked is óriási már a pocid (én lassan nem érek már el szinte semmit, kinyújtott kézzel főzök, mert a pocim nem enged közelebb :lol: )! Neked viszont sztem tényleg lentebb jött már, nem? Főleg a 2. fotón tűnik úgy. Nekem azt magyarázták, hogy a kezedet ha be tudod tenni a melled és a pockód közé, akkor már közeleg a finish....izgi!

Anita!
Köszi a linkeket. Van az, ami nekem tetszik! :) Megmutatom majd a férjemnek...bár ő az e-bayen kívül nem szeret csak online shopokban vásárolni....de itt kvázi 20 000-rel olcsóbb, mint a Brendonban és 30 000-rel, mint a Kikában :shock: .....

Petrus!
Miért mondod, hogy nem lesznek bent a 34.héten? Az már marha közel van! Dokid mit mondott, ill. jósolt valamit? Zárt vagy még?

Na, lassan fexem, hulla vagyok. Bár már nem nagyon tudom kipihenni magam...minden fordulásnál felébredek.... :?

Kép
mozza
 
 


Hűű, olyan buli van a hasamban, hogy nem bírok aludni...

Anika: szép poci :)

Mi a blogcímünk? Elfelejtettem, változott a telszámom, és feltenném, de így nem tudom :(
Vendég
 


Mozza! Még mindig milyen szép a mi fotós kismamink! :)

Ildi! Nálad is szép pocak!!!

Azta, Anika!!! Mekkora pocak!!! Apor jól végzi a dolgát! :wink:

Akik már közel vannak az időpontjukhoz, azoknak a 37. betöltött hét is közel van... Szóval sztem szépen meglesznek ezek a 37 hetek! :)

Petrus! Vigyázz a babókra! Szorítsd össze a térded! :lol:

Nagyon vizesedem én is. Pedig ez Samuval nem volt így... :( Nem is értem... Na, mindegy. Lehet, hogy túl sokat iszom... Megpróbálom a minimummal. De az mennyi? Másfél liter?

Ok, asszem megyek csinálni a még hátralévő feladatokat, aztán alszom...

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


www.blogger.com

Itt viszont be kell jelentkezned az E-mail címeddel meg a jelszavaddal... Bár egy közgazdásznak magyarázok? :lol:
Vendég
 


Dóri :lol:

Köszi, már át is írtam :)

Hűű, nagyon görcsölök, olyan, mintha ott lenn Fruzsi kinyúlt volna :oops: Megyek is pihenni :?
Vendég
 


Böbi: persze, hogy sterililzálnak a kórházban. Akkor hogy fertőtlenítenék ki a cumisüvegeket, amiben a cukros vizet, meg a tápszert nyomatják a babáknak? Nem egyszerhasználatos üvegek azok sem. :) Nekem simán mondta a csecsemős, mikor látta, hogy nem megy a szopi, hogy ha van mellbimbóvédőm, adjam neki oda és visszahozza sterilizáltan. És így lett. :)

Pocakképek hihetetlenek! :shock: Nekem nincs nagy hasam ezekhez képest, de ma este is megjegyezték, hogy olyan, mintha bármikor szülhetnék már - pedig még van hátra 1 hónap!

Viszont nem tudom, mi lesz, kicsit aggódom. Ma későn értem haza, nem szoktam, és az uram volt itthon Tücivel. De a gyerek nem aludt el addig, amíg én haza nem értem és csak velem aludt el, de nekem is sírt egy sort. Azért elaludt hamar, mert persze fáradt volt, de mi lesz, ha a kórházban leszek? ANnyira beanyásodott mostanában... :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza

Ne is mondj ilyet. A férjem rémálma, hogy a visszerekkel baj lesz szüléskor. Szerintem csak a kitolási szakasz veszélyes, hallottam már ilyet, de a visszér még nem indokolja a császárt és nem is akarok hallani róla. :) Nem gondolok rá. :)
Csúnyák nagyon, de majd szülés után visszahúzódnak. A hajlatomtól kezdve a bokámig ki vannak dudorodva az erek. Helyesebben hol látszódnak, de dudor is van.
Én is szeretném, hogy a babák nagyra nőjjenek.

jó éjt mindenkinek.
anita

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!
Anika tényleg hatalmas pocid van!Nagyon szép!!!!! De próbálj sokat pihenni meg felpolcolt lábbal feküdni.Azért a visszér nem játék!
Tegnap nem tetszett a szervezetemnek se a takarítás,se a hűtőolvasztás-tologatás, mert jókat keményedtem,meg görcsölgetett az alhasam,meg kegyetlen volt a derekam.Remélem ha ma kipihenem magam,akkor jó lesz.Jön ma barátnőm Pestről.Legalább egy éve,ha nem több nem taliztunk. Szegényt próbáltam felkészíteni, hogy nem vagyok túlzottan hasznavehető, de némi totyogásban és sok-sok beszélgetésben partner vagyok. Még nem volt a közelében terhes nő,szegény nem tudja mire számítson. :D
Úgy tűnt tegnap,mintha menne le a vizesedésem,erre nyomul a vérnyomásom.Tegnap 145 volt. :cry: Pedig tartom a diétát,nem eszem sósat szinte egyáltalán.
Mindenkinek szép napot!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
akkor jó totyorászást mára Nektek, üljetek be vmi fini cukiba :)
A vérnyomidat méregesd szépen, a jobb karodon, és minden azután, h pihentél (ültél, feküdtél), soha ne mászkálás meg sürgés-forgás után. Ha egymás után méred, a második érték magasabb lesz, tehát az is csalóka - én ezeket hallottam vérnyomimérés kapcsán.

Anika,
az ikrek odabent már most bizti jó nagyok!!! A visszerekre meg sztm odafigyel majd a doki, h rendben legyen minden.

Mostanában vacakul alszom, nehezen alszom el, többször felébredek. Mintha nem lennék elég fáradt, vagy nem is tudom...

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: