Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móka, szerintem én sem tudtam volna mit mondani a hülye vérvételes nőre ott. Ilyenkor én köpni nyelni nem tudok, annyira felfoghatatlan, hogy tudnak néha ilyen bunkók lenni az emberek...

Na de a lényeg tényleg, hogy semmin nem szabad bosszankodnunk :)

(Nekem már megvolt a napi hisztim egy semmiség miatt, úgyhogy ma már nem hisztizhetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Andi, most töltöttem le a babazenéket, nagyon jók, köszi, hogy feltetted :)

Meg a többi dokumentum is nagyon jó :)
Vendég
 


Astrid, te is tojd le nagyívben az óvónőket :) Ez a dolguk.

Floranan, most olvastam az emiled.

Szerintem is ott kell majd az előadás előtt regisztrálni. És akkor 14-én találkozunk :lol: :lol: :lo
Vendég
 


Megkaptam az AFP eredményeket..
Egy kicsit zavaros számomra:

Terhességi HCG : 63471 MU/ml * (8000-50000 -ig jó az eredmény)
úgyhogy ez nem tudom, hogy most mit jelent... :(
Terhességi AFP: 24,75 ng/ml
MOM érték: 0,74

A számításhoz a beutalón megadott terhességi hetet vettük alapul. (16 hét) A MOM érték kiszámítása ultrahanggal meghatározott terhességi koron alapszik. (12,4 hét)

Korrigált AFP MOM: 0,71
Terhességi HCG MOM: 2,65 mU/ml.


Aki ért hozzá (Mabe??) segítsen légyszíves, mert ezzel a korrigálttal meg a sok terhességi HCG-vel egy kicsit megzavartak...

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 

 
 

Peppino: szerintem a korrigált AFp MoM-ot kell nézni!
Ez határon belül van, ne aggódj semmiért!!! :D

Kép
arvaerika
 
 


Mindenkinek köszönöm, hogy meghallgattatok, Vikim jól van. Sajnos többször átverte már az apját, most is ezen borult ki a bili. Ex meg csak ilyen brutál módon tud ja éervényesíteni a tekintélyét.
Nem tudom, Viki mit fog csinálni, mert ha erős lesz és nem hunyászkodik meg az apja előtt, akkor egy csomó mindenről le kell majd mondania(anyagiak), amik eddig tök természetesek voltak számára és én nem tudtam(és nem is akartam)neki biztosítani. Kérdés:van-e ennyire felnőtt, hogy ezt felfogja?Nem könnyű.

Bocsi még egyszer az off-ért és hogy aggódtatok értünk!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!
Tegnap egész nap feküdtem...
Kriszti, a görcs azt jelenti, hogy tessék pihenni!!

Ja, én nem vágom el semminek a nyakát, majd találok valakit (Attilát) :wink: , a malachoz meg úgyis szakértő kell...

Szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy az első magzatmozgások megérzésének az ideje a 18-20. hét, addig egy ici-picit se kell izgulni.

Nekem már nem hiányzik a szívhanghallgatás, mert ha aggódom, megkérem a kicsit és akkor mozog egy kicsit a kedvemért :)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Ma már jobb a fejem...

Erika
Ez nagyon durva!!!
Nem lehet ellene tenni valamit?

Energikusság
Belőlem hiányzik. A lassított felvétel hozzám képest gyors :oops:

Névválasztás
Mi már a tervezésnél eldöntöttük, hogy a kislányunk Imola, a kisfiúnk Gábor lesz. Akkor lettünk volna bajban, ha ikrek sikerednek... akkor kellett volna még neveken gondolkozni...

Peppino
Jó az eredményed!
Vendég
 


Név témában nálunk még nincs eredmény, időnk mondjuk van bőven :) lehet, hogy Ében lesz magyarul , de még nem győztem meg magam :)

Gyönyörűűű idő van!!! Mondjuk sétálni (és persze fagyizni :D )
Ebédidő címén ellógtam a szabadba, nem volt benn a főnököm...

floranan
 
 


Szia mindenkinek :D Még új vagyok, de ha minden igaz, akkor én is szeptemberi. Ja és Uzsokis, Halász dokis. Jövő héten megyek AFP-re, eddig minden rendben velünk.
Ti kihez jártok, milyen a dokitok? 8)

Luxor
luxor
 
 


Üdv itt luxor :!: És gratula a picikéhez :)

