Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anhel: mi újság veletek? Mindig próbálkozz azért a cicivel, egyszercsak visszaáll rá, ha már nem fogja bántani az ínyét.
Szegény kis husika!

Ma voltam vérvételen, most picit magas 7.3. Majd nézegetem a reggeli utániakat, és ha magasak lesznek, akkor kicsit átrendezzük a diétát. De egyelőre más nincs. Most sajnos kézfejből kellett venni, mert olyan szutykok a vénáim. De nem volt vészes.
Ma délután megyek még a nőgyógyihoz is.

Vigyázzatok magatokra mindannyian!
Puszi Mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Képzeljétek, sikerült összefutnom Ildivel és vele volt Eszter unoka is! Olyan szép ez a kiscsajszi, hogy csak na!!!! persze jól elijesztettem a nagy örvendezésemmel, hiszen nem is ismer engem. :wink:

Bábaildi: Eszter unoka csodaszép élőben is! A könyvet megkeresem majd, még nem hallottam róla, de érdekel! leányod hogy van? Bírja még?

Kéne néznem valami kényelmes cipőt, lehetőleg olcsót, mert fáj a lábam szinte mindben. :cry:

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty! Sajnálom a magas eredményt, de talán hamar javul megint a helyzet!

De jó neked, hogy láttad Ildit és Eszter-unokát! :)

Hol is tart hetekben kedves leányod, Bábaildi? Remélem, jól van ő is!

Megyek Samuzni. :)
Vendég
 

 
 

Ja, az még eszembe jutott, hogy rettentő rég még vki kérdezte, hogy mi is Samu neve valójában, hát Sámuel. :wink:
Vendég
 


már én is taliznék ildivel.....olyan rég láttam......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Nitácska:8,10,16,17-én vagyok nappalos. :) :) :)
Dóri: Újunoka 36 hetes, ma már CTG-n voltunk. Úgy gondoltuk elvisszük Eszterunokát is, lássa a kórházat. Jól viselte nagyon, már kifelé jöttünk mikor Eszty-vel találkoztunk. Petra lányom nagyon jól viseli a terhességét, és minden rendben van újunokával is.
Anhel-Ildi: ha a tejet elfogadja, akkor nem valószínű a terhesség, inkább a fogzás. :( :( :( A tej minősége változik meg teherbeeséskor.
Egyébként észrevettétek, hogy ITT A TAVASZ??!!!! :D :D :D :D
bábaildi
 
 


Alig merem leírni, de ma valahányszor kínáltam, elfogadta a cicit Dóri. Igazából kelletlenül, de ha már a szájában volt, szívta. Olyan jó érzés volt!
Drukkoljatok, hogy többet ne ijesszen így rám! :)
Eszty, le a kalappal, nagyon hősies vagy ezzel a diétával...én persze csak a pálya széléről hangoskodtam anno, de belegondolni sem mertem, milyen kemény lehet.
Viszont az elmúlt napok tanulságait is levonva - mert azért magamban sokmindent tisztáztam és már másképpen látom, ami eddig nyűgnek tűnt pl. és úgy éreztem 'gátol', az most édes teher, akárcsak a terhesség. Nem tudom, érthető-e, mire is gondolok. Mindenesetre, ma már boldog vagyok, ha szoptathatok, hogyha sír a lányom, magamhoz ölelhetem a kis meleg testét, kevésbé vagyok önző talán, ilyesmik. Nyilván akinek már van egy babája és most várja a következőt, azt nem fogja visszavetni a diéta, nem azt nézi, hogy ez milyen nehéz, csak arra az édes "célra" koncentrál. :)
Bocsánat, ha kissé zavaros, most olyan érzékeny időszakomat élem... :oops:

Eszty, szerintem próbáld meg még kihúzni egy kényelmes lapos cipővel, aztán mindjárt itt a nyár és lehet egyszálpántos papucsot hordani. Ez az isteni a nyári terheskedésben. :D

Kép
anhel
 
 


Köszi Ildi az infót!
(pedig az uram már egészen beleélte magát a kistesóba... :shock: :oops: :D )
Tényleg, a lányod Nálad szül? (bocsánat ha túl intim a kérdés, csak olyan kíváncsi vagyok :))

Kép
anhel
 
 


Szióka!!

