Új privát üzeneted érkezett!

Akkor jobb, ha nem mész oda. Igazatok van.

KépKép
benó
 
 


Nem a betegség miatt nem megyek, szerintem már nem fertőző a fia, már két hete szedi az antibiotikumokat. Meg nekem teljesen mindegy, úgyis beteg vagyok. :( Csak épp nem lesznek otthon, ha dokihoz mennek, ezért nem megyek. Meg kölcsönt intéznek.

Kép
flóra 11
 
 


Laptetű! :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Gratula!!! :D

KépKép
benó
 
 


A szakdogával elég jól állok, de tegnap jutott eszembe, hogy még kell hozzá készítenem egy bemutatót is Power Pointban, ezt ráírni egy CD-re és mellékelni. Na ehhez még hozzá sem kezdtem.

Kép
flóra 11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Neked van laptetűd!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


A Márti lekopott? :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Vagy Te is? Ha magamra maradtam,akkor megyek én is dolgomra.

Kép
flóra 11
 
 


Anyám, de hülye vagyok. :lol: :lol:
Mert tudod, mit csináltam? Lekicsinyítettelek téged, és egy másik lekicsinyített ablakban egy szakdogát író ember kérdéseire válaszolgattam a word-ben, és így nem láttam, kinek a laptetűje. :lol: De végre ez is megvan. :D

KépKép
benó
 
 


Nem, itt vagyok, ha te is itt vagy.
Itt veled írok a P.-nek sms-t.

KépKép
benó
 
 


Én is vagyok,csak fejek,ez nem valami gyors meló nála. :)

Kép
martik77
 
 


ok

KépKép
benó
 
 


Na, írtam neki sms-t, most várom a választ. :D
Utána lassan nekem is mennem kéne tevékenykedni. :? :roll:

KépKép
benó
 
 


Hú, Ildó, ha még PP is van, akkor csináld. :D

KépKép
benó
 
 


Na, írt, hogy jól vannak, PUSZIL BENNETEKET :lol:, és hogy van "egy kis feszülés" :shock:, gondolhatjátok, milyen kis feszülés lehet a 3 babbal? :lol: :lol: De jól vannak és az a lényeg. :D

KépKép
benó
 
 


Elmosogattam és felsöpörtem.

Kép
flóra 11
 
 


Tyű, de gyors vagy! :D

KépKép
benó
 
 


Mindjárt jön a lány, most hívott, tessék, megint bugyiban vagyok. :twisted: Szevasztok. :D

KépKép
benó
 
 


Mindjárt jön a lány, most hívott, tessék, megint bugyiban vagyok. :twisted: Szevasztok. :D

KépKép
benó
 
 


Jaj,szegény Paradizs.Reméljük,tényleg csak azért feszül,mert 3 a bab. :D :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Oksa, Benó, nehogy megint puputeve kosztüm legyen a vége. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Megyek fürdőt kitakarítani, aztán patika,lehet, hogy jön a Katika is. :lol: :lol: Ha meg nem,akkor szakdoga. :|

Kép
flóra 11
 
 


Márti, nézd, mit találtam.

http://szoptatas.lap.hu/

Benó,Te is megnézheted majd. Sokat írnak ikrek szoptatásáról is.

Kép
flóra 11
 
 


Na, most ment el, meg bírtam előtte mosni a fogam meg az ágyat letakartam legalább. :wink:

KépKép
benó
 
 


Oké, akkor én is megyek majd a dolgomra. :D

KépKép
benó
 
 


Na most mentek el Mártiék...:)

Felment a 6. emeletre,ott lakik a mi házunkan Heni,egyszerre szültek,szobatársak voltak...ilyenkor őket is meglátogatja...:):):)
Visszafele még bekopog egy kis tejért...:):):)

Nagyon édes Vuk,olyan jó ölbe venni,micsoda változatosság az én 10 kilós fiam után... :wink:

Tök jót dumálunk ilyenkor,L hozza és viszi őket kocsival,nekem kényelmes mert helyben vagyok,szerinte meg jobb igy mint ha én menek,mert jobban elférünk nálunk,meg jót tesz neki a kimozdulás..:D:D:D...