Én is sétálni voltam... Elmentem a bankba, persze 16:04-re értem oda úgy, hogy 16:0000000-ig vannak nyitva. Bent még voltak, kérdezem a biztonsági őrt, hogy egy átutalást szeretnék csak, kb. 3 másodperc amíg a gépbe beteszem a cetlim... HÁÁÁÁT, ő már nem tud beengendi... (még mögöttem sem volt senki, tehát még az sem lett volna, ha engem beengednek, akkor mást is be kéne...)
Na mindegy, holnap reggelre is megvan a sétám :lol: :lol: :lol:

És én hülye őszi / téli kabátban mentem, majd megsültem :) De hát ezt a jó időt vártuk. Kíváncsi leszek magunkra a nyári 40 fokot hogyan fogjuk bírni 8) 8) 8) :lol:
Vendég
 


Köszönöm :D
Egy kicsit én is tartok a nyári melegtől, de reméljük nem lesz semmi gondunk.
Ma viszont gyönyörű volt az idő. Bárcsak ne az irodából néztem volna :shock:

Luxor
luxor
 
 


Meddig szeretnél / fogsz dolgozni luxor?
Vendég
 


Luxor
Üdv itt :lol:
Írj magadról!!!

Én olyan jót napoztam. Délután a teraszunkra sütött a nap. Még pulcsi se kellett :wink:
Vendég
 


Sokáig már nem szeretnék, de jó helyzetben vagyok, mivel saját vállalkozást csinálunk, így 2-3 nap meló, a többi otthon. És 1-2 hónapon belül költözik ki a cég a házunkba :D

Magamról: a XVII. ker-ben lakunk, 32 éves vagyok és az első babámat várom már NAGYON NAGYON NAGYON. 2 kutyus (1 dobi 1 beagle), 4 cicus (egy sziámi, egy maine coon, és két mezei) nagy kertes ház. Ti merre laktok?

Luxor
luxor
 
 


Mi Debrecenben :wink:

Képekre is kiváncsiak vagyunk!
Vendég
 


Luxor üdv itt. Én is Uszoki,Lukács doki.
Húú,ilyen sok állat van?Hogy bírsz velük?Én 16-án megyek afp-re majd.

Erika,remélem megoldódik ez a probléma.Nyugodtan gyerek és "off",sztem senkit nem zavart.Bárcsak tudnék valahogy segíteni.

Akkorát napoztunk mi is családilag,hogy öröm volt nézni.Dani megjött a suliból fél 3kor,adtam neki ebédet,és 3-5ig kifeküdtünk napozni mindhárman.Nagyon jól esett.Most olyan kellemesen álmos vagyok.Pedig ma nem is dolgoztam :oops:

Anna,mi volt tegnap,hogy egész nap feküdtél?Nem voltál jól?

Kép
v.andi
 
 


Szia Luxor!

Gyönyörűséges idő volt ma, még munka után is sétáltam!!!

Lányok, érdekel valakit ingyenes baba-mama nap szombaton 10-től?? A XII. kerületi Művházban, asszem a volt MOM.
Előadások, nyeremények, bemutatók, ingyenes képek a kismamiknak magukról, profi fotóstól. Én szívesen elmennék, van kedve valakinek velem tartani?
Ha van érdeklődő, leírom részletesebben. Jelentkezni kell, remélem van még hely :shock:

És bementem megint a Lövőház utcában a 2 in 1 Outletbe, vettem 3 felsőt :) (hát megjött a fizum, na...) Kaptam katalógust, vannak benne tök jó kuponok, például egy 4D-s UH 1900 Ft-ért!! Illetve 20% és 70%-os kuponok! És van valami törzskártya, ami sok étterembe és boltba jó! Szerintem nézzetek be!

A Mechwart ligetnél lévő kismamabolt egy picike a volt mozi környékén, most álvánnyal? Láttam ma, de már be volt zárva.

floranan
 
 


Szia Luxor üdv köztünk.Már írtam is pü-t.Én is Halász dokihoz járok!!!Ja és Pécelen lakunk!!!!!És én 32 éves vagyok!!!Hova kiköltöztök????

Andi irigy irigy a napozás miatt,nekem csak annyi maradt amíg teregettem.

Floranan,kár h de van akkor nekem nem jó :cry: .

sutimano76
 
 


Floranan, gratula a fölsőkhöz :) :) :)

Andi, jól teszed, hogy a hétre szabizol :lol:

Ilyenkor én is úgy szeretnék kertes házat, mikor már ilyen jó idő van és ki lehetne menni napozni.
Mióta pesten lakunk (lassan 11 éve) azóta nincs kert :x csak terasz (de abból legalább kettő :lol: :lol: )

Luxor, a picasa-s elérhetőségünket tudod már?
Vendég
 


Erika ,Vera jók a képek!!!!!