Anhel: Örülök, hogy visszaállt a rend.. :lol: Anno, mikor terhes lettem Ákossal, Matyi még szopizott.. Egyszer ugyan még az elején rám nézett kérdőn, hogy mi történt a tejcsivel, de még két hónapig kitartott és szép lassan el választotta magát.. 8)
Amúgy mi újság van Veletek???


Nálunk minden oké, Ákosnak semmi baja nem volt az oltástól... 8) viszont három foga jön egyszerre, de egy igazi hősként viseli.. :lol:
Délután megnyírtam Boriszt, ráadásul rekord idő alatt, mert korlátozottan állt rendelkezésemre az idő.. Jól el is fáradtam.. de legalább már ő is rendben van.. :lol: :lol:


Ja, és megkaptam az elliptikus gépet, úgyhogy már három egész napja tornázom... :wink: :lol:

Na most megyek, ha tudok, később még benézek.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


ildi akkor 8-án beugorhatok hozzád egy uh-ra? :oops: :oops: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Már olyan régen hoztam képeket, hogy úgy éreztem itt az ideje..

Kép

golyó evés 1.

Kép

golyó evés 2.

Kép

személyi edzőm.. :P :P

Na, most megyünk kifelé, mert ITT A TAVASZ!!!!!!! később még jövök...

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Morca, egyszerre 3?? Jesszus! Alul?
Látod, erre nem is gondoltam, Dórinak kettő lent kijött, természetesnek vettem, hogy most a felső kettő próbálkozik.
A fiúk továbbra is nagyon helyesek!

Most már mi is rendben vagyunk. Figyelgettem tegnap Dórit a szopiknál, leginkább úgy viselkedett, mint aki elfelejtette, hogy' kell bekapni a cicit. Érdekes. Persze, sikerült neki, csak furcsa volt látni, mert előtte mint a fenemód éhes vécépumpa kapcsolódott az anyahajóra. :D

Ez az elliptikus gép nagyon komoly szerkezet! Hajrá! Majd számolj be róla, milyen!

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: Tényleg itt a tavasz, és állítólag már itt is marad! Legyen igazuk!
Tegnap még a kabátomat is le kellett vennem, olyan melegem volt délután.

Voltam nőgyógyinál is, minden rendben van, méhszáj szép zárt, baba és a méh szépen nő, aktívkodik. 20-án kell mennem Uh-ra, hogy megnézzék a magzatvizet, meg a baba fejlődését.

Anhel: nagyon szépen leírtad. Igazad van teljesen. Én is így fogom fel. Különösebben nem okoz gondot a diéta, bár néha elég éhes vagyok. De a cél a lényeg, és ez sokkal fontosabb annál, mint hogy egy kicsit éhes vagyok, és felfalnám a hűtőt. :lol: :lol:
Én is kicsit érzékenyebb vagyok az utóbbi napokban, de próbálok uralkodni rajta. Ma a párom is időben ér haza, és talán lesz egy kis időnk egymásra is végre, beszélgetni.
Nagyon ügyes vagy a szopival, csak így tovább! Szépen helyreáll minden! Be tudnak kavarni ezek a fogacskák rendesen! De Bábaildi után szabadon: ahol kaja volt, ott gyerek éhen még nem halt! Úgyhogy csak nyugodtan! :wink:

Morca: nagyon ügyik vagytok!!!! A fiúk nagyon királyok! És a kutyóval is nagyon ügyes voltál! Hihetetlen, mennyi energiád van!
Hétvégére én is kitalálok valamit, ilyen időben nem fogunk bent ülni!
Ma meg ovi után beugrunk a játszótérre végre! Egész télen erre várt a lelkem! :wink: Most végre nincs több kifogás.

Nitacska, Dóri: ti is nagyon vigyázzatok magatokra, csak így tovább, ilyen ügyesen!!!

Pénteken húsvéti készülődés lesz az oviban: ki kell fújnom 2-3 tojást! Na ez jó manőver lesz, mert sose sikerül nekem. :cry:
Van ötletetek?

