Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok a drukkokat. Elkel és remélem holnap pozi lesz a teszt :)

Ajándék képpen felrakom az egyik gyöngyömet, amit múlt héten fűztem :) (had dicsekedjek egy kicsit hihi)


Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Haga
Hát nem tudom, én is azon godolkodta, hogy kutya vs kert.
Bár biztos könnyebb lenne rendre szoktatni, ha már van valami kialakítva a kertben, hogy mit lehet és mit nem :roll:
Igazából én egy órisá fekete schnauzerre pályázok :)
(kissé önfejű) Azt mondja párom, hogy az jó lesz :wink: , jól megleszünk mi ketten a kutyával két makacs teremtés :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Fencike

Gyönyörű baba Márk!!!!! :D

Sleepin

Szerintem van némi hasonlóság a két kép között!!!! :lol: :lol: :lol:

Princzike

Nagyon ügyi vagy!!!! :D

Krisz

Itt Borsodban hol tudtátok elintézni a lombikhoz a vérvételeket(AIDS, rubeola stb....)???????


A cigány, a zsidó és magyar kivánsága


Egy Magyar, egy cigány, és egy zsidó sétálgat a Margitszigeten,
amikormegjelenik egy dzsinn. Azt mondja a dzsinn.
-Na, mindenki kívánhat egyet, azt én teljesítem.
Megszólal a cigány:
-Te dzsinni, én csak annyit szeretnék, hogy gyűjtsed összeje a világ
összes cigányát, telepítsed le őkete a india környékén, és hagy
élhessünk mi ottan békességben, gazdagságban, szeretetben...
-Jól van, elintézem. -Mondá a dzsinn.
Megszólal a zsidó:
-Dzsinn, nekem is hasonló kérésem lenne. Az összes zsidót tereld egy
helyre a világból, Izraelben élhessünk, és békességben
szomszédainkkal.
-Ez is rendben lesz. Hát te, Magyar?
-Te dzsinn. Ez most azt jelenti, hogy az összes zsidó és cigány eltűnt
ebből a gyönyörű országból?
-igen, azt jelenti.
-Akkor én csak egy kávét kérnék két cukorral, és egy kis tejszínnel...
Vendég
 

 
 

Princzike :)


Ez nagyon szép!!! Nagyon ügyes vagy!!!
Hogy csináltad? Az alapot is te csináltad?
Tényleg nagyon tetszik :wink:
Én is fűztem régebben gyöngyöt, de én lemaradtam az egérnél, rókánál, elefántnál :oops:

Holnapra drukk+++++++++



Ditke :)

Jó a vicc... Jó lenne, ha csak ennyin múlna :twisted:



Hol vagytok??????
Ma nem nagyon volt pörgés :?
Vendég
 


Haga
A petefészkek a méhek két oldalán annál kicsit feljebb vannak...de ha szúrkál vmelyik, az még nem jelent rosszat.Nekem is szúrkált, mostanában meg a méhem érzem...kicsi görcsszerű...de csak pillanatokra.
Drukk a teszthez!!!

Ditke
A Miskolci Antsz csinálta hiv-et, hepa-t.A rubeolat még az ideális családtervezés anno nagyon rég itt Kbarcikán.

Princzike
Nagyon szép, én is csak egyszerű láncokat, álatokat tudtam anno fűzni gyerekkoromban.
Drukk a teszthez!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Csaje lekéste a buszt. :evil: Furikázhattam be a suliba.

Haga :)
Hol az a a teszt????? :D :D :D

Princzike :)
Micsoda türelmed van!!! Én biztos földhöz vágnám a harmadik gyöngyszem után az egészet.... :oops:

Ditke :)
Hihi! :lol:

Kata :)
Kitartás! :) Eccer megnőnek..... :wink: Akkor meg másért fog elhullani az összes hajad! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Haga, én is várom a tesztedet. :)

Princzike, én is csak állatkákat tudtam fűzni, de már nagyon régen, most valószínűleg már nem menne. De te nagyon ügyes vagy, szép lett amit csináltál. :) Drukk a teszthez!
Ja és spániel szetter keverékünk van, legalábbis erre tippelünk. :) Nem tudom biztosan, mert talált kutyus.

Fenci, nem semmi a gombod! :)
Vendég
 


Csajok, van valami házi praktika a vérvétel utáni karduzzanatra? Most volt nemrég, és elég ronda lett a karom, baromira fáj, lila..
Az eredménye meglesz talán délután, akkor megyek uh-ra.

Haga, te is ma mész, ugye?
Vendég
 


Princzike :)
Te nem akarsz ma tesztelni? Hőd hogy áll?

Pompom :)
Nemtom. Van valami krém, de lövésem nincs, mi a neve.

