Új privát üzeneted érkezett!

Beszéltem a dokinénivel :? pedig még nem is mondtam neki az anyatej dolgot,mármint,hogy pótlásnak azt szeretnék,már a telefonba hümmögött,hogy nem jó ez így hosszútávon a cumisüvegből való etetés stb...úgyhogy majd 1-re kell menni tanácsadásra,na kíváncsi vagyok mit fog mondani.De ha bunkó lesz....én tuti lehurrogom. :x

Kép
martik77
 
 


Helló!
És miért nem jó?

KépKép
benó
 
 


Itt vagy?? :roll: :D

Kép
martik77
 
 

 
 

Tény és való,hogy nem egyszerű állandóan fejni,de nem is neki kell csinálnia.Nem értem ez őt most mért zavarja.

Kép
martik77
 
 


Helló! És a védőnő volt?

Kép
flóra 11
 
 


Bocsánat, közben megint sertepertéltem. :oops: :oops: :oops:
Most már vagyok.

KépKép
benó
 
 


Igen, engem is érdekelne, hogy a védőnő volt-e és mit mondott.
Nem értem, miért olyan nagy baj a cumisüveg. :roll: A legeslegnagyobb baj az lehet, hogy csak abból akar enni, nem? Ennél nagyobb nem lehet. Vagy nem jól gondolom? Ebbe az egészbe bele lehet teljesen kukulni. :evil: A Gy. is mondta, hogy úgy lehet csak hozzányúlni egy gyerekhez, hogy egy egész helyszínelős táskát viszel magaddal, mindenféle steril bizbasszal (bocs a szóért). :roll: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


És milyen dokinő hívott fel? A választott orvosotok nem pasi? Nem tudom, ezt miből gondoltam. :roll:

KépKép
benó
 
 


Nem volt.vele is beszéltem azt mondta akkor majd találkozunk a dokinőnél.

Kép
martik77
 
 


Hozok egy kis kaját, de közben leszek, vagyok.

KépKép
benó
 
 


Csak abból akar enni Benó!!A cicit szinte teljesen nem fogadja el,és már nem is fogja.De ez az én problémám nem az övé.
De nem értem a dokinőt se gondolja direkt választottam ezt a megoldást?Dömét pl 2 éves koráig szoptattam.

Kép
martik77
 
 


Benó és barátnőzés hogy sikerült?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.02 10:28-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Én hívtam fel és nő.Ma van tanácsadás megkérdeztem,hogy elvihetem e,vagy hogy legyen?.

Kép
martik77
 
 


Na, és akkor most mi van? Mi baja lesz a gyereknek? :wink:

Jó volt, átadtam neki egy csomó inget, gatyát stb. :D

KépKép
benó
 
 


De ez eddig rendes volt, nem? :roll:

KépKép
benó
 
 


Ja,ő is terhes?

Kép
flóra 11
 
 


Könnyebb neki, az arany szívének, a cuclisüvegből enni. :wink:

KépKép
benó
 
 


Igen, ők azok, akik nagyon régóta küzdöttek, és végül lombikkal sikerült nekik.

KépKép
benó
 
 


Kíváncsi vagyok, hogy dokinő tud-e megoldást a problémára.

Kép
flóra 11
 
 


Én nem akarok bunkó lenni vagy bárkit is megbántani, de most komolyan, lányok, ez akkora baj? Én nem értem, hogy miért. Nem és nem. :roll: :?

KépKép
benó
 
 


ez a gyerekorvosunk mióta Döme megszületett.Eddig normális volt.

Kép
martik77
 
 


megyek készülődünk,majd jövök. :D

Kép
martik77
 
 


Az előbb írtam egy tök hosszú elmélkedést erről, természetesen teljesen pozitív hangvételű volt, és erre elment a net, ki kellett húznom a modemet. :wink: :?

Most meg mindjárt kéne kicsit porszívózni, pakolni stb., mosogatni, jaj.

Ildó, te szakdogázol? :?

KépKép
benó
 
 


Sok sikert, Márti! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Igen, Benó, meg megint telefonált az anyám,most "csak" 25 percet. :?

Kép
flóra 11
 
 


Na, jó, akkor megyek én is tevékenykedni, egye fene.

Remélem, nem bántottalak meg, Márti, én neked drukkolok, csakis neked, nem a védőnőnek vagy a dokinak vagy a közvéleménynek! Drukkolok, hogy minden szuper jó legyen és a lelkedben is le legyen az egész tisztázva. :wink: :!: :!:

Úristen, mindjárt itt van a Zsuzsiék napja! Tyűűűűűűűű!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Az klassz. :?
Gondolom, megint ugyanaz a nóta. :wink:

KépKép
benó
 
 


Éhes vagyok, hozok kaját.

Kép
flóra 11
 
 


Rendben.
15-kor én viszont lelépek, mert szégyen, mi van itt.

KépKép
benó
 
 


Jó étvágyat! :D

KépKép
benó
 
 


Felraktam a brokkolit is főni.