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti az nekem se ment anno a tojásfújás.....úgy beszédűltem tőle.......... :roll: :)
morca édesek a fiúk.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anhel: Alul már egy fogacska kint van, mellette már látszik a másik és a felső kettő is készülődik kifelé.. :roll: Matyinak
négyesével jöttek a fogai anno.. :roll: :shock:

Az elliptikus gép tényleg nagyon komoly, minden porcikámat megmozgatja, de nagyon kíméletesen.. 8) 10 perccel kezdtem és minden nap egy perccel többet csinálok.. délben és este, mikor alszanak a gyerekek.. 8) de így is annyit iszok utána, mint még soha.. :lol: (első alkalommal 15 perc leforgása alatt lecsúszott másfél liter ásványvíz :shock: :shock: ) utána csinálok még pár hasizom gyakorlatot is.. pár hónap és teljesen megújulok.. :lol: :lol:
A barátnőméktől bérlem.. (ezzel (is) foglalkoznak) azért
nagyon jó, mert konditerembe nem tudnék elmenni krónikus időhiány miatt, így meg csak felpattanok rá és már tekerhetek is..

Dóriról raksz fel képet??? Már nagyon rég láttam.. :roll: Biztos hatalmas már a kis csajszi.. :lol: :lol: Matyinak azóta is minden kislány Dóri..

Eszty: Én múlt héten fújtam tojást.. (csináltunk Matyival tojásfát)
Íme:
Kép

Hihetetlen, de elsőre sikerült... :lol: :lol:
Bár a nyers tojással komoly fenntartásaim vannak, a fiaimért mindent.. :lol: :lol: 8)
Én tűvel kilyukasztottam mind a két végét (2-3mm), és mindig jól megpiszkáltam belülről mielőtt fújni kezdtem, hogy minél folyékonyabb legyen... aztán vörösödött a fejem és izomláz lett az állkapcsomban, de sikerült... :P :P :lol: remélem Nektek is fog.. :wink: :P mármint sikerülni..

Gondold el mennyi energiám lesz, ha vissza nyerem a versenysúlyom.... :P :P :P :wink:

Dóri, Nitacska: vigyázzatok magatokra.. :wink: :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hahó!

Megint cuki képek... :)

Ma voltam Doktor Úrnál,
BPD: 8, 64 cm
FL: 6, 19 cm
AC: 27, 28 cm
HC: 28, 81 cm
Jó nagy már... :) Viszont az okos, koponyavégű fekvésből harántfekvésbe váltott... :( Megunta a fejenállást... Nem csodálom, hónapokig úgy volt már... Csak ne nagyon kényelmesedjen el itt a keresztbe fekvéssel...! :) Lehet vmit csinálni, hogy vissza akarjon fordulni fejjel lefelé?

Legközelebb megyek ápr. 23-án vizsgálatra, CTG is lesz már. Onnantól meg majd meglátjuk a hetente-dolgot...

Mindneki érezze jól magát a tavaszban!!! Én most alszom picit, mert éjjel megint fél 2kor feküdtem, 6kor keltem, de aztán, ha Samu felébredt, megyünk a kertbe. :)

Morca, tényleg sokat bírsz! :)

Eszty! Nálunk apukám volt a tojásfújó mindig, mert bár én jól bírom az ilyen fújásokat (az éneklés segít... :) ), de vmiért nekem mindig elrepedtek a tojglik... :)

Anhel! Örülök, hogy minden rendeződik!

Samu nem sieti el a fogzást, most tartunk 8 fognál. Pedig 2 hét, és másfél éves lesz! :lol:

Nitácska! Remélem, minden rendben! Azóta volt vmi érdekes menü?

Ja, és ma kaptam új cukor-eredményt: 5, 41 mmol/l. Úgyhogy megint nem kell mennem a Honvédba!!!! :lol:
Vendég
 


Dóri: Öröm látni, hogy milyen szépen fejlődik a babád és, hogy ilyen jó a cukrod.. :wink: :lol: :lol: Samu meg majd behozza a "foglemaradást", csak nehogy egyszerre.. :lol: :lol:

Nekünk sem volt pihentető az éjszakánk.. :roll: éjfélkor feküdtem le és 2-től állt a bál Ákos módra.. :? :lol: Biztos a fogacskái kínozzák.. ezt meg is értem.. :roll: de azt nem értem, miért kell a cicimet rágcsálni :shock: :shock: ha, meg nem hagyom, ordítás van a köbön.. :?