KépKép
zapáné
 
 


Hali! :lol:

tegnap be se kapcsoltam a gépet :oops: :D

Haga!
mai teszt?oldalt petefészek szúrka-piszka normális, nekem is volt(van) 8)
kutyi édes! :P most van a legjobb korban az ivartalanításra!!!!!ne várd meg az első tüzelést!minél korábban, annál kevésbé lesz esélyes emlődagira :D
hajrá!nekünk mind a 6 állat kivan pakolva :wink: (a galamb, pinty, hal csak azér nincs mert nem kivitelezhető :lol: )

Princi!
teszt?hőd?drukk.
egyetértek, kutyi majd átrendezi a kertet.
hidd el, vagy szép kert, vagy kutya, vagy kompromisszum. :shock:
nálunk mai napig ez a vita :twisted:

Krisz!
én az elején vedeltem a jéghideg kólát! :lol: meg a fagyit :wink:
az elevitet kihánytam(a maternát is), a lényeg hogy a
folsav benned maradjon.

Fenci!
nagyon édeske Márk baba! :lol:
a varratos képre először azt hittem gátvarrat :shock: :oops: , aztán rájöttem, neked csaszid volt 8)
nekem nem volt ilyen gombom, de mi is teszünk, ha azt akarjuk ne feszüljön a csomó alatt a seb, szebb lesz :lol:

Pompom!
venoruton, phenylbutazon krém.király! 8)
Vendég
 


sziasztok!

Fenci, Márk gyönyörű ! Milyen picúr, istenem, de édes!!!!!!! Gomb - hát érdekes :roll: én bizti megijedtem volna, ha ilyet találok ... :lol: Szüléstörténetre kíváncsi vagyok nagyon!

Pompom, vizesruha? :roll: Gyere majd a hírekkel!!!!!!!!!!!!!
Gravidától nekem is sokszor volt hányinger, sőt ha kaja után vettem be, akkor hánytam is tőle :roll: :? Még jó, hogy terhesvitamin...

Vicuska, szerintem a jóslókat észre fogod venni! :wink:

Haga, hogy vagy? Teszt?

Princzike, nagyon ügyes vagy!!!!! Teszt????????

Kata, hát nem irigyellek...vagyis de, csodálatos dolog a nagy család! De elhiszem, hogy nagyon-nagyon nehéz... :roll: Kitartás! Párod vagy valaki más tud majd segíteni, ha meglesz a Picúr?

Ditke, szívesen! Akkor belevágtok a lombikba?
Hoztam képeket:
Kép

Kép

Kép
vickybabe
 
 


fenci
azt hittem, azért van a gomb, hogy a következö babánál csak kigombolnak :lol:
nagyon édes Márk, már nem is tünik olyan picinek. szopival hogy álltok? éjszakák? apa is babázik?

princzi
piri??? nem mondod, ezt te csináltad? nagyon szééép a gyöngy. és ez micsoda? kitüző? vagy hajbavaló? asszem neten is vannak minták, anyu munkatársa is onnan szed, nyaklánchoz, fülbevalohoz. husvéti kosárkát nem füzöl? az is aranyos lehet, tudod, olyan tojástarto féle. mamám horgolt tojástartot, az is szép.

sleepin
én komolyan azt hittem, mind2 kép Bende, csak a második szinein állitottál.

krisz
kidobott az ágy? ma mentek dokihoz? vagy ma haga megy? :oops:

pompom
a vv helye nekem eccer annyira durva lett, hogy megkérdzeték, drogozom-e :shock: egészen lila folt lett, és futott végig a karomon. de nekem amugy szépen szokták levenni, alig érzem, nem is látszik. talán borogasd. vagy az is lehet, nem szoritopttad eléggé a pamacsot a vv után a tünyomra.

viki
milyen ügyesen tartja a fejét!!! és de szép kééék a szeme. szted ilyen is marad?? hát segitség lesz, apa itthon lesz remélem. Davinál 1 honapot itthon volt, kellett is. most is maradjon csak. anyu is tud seigteni, de hát állandoan nem lesz velem vki. Petit is bántja néha, dobálja, elveszi a játékait, meg hát peti is kicsi ahhiz, hogy szorakoztassa 20 perceket. nemtom, majd kiüritem a lakást addigra :) se virág, se ablak, se semmi
Vendég
 


hogy megy a bnet orája??? 9 ora 9re irta a hsz-mat, pedig 11 ora mult
Vendég
 


Köszönöm a tanácsokat!

Kata, szorítottam én vadul. :) Nem fájt mikor megszúrtak, levették a vért, utána kezdett lüktetni és lilulni, na de ez legyen a legkevesebb. :)
Ma milyen napotok van? Hogy viselkednek a fiúcskák?