Vendégeim még sehol,azt mondták tegnap vagy ma délre jönnek.....de egyenlőre még csak telefonon sem jelentkeztek hogy most mi van akkor... :evil:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hogy még mindig nem képesek átállitani az órát....irgum-burgum.... :twisted:

Na lépek én is a dolgomra...
Szép napot...cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Örülök, hogy így összejártok a Mártival, mindkettőtöknek tök jó ez szerintem. :D :D Meg persze a fiúcskáknak is. :D

KépKép
benó
 
 


sziasztok
én nem is tudtam, hogy elsején virus veszély volt. :roll: de persze sikerült becsipnem :evil: :evil:

ildikó: sajnállom, hogy megint betg vagy :evil: . minket a balszerencse üldöz, téged meg a betegség :evil: .
F. iszonyúan viselkedik.le a kalappal elötted, hogy ennyit türsz neki. én már biztos kirobbantam volna :evil: .

márti: nagyon aranyos a kis Vukkod :lol: . én nem értem a dokidat. most miért baj az, hogy te cumis üvegböl adsz anyatejet?

benó: varrónök gyöngye :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Még porszívóznom kell, úgyhogy puszi. Majd jövök. A Gy. etetése után már nem, mert megyek a laboreredményemért, nagyon izgat, hátha addigra már meglesz. Ha gáz van, írok sms-t valakinek. Lehet, hogy akkor is, ha nincs gáz. :lol:

KépKép
benó
 
 


Bocs, Timi, nem láttalak. Jó, hogy már be tudtál jelentkezni. :D Klassz a vonalzód. :D
Na, megyek. Pussz :D

KépKép
benó
 
 


szilzi: jégkorong mecsre mész? :shock: . nem semmi :wink: . azért nagyon durva, hogy feb. rövid hónap volt, mégis olyan sok volt a túlórád, amit persze nem fizetnek meg :evil: :evil:


hütö sajna még nem oldódott meg. most várom, hogy az Apeh visszaküldje az adó túlfizetésemet és akkor megveszük a hütöt /de ha sokára küldik, akkor veszek le pénzt hitel kártyáról :? / addig meg nem veszek semmi romlandót

köszi a vonalzó dicséretet. :lol:
szép vonalzó, szép szöveg, szép kapcsolat.
mi még mindig ugyanúgy szeretjük egymást. reggel este puszi, összebújás, nem alszunk el anélkül, hogy ne kivánnánk egymásnak jó éjt és ne mondjuk ki, hogy szeretlek
:lol: :lol: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


http://video.google.com/videoplay?docid ... 3196349510

puszi Timi

lépek,mert manó ölben van,csak az új videót hoztam..

cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


zsuszi, tacsu köszi, hogy hiányoltatok, de nem Törpéztem, hanem virust irtottam :evil: :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


szilzi:

􀂃 Családi pótlék jelenlegi szinten történő átmeneti rögzítése 2 évre
EZT NEM ÉRTEM. mit rögzitenek, vagy mi van?
􀂃 Gyes és gyed időtartamának 2 évben történő maximálása
és hogyan? 1év gyes, 1év gyed?

én azt hittem nálatok ettöl már rosszabb nem lehet, de úgy látszik, hogy mégis :evil: :evil:

ildikó te még mindig szeretnél magyaro. élni????????

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


jaj tancsu, nagyon édi ez a videó. :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


nálunk nem történt semmi különös. most hogy nem volt net, megcsináltam a takaritást /hétvégén szoktam/, naponta 2x mentünk sétálni. délelött üzibe, du. anyumékhoz.
Törpe mindent meg akar kaparintani és megenni. leg boszantóbb az, amikor a szemüvegemet szerzi meg :twisted:
de a fogamat is ki akarja szedni, apjának meg az orr szörét :lol: .

és a legnagyobb hir, ma megjött a babakocsi . majd lefotózom /persze Törpével együtt/ és majd feldobom nektek.

most megyek fözni, amig alszik. lehet még ma vissza nézek. holnap nem hiszem, hogy tudok majd jönni. de. megyünk orvoshoz,tescóba utánna meg megyünk sétálni /piknikezni/ a duna partra :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na, a szakdogához már csak a befejezés hiányzik és néhány kép. Persze aztán még jön a bemutató. De legalább a munka legyen meg.

Kép
flóra 11
 
 


Ó,látom van mit visszaolvasnom és a Timi is volt, vagy van? Most nem tudom, hogyan van itt az óra.