Most tekertem 6km-t a gépen.. :P :P Annyira élvezem, már most sokkal jobban érzem magam.. :lol: :lol: :lol:

Ja, és a babócádnak, biztos heverészni támadt kedve.. :lol: :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca vigyázok magamra de idegileg sajna kezdek kilenni.... :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon szép a tojás fa......kedvet is kaptam rá........ :wink: :wink: :wink: :wink:
dóri a mai menüm nem volt olyan különleges de jól esett....fini sűlt husos császár szalona fokhagymás piritóssal...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: telefonálj reggel, hogy mi a helyzet a szülőszobán, akkor meglátjuk.
Anhel-Ildi: mindenki aki nevelt már gyereket, érti amit írsz.
Petra nem nálam szül. Választott magának orvost és szülésznőt is. Neki én az édesanyja vagyok, nem tudnék reálisan dönteni, és túl aggódnám a vajúdást. A segítő, legyen az orvos, szülésznő vagy bárki más, mindig kicsit kivülről nézi a dolgot, mert így látja helyesen a folyamatot, és tudja megitélni mikor mit kell tenni vagy nem tenni. Na de a saját gyerekeddel??? Van köztünk aki megteszi, én ezt nem tartom helyesnek, és Petra is igy látja szerencsére. Szóval: maradok a partvonalon drukkolni!!!!
Dóri: csodásan alakul a cukrod. A harántfekvés reméljük, csak átmeneti állapot.
bábaildi
 
 


ildi akkor 8-án reggel telózok..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a sok jó tanácsot és bíztatást a tojásfújáshoz! :D
Ma fogok próbálkozni vele.
Morca: A tojásfa csodaszép lett! Először fújtad ki, és utána festettétek vagy fordítva? Ha így haladsz az edzéssel, utólérhetetlen leszel. Én is csak jókat hallottam eről az eliptikus trénerről: mindnent megmozgat, de nem strapál le. Hajrá, hajrá!!!
Húú, az a cicirágcsálás király lehet! :wink:

Dóri: Ügyi vagy, csak így tovább!!!! Reméljük, visszahelyezkedik a baba jó irányba! Drukkolok! Állítólag szoktak mindenféle tornagyakorlatokat csinálni, és az segíthet. Volt valami olyasmi, hogy gyertyába kellett felmenni, vagy hanyatt fekve úgy támasztani magad a falhoz, hogy a méh fejjel lefelé legyen, vagyis posi a falon, lényegében gyertyában, de így nem neked kell tartanod. csak kérdés, hogy ez nagy pocakkal hogy sikerül.
Drukkolok, hogy visszaforduljon időben!

Bábaildi: megértem, hogy nem te kíséred a lánykádat! Nagyon sokan vannak így ezzel! Azt hiszem, én se vállalnám, mert túl nagy az érintettség, és ilyen helyzetekben jobb a hideg fej! :) Nagyon drukkolok neki!!!

Én ma jól vagyok, csak fáradtan. Tavaszi fáradtság lehet, mert már reggel fáradt vagyok. :?

Puszi mindenkinek!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Morca, ha kitartó vagy (amiért előre becsüllek, én lusta vagyok és türelmetlen sajna :oops: ) akkor nagyon hamar lesz eredmény. Onnan tudom, hogy van egy barátnőm, aki így fogyott le, minden este edzett fél órát. Persze mellette ügyelt arra is, mit evett, de a lényeg a mozgás. És közben még tévét is lehet nézni. ;)
Nem 1-2 kilót fogyott, hanem tizenkilókat, szépen türelmesen 4-5 hónap alatt.

Keresek mindjárt friss képet!

Minden kislány Dóri? De édes...:)

Bábaildi, pont erre voltam kíváncsi, hogy egy anya, egy nő, aki nem szimplán nemében, esetleg szimpátiával no meg persze szakmailag kötődik a szülő nőhöz - hiszen sokkal-sokkal több neki annál - mit tesz egy ilyen helyzetben. Azt hiszem, én sem tudnám elképzelni, hogy anyuval szülök. És nem csak azért, mert az anyám nem bába. :D
Ha esetleg előreszaladok az időben és elképzelem, hogy Dóri szül, hát az is nagyon nehéz lenne, hogy egyátalán ott legyek vele, halálra félném, aggódnám magam, semmi hasznomat nem venné. Inkább majd rádbízom. :D :D :D

Gratula minden tojásfa állítónak és kézművek anyukának!
(én persze ebben is lusta vagyok... :oops: esteleg majd jövőhéten ügyeskedem kicsit)

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Ma is bulis éjszakánk volt, de most módosult annyiban, hogy amikor Ákos végre nem kevés hangoskodás után elaludt, felébredt Matyi és ő zendített rá.. :shock: :shock: nem is aludt vissza egy jó darabig, aztán Ákos átvette újra a staféta botot.. :? És persze cicirágcsálásra utazott..