Vicky, nagyon szép szeme van a picurnak! :) Ez lenne a búzavirágkék?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Köszönjük a Márk dícséreteket, átadtam neki, dagad is a kis melle! :D :P

Gyugyi :D A te plombáid legalább színesek!! :lol:

Princzike :D A szopizást most rövidre fogjuk, mindenhol ezt a tanácsot kaptam a pici súlya miatt. Inkább lefejem és cumisüvegből kapja. Aztán majd ha már felhízlaltam, akkor hosszítjuk a szopikat. Nagyon szép a gyöngy! :wink:

Haga :D Mikor mész legközelebb dokihoz? :roll: :wink:

Dike :D Nagyon köszönöm. Hogy vagy? Felépültél már? :wink:

Vicky :D Nagyon édes Levente, hihetetlen milyen karakteres arca van, nagyon jó csávó lesz belőle! :wink:

Kata :D Majd be kakkantok a röhögéstől... köv babánál kigombolnak, ez nagyon teccik!!!! :lol: :lol: :lol: Apa is babázik, eddig engem kért meg, hogy adjam a kezébe, most már kiszolgálja magát és kiveszi a kiságyból is. 8) :P Mai éjszaka húzós volt, hamar megéhezett, én meg szédelegtem az álmosságtól. :oops: Lehet most kezdődik a hasfájás, fél 9 óta aludt vagy fél órát... most próbálkozik ismét az elalvással, de nyüszög és húzogatja fel a lábacskáit. :oops: :roll: Mit csináljak???? :oops: :roll:
fenci
 
 


Fenci!

Nagyon édes Márk! Már furi egy ilyen pici baba. :D

Hasfájás: Nekünk ami nagyon bejött az a hason alvás meg az infacol.
A mai napig imád hason lenni. Hozzáteszem van légzésfigyunk. Az infacolt pedig recept nélkül kapható. Minden kaja elött kellett neki adni és az megoldotta a pukikat meg a kakit. :-)
Van benne egy pipetta és azzal könnyen betudod adni.
csipcsab
 
 


Csipcsab :D Nagyon szépen köszönöm a hasfájós segítséget. Utána is nézek ennek az infacolnak, remélem segíteni fog ha tényleg hasfájós lesz a picúr...

Légzésfigyelő: 1,5 hét alatt 4 vagy 5x beriasztott ez a szar.... :evil: persze bepánikoltam azonnal, kikaptam Márkot a kiságyból, de nekem minden okénak tűnt, persze gyorsan megmostuk hideg vízzel az arcát. Azon gondolkozom, nem lehet a kis súlyát nem is érzékeli? :roll:
fenci
 
 


Fenci!
szép az új vonalzód :D
milyen légz.figy.-tök van? :roll: jól tudom, h az érzékelőt a matrac alá!!! kell tenni? :roll: :shock:

Viki!
én is rögtön a szép kék szemére figyeltem fel :lol:

itt volt a védőnő :shock: , csak úgy megjelent, még jó h a kutyik pont kint voltak a kennelben :D a macska meg odaát :lol:
2 órát itt ült! :twisted: nem mondott semmi újat, a szopiról beszélt sokat.de ezt már mind olvastam. :shock: nem is kell már mennem, majd csak szólnom, ha megszültem :lol: :shock:

jól feltartott, pont takarítani kezdtem volna, meg vasalni, meg főzni....stb, apának ma van a szülinapja(nem ér röhögni! :lol: :lol: :oops: ), tortát is csinálta, na azzal lettem csak kész a fentiekből eddig.:csúsztatott palacsinta lesz nutellával és a tetején diós-rumos-csokis krém.sztem fini lett :D :D

ja, és még vár a csomó vasalnivaló babaruha :?
Vendég
 


Fenci!

Nagyon szivesen. A légzésfigyu miatt ne pánikolj. Nekünk is riasztoot be az elején. Odamentünk megnéztük hogy lélegzike és hagytuk tovább pihizni.
Valószinű hogy nálatok a kis súlya miatt riszt többször.

Vicus!

Igen a matrac alá kell tenni.
Hihetetlen hogy már te is itt tartasz! :shock:
Húúú nem semmi ez a palacsinta. Jól hangzik. Nyami! :D
csipcsab
 
 


Csipcsab!
sztem is hihetetlen!én még nem vagyok felkészülve!mármint lelkileg.olyan valószínűtlen az egész, néha mintha csak álmodnék :roll: :shock: én még olan gyereknek érzem magam(ilyen vén fejjel), és most majd nekem kell gondoskodnom valakiről, felfoghatatlan.azt se értettem még meg, h terhes vagyok...gáz mi? :oops: :lol:

Flóra fotó?tesóprojekt? :wink: :roll:
Vendég
 


Helloka!

