Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :P

Kat,
köszi! :P
Nem, én csak Másoknak tudom megálmodni a babát, és be is jön! :wink:
Nekem egy kedves tanítványom - olyan látnok a 20 évével, hogy borsózik a hátam néha :oops: - álmodta meg: odalépett hozzám, miközben (erről nem tudott) már nyomtuk a stimut, és azt mondta, rövid időn belül pocakos leszek és egy kislány költözik hozzánk :roll: - ez volt az a pont (már a punkció előtt!), mikor fellélegeztem és megnyugodtam :P - mikor közöltem vele, hogy ikrek, gondolkodni kezdett, és azt mondta, ritkán téved...nos, most sem tévedett, végül tényleg 1 jön :roll:

Leo,
gyönyörű Lea-Baba!!! :D

Lilianáról hír??? :roll:

Nyulaszkám,
csodaszép nevek! :D

Angel, Kókuszka++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(én holnap mék 4 hetes kontrollra a nőgyógyihoz...hogy mennyit kell most orvoshoz járni!!! :lol: - na nem többet, mint az elmúlt 6 évben... :roll: :oops: :P

tillidian
 
 


Sziasztok

Kókuszka
csak így tovább ++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz
nagy nagy gratula a vegyes pároshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Röff! Tékozló Coca bekukkant!

Kókuszka! Naggggggyon ügyes legyél! Cupp anyudnak!

...és néhány kép:
Kép Kép Kép Kép

Puszik!

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Nyulasz, Skrisz!
Elolvastam én is ezt a történetet. Szerencsére nem minden kórházban ilyenek a dolgozók. Én a nővérkék nélkül nem éltem volna túl azt a 18 napot. Nagyon sokat segítettek.

Szülés: fáj. Nagyon. De megéri, és amikor ott a baba, egy pillanat alatt elmúlik! Jó lett volna, ha az ikrek is spontán jönnek...

Zöldi!
Cuki a Hanna babád. :lol:
vovanda
 
 


[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]
vovanda
 
 


sziasztok!
Először is a legfontosabb,Angel és Kókuszka további erősítő drukkok mennek!
Katerina,még ne tudom,milyen amikor négy tappancs tapos :D
Zöldi,gyönyörű a kiscsaj :D Micsoda tekintet :shock: :D :D :D
Vanda,tudom én,hogy ez egyedi eset,és elég szomorú,hogy van ahol ilyenek...egy ilyen kiszolgáltatott esetben ez még rosszabbul érint egy anyát.A szüléstől én is félek,úgyhogy engem biztos nem győz meg senki,hogy jól fekszekenek a babák,ahhoz,hogy ne legyen csaszi :oops:
Nagyon cukik a törpök :wink:
Erike,köszönöm :D
Vendég
 


Nyuszika!
Én mind a kettőt kipróbáltam És most sem változott a császár előtti véleményem: sokkal jobb és könnyebb a spontán szülés. Persze a végszót ababák mondják ki. Nekem felvételkor mindkettő fejvégű volt, viszont Daninak az egekbe ment vajúdás alatt a szívhangja. Rögtön arrébb tessékeltek egy ajtóval. :wink:
Ami a dupla rugdosást illeti: addig örülj, míg nem érzed. Én már a 15. héten éreztem. Réka bébi párszor lerúgta a vesémet, Dani meg a hólyagomon csücsült órákig. 8)
vovanda
 
 


Jó reggelt! :D

Nagyon szépek a Babák!Gyerkőcök! :D

Zöldi,
nahát, hogy eltűntél! :shock: (ezalatt páran már beálltunk a babás csapatba :wink: ) Csodaszép a Lányod! :D

Angel, Kiskókusz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Lányok, gyönyörûek a babák!
Olyan jó, volt ma reggel velük kezdenem a napot!

Kókuszka+Angel, sokat gondolok rátok! ++++++++++++++++++

Kép
lona1
 
 


Vanda,a hólyagomon nekem is csücsül valaki :lol:
Vendég
 


Húúúú, úgy örülök a sok-sok bébisedésnek!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Harcika! Köszi a jó hírt!
Kókuszka Drága! Nagyon ügyes csaj vagy!!!!!! Mennek a további drukkok!!!!

Leo! Itt is csak azt tudom mondani, hogy álomszép Lea!