Eszty: először kifújtam a tojást és utána festettük.. 8) mindenképpen írd meg, hogy sikerült.. :wink: :lol:

Anhel: hát én kitartó vagyok / leszek/ az biztos.. :wink: legyen igazad eredményesség ügyben, mert azért úgy könnyebb, ha van változás, még ha kicsi akkor is.. 8) :wink: Nekem már a tizenkiló is nagy eredmény volna..de a végső cél a 60kg.. most 86 vagyok.. :oops: :oops:

na megyek, mert felébredtek a fiaim..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca nagy drukk a végeredményhez!!!!!!sikerűlni fog!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá, Morca! Elismerésem az elhatározáshoz. Most egy olyan smiley-t rakok ide képzeletben, ami megemeli a kalapját. Jó? :)
Vendég
 


szép jó reggelt mindenkinek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt!!!

Annyira aranyosak vagytok csajok, hogy drukkoltok Nekem.. :P :P Majd ebből a sok drukkból merítek erőt, ha alábbhagy a lendület és akkor tutira nem fog elfogyni.. :lol: :lol: :wink: már le is tekertem reggel 7km-t..8)

Háát a mai éjszakánk sem sikerült valami fényesen..:roll: Ákos menetrend szerint 2-kor, mikor vissza akartam rakni szopi után a helyére, rázendített.. :shock: fél négyig ringattam, sétáltam vele, a végén már behajoltam a kiságyába, úgy bújtam hozzá.. :roll: Nagy nehezen elaludt, én meg ha már fent voltam, gyorsan elmosogattam, elpakoltam a ruhákat és négy után egy picivel visszafeküdtem.. ötkor keltettem a férjemet, mert elaludt.. (ma is ment dolgozni.. :( ) Matyi meg fél hétkor keltett, úgyhogy ennyi jutott mára.. :wink: Ákos bezzeg fél nyolcig húzta a lóbőrt.. 8) :lol: :lol:
Ja, és Ákos úgy döntött, hogy köszöni szépen, de nem kér több pépes kaját, azt egyék a babák, ő inkább azt eszi amit mi is, darabosan.. :P
Úgyhogy most már teljesen úgy kell főznünk, hogy Ákos is tudjon velünk enni.. :P :P

Na, megyek zuhanyozni, aztán irány a tavaszi napsütés.. :P :P

Kép

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szióka!!

Újra itt!!

Látom mindenki csavarog ebben a jó időben.. :P :P
Hihetetlen, de egyszerre aludtak el a manóim.. :lol: :lol: 8)

hoztam pár képet:

Kép

Matyi már a nagy asztalnál eszik, mint a nagyok.. :P :P olyan nagy fiú már.. :lol:

Kép

Ákos új etetőszéke.. :P :P nagyon szereti..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


mi is nemrég jöttünk a játszóról haza....megetem hazafele fini fagyit is.....jaj de jól esett.....
morca nagyon jó az új etetőszéketek........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


No, én jól elfáradtam, mert anyum ma nem tudott megmozdulni, annyira fájt a háta, szóval minden itthonlévőt én láttam el mindennel... 2kor le is tudtam ülni... Megdagadt a lábam jól... :roll:

De voltam kint Samuval is, nagyon élvezte a szép időt, és nem akart semmiképp bejönni vissza a házba. :)
Vendég
 


ma ezzel a máté is így volt...kimentünk délelőtt a játszóra nem akart onnan hazajönni .....majd délután kiment vele az apja a kertbe és onnan is hiszti árán jött csak be..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én már csak annyira jötem, hogy jó éjt mindenkinek!

Lehet vmit csinálni a vizesedéssel??? Lehet pl. több grapefruitot enni?

Mennyi vizet kell inni?

A lábfejem mint egy vízilóé... Jó hogy az vagyok, de eddig még emberéhez is hasonlított... :roll:

Jó éjt tényleg!
Vendég
 


Dóri: Vigyázz magadra, próbálj meg minél többet pihenni.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


szerintem annyit tudsz ahogy morca is írja hogy sokat pihensz felpolcolt lábakkal!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, szép estét mindenkinek!