Kép
flóra 11
 
 


Hát persze, megint a régi nóta. :? Anyám javíthatatlan. Ha tegnap nem volt pénzem, nem tudom honnan veszi, hogy ma már van! :evil: De bepróbálkozik naponta. És csak csezseget. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Voltunk sétálni 3 órát,olyan szép idő van....aludt is másfél órát kint...:)
Hazajöttünk turmixoltam főtt rizset,plusz egy üveg brokkoli pulykahússal...mind megette!!!!..... :lol:

Ildó:anyukád nem változik...:(
Látom Ti is brokiztok...:)

Benó:jó takaritást...:)

Menek fejni,késő jövök még...cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok :D

Nagyon jó volt a koncert :D :D Azt nem is írtam milyen koncert... A 100 tagú cigányzenekar koncertjén voltunk! Hát a sok cigányszármazású példát vehetne róluk! Ilyen tehetséggal, amivel Ők rendelkeznek, még nagyobb szégyen ahogyan élnek! Állva, háromszor tapsolták-tuk vissza Őket, hihetetlen volt! :D
A következő program jégkorongmeccs!!!! Hallod Királyfi??? Ti nem akartok jönni a Zsuzskával, még tudok szerezni jegyet! Jövő hét kedden megyünk, az A-val és egy barátjáékkal! :D Én találtam ki és féltem is, hogy az A. majd leszavaz, de nem tette, sőőőt még lelkesedett is kicsit! Sosem voltam még és most van rá lehetőség, nem is drágán, 2.200 a drágább jegy, úgyhogy mivel megtehetem, mert nem sír itthon egy gyerek sem utánunk :lol: :lol: megyünk! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ma délelőtt voltam végre futni :D :D Már olyan régóta tervezem, de vagy rossz idő volt, vagy a fejem fájt... Negyed órát sikerült csak és így is úgy kifulladtam, mintha legalább a hosszúmaratont futottam volna le :oops: :oops: De nem baj, legalább van honnan fejlődni :lol: :lol:

Anyósom megint itt van Pesten a kórházba, tegnap megint katéterezték, mert valami nem úgy sikerült ahogy kellett volna :? De ehhez az kellett, hogy az A. hazamenjen és rácsapjon az aztalra, hogy menj már el orvoshoz :evil: Már három hete szarula volt, de Ő ugye nem megy orvoshoz :evil: Hát tessék, most megint kórház a vége :( Remélem hamar felgyógyul, én nem nagyon fogom idegesíteni, mert szinte minden nap dolgozom, így nem tudok menni látogatni :oops: 8)

Kép
szilzi
 
 


Kép
ezek mind tök jó hírek!!!
Csak így tovább! Ezt már szeretem! :D :D :D :D :D

Nem takarítok, cipőt varrok! :!: :D :D :D
De nem nagyon haladok vele, szóval, megyek majd inkább le én is anyuékhoz, hogy a levegőn legyek én is, mint Gergő. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Helló Benó! :D Én megnéztem a mintákat amit küldtél, tök jók, de nekem lövésem sincs hogy kéne egyáltalán nekiállni! :oops: :lol:
Ildikó, megvagy Te áldva anyukáddal és az F-el is! :( Olyan rossz lehet szinte állandóan küzdeni :( Remélem azért gyógyulgatsz!
Márti, apRóka nagyon tetszett :D :D :D a képek főleg :D :D :D Én sem értem mi a baja a dokinőnek... Nem mindegy hogyan kapja meg az anyatejet??? Örüljön, hogy hajlandó vagy fejni és úgy nekiadni, fel is adhatnád és akkor csak a tápszer maradna....
Tancsu, hogy hogy három hónapig biztosítod az anyatejet? :roll: Ezt nem értettem... :oops: Örülök, hogy jobb kedved van kicsit, a múltkori pénzzűrös írásod engem is nagyon elkeserített :(

Kép
szilzi
 
 


Bocs, kidobott.
Az előbb nem olvastam el még az anyós történetét, mikor írtam, hogy csak jó híreitek vannak. Bocsi. :oops:

KépKép
benó
 
 


Edina, milyen volt a kávézás? Végre eljutottál valahová. De azért nem sajnállak ám nagyon a munka miatt, hiszem mindjárt mentek Törökbe, ugye? Tehát dolgozzál csak :lol: :lol: :lol: :lol: Csak viccelek ám!
Timi, hűtő megoldódott? Nem is mondtam, szép a vonalzód! És milyen szép hogy még ennyi év után is a találkozásotokat teszed ki vonalzónak és ilyen szép szöveggel :D :D

Persze mindenki új vonalzója nagyon szép!!!!!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Semmi baj Benó, jól van, de ez a műtét kellett neki, reméljük több nem lesz! :idea:

Kép
szilzi
 
 


Nehogy azt hidd, hogy én értem a mintákat.
Tegnap a bababoltos és a Gy. magyarázták el ketten, de akkor se értettem, úgyhogy most egy kicsit el is szúrtam, csálé lett, 1 db van kész 3/4-ig, tehát 1 emberkének se elég.... :lol: :lol: :lol: ez van

KépKép
benó
 
 


Ez nagyon egyszerű! Akkor a Gy-nek kéne varrnia! :D És esetleg szülhetne is helyetted! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Adri barátom mondaná: magas nekem is (a szabásminta), mint kacsának az eperfa. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Kimostam a hajam,kicsit tanultam az angolt. Most megszárítom még a hajam és mentem angolra.
Tancsu, nálunk is gyönyörű idő van.

Kép
flóra 11
 
 


jó ötlet :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Helló Ildikó! :D

Jobban vagy már? Itt is szép idő van, lehet, hogy kiköltözöm a teraszra! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


jó angolozást :!: :D :D

KépKép
benó
 
 


menj is ki, mindjárt én is azt teszem :D

KépKép
benó
 
 


Á,pont most vagytok,mikor nekem mennem kell!
Szilvi örülök, hogy tetszett a koncert. A 100-tagút már én is láttam,igazán kitűnőek, egészen kicsi gyerekek is játszottak akkor, mikor én láttam.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?