Fencinek mondtam ma, hogy el tudom képzelni, ahogy bemegy a szülész-nőgyógyász a méteráruba és kér 4 gombot, 2 fehéret és 2 feketét, mert lesz aznap egy néger szülése is... :shock: :lol:

OLYAN JÓ IDŐ VAN!!!!!!!! 1 szál pulcsiban voltunk kint Bendussal délután. :) be sem lehet Őt rángatni. imád kint lenni, nyuszizni, kutyázni mászkálni fel-alá... :) azt hiszem kiköltözök az udrvarra, felállítom a bográcsot és ott fogok főzni egyész nyáron. :) Mondjuk nem bánnám. :)

Fenci, tuti a kis súly miatt van. Később nem lesz ilyen. Nekünk össz vissz 1szer volt. Remélhetőleg jobb lesz, ha jól felhízlaltad Márkot! :) Ja, holnap megyek, mert pénteken találkoznom kell a hiteles pasival, állítólag csökkenteni tud a törlesztőn, hát úgy legyen!...
Hasfájásra, mi tornázattunk... Meg hajszárítóval picit melegíted a pocakját (hangát is szeretik), és mi is hason alvósok vagyunk... :D

Vazze Vicuska, most esett le, miért ne röhögjünk, hogy ma van párod szülinapja... Ápr. 1... :D Palit dobhatsz, nyitom az ablakot!!! :) Igen, légzésfigyelő a matrac alá megy. Iszonyú érzékeny... amúgy olyat érdemes vanni, amiben 2 érzékelő van, mert SOSEM kelnek úgy, ahogy letetted, ergo a feje a másik oldalon, lába az ágyon kívül stb... apropó, dobok egy képet...

Kép

Viki, egyre szebb Levente (no nem mintha eddig nem lett volna az...) :DDD Szépséges!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Csajok, annyira boldog vagyok! :)

Van nekünk méhen belül egy gyönyörűséges 7 mm-es petezsákunk szikhólyaggal, no meg 3690-es hcg szintünk. Nemtom hogy lett 68-ból egy hét alatt ennyi. :shock: :lol:

A progeszteronom viszont csökkent, 120-ról lement 90-re, úgyhogy most már utró mindenképpen. Még ez sem alacsony, sőt, egész jó (60 felett kell lennie), de mivel csökkenő tendencia, a dokim óvatos.

Szóval ő lenne az :)

Kép
Vendég
 


pompom :D :D :D :D gratula!!! tok jo !!! nagyon orulok!!! :wink:
(irigy-irigy :wink: :D :D )

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Pompom :D Ezek csodás hírek, nagyon-nagyon gratulálok Nektek! Vigyázz magatokra és boldog babavárást! :P :D

Sleepin :D Akkor holnap várlak benneteket! :wink: Ez a kép nagyon durva, hova dugtad a gyereket??? 8) :lol: :lol: :lol:

Vicus :D Valóban nagy felelőség a baba, de élvezni fogod minden percét az tuti! :wink: Angelcare-s légzésfigyu van. Boldog szülinapot párodnak! :wink: Nekünk is minden áron ápr 1-jén akarta a dokim a császárt megcsinálni, ma töltöttük volna a 39. hetet. Persze minden nap mondtam neki, hogy doktor úr, legalább 1 nappal előbb vagy később, nemááá bolondok napján, de ő csakazért is ezt emlegette minden nap a vizitnél (persze mindig röhögött) :lol: :lol:
fenci
 
 


Pompom, de szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRatulálok, gyönyörű a babóca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata, nem mindig ilyen színű a szeme, attól függ, hogy esik rá a fény...de tény, hogy itt a képen nagyon szép :lol: meg persze élőben is :lol:

Vicus, én azt gondoltam, hogy a terhesség alatt felkészülök az anyaságra, de nem, erre tényleg nem lehet, csak akkor "esik le", amikor már ott van 24 órában a kis csöppség. Nyugi, menni fog!!!!!!!!!!! Párodnak boldog szülinapot! :lol:

Fenci, nyugiiiiiiii! Nekünk is AC van, 3 kilóval jöttünk haza és az első napokban napi 1-2 riasztás volt. Olyan 3,5 kilós súly után már nem riasztott. Azért nézzétek meg, hogy az érzékenység jól van-e beállítva és a lapok jól vannak-e betéve a matrac alá. Felhívhatjátok az AC ügyfélszolgálatot is, állítólag nagyon segítőkészek. Ilyen pici korban egybként is nagyon felszínesen veszik a levegőt! Egyébként ilyen pici korban nem is ajánlják a légzésfigyelő használatát, csak olyan 6-8 hetes kortól, gondolom éppen emiatt. Szóval nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérünk még Márk-fotókat!!!!!!!!!!!!