Ma összeraktuk a heverővé alakítható kiságyat Samunak, abban alszik most. :lol: Pindurank meg felemeltük a volt kiságy fekvőfelületét újszülött pozícióba, meg betettük a helyére, holnap mosom az ágyneműt, megcsinálom az ágyacskát, hogy várja a kis lakót! :wink: Most meg átnézem a pici rucikat, hogy van-e vmi, ami hiányzik egy tavaszi-nyári babához.

Üdv, jó éjt!

Mindenki jól van? Eszty! Cukrod?
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, csak gyorsan pár sort!
Már javában folyik az utódom betanítása, úgyhogy nem nagyon tudok írni.
Köszönöm mindenkinek a sok jó tippet! Jól sikerült a tojásfújás! :D

Lábvizesedésre: nekem a vége felé volt elég húzós! SZinte teljesen sómenteset kellett ennem, felpolcolni a lábat és sok vizet inni, mert ennek van egy automatikus vízhajtó hatása is!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


én most nagyon sósan eszem az ételeket...ezzel bajt okozhatok? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ha nincs gond a vérnyomással, vízzel, akkor nem hiszem. Én különben nem szeretm a sós dolgokat. Szóval nem is bánom, ha nem kell nagyon sósan enni. :)

Jó éjszakát!

Eszty, hajrá a betanításban, grat. a tojásfújáshoz!!!
Vendég
 


azelőtt én se szerettem de mostanába igen.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok !

Eszty, meddig dolgozol?

Hajrá Dóri, remélem, azóta minden megvan, amit szerettél volna és már elégedetten simítgatod a babacuccokat! (nekem mindig ez volt az álom terhesség alatt, aztán az utolsó hónapban álltam döbbentem a leparkettázatlan, kifestésre és bebútorozásra váró gyerekszoba közepén, pedig akkor már inkább a polcon sorakozó macikat lett volna kedvem számolgatni. :oops: :D :D

Nekem is vizesedett az utolsó hetekben a bokám, sok víz, grapefruit leve, és nem túl megerőltető séta javított a dolgon, plusz nem utolsósorban a férjem, akinek minden este odadugtam, hogy masszírozza (szerintem annyira megrémült a vödörbokám látványától, hogy eszébe sem jutott ellenállni a feladatnak :D :D)

Nitácska, a sóval és a sózott ételekkel az a baj, hogy kötik a szervezetben a vizet. Szerintem nem szerencsés sózni terhesen, meg egyébként sem...

Hoztam friss képeket a lányomról!
Kép Kép

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Dori: ügyi vagy! Csak így tovább. És szépen készülődgettek is a babára, ez is jó! :) Az én cukrom egyelőre rendben van. Reméljük, így is marad. Olyan nehéz néha megállnom, mert úgy ennék ezt-azt, de nem lehet. :cry: Várom már azt az időt, amikor végre lehet. És máre előre félek a nyártól: sok finom gyümölcs és fagyi! NNa, azokból aztán kilókat meg bírnék enni, dehát nem lehet.

Nitacska: most még annyira nem probléma a sok só, bár a veséidet jócskán leterhelheti. Viszont az utolsó harmadban majd lesz gond, ha ennyire sokat eszel, mert nagyon fogsz vizesedni tőle valószinűleg. :( Majd szép fokozatosan visszaszorítod, és akkor nem lesz vele probléma.

Morca: a fiúk tényleg szemmel láthatóan nőnek!!! Hihetetlen, mint a kis gombák! Olyan nagyok már! És mostmár nem kell a pépes. Igaza is van! Lassacskán teljesen átmentek majd a felnőttes életre, mert a picír is csatlakozik, és akkor már olyan gyorsan felnőnek!

Nálunk minden rendben, csak kevés időm van, mert egyfolytában az utódot trénelem. Orsinak ma az oviban anyáknapi fényképezés van, készülnek valami meglepivel! :D
Holnap meg locsolkodás lesz: 10 fiú van és 16 lány! Képzelhetitek, mi lesz ott. 10 féle kölni Orsin, és cserébe 10 tojás, egy-egy minden fiúnak. Jó buli lesz! :lol:
Aztán hétvégén nekiállunk és folytatjuk az otthoni tojásfestést és készülődést! Olyan édes, úgy tetszenek már neki ezek a programok! Nagyon nagyot nőtt ő is, és minden nagyon érdekli, és tudja is teljesen profin csinálni!