Brumi hova lettél???Remélem nem megint valami betegség döntött le lábadról!!!

sutimano76
 
 


Köszi az AFP-vel kapcs. hozzászólásokat! De még egy kérdésem van: Miért ilyen sok a terhességi HCG? És ez nem baj???

Üdv Luxor! Én is uannyi idős vagyok, mint te és első babámat várom!! :) Minden jót nektek! :wink:

Floranan! Igen, azaz a bolt, elég kicsi.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó éjt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.04.03 06:42-kor.

sutimano76
 
 


Süti, ha egy párhuzamos terhességtől félsz, attól nem kell! Én nem hinném, hogy kellene gumit használni, hacsak nem valamilyen fertőzés miatt. (Ez csak laikus magánvélemény.)
Valaki okos erősítsen meg azért!

floranan
 
 


Jó reggelt!

Süti,elvileg nem kell semmit használni.A méhszájunk teljesen zárva van jó esetben.Oda bizony be nem jut semmi :wink: 8)

Kép
v.andi
 
 


Jó reggel!

Mabe, múltkor szerettem volna írni, h azt hittem ezt a csúnya hányós vírust kaptad el...Jobbulást!!

Andi, én ma fogok a kertben napozni, meg egy picikét kertészkedni! :D És túróval töltött zsemlét csinálok ebédre.

Móka, mi nagyimmal lakunk(soha többet mással együtt élni, de most nincs mit tenni), és a teljes házat újítjuk fel belülről(fűtés, csempe, konyha, festés...).

Floranan, én mennék veled, de mi a Construmára megyünk. Fejfájásod elmúlt?

Peppino, nem értek ezekhez az értékekhez.

Újaknak, üdv!!

Lehet butaságot kérdezek, de a sperma nem puhítja a méhszájat?

Anyós téma, még múltkorra: Enyém megkérdezte a páromat hétfőn, hogy akkor én ugye ikreket várok. Na erre reagálni sem érdemes.

Kép
kata05
 
 


Köszi Andi,akkor jó,mert az zárva van nekem,sőt valami 5 cm-ről beszélt a doki.

Nem Floranan nem erről van szó,a jelenlegit féltem!

Hallottátok,hogy a Lilu velünk fog szülni,szeptre várja a babáját?????

sutimano76
 
 


Jaj de idegesítő.h itt még nincs átállítva az óra!!

sutimano76
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Luxor üdv köztünk! Irigyellek a sok állatért. nekünk csak 2 kutyusunk van. volt egy cicánk, de kicsit őrült volt és ő most már anyóséknál lakik.
tegnap óta kicsit fájdogál a hasam alja, nem görcsösen csak úgy tompán fáj. remélem csak mert változnak benn a dolgok, és nem azért, hogy vmi bajt jelezzen! ha hétvégén sem múlik el, hétfőn elmegyek dokihoz!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Jó reggelt mindenkinek:-) Kezdünk magunkhoz térni.
Jó fejek vagytok, tényleg!!!! :D
V.Andi: néha kicsit nehezen bírok velük, de azért imádom őket. Jó fejek nagyon. Képeket lassacskán teszek fel én is, csak legyen rá időm....
Peppino: neked is minden jót kívánok :lol:
Boboka: a picasa címet nem 'tom még.

Nekem a fejem fáj, de kb. már 3 hete, remélem ez azért normális. Néha a kávétól elmúlik, de nem mindig. Egyébként se hányinger, se émelygés nem volt, csak fáradtság. Kicsit fura, hogy nem tudok úgy pörögni, mint előtte :D

Luxor
luxor
 
 


S.vera én is érzem a hasamalját, igaz nekem wc gondjaim is akadnak. :oops:

Kép
kata05
 
 


Ikresek találtam nektek babakocsit:

http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/

és a brendonban kapható:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... tid=179528

Kép
kata05
 
 


Jóreggelt lányok!!