Sleepin, jó a kép! :lol: itt is szupi idő volt, egész du kint voltunk 8)

Köszönjük, átadtam a dicséreteket Picúromnak :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Pompom!
nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
vigyázz magatokra 8)

Kép

Sleepin!
jól elbújt a gyerek :lol:

Gizi!
neked is klasssz az új vonalzód :D
Vendég
 


Haga

Nem jelentkeztél. :(

Vicky
Szerintem is helyes pasi lesz a fiad. :D

Slepin
A tiéd meg vmi eltűnőművész. :lol:

Vicus
Ápr.1.Hát biztos kapott érte a párod sokat. :lol:
Sok sikert a lelki hangolódásra!!! :D

Pompom
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!
A te képed teljesen más nagyítás mint az enyém. :?
Én is épp nézegettem megint az enyém...hogy akkor most mi rajta a 10mm-es petezsák és hol a méh? :shock:
Kép

Nekem is levették aznap a hcg-t, de még azóta sem értem el a meddőségit, hogy mennyi.Na majd holnap, mostmár csakazértis megkérdem.Én kb 2300ra számoltam asszem 2 napi duplázódással.

Vetetek a párommal a haspuffadásra Espumizant.Meg vagyok győződve róla, hogy attól van hányingerem a legtöbbször, a ok belémszorult levegőtől és ahogy megpróbálom felbüfögni. Amúgy a szénsavas gyömbér tényleg segít büfizni. :oops: De már majdnem hánytam egy párszor a sok büfi miatt. :?

Pussz mindenkinek!

Kép
vizkriszisback
 
 


Köszömöm a dícséreteket.
Kosárkákat nem szokatam :)

Hát reggel teszteltem és nega lett, így most pirit várom. Hőm is szépen lassan zuhan. Így vérvétel lesz belőle :roll:

Pompom
Gratutlálok :) Vigyázz magatokra :)

Kép

Kép
princzike
 
 


vicky! jaj de nagyon széééép! :)

pompom! szupeeeeeeer, nagyon boldog babavárást kivánok!irigy irigy :)

fenci! köszönöm jól vagyok, már régen felépültem, nagyon gyorsan ment! ma lesz az első eksönünk! :lol:

egy nagy félelmem van, h mivel 50es nyomással, amivel mindenkinek szokták nem nyitodott meg egyik sem, csak a 100sal a jobb, nagyon félek h akár már vissza is záródhatott. de csak nem. :twisted:

vicuska! boldog szülinapot apjuknak!
:lol: én a párom ma már 3szor átvertem. :)

princzike! sajnálom :( fel a fejjel!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

-éjjel jövök a hírekkel, bedöglött a gépünk, és majd éjjelre lesz kész :?
Vendég
 


pompom
tegnap már reggel 8kor az udvaron voltunk, ma is mentünk rögtön reggeli után. meg ebéd után is, fél 7kor értünk haza. oka: kint legalább nem tesz kárt :? kint nagyon jól elvan, nem gyötrödik rajtam, észre se vesz. peti mellett 3 évig ott ültem a homokozó szélén, már belemélyedt a fenekem :) davi meg tök jól elvan. Csak néha kell pattannom, amikor épp dobálozna.

fenci
hasfájásra: masszirozd a hasát körkörösen, az lazitja a beleket, kijönnek a gázok. meg van a Mecsek bébi tea, asszem az édeskömény izű, lehet kapni drogériában is, de ha a patikus mondja meg hogy melyiket vidd, az a legjobb. vannak gygogyszeres cseppek is rá, asszem Infacol a neve, de én nem akartam gyogydszerzni. bár van, aki aszongya, a babának is jobb, ha nem szenved. Vagy probáld hason altatni Esetleg a karodon hasra fektetni, ne félj, nem esik le, olyan pici, hogy elfér az alkarodon, hasadhoz szzoritod, nem esik ki. Vagy apa mellkasán alszik el, ha apa félig ülö helyzetben van. Rossz nézni, ahogy szenvedenek, és nem sokat tehetünk értük.

na, közben látom, csipcsap is irta az infacolt.

sleepin
juj, nem fullad meg a takaro alatt? :shock:

pompom
jesssz, szuperbébitek van!!!