Kép
flóra 11
 
 


Tehát akkor most ment el a Timi. :(
Akkor hozok kajcsit és visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,megnéztem a videót. Nagyon aranyos Gergő! :lol: Hogy gagyorászik és nevetgél apával. :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Timi,úgy látszik a Flóriánnak volt igaza, hogy Magyarországon rosszabb a gazdasági helyzet, mint nálunk. Ezt én nem tudom megítélni,ők a férfiak,ők értenek a politikához, engem az ilyesmi nem érdekel. Ebből a szempontból biztosan jobb itt, de én eddig sem kaptam soha 13. fizetést, tehát nekem mindegy.Viszont a fiúknak is és nekem is könnyebb lenne ott az élet, munkahely miatt, az elhelyezkedés miatt. Itt a sulik nagy része szlovák,ahová nem akarok menni, a fiúk iskoláztatása szintén e miatt nehezebb, kevesebb a választási lehetőségük,mert csak magyarba mennének,sose tanulnának szlovák iskolán. Szal mikor azt mondtam, hogy átmennénk oda lakni, főleg a nyelvi előnyök miatt mondtam,nekem ilyen, hogy gazdaság eszembe sem jut. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Akkora gombóc van a torkomban, hogy normálisan fújt. :? Biztosan tele van a torkom nyálkával vagy mi a fenével. :?

Kép
flóra 11
 
 


Örülök Timi,hogy megjött a babkocsi. :D :D :D

Én se értem a cumisüveg ellenességet.Jó nem az anyamell de akkor is.Tejcsi van benne nem tápszer.

Szóval magyarul meghívatom magamat Tancsuhoz amikor úgy érek rá.

:D
Ildó nekem már jobb a mandulám,pedig csak teát ittam de azt liter számra. :D

Kép
martik77
 
 


Sziasztok

Látom ma nagy pangás volt itt...:(

Timi:gratula a babakocsihoz,várjuk a képeket...:)
Szomorúan olvasom a virust,remélem nem lett nagy baja gépnek!!!..:)
Családi befagyasztása:magyarul 2 évig nem emel rajta semmit ennyi marad,régen évente emelte...
Gyed,gyes.sztem ha doliztál akkor 2 év gyed és utánna nincs gyes...de ebben nem vagyok biztos...:):):)

Ildó:nem lehet könnyü hogy ennyire nincs választás, lehet hogy itt szarabb a gazdaság,de legalá nem néznek le mert magyar vagy...szóval talán mégiscsak jó itt...:)

Mártival megbeszéltük,hogy ha menni akarnak nyugodtan hozhatja Vukot,ha nagyon hisztis lenne egyszerüen megszopiztatom és kész...:):):)

Mentem fürdetni,majd jövök..cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló, csajok!
Most jöttem haza anyuéktól, nagyon álmos vagyok, fél 4-től fenn vagyok, ugye. :roll:
A laboreredményem első pillanatban betojtam, felhívtam gyorsan az Annát, elolvastam neki a felkiáltójeleseket, és szerencsére megnyugtatott, hogy nem a vizeletemben van fehérje, hanem a vérben. Úgyhogy úgy néz ki, minden rendben. :D Hétfőn úgyis alaposan megnézi a papíromat. :D
Viszont nagyon-nagyon szomorú lettem, mert az egyik ikres kismama (nem az, aki ma jött hozzám) a fórumról írta, hogy nagyon nagy baj van az egyik babával. Annyira sajnálom őket.
Úgyhogy most nem is lennék jó társaság. Remélem, a baba fog győzni.
Nem akarlak ezzel terhelni benneteket, csak azért írtam ezt le, hogy tudjátok, miért vagyok szomorú meg miért megyek inkább CSI-t nézni varrással egybekötve, két dolog egyszerre talán elveszi a gondolataimat.
Vettünk egy cipőt a kínaiban (egy olcsó, tépőzárasat), mert kötözött sonka volt a lábam mindenben vagy pedig volt még a szétnyűtt fehér csizmám, amit már rég ki kellett volna dobni, de az még rámjött, azt vettem fel mindenhová.

Na, megyek, jó éjt nektek :D :D :D :D , puszi, holnap majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Most jöttem vissza. Timi, most olvasom, hogy megjött a babakocsi. Ez nagyon jó hír. :wink: Várjuk a fotókat. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, teljesen igazad van, még így is jobb szerintem nálatok, én is ezt akartam kihozni a mondókámból. Majd a fiaim átköltöznek, hogy nekik már könnyebb legyen, vagy az unokáimnak. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Nahát, Tancsu! Ez nagyon jó ötlet! Meg kellene próbálni, hogy neked szopizik-e Vuk. Ugye neked több a tejcsid, könnyebben jön, hátha akkor szopizik és legalább a reflexet, a megszokást nem veszti el és majdcsak fog akkor előbb-utóbb Mártinak is szopizni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benó, szorítok, hogy az eredményeid jók legyenek,meg a kismaminak is,hogy ne legyen nagy baj. Ne varrj már,pihenj, tényleg nagyon korán keltél ma és sok mindent megcsináltál. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?