Üdv Luxor köztünk.Nekünk is van két vagány macskánk,néha az őrületbe kergetnek,de azért élmény velük az élet :lol:

Floranan, mennék én kismamás napra, de mivel vidékiek vagyunk ,a szülőket néha illik meglátogatni.És most pont itt az ideje, hogy menjünk a kedvesem szüleihez.Ciki ilyet mondani, de ezt most szívesen kihagynám..............( remélem egy rokonom sem olvassa :oops: )

Én ma szabin vagyok, megyek barátnőzni, nyakunkba vesszük a várost. AZ egyik leányzót már 2 éve nem láttam ,mert Nyíregyházán lakik, és most annyira de annyira várom!!!! :D :D :D :D :D


Tegnap vltam dokinál, nekem is zárt a méhszáj, minden oké, csak dagad a lábam....úgyhogy sószegény diéta .......eddig sem étkeztem túl fűszeresen, de ezentúl semmit ne tegyek az ételembe basszus?????????? :cry:
És javasolta a TP, szóval a főnököm készülhet hehe!!!!!! :lol:

Na pá, öltözök és megyek a napsütésbe!!!!!!!!Majd gondolok azokra, akik még irodában csücsülnek!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Süti!!!
Ne hergeld magad az óra miatt!!! :lol:
HA ezt most nem írod, nekem fel sem tűnt volna, hogy van ott óra :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Engem is zavar az óra!! :? :)

Süti, ne aggódj, a babának nem árt, amíg a méhszáj zárva!

Újra leállt az emésztésem :S :shock: most aszaltszilvával próbálom jobb belátásra bírni....

Ma megyek barátnőzni este, van cicája... én soha nem vagyok macsekok közelében, nem veszélyes vmit elkapni?

floranan
 
 


Sziasztok, nem voltam pár napig és már 2 órája itt ülök a gép elött és olvasok...

Katra05: én pont tegnap néztem a brendonban ezt a kocsit és én is örültem, hogy végre akár csak láthatok egy egymás melletti kocsit és tologathatom, de nem volt túl szimpi. Mindegy még van pár hónap keresgélni :D

Tegnap kaptam meg az afp eredményemet:3,5. Megijedtem, de a doki azt mondta, hogy ő akkor ijedt volna meg, ha ennél alacsonyabb, mivel két babára vonatkozik. Az ikresek oldalon is azt mondták, hogy jó.

Ha minden jól megy vasárnap megyek 4d-re, remélem kiderül, hogy mi is van a pici lábuk között :lol:

t-pk
 
 


Szia Floranan,
Sztem ne aggódj a macsek miatt, ne simogasd, és nem lesz semmi gond. De simogatni is lehet, csak moss kezet :D Nekem mindig azt mondták a dokik, hogy az alapvető higiéniai szabályokat be kell tartani, és nem lesz baj :D

Luxor
luxor
 
 


Sziasztok,

Erika , remélem jobban vagytok már, s sikerül a Lánykádat arra felé terelned, ami a legjobb neki is!!

KAta, iszonyú jó a kocsi szimplában, amit az ikreseknek mutattál..
Én már nem is nézem a kocsikat, csak amit Ti mutiztok.:D
Most 2 típusú játszik ..ez és a teutónia, de azt nem lehet ennyire picire összecsukni, meg 2szer annyiba kerül.. :?
Megnézem majd élőben is..

Nem korai szerintetek kocsit venni?!

/Lilut, én is pont ma reggel néztem meg, mert anyóspajti mesélte, h Ő is szeptemberi kismami.. És jó nagy már a pocakja :D ..és télleg!!/

Szia Luxor!!Gratula a Babóhoz!!

Szupi napsütéses napot a kirándulósoknak, és persze az irodában csüccsenőseknek :D ( én is ott vagyok, de nem sokáig:) )
Délután pici tatarozás (körmös, és kozmetikus) este meg nekem , de a többieknek fergetek party nálam :D

Nem tudom, h van-e így valaki, de nekem a terhes nacim lábon tök jó, de a derekamnál lötyög, ezért állandóan huzogatom:( lehet, h még nem tartja kellőképpen a pocim?!
Arra gondoltam, h veszek hózentrógert..Merre induljak szerintetek? Hol lehet venni?! NAgyvásárlósok?!
/télleg van köztünk olyan, aki él-hal a vásárlásért?:)/

Kép

Kép
móka:)
 
 


Floranan, a danone activia nagyon jó az emésztésre, 2 naponta egy kis joghurt. Na mostanában nem ettem( mondván minden ok), ma meg is volt az ára! Elmentem wc-re és azóta is érzem a hasam. :(

Móka, én is néztem, de nekem meg van a favorit bébjárgány. Csak megtetszett, és az ikreseink egymás mellettit szeretnének.
Én szeretNÉK vásárolni.......de minden olyan drága, így spórolok. :D

T-pk, egy fiú egy lány(úgy az igazi)! :D

Kép
kata05
 
 


Kata, és melyik az?!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, nekem is lötyög, én is gondolkodtam, hogy veszek valami csinit :) Bár én eddig lehajtottam a hasamon, de most ráhúztam, és mivel van zsírpárna alapú pocim is, most nem lötyög annyira, szval, ha bírod még picit, utána jobb lesz, mert a poci megtartja.