viki nem mert apás-Levis képet tenni :lol: :oops:

dike
akkor eksön :) de ez ne tréfa legyen ám :lol: ja, és vogyázz, milyen pozban nevetteted :)
nem zárodik vissza csak uyg magátol a a vezetö ilyen hamar, nyugi

princzi
akkor drukk a vv-hez, legyen oké minden, vagy kezeljenek ki hamar

vicus
ne aggodj, jönnek majd azok az anyai ösztönök :)
Vendég
 


Hát igen, le is szedtem a badichint, mert amit művelt vele, katasztrófa volt. :) Nem, azért nem fullad meg... :) Kap levegőt a takaró alatt is... :) Meg voltak ám hézagok... Meghát nem nézek rá 10 percenként, hogy hogy fekszik. :)))

Fencikém, megyünk, tuti! :) De nem maradunk sokáig, nem akarom sokkolni Márkot. :D

Megyek mert nyafi van még, minek is aludni ilyenkor??? (igen 22:15)

Ja még eztet gyorsan! GRATULÁLOK POMPOM!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na idezuhantam 8)
Kész a gépünk, de még nem az igazi... De arra törekedtem, hogy nektek tudjak írni :)


Pompom :)

Nagy gratula a petezsákhoz :wink:
HCG szinthez nem értek :oops:
Nekem régen, amikor mindenhol szétdurrantották a vénáimat, nem hazudok, 10 hely volt, a Phenylbutazont ajánlották. Hát, semmit nem ért. A hideg borogatás a legjobb. Na meg persze az idő múlása :wink: Ez legyen a legkevesebb baj :wink:

Krisz :)

Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy :( De kitartás!!!
Sajtot próbáltál enni? Állítólag az is jó. Trapista, vagy medvesajt féle.
Az orroddal mi a helyzet? Vettél Rutascorbint?

Vicuska :)

Mi a fenét keresett ott 2 órán át a védőnő??? :twisted:
Nálam a max 15 perc volt, persze én nagyon szerettem a Rózsika nénit. Kár, hogy már a múlt :? Az itteni egy kis fiatal, de hát ő ezek miatt nem egy régi motoros a szakmában.

Ez a palacsinta nagyon gusztának hangzik. Képet nem csináltál véletlenül? Úgy megkívántam a palacsintát most, persze az én kedvencem a mákos, de nem frissen, csak másnaposan :lol:



Princzike :)

Sajnálom, de amíg nincs piri, addig van remény.



Zapáné :)

Milyen volt a suliban a bolondok napja?
Megvicceltek a gyerekek? :lol:


Vickybabe :)

Nagyon szép kishapsid van, azok a kék szemek.... hát ha nem változik a színe, akkor nagy kedvenc lesz a csajok között :wink:


Fenci :)

Nekünk Angel Care légzésfigyelőnk van. Eleinte párszor beriasztott, ok nélkül, aztán állítottam az érzékenységén. Utána nem volt már vaklárma.



Sleepin :)

Micsoda pózban alszik Bende :)
Elég lehetett megtalálni :lol:




Csajok!

Igaz csináltam ma reggel tesztet, de nézzétek el nekem, hogy nem töltöm fel a képet. Valamivel sötétebb, mint az előző.

És az ok, amiért nem mutizom nektek, az az, hogy van egy szabályos 6 mms petezsák, benne szabályos szikhólyaggal :lol:
Doki azt mondta, ez így jó :lol:
Nagyon aranyos, kedves hapsi volt ma. Másfél órát vártam, mert eleve késett, és először ugye a terhestanácsadás van. Hát gondoltam, az utolsó kismama előtt beslisszolok :oops:
Először hasi UHt csinált, de semmit nem látott. Aztán jött a belső :roll: Már rögtön mondta, hogy hát igenigen, ez ott van. Hirtelen úgy megijedtem, hogy arra gondol, hogy a petefészekben van. De aztán már diktálta is az aszisztensnek az adatokat,utána pedig meg is mutatta a képet a kis Mazsolkáról :lol: Olyan aranyos volt az a kis fekete pötty :lol: Megkaptam a laborbeutalókat és mennem kell a védőnőhöz. 3 hét múlva kontroll, ha addig baj van, menjek hozzá. De csak nem lesz!
Kérdeztem tőle, hogy mi lehetett az, amit a hétfői dokinő méhenkívülinek nézett. Azt mondta, a sárgatest lehetett...
Elfintorodta magát és legyintett. Tisztára úgy jött le, mintha nem ez lett volna az első ilyen esete.
A vizsgálat után nem győztem sóhajtozni. 2 napja már tiszta idegbeteg voltam, szegény Alberthez sem volt türelmem. Apa és Albert kint sétáltak amíg én bent voltam, és apának is akkora kő esett le a szívéről. Ő is nagyon örül :lol: :lol: :lol:


Na, befejezem, így is sok voltam.

Szépjóéjt mindenkinek :wink:
Vendég
 


OFF....


Van egy felesleges iwiw meghívóm... nem kéri valaki közületek?
Akinek kértem, nem használta fel :?
Vendég
 


Haga!
Olyan sokszor eszembe jutottál. Gratulálok és együtt örülök veletek!

Fenci!
Harmadszorra én is 8 hónapra 2,4kg-os babát szültem. Inkább szoptasd mint fejj és cumisüveg. Így ismeretlenül bocs a hozzászólásért nem szeretnék tolakodó lenni. Azért mertem írni, mert már elég sok tapasztalatom van.
Sok örömöt és jó egészséget nektek!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szép jó reggelt!

Haga
Gratulálok!!! :lol: Tudtuk mi, hogy az a másik doki egy bambalina!!! :D

Velem semmi extra: 2 b6, egy magne b6, egy Espumizan. Egy szelet piritós közben. Rájöttem milyen érzés ez:mint amikor meg vagy fázva és nincs étvágyad, ill. akármit eszel, olyan béna a szád íze utána... :?

Kép
vizkriszisback
 
 


azta megint de rééég voltam :)

haga, pompom, vizkrisz modntam már hogy éééééééééééééljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen???????? :lol: :lol:

ha nem akko msot mondom :wink:

fencike

tündéri a kiscsávó nagyon ügyi vagy hogy tudod szopiztatni, növeszd széép nagyra 8)

Vicuska!

az megnyugtat, hogy én még most sem érzem anyának magam? :lol: :wink: ugyhogy nyugi szuuper anya leszel....(az állatkák mellett nyilván ti is végtelen türelmet tanultatok - gondolom töröltél hányást hajnalban, almoztál éjszaka, fürdettél mocskos kiskutyát hullafáradtan séta után akárcsak mi :lol: 8) :wink: - , így a baba körüli teendők meglásd már meg sem kottyanak.............az hogy az anyukája vagy az meg annyira természetes érzés ne is gondolkodj ilyeneken :lol: 8)

én mikor a műtétre készitettek elő még akkor sem értettem mi ez az egész aztán mikor a hihetetlen illatú ( sose feljtem el azt az illatot :lol: ) babákat rámrakták hát tudod tényleg...egy caspásra... :lol:

msot több személyesre nem tellik bocsánatot kérek midenkitől 8)

kislurkok csucsszuperek de komolyan...sokat alszanak 8) , sokat játszanak, sznte sose sírnak nagyon jó babák...elkezdtük az almát két napja egyenlőre a mélaundor játszik de nem baj nem rohanunk sehováááá...én ráérek :lol: :wink:

Kép

Kép
Vendég
 


haga! nagy nagy gratula!!!!

kata! meg volt a nagy eksön hátulról :lol: gyertya...beszéltem hozzájuk h kusszanak a jobb oldalamra! :)

KépKép
dike
 
 


mami!

a laptetűűűűűm! :)

gyönyörűek a babáid! :)

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt! :D

Mami!
nagyon édibédik a babáid!már milyen nagyok! :shock: :D
köszi az állatos hasonlatot, én is pont erre szoktam gondolni :lol: :oops:

Haga!
szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!ugye-ugye h mi megmondtuk h no para?????? :lol: vigyázz magatokra :D
majd csinálj vonalzót :D de most már ne vedd le!

Pompom!
nálad még nincs hányinger?

Krisz!
én most a végefelé(de nagyjából egész idő alatt)büfizek sokat :oops: :lol:
sztem amit berajzoltál a képen, az úgy is van.
tök más ám mindegyik felbontása, nem lehet összehasonlítani :roll:

Dike!
naaaaaaaaaaa, katonák reméljük már a jó helyükön vannak :wink: és 14 nap múlva te is jössz a zebrával!ha eccer a babaeső beindul! :lol:

Kata!
nem uncsi egész nap a játszótéren ülni? :roll:
7 hónapot betöltötted!!!!! :D

Princi!
én meg se dícsértem még a műved, nagyon tecc :oops: 8)
sajnálom ha most sem sikerülne, akkor hajrá viszont vérvétel :)
Vendég
 


úúúúúú Dike bocsiiiiiiiiiiiiiii

átadom szeretettel :lol:

úgyis akartam neked írni hogy én pont így jártam mint te hogy csak az egyik oldalt tudták átfujni laparnál az is csak gyengén nyílt meg és a dokim mondta hogy nyugi szépen átuszik a petécske az ép vezetőbe ... nyilván kicsit kisebb az esély de korántsem nulla.

Én rögtön lapar utáni első hónapőban halvány pozit tezsteltem kb 10 dpon...mongyuk nem lett belőle semmi, de valami elindulhatott ugyhoyg nagyon szurkolooook.... ( én egyébként nem bíztam sem a spontánban sem az inszemben alig vártam a lombikot 8) )
Vendég
 


Mami: babakok tunemenyesek :D

Megjottek a 4. napi vervetelem eredmenyei, velemeny?

LH: 3.6 UI/L
FSH: 5.2 UI/L
Progeszteron: 0.3 ng/mL

az aranyt hogyan kell nezni? LH/FSH vagy FSH/LH?

TSH: 3.2 mUI/L
T4: 1.6 ng/dL
Anti-tireoxidaz (vagy mi) : 145 , na ez a hatartertek szerint iszonyu magas :(

toxoplazma: negativ
rubeola: negativ
CMV: negativ (ezt nem tudom mi ;) )

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Ja, Haga: szuper jo hirek! most mar no para!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Köszönöm a gratulákat! :)

Haga, úgy örülök hogy nálad is minden rendben! :)

Dike, biztos hogy nem záródott még vissza semmi. Nagyon drukk!

Krisz, tényleg nagyon más az uh-képünk.. de a lényeg ott van. :) Elérted már a meddőségit hcg-ügyben?

Vicus, nálam csak reggelente a gravida után pár percig, és esténként van egy kis émelygés, de egyébként semmi különös gyomorügyben. Étvágyam is van, viszont percenként bírok mást megkívánni... előveszek vmit a hűtőből, amire már hosszú percek óta vágytam, majd egy pillanat alatt undor, és teszem is vissza. És ezt elég sok kajával eljátszom. Szerencsére párom nagyon megbízható evés terén, ha meg is csinálok magamnak valami kaját, és útközben elkezdek undorodni, ő nagyon szívesen felfalja helyettem. :) Előbb lesz pocakja mint nekem, az tuti. :)
Vendég
 


Kissgizi, az LH FSH arány akkor jó, ha kb 1:1. PCO-nál az LH szokott magasabb lenni.
Vendég
 


hali,


pompom: koszi, LH-t osztom az FSH-val, ugye?

este majd megnezem a regebbi leleteimet, mert a PCOS az esetemben tuti :( csak kivancsi vagyok javult-e mert mar tobb mint 1 eve nem nezettem. el is felejtettem, hogyan kell szamolni :shock: :lol:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


haga :lol: :lol:
ez a huncut Mazsolka jol ránkijesztett! most mááár nyugi, jobb ez a doki akkor. hozzá is akarsz járni?

mamiiii
megzabálom öket. Lehet, a pörköltet nokedlivel nagyobb kedvvel nyammognák :lol:

dike
na akkor helyetekre, katonák :lol:

vicus
játszotéren ÜLNI? te drága, majd ha neked is 20 honapos lesz Lilla, azt se tudod, mi az, hogy ülni :lol: állandoan skubizod a gyerekt, mert elcsatangol, ami nem baj, nem lóg rajtam egész nap. de: fellökik, elveszik a játékát, ö dobál valakire autot, rászorja a homokot a másikra. szoval nincs ücsörgés. az a jó viszont, hogy történik vma, nem nekem kell szorakoztatni egész nap a könyvekkel meg kockákkal, és lehet dumálni az anyukákkal, akik marhaaaa jo fejek. szerencse nekünk ez a játszotér, kész terápia a téli bezártság után. mert hiába sétáltam én télen is 2 orákat, a kutyával se találkoztam. ill.csak velük.
sztem csak most kezdem a 7.honapot :roll:

gizi
én nem értek ezekhez az értékekhez, keress rá a gugliban, vagy a babatervezok otthona oldalon

pompom
én szoptatás alatt az elején is halál éhes voltam. elkezdtem pl palacsintát sütni reggel 10 kor, mert már nem birtam jol lakni. addig pesrze kajáltam, amig sült. na, mire elkészültek, jollaktam
:?
Vendég
 


kata: kerestem a gogoliban, de egyszer azt irjak hogy LH/FSH egyszer meg azt hogy FSH/LH. az ertek meg ugyanaz :shock: :lol:

de koszi :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Pompom
Jó, hogy szólsz.
Most hívtam is a kórházat, elég nagy kerülővel értem el, de pont a kedvenc asszisztensnőmet kaptam telefonvégre és 4021!!! :lol: ...na nem mintha számítana mostmár....de azért gyorsabban nőtt mint ahogy én számítottam.

Kisgizi
Sajna én nem értek hozzá, de uti kigoogle-zném. :wink:


Legyekmami
Köszi szépen! :D Úgy látom téged megáldott a Jóistenke két angyallal. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Kajáról beszélve:petrezselymeskrumplit csináltam, a rántotthúsnak való már kikloffolva, hozzá jégsali...már alig várom, hogy dél legyen met akkor jön haza a párom ebédszünetre. :D

Kép
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?