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Anhel: nagyon cuki Dóri baba!!! Micsoda vigyor!!! Úgy megpuszilnám!!!!
Április végéig dolgozom, május 1-től már nem vagyok.
Már alig várom! Úgy pihennék már!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Ó, akkor neked is visszaszámlálós az időszak, Eszty, csak duplán is! :) És akkor nagyon szépet fogsz kapni a te nagylányodtól anyák napjára! Jaj, ez olyan jó! :)

Anhel! NAGYON aranyos a Dóri-vigyor! :) Nemhiába, ő is Dóri! :)

Megyek tovább csinálni a dolgokat... Üdv!
Vendég
 


sziasztok........voltam védőnéninél...és csak fél kilót híztam 4 hét alatt!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
lányok köszi a só tanácsokat.....inkább most elkezdem visszafogni magam...gy könnyebb lesz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nitácska: a túlzott sófogyasztás a terhesség minden időszakában TILOS! Terheli a vesét, emeli a vérnyomást, vizvisszatartó hatása van. Ez pedig minden időszakra érvényes. Azonnal visszafogni magad ezügyben. Holnap, ha tudunk találkozni, szóban is megbeszéljük.
Dóri: naponta ehetsz grapefruitot, polcold fel a lábad amikor csak tudod, és ha megoldható, napi félóra séta jót tenne. Nem valószínű, hogy megszünne a vizesedés, de remélhetőleg elviselhető szintre csökkenne. És tényleg nem szabad megszorítani a folyadékfogyasztást, igyál, amennyi jól esik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Bábaildi! Köszönöm a választ! Igyekszem mindent ügyesen csinálni. :)
Családdal minden rendben?
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri: hát nagyon közeleg az időtök! Kitartás! Még egy kis türelem! Élvezd ki az utolsó nyugodt időket, aztán jön a nagyüzem! Mozgalmas nyár lesz! :D Csak ügyesen!
Én is nagyon várom már a meglepit! Kijelöltek egy napot, amikor mindenképp anyunak kell majd menni értük, és akkor lesz valami köszöntésféle: mondóka, meg meglepi! Olyan édesek!!!

Nitacska: Ügyi vagy nagyon!!! Hajrá-hajrá!!!

Egészen jól haladok a tréninggel. Már látom a végét. És a napok is haladnak szépen lassan. Jó lesz már pihizni.

Bábaildi: nagyon megy a drukk a leánykádnak! Várjuk a híreket!!!!
Jövő szerdán jövök be megint vérvételre.

Vigyázzatok magatokra mindannyian! Végre itt a szép idő, menjetek napozni! :wink:

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, valóban közeleg, de azért a 40. hét vége még elég messze van... Nekem legalábbis úgy tűnik. :)

Na, majd számolj be, hogyan is volt ez a köszöntés-dolog Orsi-lánytól! :)
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!!
voltam ma uh-on..........a nemét nem tudtuk meg de hallottuk a szívverését és olyan boldog vagyok!!!!!!
a méretei:crl:80 mm
bpd 31 mm
legközelebb a 18.héten látom!

ildi ma már kevéske sóval főztem.....köszi mindent...ezer és millió puszi...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Dóri: Pedig ez a pár hét már nagyon gyorsan el fog röppenni! Észre sem veszed! :) Kitartás!
Beszámolok majd a köszöntésről, de az még odébb van. :wink: Csak már készülődnek. Olyan édi az én nyuszikám!

Nitacska: Gratula a kis óriáshoz! A következő UH-n már meg fogjátok tudni a nemét, ha megmutatja és nem fekszik rejtegető pózban. :lol: A főzéssel meg csak ügyesen! Minden rendben lesz!

Többiekkel mi újság? Mindenki megy ki a levegőre, biztos, és jól is teszi.
Nekem ma olyan péntek hangulatom van! Orsi ma volt utoljára oviban a tavaszi szünet előtt, de én dolgozom végig a héten. :?
Én nem tudom mitől, de olyan elkámpicsorodott vagyok. Pedig konkrét okom nincs rá, de a legkisebb szarságon is el tudnám bőgni magam. Szerencsére még nem bukott ki belőlem, és remélem elmúlik. Bár az is lehet, hogy jót tenne, és megkönnyebbülnék, nem tudom. Jaaaj, elég már ezekből a hormonokból.

Vigyázzatok magatokra!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?