Mit csinálunk nyáron a hőségben a jó kis meleg pamut pocisnacikban?? :shock:

Köszi a macsek és Activia tippeket!! Az első hónapokban kettesével tömtem magamba a natúr Activiát, most a gyümijoghurt a sztár, de az nem segít olyan jól. Visszatérek asszem.

floranan
 
 


Sziasztok!!

Én sem voltam már vagy 2 napja, de meló volt ezerrel, persze azért követtem az eseményeket nagyjából

Őrült apa, inkább nem szólok hozzá :( :twisted:

Süti, nem kell aggódni, hidd el én már a második terhességemet taposom és nem használtunk semmit, én csak azt a praktikát vetettem be, hogy apa is és én is használjuk a Laktacid feminát.

Grat mindenkinek a jó eredményekhez!!! Kitartás a migréneseknek!!

Képzeljétek a babácskám fagyi függő, ettem egy mekis fagyit és most bugizik a hasamban, eltéveszthetetlenül.

Kép
babcika
 
 


Móka, ez az csak az ára.....

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/jane?cid=58236 viszont a váz csak 6,5 kg és nekem gerinc problémáim vannak!!

Babcika, enyém is édesség függő, csak én nem ehetnék cukrosat.

Kép
kata05
 
 


Én nem tudom még, milyen függő. Néha nekem is vannk mindenféle mozgásaim kaják után, de szerintem csak sima gyomor lehet, mert feljebb van, és azt írtátok, fenn még nem lehet.
Pedig már úgy érezném!!

floranan
 
 


Lányok, ti nem vagytok hisztisek és érzékenyebbek úgy általában, mióta babát vártok? Én néha úgy érzem, igazi banya vagyok.

floranan
 
 


Remélem mindenki élvezi kinn a jó időt!!!

Mondjuk akár lehetnénk itt is:

Kép

floranan
 
 


Sziasztok!


Floranan, mikor indulunk ide? Tutira elmúlna a hisztink :lol: :lol:

Egyébként én sokkal hisztisebb vagyok, de hál Istennek apa nagyon jól kezeli a dolgot.

Én nem tudtam, hogy Lilu babát vár, de reggel néztem a reggelit, és mondta, hogy nem megy olyan könnyen a felkelés a kanapéról, akkor elgondolkoztam, hogy a mikrofon meg a lógó kábelek miatt, vagy esetleg kismama lehet.
És a viselkedése tényleg kicsit kismamás volt. Ma nagyon bő ruci volt rajta, így nem látszott a pocak.
Gratula neki így messziről is :)

Floranan, én sem tudok menni a hétvégi progira, mi hétvégén általában úton vagyunk.

Már csak 5 nap és végre láthatom a Picibabánkat :lol: :lol: :lol: :lol:

Mabe, tőled akartam még kérdezni, te hátha jobban értesz hozzá:

Ez a szívhanghallgató kütyü mennyire lehet ártalmas a picinek (doppler uh-al működik). Persze naponta vagy két naponta 1-2 perces használatra gondoltam kb.
És ha legalább a köldökzsinór pulzálását hallom, az azt jelenti, hogy minden ok ugye?
Tegnap alig mertem elővenni, nehogy ártsak vele neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.03 12:53-kor.
Vendég
 


Luxor, elküldtem a picasa-s elérhetőséget.
Vendég
 


én is hisztizek... otthon maximálisan megkapom a fizikai támogatást, mindenben segít, érzelmileg néha nehezen viseli a kirohanásaimat, de próbálom neki magyarázni, hogy nem őellene van, illetve próbálom visszafogni magam :)
a kapcsolatunk igazi latin temperamentumú :lol:

floranan
 
 


:lol:
Vendég
 


Kata, nagyon szupi ... mennyi az annyi? nem találom az árát:(

(látod , én a súlyt nem is néztem :oops: , pedig lehet h a 3. - ig kell cipelnem, kanyrodós nem túl széles csigalépcsőn :cry: )

hiszti: nálam csak annyi, h érzékenyebb vagyok, de én ollan hüle vagyok, h inkább visszafolytom, s este apának dühöngök... miután elmesélem, minden jó:) de most már tudatosan kerülök minden feszkósabb helyzetet..(nem mindig sikerül, de rajta vagyok)

Kép

Kép
móka:)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?