Nyulasz! Gratula a vegyespároshoz! :wink:

Vanda! Gyönyörűek a gyerekek!

Boni! Megzabálom Zsigit!

Zöldi! Jéééééééééééé ! Előkerültél? Csodaszép Hanna!

Lois! Remélem jól vagytok a kispasival.

Viktu! Hogy vagy?

Kép

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Cukipofa a fiad!
Milyen vele az élet?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Olvastam én is a cikket, olyan jó, hogy pont most- banyek, azért nem semmi körülmények között született... de a lényeg az a csodaszép egészséges kislány...

Nnno, semmi pánik, minden baba marad a helyén-Anya pocakjában-, bááár, tényleg kicsit rémisztő, hogy én virítok a tábla tetején :shock: :D
Jól vagyunk, szorgosan járunk CTG-re, huhh, most jöttek meg az utsó laborok, szerencsére minden ok. Doktornénink szerint a nyuszi fogja hozni Marcit, én 13.-át érzek :D

Mennyi gyönyörű baba!Itt olvadozok a monitor előtt...
Szia Coca!Hanna gyönyörűűűű!Az a kis kék sapi és kardi meg tündéri!
Hanna!Olivértől kész vagyok,... úgy megszotyorgatnám! :)

Angel! Naaagyölelés Neked -és továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Millió drukk Kókuszkának!

Cupp Mindenkinek! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Vanda! Köszi szépen!
Hála minden oké. Az életem legboldogabb időszakát élem át. :wink:

Viktu! Bizony-bizony! Tiéd az első hely.
Örülök, hogy jól vagytok.
Olivért pedig bármikor megszotyorgathatod. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Cocimama! :lol: Rég jártál felénk. Csodaszép babád van! :lol:

Reggel voltam védőnéninél, nem is volt vészes. "Bekönyvelte" a kiskönyvembe az elmúlt 5 hónapot. :D Tegnap meg annyi cikket olvastam a neten, hogy rémálmaim lettek. Asszem befejeztem a születéstörténetek olvasását. :oops:

Kókuszka, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Krisz! Irgum-burgum! Nem olvasgatunk össze minden csacsiságot!!!!!!!
Örülök, hogy jól vagy!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Ha még egyben leszünk jövő héten, szeretném is! :D

Krisz! :lol: Én meg szülésvideókat néztem, nno, az is hiba volt :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! Én benne vagyok! Összehozunk valamit. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

Zöldi :lol:

HAnna ha visszajöttünk a fővárosba irány a Margitsziget gyerekestől!! :lol: lehet csatlakozni bárkinek!

! :lol:

Kép
Vendég
 


Boni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én benne vagyok a szigetelésben. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Babaimádás ügyében (tali) velem is tessék egyeztetni.!!Bár én még csak simogató kezeket tudok vinni . Olivér is tündéri!Cupp

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Persze hogy egyeztetünk. :wink:
Mivel Boni dobta fel a talit, javaslom, hogy ő mondjon dátumokat, hogy mikor lenne jó. Szerintem jó sokan össze tudnánk jönni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kókuszbogyónk jól van.

Úgy kiabál, visít, hogy dr-néni a saját szavát sem hallja tőle. :D

Megkapta élete első ml. anyatejcijét. Nagyon fini volt, de gyorsan távozott is, elég folyékony állapotban. :lol:

Angel tegnap takarított egy nagyot, élvezi, hogy mozoghat a sok hónapos fekvés után. Topikba már belesett, köszöni mindenkinek a sok törődést, meghatódott tőle, tolmácsolta kismanónak is.
harcimokus
 
 


Angel!
Örülök, hogy már ilyen jól vagy :D Szuper hogy indul a tejcsi-koszt :lol: Képet nem varázsolsz majd valamikor??? :roll:

Coca, Hanna, Vanda!
Gyerkőcök eszméletlen édesek :D

Én sem vadászok a szüléstörténetekre, csak ez nagyon szembejött velem, igazából Angel miatt olvastam el :roll: Részemről itt az Anyuka egyedülléte volt számomra érthetetlen, ha valaki mellette lett volna (pl. férj, vagy valamelyik családtag), az talán kiállhatott volna az érdekeiért, mert ilyen erőtlenül lenni kiszolgáltatott állapotban az nagyon gáz..... :shock:
Filmen az Élet az anyaméhben-t láttam nemrég, annak a végén van egy rövidke szüléses rész, na én már ettől lefagytam, szóval ilyeneket többé nem nézek :roll:

Én úgy döntöttem hogy belőlem csiribí-csiribá és hopp, már kinn is van a kölök, és mindenki mosolyog..... :roll: Anya üde, Apa büszke, KisZé meg tökkkkéletes :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:Én úgy döntöttem hogy belőlem csiribí-csiribá és hopp, már kinn is van a kölök, és mindenki mosolyog..... :roll: Anya üde, Apa büszke, KisZé meg tökkkkéletes :roll:


Lois, ezen jót nevettem! :lol:

skrisz72
 
 


Vovanda, Zölddisznó, Hanna!
De szép kis babucik! :D

Angel!
Nagyon örülök nektek! Mekkora már Kókuszka? Az anyatejcsitől biztos hamar szépen kigömbölyödik.

Nyulaszka!
Akkor eddig tényleg megúsztad. :) Én az érzékenyebb tesetű nők közé tartozom, már a 16. hééten éreztem a picúrkámat, de az első igazi rúgást február 20-ra tette. :) Egyébként már írtam, nekem is imád a hólyagomon tanyázni. Ma délután is ott szuszókált, beszélhettem is neki, hogy jó lenne ha kicsit könnyítene az
anyukáján. :)

Lois!
Szüléshez én is hasonlóképp készülök. Én olyan vagyok, mint Skrisz, jól megrémülök, ha olyat olvasok, úgyhogy én a feltett történetet is csak az első bekezdésig olvastam el. Tényleg ti néztetek már meg szülést? Én egyszer a NG-on a tvben, és elkezdtem tőle szédelegni, a végén elforultam, de az ismétlést már nyugodtan néztem, legnagyobb örömömre. tavaly pedig egyik baártnőm megmutatta, hogyan született a kisfia. Hát ő egy hős volt, egy hang nélkül tolta ki a babát, bár három kiló alatt volt valamivel, és azért az gondolom sokat számít. Hát reméljük a legjobbakat mindnyájunknak, én is csak így néha feleszmélek, hogy atya-gatya most lettem terhes és mindjárt szülök. Húú....

Jó hétvégét lányok és sok szépet!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kismamik!
A szülés aranyszabálya: nem nézünk és nem olvasunk szüléstörténeteket. Amúgy a végén már olyan súly a pocak, hogy örömmel vonul be az ember a szülőszobába. Nekem mindkét szülés szép emlék, bár a csaszit nagyon ki akartam hagyni, de jobb volt így a babáknak.
Balu meg 3 tolófájással született meg, kívánom, hogy nektek is így menjen!

Kókuszka, Angel!
Hurrá!!!
vovanda
 
 


Húsvét után bármikor! :lol:

Elutaztam..vigyázzatok magatokra!

Angel pusssz! Kókuszka ügyi vagy drága! :lol:
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:21-kor.
seszi
 
 


Sziasztok!

Angel :P
10 napos Kókuszka! Akkor a legeslegnehezebbjén túl vagyunk, ugye?
Sok-sok kilócskát neki, egészséget!!! Puszi!

Babákok gyönyörűségek mind! Lea, Hanna, Dani és Réka, Olivér, Balu, Zsigi, valamint Balázs és Noémi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Kókuszka, ma is nagyon sokat gondolok rád!+++++++++++++

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Angel é Kókuszka: mára is mennek a drukkok és a szurkolás!. Csak így tovább ! :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!
Angel,nagyon ügyes kis Kókuszkád van :D Mennek a drukkok tovább!
Szandra,MiMák is édesek :wink:
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Hello Csajok! :D
A nagy pangásból látom kihasználjátok a szép időt :) Mi nagyon élvezzük a napsütést, gyakorlatilag nem is voltam gép előtt egész hétvégén :roll:
Jelentem gyerekszoba nagyjából összerakva :D És annyira tecc :D Csak ücsörgök benne és nézegetem :roll: Na jó még sok minden kell, de már babás formája van, bútorok a helyükön, függöny is meglesz a héten (a meglévő színben nem passzol), a bordűrre még mindig várok :? Szerintem megrendelem a héten az ágyneműt, meg minden olyasmit amit onnan néztem ki (a szopipárnásoktól), meg találtam egy oldalt ahol édes dolgokat árulnak (órák, lámpák ilyesmi), ott is portyázok majd kicsit :roll:

Skrisz!
De most méééééér????? :roll:

Seszi!
Igen én is láttam párat a Szülőszobából.... csak akkoriban inkább elszomorított, így nem túl sokat :(
Pont tegnap voltunk egy olyan társaságban, ahol mindenki naggyon fontos feladatának érezte, hogy engem sokkoljon a rémsztorikkal, a helyi kórházról, óriási, spontán megszülhetetlen babákról, meg a saját rossz élményeikről....... na ott is hagytam őket a francba. Én nem is értem ez valami belső kényszer? Ha látnak egy kismamát akkor nem bírják ki, látni akarják a szememben a pánikot, vagy mi??????? :shock:

Angel!

Csepegtethetnél egy kis infót ... :roll: remélem szépen gyarapodtok, és erősödik a pici lány :) Most már tényleg nem titkolhatod tovább a nevét, mert a végén örökre Kókuszka marad :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

Mai állapotom...............öööö, még az én szemem is csak szokja, de valóban én vagyok ez a 80 literes kisbojler :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Szép a pocakos. Nem is kisbojler. Az enyém az volt (vagy inkább nagy). de ez teljesen jó. :lol:

Harcika!
Vannak friss hírek Kókuszkáról?

Angel!
Ha olvasol: az ikresen is szorítunk nektek!!! Remélem, szépen erősödik majd a pici lány!
vovanda
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:21-kor.
seszi
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:21-kor.
seszi
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:27-kor.
seszi
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:27-kor.
seszi
 
 


Szépjóreggelt!
Angel,egyetértek Loissal,egy kis infót szeretnénk Kókuszka hogylétéről,ha van egy csepp időd. :D További erősítő drukkok mennek nektek! :wink:
Lois,micsoda poci :D nagyon csini vagy,látom hátsódra meg a csípődre semmi nem ment :D Én is mindig csodálkozva nézem a pocim,még mindig hihetetlen,hogy csak nől,és nől...
Vendég
 


Lányok,
egy SOS - kérdés:
fordult elő valakinél olyan, hogy reggel véreset hányt? :oops:
Eleve a 11. héten kezdtem csak rókázni...Kicsit bepánikoltam... :oops: Anesztes ismerős szerint gasztroenterológiára kék mennem, de a körzeti is csak délután rendel, sztem beutaló kell...
:roll:

tillidian
 
 


Till!

Ha sok a hányás az felmarhatja a nyelőcsövet meg a gyomor falat is mert a hányadék nagyon savas. Szerintem hívd fel dokidat hátha tud mondani valamit én nem várnék a körzetire.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Kókuszka és Angel továbbra is mennek a drukkok.

Nyulasz!

Picurok rugdosnak már? Mekkora már a pocid?

Lois!

Szép nagy a pocid!

Mi jól vagyunk, bár valami eléggé nyomja a jobb vesémet nem folyamatos de nyom. Néha a pisi sem nagyon jön csak épp egy pici de aztán meg megindul és 2 percenként járok wc-re.
Gréti néha olyan erőseket rúg bár ma hiába kérlelem semmit nem csinál, remélem azért jól van csak lustika ma.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till,jaj szegénykém :? nincs ötletem,én nem hánytam...jobbulást!
Nikó,még nem rugdosnak :roll: poci alakul,majd fotózok valamikor...Tök jó,hogy te már így érzed Grétit :D
Vendég
 


Ja,ez a jön a pisi,mégse...aztán mire kiérek a wc-ről,újra vissza... :lol: ismerős :wink:
Vendég
 


Lois! Csodaszép vagy!!!!

Kókuszka! Mennek a drukkok!

Till! Doki!
Én is nagyon sokat hánytam, de ilyen nem volt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


én is így vagyok a pisiléssel.néha úgy gondolom,nem bírom ki,főleg ha nem vagyok otthon.
Till!
én sem hánytam,nem tudok segíteni!

Kép


Till!
Mindenképpen doki. A vér sosem jelent jót. :cry:
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: