Új privát üzeneted érkezett!

Kép alkalomhoz illő öltözet :D

Kép
martik77
 
 


Kép kicsit álmosan. :D

Kép
martik77
 
 


De édes...:)

Menek közben kiteregetek,lejárt a gépem...
Várom az élménybeszámolót azért...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Szép reggelt mindenkinek! :D

Kép
flóra 11
 
 


A Calipso étterem kistermébe voltunk.JÓ volt nagyon.Vittem tejcsit,kaptam ott meleg vizet így megtudtam melegíteni.

Tancsu úgy nem lehetne,hogy a fiúkra hagyjuk a babokat és mi ketten megyünk kikapcsolódni???

Hawaii csirkemellet ettem,meg krumplit hozzá.Fini kajákat csinálnak ott.

Kép
martik77
 
 


Helló Ildó!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Megnyitom a babnetet és egy kis krapek néz rám irtó édesen. :D :D Nagyon nagyfiús ebben a cucban. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Még egy cipő, hátha ti is csinálnátok. 1238652365.8799.pdf

Még egy:
Az uccsó:
1238652408.8206.pdf

Papucs:
nincs hozzá leírás, bocsi
1238652500.4832.pdf

Sapka, ehhez sincs:
1238652577.5989.pdf

KépKép
benó
 
 


Ja és volt torta is.Ilyen eszterházi szilva torta.Ha jól emlékszem ez a neve.
Én nem vagyok egy nagy tortás de ez isteni finom!!Meg még a madártej torta!!Ez a kettő iszonyatosan jó!!!

Kép
martik77
 
 


És ahogy olvasom, jót szórakoztál tegnap este. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon szép a Bab! :D :D :D
Helló Ildó! :D :D :D
Örülök, hogy jól érezted magad tegnap, Márti! :D :D :D Bocs, hogy meg se kérdeztem, a fene a pofámat. :oops:

Bakker, még mindig bugyiban ülök itt. :x

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt! :D :D :D
Tényleg olyan kis Vuk, mint egy nagyfiú, csak miniben :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Benó!
Megnyitottam másik ablakban is a babnetet, hogy visszaolvassak közben. Én is már elmosogattam ma, meg meglocsoltam a virágokat. Főznöm is kell ma már valamit,már csak rántotthús maradt. Csinálok brokkoli krémlevest de mit másikfélének?

Kép
flóra 11
 
 


Persze azért állandóan az járt a fejembe,hogy nehogy hamarabb megéhezzen mert akkor nincs mit adnom neki,meg még időbe érjünk haza,mert fejnem is kell.De amúgy tényleg jó volt.De azt is sajnáltam,hogy L.éjszakás volt így ő nélküle mentünk. :(

Kép
martik77
 
 


Helló Edina! Na, milyen szépen öszejöttünk! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Márti, de jó lehetett az a torta :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Mert Kis Vuk egy apRÓKA!!!! :lol: :lol: :lol:


Helló Edina!!!

Tiszta tömeg lesz itt a végén!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a két fajta tortát.Mind a kettő az ország tortája címet kapta. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló Edina! :D :D :D

Apróka, ez jó!!! :lol: :lol:
Még mindig bugyiban. :roll: :oops: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Én sajna nem sokáig vagyok, mert hát a szokásos: mennem kell dolgozni :? Bár ma csak 12-től dolgozom, viszont előtte egy barátnőmmel találkozom, beülünk kávézni valami jó kis helyre :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Mint egy cukrász, úgy beszélsz! :D :D :D
Madártej, az de finom, nyami, nyami! Olyan tortát még nem is ettem. Az is volt tegnap? :D
Na, puputeve, majd elolvasom később. :D

KépKép
benó
 
 


apRóka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Nagyon helyes Edina!!Rád is rád fér egy kis baráti csevej.Főleg meló előtt. :D

Kép
martik77
 
 


Nagyon helyes!!! :D :D :D Örülök, hogy végre mindenki kimozdul, már csak a Zsuzsinak és Ildónak kellene. :wink: :D

KépKép
benó
 
 


Igen, csak aztán nehogy "elfelejtsek" dolgozni menni :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Nem azt karácsonykor ettem.Mert az egyik csajszinak akkor van a szülinapja és a b.nőmnél ünnepeltük és ő olyat hozott. :D

Kép
martik77
 
 


Lányok én már F.-hoz nem tudok hozzászólni, hogy mi a baja. Mindig kitalál valamit, hisztis,mint egy vénkisasszony. :evil: Pukkadjon meg magában. Csak az a baj, engem bánt a viselkedésével. :(

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó, sajnálom, hogy F. megint ilyen. De most mi a baja tulajdonképpen? (visszaolvasok közben, mert lehet, hogy csak lemaradtam valamiről)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Ilyen tortákról még csak nem is hallottam, de egyszer biztosan megkóstolom. :wink: Mondjuk, ha megkapom a táppénzem, akkor elmegyek cukiba. :D

Kép
flóra 11
 
 


Edina, semmi baja, egyszerűen rigolyás. Begyöpösödött. Azt mondja még mindig beteg és nincs kedve. Jó, de jár munkába, ha hazajön, ne mondja, hogy annyi ereje nincs, hogy megöleljen! :? Vagy hogy legyen egy kedves szava hozzám. Kevesebb energia kell a kedves szóhoz, mint a morgáshoz.

Kép
flóra 11
 
 


Teljesen igazad van. Legalább veled ne legyen ilyen.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Azt mondjátok meg, hogyan köszöntsem őt így jó szívvel a szülinapján? Most szombaton lesz szülinapja. Veszek neki kozmetikumokat, ő sem vett nekem mást, és ennyi. Este gratulálok neki, de nem készítek semmit. :? Ha ő truccoskodik, akkor én sem leszek kedves. Ma reggel el sem köszönt tőlem.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem se vidd túlzásba a készülődést, de azért mond meg neki, hogy Te készültél volna sok mindennel, csak az ilyen morgásai miatt elment a kedved tőle :? Hátha észbe kap talán.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


most jön a lány
fogat se mostam
puszi, koptam

KépKép
benó
 
 


Többiek eltűntek?!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Szia Benó. Akkor már nem vagy bugyiban? :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Oksa, menj csak Benó. :wink:

Megmondhatom neki, de ő nem kap észbe úgy látom. :? Tegnap már amiket elmondtam neki.... Megmondtam neki, hogy mit csináljon, mit várnék el, akkor sem. Mondtam neki,hogy ezzel engem bánt, lealacsonyít a viselkedésével, de tovább csinálta, nem bánta meg, hanem tetézte. Kár a szóért.

Kép
flóra 11
 
 


:lol: Reméljük nem puputeve kosztümben fogadta a csajt Benó. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Vagyok,csak etetek,így olvasom amit írtok. :D

Kép
martik77
 
 


Sajnálom, hogy ilyen F. :( Hátha jót tesz neki a tavasz! És rájön, hogy kicsit kedvesebb is lehetne :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Ma már kicsit jobban vagyok.Délután megyek angolra. Holnap délelőtt meg ha ráér a Kati, elmegyek hozzá egy kis traccspartira, sokáig nem lesz itthon, hétfőn már megy vissza Ausztriába két hétre,mondtam, hogy ott dolgozik,ugye? Mindig két hétre megy ki.

Kép
flóra 11
 
 


Én már nem is fogok ezzel foglalkozni. Ha megváltozik, akkor maradhat, ha ilyen lesz továbbra is, akkor fel is út,le is út. Ennyi volt. Szeretem őt, nagyon fájna, ha nem lenne, de ezt így nem lehet folytatni. :(

Kép
flóra 11
 
 


Az jó, hogy jobban vagy. Rád is rád fér Ildó egy kis kikapcsolódás már! :D :D Mindenképp menj barátnőzni :D
Én is megyek készülni, aztán mennem kell.
Pusszi mindenkinek! :D :D :D
Márti, jó etetést :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Megyek én is. Vár a szakdoga,amit ugye tegnap sem tudtam befejezni, mert annyi volt a dolgom közben.Meg idegesítettek. :? Egyébként felhívtam tegnap a tanárunkat,aki vezette itt az infót, mondtam neki,hogy nem válaszol a lektornő hetek óta. Azt mondja, normális, mindenki így járt vele, nemcsak én. Senkinek sem válaszol már egy hónapja. :evil: Szép, nem? A konzultációt meg lemondta. Csessze meg ő is! Azt sem tudom így, mikor kell leadnom a munkát. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Örülök hogy jó volt az este Márti...:)
Megoldjuk,este 8 után lehet kimenőm....majd fiuk meg babyszintérkednek aznap este...:P

Ildó:sztem se készülj jobban,nem érdemli meg... :twisted:

Edina:jó csevelyt...:D

Benó:ez tetszett hogy pupu-teve kosztüm....)

Inas fent van,kiteregettem,megfőtt a rizsem,féligsült a húsom,inasnak paszirpztam össze rizset,az lesz délben főzelékhez,kiváncsi vagyok mit szól majd hozzá...:)

Márti:séta ma?
10-től vagyunk kb lent,de nem tok messze menni,mert lehet ma vendégek jnnek...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Persze aztán ha nem fogadják el a szakdogát, akkor majd magyarázkodhat, hogy miért nem vezette a munkát. :evil: De neki csak ennyi, átírni nekem kell majd akkor is. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Jó sétát,kávézást,vendégeskedést mindenki válasszaki a magáét. :lol:
Nekem marad a szakdoga és angolt megtanulni. :(
Pá....

Kép
flóra 11
 
 


jó tanulást és szakdogát..

inast megetettem,kaja 10 perc és kész,besütöttem hajam h emberi külsőm legyen..... :wink:

készülünk sétálni,csörgess M ha lejössztök... :lol:

szép napot mindenkinek...cupp... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Még mindig nem jött a védőnő. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Bocsi T :lol: :lol: :lol: de most nem tudok menni,várom a védőnőt. :?

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?